Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB kérdéses, mindenki más játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Lottó 5öst lécci. PM-be jöhet.
Tenkes kapitánya.

😀
kishaszi
OFF

No problemo Kapitano! Ich schicke dir!
😀

ON
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Állítólag mindenki edzett AB kivételével pénteken. Valami csodaszer lehet itt...AB beteg, azért ez 1-2 nap alatt rendbe szokott jönni.
Klaci79
Vagy csak az ellenfél megtévesztése...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Állítólag mindenki edzett AB kivételével pénteken. Valami csodaszer lehet itt...AB beteg, azért ez 1-2 nap alatt rendbe szokott jönni.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ezt komolyan nem hiszem el. Egész évben nem volt ennyi sérülés a védelemben...most by week, lehet gyógyulni és erre ez van. Igazából Hargrave és Tuitt együttes kiesése lenne nekem a drámai. Külön külön még nem lenne akkora a gond, de ők ketten kellenek, hogy nyomás legyen.
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Indul a pávatánc, hiszti, pénzéhség, nevezze ki hogyan akarja. Az időzítés is tökéletes. Éljenek a csapatjátékosok!

Contract-year RB Le'Veon Bell says he will consider sitting out the 2018 season or retiring if franchise tagged for the second-consecutive year.

"I hope it doesn't come to that, but I would definitely consider it," Bell said Thursday. Asked what he wants the Steelers to do this offseason, Bell said he wants to be properly valued. "Just get the numbers straight, exactly where we want them," Bell said. "I know what I do and what I bring to the table. I'm not going out here getting the ball 400 times if I'm not getting what I feel I'm valued at." It's a more than fair point. Bell made $12.1 million under the tag in 2017. That number would be roughly $14.5 million for 2018, Bell's age-26 campaign. More interesting quotes can be found at the link below.
AlterEgó
Lefordítanád?
steelwolf
Ha kap még egy tag-et, akkor fontolóra veszi, hogy kiüli a 2018-as szezont, vagy a visszavonulását. Reméli, nem történik ez meg, de határozottan elgondolkodna rajta. Csak azt szeretné, hogy pontosan lőjék be az értékét. Tudja, hogy mit tesz/tett le az asztalra. Nem fog kimenni 400 labdaérintésre, ha úgy érzi, hogy nem ehhez mérhető a pénze (szerződése).

Igazán elegáns a PO elején ilyet nyilatkozni. Csak azt nem tudom, hogy ezt a nagy családi légkör teszi vele, vagy tanulta a Young Money Crew utolsó itteni tagjától, Cash Money-tól.
tomi-tomi
Bocs de nem is olyan rég egy legenda (Deebo) esetén elegánsan átléptünk a családias légkörön. Az is biznic volt ez is business.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
És hogy ha nem elég, hogy Burns, Tuitt, Hargrava játéka kérdéses a csütörtöki edzés után, ma a péntekiről AB hiányzott betegség miatt. Kíváncsi vagyok az említett 3 úriember edzett e ma.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Lottó 5öst lécci. PM-be jöhet.
Tenkes kapitánya.

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsi a világ! 😊

Itt vagyok Drezdában a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n és a magyar csapatban szerepel egy amerikai születésű srác: Cole Krueger. Készülök, hogy holnap interjút csinálok vele, erre mire bukkanok egy 2015-ös anyagban!?

Hometown: Pittsburgh, PA

Favorite city? Pittsburgh, PA. Greatest city on the planet

If you had one day to live over again, what day would you pick? Any day the Steelers won the Super Bowl.



Azt hiszem, lesz miről beszélgetnünk holnap. 😊 Szegény viszont biztosan nem látja a vasárnapi meccset, mert a magyar csapat vasárnap azonnal utazik haza az olimpiai felkészülés jegyében, én meg emiatt kértem még egy éjszakára szállást, hogy nyugodtan meg tudjam nézni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Ami nincs azt nem lehet...
De nagy QB rush lehet, ilyenkor lehet zavarosban pecázni és poszttól függetlenül akár TOP játékos (mindig csúszik) elérhető közelségbe, vagy hozzánk kerülhet.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
c.
Ajándék a teljesség kedvéért, csak mert kedvelem a Patst. 😉

több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Big Ben nem fog visszavonulni. Nagyon komoly formában van, lényegében a bye week óta. A fal jó és jövőre sem fog változni. Idén minden szempontból könnyebb helyzetben volt BB. A kérdés inkább Bell és Shazier esete. De szerencsére abban a 8 csapatban vagyunk, akinek ezzel a kérdéssel még nem kell foglalkoznia.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ez nehéz kérdés, mert a bent lévőket is figyelembe kell venni. Nyilván lenne egy sorrend, látva a reménytelen QB helyztetet én azt tenném előbbre, de ha nincs bent olyan érték akkor nyilván másik scenario lépne életbe. Nyilván az 1/32ig el kell jutni, de nagyon szép lenne az a probléma, olyan igazán kellemes. 😀 Mármit, ha 1/32-re húzhatunk. Nyilván a draft és azok a gondok, már más.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
 twitter.com/L_Bell26/status/951599654017421314

Valaki már megint hazudik....
Klaci79
Ahogy a Patsnél úgy itt is keveri a kakit a média. SZtem csak ennyi. Ha nincs hír azzal nem lehet eladni a sajtót. Egy jó szaftos pletyi viszi a címoldalt, ja, hogy nem vagy nem úgy vagy csak részben igaz. Mindegy. Ha már egyszer kijött, utána ráérünk esetleg bocsánatot kérni, hogy félre hallottuk vagy ilyesmi. Ez az amikor mindenkinél gyorsabb akarok lenni......
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jómagam elsősorban szintén Steelers szurkoló vagyok, és ebből fakadóan egyértelműen a csapat érdekei az elsődlegesek, DE baromira megértem Bellt is. A liga legjobb running backje. Brutális terhelést kap/kapott. A posztjából adódóan is rengeteg ütést szenved el, túl van két súlyos sérülésen- valószínűleg még egy ilyen sérülés és neki reszeltek is. Én is próbálnám a családom és a saját magam jövőjét is biztosítani addig amíg ezt megtehetem.

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
 twitter.com/L_Bell26/status/951599654017421314

Valaki már megint hazudik....

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Semmi különös nem volt ebben a nyilatkozatban. Én nagyon bírom a srácot, bár csinált hülyeségeket de hihetetlen terhelést kap és mindig hozza a maximumot. Egy 5 éve profi módon a ligában szereplő futónak nem egyszerű a jövőképe. Addig is 😀

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
nekem az a fura ebben a Bell fikázásban hogy adott esetben ha az érdeke úgy kívánja halál simán válna meg tőle a csapat mondva hogy hát ez itten üzlet kérem szépen sajnos ez most így alakult próbáljon máshol szerencsét...és mindenki bólogatna
viszont most hogy a játékos próbálja a saját elképzelései szerint alakítani a dolgokat a számára lehető legjobban akkor meg kis szemét geci
valamennyire érthető persze mert itt elsősorban mindenki Steelers szurkoló és a csapatnak szeretné a legjobbat de meg kell érteni hogy Bell elsősorban Bell szurkoló és magának szeretné a legjobbat 😊
aztán majd kiderül lesz-e közös nevező!
szerintem nem lenne boldogtalan ha jó kis lóvéért focizgathatna még pár évet valami lúzer csapatban

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De megnézném Tampában a kis hülyét.
kapja az évi 20 millát 2 évig aztán el is felejtjük.
Szivacs
Nem mindenki a sikerért focizik. Van akinek ez az egzisztenciáról szól.
Az vessen rá követ, akinek a melóban többet ér, ha felkerül a dicsőségfalra, mintha megemelik a fizuját.
Sobri Jóska
Igy igaz. Van aki a jatekszereteteert. Van aki a penzert. Van aki mindkettoert egyben csinalja. Es ahogy sobri kollega irta, az vesse ra az elso kovet, aki nem orulne egy jo kis fizetesnek.

Mennek itt a mekkora a nagy rivalizalas a ket csapat kozott, avagy ket csoport ellenfel kozott stb. Aztan harrison hol cicakhoz, hol patshez megy. Mike Wallace ravens. Joe Haden ide Stb...

Amint a megelhetes a fontos. Akkor elokerulnek mas dolgok is, mint csak a sablon szovegek es a tamogatas loyalitas a csapat fele (az uzlet az uzlet mindket felnek). Pola sem veletlenul volt merges, meg ward sem hogy nyugdijaztuk oket, amikor ok meg ugy gondoltak tudnak jatszani stb... Hiaba nehez abbahagyni, mert ok tenyleg szerettek...

Es hogy miert jon pont ilyenkor elo ez. Mert ilyenkor lehet legjobb zsarolos eredmenyt elerni, mint hogy megmutatom mire mentek ti is nelkulem (ha igaz a tavalyi erdekes patses bell sztori: leserult e vagy sem, serulten jatszott e vagy sem, le lett e jelentve amikor serult volt, amikor le kellett volna e vagy sem)... : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Indul a pávatánc, hiszti, pénzéhség, nevezze ki hogyan akarja. Az időzítés is tökéletes. Éljenek a csapatjátékosok!

Contract-year RB Le'Veon Bell says he will consider sitting out the 2018 season or retiring if franchise tagged for the second-consecutive year.

"I hope it doesn't come to that, but I would definitely consider it," Bell said Thursday. Asked what he wants the Steelers to do this offseason, Bell said he wants to be properly valued. "Just get the numbers straight, exactly where we want them," Bell said. "I know what I do and what I bring to the table. I'm not going out here getting the ball 400 times if I'm not getting what I feel I'm valued at." It's a more than fair point. Bell made $12.1 million under the tag in 2017. That number would be roughly $14.5 million for 2018, Bell's age-26 campaign. More interesting quotes can be found at the link below.
AlterEgó
Lefordítanád?
steelwolf
Ha kap még egy tag-et, akkor fontolóra veszi, hogy kiüli a 2018-as szezont, vagy a visszavonulását. Reméli, nem történik ez meg, de határozottan elgondolkodna rajta. Csak azt szeretné, hogy pontosan lőjék be az értékét. Tudja, hogy mit tesz/tett le az asztalra. Nem fog kimenni 400 labdaérintésre, ha úgy érzi, hogy nem ehhez mérhető a pénze (szerződése).

Igazán elegáns a PO elején ilyet nyilatkozni. Csak azt nem tudom, hogy ezt a nagy családi légkör teszi vele, vagy tanulta a Young Money Crew utolsó itteni tagjától, Cash Money-tól.
tomi-tomi
Szerintem ez, meg a tavalyi hasonlo kiulok mert megserultem es ab wr group elo facebook kozvetites az oltozobol, ahol raadasul meg Tomlin le is ... ozta a patset meccs elottrol es a vedelem nem tudott mit kezdeni a zona szeli passz es keresztbe futok miatt volt BB hirtelen visszavonulas nyilatkozata.

Mert utana bell nem is volt tcn ha jol emlekszem es eleg gaz is volt az elso negy meccsere. Na az ilyenek miatt szerintem ugy volt eleg nagy bajok lehetnek. Ab is elotte levo evben az elkapas rekord miatt volt ki. Bell a penzert. A jo elkaponk fuvezett egy evet hagyott ki. Talan gondolta ennek a csapatnak nem lesz konnyu 2017 ben.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
De megnézném Tampában a kis hülyét.
kapja az évi 20 millát 2 évig aztán el is felejtjük.
Szivacs
Nem mindenki a sikerért focizik. Van akinek ez az egzisztenciáról szól.
Az vessen rá követ, akinek a melóban többet ér, ha felkerül a dicsőségfalra, mintha megemelik a fizuját.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
De megnézném Tampában a kis hülyét.
kapja az évi 20 millát 2 évig aztán el is felejtjük.