Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Perfetto! Messze ennek az igazolásnak örülök a legjobban, Alualu pont ideális minőséget és mélységet hoz a DL-be! A másik két igazolás számomra inkább mennyiségi szempontból volt fontos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Alualuuuuuuu 2 év..........beindultunk így a piac közepére........ennek örülök nagyon, mindenhol azt olvasom amit itt is írnak, hogy egy remek workhorse ficko........egész szépen néz ki a DL így......
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.
empty taxi
Mondjuk ebben belejátszott, hogy tömve volt a DL és valakit ki kellett hagyni. És semmivel sem játszott rosszabbul, mint a helyén kezdő Odrick, mikor utóbbi IR-re ment, sőt.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Bryantet még ebben a hónapban meghallgathatja a liga.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.
empty taxi
Ok. Én infóm volt kevés akkor. Akkor simán alá kell, hogy írjon, nincs mese... 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Alualu nagyon hasznos kis játékos lenen itt. Sérülés miatt még soha nem hagyott ki mecset(tavaly 2 meccsen egészséges inaktív volt, egyébként minden meccsen pályára lépett), pedig 1; 2010-óta van a ligában; 2; a Az első 2 évben egy idióta Oklahoma Drillben megsérült a térde, és úgy játszott vle végig 2 évet, nem is rosszul. Soha nincs baj vele, nagyon rendes gyerek. illene ide. Nem kicsit sajnálom, hogy hagyjuk elmenni.
iktriad
Én nagyon bírnám, ha ide érezne, szimpatikus is, továbbá kész lenne a DL.

" class="embed">
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu nagyon hasznos kis játékos lenen itt. Sérülés miatt még soha nem hagyott ki mecset(tavaly 2 meccsen egészséges inaktív volt, egyébként minden meccsen pályára lépett), pedig 1; 2010-óta van a ligában; 2; a Az első 2 évben egy idióta Oklahoma Drillben megsérült a térde, és úgy játszott vele végig 2 évet, nem is rosszul. Soha nincs baj vele, nagyon rendes gyerek. illene ide. Nem kicsit sajnálom, hogy hagyjuk elmenni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Az Alualu igazolás azt jelentené, hogy fullon lennénk DL poszton, ráadásul minőségi lenne a depth....legfeljebb egy hátsó körös prospect az aki jöhetne, de senki más. Én nagyon örülnék neki, mert a fősulin 3-4 DE-t játszott és annak ellenére, hogy nem egy prototipus 3-4 DE, sokkal inkább illik egy ilyen rendszerbe, mint a Jags 4-3 felállásába. (DT-nek kicsi, DE-nek alacsony és zömök)

A Sensabaugh igazolás pedig biztosíték Golson mögé/elé. Davis remélem nálunk éled ujjá, kicsit belefásult az NFL rohanásába. Érik az OLB, ILB, TE, WR pick az első három körben....aztán 4-ik körben CB prospect. Persze érdekes lesz ez még...főleg, ha Reddick lenne a pick, aki képes OLB és ILB feladatot is ellátni....
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Majd betölti a Golson űrjét 😊
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Fogom a hasam 😀
Sensabaugh-t marasztalni akarta a Giants, de eljött és a helyére érkezett:

Valentino Blake
 media.giphy.com/media/5GoVLqeAOo6PK/giphy.gif
Klaci79
Az igazság odaAnt Wan....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Fogom a hasam 😀
Sensabaugh-t marasztalni akarta a Giants, de eljött és a helyére érkezett:

Valentino Blake


Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
 twitter.com/KDPomp/status/843908196536406018

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Knile Davisnek elsősorban returnerként kell bizonyítania a TC-ben és a pre-seasonban, hogy rosteren maradjon. Alualu látogatása sokkal izgalmasabb, neki örülnék, megfelelő mélységet biztosíthat a DL-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/843898416241524737

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
knájl dévis in dö háuz
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843859738332987392
empty taxi
Kell a mélység Heyward és Tuitt mögé.

" class="embed">
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843859738332987392


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
kicsi joe
Nem csak az elhelyezkedésről van szó, de kb. Wes Welker óta a fürge elkapókhoz hasonló adottságú cornerek kellenek, plusz a routeok is másak, egy jó corner pedig kvázi ösztönösen megérzi milyen utat fog futni az embere. Ha egy szélső cornert húznának belülre, annak lehet gondot okozna ez. Ezért kell különbséget tenni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
kicsi joe
Már kint is használatos kifejezés, pl:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/09/28/slot-cornerbacks-tyrann-mathieu-chris-harris-jalen-ramsey

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 7 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 93
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Golson kapcsán két dologról beszélünk. Az egyik, hogy várjuk-e, hogy felépül, a másik pedig, hogy szembekötve rá számítunk-e slot CB poszton. Colbert egyértelmű volt mindegyik kérdésben, így kutatgatni sem kell a választ. Meg fogja kapni az esélyt a TC-ben, de mivel lábsérülése volt a második, így nem kizárható, hogy lassulni fog, ami egy slot CB esetében pont a playmaker ability csökkenését/megszűnését eredményezheti. Pontosan ezért mondta azt Colbert, hogy habár nem rásérülésről, vagyis krónikus bajról van szó Golson kapcsán, ez utóbbi nem fogja visszatartani a csapatot egy CB picktől/igazolástól. Node ettől még a TC-ben meg fogja kapni az esélyt, de várhatóan egy második/harmadik körös újoncot, vagy egy FA igazolást ki kell majd szorítson a posztján.

Ennyi ez nem több, de nem is kevesebb. Ahogy annak idején Sean Spence is megkapta az esélyt egy sokkal súlyosabb sérülés után, úgy Golson is meg fogja kapni. Én személy szerint borzasztóan szurkolok neki, ahogy annak idején Spence-nek is szurkoltam.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
be lehet zárni a zinternetet: találtam egy képet, amin deebo mosolyogni próbál 😀 😛

 www.instagram.com/p/BP3SS40jEXM/?taken-by=jhharrison92
zzz888
Ráadásul Greg Lloyddal, a másik nagy passrusher kedvencemmel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!