Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉
Soldados
Hat az mar kb tizenvalahanyeve gyenge. De legyen igazad. 😊 Es raadasul vagy nem draftoltunk jo sokaig cbt. Vagy csak kesei korben. Vagy csak nem valt be. OL emberekre meg jobban lehet szamitani. Foleg 1. 2. korosokre hogy jok lesznek. CB k nel meg az is lutri. 😊 De az biztos, van egy kezdo jonak mondhato fiatal cbnk, van egy serult lutrink. Es gay is leszallo agban volt tavaly. De gondolom az uj szerepe miatt, vagy csak remelem. Szoval ide kellene kb 3 korai koros es be is vallo CB. Na erre kevesebb az esely, mint az ol re volt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
2017 BLue Angels Arnold Palmer Airshow (Latrobe, PA). A vilag egyik leghiresebb harci jet repulogepekkel kotelekben legibemutatokat tartott a US Navy Blue Angels, valamint volt meg a tobbi erdekesseg mellett egy egyedi jet kamiont 1. link. Akit erdekel megtekintheti oket. Jo szorakozast hozza,
0.  youtu.be/vfCQRYbNKdE
a kepen lathato sarga jet kamion, p51 mustang es a blue angels gepek elott langsugarakat kilove haladt el...
1.  youtu.be/jlm6aeIsPNo
2.  youtu.be/taBH_XOx47Y
3.  youtu.be/uTfdICfr2pk
4.  youtu.be/VEarM9oG-kw
5.  youtu.be/Y0dezqIarpc
6.  youtu.be/zKfMDNhoJ4E
7.  youtu.be/dTB3jsoMDtQ
8.  youtu.be/6XAiEkzJEw4
10.  youtu.be/X9W20JoT7_I
11.  youtu.be/9u_yaExHn6E
12.  youtu.be/WbzRm7V_0tg

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Ez mien jó reklám 😀
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/878670031554531328
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
gabistar
Én meg arról, hogy lehet ebből még karrier is számára. Semmi másról. Peace out.
peterk2005
Igazad van, de a vegen mar vrabel, mathis es jh osszehasonlitasa jott ki a kezdeti dolgokbol. Ez a tipikus, (nem rad ertem, magadra ne vedd) amikor a hir terjed, de picit torzul is. Es a vegen pletyka lesz. 😀 Mint pl hogy jozsi mondja, hogy ez megterhelo volt. Ezt hallja valaki es tovabbadja es mar picit mashogy. Mint hogy te hallottad a jozsi felesege terhes. Aztan ezt megint tovabb mondja valaki. Aztan mar az lesz belole hogy a jozsi a terhes. 😊

Mindegy is. Mindenki akirol beszeltunk jo jatekos. Es jo eddzo lehet. Es stb. De mi csak most JH rol es arrol beszeltunk, hogy milyen jo latni, hogy pl tavaly magahoz vitte az lb ket veluk egyutt eddzett. Es hogy mint egy igazi vezeregyeniseg, nem csak a meccsen (es szajkartevel) bizonyitja, hogy jo jatekos, jo kovetendo pelda. Es hogy ezt ugy tunik at is tudja adni masoknak. Ezt dijaztuk. Csak ennyi.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Valójában Ulpi hsz-e generálta a lavinat amit Peter kapott a nyakába. 😁
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
gabistar
Én meg arról, hogy lehet ebből még karrier is számára. Semmi másról. Peace out.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.
Razi
Mi nem érthető? Az én első hozzászólásom kizárólag Harrisonról szólt, nem más játékosról. Mathis és Vrabel (ill. Singletary és JDR) nevét nem Harrisonnal való "méricskélés" miatt említettem, hanem abban az összefüggésben, hogy nem példa nélküli, hogy nagyszerű karriert befutó játékos előbb játékosedzőként, majd edzőként sikeres lesz. Ergó ugyanez az út Harrison előtt is nyitott lehet ... feltéve ha van ilyen szándéka.

Ennyiről szólt a hozzászólásom, ez ment el - nem miattam - Harrison vs a más, vasas játékos vs nem vasas játékos irányba. Miért? Ennyire nem voltam érthető? Szerintem az voltam, ti vittétek el X vs Y irányba, nem én. Ezért írtam, hogy ebbe a faszméregetésbe én nem szállok be. Nem ez volt a mondandóm, és értelmetlen is, mert az egy dolog, hogy itt a ti szívetekhez közelebb áll Harrison, de Harrison nem titeket ezd, hanem a ledraftolt fiatalokat. Ők pedig lehetnek akárkik. Ide draftolták őket, itt fognak játszani, de - tessék megkapaszkodni - előfordulhat, hogy valamelyik mondjuk éppen Ravens fanként nőtt fel és a személyes példaképe mondjuk Ray Lewis. Ezért neki személyesen éppen lehet, hogy többet jelentene, ha Ray Lewis edzené, akkor is, ha most a Steelersben játszik. De ez teljességel irreleváns, mert ettől még a lelkét ki fogja tenni a Steelersért a pályán. Az én hozzászólásom meg arról szólt, hogy Harrison előtt milyen karrier lehetőségek vannak, nem arról, hogy ki kinek a szívének kedvesebb.
peterk2005
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.
Razi
Mi nem érthető? Az én első hozzászólásom kizárólag Harrisonról szólt, nem más játékosról. Mathis és Vrabel (ill. Singletary és JDR) nevét nem Harrisonnal való "méricskélés" miatt említettem, hanem abban az összefüggésben, hogy nem példa nélküli, hogy nagyszerű karriert befutó játékos előbb játékosedzőként, majd edzőként sikeres lesz. Ergó ugyanez az út Harrison előtt is nyitott lehet ... feltéve ha van ilyen szándéka.

Ennyiről szólt a hozzászólásom, ez ment el - nem miattam - Harrison vs a más, vasas játékos vs nem vasas játékos irányba. Miért? Ennyire nem voltam érthető? Szerintem az voltam, ti vittétek el X vs Y irányba, nem én. Ezért írtam, hogy ebbe a faszméregetésbe én nem szállok be. Nem ez volt a mondandóm, és értelmetlen is, mert az egy dolog, hogy itt a ti szívetekhez közelebb áll Harrison, de Harrison nem titeket ezd, hanem a ledraftolt fiatalokat. Ők pedig lehetnek akárkik. Ide draftolták őket, itt fognak játszani, de - tessék megkapaszkodni - előfordulhat, hogy valamelyik mondjuk éppen Ravens fanként nőtt fel és a személyes példaképe mondjuk Ray Lewis. Ezért neki személyesen éppen lehet, hogy többet jelentene, ha Ray Lewis edzené, akkor is, ha most a Steelersben játszik. De ez teljességel irreleváns, mert ettől még a lelkét ki fogja tenni a Steelersért a pályán. Az én hozzászólásom meg arról szólt, hogy Harrison előtt milyen karrier lehetőségek vannak, nem arról, hogy ki kinek a szívének kedvesebb.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Én 3-4 éve nem tudtam volna elképzelni ezt JH-ról. Egy olyan fickó, amely elképesztő edzésmunkát végez, de nem a szavak embere, így az, hogy ezt át tudja adni eszembe sem jutott. JH edzésmunkája Vrabel ide, vagy Mathis oda legendás még az NFL-en belül is, nem véletlen, hogy 40 évesen itt tud lenni és nem is akárhogy. EZÉRT jelent különleges pluszt, ha bevállalja a fiatalok terelgetését. Szó nincs arról, hogy bármilyen komolyabb edzői karriert jósolnék neki, de hogy annál hitelesebb self-made mant nem tudok mondani instruktornak, az bizonyos. (egy alulméretezett nem draftolt, több helyről és többször kirúgott játékos, aki 2008-ban DPOY lett......kivételes munkabírása miatt elsősorban)
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem akarok belemenni a faszméregetésbe, de szerintem ebben az esetben nektek is felesleges 😊

Abban az NFL-ben, amelyikben az oaklandi Lynch Seattle-ben csinált magának karriert és nem kapott emiatt sokkot, abban az NFL-ben amelyikben Peyton Manning másfél évtizedig rugdossa a Titans fenekét azok után, hogy a Tennessee egyetemen végzett, majd amikor visszavonul, mégis az egyeteme az első aki szobrot állít neki, abban az NFL-ben tök mindegy, hogy egy frissen draftolt rookie-nak Harrison magyarázza-e el a szakma finomságait, vagy Vrabel, vagy éppen Robert Mathis. Az a gyerek így is meg úgy is le fogja fosni a bokáját, függetlenül attól, hogy melyik csapat draftolta. 😊
peterk2005
Persze, de a steelers topikban, a steelerst szeretve, csak megengethetjuk magunknak, hogy az egyik ikonnak orulonk, aki momemntan JH es nalunk jatszik. A peldadat meg nem igazan ertem, hogy jon ide. Ott kell bizonyitanod, ahova valasztanak. Ben sem kedvez ezert a clevelandiaknak, vagy a cicaknak, csak mert ott ohioban jart egyetemen. Az mas teszta.

Es meg szep, hogy egy egyetem, ahova jartal, unnepeli az altala is kinevelt ismert legnepszerubb jatekosait. Szoval nem ertem mi benne a fura. Ha ok valaszthatnanak hova mennek nflbe jatszani, akkor ertenem, de igy nem. Ez kb olyan mint fradi ujpest. Jaj de gaz a masik csapat. Milyen benak, legszibesebben ... Aztan a valogatott meccsen meg egyutt drukkolnak nekik. 😊 Mindegy.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akarok belemenni a faszméregetésbe, de szerintem ebben az esetben nektek is felesleges 😊

Abban az NFL-ben, amelyikben az oaklandi Lynch Seattle-ben csinált magának karriert és nem kapott emiatt sokkot, abban az NFL-ben amelyikben Peyton Manning másfél évtizedig rugdossa a Titans fenekét azok után, hogy a Tennessee egyetemen végzett, majd amikor visszavonul, mégis az egyeteme az első aki szobrot állít neki, abban az NFL-ben tök mindegy, hogy egy frissen draftolt rookie-nak Harrison magyarázza-e el a szakma finomságait, vagy Vrabel, vagy éppen Robert Mathis. Az a gyerek így is meg úgy is le fogja fosni a bokáját, függetlenül attól, hogy melyik csapat draftolta. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Jah, például Akronban születtek mindketten. Minden tiszteletem Vrabel-é, de nekem speciel sokkal többet jelent JH.
Klaci79
Nekem meg Vrabel 😊 1-1
gordon
Majd a Pecc oldalon fejtsd ki ezt...itt marad az 1-0 😛
Klaci79
Vrabel was drafted by the Pittsburgh Steelers in the third round (91st overall) of the 1997 NFL Draft.[6]

He spent the first four seasons of his career in Pittsburgh. His most notable play as a Steeler came in his rookie season, when he sacked Drew Bledsoe in the 1997-98 AFC Divisional Playoffs to clinch a 7-6 win for the Steelers.
Ez azert lehet tetszik Vrabellel kapcsolatban par embernek. Amikor Sackkelte a patses qbt drew bledsoet a steelers csapat tagjakent es amivel kiutottuk oket a rajatszasbol. Es megnyertuk a meccset 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ha csak onnan nézzük ki hogyan került be a ligába és ott abból a helyzetből mit ért el, akkor az öreg máris nyert 😉
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Jah, például Akronban születtek mindketten. Minden tiszteletem Vrabel-é, de nekem speciel sokkal többet jelent JH.
Klaci79
Nekem meg Vrabel 😊 1-1
gordon
Majd a Pecc oldalon fejtsd ki ezt...itt marad az 1-0 😛
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Jah, például Akronban születtek mindketten. Minden tiszteletem Vrabel-é, de nekem speciel sokkal többet jelent JH.
Klaci79
Nekem meg Vrabel 😊 1-1
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Jah, például Akronban születtek mindketten. Minden tiszteletem Vrabel-é, de nekem speciel sokkal többet jelent JH.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Vrabel sem kisebb nev mint Harrison.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Az nem volt kérdés soha, hogy JH remek példa lehet mindenkinek, de az igen, hogy ezt már külsősként (akkor amikor nem edz együtt) át tudja-e adni. JH-t Én először látom ilyen instruktor szerepben, ami nagyon jó jel és jelzi, hogy ebben az évben már bizony tényleg kifelé jön és sokkal inkább a fiatalok terelése a feladat. Persze szemernyi kétségem sincs arról, hogy ha játszik, akkor azt teljes erőbedobással teszi és a kezdőben.
Klemó
Nálunk Indy-ben Robert Mathis ugyanezt csinálta tavaly. Idén pedig önkéntesen bejár mint egy kvázi pozíciós edző, oktatni az edge rushereket. Ő egyelőre nem is akar többet (a Colts adna neki munkát, de hivatalosat nem kért), kíváncsi leszek Harrison hogy áll majd hozzá. Vrabelnek bejött Houstonban, miért ne jöhetne be Harrisonnak is?
(Szvsz pozíciós edzőig szinte garantált, hogy sokat tudnak ezek a játékosok segíteni. A koordinátor, főedzőség már más, Singletary, JDR eljutott addig, de azért ott már más képességek is kellenek.)
peterk2005
Persze, de gondolj bele egy fiatal LB-nek mekkora coolság az, hogy egy James Harrison a pozíciós edzője. Azért egy ilyen motiváció, hogy egy ekkora legendától tanulhatok sztem mindenkit feldobna.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az nem volt kérdés soha, hogy JH remek példa lehet mindenkinek, de az igen, hogy ezt már külsősként (akkor amikor nem edz együtt) át tudja-e adni. JH-t Én először látom ilyen instruktor szerepben, ami nagyon jó jel és jelzi, hogy ebben az évben már bizony tényleg kifelé jön és sokkal inkább a fiatalok terelése a feladat. Persze szemernyi kétségem sincs arról, hogy ha játszik, akkor azt teljes erőbedobással teszi és a kezdőben.
Klemó
Nálunk Indy-ben Robert Mathis ugyanezt csinálta tavaly. Idén pedig önkéntesen bejár mint egy kvázi pozíciós edző, oktatni az edge rushereket. Ő egyelőre nem is akar többet (a Colts adna neki munkát, de hivatalosat nem kért), kíváncsi leszek Harrison hogy áll majd hozzá. Vrabelnek bejött Houstonban, miért ne jöhetne be Harrisonnak is?
(Szvsz pozíciós edzőig szinte garantált, hogy sokat tudnak ezek a játékosok segíteni. A koordinátor, főedzőség már más, Singletary, JDR eljutott addig, de azért ott már más képességek is kellenek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez a ket valaha keszult legszebb fimfelvetel Pittsburgh rol. Az elozo ajanlo, amit posztoltam Az Itt megtalalhato teljes hosszaban. Csak le kell szednetek. A cime ott van pontosan, magyarul pedig pit a levegobol gyonyoru filmsorozat egy es ketto talalhato Itt meg. Az 1, AZ elso resz, a 2, a masodik resz, amit korabban igertem. Ha valaki ezt a kettot megnezi, kb ismerni fogja Az osszes fobb nevezetessegeket Itt pit es kornyeken. Nem en csinaltam a filmfelvetelt. Ez egy unikum. Hamarosan, ha erdekel titeket beszerzem a pit a vizbol a sorozat harmadik utolso reszet is.

1.
 mega.nz/#!ozhgiCCA!2vtow7ZXg4c89OyN8jz1U8n_e3AGan1SkzIxl8AcaIg
2.
 mega.nz/#!gvggWZaI!coTATsrWRorWqqSNlW2oOqLz9qiFziZpKWGofU_X8Rs

Letoltes a bongeszovel a jo megoldas (valasztas).

Ps: ha tudjatok, barhogy (like pm) jelezzetek felem, hogy minden mukodik nektek is. Koszonom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ohh....😀
 pbs.twimg.com/media/DCjCVIeUAAERLey.jpg:large
Klaci79
de ezt gondolom egy sb gyuruert barmikor elcserelne.