Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na amikor az elsokoros sztar azt hiszi, hogy mindent megtehet. Es ja megsem. 😊 Az elet megtanitja remelhetoleg, vagy ez a huvoson eltoltott ejszaka. A rendoroket nem erdekli ki vagy. Esetleg a birosagon a jo ugyvedek kimagyarazhatnak, ha valami tenyleg lenne, nem vele persze, csak ugy altalanossagban.

De egy ket dolog azert erdekes. Egy lejart a regisztracioja a kocsijan. Ez miatt allitottak meg. Ketto azert vittek be, mert volt mar tobb, minimum ketto be nem fizetett birsaga. Es a parkolasi jegyek azok nem szamitanak ide, szoval elotte mar minimum ketszer gyorshajtott, vagy valami hasonlo kozlekedesi vetseget kovetett el. Es persze ezt el felejtette befizetni. Es ennek az lett a kovetkezmenye, hogy bevontak a jogsijat. Es ennek meg az hogy mehetett a sittre. Mert valamelyik rendor kiszurta, a regisztracio lejaratat a kocsijan es meg is allitotta. Es csak meg allitotta volna, hogy tudja e uram hogy lejart a regisztracio, ha nem bevont jogsival ment volna, amit a traffic ticketek miatt vonhattak be. lol.

Hat ha egy kicsit is erdekli a dolog (nem ugy tunik mintha erdekelte volna), akkor ez nem tortenik meg. Vagy ugy volt vele, ugy is csak egy evben egy 4 honapot vagyok miamiban. Majdcsak magatol megoldodnak a dolgok. De nem. Igy most mar lesz egy kis priusza szerusege (arrested) es nem a toyota. De nem nagy gond. De az azert beszedes, hogy nem volt kepes ennyi penzt keresve 1100 usd t kifizitni.

Es azert csak emlekezni kene ra, hogy mi tortent ha mar birsagot kapott. Hacsak nem a sztradan ment es kapta le egy ket traffipax. Es elvesztek a levelek. O meg nem volt miamiban. Mindegy fura. Es gaz, de remeljuk ebbol megtanulja, hogy amit kell azt be kell fizetni. Meg neki is. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
No ez az ami azért beteg némely USA államban....lejárt a jogsi és ez már rabosítás.....naaa...
Klemó
Nem lejárt a jogsija, hanem bevont jogsival vezetett. Arra azért nálunk is jobban ugranak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Burns is megmutatta milyen "okos" Miamiban kapcsolták le. Mert bevont jogsival nyomta. 1102 usd körüli bírságot régebbről nem pengetett be, vagy mi.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
No ez az ami azért beteg némely USA államban....lejárt a jogsi és ez már rabosítás.....naaa...

 www.steelersdepot.com/2017/06/report-steelers-cb-artie-burns-arrested-thursday-night-florida/
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Mondtam, hogy ne akarjátok Soldit meggyőzni, a Maddox mezes srác már a google street view-n is ott van. Szegény még mindig ott áll és gondolkodik, hogy akkor most ezt hogyan is? 😀
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, értjük.
Csupán előtte volt pár év, amikor csodálkoztunk ha nem 33. helyre tettek minket. Ezért írtam boldogan, hogy fura ilyen elől látni a falunkat.
Tudom, hogy jó, nem kell meggyőzni.
tenorx
Érteném a furát, ha 2014-et írnánk. 😉 De 3 éve folyton elől látjuk ezt az ötöst. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lényegesen sokkolóbb, hogy a három All-Próval felálló Dallas a 9., úgy, hogy Collins egy szerencsétlen időpontban kirobbanó ügy miatt nem volt első körös, és RT-ben simán marha jó lehet, pláne ebben a falban. Jó, Cooper meg első körös volt, cserébe vacak lett. De ez a fal a három All-Pro után pl gyengébb lenne, mint a Massie, Leno OT-párossal felálló Bears?
Wyatt
A Patsnél írnak valami olyasmit, hogy 2 év adataira hagyatkozva jött össze az új listájuk. Azért vagytok annyira hátul, mert 2 játékos két éve még szar volt. Zseniális. A Colts falának a 4-5-öde még a ligában sem volt 2 éve... őket vajon hogy értékelték? 😀

Ezek az offseason pff ratingek kezdenek elmenni a szürreálisba. Statisztikai oldal, nyilván marketing okokból muszáj korábbi statokra alapozva kijönni a "prediction"-jeikkel, de ez így inkább vicces, mint érdekes...

(A Steelers faláról egy szót nem írtam, kéretik nem túlgondolni a postomat 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉
Soldados
Szerintem azért furcsa, mert el szoktunk tőle. De ettől meg persze rengeteget öltunk bele, hogy ezt lássuk, csak sokszor hiába a sok munka, a sok tehetség , az egység mégse lesz megfelelő
Klaci79
Továbbra sem értem, mi a fura vagy meglepő. Legalább 3 éve (amióta Munchak az OL-coach) TOP 8-ban vagyunk. Ebben semmi meglepő, vagy fura nincs. Magas pickeket öltünk bele és idehoztuk a legjobb OL-coachot, akivel 3 éve kiemelkedő az egység. Tehát sem tehetségben, sem szakértelemben nincs hiány, plusz nem is új a dolog, hisz legalább 3 éve így van.

Szóval egyszerűen azon értetlenkedem, hogy ez nem újkeletű. 2014 óta nincs ember, aki ne TOP10-be tenné az OL-t. Ha valaki 1. helyre tenné, abban sem lenne semmi meglepő.
Soldados
Jogos, hogy ott vagyunk és nincs benne semmi extra. A fura arra vonatkozik, hogy hosszú-hosszú ideig nem láttuk ott az OL-t és most végre igen. Ezek érzések Soldi, ne akarjál már erről is meggyőzni 😀
Mindenki tudja, hogy Munchak óta folyamatosan javul az egység és természetes, hogy már a liga egyik legjobbja. De nem ehhez szoktunk hozzá. Kész, ennyi. Senki sem vonja kétségbe, hogy ez jogos!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Nyugi Soldi meggyőz. Minta a srácot Londonban akin a Maddox mez volt 😉 És ha akarod mindezt angolul 😀 Peace Soldi 😀 De azt az estét sosem felejtjük el.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Soldi, értjük.
Csupán előtte volt pár év, amikor csodálkoztunk ha nem 33. helyre tettek minket. Ezért írtam boldogan, hogy fura ilyen elől látni a falunkat.
Tudom, hogy jó, nem kell meggyőzni.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉
Soldados
Szerintem azért furcsa, mert el szoktunk tőle. De ettől meg persze rengeteget öltunk bele, hogy ezt lássuk, csak sokszor hiába a sok munka, a sok tehetség , az egység mégse lesz megfelelő
Klaci79
Továbbra sem értem, mi a fura vagy meglepő. Legalább 3 éve (amióta Munchak az OL-coach) TOP 8-ban vagyunk. Ebben semmi meglepő, vagy fura nincs. Magas pickeket öltünk bele és idehoztuk a legjobb OL-coachot, akivel 3 éve kiemelkedő az egység. Tehát sem tehetségben, sem szakértelemben nincs hiány, plusz nem is új a dolog, hisz legalább 3 éve így van.

Szóval egyszerűen azon értetlenkedem, hogy ez nem újkeletű. 2014 óta nincs ember, aki ne TOP10-be tenné az OL-t. Ha valaki 1. helyre tenné, abban sem lenne semmi meglepő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lényegesen sokkolóbb, hogy a három All-Próval felálló Dallas a 9., úgy, hogy Collins egy szerencsétlen időpontban kirobbanó ügy miatt nem volt első körös, és RT-ben simán marha jó lehet, pláne ebben a falban. Jó, Cooper meg első körös volt, cserébe vacak lett. De ez a fal a három All-Pro után pl gyengébb lenne, mint a Massie, Leno OT-párossal felálló Bears?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉
Soldados
Szerintem azért furcsa, mert el szoktunk tőle. De ettől meg persze rengeteget öltunk bele, hogy ezt lássuk, csak sokszor hiába a sok munka, a sok tehetség , az egység mégse lesz megfelelő
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉
Soldados
Hat az mar kb tizenvalahanyeve gyenge. De legyen igazad. 😊 Es raadasul vagy nem draftoltunk jo sokaig cbt. Vagy csak kesei korben. Vagy csak nem valt be. OL emberekre meg jobban lehet szamitani. Foleg 1. 2. korosokre hogy jok lesznek. CB k nel meg az is lutri. 😊 De az biztos, van egy kezdo jonak mondhato fiatal cbnk, van egy serult lutrink. Es gay is leszallo agban volt tavaly. De gondolom az uj szerepe miatt, vagy csak remelem. Szoval ide kellene kb 3 korai koros es be is vallo CB. Na erre kevesebb az esely, mint az ol re volt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
tenorx
Mi a fura? Ebben 2-3 éve a liga a első negyedébe tartozunk. Ez egy örökös körforgás, simán lehet, hogy 2-3 év múlva meg a secondary lesz ezen a ponton. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-offensive-line-units-heading-into-the-2017-season/

Nagyon furcsa ilyen elől látni a falunkat 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
2017 BLue Angels Arnold Palmer Airshow (Latrobe, PA). A vilag egyik leghiresebb harci jet repulogepekkel kotelekben legibemutatokat tartott a US Navy Blue Angels, valamint volt meg a tobbi erdekesseg mellett egy egyedi jet kamiont 1. link. Akit erdekel megtekintheti oket. Jo szorakozast hozza,
0.  youtu.be/vfCQRYbNKdE
a kepen lathato sarga jet kamion, p51 mustang es a blue angels gepek elott langsugarakat kilove haladt el...
1.  youtu.be/jlm6aeIsPNo
2.  youtu.be/taBH_XOx47Y
3.  youtu.be/uTfdICfr2pk
4.  youtu.be/VEarM9oG-kw
5.  youtu.be/Y0dezqIarpc
6.  youtu.be/zKfMDNhoJ4E
7.  youtu.be/dTB3jsoMDtQ
8.  youtu.be/6XAiEkzJEw4
10.  youtu.be/X9W20JoT7_I
11.  youtu.be/9u_yaExHn6E
12.  youtu.be/WbzRm7V_0tg

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ez mien jó reklám 😀
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/878670031554531328
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
gabistar
Én meg arról, hogy lehet ebből még karrier is számára. Semmi másról. Peace out.
peterk2005
Igazad van, de a vegen mar vrabel, mathis es jh osszehasonlitasa jott ki a kezdeti dolgokbol. Ez a tipikus, (nem rad ertem, magadra ne vedd) amikor a hir terjed, de picit torzul is. Es a vegen pletyka lesz. 😀 Mint pl hogy jozsi mondja, hogy ez megterhelo volt. Ezt hallja valaki es tovabbadja es mar picit mashogy. Mint hogy te hallottad a jozsi felesege terhes. Aztan ezt megint tovabb mondja valaki. Aztan mar az lesz belole hogy a jozsi a terhes. 😊

Mindegy is. Mindenki akirol beszeltunk jo jatekos. Es jo eddzo lehet. Es stb. De mi csak most JH rol es arrol beszeltunk, hogy milyen jo latni, hogy pl tavaly magahoz vitte az lb ket veluk egyutt eddzett. Es hogy mint egy igazi vezeregyeniseg, nem csak a meccsen (es szajkartevel) bizonyitja, hogy jo jatekos, jo kovetendo pelda. Es hogy ezt ugy tunik at is tudja adni masoknak. Ezt dijaztuk. Csak ennyi.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Valójában Ulpi hsz-e generálta a lavinat amit Peter kapott a nyakába. 😁
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
gabistar
Én meg arról, hogy lehet ebből még karrier is számára. Semmi másról. Peace out.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.
Razi
Mi nem érthető? Az én első hozzászólásom kizárólag Harrisonról szólt, nem más játékosról. Mathis és Vrabel (ill. Singletary és JDR) nevét nem Harrisonnal való "méricskélés" miatt említettem, hanem abban az összefüggésben, hogy nem példa nélküli, hogy nagyszerű karriert befutó játékos előbb játékosedzőként, majd edzőként sikeres lesz. Ergó ugyanez az út Harrison előtt is nyitott lehet ... feltéve ha van ilyen szándéka.

Ennyiről szólt a hozzászólásom, ez ment el - nem miattam - Harrison vs a más, vasas játékos vs nem vasas játékos irányba. Miért? Ennyire nem voltam érthető? Szerintem az voltam, ti vittétek el X vs Y irányba, nem én. Ezért írtam, hogy ebbe a faszméregetésbe én nem szállok be. Nem ez volt a mondandóm, és értelmetlen is, mert az egy dolog, hogy itt a ti szívetekhez közelebb áll Harrison, de Harrison nem titeket ezd, hanem a ledraftolt fiatalokat. Ők pedig lehetnek akárkik. Ide draftolták őket, itt fognak játszani, de - tessék megkapaszkodni - előfordulhat, hogy valamelyik mondjuk éppen Ravens fanként nőtt fel és a személyes példaképe mondjuk Ray Lewis. Ezért neki személyesen éppen lehet, hogy többet jelentene, ha Ray Lewis edzené, akkor is, ha most a Steelersben játszik. De ez teljességel irreleváns, mert ettől még a lelkét ki fogja tenni a Steelersért a pályán. Az én hozzászólásom meg arról szólt, hogy Harrison előtt milyen karrier lehetőségek vannak, nem arról, hogy ki kinek a szívének kedvesebb.
peterk2005
Ezt ertjuk. De mi csak jh rol beszeltunk, meg a videorol h milyen jol nyomatja. Senki masrol. Peace out.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.
Razi
Mi nem érthető? Az én első hozzászólásom kizárólag Harrisonról szólt, nem más játékosról. Mathis és Vrabel (ill. Singletary és JDR) nevét nem Harrisonnal való "méricskélés" miatt említettem, hanem abban az összefüggésben, hogy nem példa nélküli, hogy nagyszerű karriert befutó játékos előbb játékosedzőként, majd edzőként sikeres lesz. Ergó ugyanez az út Harrison előtt is nyitott lehet ... feltéve ha van ilyen szándéka.

Ennyiről szólt a hozzászólásom, ez ment el - nem miattam - Harrison vs a más, vasas játékos vs nem vasas játékos irányba. Miért? Ennyire nem voltam érthető? Szerintem az voltam, ti vittétek el X vs Y irányba, nem én. Ezért írtam, hogy ebbe a faszméregetésbe én nem szállok be. Nem ez volt a mondandóm, és értelmetlen is, mert az egy dolog, hogy itt a ti szívetekhez közelebb áll Harrison, de Harrison nem titeket ezd, hanem a ledraftolt fiatalokat. Ők pedig lehetnek akárkik. Ide draftolták őket, itt fognak játszani, de - tessék megkapaszkodni - előfordulhat, hogy valamelyik mondjuk éppen Ravens fanként nőtt fel és a személyes példaképe mondjuk Ray Lewis. Ezért neki személyesen éppen lehet, hogy többet jelentene, ha Ray Lewis edzené, akkor is, ha most a Steelersben játszik. De ez teljességel irreleváns, mert ettől még a lelkét ki fogja tenni a Steelersért a pályán. Az én hozzászólásom meg arról szólt, hogy Harrison előtt milyen karrier lehetőségek vannak, nem arról, hogy ki kinek a szívének kedvesebb.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Én 3-4 éve nem tudtam volna elképzelni ezt JH-ról. Egy olyan fickó, amely elképesztő edzésmunkát végez, de nem a szavak embere, így az, hogy ezt át tudja adni eszembe sem jutott. JH edzésmunkája Vrabel ide, vagy Mathis oda legendás még az NFL-en belül is, nem véletlen, hogy 40 évesen itt tud lenni és nem is akárhogy. EZÉRT jelent különleges pluszt, ha bevállalja a fiatalok terelgetését. Szó nincs arról, hogy bármilyen komolyabb edzői karriert jósolnék neki, de hogy annál hitelesebb self-made mant nem tudok mondani instruktornak, az bizonyos. (egy alulméretezett nem draftolt, több helyről és többször kirúgott játékos, aki 2008-ban DPOY lett......kivételes munkabírása miatt elsősorban)
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
@Peterk2005 a mondókád első és második felének csak én nem látom az összefüggését?

Más, sok más topikot nem olvasok itt de kezd a hócipő tele lenni azzal ha itt egy Steelers játékost "magasztalunk" mindig jön valami önjelölt próféta (troll) és megmondja a frankót, hogy márpedig XY -nak 2cm el hosszabb vagy 3 al nagyobb mert csak. Ez a Steelers topic és aki ide látogat az fogadja el itt JH -nak lesz a leghosszabb és tőle fogja mindenki lefogni a bokáját nem Mathis -tól vagy Vrabel -től annak ellenére, hogy tisztelet illeti mindkét embert az elért teljesítményéért.