Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Nézve a képeket, beszámolókat az edzésekről, nagyon tetszik a LB sor. Watt eleve nagyon tehetséges és nagyon jókat mondanak róla a srácok. Látszik, hogy JH is próbálja szárnyai alá venni. Közben pedig bízom benne, hogy Dupree is fejlődik,, remélem egészséges is tud maradni. Illetve bízom benne, hogy esetleg Chickillo is rátesz egy lapáttal. V Williams-ről is jókat hallani, bár azért egy ILB igazolást én még mindenképpen várok valami veterán személyében. Nem Williams miatt, ő mindenképp megkapja a lehetőséget, de hát azért ez még elég vékony.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Az nem volt kérdés soha, hogy JH remek példa lehet mindenkinek, de az igen, hogy ezt már külsősként (akkor amikor nem edz együtt) át tudja-e adni. JH-t Én először látom ilyen instruktor szerepben, ami nagyon jó jel és jelzi, hogy ebben az évben már bizony tényleg kifelé jön és sokkal inkább a fiatalok terelése a feladat. Persze szemernyi kétségem sincs arról, hogy ha játszik, akkor azt teljes erőbedobással teszi és a kezdőben.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Oktatás JH módra:
 www.youtube.com/watch?v=DEla9-y5JsM
Klaci79
Láttam már. Az öreg már az edző szerepre gyúr 😀 Egyébként sztem ha arra a dja a fejét jó edző lehet. Hiszen amit Ő letett, elért az olyan példakép lehet ami minden fiatalnak követendő. A játékhoz is ért, nem kicsit.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Oktatás JH módra:
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Ohh....😀
 pbs.twimg.com/media/DCjCVIeUAAERLey.jpg:large
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Aki latta a Vegso Visszaszamlalas cimu filmet (Final Countdown) annak es meg sokaknak ajanlom a kovetkezo kepsorozatot. Az egyik orok kedvenc repulo gepemmel az F-14 TOMCAT es meg sok mas erdekesseggel.

Kovetkezzek hat, ha nem is a USS Nimitz, hanem egy masik igazi hos a:

USS YORKTOWN (CV-10) An American Heroine – From WW2 To Vietneam With WW2 And Jet Airplanes and The APOLLO SPACECRAFT... (Patriots Point)

 youtu.be/-g9L9GuWFUI

Egy alom valt valora, amikor a fedelzetere lephettem ennek az anyahajonak, valamint akkor, amikor meglattam es meg is erinthettem az en gyermekkori egyik hosom, az F-14 Tomcat et. Valamint megcsodalhattam az anyahajon levo masodik vilaghaborus repuloktol a modern kor harci gepeit. Es a hab a tortan, amikor az anyahajo parancsnoki szekebol neztem, a katapult kilovesre keszulodo, kiallitott gepet...

Valamint ajanlom figyelmetekbe a teljes kepsorozatom linkjet, itt az irasom vegen. Jo szorakozast.

 goo.gl/photos/CQwa2NBqPo24PPoXA

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/NaKthZ_MNFw
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/iZA8TLlxZaw
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/Mweyk5xNrFs
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy még bőven van időnk, július 15. a határidő a hosszútávúra. Addig még van egy hónap.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre gondoltam én is. A garantált lóvé az évekre van bontva, nem? Tehát ha 20 milla garantált van, 4 évre mondjuk akkor minden évben csak 5-öt visz el a cap-ből?!

Az aláírási pénz azt nyilván azonnal megkapja, de a garantáltat szerintem be lehetne úgy lőni, hogy Bell-nek is jó legyen, és ösztönözze, hogy a fű megvárja karrierje után is, meg a csapatnak is ott a kiskapu ha beüt a gebasz.
laby
A konkrét pénzkifizetések és a (cap) könyvelése az két külön történet. Az egyikre is vannak szabályok és a másikra is, és a kettő nagyon gyakran nem esik egybe.

1. A példádban szereplő 20 milla garantált, ami a könyvelésben 4 évre, évi 5 cappel arányosan elosztva számít be, az az aláírási pénz ("signing bonus"). Az aláírási pénzt/garantáltat kell így a szerződés hosszára arányosan elosztani cap szempontból. Magának a pénznek a tényleges kifizetése történhet bármikor. Kifizethetik egyben, aláíráskor is, de fizethetik pl. évente, ahogy "esik". Vagy két részletben, vagy akárhogy. Erről a játékos ügynöke és a klub állapodik meg valahogy. Mi erről nem nagyon tudunk már részleteket, ezeket már nem szokta a spotrac, overthecap, stb. oldal lehozni. A lényeg, hogy cap szempontból arányosan elosztva terhelődik, és a teljes összeget valamikor mind ki kell fizetni, akármi is történik később a játékossal. (Tehát akkor is, ha mondjuk a szerződés szerint az aláírási pénz felét a harmadik év elején fizetik ki, és a játékost 1 év után elküldik. A pénz akkor is jár, akkor is ki fogják fizetni a harmadik év elején, úgy, hogy lehet, hogy akkor már a játékos régen másik csapatban játszik.)
2. Az egyéb garantált összegek legtipikusabb formája az, hogy az alapfizetést részben vagy egészben garantálják, több évre is. Mégpedig garantálhatják feltételekkel, vagy feltétel nélkül is. Vagy vegyesen. (Például egy 4 éves szerződés első két évének az alapfizetését teljesen garantálják, a játékos mindenképpen megkapja, a 3. évet viszont csak sérülés esetén garantálják. Kirúgás esetén nem. És így tovább).
3. Cap szempontból nagyon nem mindegy, hogy milyen a garantálás formája, hiszen nem feltétlenül kell minden garantáltat kifizetni. (Lehet pl. azt is megjátszani, hogy nem garantálnak pénzt, de kötnek a játékosra sérülés esetére egy nagy összegű biztosítást. Meg még ezer már módszer van.)
4. Még van egy csomó egyéb fontos "apróság" is. Például a cap-be nem csak a garantált kerülhet be dead capként, de akár ösztönző is. Az ösztönzőket ugyanis két csoportra osztják: a "likely to be earned" és a "not likely earned" ("valószínűleg megszerzi" és "nem valószínű, hogy megszerzi"). Előbbit előre kell bekönyvelni, utóbbit utólag. Meg még sok-sok egyéb más is számít, záradékok, stb. Mind érintheti a kifizetést és a capet is.

Lényeg a lényeg, hogy az NFL szerződések pénzügyi és cap szempontból millió félék lehetnek. Nem véletlen, hogy a nagyobb értékű szerződéseknél hosszú ideig el lehet egyeztetgetni még akkor is, ha mindkét fél akarja a szerződést, és a nagyságrendekben is körülbelül egyezik a két fél álláspontja. Az "apróságok" is sokat számítanak. Viszont számunkra ezek az "apróságok" úgysem fognak kiderülni (ritka kivételtől eltekintve), az meg biztos, hogy sem az ügynök, sem a klub általában nem hülye, úgyhogy ha amúgy nincs szakadéknyi különbség az elképzelésekben, akkor a szerződés előbb-utóbb úgyis létrejön, úgy, hogy az mindkét félnek jó. (Legalábbis az aláírás pillanatában. A szélsőséges, szerencsétlen, stb. esetekkel sajnos nem lehet mit tenni, azok előfordulhatnak, a kockázat teljesen nem zárható ki. De ezzel minden csapat és játékos együtt él.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként a garantált kifejezés a szerződésben, az szó szerint garantált?laby
Szó szerint garantált, de lehetnek feltételei. Az egyetlen aminek biztos, hogy nincs semmilyen feltétele az az aláírási pénz. Az mindenképpen jár a szerződés aláírásával. A többi formája a garantáltnak tartalmazhat feltételeket. P. van ami csak sérülés esetére jár (úgy értve, hogy ha mondjuk eltiltják akkor nem), van ami csak akkor jár, ha teljesít bizonyos feltételeket (rosteren van XY időpontban, megjelent minden mandatory edzésnapon) ésatöbbi.

Watt esetén az aláírási minden körülmények között jár. És - ha igaz amit az overthecap ír - az első három éves fizetése teljesen, a negyedik éves fizetése részben garantált. Nekem úgy tűnik az is teljesen garantált, de lehet, hogy csak az overthecap nem elég részletes.

A garantáltat egyébként nem feltétlenül fizetik ki azonnal. Még az aláírási garantáltat sem. Csak az a tuti, hogy valamikor kifizetik, de az ütemezés lehet akármilyen.
peterk2005
Erre gondoltam én is.
A garantált lóvé az évekre van bontva, nem? Tehát ha 20 milla garantált van, 4 évre mondjuk akkor minden évben csak 5-öt visz el a cap-ből?!

Az aláírási pénz azt nyilván azonnal megkapja, de a garantáltat szerintem be lehetne úgy lőni, hogy Bell-nek is jó legyen, és ösztönözze, hogy a fű megvárja karrierje után is, meg a csapatnak is ott a kiskapu ha beüt a gebasz.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként a garantált kifejezés a szerződésben, az szó szerint garantált?laby
Szó szerint garantált, de lehetnek feltételei. Az egyetlen aminek biztos, hogy nincs semmilyen feltétele az az aláírási pénz. Az mindenképpen jár a szerződés aláírásával. A többi formája a garantáltnak tartalmazhat feltételeket. P. van ami csak sérülés esetére jár (úgy értve, hogy ha mondjuk eltiltják akkor nem), van ami csak akkor jár, ha teljesít bizonyos feltételeket (rosteren van XY időpontban, megjelent minden mandatory edzésnapon) ésatöbbi.

Watt esetén az aláírási minden körülmények között jár. És - ha igaz amit az overthecap ír - az első három éves fizetése teljesen, a negyedik éves fizetése részben garantált. Nekem úgy tűnik az is teljesen garantált, de lehet, hogy csak az overthecap nem elég részletes.

A garantáltat egyébként nem feltétlenül fizetik ki azonnal. Még az aláírási garantáltat sem. Csak az a tuti, hogy valamikor kifizetik, de az ütemezés lehet akármilyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként a garantált kifejezés a szerződésben, az szó szerint garantált?
Közös megegyezés alapján nem lehet belerakni, hogy garantáltan megkapod ezt az X millió lóvét, ha nem mész át megint Wiz Khalifába?!

Ha átmegy, akkor ugrott a guba.

Ha ebbe meg nem menne bele, akkor nincs miről beszélni vele, ha meg belemegy, akkor nincs gond (a sérülés faktort leszámítva).
laby
A garantált az az aláíráskor a számlájára kerül. Amiről te beszélsz az az ösztönző lehet. Mint Lacy súlyával kapcsolatban hallunk ilyenről.
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként a garantált kifejezés a szerződésben, az szó szerint garantált?
Közös megegyezés alapján nem lehet belerakni, hogy garantáltan megkapod ezt az X millió lóvét, ha nem mész át megint Wiz Khalifába?!

Ha átmegy, akkor ugrott a guba.

Ha ebbe meg nem menne bele, akkor nincs miről beszélni vele, ha meg belemegy, akkor nincs gond (a sérülés faktort leszámítva).

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Mit nem értesz? Ha adsz neki egy 5 éves dealt és elszív egy jangát, vagy harmadszor szétmegy a térde, akkor 5 évre van szétverve a cap. Az 1 évre garantált pénz idén nekünk belefér, és ha gikszer van, akkor a csapat jövője nincs terhelve semmiféle dead moneyval. (Plusz kib.szod és mented a menthetőt a 12 millából).

Ha viszont szívás nélkül végre egészségesen végigtol egy szezont (amire még nem volt példa), akkor pedig meg fogja kapni a nagy dellát tőlünk.
Soldados
Mindenki erti miert jatszik tag alatt ( meg o is ), bar o nem boldog ettol es valoszinuleg jobban fogjak komunikalni fele mint te most. Ha nem szivhat ( egyertelmu ), ha nem serulhet le lesz a feltetel akkor akar egy igen morcos Bell-re is lehet szamitani. Es mindenki a sajat vermerseklete alapjan belekepzelheti magat a helyebe es hogy mit csinalna, hogy jatszanal a lapjaibol.
En a Ravens-be kotnek ki. 😊
no
Nyilván a sérülés faktor nem jó, de neki se éri meg nem tökéletes játékot hozni és a sérüléssel foglalkozni, hiszen akkor máshol se kap nagy lóvét. Ha viszont hozza mamit tud, akkor innen is dőlni fog a lé.
Klaci79
Eloszor is ugy gondolom hogy nincs semmi gond itt. A vasasnak meg van a terve jovore es hosszabb tavra is amiben igy vagy ugy Bell is szerepel. Egyik oldalon sem keteves nyeretlenek vannak. Bell elvinne a cap 90%-t ha tudna, a csapat meg jatszatna 2 mozijegyert, de ennek ellenere mindenki tudja hol van az osszeg, de azert pici hatarokon belul probalkozik majd mindket fel.

A jatek onnan indult, hogy "ne szivj-nincs serules" es akkor beszelunk a nagy dellarol. Ha, ez es igy lenne komunikalva akkor en Bell helyeben merges lennek ami nem az idei jatekomban csapodna le, hanem az evvegi targyalasnal, ami nem jelentene automatikusan hogy nem a vasas.
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 301
Watt-nak megvolt az első practicefight-ja, Hawkinsal akadtak össze, utána pacsi, minden ok. Megvannak a számai: $9.258 million,$7.933 million guaranteed, $4.873 million signing bonus.
Lake viszi magával 53-ba Golson-t, mint special teams gunner, és CB backup (ha nem sérül le).
Azt hiszem ez mindennél többet ér Watt-nak:

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Én igazából a felvetett problémát nem értem. A csapat rárakta a tag-et, amivel biztosította a srácot, hogy rohadt mód jól keres majd 2018-ban. Emellett mennek a tárgyalások vele a hosszú távú szerződésről, aminek nyilván kardinális pontja a garantált lóvé. Mindenkivel az lenne, de vele még inkább az, mert elképesztő játékos, így ez az alku nagy számról indul. Hol itt a gond? Én nem látok sehol és az lenne a nagy problémám, ha röviden és gyorsan lezárnánk a tárgyalásokat, mert az csak a játékosnak lenne jó. Ezt pontosan tudja mindenki, a játékos meg pláne. Legfeljebb a camp után lehet némi idegesség, de addig ez egy business as usual. Mondanám ezt akkor is, ha nem lett volna dzsanka ügye és minden szezont egészségesen fejezett volna be.

Sokkal inkább Villanueva lehet az érdekes, mi lesz a stratégiánk, mivel vele van még szerződésünk, igaz egy mocskosul alacsony fizuval. Hawkins egyelőre egy reménység semmi más, ráadásul inkább jobboldalon játszott, és ha úgy nem sérül le Gilbert se a Katona, akkor érdemi snap számot nem fog kapni idén (sem), vagyis nem fogjuk látni igazán alkalmas-e. Nyilván a sérülés benne van, így a managere szeretne már most hosszabbítani, de itt megint azt tudom mondani, hogy ez kőkemény üzlet és ezt a játékos is tudja, ettől a morálja nem fog megváltozni.

Összességében pedig. Ment itt a hajcihő miért nem igazolunk ezt, vagy azt, lenne rá cap. Hát itt a magyarázat....jól nézünk ki rövid távon, de Bell és Villanueva után jön Tuitt, jön Shazier.....és nem lesz annyira mókás a helyzet, mármint cap terén, mert azért ahogy itt látom sokan cserélnénk velünk, hogy ilyen problémánk akad..... 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Mit nem értesz? Ha adsz neki egy 5 éves dealt és elszív egy jangát, vagy harmadszor szétmegy a térde, akkor 5 évre van szétverve a cap. Az 1 évre garantált pénz idén nekünk belefér, és ha gikszer van, akkor a csapat jövője nincs terhelve semmiféle dead moneyval. (Plusz kib.szod és mented a menthetőt a 12 millából).

Ha viszont szívás nélkül végre egészségesen végigtol egy szezont (amire még nem volt példa), akkor pedig meg fogja kapni a nagy dellát tőlünk.
Soldados
Mindenki erti miert jatszik tag alatt ( meg o is ), bar o nem boldog ettol es valoszinuleg jobban fogjak komunikalni fele mint te most. Ha nem szivhat ( egyertelmu ), ha nem serulhet le lesz a feltetel akkor akar egy igen morcos Bell-re is lehet szamitani. Es mindenki a sajat vermerseklete alapjan belekepzelheti magat a helyebe es hogy mit csinalna, hogy jatszanal a lapjaibol.
En a Ravens-be kotnek ki. 😊
no
Nyilván a sérülés faktor nem jó, de neki se éri meg nem tökéletes játékot hozni és a sérüléssel foglalkozni, hiszen akkor máshol se kap nagy lóvét. Ha viszont hozza mamit tud, akkor innen is dőlni fog a lé.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Mit nem értesz? Ha adsz neki egy 5 éves dealt és elszív egy jangát, vagy harmadszor szétmegy a térde, akkor 5 évre van szétverve a cap. Az 1 évre garantált pénz idén nekünk belefér, és ha gikszer van, akkor a csapat jövője nincs terhelve semmiféle dead moneyval. (Plusz kib.szod és mented a menthetőt a 12 millából).

Ha viszont szívás nélkül végre egészségesen végigtol egy szezont (amire még nem volt példa), akkor pedig meg fogja kapni a nagy dellát tőlünk.
Soldados
Mindenki erti miert jatszik tag alatt ( meg o is ), bar o nem boldog ettol es valoszinuleg jobban fogjak komunikalni fele mint te most. Ha nem szivhat ( egyertelmu ), ha nem serulhet le lesz a feltetel akkor akar egy igen morcos Bell-re is lehet szamitani. Es mindenki a sajat vermerseklete alapjan belekepzelheti magat a helyebe es hogy mit csinalna, hogy jatszanal a lapjaibol.
En a Ravens-be kotnek ki. 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
1, Jamestown The 1st English Settlement (Original settlers' Ships and Fort)
 goo.gl/photos/VHfgvBopPgobFetZA

2, Hopsewee Plantation (Rice plantation, birthplace of Thomas Lynch, Jr., one of the signers of the Declaration of Independence)
 goo.gl/photos/yPDe9UqcbYTd36WX6

3, Vietnam war "time machine" (Patriots Point)
 goo.gl/photos/RJELKU6QLWyLKPx89
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Franchise LT Veteran minimumert kicsit luxus elkepzeles lenne nem? Az egy csere szerzodes volt, nem kezdo... Marmint ezt en tulzott optimizmusnak velem. Nem azt mondom, hogy tul kell fizetni, de ha itt kezdokent nem kap tobb penzt, az tuti, hogy nem fog sokaig itt maradni. Csak a ket szep szemunkert. Es eddig mar volt ket makunk LT vel, de ne felejtsuk el mennyit szenvedtuk ezzel a poszttal liszteszsak ota... Es mas csapatnak is kellhet egy mar bevalt LT, aki meg egeszseges is. Nem? Amikor beachem et is vittek, meg a serult eve utan is...

Szoval szerintem ekkor a tuzzel jatszanank, ha vet minert kellene maradnia. Kezdo Lt kent, ezt nem sokan fogadnak el, max ha sbt akarnanak nyerni a nyul englandnel. Mashol kevesbe realis szerintem.
gabistar
Kelvin azért a Jaguarsnál nem tudott maradandót alkotni, mivel a 4 éves opcióját nem hívták le 😉 Most a Jetsben van. Ha valaki akkor über ász LT..... Nálunk jó volt, de kellett hozzá a teljes fal, a teljes csapat. Villa, nem tudni máshol is tudna-e ilyen jó lenni. Szóval ez mindenkinek rizikó.
polamalu
de o megint volt serult es ezert nem maradt? mas azert az lt egesz evben tesztelve van, pl lathato volt liszteszsak mennyire szenvedett eloszor az oldal valtas utan. Es hiaba jo az egesz fal, ha a vak oldal gyenge es passz rush, bull rush, cb blitz el mindig megverik az LT-t. Nemhiaba a qb utan ez a masodik legfontosabb poszt. Ami ha nem jo akkor gaz van. Ezert egy jo G nem biztos hogy jo T lenne. De egy T valszeg elmuzsikal a G poszton jobban, mint forditva. Meg ezert is van hogy a G posztnal ertekesebb a T foleg az LT.
gabistar
starting Oline in Super Bowl XLV:
LT Jonathan Scott
LG Chris Kemoeatu
C Doug Legursky
RG Ramon Foster
RT Flozell Adams
sutianap
Hat ez az egesz evben harmatgyenge Offensive line volt, a ligaban kb a legtobbet sackeltek Bent. Valamint ekkor tortek ossze vissza Bent egesz evben. Gaz boka, torott borda kevlar melleny es alig tudott jatszani.Csak a Def volt liga elit es fokent ez miatt, meg a Ben ossze vissza szaladgalok, majd dobok valami passzt volt kb... Ezutan jott a jo lenne, ha Bent meg tudna vedeni az off fal es tudna passzolni hamarabb avagy bedobja az unalmast a teste... Erre akarsz celozni? Vagy masra, mert nem tudom mire gondolsz.

Azon kivul hogy rossz belegondolni, hogy milyen off falunk volt. Mas... Eredmeny Bruce Arians tavozasa, valamint azt hiszem kesobb a pl Jonathan Scott fele jo lesz LT nek gondolas miatt az off line eddzojenek tavozasa is idovel, hogy finoman mondjam.

Vagy csak egy rossz vicc akart lenni. Mert annak jo. (mint a haver te most remelem csak viccbol torted el a kezem. Mire a haver persze. Akkor jo, mert azt hittem ez komoly es annak durva lenne 😊 )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Mit nem értesz? Ha adsz neki egy 5 éves dealt és elszív egy jangát, vagy harmadszor szétmegy a térde, akkor 5 évre van szétverve a cap. Az 1 évre garantált pénz idén nekünk belefér, és ha gikszer van, akkor a csapat jövője nincs terhelve semmiféle dead moneyval. (Plusz kib.szod és mented a menthetőt a 12 millából).

Ha viszont szívás nélkül végre egészségesen végigtol egy szezont (amire még nem volt példa), akkor pedig meg fogja kapni a nagy dellát tőlünk.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Franchise LT Veteran minimumert kicsit luxus elkepzeles lenne nem? Az egy csere szerzodes volt, nem kezdo... Marmint ezt en tulzott optimizmusnak velem. Nem azt mondom, hogy tul kell fizetni, de ha itt kezdokent nem kap tobb penzt, az tuti, hogy nem fog sokaig itt maradni. Csak a ket szep szemunkert. Es eddig mar volt ket makunk LT vel, de ne felejtsuk el mennyit szenvedtuk ezzel a poszttal liszteszsak ota... Es mas csapatnak is kellhet egy mar bevalt LT, aki meg egeszseges is. Nem? Amikor beachem et is vittek, meg a serult eve utan is...

Szoval szerintem ekkor a tuzzel jatszanank, ha vet minert kellene maradnia. Kezdo Lt kent, ezt nem sokan fogadnak el, max ha sbt akarnanak nyerni a nyul englandnel. Mashol kevesbe realis szerintem.
gabistar
Kelvin azért a Jaguarsnál nem tudott maradandót alkotni, mivel a 4 éves opcióját nem hívták le 😉 Most a Jetsben van. Ha valaki akkor über ász LT..... Nálunk jó volt, de kellett hozzá a teljes fal, a teljes csapat. Villa, nem tudni máshol is tudna-e ilyen jó lenni. Szóval ez mindenkinek rizikó.
polamalu
de o megint volt serult es ezert nem maradt? mas azert az lt egesz evben tesztelve van, pl lathato volt liszteszsak mennyire szenvedett eloszor az oldal valtas utan. Es hiaba jo az egesz fal, ha a vak oldal gyenge es passz rush, bull rush, cb blitz el mindig megverik az LT-t. Nemhiaba a qb utan ez a masodik legfontosabb poszt. Ami ha nem jo akkor gaz van. Ezert egy jo G nem biztos hogy jo T lenne. De egy T valszeg elmuzsikal a G poszton jobban, mint forditva. Meg ezert is van hogy a G posztnal ertekesebb a T foleg az LT.
gabistar
starting Oline in Super Bowl XLV:
LT Jonathan Scott
LG Chris Kemoeatu
C Doug Legursky
RG Ramon Foster
RT Flozell Adams


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
ez azert jo, mert egy meg tudjuk nezni milyen lesz az uj rb. Ketto, ha sziv megint egyet akkor lejjebb megy az erteke. Harom, ha latjuk, hogy megint leserul akkor lejjebb megy megint az ara. Es mivel tag lenne rajta igy nyerunk egy evet, hogy megnezzuk mennyit er realisan. Mert most tuti csak full extras szerzodest irna ala. Ha jol teljesit jovore is serules nelkul, akkor valszeg kap is egy jot. Ha barmelyik dolog beut, mint fu(visszaterokent hosszu eltiltas valszeg), serules, csapat jelentese hogy nem tettek ra a serult listara (kritizalhato huzas) , akkor csak nyer vele a csapat hogy nem most irja ala a nagy $ szerzodest. Hanem jovore kevesebb aron. Igy erthetobb?