Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ha szerzel 3 lasztit (a 4. már nekem nem számít) és azokat jó helyen, akkor egy ilyen egységnek illik a meccset behúznia. Hozzáteszem, hogy az első félidőben a Titans volt a "jobb", de nem tudta több pontra váltani a játékát. A második félidőben pedig nem volt kérdés.

Először láttam, hogy az O élvezi a meccset annak ellenére, hogy a jó kezdés után volt egy negyednyi teljes black out....ez jó jel. A negyedik negyedben rá is húzott egy szép drive-ot úgy, mint ha nem nyertük volna meg a meccset. Jó volt látni, hogy itt kifejezetten Bryantra (is) játszottunk, önbizalom növelés jelleggel.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Gratula a győzelemhez! A harmadik negyed közepéig nem volt rossz meccs, de aztán bedaráltatok minket. Sajnos túl sokat bénáztunk, de a hibák nélkül is nyertetek volna. De nincs is ezzel gond, jelenleg jobb csapat a Steelers.
Szerintem a tisztelet LeBeau felé abban is látszott, hogy a végén nem mentetek neki. Pedig tuti lett volna még egy TD-tek. (Amúgy jó sok pittsburghi kötődés van az edzőinknél. Legalább erre jó volt a TNF, hogy ezt megtudtam. 😊 )

Music City Miracle
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Sajna az utolsó 3 percet már nem láttam, de el tudom képzelni. Nem véletlenül volt az öreg neve a csapatnál Coach Dad
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lebeau felé az a szeretet és tisztelet a meccs után. Jó volt látni.

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na akkor ehhez Haleynek semmi köze, ez Ben zsenije volt meg a Titans bénázása, illetve kicsúszott jó meccs. 😉 😛
dande
Így van 😊
Egy kicsúszott jó meccs Haley-től 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor ehhez Haleynek semmi köze, ez Ben zsenije volt meg a Titans bénázása, illetve kicsúszott jó meccs. 😉 😛
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Már bocsánat, hogy beleszólok a dolgokba, de ha Haley ennyire rossz, akkor hogy lehet még mindig Steelers OC? Ezt valahogy nem tudom összerakni.
Nandito
Mert Tomlin egy fos HC, és ugye fejétől bűzlik a hal.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
...

Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.

Azt is rendszeresen elfelejti mindenki, hogy BA-nak nem volt fala. Nem tudjuk, hogy a mostani fal mögött mit játszatna. Azt tudjuk, hogy nálunk nem tették alá falat, meg azt is, hogy se itt, se a Coltsnál, se a Cards-nál nem éppen jó falat vett át. Azt viszont tudjuk, hogy minden QB ennek ellenére jól teljesített. Palmerből ismét QB-t csinált, ami azért nem kis bravúr. Azt pedig megint a nyakába varrni, hogy egy 37 éves QB, aki amúgy karrierje elején is rengeteget volt sérült (tehát nemcsak BA rendszerében sérült meg állandóan, ahogy amúgy Ben sem), már nem bírja a strapát, az számomra azért érdekes, mint érv, mivel ez a normális.

A 3 PO-meccses Cards-mintavétel alapból fele akkora, mint Haleyé nálunk. A körülmények sem ugyanazok (nálunk sokkal jobb keret van). Ráadásul a 3-ból egyszer egy bizonyos Lindley volt az irányító. Vele kellett volna sziporkázni?

Nekem csak egyetlen kérdésem van. Amikor BA-érában GW-drive kellett, milyen érzésekkel vártad? Én kellemessel, mert az volt a valószínűsíthető, hogy megcsináljuk. És most? Én pl aggodalommal, mert félek, hogy nem csináljuk meg.

Végezetül: lehet nem szeretni BA-t. Ez mindenkinek szíve joga. De a tény az, hogy sehol nem égett meg, ez pedig elég jó ajánlólevél. Se nálunk, se a Colts-nál, se a Cards-nál. Ezt kétszer az év edzője díjjal jutalmazták. Vajon miért? Persze lehet a szakemberek hülyék és az itteni Steelers-fanok a helikopterek, de ezt azért erősen kétlem. Ettől még persze bárki gondolhatja úgy, hogy amúgy egy szar volt, vagy legalábbis nem megfelelő. Nyilván nem kell és nem is elvárás a szakemberek véleményéhez igazodni. De talán nem véletlenül gondolják mások úgy, hogy nem csupán egy átlagon felüli edzőről beszélünk, hanem konkrétan egy a legjobbak közé tartozó szakemberről. Ettől BA-nak is megvannak a maga hibái (ahogy mindenkinek), ez nem is kérdés, de összességében vannak válaszai, tud alkalmazkodni és legfőképpen fel tud mutatni eredményeket és komoly érdemeket, az egységei, csapatai pedig inkább erőn felül teljesítenek.

Ezzel szemben Haley mit ért el? Bárhol, bármikor. Semmit. A két embert egy lapon említeni sem nagyon lehet. Az eredmények, a tények önmagukért beszélnek. És igen, a korszakos D nélkül nem nyertünk volna SB-t, de mit is ért a korszakos D, amikor 20-23-nál odaállt Ben egy 88 yardos drive-ot vezetni? Kettőn áll a vásár, ahogy a korszakos D, úgy BA-féle O nélkül sem nyertünk volna. És nem egy meccsről beszélünk, ahol véletlenül összejött. Hanem rendszeresen megcsinálta az O-ja. A Colts-nál varázslatos szezont vezényelt le, Palmer újraalkotásával pedig egy 3 éve nem pozitív csapatból csinált azonnal 3 egymást követő PO-s évet egy főcsopdöntővel. Ha volt QB-ja mindenhol volt teljesítmény, még faszentos OL nélkül is, ami azért önmagában bravúros. Hát ennyi.
Soldados
Előre is elnézést kérek mindenkitől akit zavar a téma, de az a helyzet, hogy nagyon kevés ilyen fórum van a magyar neten, ahol kulturáltan, érveket ütköztetve lehet vitázni bármiről, és én nem szeretnék lemondani erről a lehetőségről. Szóval:

„Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.”Soldados
Ez hogy jött? Képernyőn keresztül felmérted a fizikai és mentális állapotát? És a kapott eredmények alapján határozottan kijelented, hogy fizikailag minden rendben?

Én is el tudok dobni egy labdát jó messzire, akkor én is rendben vagyok fizikailag?
„Azt is rendszeresen elfelejti mindenki, hogy BA-nak nem volt fala.” Soldados
Nem felejetem el, pont ez az egyik legnagyobb hibája, hogy sehol nem volt képes normális OL-t felépíteni.


„Ráadásul a 3-ból egyszer egy bizonyos Lindley volt az irányító. Vele kellett volna sziporkázni?”Soldados
Miért, Palmer és Stanton hol voltak, csak nem IR-en? Pontosan erről beszélek, semelyik állomáshelyén nem tudta megszervezni a QB védelmét.


„Ettől BA-nak is megvannak a maga hibái (ahogy mindenkinek), ez nem is kérdés, de összességében vannak válaszai, tud alkalmazkodni”Soldados
Olyan jó válaszai vannak, hogy a kezdő irányítója idén is IR-en van. Illetve egyáltalán, valaha, hol tudott ő arra reagálni hogy szétverik az irányítóját?

„az egységei, csapatai pedig inkább erőn felül teljesítenek.”Soldados
Kivéve Ben, aki élete legjobb szezonját épp Haleyvel futotta.

„Ha volt QB-ja mindenhol volt teljesítmény, még faszentos OL nélkül is, ami azért önmagában bravúros.”Soldados
Hát Warnerrel meg Roetlisbergerrel TH is tudott eredményeket felmutatni. Sőt Cassell csoportgyőztes és probowler lett TH alatt, ami inkább bravúr mint Luckkal megcsinálni ugyanezt. Arians meg attól lenne zseni, hogy Luckkal, Palmerrel (mindkettő 1/1) meg Big Bennel tudott eredményeket elérni...


Amúgy Haley szerintem sem jó, ez van, de OC-ként BA-nál azért jobb.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Defense!!! Defense!!!
The #Steelers defense is the only in the NFL to rank in the Top Five in each of the below categories entering Week 11 of 2017:

Points/GM: 2 (16.4)
Yards/GM: 2 (284.4)
Pass Yards/GM: 2 (181.8)
Sacks: T-2 (29)
Yards/Play: 4 (4.80)
Opp. 3rd down conv.: %: 4 (32.7)
Klaci79
ez vihet be minket az SB-be, ha a nagy csapatok ellen is meg tudjuk ezt csinalni
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Defense!!! Defense!!!
The #Steelers defense is the only in the NFL to rank in the Top Five in each of the below categories entering Week 11 of 2017:

Points/GM: 2 (16.4)
Yards/GM: 2 (284.4)
Pass Yards/GM: 2 (181.8)
Sacks: T-2 (29)
Yards/Play: 4 (4.80)
Opp. 3rd down conv.: %: 4 (32.7)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.
Soldados
OK, elfogadom, ez esetben viszont a QB-edzőt kellene elővenni.
empty taxi
Érdekes ez is. Fichtner 07-ben Tomlinnal jött WR-edzőnek, 10 óta QB-coach. Eddig jó munkát végzett. Nem hiszem, hogy egy holtszezon alatt elfelejtette a szakmát. Az én tippem (inkább) az, hogy fejben már nincs ott BB, vagy pontosabban már nem képes végig olyan magas szinten koncentrálni, mert hátul, vagy legbelül már inkább családapa. Egyszerűen már nem a foci az első. Már csak bizonyos periódusokban (szerencsére erre jó példa volt a Colts-meccs 4. negyede) villan meg az igazi BB. Ezzel nincs is bajom, amíg elő tudja hozni magából, mert lehet ezt kezelni jó game plannel.

De persze ez az egész csak találgatás. Nem tudjuk mi a valós ok, én csak azt látom, hogy fizikai korlátai nincsenek, mint PM-nek voltak.
Soldados
Talalgatni szeretek, beszallok. Az erovel nincs gond, de azert az "oregedes" az elet minden teruleten jelentkezik nala is, mint mindenkinel. Sem a tested sem az agyad nem olyan mint "fiatalon". Sajnos. Azon csodalkoznek, ha dobasnal figyelnie kellene a dobasmechanikajara. Hamar talalgatunk, ha a vasas vezeteshez jut akkor az ellenfelek 90% nagy szarba kerul es Haley ezt sietettne erzesem szerint, mellekesen a hosszukkal teljesen kinyitja a palyat es ha bejon akkor mennyorszag. En ugy jatszatnalak titeket mintha mar vezetnetek rogton.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Big Ben, adom a dekoncentrálságot. Világéletében minden meccsen dobott két hóthomályt, csak azon kellett imádkozni mikor jön. Nehezen kezd, nehezen rázódik bele - régebben mikor sokat ütötték akkor rettenet éles tudott lenni, pölö a Ravenses orrtörés. Ami fix még mindig, hogy saját 10 yardon belülről mindig faszányos, főleg ha az eslő playben holdingot is kapunk rá. Kétpercen belül is szerintem nagyon jó. Most nem tom mennyit kapott a fejére, de még hozzávesszük a motorbalesetet akkor lehet tényleg úgy látta, hogy fejben nem képes a meccsekre.

Amúgy a Héli ordibálás szerintem Bennek szólt, hogy nehogy áthívja a playt. Szevasz simán ráment volna Brownra, csak nem értem a palit, hogy nem érzékeli, hogy teljesen elszeparálják az endzoneban, zászlót meg neversoha nem adnak rá, s mégis mindig Brownnal akar TDt csináltatni (mármint Ben). Most meg ugye az utsó két meccsen a teljes hangsúly el lett tolva Jujura. Sőt a Mekkdönci tédénél is másodpercek kellettek míg észlelte a tökéletesen kivitelezett játékot. Tudom, hogy killerBee, de szerintem az egysíkúságot ép Ben teszi a játékba, elsődleges Bévakság.
sutianap
Egyetértek...amúgy mindenkinek jó ez a JuJu srác...feldobta az egész frencsit és Bennek is úgy tűnik bejön a kapcsolat. Érdekes volt, hogy MB felé képtelen eltalálni a sebesség vs távolság arányt, aztán dob egy mélyet JuJu felé és mintha tavaly még az egyetemen is ő dobott volna.
Amit pedig a 2. TD-nél Bent csinált tökéletes leképzése volt az idei BB-nek. Hogy miért? Talán mindenki hibás ebben, Ben, Haley, QB edző mindenki. Ha nincs első célpont-->AB, akkor rögtön nehézség van. Bryantnek is vannak komoly erősségei amit nem tudunk kihasználni (Colts ellen szerencsére 1-2 alkalommal már sikerült), pedig a sebessége elképesztő, a Vikes ellen is működött, de eddig csak screen és mély passz ment felé. Szóval Meki ott volt tökéletesen üresen, és azonnal észre kellett volna venni, mint korábban AB-t is, amikor a cirkusz volt.
Szóval probléma van bőven. És leginkább akkor nem tudunk újítani, amikor 2. és hosszú jön.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Big Ben, adom a dekoncentrálságot. Világéletében minden meccsen dobott két hóthomályt, csak azon kellett imádkozni mikor jön. Nehezen kezd, nehezen rázódik bele - régebben mikor sokat ütötték akkor rettenet éles tudott lenni, pölö a Ravenses orrtörés. Ami fix még mindig, hogy saját 10 yardon belülről mindig faszányos, főleg ha az eslő playben holdingot is kapunk rá. Kétpercen belül is szerintem nagyon jó. Most nem tom mennyit kapott a fejére, de még hozzávesszük a motorbalesetet akkor lehet tényleg úgy látta, hogy fejben nem képes a meccsekre.

Amúgy a Héli ordibálás szerintem Bennek szólt, hogy nehogy áthívja a playt. Szevasz simán ráment volna Brownra, csak nem értem a palit, hogy nem érzékeli, hogy teljesen elszeparálják az endzoneban, zászlót meg neversoha nem adnak rá, s mégis mindig Brownnal akar TDt csináltatni (mármint Ben). Most meg ugye az utsó két meccsen a teljes hangsúly el lett tolva Jujura. Sőt a Mekkdönci tédénél is másodpercek kellettek míg észlelte a tökéletesen kivitelezett játékot. Tudom, hogy killerBee, de szerintem az egysíkúságot ép Ben teszi a játékba, elsődleges Bévakság.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.
Soldados
OK, elfogadom, ez esetben viszont a QB-edzőt kellene elővenni.
empty taxi
Érdekes ez is. Fichtner 07-ben Tomlinnal jött WR-edzőnek, 10 óta QB-coach. Eddig jó munkát végzett. Nem hiszem, hogy egy holtszezon alatt elfelejtette a szakmát. Az én tippem (inkább) az, hogy fejben már nincs ott BB, vagy pontosabban már nem képes végig olyan magas szinten koncentrálni, mert hátul, vagy legbelül már inkább családapa. Egyszerűen már nem a foci az első. Már csak bizonyos periódusokban (szerencsére erre jó példa volt a Colts-meccs 4. negyede) villan meg az igazi BB. Ezzel nincs is bajom, amíg elő tudja hozni magából, mert lehet ezt kezelni jó game plannel.

De persze ez az egész csak találgatás. Nem tudjuk mi a valós ok, én csak azt látom, hogy fizikai korlátai nincsenek, mint PM-nek voltak.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.
Soldados
OK, elfogadom, ez esetben viszont a QB-edzőt kellene elővenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenkinek megvan a maga igazsága, nem értem miért kell ezzel a szarsággal előjönni havonta kétszer. Kevesen voltak, akik itt tartották volna BA-t, de kevesen voltak azok is, akik örültek TH-nak. Az idő nem igazolhatja a BA-t nem ide kívánókat, mert mi nem ezt a lovat akartuk. Magam nevében beszélek, de szerintem sokakkal megegyezik a véleményem: nem Haley kellett volna ide. És ezt nem 1-2 év után mondtam, hanem amikor kinevezték, de akkor még reméltem, hogy én tévedek és még az avatarját is kitettem, hátha. Ha csak a két ember közül kellene választani, még mindig inkább BA, de ha Tomlint valamiért hibáztatom (túl azon, hogy nem tud felkészülni rendesen a gyenge csapatok ellen) az TH kiválasztása.
BA-nak nem adatott meg, hogy top5 fallal dolgozzon és top RB-vel, ez mindenképp nagy hátrány neki. Ugyanakkor olyan kib@szott unalmas, szar támadásaink voltak, ami leginkább azon múlt, hogy Ben mit csinál 3&long-nál, hogy azt nem lehetett tartani.
Összegezve nem sajnáltam BA-t, de sajnáltam hogy TH jött.
Klaci79
Látod, milyen fura ez. Én nem örültem BA elküldésének (kisebbség), de ha már így alakult, kifejezetten örültem, hogy Haleyre esett a választás (megintcsak kisebbség). Azóta a pokolba kívánom. Viszont Tomlint illetően mélységesen egyetértek. Mondjuk én nem azért haragszom, mert kinevezte, hanem azért, mert nem küldi el (többség), amikor 2 év után már egyértelműen látszott, hogy ez a kapcsolat nem működik úgy, ahogy kellene. Mert szembe állítva, azt viszont kijelenthetjük, a BB-BA-Steelers házasság viszont működött, volt is felzúdulás BB részéről, hogy elküldték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Vazze, most fogom fel, hogy nekem még mindig ő az avatar-om a tavalyi woodoo ota. aaaaaaaa hat ez a gond. Mindjárt cserélem és rendben leszünk ááááááám. 😊)))))))))))))))))))
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy lesz pár óra múlva egy meccsünk 😊
bcsarli
Addig is el kell ütni valamivel az időt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Mindenkinek megvan a maga igazsága, nem értem miért kell ezzel a szarsággal előjönni havonta kétszer. Kevesen voltak, akik itt tartották volna BA-t, de kevesen voltak azok is, akik örültek TH-nak. Az idő nem igazolhatja a BA-t nem ide kívánókat, mert mi nem ezt a lovat akartuk. Magam nevében beszélek, de szerintem sokakkal megegyezik a véleményem: nem Haley kellett volna ide. És ezt nem 1-2 év után mondtam, hanem amikor kinevezték, de akkor még reméltem, hogy én tévedek és még az avatarját is kitettem, hátha. Ha csak a két ember közül kellene választani, még mindig inkább BA, de ha Tomlint valamiért hibáztatom (túl azon, hogy nem tud felkészülni rendesen a gyenge csapatok ellen) az TH kiválasztása.
BA-nak nem adatott meg, hogy top5 fallal dolgozzon és top RB-vel, ez mindenképp nagy hátrány neki. Ugyanakkor olyan kib@szott unalmas, szar támadásaink voltak, ami leginkább azon múlt, hogy Ben mit csinál 3&long-nál, hogy azt nem lehetett tartani.
Összegezve nem sajnáltam BA-t, de sajnáltam hogy TH jött.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy lesz pár óra múlva egy meccsünk 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Luck már az első évében annyi ütést szedett össze, hogy az embertelen. Nem mondom, hogy a többi év nem tett hozzá, de egy friss ropogós (once in a lifetime) QB-t küldött ő is a mészárszékre. Tudom tudom, azt csináltatta vele, amit nagyon tudott akkor, meg népszerű is volt a Colts-nál, de ma nem hiszem, hogy ezek az edzők ugyanilyen népszerűek látván a QB állapotát és a kilátásokat.

2. Nekem Benről az ugrik be az Arians érában is, hogy akkor volt elemében, amikor a zsebből kijött és jöttek a nagy játékok. Ez nem az OC érdeme, hanem Bené és az illetékes WR-ré. Említhetem az SB döntőt és a Holmes játékot a végén. Egy óriás túróst volt az a play úgy megírva. Holmes és Ben rögtönzött egyet. Ez most is ott van Bennek lehetőségként, de kevesebbet él vele, nyilván azért is, mert láthatóan fél tőle, hogy megütik. Bennek pont ez volt a baja a legelején (mármint a Hailey éra), hogy nem engedték ki a zsebből, pedig ő kint érezte jól magát, mikor már olyan route-okon voltak a WR-ek, amelyeket nagyon érzett Ben.

(Csak itt teszem hozzá, ha már SB döntő a Cards ellen, hogy előtte a Fitzgerald catch and run TD-re úgy volt megírva szépen ahogy kell......csak fricskaként....)

De Én nem akarom ezt a vitát nyújtani. Mint edző Arians veri Haileyt nálam is, ez nem kérdés, csak nekem az Arians fétissel van bajom. De ez mint jeleztem hitvita, így zárjuk is.
Klemó
- Ha nincs jó fal, nem lesz megvédve a QB, ez ilyen egyszerű. Ez nem OC-felelősség, hanem állománykérdés.
- Luck pedig nem azért ment tönkre, mert Arians 1 évig az edzője volt. Ez még sugallatnak is ferde. (Leginkább saját magának köszönheti, konkrétan olyanokba ment bele, amit minden QB-nak tiltanak, ezt csak tetézte, hogy nincs normális fal előtte, ezért ütötték is rendesen)
- Arians kifejezetten játszott a WR-ek és a QB improvizatív képességeire. (ez is érdem, mert épít az erősségre)

Azt sokszor elmondtam, én Steelers-fan vagyok, nem BB-, Arians-, Haley-, AB-, vagy Bell-fan, ergó felőlem legyen BB karrierje 3-5 évvel rövidebb, csak nyerjünk eggyel több SB-t.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
1. Luck már az első évében annyi ütést szedett össze, hogy az embertelen. Nem mondom, hogy a többi év nem tett hozzá, de egy friss ropogós (once in a lifetime) QB-t küldött ő is a mészárszékre. Tudom tudom, azt csináltatta vele, amit nagyon tudott akkor, meg népszerű is volt a Colts-nál, de ma nem hiszem, hogy ezek az edzők ugyanilyen népszerűek látván a QB állapotát és a kilátásokat.

2. Nekem Benről az ugrik be az Arians érában is, hogy akkor volt elemében, amikor a zsebből kijött és jöttek a nagy játékok. Ez nem az OC érdeme, hanem Bené és az illetékes WR-ré. Említhetem az SB döntőt és a Holmes játékot a végén. Egy óriás túróst volt az a play úgy megírva. Holmes és Ben rögtönzött egyet. Ez most is ott van Bennek lehetőségként, de kevesebbet él vele, nyilván azért is, mert láthatóan fél tőle, hogy megütik. Bennek pont ez volt a baja a legelején (mármint a Hailey éra), hogy nem engedték ki a zsebből, pedig ő kint érezte jól magát, mikor már olyan route-okon voltak a WR-ek, amelyeket nagyon érzett Ben.

(Csak itt teszem hozzá, ha már SB döntő a Cards ellen, hogy előtte a Fitzgerald catch and run TD-re úgy volt megírva szépen ahogy kell......csak fricskaként....)

De Én nem akarom ezt a vitát nyújtani. Mint edző Arians veri Haileyt nálam is, ez nem kérdés, csak nekem az Arians fétissel van bajom. De ez mint jeleztem hitvita, így zárjuk is.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már bocsánat, hogy beleszólok a dolgokba, de ha Haley ennyire rossz, akkor hogy lehet még mindig Steelers OC? Ezt valahogy nem tudom összerakni.
Nandito
Mi se. 😊

Évek óta azon agonizálunk, hogy miért nem küldik el. 😉 De a Steelers-nél nincs nagy mozgás az edzőknél, ritkán küldenek el bárkit is, se HC-t, se koordinátort, se segédedzőt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!