Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Saci 2.0 nem fog jönni, ezt ne várja senki. Esch is nagyon messze van tőle és akkor még finoman fogalmaztam.

De Én nem is gondolom, hogy nekünk görcsösen Sacit kell keresni a drafton. Ha sikerül egy mokány safetyt behúzni, akkor azért a Watt, Dupree, Heyward, Tuitt, Williams, Hilton, Burns, Haden, Davis, Burnet tizessel és az új emberkével (vagyis a 6 DB felállással) azért a dime csomagunk már nem néz(ne) ki olyan elveszettnek, mint amilyen mondjuk Goldennel volt. A klasszikus felállásunk ugyanis a meccs 20-30%-ban sincs talán fent a pályán, helyette mindenféle csomagokat próbálunk/próbáltunk, amely mind a futás, mind a passz ellen hatékonyak, csak sajnos eddig pl. a több DB-s felállásnál egy Goldennek is pályán kellett lennie, amely lássuk be nem volt megoldás.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nézegettem a csapatok needjeit és a liga felének kell kb magas potenciállal rendelkező LB. Kb harmadik körig bezárólag. Nyilván sokaknak van nagyobb hiánya is, de Cowboys, Panthers, Bengals, Titans, Chiefs, Raiders, Chargers, Rams, Niners potenciális vetélytársak a magasabb körökben. Hátrébb még Colts, Jets, Ravens, Packers is bejöhetnek a képbe. Szóval mázli kéne egy jó kezdő szintű linebackerhez. Evans v M Jefferson lehet jelölt.

Deebonak köszi mindent, IGAZI LEGENDA!
Fast Willie
Fasza minden serules a legrosszabbkor jon es tragikus. De akkor ez most nekunk meg rosszabbkor jott. Mert kell egy saci 2.0 vagy jobb. Es hat ha ez nem lesz akkor megy az evunk a levesbe. Mert kezdo kell. Es nem egy vince 2.0... Vagy egy buta.

Mike lb kell... Marmint a jatekokat hivo.. Eleg atletikus es gyors sebessege is kell hogy legyen, hogy a 2 dl es jatekoknal is oda tudjon erni mind vertikalisan mint horizentalisan a jatekosokhoz es jol utkoznie. Szoval egy ustokos kell, jo utkozo es okos atletikus ember. Es aki a TE ket is tudna fogni fedezni. Es most logott a bilibe a kezem es ebredjek fel mi? 😊

Remelem talalunk egyet. Nem pedig hozunk megint egy spence 2.0 megoldast csak mert nem tudunk koran huzni. Persze fel mozogni megint nem tudunk, mert jovore meg qb need miatt kellhet fel menni de azert nem artana, tudom art mert vesztesz, de egy jo trade jo lenne. Es bar az, a qb nagyobb need lesz mert fr qb kell, tudom hogy van most qb es szamitunk ra, de akkor sem art egy korai, elso koros. Mert ha a ketto kozul valamelyik besul ott a masik.

Mas, ha olyan jo volt vince elo leptetese, miert egy van idegen spence hivta a jatekokat, miert nem a tokeletes vince? Mint ahogy tette mas esetben amikor serult volt timmons? Csak nem olyan okos vagy jo a srac? Mert azert benne volt mar 14 kezdo meccs es nem tudta a playbookot? De a spence meg 1 het alatt kellett hogy megtanulja es megbirta, meg ha nem is jol es sok volt a kavaras, de akkor is. Valaki ezt elmondana?

Ok tudom, hogy spence pozicioja miatt talan. De amikor vince volt saci helyen timmons siman hivta eggyel odebbrol is. Szoval ez nem kene hogy gond legyen. Valami otlet azon kivul hogy vince keptelen volt ra? Mert azt en is tudom eloszor azt mondta atveszi saci helyet es o fogja hivni utana meg meg sem ment. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Nézegettem a csapatok needjeit és a liga felének kell kb magas potenciállal rendelkező LB. Kb harmadik körig bezárólag. Nyilván sokaknak van nagyobb hiánya is, de Cowboys, Panthers, Bengals, Titans, Chiefs, Raiders, Chargers, Rams, Niners potenciális vetélytársak a magasabb körökben. Hátrébb még Colts, Jets, Ravens, Packers is bejöhetnek a képbe. Szóval mázli kéne egy jó kezdő szintű linebackerhez. Evans v M Jefferson lehet jelölt.

Deebonak köszi mindent, IGAZI LEGENDA!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Óh bazz...nagyon remélem hogy rendeződik a kapcsolat JH és a Steelers között...ő mindig egy igazi legenda lesz Pittsburghben....hiányozni fog!!!!
Klaci79
Úgy tűnik részünkről nincs harag 😊kriSTEELan
bcsarli
Csak a jatekosok nyilatkoztak kigyot bekat. A vezetes tudja, hogy nem hiaba volt feszult JH. Amikor kezdo kellett volna legyen rotalva mint NE be, egy het alatt. De itt csak padozott. Ezert is engedtek el. De mivel NE hez ment igy nem csoda hogy a po elott a csapattagok nem orultek ennek (en sem).

De mivel mar el sem jutottunk a Foxborough ba jatszani az NE vel igy nem jelentett semmi elonyt nekik hogy odament. Vagy nem szivatta volna sz*rra az ol jatekosainkat. Igy a mese veget ert.

Es azert o legalabb ott volt az sb ben. Nem ugy mint a mindig oda varomanyos steelers, aki mindig valamit elront, elenged jatekost, peches es persze a NE meg soha nem jutott tul. Es rajtuk altalaban tul kell. Kiveve amikor mas kiuti oket, vagy nem jutnak be amire keves az esely. De akkor mi bajnokok is lettunk. 😀 Szerencsenkre. Jokor jo helyen.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Óh bazz...nagyon remélem hogy rendeződik a kapcsolat JH és a Steelers között...ő mindig egy igazi legenda lesz Pittsburghben....hiányozni fog!!!!
Klaci79
Úgy tűnik részünkről nincs harag 😊kriSTEELan

több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 301
Óh bazz...nagyon remélem hogy rendeződik a kapcsolat JH és a Steelers között...ő mindig egy igazi legenda lesz Pittsburghben....hiányozni fog!!!!
Klaci79

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Óh bazz...nagyon remélem hogy rendeződik a kapcsolat JH és a Steelers között...ő mindig egy igazi legenda lesz Pittsburghben....hiányozni fog!!!!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát én 80%-ban megvoltam győzödve h LVE lesz a pickünk!
Aztán egyre feljebb m3nt/van a boardokon! Most meg a Foster ügy is bekavarhat!
Szerintetek ki lehet helyette/esélyes h draftoljuk?
steelwolf
LVE szinte biztos kimegy hamarabb, de én amúgy is egy Rashaan Evans picket szeretnék 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Szerintem ide tartozik még ha egy évre el is ment:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/30085522_1654812094613457_5796078058377052160_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=P7Y5uHtM1j8AX8bQN8z&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCjndoFZN7J0U5OD4wDbSsSGUfLYBbLGw8CswUDrUexqw&oe=66027692
𝘑𝘢𝘮𝘦𝘴 𝘏𝘢𝘳𝘳𝘪𝘴𝘰𝘯 on Instagram: "I've missed way too much for way too long...and I'm done. Many thanks to my family, coaches, the fans, and everyone who played a role in my football life. #2ndAndFinalRetirement #HarrisonFamilyValues #BlessedAndHighlyFavored #GodsPlan 🙏🏾"
113K likes, 4,574 comments - jhharrison92 on April 16, 2018: "I've missed way too much for way too long...and I'm done. Many thanks to my family, coaches, the fans, and everyone who played a role in ..."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Ha az első korben ILB jön, akkor Evans lesz. Ha nem, akkor később talán Jefferson lehet akit rendesen megnéztünk.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát én 80%-ban megvoltam győzödve h LVE lesz a pickünk!
Aztán egyre feljebb m3nt/van a boardokon! Most meg a Foster ügy is bekavarhat!
Szerintetek ki lehet helyette/esélyes h draftoljuk?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Szerintem, egyszerű mezei szurkoló szerint, ezzel Leighton Vander Esch draftolásának lehetősége a 0-ra csökkent. Sok csapat van LB hiánnyal, persze ezek közül néhánynak nagyobb needje is van és Esch például 20-25 között is már steal lesz.
Rashaan Evans draftolására látok esetleg esélyt, de őt is nézegette mondjuk a Saints vagy a Panthers, esetleg a Titans ha lemarad Esch-ről.
Justin Reid aki népszerű picknek számít mostanában nálunk, de ezek után már tényleg akár Rudolphot is el tudnám képzelni. Mondjuk talán Dobbsról a FO még nem mondott le teljesen.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Hát igen nekünk sem az igazi, de azért a Frsiconak a legfájóbb....volt egy draft plan és abba lehet belerondít. Bár 9-nek választanak, így akár "ráérhetnek" második körre hagyni az LB picket, azzal, hogy azért Edmunds kézenfekvő lehet.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Elég nagy a szakadék a top 4 LB után

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
A Rueben Foster ügy akkor most nekünk nem jó, ugye? Így egyel több LB mehet ki előttünk a drafton.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/hVroZJDKDoN8BhDk1 Pittsburgh International Airport es kornyeke, valamint egy kiallitas a hidairol pit nek.
gabistar
A 3 sis jol nez ki
no
Azok egyiken mentem at PNC Park ba. Es le is volt zarva meccs alatt... Es arrol is van egy jo kep, amikor oldalra van a masik ketto. Vagy ez az egy meg kozeprol... Itt van par kep meg ha tetszik. Aztan mostmar tenyleg off vege. : )  photos.app.goo.gl/ln4KKiuBTmr1m5eA2

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 6 580
 photos.app.goo.gl/hVroZJDKDoN8BhDk1 Pittsburgh International Airport es kornyeke, valamint egy kiallitas a hidairol pit nek.
gabistar
A 3 sis jol nez ki
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/hVroZJDKDoN8BhDk1 Pittsburgh International Airport es kornyeke, valamint egy kiallitas a hidairol pit nek.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
😊
 twitter.com/NHL/status/984371848229122048
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Preaseason

Aug. 9-12 (Week 1) TBA at Philadelphia Eagles
Aug. 16-19 (Week 2) TBA at Green Bay Packers
Saturday, Aug. 25 (Week 3) TBA Tennessee Titans
Thursday, Aug. 30 (Week 4) TBA Carolina Panthers
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Valogattam ki nektek par kepet videot, ahogy igertem. Jo szorakozast. Off vege.

Pittsburghi kepek uj valogatas elso:  photos.app.goo.gl/VtLNIKJJmFtn4dL03

Pittsburghi videok pnc park:  photos.app.goo.gl/U5TB7rUP9t8yThIH3

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/TUIJf7pylHUtbaji2

 photos.app.goo.gl/B41dqosJVUr51t5n2 ket Pittsburghi osszevagott video Google photos altal.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/fn2THIEuPKALVcID3 kis izelito pnc parkbol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Off: Hany ember latta a megosztott pit kepeket, vagy erdekelt kb?

Csak kivancsi vagyok a pit forumbol. Mert ketten jeleztek vissza innen a pit forumrol. Es ketten pedig mashonnan. Csak azert kerdem mert megyek megint a varosba is, meg itt a kornyeken is csinaltam/lok kepeket. De erdeklodes hijan ide akkor nem teszem fel, vagy spamelek feleslegesen stb. Koszi szep napot.
gabistar
Engem érdekelnek Gabi, még ha nem is jelzem, csak próbálj meg törekedni a "kevesebb több" elvén arra, hogy 1-1 témát ne fotózz le 20x, csak max 2-3x más szemszögből ,vagy ha tényleg kivételes fényviszonyok miatt megér több fotót egy téma és így minél több témát járj be, ha megoldható 😉 Az se baj, ha csak 5 fotót csinálsz összesen, ha az tutkó 😉
kishaszi
Az a gaz hogy kajak hideg van a hegyen, meg a folyo parton. Igy teloval, tesomat furikazva, foleg tobbet csinalok. De kivalogatni meg nem volt kedvem, csak megosztottam. De nem lehetetlen. Majd igyekszem. : )

Csak suru program miatt, noverem van itt latogatoban, nem szerkesztgetek, hanem viszem ide oda, aztan amit csinaltam azt meg feltoltottem egy az egyben, marmint alapbol menti a telom. Koszonom a visszajelzest.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ettől a falnak megyek, hogy x, y, vagy z már nem lesz bent mire húzunk.

Heyward és Shazier esetében ugyanez volt, plusz ha jól emlékszem Tuittet is előrébb várták 2/46-nál. De szerintem bármelyik évre tudnék találni olyan játékost, akit mindenki előrébb várt, és bent volt még amikor húztunk. Szóval igenis meg kell nézni a minket érdeklő posztokra a top játékosokat, pláne idén, hogy hoztunk mindkét posztra valakit, nem vagyunk totál kényszerhelyzetben, akár BPA is lehet, muszáj képben lenni.
Jan
Heyward esetében volt így, bár ott elképesztően mély volt a DE class (azóta sem volt), így összességében nem volt akkora meglepetés az sem. Tuitt sérült volt az utolsó évében (sérv) és bár első körös prospect volt bőven volt kockázat benne, nem véletlenül csúszott le. Saci 15. helye pedig teljesen reális volt. Ráadásul Mosley is bent volt még, akit összességében elé értékeltek, de mi kifejezetten playmakert kerestünk és őt választottuk.