Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Solditól ez korrekt, egyetértek nagyon. Butlert nagyon el kell számoltatni mit akartunk és hogyan. Egyszer nem éreztem, hogy sikerül elbizonytalanítani ezt az O-t, ami önmagában bizonyítvány.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Hát azért a 3TD hátrányban ő is vastagon benne volt az elején. De mondom, legkevésbé rajta múlott, annál inkább a D-en
Fast Willie
Az intet dobta Haley, vagy a fumbliról tehetett és abból kapott ret TD volt a sara pl, vagy mindkettő?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
a meccs pedig fantasztikus volt !a második félidei rohamotok ellenállhatatlannak tűnt !BB igazi vezérként küzdött az utolsó pillanatig le a kalappal!a védelem viszont nagy betli volt...
valami frissítés mindenképpen kelleni fog mert ezzel a felállással nagyon beleragadtatok az örök ígérte csapat szerepbe!
yooker
Az a baj, hogy túl sok az ismeretlen....mi lesz Bell-el...amennyit ő szeretne, mi nem tudunk fizetni...mi lesz Shazierrel, felkel e valaha a tolószékből...ha lesz is , muszáj méé egy ILB-t hozni, mert kettővel nem mehetsz neki...safety kell, mert ott is nagyon gyengék vagyunk....mi lesz Haden, McDonald sorsa...huhh...lesz itt meló
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Alapvetően 0-21-ig Haley szarul hìvott. Utána vmi bekattant és megindultunk szépen, változatosan. A 4th down hívások zseniálisak voltak. Aztán 7pont hátrányban megint kezdett faszkodni hülyeségekkel, Tomlinnak ott kellett volna szólnia, h FG-t akat. Aztán amikor a kés a nyakunkon volt, megint elővett nem várt playeket.

Az onside kick döntés nyìrt ki minket végleg, az megint Tomlin hülyesége volt.

A def pedig végig puha volt, mintha nem lett volna gameplan, hanem a Bills meccsből kiindulva azt hittük, h a Jax nem tud többet.

Nálam mindhárom edzőfenomén hibás, de meg kell hagyni, h Haley legalább néha kompenzált. Tomlin rosszul nyúlt bele többször, Butler meg végig tanácstalan volt. Kb.egy negyedig volt def
Fast Willie
A meccsen, az elso int vel a sajat gl unk kozeleben. Aztan az engedett td vel. Aztan a fumle td vel megpecseltuk a sorsunkat.

Nem birt ki ennyit a csapat. Persze mindig hibazunk (marmint mas meccseken is), de akkor ha van def akkor nem olyan nagy gaz. De mivel mar ekkor mentek 3 tdvel, mig mi tanacstalanok voltunk off reszrol, aztan amikor megjott az off, a def lepett le teljesen.

Igy kb leirtuk magunkat. Aztan akarhanyszor jottunk volna vissza mindig kevesek voltunk. Hany 3rd and long volt es nem tudtak lekuldeni az ellen off jet. Ezen is ment el a meccs. Def hatalmas csalodas. Az off ban meg benne volt az int egy ilyen jo def ellen. Meg meg egy labdavesztes is.

Csak mind a fumble, mind az int a leheto legrosszabbkor es legrosszabb helyen jott. Marmint lehet int az ellenfel 10 esenel az nem gaz. De mi tdt kaptunk rovid palyat adva az o porgo off juknak.

Aztan ugyanigy a fumble se lett volna gaz, ha legalabb nem kapunk belole pontot. Szoval tudom hogy ez sohasem johet jokor, de mi ezekbol tul sok pontot kaptunk. Es ezt nem tudtuk kompenzalni. Az off barmit csinalt, a def mindent benyelt.

Meg egyszer utoljara leirom, hogy ennyit jelent egy klasszis mlb hianya. Aki talan ha most 1 vagy 2 third and longot levedekezett volna a csapattal, akkor mas lenne. De mivel nem volt igy nem jott ossze.

Potoltuk a helyet, de evkozben egy jo jatekost talalni ilyenkor, raadasul ekkora klasszist, sebesseget, def vezert, def playhivot potolni nem tudtuk. Es ez mar igaz volt sajnos miota saci nem jatszott. Csak akkor meg az offense segitette a def et. Es a def nek is voltak sorsdonto megallitasai. Mig a mostani meccsen szinte nem is.

Szoval inkabb def csalodas, mint off csalodas a meccs. Es szegeny ben, egy ilyen meccset lenyomva is kikap. Jo o is benne volt, de egy ilyen jo def ellen az int szerencse volt a jagsnek hogy elkaptak. A fumble is jokor jo fele ment nekik. Szoval sajnalom, hogy lehet ez volt es igy volt talan az utolso meccse.

Remelem marad meg egy evet. Es elso korben hozunk melle qbt. Es egy fa qbt is. Hogy felkeszuljunk ha visszavonul, miutan talan meg egy szezont lenyomott. De felek nem nagyon lesz ez az off ilyen def mellett nyomos erv arra, hogy visszajojjon meg egy evre. Hacsak nem a csapat erdekeit nezne. Mert nelkule sehol sem lettunk volna.

De mivel tavaly a pats mosott le, iden meg el sem jutottuk odaig. Nem nagyon hivogato szo fuleinek szerintem. Foleg hogy az egesz csapat fogadkozott, hogy szeretnenek egy visszavagot a jags el. Es igaza lett bennek. Nem volt meg egy 5 pickes meccse. Es jo volt osszesitve, de tul keson kezdett o is el jatszani. A csapat meg nem volt jo osszesitve.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Azért ebből a 42 pontból jóval nagyobb érdemet osztanék én az egyéni brillianciának (AB elkapásai, BB oldalpassza, Bell testcselei..), mint az edzői zsenialitásnak... az utolsó meg már teljesen garbage/lényegtelen volt.
Igor
Igor tökéletesen megfogta a lényeget. Itt az egyéni extráknak rengeteget köszönhettünk. Pl Bell irányváltásai vagy AB TD elkapásai azért nem szokványos dolgok. Az első két driveban pontosan Haley töketlenkedése vagy rossz hívása segítette a Jax-et. Aztán ezek a 4. kísérletek. OK, hogy Tomlin behívja, de a playcalling az Haley érdeme. Nem tudom magam túltenni azon, hogy egy szűk futás helyett 3 yardot hátradobjuk a labdát, hogy a védelem biztosan tudja és lássa nem csak beugratni a karjuk őket. Ezt egy jó csapat (mondjuk a Pecc, vagy a Jax megcsinálja stabilan 1 yardért. Más kérdés persze, hogy mekkora Istenkirály vagy, hogy ilyen TD-ket szerzel, na de ez nem normális dolog, ideáig nem szabad eljutni.
Tomlin pedig sosem tudott jól meccselni. Ő inkább egy mentális vezető, mivel azonban hosszú pályafutása alatt még nem volt negatív szezon, furcsa lenne ha a kirúgásáról értekeznének.
Butler valóban kurvagyenge, mint ahogy az egész védelem érthetetlen. Úgy felépíteni egy teljes egységet, hogy ha kiveszel egy embert, akkor összezuhanjon, ez teljesen elfogadhatatlan. Nem hiszem, hogy változás lesz. Ben marad Haleyvel összecsiszolódtak, Butler pedig kap még esélyt...főedzőnek meg egyik se kell sehova...(😀)
Klaci79
ja, ja. lényeg, csak kurva unalmas mindig ezt hallani. Ha az O jó, akkor az sose Haley érdeme. Ha szar, akkor mindig, minden esetben, permanensen, játékról-játékra mindenért ő a hibás-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
a meccs pedig fantasztikus volt !a második félidei rohamotok ellenállhatatlannak tűnt !BB igazi vezérként küzdött az utolsó pillanatig le a kalappal!a védelem viszont nagy betli volt...
valami frissítés mindenképpen kelleni fog mert ezzel a felállással nagyon beleragadtatok az örök ígérte csapat szerepbe!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyerekek, ilyenkor jár egy kis szurka. Aki nem szeretné olvasni, az némítsa le az embert. Ennyi ez.
Klemó
Jah, Ilyenkor jár.
Csak Sobri fullba nyomja a kretént- Vagy ha úgy tetszik 0-24h pain in the ass maszkot hord.
Többnyire szórakoztató, de szerintem becsülendő, hogy még nem küldték el a náthás faszba 😀 Más fúrumokon nem nagyon veszik komolyan az ehhez hasonló viselkedésű emberkéket.
kishaszi
Sobri megmondta hogy nyer a Jags sokan nem hitték és mégis nyertek...most a maga módján kiélvezi !
trash talk vagy troll az nézőpont kérdése
és abban is biztos vagyok hogy fordított esetben megtalálták volna őt is...
Soldi hosszabb elemzését (minden rosszindulat nélkül) még várom azért....
yooker
Azt ne mondd, hogy szimpatikus, hogy napi 3x bemegy máshova trollkodni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
“I plan on coming back next year,” Roethlisberger said.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Gyerekek, ilyenkor jár egy kis szurka. Aki nem szeretné olvasni, az némítsa le az embert. Ennyi ez.
Klemó
Jah, Ilyenkor jár.
Csak Sobri fullba nyomja a kretént- Vagy ha úgy tetszik 0-24h pain in the ass maszkot hord.
Többnyire szórakoztató, de szerintem becsülendő, hogy még nem küldték el a náthás faszba 😀 Más fúrumokon nem nagyon veszik komolyan az ehhez hasonló viselkedésű emberkéket.
kishaszi
Sobri megmondta hogy nyer a Jags sokan nem hitték és mégis nyertek...most a maga módján kiélvezi !
trash talk vagy troll az nézőpont kérdése
és abban is biztos vagyok hogy fordított esetben megtalálták volna őt is...
Soldi hosszabb elemzését (minden rosszindulat nélkül) még várom azért....
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pontosan azért írtam, hogy blama lenne kikapni, mert azt csakis olyan blama teljesítménnyel tudtam elképzelni, ahogy az megvalósult. Ez qrva ciki volt a védelem részéről. Saci ide, Saci oda, egyetlen ember ezt nem magyarázza... 45 pontot írtak ránk. Nem, nem a Pats, nem a Saints vagy vmi elit QB elit Offense-e, hanem egy kifejezetten gyenge Offense. Igen, gyenge, vagy szar, vagy átlagon aluli, vagy mindenki nevezze, aminek akarja. (szóval kedves Laby! Nem, ez a JAX nem jó, a védelme jó, de az sem korszakos, csak simán jó)

Szóval ez ciki volt. Őszintén szólva ilyen forgatókönyvet nem nagyon láttam a kristálygömbben, hogy majd 45 pontot ránk írnak. A magam részéről 20 pontot elégnek éreztem volna. De nem, hülyére verték a D-t.

Szóval lehet Haley-zni, vagy bármi, de én most inkább Butlereznék egyet. Ez vállalhatatlan volt. A DL totálisan csődöt mondott. Ez volt a legváratlanabb. Egyszerűen nem is tudom mi lehetett ennek az oka.

Tomlin - élete legrosszabb meccse. Sok szar döntést tudnék hozni a meccsről - első 4. és 1, sőt kb az összes 4.-be bele tudnék kötni más más ok miatt - de hogy onside-ot rúgunk 2:20-szal a vége előtt 2 TO-val az totálisan megmagyarázhatatlan. Oké, hogy szar volt a D, de azért egy stopra még mindig több esélyünk volt, mint egy sikeres onside-ra, ráadásul ha az onside nem jó, rögtön FG-távon is vannak, ami meccsdöntőnek is bizonyult... Ez teljességgel megmagyarázhatatlan.

Haley - Véletlenül sem szeretném, ha eltolódnának a hangsúlyok. Ez a meccs nem Haley-n ment el, az Offense rommá verte a JAX magasztalt D-jét. 42 pont az 42 pont. De az első 4. és 1-re hívott play az gyalázat volt. És csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy, amikor nálunk volt a momentum (blokkolt punt után 21-28-nál el nem tudtam képzelni, hogy kikapunk), pont akkor nem sikerült bevenni a megfelelő ütést. Mindezek ellenére nem lenne helyénvaló 1-1 playre rámutatni (egy-egy rossz hívás amúgy is benne van a pakliban), mert összességében a 42 pontot nem kell megmagyarázni. Még akkor sem, ha mind a 4 negyedikre hívott playnél fogtam a fejem. 2 nem is sikerült, a másik kettőnél pedig 20-ra húztunk lapot és mindig joker jött. De mondom, Bouye és úgy összességében a JAX D alázva volt. Ezt pedig nem szabad elvitatni Haleytől és az egységétől.

Butler - bele se kezdek. Összességében (tehát az idényt nézve) jó munkát végzett, de ezután a meccs után át kell gondolni, hogy vele képzeljük-e el a jövőt. 45 pontot kapni egy okádék O-tól, amely egy hete kínkeservesen 10-et pakolt fel egy szintén nem elit D-nek... Hát szóval itt nagyon komolyan el kell gondolkodni. Sajnos nem látunk bele, hogy mi vezetett ide, a stáb hogy látja, hogy a game plan volt szar, vagy a játékosok nem tudták végrehajtani az elvártakat, de bármelyik is, Butler mindenképpen felelős érte. Lehetne ezt ragozni oldalakon át, hogy milyen ergya volt a D, de tök felesleges, annyira lesújtó volt. Ezért mindenképpen felelős.

BB - Rettenetesen sajnálom. Olyan teljesítményt tett le, ami nem mindennapi. Rommá verte a JAX secondaryt. (Azt kicsit sajnálom, hogy AB Bouyét égette inkább meg, nem Ramseyt. 😊 ) Nehéz mit mondani. Ja nem, elit, ennyi. Abszolút krém.

A többiekről most nem beszélek, AB is jó volt, Bell is(, Boswell is). A Killer B's hozta magát, nincs olyan D, amelyik ellenálljon neki, amikor csúcson vannak. De most hogy végre együtt voltak a csúcson, most a D úgy döntött, hogy elárulja... Kár érte...

Next year... Egyelőre várjunk, hogy mi lesz BB-vel és Bell-lel, aztán tudunk arról rdemben beszélni, hogy reális-e az SB. Ha BB lesz, akkor reális lehet. Ha nincs BB, akkor nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Azért ebből a 42 pontból jóval nagyobb érdemet osztanék én az egyéni brillianciának (AB elkapásai, BB oldalpassza, Bell testcselei..), mint az edzői zsenialitásnak... az utolsó meg már teljesen garbage/lényegtelen volt.
Igor
Igor tökéletesen megfogta a lényeget. Itt az egyéni extráknak rengeteget köszönhettünk. Pl Bell irányváltásai vagy AB TD elkapásai azért nem szokványos dolgok. Az első két driveban pontosan Haley töketlenkedése vagy rossz hívása segítette a Jax-et. Aztán ezek a 4. kísérletek. OK, hogy Tomlin behívja, de a playcalling az Haley érdeme. Nem tudom magam túltenni azon, hogy egy szűk futás helyett 3 yardot hátradobjuk a labdát, hogy a védelem biztosan tudja és lássa nem csak beugratni a karjuk őket. Ezt egy jó csapat (mondjuk a Pecc, vagy a Jax megcsinálja stabilan 1 yardért. Más kérdés persze, hogy mekkora Istenkirály vagy, hogy ilyen TD-ket szerzel, na de ez nem normális dolog, ideáig nem szabad eljutni.
Tomlin pedig sosem tudott jól meccselni. Ő inkább egy mentális vezető, mivel azonban hosszú pályafutása alatt még nem volt negatív szezon, furcsa lenne ha a kirúgásáról értekeznének.
Butler valóban kurvagyenge, mint ahogy az egész védelem érthetetlen. Úgy felépíteni egy teljes egységet, hogy ha kiveszel egy embert, akkor összezuhanjon, ez teljesen elfogadhatatlan. Nem hiszem, hogy változás lesz. Ben marad Haleyvel összecsiszolódtak, Butler pedig kap még esélyt...főedzőnek meg egyik se kell sehova...(😀)
több mint 6 éve
chvs 86
óriási meccs volt...BB qvára remélem h marad! grat a Jaxnak! Sobrival meg ne foglalkozzatok, csórinak nincs élete csak ez a fórum, mondjuk én kifejezetten szeretem a hozzászólásait mert viccesek, igazi kis mókamiki
chvs
Mindegy, csak pár napig húzzon innen.
bcsarli
ő az ilyen hsz-ekből nyeri az energiát 😀 majd akkor hagyja abba ha nem figyel rá senki vagy lesz más amit szétrollkodhat
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mi van ma a pontokkal. Lementem letakaritani a kocsimrol a husz centis havat jeget. Mire felerek meg mar 10 ponttal megy az egyik csapat...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
óriási meccs volt...BB qvára remélem h marad! grat a Jaxnak! Sobrival meg ne foglalkozzatok, csórinak nincs élete csak ez a fórum, mondjuk én kifejezetten szeretem a hozzászólásait mert viccesek, igazi kis mókamiki
chvs
Mindegy, csak pár napig húzzon innen.
bcsarli
Akkor összegzem:
Ha a Jax nyer, az oltári égés a Steelersnek.

Sobri Jóska
Pontosan így van.
Soldados
Azért ezt még kielemezzük. 😉

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
óriási meccs volt...BB qvára remélem h marad! grat a Jaxnak! Sobrival meg ne foglalkozzatok, csórinak nincs élete csak ez a fórum, mondjuk én kifejezetten szeretem a hozzászólásait mert viccesek, igazi kis mókamiki
chvs
Mindegy, csak pár napig húzzon innen.

több mint 6 éve
chvs 86
óriási meccs volt...BB qvára remélem h marad! grat a Jaxnak! Sobrival meg ne foglalkozzatok, csórinak nincs élete csak ez a fórum, mondjuk én kifejezetten szeretem a hozzászólásait mert viccesek, igazi kis mókamiki
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Kifogásgenerátor Soldi barátomnak 😊


- Haley takarodj!

- Bell pénzéhes

- Tebow

- James Harrison

- onside kick

- túl sok 4. kísérlet
- túl kevés FG

- szerencse

- bírók

- zászlókat nem dobó bírók
- szemét bírók

- Haley

- hideg volt

- a szél is fújt

- majdnem esett a hó

- összevissza sütött a nap

- nem is erre a meccsre készültünk

- a Pats ellen kellett volna kiesni

- a Pats csalt a Titans ellen
- rókalyuk

- Haley

- Jerry Rice nem játszott

- becsapós volt a tavalyi 9:30, 35 pontnak elégnek kellett volna lennie
- köcsög Jax-nek nem szólt senki, hogy a Steelers a jobb
| 
- Tomlin szar edző, és a labda mindkét oldalán outcoacholták

- brutál Jax D

- mégse akkora fos a PO-ban Bortles, ha kell, tud passzolni

- a labda mindkét oldalán jobb volt a Jax
|

- Haley

- Haley

- Haley

- Haley


Ami téged úgyse érdekel, azt el is rejtettem. 😉
Sobri Jóska
Takarodj már innen légyszi!!! Köszi!
bcsarli
Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a műsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, kivéve Pistikét.
Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni.
Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, mire Feri bácsi feláll és megszólal:
-Hé bohóc! A kurva anyád!
Sobri Jóska
Elszoktál tőle, de próbáld elviselni a győzelmet is méltósággal. Szóval takarodj innen légyszi! Köszi!
bcsarli
Hozzászólás alján kis fogaskerék. Rákattintva bárki elkussoltatható. Igen még Sobri is...
vontod
Az kizárt.
Én biztos nem.
Sobri Jóska
Egyszerűen gyökér vagy.
prérifarkas
De csak az internet mögé bújva.
Élőben aranyos és kedves.
És miattam nyert a Jax, úgyhogy vállalom a felelősséget.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Azért ebből a 42 pontból jóval nagyobb érdemet osztanék én az egyéni brillianciának (AB elkapásai, BB oldalpassza, Bell testcselei..), mint az edzői zsenialitásnak... az utolsó meg már teljesen garbage/lényegtelen volt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ben Roethlisberger: "I plan on coming back next year.'"

Azért kicsit jobb a kedvem....bár várható volt. HIhetetlen volt az a lateral pasz.....és basszus futott egy 15 yardost is....nem gondoltam volna az idény első pár meccse után.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Hát azért a 3TD hátrányban ő is vastagon benne volt az elején. De mondom, legkevésbé rajta múlott, annál inkább a D-en
több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kifogásgenerátor Soldi barátomnak 😊


- Haley takarodj!

- Bell pénzéhes

- Tebow

- James Harrison

- onside kick

- túl sok 4. kísérlet
- túl kevés FG

- szerencse

- bírók

- zászlókat nem dobó bírók
- szemét bírók

- Haley

- hideg volt

- a szél is fújt

- majdnem esett a hó

- összevissza sütött a nap

- nem is erre a meccsre készültünk

- a Pats ellen kellett volna kiesni

- a Pats csalt a Titans ellen
- rókalyuk

- Haley

- Jerry Rice nem játszott

- becsapós volt a tavalyi 9:30, 35 pontnak elégnek kellett volna lennie
- köcsög Jax-nek nem szólt senki, hogy a Steelers a jobb
| 
- Tomlin szar edző, és a labda mindkét oldalán outcoacholták

- brutál Jax D

- mégse akkora fos a PO-ban Bortles, ha kell, tud passzolni

- a labda mindkét oldalán jobb volt a Jax
|

- Haley

- Haley

- Haley

- Haley


Ami téged úgyse érdekel, azt el is rejtettem. 😉
Sobri Jóska
Takarodj már innen légyszi!!! Köszi!
bcsarli
Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a műsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, kivéve Pistikét.
Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni.
Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, mire Feri bácsi feláll és megszólal:
-Hé bohóc! A kurva anyád!
Sobri Jóska
Elszoktál tőle, de próbáld elviselni a győzelmet is méltósággal. Szóval takarodj innen légyszi! Köszi!
bcsarli
Hozzászólás alján kis fogaskerék. Rákattintva bárki elkussoltatható. Igen még Sobri is...
vontod
Az kizárt.
Én biztos nem.
Sobri Jóska
Egyszerűen gyökér vagy.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki Klemó, tényleg írd már le a nevét rendesen ennek a fac Haleynek 😀
kishaszi
Nem érdemli meg, hogy leírják jól.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
De ami a lényeg. Ez a csapat, mint csapat nem volt alkalmas az SB runra a D kapcsán. Minden csapatból esik ki játékos, ezt tudni kell pótolni. Ha nem tudjuk, az nem jó csapatrész.

A sack zuhatag pedig ma azért nem jött, mert végig vezetett az ellenfél és főleg futással operált ezért. Persze a kritikus 3. játékoknál bizony jöttek a passzok és ott sem voltunk hatékonyak.
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Alapvetően 0-21-ig Haley szarul hìvott. Utána vmi bekattant és megindultunk szépen, változatosan. A 4th down hívások zseniálisak voltak. Aztán 7pont hátrányban megint kezdett faszkodni hülyeségekkel, Tomlinnak ott kellett volna szólnia, h FG-t akat. Aztán amikor a kés a nyakunkon volt, megint elővett nem várt playeket.

Az onside kick döntés nyìrt ki minket végleg, az megint Tomlin hülyesége volt.

A def pedig végig puha volt, mintha nem lett volna gameplan, hanem a Bills meccsből kiindulva azt hittük, h a Jax nem tud többet.

Nálam mindhárom edzőfenomén hibás, de meg kell hagyni, h Haley legalább néha kompenzált. Tomlin rosszul nyúlt bele többször, Butler meg végig tanácstalan volt. Kb.egy negyedig volt def
Fast Willie
A Steelersnél a negyedik kísérlet mindig Tomlin döntése. (ahogy egyébként minden csapatban nagyjából a HC-jé) Tomlin rosszul meccselt és ezt neki önkritikusan be kell vallania, ahogy az egész offseasonben azon kell dolgozzunk, hogy kijavítsuk a hibákat.

Lesz döntési helyzet azért bőven. Haden remek, de a szerződésének nagyságrendje szerintem nem fér bele. Kérdés, hogy ad-e nekünk diszkontot, mert az viszont látszott, hogy ő nagyon kell.
Klemó
Igyekszem nem a mostani benyomásaim alapján megítélni, de Tomlin volt, hogy valaha jól meccselt? Amikor azt mondtuk, hogy szakmailag lenyomta az ellenfél edzőjét? Amikor igazán, krízishelyzetben jól nyúlt bele a meccsbe? Lehet rossz hasonlat, de nekem Mocsai jutott eszembe: érti a sportját, managelni is tudja a játékosait, de kispadon, meccs közben lefagy.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.