Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Most már 4 csoda "B"-tek van.
De egy "B" mind felett... 😛


 boston.sportsthenandnow.com/wp/wp-content/uploads/2015/08/061415rings005.jpg
Sobri Jóska

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2000 óta azon csapatok mérlege akik nem tudnak offense TD-t szerezni 2-145.
A Steelers a 3. csapat aki így nyert mérkőzést
Klaci79
Segíts én matematikus vagyok, de ezt nem értem:
Mit értek félre? (semmi rosszindulat, csak nem értem)
2 győzelem - 145 vereség
A Steelers a 3. csapat. akkor ez most 3 -145, nem?

Másik, nem volt nektek egy Miami elleni meccsetek zuhogó esőben, ami 3-0 lett nektek, valamikor 2007-08 táján?
Lehet rosszul emlékszem, és elnézést,de tényleg nem értem.
TGA
Egyrészt igy igaz: 3-145 a mérleg. A másikban is igazad van. Nekünk mar volt ilyen győzelmünk, igy nem a 3. csapat vagyunk.
Ott rontottam el, hogy az első részt angolból fordítottam a második részt magamtól tettem hozza, nem elég körültekintően. Elnézést 🙏
Klaci79
És Playoff meccsen történt valaha ilyen TD nélküli győzelem?

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
2000 óta azon csapatok mérlege akik nem tudnak offense TD-t szerezni 2-145.
A Steelers a 3. csapat aki így nyert mérkőzést
Klaci79
Segíts én matematikus vagyok, de ezt nem értem:
Mit értek félre? (semmi rosszindulat, csak nem értem)
2 győzelem - 145 vereség
A Steelers a 3. csapat. akkor ez most 3 -145, nem?

Másik, nem volt nektek egy Miami elleni meccsetek zuhogó esőben, ami 3-0 lett nektek, valamikor 2007-08 táján?
Lehet rosszul emlékszem, és elnézést,de tényleg nem értem.
TGA
Egyrészt igy igaz: 3-145 a mérleg. A másikban is igazad van. Nekünk mar volt ilyen győzelmünk, igy nem a 3. csapat vagyunk.
Ott rontottam el, hogy az első részt angolból fordítottam a második részt magamtól tettem hozza, nem elég körültekintően. Elnézést 🙏
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Most már 4 csoda "B"-tek van.
De egy "B" mind felett... 😛

Sobri Jóska
Várjunk csak, hadd gondolkozzam; irányító, 12-es, 4 gyűrű, és "B".... meg is van:

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Most már 4 csoda "B"-tek van.
De egy "B" mind felett... 😛


 boston.sportsthenandnow.com/wp/wp-content/uploads/2015/08/061415rings005.jpg

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
2000 óta azon csapatok mérlege akik nem tudnak offense TD-t szerezni 2-145.
A Steelers a 3. csapat aki így nyert mérkőzést
Klaci79
Segíts én matematikus vagyok, de ezt nem értem:
Mit értek félre? (semmi rosszindulat, csak nem értem)
2 győzelem - 145 vereség
A Steelers a 3. csapat. akkor ez most 3 -145, nem?

Másik, nem volt nektek egy Miami elleni meccsetek zuhogó esőben, ami 3-0 lett nektek, valamikor 2007-08 táján?
Lehet rosszul emlékszem, és elnézést,de tényleg nem értem.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
2000 óta azon csapatok mérlege akik nem tudnak offense TD-t szerezni 2-145.
A Steelers a 3. csapat aki így nyert mérkőzést
Klaci79
ezt kar volt elolvasnom 😕
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
2000 óta azon csapatok mérlege akik nem tudnak offense TD-t szerezni 2-145.
A Steelers a 3. csapat aki így nyert mérkőzést
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
NBC’s @Steelers-@Chiefs is Most-Watched, Highest-Rated Primetime Playoff Ever in NFL Divisional & Wild Card Rounds
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Emberek, valahol meg lehet nézni a meccset? Mert ez az átok sporttv a Dallas-GB-t ismétli kétszer(!), ami amúgyis normál időben volt. A miénket ami hajnalban volt, az berakták ma délre, amikor nyilván mindenki dolgozik, és többet nem adják le, hogy szarna sünt mindenki aki ezt kitalálta! 😕
Jan
720 pier. Ru
Meccs után kb fél órával fent van eléggé jó minőségben.


több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Emberek, valahol meg lehet nézni a meccset? Mert ez az átok sporttv a Dallas-GB-t ismétli kétszer(!), ami amúgyis normál időben volt. A miénket ami hajnalban volt, az berakták ma délre, amikor nyilván mindenki dolgozik, és többet nem adják le, hogy szarna sünt mindenki aki ezt kitalálta! 😕
Jan
Ncore?tenyardtorrent?
xtaki
Köszi, közben sikerült intézni, holnapra megkapom. Hu b+, bepánikoltam egy pillanatra hogy nem tudom megnézni, muszáj is innom egy sört a nagy ijedtségre.
Jan
|  www.youtube.com/watch?v=Jf4AOwjYpic |

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Emberek, valahol meg lehet nézni a meccset? Mert ez az átok sporttv a Dallas-GB-t ismétli kétszer(!), ami amúgyis normál időben volt. A miénket ami hajnalban volt, az berakták ma délre, amikor nyilván mindenki dolgozik, és többet nem adják le, hogy szarna sünt mindenki aki ezt kitalálta! 😕
Jan
Ncore?tenyardtorrent?
xtaki
Köszi, közben sikerült intézni, holnapra megkapom. Hu b+, bepánikoltam egy pillanatra hogy nem tudom megnézni, muszáj is innom egy sört a nagy ijedtségre.
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Kelce kiakadt a bírókra...
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/chiefs-te-rips-into-ref-with-profane-remark/ar-AAlTWTf?li=BBnbfcL
BenEdict
Szanalmas, annyira nyilvanvalo volt, hogy annal nemigen lehet 'jobb' holding videot mutatni
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Emberek, valahol meg lehet nézni a meccset? Mert ez az átok sporttv a Dallas-GB-t ismétli kétszer(!), ami amúgyis normál időben volt. A miénket ami hajnalban volt, az berakták ma délre, amikor nyilván mindenki dolgozik, és többet nem adják le, hogy szarna sünt mindenki aki ezt kitalálta! 😕
Jan
Ncore?tenyardtorrent?
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Emberek, valahol meg lehet nézni a meccset? Mert ez az átok sporttv a Dallas-GB-t ismétli kétszer(!), ami amúgyis normál időben volt. A miénket ami hajnalban volt, az berakták ma délre, amikor nyilván mindenki dolgozik, és többet nem adják le, hogy szarna sünt mindenki aki ezt kitalálta! 😕
több mint 7 éve
BenEdict Pittsburgh Steelers 16
Kelce kiakadt a bírókra...
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/chiefs-te-rips-into-ref-with-profane-remark/ar-AAlTWTf?li=BBnbfcL
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula,most már kapjátok el a peccet.
Mondjuk TD-t nem artana szerezni.
Janek
Ezt még írd be egy pár topikba pls...
gordon
Ahogy akarod ,kérésed parancs.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Gratula,most már kapjátok el a peccet.
Mondjuk TD-t nem artana szerezni.
Janek
Ezt még írd be egy pár topikba pls...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula,most már kapjátok el a peccet.
Mondjuk TD-t nem artana szerezni.

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Furcsa leírni, de innentől nyerjétek meg ti az SBt..Harrison tenyleg megérdemelné, hogy úgy vonuljon vissza mint Lewis.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Gratula.
A jobb csapat nyert vita nelkul. A PO elott irtam BB-nek 2 meccsen kell jonak lennie maximum. Most jon egy es ha a sajtfejuek jutnak be ott talan megint nem kell. Eddig minden meccset eltalaltam ( nem volt nagy muveszet), de a PO kezdetekor en a NE-t hoztam ki AFC bajnoknak ( HT ellenit nem lattamm, de meglepoen sebezhetonek irtak oket de nem szamit, valtoztani a tippen mar amugy sem lehetne). Ezt csak Klaci79 miatt irom, ha mar a KC ellen probaltam nyugtatni ( igy fair 😊 ). A AF-t irtam meg a dontoben, de a gyoztest nem mondom meg ( csak azert se)

Az O falatokrol egy dolog, mivel addig nem lattam sok meccseteket elhittem hogy nem uberfasza, de en nem csak jonak latom hanem dominansnak.
A masik, hogy JH-t ujra kell igazolni mert a D# legjobb jatekosa
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Az első SB amit követtem az ellenetek elvesztett volt, bár érdekes körülmények között és a mai napig fáj egy kicsit. De! Ha lehetne egy kérésem, verjétek meg a Pats-et! Ha másért nem akkor azért mert sokan már előre odaadták nekik az újabb gyűrűt. Akkor már inkább Big Bennek legyen meg a harmadik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Itt csemegézzünk elvtársak, már aki nem alszik, hanem dolgozik mint jómagam 😕  www.steelersdepot.com/2017/01/stats-weird-steelers-vs-chiefs-2/
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagy Sándor kargya is hosszú volt meg lapos. Ahhoz hogy békében menjen, ki kellett venni ezt a labdahalász védelmet, meg a spec.teamjüket. Az ezzel keletkezett borzalmat tekinhettük meg tegnap. Kurvaokos playcall volt, végrehajtottuk, megtöröltük a lábunkat és kockázat nélkül hazajöttünk, ez volt a feladat. Jövőhéten az egész NFL legjobb rejtvénye gyön Butznak, a bring me Edelweiss. De Harrison majd elhozza gyökerestül. Kitartás elvtársak, most a szaron rágtuk át magunkat, lehet köpködni!

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Én egyébként ezt mondom, látva a sok negatívumot és azt elfelejtve, hogy a D felnőtt az SB runhoz is. Nem látok olyan védelmet most a 4 csapat közt akik kiemelkedően jobbak lennének. És nem a statisztikai számokra gondolok. Az O-nak kell egy konzisztens magas szintű támadójátékot felmutatni. Sztem most benne volt a tartunk a labdaeladástól üzemmód. Ennyi kellett ezt hoztuk. Lehet, hangsúlyozom érzés, ha több kell az is meglett volna. Izgalmas volt és nem látszott könnyűnek, de valahogy a fene sem tudja. mintha......
Na akkor a jövő héten is fáradtan jövök hétfőn.