Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most nem kéne ennyit picsogni, 3 perccel a vége előtt lezárhattuk volna a meccset, erre lejöttünk 3&outtal, majd a D is lezárhatta volna, erre benyelték a TD-t. A saját kezünkben volt, kétszer is, és mindkét egység elqurta. Nem az utolsó percben, hanem előtte kétszer.
Jan
Igaz bár abban a 3&o-ban benne volt a keze a zebráknak megint... de mindegy mert szerintem azon is múlott h az O-fal sztem szar volt nagyon sokszor nagyon hátra szorult Ben és nem mindegy h a kitalált játék a SL-től pár yardra indul vagy mélyen mögötte... Meg hát a D is gyenge volt egy végig szinte Gronk nélküli O ellen. Amikor jött a melákbarom akkor kés a vajon effekt volt.
kishaszi
Ez a legaggasztobb resze. Elovettek amikor kellett. Es sima td es sima 2 extra pont. Meccseldonto raadasul.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ez tiszta seahawks szindroma. 1 yard es a legjobb futoval passzot hivni. Persze kicsit masabb, de ott ha siman elkapja ket kezzel akkor is jobban jarunk egy yardrol. De megprobalta eldonteni a meccset. Nem sikerult. Aztan ben is ugyanigy csinalta. Megprobalta megnyerni 7 mp vel a vege elott fake spike al. Ami megint csak kb egyertelmu pass volt. Aztan ez sem jott be. Utana meg felpattano labda es fake spike miatt csak patses ember kaphatta el a felutott labdat. Szep jatek volt a cb reszerol. Katasztrova nekunk. Mindegy, ez van, egy igazi nyero csapatnak nem szabadna bajnak lennie hol jatszik. Es le kellene mar szedni ezt a pats atkot rolunk. De felek kevesek vagyunk ehhez. Latva a 8 pontos 4 passzos gronk jatekot. Ha Azt jatszak egesz vegig kb vegunk. 😊 Vagy ha korabban huzzak elo. De hat ok is elrontottak, hogy hagytak idot nekunk. Mak volt a 69 yard elkapasunk azert azt adjuk hozza. Anelkul sima L vagy az is lehet hogy akkor jobban jarunk es csak fg re megyunk. De a vedelemnek mar vege volt. B+
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most nem kéne ennyit picsogni, 3 perccel a vége előtt lezárhattuk volna a meccset, erre lejöttünk 3&outtal, majd a D is lezárhatta volna, erre benyelték a TD-t. A saját kezünkben volt, kétszer is, és mindkét egység elqurta. Nem az utolsó percben, hanem előtte kétszer.
Jan
Igaz bár abban a 3&o-ban benne volt a keze a zebráknak megint... de mindegy mert szerintem azon is múlott h az O-fal sztem szar volt nagyon sokszor nagyon hátra szorult Ben és nem mindegy h a kitalált játék a SL-től pár yardra indul vagy mélyen mögötte... Meg hát a D is gyenge volt egy végig szinte Gronk nélküli O ellen. Amikor jött a melákbarom akkor kés a vajon effekt volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az ilyen szabályok miatt lesz hiteltelen az egész nfl. Érthetetlen, túlszabályozott szar kezd lenni az egész, nem csoda hogy csökken a nézettség.
bcsarli
Évről évre nő a nézettség, és ami ennél is fontosabb, a bevételek.
Ha valami miatt "hiteltelen" az NFL, és az NFL végét jelentheti, akkor az a CTE.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
A két csapathoz abszolút méltó rangadó,amit sztem siman behuztok,ha nincs AB serulese. Nem lettem nyugodtabb az eredmény ellenére sem. Grat a Steelersnek!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az ilyen szabályok miatt lesz hiteltelen az egész nfl. Érthetetlen, túlszabályozott szar kezd lenni az egész, nem csoda hogy csökken a nézettség.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ok, picsogás off csak rohadt nehéz lenyelni egy ilyen kreténséget szó nélkül...
Nagy meccs volt, végre majdnem le tudtuk tekerni a töküket, reméljük januára is kitart a lendület!
Egy dolog rohadt fontos: AB kelleni fog, ha nem előbb akkor a PO-ban mindenképpen!
The terrible towel
Jo lenne tudni mi van vele, de nem nezett ki jol, hogy ugy vittek le.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gratulàlok sràcok. Ezt nektek kellett volna nyerni... Remélem lesz visszavàgó és tisztàn is tudunk nyerni.
FViktor93
Tudtok. Eddig mindig úgy nyertetek. Hát Brown out, Shazier out.... s sztem BB lebutított O playbookot varratott...s lehet h a D-tek nem jó, de mégis 15yard rendre hátra szorult Ben szóval úgy a megrajolt.playek is máshogy ülnek.
kishaszi
En kicsit izgultam, hogy meg csak ez kell brown utan. Hogy ben a labat fogta, majd pedig az ujjait kezfejet fajlalta. Mondom mi kell meg. Def leader out. Off egyik legfontosabb tagja out. Mondom ha meg ben is out akkor...
több mint 6 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ok, picsogás off csak rohadt nehéz lenyelni egy ilyen kreténséget szó nélkül...
Nagy meccs volt, végre majdnem le tudtuk tekerni a töküket, reméljük januára is kitart a lendület!
Egy dolog rohadt fontos: AB kelleni fog, ha nem előbb akkor a PO-ban mindenképpen!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Egy percig sem vagyok ideges az L miatt.
Verhető a Pecc általunk is, (meg is vertük őket) ha PO-ban összekerülünk lesz egy extra motiváció is...
És mindezt lényegében véve AB nélkül.
kittli
Igen verhető....de ahogy Soldi is írta korábban az O miatt (is) és ezért...pont ezért lett volna lényeges ez a W most.

Ettől még le a kalappal a csapat előtt. Brown sérülése után azt mondtam végünk van, de nagyon küzdöttünk. Bent pedig nem szabad hibáztatni. 10 yardon van Brown nélkül és láthatóan Gronkkal a másik oldalon rossz matchup lett volna a hosszabbítás. Megpróbálta és jött egy óriási pech....előtte egy holdinggal....

Ezt a szabályt meg hagyjuk a kontrollált lasztival. Főleg, azt a részét, hogy leteszi valaki a térdét már egy kontrollált labdával. Mi a tököm kell még.....
Klemó
hiaba rakta le a terdet akkor meg nem ertek hozza.
no
Értem, hogy miért vették el a TD-t. Itt nem a zebrákat, hanem a szabályt támadom.
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gyerekek, fasza meccs volt, két HoF QB között, hihetetlen izgalmakkal a végén. Ezèrt érdemes a sportot nézni. Most, hogy nincs Peyton, BigBen lett akitől kiráz a hideg az AFCben (meg persze báró Joe, de ő csak a rájátszásban ébred fel a kómából). Szóval, ha valamelyikünket nem takarítja el a Ravens see you in 4-5 weeks!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Most nem kéne ennyit picsogni, 3 perccel a vége előtt lezárhattuk volna a meccset, erre lejöttünk 3&outtal, majd a D is lezárhatta volna, erre benyelték a TD-t. A saját kezünkben volt, kétszer is, és mindkét egység elqurta. Nem az utolsó percben, hanem előtte kétszer.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Egy percig sem vagyok ideges az L miatt.
Verhető a Pecc általunk is, (meg is vertük őket) ha PO-ban összekerülünk lesz egy extra motiváció is...
És mindezt lényegében véve AB nélkül.
kittli
Igen verhető....de ahogy Soldi is írta korábban az O miatt (is) és ezért...pont ezért lett volna lényeges ez a W most.

Ettől még le a kalappal a csapat előtt. Brown sérülése után azt mondtam végünk van, de nagyon küzdöttünk. Bent pedig nem szabad hibáztatni. 10 yardon van Brown nélkül és láthatóan Gronkkal a másik oldalon rossz matchup lett volna a hosszabbítás. Megpróbálta és jött egy óriási pech....előtte egy holdinggal....

Ezt a szabályt meg hagyjuk a kontrollált lasztival. Főleg, azt a részét, hogy leteszi valaki a térdét már egy kontrollált labdával. Mi a tököm kell még.....
Klemó
hiaba rakta le a terdet akkor meg nem ertek hozza.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulàlok sràcok. Ezt nektek kellett volna nyerni... Remélem lesz visszavàgó és tisztàn is tudunk nyerni.
FViktor93
Tudtok. Eddig mindig úgy nyertetek. Hát Brown out, Shazier out.... s sztem BB lebutított O playbookot varratott...s lehet h a D-tek nem jó, de mégis 15yard rendre hátra szorult Ben szóval úgy a megrajolt.playek is máshogy ülnek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
jó kis meccs volt,gratula nektek,szerintem ti voltatok a jobbak megérdemeltétek volna a W-t 😊
PO-ban jöhet a visszavágó. oké, hogy a végén BB picket dobott,de nekem baromira tetszett hogy nem ikszet akart 😊
manuszka86
hat a mi csapatunk, offensunk nem "akar/szeret" idegenben jatszani. Foleg nem ellenetek ha eljutnank odaig. Igy nem sok mas maradt. Foleg azutan ha kiegyenlitunk es jon gronk fel perc alatt 8 pontot csinalva. Szoval all in volt. Trukkos es ez sem jott be. Mint sajna jessie j elkapasa sem. Fasom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ezen a meccsen sok pozitivummal mehetnek az oltozobe a sracok, most nem elvertek hanem kiegyenlitett csata folyt. A vege meg a szabalyok szerint volt fujva, ettol meg hulyen nez ki es fogja meg azt a lasztit rendesen es kesz. Idegenben kevesebb eselyetek lesz, de igy jatszva nem remenytelen.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
jó kis meccs volt,gratula nektek,szerintem ti voltatok a jobbak megérdemeltétek volna a W-t 😊
PO-ban jöhet a visszavágó. oké, hogy a végén BB picket dobott,de nekem baromira tetszett hogy nem ikszet akart 😊

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Full komolyan kérdezem... Mi a retkes f.sz mozgást láttak a köcsög patkány zebrák James TD-jénél? Ok hogy amikor már átdőlt a goalline-on megmozdult, de akkor már mi a f.szt számít?
The terrible towel
Az elkapashoz vegig meg kell tartani a ball controlt. Sajnos igazuk volt.
xtaki
ha elkapja a labdat ket kezzel elkapas. Igy mivel nem birtokolta vegig a labdat a foldre menetelnel, amikor kicsuszott a kezebol az elkapas ervenytelen elkapas lett. Ez a szabaly. Akkor elkapas ha birtoklod es nem mozdul meg a labda es nem vesziti el felette az iranyitas az elkapas vegeig. Az mas mint ha futasnal lett volna, mert akkor td ha benyujtja. Igy sima rossz passz. Meg kellett probalnia benyujtani a labdat td re, De jobb lett volna ha nem. Mindegy. Ez mar elment bassa+.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Egy percig sem vagyok ideges az L miatt.
Verhető a Pecc általunk is, (meg is vertük őket) ha PO-ban összekerülünk lesz egy extra motiváció is...
És mindezt lényegében véve AB nélkül.
kittli
Igen verhető....de ahogy Soldi is írta korábban az O miatt (is) és ezért...pont ezért lett volna lényeges ez a W most.

Ettől még le a kalappal a csapat előtt. Brown sérülése után azt mondtam végünk van, de nagyon küzdöttünk. Bent pedig nem szabad hibáztatni. 10 yardon van Brown nélkül és láthatóan Gronkkal a másik oldalon rossz matchup lett volna a hosszabbítás. Megpróbálta és jött egy óriási pech....előtte egy holdinggal....

Ezt a szabályt meg hagyjuk a kontrollált lasztival. Főleg, azt a részét, hogy leteszi valaki a térdét már egy kontrollált labdával. Mi a tököm kell még.....
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nálam ti nyertetek, találkozunk januárban
Wyatt
Csak a testünkön keresztül. 😊
iktriad
Már írtam párszor én is: nem a Patssel kell törődnie a Steelersnek, elöbb a Jaguars ellen kellene kitalálni valamit. 😉

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Srácok abbahagyhatnátok a bírózást meg a sírást, kurva gáz.
Jó meccs volt, remélhetőleg lesz rematch, majd ott megnyerjük 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Ik ebben a te kezed van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Full komolyan kérdezem... Mi a retkes f.sz mozgást láttak a köcsög patkány zebrák James TD-jénél? Ok hogy amikor már átdőlt a goalline-on megmozdult, de akkor már mi a f.szt számít?
The terrible towel
Az elkapashoz vegig meg kell tartani a ball controlt. Sajnos igazuk volt.
xtaki
Az elkapás 1yarddal az endzone előtt kezdődött. Beleragadt a kezébe, átdőlt goalline-on és akkor moccant meg mikor földet ért mögötte. Tényleg ha ez nem TD a szabályok szerint akkor az sem TD amikor örömükben a földhöz vágják az ünnepeléskor, mert akkor is kiesik a kezéből... Szánalmas, nem látok a pipától.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálam ti nyertetek, találkozunk januárban
Wyatt
Csak a testünkön keresztül. 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
RefereeGate

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018