Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
Klemó
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Pont ezen agyaltam én is, mikor láttam hogy tageltük, zseni meg minden, de álljunk már meg egy fél pillanatra; QB fizetést adunk neki!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Mondjuk sokkal jobb ötletem nekem se lenne. Amig Lőcs itt passzolgat ebből top5 pick nem lesz, a kúbé utód elég long shot, akkor meg miért ne?

A vége nyilván az lesz amit mondasz. Mint a tízes évek elején is volt. Ment a varázsolgatás egy ideig, aztán jött a kínlódás a cappel. A varázsolgatásnak lassan vége, jönni fog a kínlódás. Jövőre 25 játékosnak van contractja, és elvisz 138 milliót. A maradék 28 játékosra maradni fog 50 millió (plusz cap emelkedés). Nem egy pénzbőség, és akkor igen finom voltam...

Egyébként érdemes megnézni az utóbbi pár évben "resetelő" csapatok szerződéseit (a Niners, Colts a legfissebb ott látszik leginkább az amit nézni érdemes). Azért nem mondom, hogy filozófia váltás történt, mert valamennyire Belichick régóta ezt csinálja, szóval nem tök új a dolog. De most kristálytiszta formában is csinálják páran. Kevés signing bonus, és más formában adott garantáltak, bónuszok.

Ha Ben befejezi és elindul az újra építkezés, itt is majd hasonló módon kell átalakítani a szerződéseket. Ezzel a signing bonuszos, magam előtt görgetős módon mindig jön a fal néhány év után. (A Jaguars pl. nem a Niners, Colts - Pats - utat követte, és náluk el is fog jönni fal, nem lesz könnyű menedzselni azt a rostert a következő pár évben. Pedig most lenne aztán igazán fontos.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
Klemó
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
egyébként nem értem, hogy itt mi volt a Steelers koncepciója. Megmondta előre, hogy a tenderrel nem békül ki, hosszútávot kér, vagy off. Csak azért is tendert kapott. Ennél az is okosabb lett volna, ha hagyjátok menni.
Amadeus
A koncepció az, hogy nekünk 14-ert is megfelel. Mivel pedig ő se ellensége a pénznek, amikor kell ott lesz és nem fog visszavonulni, meg ilyen hülyeségek.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
egyébként nem értem, hogy itt mi volt a Steelers koncepciója. Megmondta előre, hogy a tenderrel nem békül ki, hosszútávot kér, vagy off. Csak azért is tendert kapott. Ennél az is okosabb lett volna, ha hagyjátok menni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Én annak mondjuk örülök, hogy ha pár kulcs játékos, akár Bell, "pihen" 4 meccset.
Akár az előszezonban teszi ezt, mert ott is van sérülés veszély, akár alapszakaszban.

Brady is jól jött ki az eltiltásából, mert az a pár meccs nem oszt-szoroz, ha maga a csapat jó, de szezon végére és PO-ra nincs annyira lestrapálva az a pár játékos.

Viszont valami összeszokás kell, tavaly láttuk ezt Bell-nél, hogy az első 4 meccsén még rozsdás volt.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
Olyant is nyilatkozott, hogy nagy dellát ér, mert kontrollálja a meccs menetét, mert amíg ő hozza a járdokat, addig az ellenfél támadói nem birtokolják a labdát. Szerintem már a védők pénzét is kéri. Saciét biztosan. Kicsit sokat és sokfélét jár a szája. Csak a statok érdeklik 2018-ban. Jó lenne már lezárni ezt a témát egyszer s mindenkorra. Ha nem megy, akkor nem megy. Draftig jó lenne azonban dűlőre vinni legalább FO-n belül a dolgot, mert az idei class-ban van pár jó játékos, akár kezdőt keresnénk, akár kiegészítőt. Conner mellé kell vki, ő nem igásló típus, egyelőre semmiképp. Bár a jövő évi class-t nem ismerem.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
Azt hiszem, ha megérzed a lehetőséget, ami nem az 1/1-es draft akkor másként jár az agyad. Márpedig nyilatkozta még a szezonban a PO kezdetekor, hogy ez mekkora öröm neki, januárban is játszani 😀 Meglátjuk, azért remélem, hogy igen, mert sztem egy teljes offseasonnal komoly támaszték lehet hátul.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
9.7 szabadult fel Brown átstruktúrálásával. Gyűjtest ne rendezzünk a pénzét megkapja. Nem fog éhezni. 😁 Még pár puzzle a Bell szerződés előtt sztem. Haden meg örül, hogy végre PO ban jatszhatott. Vele könnyebb lesz egyezkedni, de most még nem Ő jön a sorban.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/LeVeonBell/status/970825008862978049
Klaci79
Nem azert mond ilyeneket, hogy konnyebben raszanjunk sok penzt? Es a taget is, mert azota tudjuk, hogy rajta van mar a tag. Az is lehet, o direkt akart nagyon sokat keresni garantaltan es a kikenyszeritett taggel pl felvinni az arat meg jobban erre a ket evre, a jo fizuval.

Es akkor mondjuk jovore, mar ugy sem tarthatjuk itt akarata ellenere es ha megint fut egy jo evet, akkor vagy elmegy a legjobban fizeto, de azert jo csapathoz es bucsu konnyeket ejt majd, meg hogy mennyire szeretett itt lenni. De hat nem kapta meg azt, amit kert?

Vagy ezzel eri el hogy mi is tobbet adjunk/kinaljunk neki a szerzodeseben... Nekem gyanus.

Szoval ha csak le nem serul, nem igazan latom hol jarna o barmilyen variacioval is rosszul. Szoval jol jatsza a kartyait. 2 tag ellove, jol keres. Aztan eldontheti mennyiert megy, vagy marad. Es akkor mar nem lesz nagyon targyalasi adu a kezunkben. Az lesz megint amit o akar...

Kivancsian varom, hogy tenyleg vissza vonul e, mint korabban mondta : ) (ja persze hogy nem). Mert az lenne talan az egyeduli, ahol valamit veszithetne. Jol csinalta eddig nagyon, uzletileg 5 os.

(Utoirat, akkor meg is csak meger nekunk 14 m usdt/evet es megiscsak fontos lancszeme ennek az off nak, mert csak nem tennek ra, ha nem. : ) Szoval aki azt gondolta, hogy nem fontos, vagy nem er sokat, az mit gondol most a tagrol? Elcsereljuk? )
gabistar
Kétlem, hogy mi a média tevékenységét néznénk. Inkább a szurkolóknak szeretne kedveskedni, hogy onnan jöjjön a nyomás.
Klaci79
Ma ugy hallottam a hirekben, hogy megint azt mondta, hogy nem fog jatszani, amig nincs meg a hosszu tavu szerzodese. Es majd naprol napra nezve donti el, hogy mi lesz. Es hogy igy nem jatszik mondjuk az elso heten, vagy akar a 10. hetig sem . Vagy az egesz szezonban sem... Kezdodik apa kezdodik. Masodik felvonas bell vs steelers 2.0 .

Bar tudja, hogy nemsokara nem lesz qbnk sem. Es jo futo is. Es akar masodik szamu elkapo stb... Es igy tud nagy nyomast helyezni a csapatra. Foleg, hogy a tag miatt egyertelmu, hogy a steelersnek sok penzt meger, meg a szerzodese alapjan is, amit tavaly nem irt ala. Ez megint hosszunak igerkezik.

Kivancsi vagyok ki adja be a derekat elobb. Szerintem o. Mert ha nem jatszik egyatalan, akkor akarhova menne utanunk es valami nem ugy lenne ahogy o akarja, akkor megint azt mondana hogy nem jatszik stb. Na erre nem hiszem hogy sok penzt ajanlananak neki, ha tenyleg kiulne a kovetkezo szezonra stb.



Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Olyanba nem gondolkozunk h kidobjuk Hadent és idehozzuk Shermant?
steelwolf
Sherman szerintem egóból se engedne a nagy fizetésből, míg Haden imád itt lenni. Nála előbb el tudom képzelni, hogy beérné kevesebbel.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Olyanba nem gondolkozunk h kidobjuk Hadent és idehozzuk Shermant?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Tomlin és Colbert is a Bama pro dayen töltötte az idejét...remélem hasznosan
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Antonio-Brown-restructures-contract-to-create-cap-space-for-Pittsburgh-Steelers-115933646

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Rá kell sózni a Clevelandre Bellt az 1/4-es cetlijükért. Megoldódna a futómizéria náluk és ott verhetné a nyálát Bell a nagy pénz miatt és meg is kapná. Ráadásul mi járnánk a legjobban, egy feszültségforrás megszűnne a csapaton belül és lenne egy top cetlink. Mondjuk akkor sem lennék szomorú, ha a 2/1-et kapnánk érte.
pfefe8
Én azért örülnék neki, hogy ha már menne, akkor max. csak a SB-ban kellene ellene játszanunk. Szóval ha csere, akkor NFC.
Spy
jó...akkor legyen a Giants 1/2 😀
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Rá kell sózni a Clevelandre Bellt az 1/4-es cetlijükért. Megoldódna a futómizéria náluk és ott verhetné a nyálát Bell a nagy pénz miatt és meg is kapná. Ráadásul mi járnánk a legjobban, egy feszültségforrás megszűnne a csapaton belül és lenne egy top cetlink. Mondjuk akkor sem lennék szomorú, ha a 2/1-et kapnánk érte.
pfefe8
Én azért örülnék neki, hogy ha már menne, akkor max. csak a SB-ban kellene ellene játszanunk. Szóval ha csere, akkor NFC.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Rá kell sózni a Clevelandre Bellt az 1/4-es cetlijükért. Megoldódna a futómizéria náluk és ott verhetné a nyálát Bell a nagy pénz miatt és meg is kapná. Ráadásul mi járnánk a legjobban, egy feszültségforrás megszűnne a csapaton belül és lenne egy top cetlink. Mondjuk akkor sem lennék szomorú, ha a 2/1-et kapnánk érte.

Steelers fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
 twitter.com/LeVeonBell/status/970825008862978049
Klaci79
Nem azert mond ilyeneket, hogy konnyebben raszanjunk sok penzt? Es a taget is, mert azota tudjuk, hogy rajta van mar a tag. Az is lehet, o direkt akart nagyon sokat keresni garantaltan es a kikenyszeritett taggel pl felvinni az arat meg jobban erre a ket evre, a jo fizuval.

Es akkor mondjuk jovore, mar ugy sem tarthatjuk itt akarata ellenere es ha megint fut egy jo evet, akkor vagy elmegy a legjobban fizeto, de azert jo csapathoz es bucsu konnyeket ejt majd, meg hogy mennyire szeretett itt lenni. De hat nem kapta meg azt, amit kert?

Vagy ezzel eri el hogy mi is tobbet adjunk/kinaljunk neki a szerzodeseben... Nekem gyanus.

Szoval ha csak le nem serul, nem igazan latom hol jarna o barmilyen variacioval is rosszul. Szoval jol jatsza a kartyait. 2 tag ellove, jol keres. Aztan eldontheti mennyiert megy, vagy marad. Es akkor mar nem lesz nagyon targyalasi adu a kezunkben. Az lesz megint amit o akar...

Kivancsian varom, hogy tenyleg vissza vonul e, mint korabban mondta : ) (ja persze hogy nem). Mert az lenne talan az egyeduli, ahol valamit veszithetne. Jol csinalta eddig nagyon, uzletileg 5 os.

(Utoirat, akkor meg is csak meger nekunk 14 m usdt/evet es megiscsak fontos lancszeme ennek az off nak, mert csak nem tennek ra, ha nem. : ) Szoval aki azt gondolta, hogy nem fontos, vagy nem er sokat, az mit gondol most a tagrol? Elcsereljuk? )
gabistar
Kétlem, hogy mi a média tevékenységét néznénk. Inkább a szurkolóknak szeretne kedveskedni, hogy onnan jöjjön a nyomás.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Steelers officially tagged RB Le’Veon Bell for a second straight year, this time to the tune of $14.544 million

 www.behindthesteelcurtain.com/2018-pittsburgh-steelers-free-agency-news-rumors/2018/3/6/17085170/steelers-officially-place-franchise-tag-on-leveon-bell-for-second-straight-year-free-agency-nfl-news
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
2017 es szerzodeserol Bellnek, amit nem irt ala. Bell 26, confirmed last year he turned down a contract worth $42 million over the first three years and an average of $13.3 million over the life of the deal. Even his mom wanted him to sign it. Bell almost did.

Since then, the Steelers are closer but not quite where Bell wants them to be with an offer -- though Bell adds both sides are negotiating in earnest.

Es ezert gondolja, hogy tag ertek koruli penzt erdemel evente, ha jol ertem, mert...
Bell actually outlined his criteria, and reasoning, behind his contract demands:

Asked about his criteria for assessing that worth, Bell explained:

+ He’s putting up more yards per game than any NFL player (his career average of 128.9 yards from scrimmage per game is the best since the 1970 NFL-AFL merger).

+ He plays every down and basically fills the role of three backs.

+ His presence keeps the defense off guard because he can line up anywhere on any play, “causing constant mismatches every single down,” he said.

+ He’s an elite pass-blocker and No. 2 receiver.

+ The Steelers are undefeated when he gets 25 or more carries.

+ His game will age well because he makes plays not solely off athleticism, but “with my mind.”

Akkor ugy latszik korabban jol gondoltam, hogy a tag re ment. Mert a koruli fizut akar minden evre...

 www.behindthesteelcurtain.com/2018-pittsburgh-steelers-free-agency-news-rumors/2018/3/6/17083296/leveon-bell-details-rejected-contract-offer-opens-up-about-contract-demands-steelers-franchise-tag
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/LeVeonBell/status/970825008862978049
Klaci79
Nem azert mond ilyeneket, hogy konnyebben raszanjunk sok penzt? Es a taget is, mert azota tudjuk, hogy rajta van mar a tag. Az is lehet, o direkt akart nagyon sokat keresni garantaltan es a kikenyszeritett taggel pl felvinni az arat meg jobban erre a ket evre, a jo fizuval.

Es akkor mondjuk jovore, mar ugy sem tarthatjuk itt akarata ellenere es ha megint fut egy jo evet, akkor vagy elmegy a legjobban fizeto, de azert jo csapathoz es bucsu konnyeket ejt majd, meg hogy mennyire szeretett itt lenni. De hat nem kapta meg azt, amit kert?

Vagy ezzel eri el hogy mi is tobbet adjunk/kinaljunk neki a szerzodeseben... Nekem gyanus.

Szoval ha csak le nem serul, nem igazan latom hol jarna o barmilyen variacioval is rosszul. Szoval jol jatsza a kartyait. 2 tag ellove, jol keres. Aztan eldontheti mennyiert megy, vagy marad. Es akkor mar nem lesz nagyon targyalasi adu a kezunkben. Az lesz megint amit o akar...

Kivancsian varom, hogy tenyleg vissza vonul e, mint korabban mondta : ) (ja persze hogy nem). Mert az lenne talan az egyeduli, ahol valamit veszithetne. Jol csinalta eddig nagyon, uzletileg 5 os.

(Utoirat, akkor meg is csak meger nekunk 14 m usdt/evet es megiscsak fontos lancszeme ennek az off nak, mert csak nem tennek ra, ha nem. : ) Szoval aki azt gondolta, hogy nem fontos, vagy nem er sokat, az mit gondol most a tagrol? Elcsereljuk? )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Azért jó olvasni, mikor egy ravens fan itt ostorozza magat naaaa 😊))
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hivatalosan is ráraktuk a franchise taget Bellre.

" class="embed">