Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyerekek, nézzetek már kicsit több David Johnsont

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Az a probléma, hogy Bellt nem tudjuk pótolni 1 emberrel.
Olyan RB létezik, aki hoz 1300y-os szezont. Olyan RB is létezik aki elkap 600y-ot, és olyan is aki kiváló pass protectionban. De olyan aki mindezt egyszerre tudja ilyen színvonalon, csak Bell.

Ennyi csak a gond.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.
Bazzani
Tulajdonképpen nem bánnám. Most 3 évig nem játszunk (hacsak nem a SB-ben 😊) Csak az ár nem mindegy. Egy 3. körös kompenzáció, vagy valami értékes cserébe pedig egy tag alatt játszó Bell. Nagyon sajnálom a srácot, de ezek a hülyeségei a fizetésével kifejezetten zavaróak. Még akkor is, ha megértem az ő dolgait is, ugyanakkor nem így kellene ezt rendezni.
Klaci79
Én meg nem értem meg. 12 milliót keresett, cserébe az a munkája, hogy ott legyen az edzésen és a megbeszélt időpontban a meccs előtt. Nem havi 50 ezer HUF-ért, hanem 12 millió dodóért, úgyhogy nem, ez egyáltalán nem érthető, de semmiképpen sem elfogadható.
Soldados
Jogos lenne az érvelés,ha nem a liga legjobb futójáról beszélnénk,aki amúgy tökéletes elkapó is egyben.Ilyen srác jelenleg nincs rajta kívül az NFL-ben,tipikus a 10 évente egyszer tehetség..Persze,hogy elkéri a jól megérdemelt pénzét.Viszont Értem a Steelers felfogást is,hogy örüljön mindenki,hogy itt játszhat,de ez pillanatok alatt összetud dőlni egy kártyavárként.13-ban láthattátok velünk mi lett és SB után milyen frankó 8-8-at hoztunk le,elit játékosok nélkül.Ti ne essetek bele azért ebbe a hibába.Egy embert nyilván túléltek,van annyira jó a Vasas,de nincs Saci se,BB-ben sztem már csak egy szezon van,és ha AB is kitalálja,hogy többet akar keresni? Akkor nem mi fogunk veletek harcolni az első helyért,hanem ti kapaszkodtok utánunk..
LeviPoki
De megvilágíthatom példával is. Ha egy Bell, egy Ray Lewis által vezetett öltöző edzését hagyja ki, szerinted mit kapott volna?
Klemó
Minimum sírógörcsöt,rosszabb esetben leszakadt volna a feje 😊
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.
Bazzani
Tulajdonképpen nem bánnám. Most 3 évig nem játszunk (hacsak nem a SB-ben 😊) Csak az ár nem mindegy. Egy 3. körös kompenzáció, vagy valami értékes cserébe pedig egy tag alatt játszó Bell. Nagyon sajnálom a srácot, de ezek a hülyeségei a fizetésével kifejezetten zavaróak. Még akkor is, ha megértem az ő dolgait is, ugyanakkor nem így kellene ezt rendezni.
Klaci79
Én meg nem értem meg. 12 milliót keresett, cserébe az a munkája, hogy ott legyen az edzésen és a megbeszélt időpontban a meccs előtt. Nem havi 50 ezer HUF-ért, hanem 12 millió dodóért, úgyhogy nem, ez egyáltalán nem érthető, de semmiképpen sem elfogadható.
Soldados
Jogos lenne az érvelés,ha nem a liga legjobb futójáról beszélnénk,aki amúgy tökéletes elkapó is egyben.Ilyen srác jelenleg nincs rajta kívül az NFL-ben,tipikus a 10 évente egyszer tehetség..Persze,hogy elkéri a jól megérdemelt pénzét.Viszont Értem a Steelers felfogást is,hogy örüljön mindenki,hogy itt játszhat,de ez pillanatok alatt összetud dőlni egy kártyavárként.13-ban láthattátok velünk mi lett és SB után milyen frankó 8-8-at hoztunk le,elit játékosok nélkül.Ti ne essetek bele azért ebbe a hibába.Egy embert nyilván túléltek,van annyira jó a Vasas,de nincs Saci se,BB-ben sztem már csak egy szezon van,és ha AB is kitalálja,hogy többet akar keresni? Akkor nem mi fogunk veletek harcolni az első helyért,hanem ti kapaszkodtok utánunk..
LeviPoki
Ha igaz lenne az, hogy egy sztár önmagában irányíthatatlan és/vagy fegyelmezetlen lenne, akkor jogos lenne a felvetésed, de ez - hála az égnek - nagyon nem így van. Pontosan azért nincs így, mert az igazi sztárok (értsd: stabil húzójátékosok) pontosan tudják, hogy mind az edzés, mind a csapattársak hozzájárulnak a kiváló teljesítményhez.

De megvilágíthatom példával is. Ha egy Bell, egy Ray Lewis által vezetett öltöző edzését hagyja ki, szerinted mit kapott volna?
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.
Bazzani
Tulajdonképpen nem bánnám. Most 3 évig nem játszunk (hacsak nem a SB-ben 😊) Csak az ár nem mindegy. Egy 3. körös kompenzáció, vagy valami értékes cserébe pedig egy tag alatt játszó Bell. Nagyon sajnálom a srácot, de ezek a hülyeségei a fizetésével kifejezetten zavaróak. Még akkor is, ha megértem az ő dolgait is, ugyanakkor nem így kellene ezt rendezni.
Klaci79
Én meg nem értem meg. 12 milliót keresett, cserébe az a munkája, hogy ott legyen az edzésen és a megbeszélt időpontban a meccs előtt. Nem havi 50 ezer HUF-ért, hanem 12 millió dodóért, úgyhogy nem, ez egyáltalán nem érthető, de semmiképpen sem elfogadható.
Soldados
Jogos lenne az érvelés,ha nem a liga legjobb futójáról beszélnénk,aki amúgy tökéletes elkapó is egyben.Ilyen srác jelenleg nincs rajta kívül az NFL-ben,tipikus a 10 évente egyszer tehetség..Persze,hogy elkéri a jól megérdemelt pénzét.Viszont Értem a Steelers felfogást is,hogy örüljön mindenki,hogy itt játszhat,de ez pillanatok alatt összetud dőlni egy kártyavárként.13-ban láthattátok velünk mi lett és SB után milyen frankó 8-8-at hoztunk le,elit játékosok nélkül.Ti ne essetek bele azért ebbe a hibába.Egy embert nyilván túléltek,van annyira jó a Vasas,de nincs Saci se,BB-ben sztem már csak egy szezon van,és ha AB is kitalálja,hogy többet akar keresni? Akkor nem mi fogunk veletek harcolni az első helyért,hanem ti kapaszkodtok utánunk..
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.
Bazzani
Tulajdonképpen nem bánnám. Most 3 évig nem játszunk (hacsak nem a SB-ben 😊) Csak az ár nem mindegy. Egy 3. körös kompenzáció, vagy valami értékes cserébe pedig egy tag alatt játszó Bell. Nagyon sajnálom a srácot, de ezek a hülyeségei a fizetésével kifejezetten zavaróak. Még akkor is, ha megértem az ő dolgait is, ugyanakkor nem így kellene ezt rendezni.
Klaci79
Én meg nem értem meg. 12 milliót keresett, cserébe az a munkája, hogy ott legyen az edzésen és a megbeszélt időpontban a meccs előtt. Nem havi 50 ezer HUF-ért, hanem 12 millió dodóért, úgyhogy nem, ez egyáltalán nem érthető, de semmiképpen sem elfogadható.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.
Bazzani
Tulajdonképpen nem bánnám. Most 3 évig nem játszunk (hacsak nem a SB-ben 😊) Csak az ár nem mindegy. Egy 3. körös kompenzáció, vagy valami értékes cserébe pedig egy tag alatt játszó Bell. Nagyon sajnálom a srácot, de ezek a hülyeségei a fizetésével kifejezetten zavaróak. Még akkor is, ha megértem az ő dolgait is, ugyanakkor nem így kellene ezt rendezni.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hozzánk jöhet Bell. Ott tuti nem fogja elmulasztani a PO előtti edzést.
Mert be sem jutunk.

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....
sutianap
Lehet, hogy a nevelőapja, a suszter van a képen.
tomi-tomi
Az magas szőke német díjlovagló
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....
sutianap
Mosmé, Herri herceg sem az apjára hasonlít, hanem a zapjára...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....
sutianap
Lehet, hogy a nevelőapja, a suszter van a képen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=0sia2c859eA
bcsarli
Pókegérke és a front seven...
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....
sutianap


Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Mive úgyis ráérünk, kitört belőlem a rejtett antropológus
 pbs.twimg.com/media/DT9tMrjXcAEV3C6?format=jpg&name=large
Gyárekek, de most hiába az anyja volt pók, vagy az apja az egérke, én leginkább a postásra szavaznék, mer sok maszlagot megettem már, de ezt fődobja a víz. Gyugyu, Gyugyu, Gyugyu....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ebben a passzorientált ligában visszatérni a hústornyokhoz, mert a futást kevésbé fogtuk idén szerintem hülyeség. Az viszont való igaz, hogy olyan ILB-re szükség van, amely a futás ellen (is) hatékonyan védekezik. De ez - ahogy lentebb írja valaki - nem feltétlenül csak erő kérdése, hanem elővételezés (is). Hiába erős valaki, ha nem látja hol jöhet át a futó, ugyanis, ha rossz szöget választ, vagy rossz helyre megy, onnan a pufifánkok miatt nincs esély korrigálni.

Én azt mondom, hogy akkor is sanszos lett volna az ILB draft, ha nem sérül meg Saci, mert ebben akkor sem voltunk igazán jók, amikor ő játszott.
Klemó
Egy jó Safety játék tud segíteni azért, mert ők akik még blokkolatlanul tudnak megérkezni (főleg a FS) és ugye ők ált. az alley defenderek akik, szerelnek, ha a contain játékoson kívülre jut a labda. Középen már nem jó ha ők segítenek be 😊 oda tényleg ILB kell.
ILB Timmons óta kell. Most jobban. A vezérségét Saci kezébe adtuk, a játékát Bince kezébe. Most kevés az ILB szerintem. Def QB-ra van szükségünk újra. (Bince nem az) De persze Pray4Shaz csak ő egyelőre a fiával tudjon játszani, minden más plusz.
Spy
Kell egy timmons 2.0 vince helyere is, aki fiatal, gyors es marha nehezen blokkolhato. Vince csak eros, de nem gyors. Es most, hogy nem egy elit ember volt mellette saci/timmons szemelyeben ki is derult mennyit er valojaban. De ev elejen nem nagyon hittetek el, hogy leepites lesz ha elmegy timmons. Nem upgrade...

Emlekeztek a videora, amikor az rbk nek kellett timmonst megblokkolni eddzesen stb. Durva volt nezni oket. Marmint az akkori lb sort.

Most watt jo, de o is eltunt egesz meccsen. Vince atlagos. Spence atlag alatti. Dupree atlagos. Jezusom ez a steelers lb sora csak Atlagos?

A steelers def meg most finoman szolva is csak atlag alatti volt ezen a meccsen a tobbiben atlagos saci utan. Elotte atlagos feletti picivel, mert a cb sor rendezodott. Es watt is jo volt.

Ha ezt mondja valaki nekem 2005 ben vagy utana is, hogy a kokemeny vedelem es az elit lb sor eltunik, lehet kinevetem. Sot biztos is. : )
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak a viszonyítás miatt JJ pedig 16 meccset játszott, kétszer annyit, mint McDonald és 4 yard híján kétszer annyi yardja volt. A játékok alapján amikor Meki játszott, akkor több lehetőséget kapott, mint James. Abból a szempontból viszont lényegtelen a dolog, hogy valóban csak 10 meccsen tudott pályára lépni, de én azt gondolom vele meg lehet állapodni, hogy olcsóbban maradjon (vagy remélem), mert leszámítva a Jax elleni mérkőzésen a 4&1 kísérletet, tőle nem sok elrontott blokkot láttam.
Klaci79
Ezert is irtam, hogy ha egeszseges maradna, vegre lenne egy majdnem heath miller 2.0 : ) .
gabistar
Hát azért sajnos attól messze van 😊
Egy amolyan igazi HM 2 nagyon hiányzik a csapatból továbbra is. Ő ugye 5-800 yardos szezonokat produkált és szinte mindig egészséges volt. Ennek az O-nak egy ilyen pali tényleg nagyon kellene még.
Klaci79
Azt is akartam irni, akkor hogy kis heath miller. De benne van potencial. Meg heath az egyedi eset. De o kozelebb van hozza mint jj vagy a tobbiek. Akik vagy elkapni, vagy blokkolni nem tudnak. Vagy csak atlagosak. Ez a srac nekem kozelit heath fele, ha egeszseges lesz es marad, akkor meglenne a chemistry bennel.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hogy került képbe?
kishaszi
Arians-ra tippelnék.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hogy került képbe?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Megvan az új WR edző Drake
A Cardinals WR edzője volt korábban

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
jelzem, hogy cullagert epp a merete miatt hoztuk. aztan hogy is lett?
xtaki
Azért Te is tudod, hogy a méret önmagában nem minden.
(Legalábbis az ágyban ezt bizonygatjuk)
kittli
Nalunk a lo magyarazkodik a kancaknak. 😊
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mason Rudolph ról mi a vélemény? Talán még 2.körben elvihetnénk!
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Steelers WR Eli Rogers tore ACL near the end of Sunday's playoff loss to the Jaguars.
Klaci79
Sajnálom a srácot, nagyon odatette magát a meccsen. Jó lett volna a védelemtől is valami hasonló teljesítmény.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Steelers WR Eli Rogers tore ACL near the end of Sunday's playoff loss to the Jaguars.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most.olvastam...
Igen érdekes. Vajon érez bármiért.felelősséget.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pont akartam írni, hogy 2 elég érdekes dolog látott napvilágot. Az egyik az, hogy Bell kihagyta a szombati edzést (5 perccel a vége előtt érkezett) és elkésett vasárnap is a kijelölt időponthoz képest, ahogy egy - meg nem nevezett - edző is. Ez azért elég gáz, ha így van.

A másik, hogy állítólag idén Tomlin alaposan belenyúlt a D-be, sőt, gyakran ő hívta a playeket a meccseken. Bouchette nem ment bele részletekbe, hogy eleinte hívott többet, vagy ahogy ment a szezon úgy egyre kevesebb. Pedig érdekes lenne erről többet tudni, kiváltképpen a PO-meccsről. Meg állítólag - mondjuk ez érzékelhető volt - LeBeau távozása óta amúgy is nagyon sokat foglalkozik a D-vel és különösen a sec-kel. Ugyebár azóta sok a cover 2, kevesebb a blitz, ami azért is Tomlinnal magyarázható, mert ő Tampa-2-ből jött.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!