Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
PGeorge Pittsburgh Steelers 4
Hat "fura" egy meccs volt, de meg igy is egy oriasi elmeny volt eloben latni a fiukat. Koszonom KLaci79 es gabistar a sok segitseget!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Le'Veon Bell spoke in the locker room today-did not seem very happy about the game plan yesterday.
JuJu Smith-Schuster has played more snaps and run more routes than Martavis Bryant in three straight games.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Találtam egy kifejező rajzot Haley offensere:
Klaci79
Telitalalat 😀
Annyival kiegeszitenem hogy 1st down: AB double coverage or Bell checkdown...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Találtam egy kifejező rajzot Haley offensere:
 pbs.twimg.com/media/DLqAnHAWkAAqxUu.jpg
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 189
Az OC elküldését - bármilyen hihetetlen - de Én is támogatom. De nem azért, mert sok paszt hívott futás helyett, mert ahogy a PFF-el is ez a bajom, így itt is. Nem látom/tudom mit hívott Hailey mit hívott át Ben, hol és merre voltak a check down célpontok. Mert nekem egy passz játéknál ez is fontos, és ugye a lateral passzok is passznak számítanak, illetve a 2 yardos check down passzok, de nekem ez ugyanúgy a biztonságos kategória, mint ha futnánk. (Visszanézve egy jó adagot a meccsből azt láttam, hogy rengeteg passzjátékunkban volt biztonsági játék, vagyis nem volt egyáltalán kockázatvállaló a játékunk a sok passz ellenére sem az első félidőben)

Nincs meg az O ritmusa, szinte nem volt olyan 10 perc, vagy egy negyed ahol igazán domináltunk volna, vagy azt éreztem volna, hogy érezzük, hogy azt amit csinálunk tudjuk magabiztosan. No és ez Bell kihagyott offseason, Bryant rozsda, illetve Ben rossz forma ide az OC felelőssége. A következő meccs egy óriási lehetőség, minden előjel negatív, de Én az ilyen meccseket szeretem és meggyőződésem, hogy ez a csapatnak is jó, mert igazán most a Kansason a teher, a papírforma az ő győzelmüket ígéri.

No és egy pár megjegyzés a D-ről, mert fontosnak érzem. Az a D, amely egyszer mindent fog, majd képes 3 perc alatt összeomolva pontokat és nem egyszer TD-t engedni NEM az a D, amire lehet építeni. Nekem az a D az amire lehet építeni, amely ellen lehet, hogy lehet haladni, de ahogy közelít a RZ egyre keményebb ellene játszani és maximum FG-t enged, azt is ritkán, vagy ritkábban. Ez a D most olyan, hogy lehet 2 negyedig leszedi az ellenfelet a pályáról, de aztán amikor kell, vagy kellene nem tudja tartani az ellenfelet. Lehet ezt relativizálni, meg mondogatni ki a hibás, de az első labdaeladás után kaptunk egy TD-t és bezony a 11 pontos hátránynál nyomott az ellenfelünk egy 15 futásból és 0 passzból álló drive-ot hosszan, aminek a végén FG lett. (a meccs végi Fournette TD nekem nem fájt, legyen meg az öröme, ott már labdaszerzésre is játszottunk, nem volt jelentősége) Ettől még a D-nek van ritmusa és tetszik amit látok, de ezeket a széteséseket ki kell küszöbölni, ha akarni akarunk valamit.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
S mivel a playhívással vagytok elfoglalva fogalmatok sincs mi az a meccsdinamika? Hogy miért nem hívsz futást negyedik negyedben +10es hátránynál. Azért mert futsz az eredmény után.

sutianap
Ejj de gyönyörű oximoron 😀

Ez egy sportolónál egy komoly negatív spirál lehet. Nem tudom hogyan tudják ebből majd kihozni. Azért szurkoljunk, hogy sikerüljön. TB-nek is volt egy két ilyen ergya meccse, na jó nem 5 INT. A következőn mindig felszívta a fikát és GOD módban nyomta
polamalu
Néhány franchise QB, akinek volt legalább 5 INT-es meccse az elmúlt 10 évben és h mi jött ezután:
2007. okt. 8. BUF-DAL Tony Romo 50/29 309 yard 2 TD 5 INT utána hét: DAL-NE 29/18 199 yard 2 TD 1 INT
2007. nov. 11. SD - IND Peyton Manning 56/34 328 yard 2 TD 6 INT utána hét: IND-KC 32/16 163 yard 0 TD 1 INT
2007. dec. 9. SEA-ARI Kurt Warner 46/28 337 yard 3 TD 5 INT utána hét: NO-ARI 30/19 233 yard 3 TD 1 INT
2009. nov. 1. ARI-CAR Kurt Warner 46/27 242 yard 2 TD 5 INT utána hét: CHI-ARI 32/22 261 yard 5 TD 0 INT
2009. nov. 8. SEA-DET Matthew Stafford 42/22 203 yard 2 TD 5 INT utána hét: MIN-DET 51/29 224 yard 1 TD 0 INT
2009. nov. 12. SF-CHI Jay Cutler 52/29 307 yard 0 TD 5 INT utána hét: CHI-PHI 43/24 171 yard 1 TD 1 INT
2012. okt. 1. DAL-CHI Tony Romo 43/31 307 yard 1 TD 5 INT utána hét: BAL-DAL 36/25 261 yard 2 TD 1 INT
2012. nov. 18. ATL-ARI Matt Ryan 46/28 301 yard 0 TD 5 INT utána hét: TB-ATL 32/26 353 yard 1 TD 1 INT
2012. nov. 29. ATL-NO Drew Brees 50/28 341 yard 0 TD 5 INT utána hét: NYG-NO 43/26 354 yard 1 TD 2 INT
2013. szept. 29. BUF-BAL Joe Flacco 50/25 347 yard 2 TD 5 INT utána hét: MIA-BAL 32/19 269 yard 0 TD 1 INT
2013. dec. 15. NYG-SEA Eli Manning 31/18 156 yard 0 TD 5 INT utána hét: DET-NYG 42/23 256 yard 1 TD 1 INT
2014. nov. 16. NYG-SF Eli Manning 45/22 280 yard 1 TD 5 INT utána hét: NYG-DAL 40/29 338 yard 3 TD 1 INT
2016. dec. 11. GB-SEA Russell Wilson 39/22 240 yard 1 TD 5 INT utána hét: SEA-LAR 26/19 229 yard 3 TD 1 INT

Vegyes a kép, Romo, Warner, Ryan és Wilson jól játszott a köv meccsen, Peyton, Stafford, Cutler, Brees és Flacco nem, Elinál 1 jó és 1 rossz meccs jött a betli után.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Ben 35 éves, nyilván túl van már a csúcson, de azért egy meccs után nem kellene temetni. Valaki írta az előzőekben, ezen a meccsen abszolút az eredmény, az OC és persze saját maga hajszolta bele az INT-ekbe, mint egy spirál. Azt mondjuk neki is fel kellene érni ésszel, hogy Ramsey nagy formában van, AB hiába a liga legjobb WR-e, triple coverage-be akkor se vágjuk oda a lasztit. Elő fogják venni Bent is és Haley-t is, én személy szerint bízom benne, hogy a videoelemzésekkel tudnak tanulni saját hibájukból, legalább rövidtávon. Hosszú távon Haleynek az idióta stílusa és Ben makacs feje úgyis kiütközik.

Nézzük meg a következő 2-3 meccset, semmi sincs még elveszve.
És egy ordas nagy közhely: az igazi foci decemberben kezdődik..!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
El vagyunk kényeztetve tizen x éve. Szar nem volt. Csak az derül ki, hogy sokan nem tudják mi a szar. Egy átlagos teljesítményt hozott le végzetes hibák és splash playek (extrák) nélkül. Most gyenge volt, ez volt az első ilyen meccs a szezonban.
Soldados
Ebben nem teljesen értünk egyet, de mindegy...reméljük ez volt a padló és innen felállva elérünk majd valamit...
Klaci79
A budi kilincset netán? AZt még elérhetjük 😀
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem is fejben lassult le. Lassabban reagál, vagy észre sem veszi a nyomást, vagy a szabad elkapót. Ebben pár éve a legjobbak között volt. Valami gyorsítót kellene szednie 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
El vagyunk kényeztetve tizen x éve. Szar nem volt. Csak az derül ki, hogy sokan nem tudják mi a szar. Egy átlagos teljesítményt hozott le végzetes hibák és splash playek (extrák) nélkül. Most gyenge volt, ez volt az első ilyen meccs a szezonban.
Soldados
Ebben nem teljesen értünk egyet, de mindegy...reméljük ez volt a padló és innen felállva elérünk majd valamit...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El vagyunk kényeztetve tizen x éve. Szar nem volt. Csak az derül ki, hogy sokan nem tudják mi a szar. Egy átlagos teljesítményt hozott le végzetes hibák és splash playek (extrák) nélkül. Most gyenge volt, ez volt az első ilyen meccs a szezonban.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Nyilván nem lesz az, de BB nem (csak) azért ostorozza magát, mert kikaptunk, hanem mert tényleg minden meccsen a korábbi átlagánál gyengébb, vagy jelentősen gyengébb volt. Ha 5-ből 2 meccsen gyenge, már az se jó, de 4-en az szörnyű. És ez nem csak a magára vállalja kategória. Ezt csak Haley kirúgása nem oldaná meg, mert attól még a biztosakat se tudja Ben megdobni. Persze egy más gameplan jót tenne az O-nak és különösen a RZO-nak, ez biztos. De most Ben sajnos legalább annyit hibázik, mint Haley...ezt pedig nem bírjuk el.
Klaci79
Egyrészt nem igaz, hogy 4 meccsen gyenge volt. Az extrát nem tette hozzá, de elfogadható volt az első 4 meccsen.

Másrészt nézd meg mit okozhat egy OC-váltás nemcsak az Offense egészében, hanem akár a QB játékában: Dalton sokkal jobb lett, vagy éppen Flacco, amikor SB-t nyertek.
Soldados
Az extrát nem tette hozzá??? Ezen nem tudom sírjak vagy nevessek. Ilyen nincs egy irányítónál. Mi az extra neki? Hogy 20-ból nem 4-szer találja meg az elkapót 20+-os játéknál? Tegnap ez a stat persze még tovább romlott. Az nem teljesítmény, hogy oda tudja adni a labdát Bell-nek, vagy tud passzolni egy 5-10 yardosat. Persze BB esetében benne van a játékban, hogy hosszú passzt dob (néha még pontosan is), de már egyre kevésbé. Ilyen pass protection, ilyen elkapók és ilyen futó mellett ne mosdassuk már BB-t, mert simán szar volt, akármilyen szörnyű ezt kijelenteni. Haley kivágása egy jó opció. Évekkel ezelőtt kellett volna megtenni, talán ma nem itt tartanánk. De ettől még nem ő passzol, hanem BB. Szörnyű volt tegnap nézni a RZ-ban például. De az nagyban Haley hibája, hogy rendre teljesen érthetetlen játékokat hívunk ott és mintha a játékosok sem tudnák pontosan mit kell végrehajtani. BB pedig gondolkodás nélkül dobja meg ezeket, gondolván majd ott lesz az elkapóm. Hát ez így sajnos nem megy...félek idén is marad Haley és a szenvedés. Aztán lehet történik valami Isteni csoda Kansasban és megtáltosodunk, mert ettől szép ez a játék.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként van itt egy óriási félreértés. Ben nem fizikailag nem jó. Ugyanúgy megdobja a mélyet távolságra. Csak nem pontos. Ez nem fizikai probléma, hanem mentális. Szóval korántsem arról van szó, hogy fizikailag fáradt volna el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván nem lesz az, de BB nem (csak) azért ostorozza magát, mert kikaptunk, hanem mert tényleg minden meccsen a korábbi átlagánál gyengébb, vagy jelentősen gyengébb volt. Ha 5-ből 2 meccsen gyenge, már az se jó, de 4-en az szörnyű. És ez nem csak a magára vállalja kategória. Ezt csak Haley kirúgása nem oldaná meg, mert attól még a biztosakat se tudja Ben megdobni. Persze egy más gameplan jót tenne az O-nak és különösen a RZO-nak, ez biztos. De most Ben sajnos legalább annyit hibázik, mint Haley...ezt pedig nem bírjuk el.
Klaci79
Egyrészt nem igaz, hogy 4 meccsen gyenge volt. Az extrát nem tette hozzá, de elfogadható volt az első 4 meccsen.

Másrészt nézd meg mit okozhat egy OC-váltás nemcsak az Offense egészében, hanem akár a QB játékában: Dalton sokkal jobb lett, vagy éppen Flacco, amikor SB-t nyertek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért BB akármilyen mélyen is van LJ-t, mint lehetséges opciót felhozni, több mint butaság.
laby
Nah, és mégis miért több mint butaság? Talán meccseket veszítene el LJ? Vagy lehet 5 olyan meccs egymás után, amiből 4szer azt nyilatkozza, hogy szar volt? Nyilván eretnekség, de BB-t ilyen rosszul meg soha nem láttam játszani, és mindezt hétről hétre tetézi. A saját nyilatkozatai szerint hangsúlyozom.
Klaci79
BB mindig magát ostorozta egy-egy vereség után. A jelenlegi BB és fényévekkel jobb, mint LJ. Ez nem kérdés. Eddig nem játszott katasztrofálisan, ez volt az első ilyen meccs. LJ szerepeltetése nem téma és nem is lehet.
Soldados
Nyilván nem lesz az, de BB nem (csak) azért ostorozza magát, mert kikaptunk, hanem mert tényleg minden meccsen a korábbi átlagánál gyengébb, vagy jelentősen gyengébb volt. Ha 5-ből 2 meccsen gyenge, már az se jó, de 4-en az szörnyű. És ez nem csak a magára vállalja kategória. Ezt csak Haley kirúgása nem oldaná meg, mert attól még a biztosakat se tudja Ben megdobni. Persze egy más gameplan jót tenne az O-nak és különösen a RZO-nak, ez biztos. De most Ben sajnos legalább annyit hibázik, mint Haley...ezt pedig nem bírjuk el.
Klaci79
Alapjáraton ha egy csapatnak van egy franchise QB-ja, akkor azt megbecsüli, és nem cserélgeti le pár rossz meccs után. Főleg nem, akkor ha ilyen régóta a franchise arca, és főleg nem akkor ha LJ ül a padon mögötte.
BB valóban saját tudása alatt játszik, de még így sincs a közelében LJ csúcspontja (mondom ezt úgy, hogy sosem voltam BB rajongója).
Egyszerűen ilyen nincs, fel sem merülhet, és 100%-ig biztos vagyok benne hogy fel sem merült ez az opció.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Lehet, hogy tényleg Haley a baj, lehet, hogy Big Ben. Akárhogy is, akkor se normális ha megy, hogy - akármi is a passz/futás arány - a támadó yardok kétharmadát rendszeresen egy elkapó megy egy futó hozza.peterk2005
Én sem tudom, talán mind a kettő, viszont csak az egyik ellen tudunk tenni.
Minél tovább húzzuk annál biztosabb, hogy megy a levesbe a szezon.
laby
Én tudnék megoldást. Be kell fejezni Rötyi passzoltatását 20+-ra, oda kell adni a labdát Bellnek és futni-futni-futni. Ha ez egy jobb runD ellen bejött, akkor máskor is menni fog. BB meg dobálja 4-5 yardra a labdát, amíg még ellát egyáltalán. KB azon a szinten van, ahova PM süllyedt az utolsó évében (furcsa, de nem érezném magam szarul ha LJ futna ki a jövő héten a kezdővel), de ott a védelem tudta megoldani, itt a futójáték tudná.
Klaci79
Bennel ez a sztori nem most kezdődött, csak most jutott olyan szintre, hogy már mindenkinek feltűnik.
Tavalyi alapszakasz vége is -korábbi önmagához képest- gyengére sikerült, a decembert úgy hozta le mint egy közepes game-manager, csak időnként elsült a keze, bejött 1-1 big play, és ezáltal úgy tünt hogy tudna ő ha kellene, nincs itt semmi gáz. Gyakorlatilag a futás vitte a csapatot, Bell extra terhelést kapott, és persze jó volt nézni hogy PO-ban 200y-ot futunk meg minden, de aztán az extra terhelésbe bele is sérült.

Ben leszálló ágba került. A körülményeket tekintve semmi akadálya nincs annak hogy újrafussa az 5000y-os szezonját, megvannak hozzá a társak, a futás, a fal, minden. Nyilván hogy nem fogja. Ahogy korábban írtam már, a 2008-as SB gw driveot ma már nem tudná ugyanúgy megcsinálni, fizikailag, egészségileg nincs olyan állapotban. Arról lehetne elmélkedni, hogy egy ilyen masszív felépítésű ember miért van ilyen állapotban, akik vele egyszerre kerültek a ligába (Manning, Rivers) meg miért nem, de nem ez a lényeg. Az a lényeg hogy van egy adott probléma, ezt fel kell ismerni, ki kell találni hogy mi erre a megoldás, és azt végre kell hajtani. Szerintem a megoldás nem az, hogy mostantól L. Jones játsszon.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ez egy sportolónál egy komoly negatív spirál lehet. Nem tudom hogyan tudják ebből majd kihozni. Azért szurkoljunk, hogy sikerüljön. TB-nek is volt egy két ilyen ergya meccse, na jó nem 5 INT. A következőn mindig felszívta a fikát és GOD módban nyomta
polamalu
Ha fogadnék most azt mondanám, hogy vertjük a KC-t. Most amekkora lélektani különbség van a két csapat között, elnézve az eredményeket általánosságban, egy baromi jó tipp lehet a V vasárnap esete. Bár nem hiszem, hogy olyan túl jó szorzó lenne rá.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Azért BB akármilyen mélyen is van LJ-t, mint lehetséges opciót felhozni, több mint butaság.
laby
Nah, és mégis miért több mint butaság? Talán meccseket veszítene el LJ? Vagy lehet 5 olyan meccs egymás után, amiből 4szer azt nyilatkozza, hogy szar volt? Nyilván eretnekség, de BB-t ilyen rosszul meg soha nem láttam játszani, és mindezt hétről hétre tetézi. A saját nyilatkozatai szerint hangsúlyozom.
Klaci79
BB mindig magát ostorozta egy-egy vereség után. A jelenlegi BB és fényévekkel jobb, mint LJ. Ez nem kérdés. Eddig nem játszott katasztrofálisan, ez volt az első ilyen meccs. LJ szerepeltetése nem téma és nem is lehet.
Soldados
Nyilván nem lesz az, de BB nem (csak) azért ostorozza magát, mert kikaptunk, hanem mert tényleg minden meccsen a korábbi átlagánál gyengébb, vagy jelentősen gyengébb volt. Ha 5-ből 2 meccsen gyenge, már az se jó, de 4-en az szörnyű. És ez nem csak a magára vállalja kategória. Ezt csak Haley kirúgása nem oldaná meg, mert attól még a biztosakat se tudja Ben megdobni. Persze egy más gameplan jót tenne az O-nak és különösen a RZO-nak, ez biztos. De most Ben sajnos legalább annyit hibázik, mint Haley...ezt pedig nem bírjuk el.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ez egy sportolónál egy komoly negatív spirál lehet. Nem tudom hogyan tudják ebből majd kihozni. Azért szurkoljunk, hogy sikerüljön. TB-nek is volt egy két ilyen ergya meccse, na jó nem 5 INT. A következőn mindig felszívta a fikát és GOD módban nyomta
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én pedig azt tudom mondani, amit már pár éve is megpedzettem, hogy itt a főludas a bambaképű Tomlin.
Nem csak azért, mert ő választ magának OC-t, maradásra bír kiöregedett, menniakaró QB-t, stb., és valójában ő a felelős azért is, ha Bell holdoutol, vagy elejti a labdát, nem csak erre gondolok.
Hanem mert ő egyre inkább olyan számomra, mint a mesében az a karakter, akit jobb békében hagyni, mert ha basztatják, akkor "előveszi az óriásölő mindenttörő szuperfurkósbotját, és lessz nekünk nemulass".
Ez jó attitűd, egy darabig.
Csak ő tudja, hogy nincs ilyen nála, és ezért sejtelmesen hallgat, titokzatosan susmusol, és reméli, hogy elég a legenda, és békében hagyják.
Sobri Jóska
10 év, 7 PO, 5 divgyőzelem, 2 AFC-Champ, 1 SB-Champ, 0 negatív szezon, 103 győzelem, miközben totálisan új csapatot épített, jelenleg sorozatban 3x voltunk PO-ban, amire 2 évtizede volt példa.

Vannak hibái, de ilyen edzőt értelmetlen elküldeni, egy-egy meccsen van alulteljesítés, de szezont tekintve egyszer sem volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Szerintem az egész a Red Zone Offensünknél botlik meg és ebből ered mindennek a problémája

Több éve nem tudunk támadásokat befejezni, itt is a 9 pont volt az, ami ami arra késztette Bent, hogy többet passzoljon és elszakadjunk egy TD-vel, vagy kapaszkodjunk az eredmény után, és ahogy Soldi írta, egy sok paszos játék a JAGS D ellen magával hozta az INT-eket is (az ötből 2-3 INT simán tipped bal volt, nem csak Ben hibája, hanem a D erénye is)

És a RZ Offensünk töketlenkedése szerintem a Haley takaroggy kategória, mert olyan helyzetbe hozza a meccs további részében a csapatot, hogy hibákba kényszeríti bele magát mindenki.

Visszanézve a passzokat zseniális passzok és elkapások voltak Ben-AB fronton, és sokszor Bell is elkapóként mentette a helyzetet, de a hívások, és a gameplan, és a félidei elemzések-fordítások még mindig hiányosak.

Sok csapatnál látjuk azt, hogy félidő után tudnak alkalmazkodni az első félidőben látottakhoz, de mi mindig szarul jövünk ki ebből, nincs érdemi változás a játékunkban, esetleg még rosszabb döntéseket hozunk. Nem egyszer hangzott el idén, hogy már megint "bent maradtunk az öltözőben".

Tomlin és TH teljes mértékben a felelős nálam ezért, és ebből adódik Ben, AB és a többiek frusztrációja, teljesítési kényszere és a hibák is.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért BB akármilyen mélyen is van LJ-t, mint lehetséges opciót felhozni, több mint butaság.
laby
Nah, és mégis miért több mint butaság? Talán meccseket veszítene el LJ? Vagy lehet 5 olyan meccs egymás után, amiből 4szer azt nyilatkozza, hogy szar volt? Nyilván eretnekség, de BB-t ilyen rosszul meg soha nem láttam játszani, és mindezt hétről hétre tetézi. A saját nyilatkozatai szerint hangsúlyozom.
Klaci79
BB mindig magát ostorozta egy-egy vereség után. A jelenlegi BB és fényévekkel jobb, mint LJ. Ez nem kérdés. Eddig nem játszott katasztrofálisan, ez volt az első ilyen meccs. LJ szerepeltetése nem téma és nem is lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Azért BB akármilyen mélyen is van LJ-t, mint lehetséges opciót felhozni, több mint butaság.
laby
Nah, és mégis miért több mint butaság? Talán meccseket veszítene el LJ? Vagy lehet 5 olyan meccs egymás után, amiből 4szer azt nyilatkozza, hogy szar volt? Nyilván eretnekség, de BB-t ilyen rosszul meg soha nem láttam játszani, és mindezt hétről hétre tetézi. A saját nyilatkozatai szerint hangsúlyozom.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Én pedig azt tudom mondani, amit már pár éve is megpedzettem, hogy itt a főludas a bambaképű Tomlin.
Nem csak azért, mert ő választ magának OC-t, maradásra bír kiöregedett, menniakaró QB-t, stb., és valójában ő a felelős azért is, ha Bell holdoutol, vagy elejti a labdát, nem csak erre gondolok.
Hanem mert ő egyre inkább olyan számomra, mint a mesében az a karakter, akit jobb békében hagyni, mert ha basztatják, akkor "előveszi az óriásölő mindenttörő szuperfurkósbotját, és lessz nekünk nemulass".
Ez jó attitűd, egy darabig.
Csak ő tudja, hogy nincs ilyen nála, és ezért sejtelmesen hallgat, titokzatosan susmusol, és reméli, hogy elég a legenda, és békében hagyják.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát lesz rájuk kereslet, az biztos. Smith szerintem tudná hozni ami ehhez az O-hoz kell.
bcsarli
Ha szabadok lesznek, lesz rájuk kereslet bőven, de az nagyon vonzó lehet, hogy nálunk gyűrűért lehet játszani. 😊 (Haden is ezért jött ide, pedig a hírek szerint volt, aki több pénzt kínált)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!