Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.
Soldados
OK, elfogadom, ez esetben viszont a QB-edzőt kellene elővenni.
empty taxi
Érdekes ez is. Fichtner 07-ben Tomlinnal jött WR-edzőnek, 10 óta QB-coach. Eddig jó munkát végzett. Nem hiszem, hogy egy holtszezon alatt elfelejtette a szakmát. Az én tippem (inkább) az, hogy fejben már nincs ott BB, vagy pontosabban már nem képes végig olyan magas szinten koncentrálni, mert hátul, vagy legbelül már inkább családapa. Egyszerűen már nem a foci az első. Már csak bizonyos periódusokban (szerencsére erre jó példa volt a Colts-meccs 4. negyede) villan meg az igazi BB. Ezzel nincs is bajom, amíg elő tudja hozni magából, mert lehet ezt kezelni jó game plannel.

De persze ez az egész csak találgatás. Nem tudjuk mi a valós ok, én csak azt látom, hogy fizikai korlátai nincsenek, mint PM-nek voltak.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.
Soldados
OK, elfogadom, ez esetben viszont a QB-edzőt kellene elővenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenkinek megvan a maga igazsága, nem értem miért kell ezzel a szarsággal előjönni havonta kétszer. Kevesen voltak, akik itt tartották volna BA-t, de kevesen voltak azok is, akik örültek TH-nak. Az idő nem igazolhatja a BA-t nem ide kívánókat, mert mi nem ezt a lovat akartuk. Magam nevében beszélek, de szerintem sokakkal megegyezik a véleményem: nem Haley kellett volna ide. És ezt nem 1-2 év után mondtam, hanem amikor kinevezték, de akkor még reméltem, hogy én tévedek és még az avatarját is kitettem, hátha. Ha csak a két ember közül kellene választani, még mindig inkább BA, de ha Tomlint valamiért hibáztatom (túl azon, hogy nem tud felkészülni rendesen a gyenge csapatok ellen) az TH kiválasztása.
BA-nak nem adatott meg, hogy top5 fallal dolgozzon és top RB-vel, ez mindenképp nagy hátrány neki. Ugyanakkor olyan kib@szott unalmas, szar támadásaink voltak, ami leginkább azon múlt, hogy Ben mit csinál 3&long-nál, hogy azt nem lehetett tartani.
Összegezve nem sajnáltam BA-t, de sajnáltam hogy TH jött.
Klaci79
Látod, milyen fura ez. Én nem örültem BA elküldésének (kisebbség), de ha már így alakult, kifejezetten örültem, hogy Haleyre esett a választás (megintcsak kisebbség). Azóta a pokolba kívánom. Viszont Tomlint illetően mélységesen egyetértek. Mondjuk én nem azért haragszom, mert kinevezte, hanem azért, mert nem küldi el (többség), amikor 2 év után már egyértelműen látszott, hogy ez a kapcsolat nem működik úgy, ahogy kellene. Mert szembe állítva, azt viszont kijelenthetjük, a BB-BA-Steelers házasság viszont működött, volt is felzúdulás BB részéről, hogy elküldték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Vazze, most fogom fel, hogy nekem még mindig ő az avatar-om a tavalyi woodoo ota. aaaaaaaa hat ez a gond. Mindjárt cserélem és rendben leszünk ááááááám. 😊)))))))))))))))))))
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy lesz pár óra múlva egy meccsünk 😊
bcsarli
Addig is el kell ütni valamivel az időt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Mindenkinek megvan a maga igazsága, nem értem miért kell ezzel a szarsággal előjönni havonta kétszer. Kevesen voltak, akik itt tartották volna BA-t, de kevesen voltak azok is, akik örültek TH-nak. Az idő nem igazolhatja a BA-t nem ide kívánókat, mert mi nem ezt a lovat akartuk. Magam nevében beszélek, de szerintem sokakkal megegyezik a véleményem: nem Haley kellett volna ide. És ezt nem 1-2 év után mondtam, hanem amikor kinevezték, de akkor még reméltem, hogy én tévedek és még az avatarját is kitettem, hátha. Ha csak a két ember közül kellene választani, még mindig inkább BA, de ha Tomlint valamiért hibáztatom (túl azon, hogy nem tud felkészülni rendesen a gyenge csapatok ellen) az TH kiválasztása.
BA-nak nem adatott meg, hogy top5 fallal dolgozzon és top RB-vel, ez mindenképp nagy hátrány neki. Ugyanakkor olyan kib@szott unalmas, szar támadásaink voltak, ami leginkább azon múlt, hogy Ben mit csinál 3&long-nál, hogy azt nem lehetett tartani.
Összegezve nem sajnáltam BA-t, de sajnáltam hogy TH jött.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.
empty taxi
Ez meg nagyon finom megfogalmazás. PM szinte alig tudta eldobni a labdát, ahhoz képest BB maga a Herkules, simán megdobja a távolságot, egyszerűen csak pontatlan. Ég és föld a különbség. De nemcsak a +40-es labdáknál jön ki, hanem már 20 felett pontatlan. Az meg még csak nem is megterhelő. Szóval nagyon nagy valószínűséggel nem fizikai okai vannak a visszaesésének.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy lesz pár óra múlva egy meccsünk 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Luck már az első évében annyi ütést szedett össze, hogy az embertelen. Nem mondom, hogy a többi év nem tett hozzá, de egy friss ropogós (once in a lifetime) QB-t küldött ő is a mészárszékre. Tudom tudom, azt csináltatta vele, amit nagyon tudott akkor, meg népszerű is volt a Colts-nál, de ma nem hiszem, hogy ezek az edzők ugyanilyen népszerűek látván a QB állapotát és a kilátásokat.

2. Nekem Benről az ugrik be az Arians érában is, hogy akkor volt elemében, amikor a zsebből kijött és jöttek a nagy játékok. Ez nem az OC érdeme, hanem Bené és az illetékes WR-ré. Említhetem az SB döntőt és a Holmes játékot a végén. Egy óriás túróst volt az a play úgy megírva. Holmes és Ben rögtönzött egyet. Ez most is ott van Bennek lehetőségként, de kevesebbet él vele, nyilván azért is, mert láthatóan fél tőle, hogy megütik. Bennek pont ez volt a baja a legelején (mármint a Hailey éra), hogy nem engedték ki a zsebből, pedig ő kint érezte jól magát, mikor már olyan route-okon voltak a WR-ek, amelyeket nagyon érzett Ben.

(Csak itt teszem hozzá, ha már SB döntő a Cards ellen, hogy előtte a Fitzgerald catch and run TD-re úgy volt megírva szépen ahogy kell......csak fricskaként....)

De Én nem akarom ezt a vitát nyújtani. Mint edző Arians veri Haileyt nálam is, ez nem kérdés, csak nekem az Arians fétissel van bajom. De ez mint jeleztem hitvita, így zárjuk is.
Klemó
- Ha nincs jó fal, nem lesz megvédve a QB, ez ilyen egyszerű. Ez nem OC-felelősség, hanem állománykérdés.
- Luck pedig nem azért ment tönkre, mert Arians 1 évig az edzője volt. Ez még sugallatnak is ferde. (Leginkább saját magának köszönheti, konkrétan olyanokba ment bele, amit minden QB-nak tiltanak, ezt csak tetézte, hogy nincs normális fal előtte, ezért ütötték is rendesen)
- Arians kifejezetten játszott a WR-ek és a QB improvizatív képességeire. (ez is érdem, mert épít az erősségre)

Azt sokszor elmondtam, én Steelers-fan vagyok, nem BB-, Arians-, Haley-, AB-, vagy Bell-fan, ergó felőlem legyen BB karrierje 3-5 évvel rövidebb, csak nyerjünk eggyel több SB-t.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
1. Luck már az első évében annyi ütést szedett össze, hogy az embertelen. Nem mondom, hogy a többi év nem tett hozzá, de egy friss ropogós (once in a lifetime) QB-t küldött ő is a mészárszékre. Tudom tudom, azt csináltatta vele, amit nagyon tudott akkor, meg népszerű is volt a Colts-nál, de ma nem hiszem, hogy ezek az edzők ugyanilyen népszerűek látván a QB állapotát és a kilátásokat.

2. Nekem Benről az ugrik be az Arians érában is, hogy akkor volt elemében, amikor a zsebből kijött és jöttek a nagy játékok. Ez nem az OC érdeme, hanem Bené és az illetékes WR-ré. Említhetem az SB döntőt és a Holmes játékot a végén. Egy óriás túróst volt az a play úgy megírva. Holmes és Ben rögtönzött egyet. Ez most is ott van Bennek lehetőségként, de kevesebbet él vele, nyilván azért is, mert láthatóan fél tőle, hogy megütik. Bennek pont ez volt a baja a legelején (mármint a Hailey éra), hogy nem engedték ki a zsebből, pedig ő kint érezte jól magát, mikor már olyan route-okon voltak a WR-ek, amelyeket nagyon érzett Ben.

(Csak itt teszem hozzá, ha már SB döntő a Cards ellen, hogy előtte a Fitzgerald catch and run TD-re úgy volt megírva szépen ahogy kell......csak fricskaként....)

De Én nem akarom ezt a vitát nyújtani. Mint edző Arians veri Haileyt nálam is, ez nem kérdés, csak nekem az Arians fétissel van bajom. De ez mint jeleztem hitvita, így zárjuk is.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.
Soldados
Kicsit sarkos vélemény h ennek nem fizikai okai vannak, inkább azt mondanám h nem csak fizikai okai lehetnek. Ugyanakkor sztem simán benne van, hogy 1-1 mély dobás fizikailag már megterhelőbb neki, ezért a mechanikára közben már annyira nem tud odafigyelni így ez pontatlansághoz vezet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már bocsánat, hogy beleszólok a dolgokba, de ha Haley ennyire rossz, akkor hogy lehet még mindig Steelers OC? Ezt valahogy nem tudom összerakni.
Nandito
Mi se. 😊

Évek óta azon agonizálunk, hogy miért nem küldik el. 😉 De a Steelers-nél nincs nagy mozgás az edzőknél, ritkán küldenek el bárkit is, se HC-t, se koordinátort, se segédedzőt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Már bocsánat, hogy beleszólok a dolgokba, de ha Haley ennyire rossz, akkor hogy lehet még mindig Steelers OC? Ezt valahogy nem tudom összerakni.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapvetően Klemóval egyetértek. De a baj az, hogy Haleynek nem idén nincs válasza, hanem soha semmire nem volt megoldása. Az teljesen törvényszerű, hogy minden évben felmerülnek problémák, ezzel nincs gond, ez így normális, de neki semmire nem volt válasza egyik évben sem. Emiatt az maradt, hogy immár 6. éve alulteljesít az Offense - az oka mindig más, de a tény ez. 4 éve nálunk van a TOP3 RB és WR, TOP5 QB (ami jelenleg mondjuk 10-12.), TOP5 OL. Mi kell még? Mindenki tudja, hogy elit Offense a keret és egész idényt tekintve sose lett elit, csak egyes meccseken. A kulcsmeccseken pedig rendre jött a betli.

Amikor tele voltunk deep threattel, egy csúcson lévő QB-val, akkor nyomtuk a dink&dunkot, most, hogy a keret tökéletes a dink&dunk-ra nem ezt játsszuk. Sőt, igazándiból mit játszunk? Komolyan kérdezem. Nem látom az identitását az egységnek. A klasszikus futball is működött 2 meccsig, az utolsó 2-3 meccsen Bell 3,5-ös átlaggal fut. Miért?

Viszont Luckot idekeverni teljesen tévút. Mi köze BA-nak Luck tönkrement vállához? Kizárólag 2012-ben volt az edzője, jelenleg 2017-et írunk. BA-nak semmi köze Luck sérüléséhez.

Külön Jan figyelmébe ajánlom az alábbiakat:
Sőt a jelenlegi Benhez sincs köze. Ennek pedig egyszerű az oka. Ben fizikálisan rendben van. Meg tudja dobni a mélyet, a nagy bombát, a lézert. Nem az a baj, hogy képtelen rá, mint Manning az utolsó évében. Fizikailag nincs akadálya. A baj az, hogy Ben egyszerűen pontatlan és ennek nem fizikai okai vannak, mert a távolságot megdobja. Ez a legnagyobb tévedése a HSZ-ednek.

Azt is rendszeresen elfelejti mindenki, hogy BA-nak nem volt fala. Nem tudjuk, hogy a mostani fal mögött mit játszatna. Azt tudjuk, hogy nálunk nem tették alá falat, meg azt is, hogy se itt, se a Coltsnál, se a Cards-nál nem éppen jó falat vett át. Azt viszont tudjuk, hogy minden QB ennek ellenére jól teljesített. Palmerből ismét QB-t csinált, ami azért nem kis bravúr. Azt pedig megint a nyakába varrni, hogy egy 37 éves QB, aki amúgy karrierje elején is rengeteget volt sérült (tehát nemcsak BA rendszerében sérült meg állandóan, ahogy amúgy Ben sem), már nem bírja a strapát, az számomra azért érdekes, mint érv, mivel ez a normális.

A 3 PO-meccses Cards-mintavétel alapból fele akkora, mint Haleyé nálunk. A körülmények sem ugyanazok (nálunk sokkal jobb keret van). Ráadásul a 3-ból egyszer egy bizonyos Lindley volt az irányító. Vele kellett volna sziporkázni?

Nekem csak egyetlen kérdésem van. Amikor BA-érában GW-drive kellett, milyen érzésekkel vártad? Én kellemessel, mert az volt a valószínűsíthető, hogy megcsináljuk. És most? Én pl aggodalommal, mert félek, hogy nem csináljuk meg.

Végezetül: lehet nem szeretni BA-t. Ez mindenkinek szíve joga. De a tény az, hogy sehol nem égett meg, ez pedig elég jó ajánlólevél. Se nálunk, se a Colts-nál, se a Cards-nál. Ezt kétszer az év edzője díjjal jutalmazták. Vajon miért? Persze lehet a szakemberek hülyék és az itteni Steelers-fanok a helikopterek, de ezt azért erősen kétlem. Ettől még persze bárki gondolhatja úgy, hogy amúgy egy szar volt, vagy legalábbis nem megfelelő. Nyilván nem kell és nem is elvárás a szakemberek véleményéhez igazodni. De talán nem véletlenül gondolják mások úgy, hogy nem csupán egy átlagon felüli edzőről beszélünk, hanem konkrétan egy a legjobbak közé tartozó szakemberről. Ettől BA-nak is megvannak a maga hibái (ahogy mindenkinek), ez nem is kérdés, de összességében vannak válaszai, tud alkalmazkodni és legfőképpen fel tud mutatni eredményeket és komoly érdemeket, az egységei, csapatai pedig inkább erőn felül teljesítenek.

Ezzel szemben Haley mit ért el? Bárhol, bármikor. Semmit. A két embert egy lapon említeni sem nagyon lehet. Az eredmények, a tények önmagukért beszélnek. És igen, a korszakos D nélkül nem nyertünk volna SB-t, de mit is ért a korszakos D, amikor 20-23-nál odaállt Ben egy 88 yardos drive-ot vezetni? Kettőn áll a vásár, ahogy a korszakos D, úgy BA-féle O nélkül sem nyertünk volna. És nem egy meccsről beszélünk, ahol véletlenül összejött. Hanem rendszeresen megcsinálta az O-ja. A Colts-nál varázslatos szezont vezényelt le, Palmer újraalkotásával pedig egy 3 éve nem pozitív csapatból csinált azonnal 3 egymást követő PO-s évet egy főcsopdöntővel. Ha volt QB-ja mindenhol volt teljesítmény, még faszentos OL nélkül is, ami azért önmagában bravúros. Hát ennyi.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Amiről lehet ma beszélni, az az, hogy az IDEI O-ra NINCS működő és hatékony OC PLAN. Mondom ezt Én, aki idáig az ördög ügyvédje (is) volt Hailey kapcsán. Minden kiemelt szónak jelentősége van. Egyetértek azzal, hogy az idei O nem a dink&dunk filozófiával dolgozik és MOST éppen ez a baj. Ahelyett, hogy már idény elején ezt felismerte volna Hailey, vagy már a camp-ben is, hogy Ben nem a régi, láthatóan EZT nem képes kezelni. Minden bizonnyal ezért is frusztrált, de ez nem magyarázat. Neki éjjel nappal azon kellene dolgoznia, hogy a játékokat minél inkább a mostani Benre szabja.

Egyetértek azzal is, hogy összességében a Hailey éra legnagyobb gondja az inkonzisztens teljesítmény volt és az, hogy amikor nagyon kellett, akkor nem mindig tudott hozzátenni.

Ezek a tények, a többi meg hitvita, főleg Arians Hailey összehasonlításban. Az egyik oldal az erősségeire építő O-ról beszél, a másik oldal pedig ippeg a szétcseszett Luck karrierről. Szóval ebben nem lesz megegyezés.
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Todd HaleyJan
Bruce AriansSoldados
Neeeee, megint 5 oldalon keresztül ugyan azt kell olvasni, Soldi könyörgök ne válaszolj, inkább elébe megyek! 😀

BA: az akkori állománnyal ez volt az elvárt, és bőven elegendő. Amikor ütött az óra akkor rendre nyert a csapat, és lezárta a meccseket. A mostani támadósorban ez nincs meg, soha nem tudják lezárni a meccset, és fordítani sem. Ravens hívta OC-nek, ez a legnagyobb elismerés, aztán év edzője lett, az átlagos Palmerből császárt csinált...stb.
TH: valamivel jobbak a statisztikák, de nem annyira mint kéne egy teljesen más játékosállományból álló offense-zel. Rendre alulteljesít, a fos rendszert alakítja a játékosállományára, nem a Ő alkalmazkodik a játékosokhoz. Elméletileg játékelméletileg ostoba, nem érti a játékot, mindig más play-t hív mint amit kéne...stb.

Hagyjuk már ezt a 26-jára való összehasonlítást, úgysem győzitek meg egymást.
Jöjjön egy teljesen új OC, és mindenki boldog lesz. 😊

több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Este elmélkedtem egy kicsit, hogy vajon jövőre hogyan fogunk nekivágni a szezonnak. Mindenhol azt írják, nincs kiemelkedő prospect a drafton, mindenhol AS (aki szintén öreg, mint BB) és Unokatestvérek Kirk neve szerepel. Viszont ha jól emlékszem, Bridgewater is szabadügynök lesz. Fiatal, amikor egészséges volt, jól játszott. Lehet olcsóbban megkaphatnánk, mint Kirk kapitányt.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haden out, McDonald nem edzett, de questionable, sztem tuti nem játszik. Mitchell és Harrison limitált volt és szintén questionable.

Golson aláírt a Bucs PS-be, Holba pedig a JAX-hez.

A többiről majd holnap. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
...

ui.: ha nagyon szeretnéd, persze megint belemehetünk az Arians-témába. De a tények makacs dolgok. Haley egy olyan Cards-ban volt sikeres, ahol sokáig nem ő hívta a playeket, hanem Whiz. Arians eközben 2-szer az év edzője lett. PO-ba vitte a Coltsot, majd életet lehelt egy letűnt QB-ba és ezáltal a Cards-ba. Amikor tőlünk elküldték azonnal hívta OC-nak az az edző, aki évente kétszer nézett szembe addig az O-jával. Ennél nem nagyon kell nagyobb elismerés vkinek. 😊 Haleyvel meg csak évről évre megy az alulteljesítés. Nem véletlen nem is hívta senki máshova. Nem fogom idecitálni a PO-s adaokat még egyszer, hogy mit nyújtott egy sokkal gyengébb Steelers O Arians-szal és mit nyújt Haleyvel. Elég legyen annyi, hogy Haleyvel eddig egyszer jutottunk 18 pont fölé. 18, ami általában lószarra sem elég.
Soldados
Utóbbi időben ez a kedvencem, komolyan, én szívesen belemennék a részletekbe.

BA-nak úgy kellett eredményesnek lenni hogy a D 14-15 pts/game átlagot hozott, Haley idején meg 20 pont körüli vagy fölötti D volt, ami teljesen más O felfogást is kíván. Azért megnéztem volna hogy BA sémája mire lett volna elég egy 20 kapott pont fölött átlagoló D esetén. (illetve inkább nem)

Sokadszor írod, hogy PO-ban mennyire más AB és TH, namost az a helyzet, hogy BA akkor tudott PO-ban villogni, mikor mögötte volt a korszakos D. Mert amikor nem elit D van mögötte (mint Arizonában) akkor kb ugyanazt hozza PO-ban mint Haley. Konkrétan 3 meccse volt, egyet nyert (26 pont, hosszabbításban), a másik kettőn 15 és 16 pontot írtak fel. Azt el se tudom képzelni, hogy lehet hogy egy Arians O a PO-ban alulteljesít... ?

A másik, hogy BA sémája kinyírja az irányítót. Abban hogy Ben ilyen állapotban van, komoly szerepe van annak a rendszernek, amiben játszatta. Ahogy többen is írták, ugyanazt a rendszert viszi tovább Arizonában, és ott is hasonló a hatása az irányítókra. Többek közt ezért is helyes hogy elküldték, ha marad, és ezt viszi tovább, simán lehet hogy Ben mostanra már nem játszana. Az pedig nem igaz, hogy maga a játék ilyen, mert ha megnézzük azokat akik vele egyszerre jöttek a ligába (Rivers , E.Manning) nincsenek túl tizenpár műtéten meg több mint egy szezonnyi kihagyott meccsen. Ez is tény.

Szóval lehet arról ábrándozni, hogy amikor PO meccseket vagy SB-t nyertünk, az nem az elképesztő D miatt volt, hanem BA zsenije miatt, csak ennek ellentmond a tény, hogy az elit D nélkül BA PO teljesítménye még gyengébb mint Haleyé.
Jan
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha lenne olyan opció, hogy se BA se TH, én azt választanám. Olyan jó OC-k vannak ebben a ligában, akik boldogan mennének ilyen allomanyhoz, találjunk és hozzunk egyet.
Klaci79
Csak ahhoz mar bennek keso lesz sajnos. Meg amugy sem artana a jovo iranyitojat a draftrol megszerezni. Es mivel ben tavaly egy idezojelben mondott jo szezon utan akart visszavonulni. Akkor szerintem a mostani ideny utan, meg ha birna is, meg nehezebben jonne vissza. De ez lehet csak az en elgondolasom.

Viszont, mivel igy is ugy is kell uj franchise qb ben helyett, akkor mar johet az uj oc mert neki amugy is minden uj es nem okoz galibat. Mar csak az a kerdes, hogy padozik e egy evet es ben meg egy evet vegig jatszik e vagy sem. Szerintem inkabb nem fog megegyszer visszajonni, ha iden nem javul fel az egesz csapat, meg az o teljesitmenye sem. Hacsak nem lesz a d top def minden mutatoban. Meg az o is magara talalna vegre...

Es akkor egy manning fele meg egy utolso dock okat dobalo szezont lehozva probalna meg sbt nyerni. Bar akinek mar van ketto sb gyozelme, abbol az egyikben tenyleg jol es magabiztosan jatszva szerzett gyozelem utan mar nem akkora a nyomas, hogy osszejojjon a harmadik. Vagy a kesztetes, mintha meg egyet sem nyert volna. Ne felejtsuk el, hogy iden o magatol akart visszavonulni, meg ha csak ezt uzeneskeppen szanta a csapat fele, meg annak akinek akarta... Mert nagyon fura volt a hirtelen bejelentese...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
A szezon 10. játékhetén a 10. percben Ben Roethlisbergernek 10 TD-passz mellett 10 INT állt a neve mellett 10 benyelt sack kíséretében. #illuminati
by FK
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Ha lenne olyan opció, hogy se BA se TH, én azt választanám. Olyan jó OC-k vannak ebben a ligában, akik boldogan mennének ilyen allomanyhoz, találjunk és hozzunk egyet.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Utóbbi időben ez a kedvencem, komolyan, én szívesen belemennék a részletekbe.

BA-nak úgy kellett eredményesnek lenni hogy a D 14-15 pts/game átlagot hozott, Haley idején meg 20 pont körüli vagy fölötti D volt, ami teljesen más O felfogást is kíván. Azért megnéztem volna hogy BA sémája mire lett volna elég egy 20 kapott pont fölött átlagoló D esetén. (illetve inkább nem)

Sokadszor írod, hogy PO-ban mennyire más AB és TH, namost az a helyzet, hogy BA akkor tudott PO-ban villogni, mikor mögötte volt a korszakos D. Mert amikor nem elit D van mögötte (mint Arizonában) akkor kb ugyanazt hozza PO-ban mint Haley. Konkrétan 3 meccse volt, egyet nyert (26 pont, hosszabbításban), a másik kettőn 15 és 16 pontot írtak fel. Azt el se tudom képzelni, hogy lehet hogy egy Arians O a PO-ban alulteljesít... ?

A másik, hogy BA sémája kinyírja az irányítót. Abban hogy Ben ilyen állapotban van, komoly szerepe van annak a rendszernek, amiben játszatta. Ahogy többen is írták, ugyanazt a rendszert viszi tovább Arizonában, és ott is hasonló a hatása az irányítókra. Többek közt ezért is helyes hogy elküldték, ha marad, és ezt viszi tovább, simán lehet hogy Ben mostanra már nem játszana. Az pedig nem igaz, hogy maga a játék ilyen, mert ha megnézzük azokat akik vele egyszerre jöttek a ligába (Rivers , E.Manning) nincsenek túl tizenpár műtéten meg több mint egy szezonnyi kihagyott meccsen. Ez is tény.

Szóval lehet arról ábrándozni, hogy amikor PO meccseket vagy SB-t nyertünk, az nem az elképesztő D miatt volt, hanem BA zsenije miatt, csak ennek ellentmond a tény, hogy az elit D nélkül BA PO teljesítménye még gyengébb mint Haleyé.
Jan
Arians vagy Haley?

1. drive: 8 játék, 48 yard, FG az ellen 27 yardjáról
2. drive: 4 játék, 24 yard, punt
3. drive: 12 játék, 47 yard, FG az ellen 20 yardjáról
4. drive: 3 játék, 0 yard, punt
5. drive: 2 játék, 3 yard, INT
6. drive: 4 játék, 14 yard, punt
7. drive:5 játék, 48 yard, punt FÉLIDŐ (14 pontos hátrányban)
8. drive:11 játék, 88 yard, TD
9. drive: 7 játék, 66 yard, FG az ellen 19 yardjáról
10. drive: 7 játék, 55 yard, TD (Döntetlen)
Túl könnyű, ez a most vasárnapi Colts meccs! S most jön a döntő csapás a támadóktól. Több, mint másfél perc, két időkérés, saját 24 yardról.
| 11. ("Amikor eljött az idő!") drive: 7 játék, 28 yard TO on down |

A támadók pontátlaga a meccs előtt: 20,8, Antonionak 1000+ yard-os szezon, BigBen-nek 4000+ yardos szezon néz(ett) ki.

Az itt olvasottak alapján szerintem Haley.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
...

ui.: ha nagyon szeretnéd, persze megint belemehetünk az Arians-témába. De a tények makacs dolgok. Haley egy olyan Cards-ban volt sikeres, ahol sokáig nem ő hívta a playeket, hanem Whiz. Arians eközben 2-szer az év edzője lett. PO-ba vitte a Coltsot, majd életet lehelt egy letűnt QB-ba és ezáltal a Cards-ba. Amikor tőlünk elküldték azonnal hívta OC-nak az az edző, aki évente kétszer nézett szembe addig az O-jával. Ennél nem nagyon kell nagyobb elismerés vkinek. 😊 Haleyvel meg csak évről évre megy az alulteljesítés. Nem véletlen nem is hívta senki máshova. Nem fogom idecitálni a PO-s adaokat még egyszer, hogy mit nyújtott egy sokkal gyengébb Steelers O Arians-szal és mit nyújt Haleyvel. Elég legyen annyi, hogy Haleyvel eddig egyszer jutottunk 18 pont fölé. 18, ami általában lószarra sem elég.
Soldados
Utóbbi időben ez a kedvencem, komolyan, én szívesen belemennék a részletekbe.

BA-nak úgy kellett eredményesnek lenni hogy a D 14-15 pts/game átlagot hozott, Haley idején meg 20 pont körüli vagy fölötti D volt, ami teljesen más O felfogást is kíván. Azért megnéztem volna hogy BA sémája mire lett volna elég egy 20 kapott pont fölött átlagoló D esetén. (illetve inkább nem)

Sokadszor írod, hogy PO-ban mennyire más AB és TH, namost az a helyzet, hogy BA akkor tudott PO-ban villogni, mikor mögötte volt a korszakos D. Mert amikor nem elit D van mögötte (mint Arizonában) akkor kb ugyanazt hozza PO-ban mint Haley. Konkrétan 3 meccse volt, egyet nyert (26 pont, hosszabbításban), a másik kettőn 15 és 16 pontot írtak fel. Azt el se tudom képzelni, hogy lehet hogy egy Arians O a PO-ban alulteljesít... ?

A másik, hogy BA sémája kinyírja az irányítót. Abban hogy Ben ilyen állapotban van, komoly szerepe van annak a rendszernek, amiben játszatta. Ahogy többen is írták, ugyanazt a rendszert viszi tovább Arizonában, és ott is hasonló a hatása az irányítókra. Többek közt ezért is helyes hogy elküldték, ha marad, és ezt viszi tovább, simán lehet hogy Ben mostanra már nem játszana. Az pedig nem igaz, hogy maga a játék ilyen, mert ha megnézzük azokat akik vele egyszerre jöttek a ligába (Rivers , E.Manning) nincsenek túl tizenpár műtéten meg több mint egy szezonnyi kihagyott meccsen. Ez is tény.

Szóval lehet arról ábrándozni, hogy amikor PO meccseket vagy SB-t nyertünk, az nem az elképesztő D miatt volt, hanem BA zsenije miatt, csak ennek ellentmond a tény, hogy az elit D nélkül BA PO teljesítménye még gyengébb mint Haleyé.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
S akkor mindenki szépen szajkózza Soldi marhaságát, atyaég...

Szóva:
A legproduktívabb wr pipa
A legproduktívabb rb pipa
Meg egy top3 slot receiver

Ez kombinálva egy hanyatló qbval, aki tavaly idény végén magától visszavonult volna

Kettő, csipkebokor vessző, valószínűleg elemi hiányosságok lehetnek a játékrendszerünk megértésével.
A Steelers D csapat, nem kell számháborúba mennünk - a dink and dunk öli az órát, öli az ellenfél védelmét, nem fog negyven pontot rakni, mert nem arra találták ki. Kevés pontot hoz ezért a lényege hogy az igen hosszú drive-okat MINDIG ponttal kell befejezni. Ebbe nem fér bele a hóthomály RZ interception, sem több ST bénázás, mert ha nagy hátrányt szed össze a DnD elveszti a ritmusát. Ám mivel zabálja az időt, nem hagyva az ellenfélnek, így a saját védelem pihent, meccs végén is éles. A Steelers D csapat, azvót, az is marad, amíg a Rúni Rúni. Ámen!
sutianap
Jézusom miért kell még mindig 2009 ben élni?😊 Miért nem lehet ezt elengedni? Mindig építeni kell egy vasfüggönyt és majd abból lesz valami... Hála istennek nem ez van már😊
Razi
Akkor papa jól nézd meg a tavalyi szuperbót, hogy hol vérzett el a csilivili Atlanta támadósor, s negyedik negyedbe a seggén vette a levegőt a védelmük.
sutianap
Ettől még az egy megnyert meccs volt a julio miracle catchnél, csak shanny máshogy gondolta. Aztán meg az edalman elkapásnál már fortuna is. Szóval bőven elég volt, hogy a D csak három negyedet bírjon erővel csak elcsesztük a végét. Ettől még a koncepciónk jó volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...