Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
 www.post-gazette.com/sports/steelers/2018/01/19/leveon-bell-contract-negotation-holdout-Mike-Tomlin-Kevin-Colbert-Art-Rooney-Ryan-Shazier/stories/201801180124

nem tudom mennyire szavahihető/szarkeverő a csávó (rémlik a neve korábbi vasas-cikkek kapcsán), de írt pár dolgot ami érdekes (bár nem annyira meglepő), pl.:

..As another example, Tomlin wants players and coaches to report to the locker room two hours before kickoff for games. That was continually ignored by both players and a coach or two.

Not only did Bell arrive much later than that for the playoff game against Jacksonville (as well as one coach), he missed practically the entire Saturday walk-through the day before, showing up about five minutes before practice ended.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
NT-t nem fogunk húzni első körben ez szinte biztos...sőt a DL-be sem fogunk. Sőt még a 3. körben is meglepődnék. Persze, ha Alualut kivágjuk, akkor lehetséges, de még akkor is meglepődnék. Prospect 4. körtől.

QB rush lesz idén azt gondolom és így lesz meglepetés lecsúszó hozzánk ez egészen biztos. Abból a szemszögből, hogy LOLB-FS-ILB poziban mindenhol elfér egy első/második körös talent, szerintem jó helyzetben is vagyunk. (értsd: lehet szépen BPA pick a fenti halmazból)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most néztem Hurst videókat (a gm játékban sajnos jó helyen fogok draftolni és need lesz nekem), a PSU ellen úgy forgatták, ahogy kellett, nem éreztem, hogy miért tartják olyan sokra. Aztán a Badgers ellen megláttam benne az erőt 😊
Általában nem vagyok az a nagy első körös DT fan és Hargrave miatt most sem feltétlen érzem a szükségét, főleg ha azt nézem, hogy milyen ILB-ket hagynánk ki miatta. De nem lennék elkeseredve. Bár aztán még az is kérdés mit látunk majd Vea-ba. Billings projektnél jobban elsülhet...
Klaci79
A pff legutóbbi mock draftjában Hurst-öt 1/3-ra írja a Coltshoz írja. Egyrészt biztos, hogy nem húzunk DT-t, másrészt szerintem Hurst nem lesz top10-es akkor se, ha talentben ott lenne a helye, mert annyi pozíciós (QB) húzás lesz. De április még messze van, a combine után sok minden változik. Amennyire most magasan van értékelve, annyira le is csúszhat még, ha kiderül valami.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
 twitter.com/NFL/status/953755553322352641
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ebben a passzorientált ligában visszatérni a hústornyokhoz, mert a futást kevésbé fogtuk idén szerintem hülyeség. Az viszont való igaz, hogy olyan ILB-re szükség van, amely a futás ellen (is) hatékonyan védekezik. De ez - ahogy lentebb írja valaki - nem feltétlenül csak erő kérdése, hanem elővételezés (is). Hiába erős valaki, ha nem látja hol jöhet át a futó, ugyanis, ha rossz szöget választ, vagy rossz helyre megy, onnan a pufifánkok miatt nincs esély korrigálni.

Én azt mondom, hogy akkor is sanszos lett volna az ILB draft, ha nem sérül meg Saci, mert ebben akkor sem voltunk igazán jók, amikor ő játszott.
Klemó
Egy jó Safety játék tud segíteni azért, mert ők akik még blokkolatlanul tudnak megérkezni (főleg a FS) és ugye ők ált. az alley defenderek akik, szerelnek, ha a contain játékoson kívülre jut a labda. Középen már nem jó ha ők segítenek be 😊 oda tényleg ILB kell.
ILB Timmons óta kell. Most jobban. A vezérségét Saci kezébe adtuk, a játékát Bince kezébe. Most kevés az ILB szerintem. Def QB-ra van szükségünk újra. (Bince nem az) De persze Pray4Shaz csak ő egyelőre a fiával tudjon játszani, minden más plusz.
Spy
Te láttad Davist? a falon nem tudott átmenni, nemhogy nyomást generáljon
sutianap
Nem állítottam, hogy nálunk jó a safety játék, főleg a megszokotthoz képest. Hozzáteszem, Davisnek nem is kellene falon át mennie. Szélről ott van Hilton, középen meg ILB (pl. crossfire zone blitz by Lebeau/Capers Timmonsés Farrior/Foote nyomta nagyon jól). De itt futásról volt szó elsősorban. Hargrave egyébként -köszönhetően vaskos altetsének köszönhetően- nagyon ügyesen bontja meg középen a dupla blokkokat. Most szétszedték az egész DL-t, őket azért nem temetném. A futás ellen sztem az ILB-S játék miatt nem megy. Az ILB-nek kéne lejönnie a blokkokról tacklet csinálnia, ha a szélen befelé tudnak terelni, vagy középen jön, a S-nek meg meg kellene érkeznie, ha ez nem sikerül és mégis kijut a labda a boxból. mindkettővel van bajunk jelenleg.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Portion of LeV Bell’s contract that he was offered in 2017 was put out yesterday. Bell would have received $30 million over the first two years of the deal and $42 million over the first three years, making him the NFL's highest paid running back.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
xtaki
nézegessétek ezt
 www.youtube.com/watch?v=P2MBuoepc1I

.....külömbe meg ebbe a "passzorientált" ligába pont a OL-falak súlya nő, lassikán csak 300 felett néznek embert...
sutianap
Nem lesz itt 28-ra, feltrade meg túlzás....de ő az aki na igen, ez a srác megéri 😊 ráadásul a spec-ben se rossz kickoffnál 😀
Klaci79
Hurstöt előbb viszik, amúgy meg QB/CB/EDGE mizéria várható. Olyan húsz alá várják, tehát ha a Bills meg a Falcons az old schooljaik mellett kitartanak könnyen az ölünkbe csöppenhet.
sutianap
Most néztem Hurst videókat (a gm játékban sajnos jó helyen fogok draftolni és need lesz nekem), a PSU ellen úgy forgatták, ahogy kellett, nem éreztem, hogy miért tartják olyan sokra. Aztán a Badgers ellen megláttam benne az erőt 😊
Általában nem vagyok az a nagy első körös DT fan és Hargrave miatt most sem feltétlen érzem a szükségét, főleg ha azt nézem, hogy milyen ILB-ket hagynánk ki miatta. De nem lennék elkeseredve. Bár aztán még az is kérdés mit látunk majd Vea-ba. Billings projektnél jobban elsülhet...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
xtaki
nézegessétek ezt
 www.youtube.com/watch?v=P2MBuoepc1I

.....külömbe meg ebbe a "passzorientált" ligába pont a OL-falak súlya nő, lassikán csak 300 felett néznek embert...
sutianap
Nem lesz itt 28-ra, feltrade meg túlzás....de ő az aki na igen, ez a srác megéri 😊 ráadásul a spec-ben se rossz kickoffnál 😀
Klaci79
Hurstöt előbb viszik, amúgy meg QB/CB/EDGE mizéria várható. Olyan húsz alá várják, tehát ha a Bills meg a Falcons az old schooljaik mellett kitartanak könnyen az ölünkbe csöppenhet.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ebben a passzorientált ligában visszatérni a hústornyokhoz, mert a futást kevésbé fogtuk idén szerintem hülyeség. Az viszont való igaz, hogy olyan ILB-re szükség van, amely a futás ellen (is) hatékonyan védekezik. De ez - ahogy lentebb írja valaki - nem feltétlenül csak erő kérdése, hanem elővételezés (is). Hiába erős valaki, ha nem látja hol jöhet át a futó, ugyanis, ha rossz szöget választ, vagy rossz helyre megy, onnan a pufifánkok miatt nincs esély korrigálni.

Én azt mondom, hogy akkor is sanszos lett volna az ILB draft, ha nem sérül meg Saci, mert ebben akkor sem voltunk igazán jók, amikor ő játszott.
Klemó
Egy jó Safety játék tud segíteni azért, mert ők akik még blokkolatlanul tudnak megérkezni (főleg a FS) és ugye ők ált. az alley defenderek akik, szerelnek, ha a contain játékoson kívülre jut a labda. Középen már nem jó ha ők segítenek be 😊 oda tényleg ILB kell.
ILB Timmons óta kell. Most jobban. A vezérségét Saci kezébe adtuk, a játékát Bince kezébe. Most kevés az ILB szerintem. Def QB-ra van szükségünk újra. (Bince nem az) De persze Pray4Shaz csak ő egyelőre a fiával tudjon játszani, minden más plusz.
Spy
Te láttad Davist? a falon nem tudott átmenni, nemhogy nyomást generáljon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
xtaki
nézegessétek ezt
 www.youtube.com/watch?v=P2MBuoepc1I

.....külömbe meg ebbe a "passzorientált" ligába pont a OL-falak súlya nő, lassikán csak 300 felett néznek embert...
sutianap
Nem lesz itt 28-ra, feltrade meg túlzás....de ő az aki na igen, ez a srác megéri 😊 ráadásul a spec-ben se rossz kickoffnál 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
xtaki
nézegessétek ezt
 www.youtube.com/watch?v=P2MBuoepc1I

.....külömbe meg ebbe a "passzorientált" ligába pont a OL-falak súlya nő, lassikán csak 300 felett néznek embert...
sutianap
Tudom 😊 Louis Nix, Danny Shelton, és Most Vea. Én is imádom mind, de nem elég csak nagynak lenniük, mellette géppuskalábúnak és cséphadarónak is. Mindenki az új Aaron Donaldot keresi
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ebben a passzorientált ligában visszatérni a hústornyokhoz, mert a futást kevésbé fogtuk idén szerintem hülyeség. Az viszont való igaz, hogy olyan ILB-re szükség van, amely a futás ellen (is) hatékonyan védekezik. De ez - ahogy lentebb írja valaki - nem feltétlenül csak erő kérdése, hanem elővételezés (is). Hiába erős valaki, ha nem látja hol jöhet át a futó, ugyanis, ha rossz szöget választ, vagy rossz helyre megy, onnan a pufifánkok miatt nincs esély korrigálni.

Én azt mondom, hogy akkor is sanszos lett volna az ILB draft, ha nem sérül meg Saci, mert ebben akkor sem voltunk igazán jók, amikor ő játszott.
Klemó
Egy jó Safety játék tud segíteni azért, mert ők akik még blokkolatlanul tudnak megérkezni (főleg a FS) és ugye ők ált. az alley defenderek akik, szerelnek, ha a contain játékoson kívülre jut a labda. Középen már nem jó ha ők segítenek be 😊 oda tényleg ILB kell.
ILB Timmons óta kell. Most jobban. A vezérségét Saci kezébe adtuk, a játékát Bince kezébe. Most kevés az ILB szerintem. Def QB-ra van szükségünk újra. (Bince nem az) De persze Pray4Shaz csak ő egyelőre a fiával tudjon játszani, minden más plusz.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
xtaki
nézegessétek ezt


.....külömbe meg ebbe a "passzorientált" ligába pont a OL-falak súlya nő, lassikán csak 300 felett néznek embert...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Bell az elmúlt évtized legokosabb és leghatékonyabb futója.

Sobri Jóska
LaDainian Tomlinson says hello.
empty taxi
Pontosan így gondoltam én is, hogy Tomlinson és Alexander óta, akik fénykora azért 2000-es évek eleje, közepe a legokosabb, leghatékonyabb fotó. (Pár év átfedésen meg nem fogunk összeveszni.)

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ebben a passzorientált ligában visszatérni a hústornyokhoz, mert a futást kevésbé fogtuk idén szerintem hülyeség. Az viszont való igaz, hogy olyan ILB-re szükség van, amely a futás ellen (is) hatékonyan védekezik. De ez - ahogy lentebb írja valaki - nem feltétlenül csak erő kérdése, hanem elővételezés (is). Hiába erős valaki, ha nem látja hol jöhet át a futó, ugyanis, ha rossz szöget választ, vagy rossz helyre megy, onnan a pufifánkok miatt nincs esély korrigálni.

Én azt mondom, hogy akkor is sanszos lett volna az ILB draft, ha nem sérül meg Saci, mert ebben akkor sem voltunk igazán jók, amikor ő játszott.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
nyilvan, de epp ezzel tomik tele a forumot, hogy hozzunk tomeget NT, ILB pozira.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ehhez azért nem szupersztár TE kell, hanem egy security blanket, erős kézzel és testkontrollal, jó magassággal, aki beéri a szerepével a "sztárok" árnyékában. Miller ilyen is volt. Nem kell még egy rákfene hibbant sztár.

Bud-ot én még nem temetném. Ha őt temetjük, Burns-t is temethetjük. Davis is rossz irányba indult. Mindkettő überatletik headcase. Edző kellene nekik. Én Portert és Lake-et abajgatnám inkább.
Ezért fázom kicsit Ward-tól is mint WR kócs. De ő még ugye 0km-es. És becsüld meg a kezdőt, belőle még bármi lehet. Szóval Ward tiszta lappal indul és a mosolya különben is jól mutat az oldalvonal mellett.
Spy
Ebbe a mostani védelembe egy valami nagyon hiányzik az pedig a tömeg, mert gyors labdavadász kismókusok remekül játsznak, de a belső tengelybe mindenképp kéne valaki vagy valakik (DT-BUCK-HentesSzéfti), akik elpucolják a blokkolókat, illetve nem engedik a falnak az ijen csúnyaságokat, mint a Jax fal a múltkor. Szerintetek Alan Branchet ledózerolhatja az LG, mint Hargravest? Nem , szedjünk már valmi hústornyokat középre s akkor eljöhetne a rend időszaka... Bár sajna a kijövő ILBk egyre kisebbek és kisebbek, lehet ott járunk majd, hogy 200 alatt lesznek a pajtikák, az meg nem fog telibenyomni egy powabekket, hanem elszáll, mint a pihe.
sutianap
Azért a JAX-nek nem kellett sokat aggódnia az ILB-ink miatt, simán fókuszálhattak a DL-re. Nem volt még szívem újranézni a meccset, de amit láttam, ott Spence és Bince is simán belesétált az OL-ba, ki is vették őket, sokkal közelebb voltak, könnyebb úgy tartani a kombó blokkot, ha közeledik a 2sz. célpont, mint ha távolodik. Outside zone-nál ha a RB mesh-re indul, akkor az a min. hogy az egyik ILB legalább ne köteleződjöjn el a lyukjába (a backside) mert a mesh oldali ILB-t blokkolják, de a belülről érkező-nek át kell vennie a helyét. Ha bent poroszkál a B lyukban a sűrűben, nem lesz szerelőember. Középső futásnál viszont Spence-t simán kiforgatták a lyukból. Hozzáteszem a blokkleválás Sacinak sem megy, csak ő gyorsabb, őt ritkábban sikerül jól megblokkolni, ős is fal mellett, backfielden hatékony. Én már örülnék annak is, ha fel tudnának állni és kommunikálni pre-snap, mert rossz volt nézni a fejetlenséget az utóbbi meccseken. Ezt a részt lehet Matakevich jobban megoldotta volna, mint Spence vagy Bince. És Mitchell-t mint kommunikátort sem láttam előrelépni Béla kiesésével.
A DL-t azért konzisztensen nem tudja elverni minden OL, ha egyben van a védelem, és van vezére, mindenki ott és azt csinálja ami az Olga. Amíg a 4emberes nyomást próbáljuk, addig sztem marad a new wave NT.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ehhez azért nem szupersztár TE kell, hanem egy security blanket, erős kézzel és testkontrollal, jó magassággal, aki beéri a szerepével a "sztárok" árnyékában. Miller ilyen is volt. Nem kell még egy rákfene hibbant sztár.

Bud-ot én még nem temetném. Ha őt temetjük, Burns-t is temethetjük. Davis is rossz irányba indult. Mindkettő überatletik headcase. Edző kellene nekik. Én Portert és Lake-et abajgatnám inkább.
Ezért fázom kicsit Ward-tól is mint WR kócs. De ő még ugye 0km-es. És becsüld meg a kezdőt, belőle még bármi lehet. Szóval Ward tiszta lappal indul és a mosolya különben is jól mutat az oldalvonal mellett.
Spy
Ebbe a mostani védelembe egy valami nagyon hiányzik az pedig a tömeg, mert gyors labdavadász kismókusok remekül játsznak, de a belső tengelybe mindenképp kéne valaki vagy valakik (DT-BUCK-HentesSzéfti), akik elpucolják a blokkolókat, illetve nem engedik a falnak az ijen csúnyaságokat, mint a Jax fal a múltkor. Szerintetek Alan Branchet ledózerolhatja az LG, mint Hargravest? Nem , szedjünk már valmi hústornyokat középre s akkor eljöhetne a rend időszaka... Bár sajna a kijövő ILBk egyre kisebbek és kisebbek, lehet ott járunk majd, hogy 200 alatt lesznek a pajtikák, az meg nem fog telibenyomni egy powabekket, hanem elszáll, mint a pihe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Talán nem volt még: Casey Sayles OHIO DE future contracted by PIT. 290font, 6,4-es magasság, ahogy nézem, a passrush az erőssége, nem tudom OLB, vagy DE lehet, kicsit Chick-re emlékeztet. Rams-nél játszott a preseason-ban. Cut-nál elvérzett.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bell az elmúlt évtized legokosabb és leghatékonyabb futója.

Sobri Jóska
LaDainian Tomlinson says hello.
empty taxi
Én imádom LT-t, talán ő nálam a kedvenc persze a Bus mellett, de azért Bell, ahogy látja és ahogy mozog teljesen veszett szituknak látszó eseteknél 3 másodperccel később csinálja meg a yardokat, Egyedülálló.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ahogy mondjátok egy Miller kellene ide, de Miller amellett, hogy jól blokkolt, volt kettő olyan tulajdonsága, ami McDonaldban nincs meg. Az egyik, hogy BIZTOS elkapó volt még forgalomban is. A másik pedig, hogy nem volt sérülékeny, vagyis rendelkezésre állt.

Ennek az O-nak nem az ma az achilles sarka, hogy ne tudna haladni, hanem az, hogy kulcshelyzetekben, különösen RZ-ban nem vagyunk kellően hatékonyak. Ebben pedig nem érzem McDonaldot feltétlenül erősítésnek és pótolhatatlannak. No és pont ezért egyetértek azzal, hogy évi 4 millát egy ilyen játékos nekünk nem ér meg.

Ugyanakkor megjött a kémia közte és Ben között és ő más kategória is, mint JJ. Szóval egyetértenék azzal, hogy paycut és maradjon, de ilyen sérülékenyen ennyit nem ér az biztos.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Bell az elmúlt évtized legokosabb és leghatékonyabb futója.

Sobri Jóska
LaDainian Tomlinson says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ehhez azért nem szupersztár TE kell, hanem egy security blanket, erős kézzel és testkontrollal, jó magassággal, aki beéri a szerepével a "sztárok" árnyékában. Miller ilyen is volt. Nem kell még egy rákfene hibbant sztár.

Bud-ot én még nem temetném. Ha őt temetjük, Burns-t is temethetjük. Davis is rossz irányba indult. Mindkettő überatletik headcase. Edző kellene nekik. Én Portert és Lake-et abajgatnám inkább.
Ezért fázom kicsit Ward-tól is mint WR kócs. De ő még ugye 0km-es. És becsüld meg a kezdőt, belőle még bármi lehet. Szóval Ward tiszta lappal indul és a mosolya különben is jól mutat az oldalvonal mellett.