Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
JUST IN: Steelers pick up Bud Dupree's 5th year option.
Razi
Kell a viszonylag olcso es fejlodesi potenciallal biro jatekos. Es az lb sor erositese. Remeljuk iden o is hozza majd amit kell. Szukseg lehet ra.
gabistar
Ennyi pénzért ez a teljesítmény eléggé kényszerpálya szagú.
Razi
Hát szerintem csak megnéztük, hogy ilyen teljesítményű OLB mennyiért jöhetne a piacon és sokkal kevesebbért nem. Ettől még ugye ez "csak" egy opció és egyoldalú a részünkről, vagyis vissza is léphetünk tőle. (persze kivéve season ending sérülés, ami ugye Sacinál ugyan bejött, de ez azért a kivétel kategória)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Nyilván más, de simán benne van, hogy pont emiatt nem fogják őt megkockáztatni az 1. körben. A nyak gázos, sokkal inkább kockázatosabbnak tartom mint azt, hogy valakinek porcleválása volt a térdében.

Az meg kicsit érdekes, hogy felsoroltatok jó pár 1. körös LB-t akiket manapság kihúztatok (bár nem sok értelme van egy pass rushert egy ILB-vel egy kalap alá venni) és közel sem lett mindegyik sikersztori, ehhez képest nem egy olyan kommentet olvastam amelyik szinte követeli az Esch picket, aminek valóban reach szaga lenne. Win now mode ide vagy oda, inkább a BPA irányába mennék el, minthogy még egy játékost válasszak erre a posztra, aki pár év múlva csalódás lehet.
Asbee
Hm. A porcgyűrű szakadás után azért a térd kevésbé terhelhető, és/vagy az izomzat erősítésére és regenerálására kell nagyon figyelni. Ráadásul ha valaki 7 hónappal a sérülése után sem mer egy egyenest futni, akkor talán a kétely jogos. Osztom azért, hogy egy nyak érzékenyebb terület, de ismétlem, hogy minden sérüléselőzmény le volt írva Esch esetében, így jött a combine-ra és így ment fel a képzeletbeli draft boardokon is.

Egyébként egyetértek azzal, amit a második bekezdésedben írsz, de azért BPA pick annyiban igaz csak nálunk, hogy a D-be kell húzni azt mindenképpen. (feltéve és megengedve, hogy Bell marad ugye.....)
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
JUST IN: Steelers pick up Bud Dupree's 5th year option.
Razi
Kell a viszonylag olcso es fejlodesi potenciallal biro jatekos. Es az lb sor erositese. Remeljuk iden o is hozza majd amit kell. Szukseg lehet ra.
gabistar
Ennyi pénzért ez a teljesítmény eléggé kényszerpálya szagú.

Szerkesztette: Razi
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
JUST IN: Steelers pick up Bud Dupree's 5th year option.
Razi
Kell a viszonylag olcso es fejlodesi potenciallal biro jatekos. Es az lb sor erositese. Remeljuk iden o is hozza majd amit kell. Szukseg lehet ra.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
JUST IN: Steelers pick up Bud Dupree's 5th year option.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyilván más, de simán benne van, hogy pont emiatt nem fogják őt megkockáztatni az 1. körben. A nyak gázos, sokkal inkább kockázatosabbnak tartom mint azt, hogy valakinek porcleválása volt a térdében.

Az meg kicsit érdekes, hogy felsoroltatok jó pár 1. körös LB-t akiket manapság kihúztatok (bár nem sok értelme van egy pass rushert egy ILB-vel egy kalap alá venni) és közel sem lett mindegyik sikersztori, ehhez képest nem egy olyan kommentet olvastam amelyik szinte követeli az Esch picket, aminek valóban reach szaga lenne. Win now mode ide vagy oda, inkább a BPA irányába mennék el, minthogy még egy játékost válasszak erre a posztra, aki pár év múlva csalódás lehet.
Asbee
Egyetertek de elso korben kell egy mike ilb. De igy lesz, ha masvalaki jobb lesz pl kezdo jo S akkor lehet siman bpa. De egy jo vezer mike ilb nek aki lecsuszna jobban orulnenk mint szurkolok. Persze nem egy red flages, vagy 50 50 % os egeszsegunek. Akik ugyanugy eljatszhatjak, hogy minden renben van veluk, mert ugye ha jatszol ha nem megkapod a penzt. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nyilván más, de simán benne van, hogy pont emiatt nem fogják őt megkockáztatni az 1. körben. A nyak gázos, sokkal inkább kockázatosabbnak tartom mint azt, hogy valakinek porcleválása volt a térdében.

Az meg kicsit érdekes, hogy felsoroltatok jó pár 1. körös LB-t akiket manapság kihúztatok (bár nem sok értelme van egy pass rushert egy ILB-vel egy kalap alá venni) és közel sem lett mindegyik sikersztori, ehhez képest nem egy olyan kommentet olvastam amelyik szinte követeli az Esch picket, aminek valóban reach szaga lenne. Win now mode ide vagy oda, inkább a BPA irányába mennék el, minthogy még egy játékost válasszak erre a posztra, aki pár év múlva csalódás lehet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Csúszni fog Esch így az valószínű, de nem hiszem, hogy kimenne az első körből.
Klemó
Myles Jack?
Asbee
Myles Jack totál más eset. Egy súlyos térdsérülésből jött vissza és a combine-on még mozogni sem tudott, csak fekvenyomott. Evidens volt tehát, hogy nem megy el az első körben és még véleményes volt a második kör is.

Esch kapcsán a sérüléstörténet ismert és jól dokumentált volt eddig is. Semmit nem hallgatott el. A combine-on ráadásul bizonyította azt is, amiben sokan kételkedtek (sebesség) , vagyis szó nem volt itt arról, hogy jelei látszódnának a korábbi sérüléseinek.

Pont egyébként Rapoport szokott egyébként rémhíreket terjeszteni, de ebben az esetben éppen ő volt, aki jelezte, hogy semmi alapja nincs a pletykáknak.

Tartom továbbra is, hogy Esch nem egy kimagasló elit tehetség, de a mai ILB felhozatal szűkös, így annyira felül van értékelve, hogy már már első kör közepét jósoltak/jósolnak tenki. Én azt gondolom, hogy itt ez a sráci reach és az, hogy lekerül a draft boardról egy ilyen csapatnál az nem feltétlenül a sérüléstörténet miatt lehet. (ha csak arra gondolunk, hogy mi itt hoztuk el anno Shaziert, utánunk pedig a Ravens Mosleyt)
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csúszni fog Esch így az valószínű, de nem hiszem, hogy kimenne az első körből.
Klemó
Myles Jack?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
No mégegyszer. Semmi új nem derült ki a srácról, mint amit mindenki tudott. Ott volt a combine-on, szép teljesítményt is nyújtott. Még azt is el tudom képzelni, hogy egy-egy csapat aki 20 körül választ szépen bedobta a sztorit, vagy akár egy maneger. Ha megnézzük a rookie fizukat 1-32 között, súlyos dollárkák forognak itt már.....

Én tudom, hogy Te már itt a csapat doktoraiban nem bízol, merthát Green, meg a neurológiai problémája, de lendülj ezen már túl kicsit, ha kérhetem. Volt előtte mondjuk egy Tuitt is 2017-ben sérvvel....aztán azóta elég szolid teljesítményt tud lerakni. Maradjunk annyiban, hogy ha tényleg van benne kockázat, akkor nem fogjuk választani. Ha pedig nem, akkor fogjuk....merthát impact playmakert választani itt a draft order alján ritkán kapsz....
Klemó
amit akartam irni az az, hogy nekunk most van ben talan ket evig. Es nincs ilb es ha valakit hozunk az nem artana ha nem lenne red flages. Es ez nem csak en vagyok ha jopar csapat bordjarol lekerult.

Lenyeg mas megengedheti hogy bekockaztatja, mert van mar jo embere a posztra vagy ideje tanulni a sracnak, stb.

De nekunk kell egy jo kezdo. Jatek hivo es nem szeretnenk egy saci fele dolgot megint atelni. Es hat ha 30% hogy leserul az ugyanaz lenne, mint amit sacival ateltunk. Szoval elso kort erre nem adnek. Es remelem ok sem fogjak, ha igazak a hirek. Mert az egy dolog hogy combine, meg az is mas hogy nfl meccsek eddzesek es gyorsabb utkozesek. Eddzeseken is es izom felpakolas stb miatt jobban teherbe vesz. Es ha mar foiskolan/egyetemen is ennyit osszeszedett. Akkor egy szintel feljebb a kockazat no.

Lehet mi dobtuk be. Mert mi akarjuk. 😊 Akkor johet.

Ps: nem csak green nel neztuk be...golson 2 evig egy meccset sem jatszott es stb.. Nem ez a lenyeg. Meg az lb valasztasunk az elmult evekben sem nagyon valt be. Watt es sacin kivul. De saci is kiesett. Szoval lenyeg van aki bekockaztathatja ahogy irod... De mi nem nagyon engedhetjuk meg hogy.... Mert akkor ugy jarunk mint tavaly... Es hat az S poszton is igy vagyunk vagy bevallik az uj S vagy leserul..Draft lesz szerintem oda is pont ezert. Es nem kene meg egy csapatkapitany az lb sorba aki a jatekokat kell hogy hivja, hogy serulekeny legyen mar alapbol.

Tudom serules lehet barhol. Barmikor. De ha mar korabban 3 fele van neki, es nem nfl szinten az eleg rosszul hangzik. De jo lenne, ha neked lenne igazad. Szeretem az optimizmust. En realista vagyok. Ami megtortenhet meg is fog. Csak nem mindegy milyen % ban van ra esely es melyik korben huzunk ilyet. Ahogy korabban mindenki azt mondta golson jatszani fog es jo lesz. Mi ketten mondtunk, hogy hisszuk ha latjuk.

Es leharaptatok a fejunket mint green nel is. Es hat csak gaz lett. Es neki is mar a draft profiljaban benne volt golsonnak, hogy fizikailag nem fogja birni az nfl szintet, meg ha birna is nagy az esely a serulesre. Meg a magasabb emberek ellen mar foiskolaban is bajban volt. Es ez nfl re sem valtozik majd meg. Megis ot hoztuk tudom mert labda hawk volt. De akkor is volt bent mas jobb cb akire vartunk hogy lecsusszon es bent is volt es mi nem ot huztuk hanem golsont...


Es akkor egy kis emlekezes az lb huzasokra is, kiket hoztunk ki valt be...

2013 17 Jarvis Jones LB Georgia mar nincs itt bust
2014 15 Ryan Shazier LB Ohio State leserult sajnos, nem tehet rola senki, legjobbakat neki. Kiraly pick.
2015 22 Bud Dupree LB Kentucky nem egy csoda a srac mint gondoltuk amikor huztuk, csak ugy mint a messias JJnel volt. Fejlodott, de elso korosnek, nem elso eveben iden elveszett volt. Erteke normal. Most atlagos. Remeljuk jo lesz.
2016 25 Artie Burns CB Miami Jo jatekos. Csak futas ellen es blokkok ellen sulytalan a jateka. De legalabb gyors.
2017 30 T. J. Watt LB Wisconsin Elso eveben megmutatta, hogy miert is watt a neve. Remeljuk ilyen jol halad majd masodik eveben is.

Elotte worldis, woodley es harrison elkuldese majd visszaimadkozasa is erdekes volt. Szoval ez is olyan mint a cb poszt az lb kb minden evben korai koros kell mar 5 eve (cbk nel erre vartunk kb 7 evet, de az most tavaly rendezodni latszott szerencsevel es jo igazolasokkal). Szoval van ok a ketkedesre mind orvosi mind mas miatt.

Tartsuk meg saci es burns es watt szintet es jok leszunk. Nem engedhetjuk meg hogy jj, vagy serulekeny ember jojjon. Avagy visszahozzuk spencet es a tobbit tudjuk mi lesz. 😊

A sajat velemenyem akkor is meg fogom hagyni, hiaba kersz ra szoval lenduljunk tul ezen. 😊 Tevedni emberi. De nem jo ilyen korai korben mint tettek golsonnal is. Meg sokba kerult green is. Meg hogy harrison is mar tul oreg aztan meg 2 evig o volt a top jatekos es hala istennek hogy visszajott mert a messias megitelt jj olyan jol bevalt. Ja nem. Meg most ugyanez a kockazat egy kezdo safetynel is. Aztan meg egy kezdo mike jatekhivo LB nel is ez legyen? Ha kidol megint nem lesz olyan ember aki betudna hivni a jatekokat meg atlatni a helyzetet, mert ezt kozepen kell. Es vince erre is alkalmatlan volt. Egy vad idegen utcarol behozott ember hivta helyette a playeket, mert aki itt volt egesz evben kezdo erre sem volt kepes. Ha bejon jo, de ha nem akkor szivunk es varhatjuk a kovetkezo draftot. 😊

Meg mint irtam nem ezt akartam kihozni belole, felre ertetted. Azt irtam, lb k es az egeszseges jo jatekosok megitelese mostanaban nem jott tul sokszor be. Es ez extra kockazat nagyon megbosszulhatja magat. Ennyi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
No mégegyszer. Semmi új nem derült ki a srácról, mint amit mindenki tudott. Ott volt a combine-on, szép teljesítményt is nyújtott. Még azt is el tudom képzelni, hogy egy-egy csapat aki 20 körül választ szépen bedobta a sztorit, vagy akár egy maneger. Ha megnézzük a rookie fizukat 1-32 között, súlyos dollárkák forognak itt már.....

Én tudom, hogy Te már itt a csapat doktoraiban nem bízol, merthát Green, meg a neurológiai problémája, de lendülj ezen már túl kicsit, ha kérhetem. Volt előtte mondjuk egy Tuitt is 2017-ben sérvvel....aztán azóta elég szolid teljesítményt tud lerakni. Maradjunk annyiban, hogy ha tényleg van benne kockázat, akkor nem fogjuk választani. Ha pedig nem, akkor fogjuk....merthát impact playmakert választani itt a draft order alján ritkán kapsz....

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy kis érdekesség:
NFL Network's Mike Mayock reports teams have injury concerns with Boise State LB Leighton Vander Esch.

Vander Esch's neck injury has removed him from some draft boards. He also had a pinched C-spine nerve and LCL sprain at Boise State. This has been out there, but it confirms teams have flagged Vander Esch's medicals. Vander Esch was given a passing grade for his neck issue at the Combine.
Klaci79
Ez pár dolgot átírhat. Az elsőböl így ki is eshet, mert rizikós. Kérdés van-e bárkinél orvosi lelet. Milyen súlyos? Hmmm hmmmm
polamalu
Érdekes a helyzet. Rapoport is nyilatkozott az ügyben és ő meg kifejezetten azt, hogy habár 4/5 volt a health grade-je a combine-on, de nincs igazán miért farkast kiáltani. Mayock is mondta, hogy nem derült ki újabb tény, minden ismert volt, de mégis lekerült több csapat draft boardjáról.

Szerintem csak annyi történt, hogy a szűkebb ILB kínálat miatt annyira fent volt már Esch a gondolkodásban, hogy a 15 körül választó csapatok vették le a boardról és inkább azért, mert tutira akarnának menni. Csúszni fog Esch így az valószínű, de nem hiszem, hogy kimenne az első körből. Akár még el is tudom képzelni 20-25 környékén is bent, ami már reális trade távolság tud(na) lenni. Persze ezt csak hipotetikusan mondom, mert finoman fogalmazva sem vagyunk azok a bátor tradeerek.
Klemó
Nekunk jo lenne o, marmint egy talan megint serulekeny ember? Mert ertem hogy jo jatekos, de nem kockaztathatunk mi sem elso korben akkorat, mert ha nem gyogyul fel vagy training camp en raserul, vagy az nfl es szint ugrasnal jatekok kozben a mas terhelesnel. Vagy eddzesen is mas a terheles. Stb miatt nem lenne tul nagy kockazat?

Szerintem nem engedhetjuk meg hogy ellovunk egy elso koros emberre picket, amit valakik nyilvan okkal vesznek le a listarol. Mert ok sem mernek bekockaztatni. Nalunk meg a posztjan nincs senki epkezlab ember. Van egy utkozogep. Ok de kell egy jo. Es nem szivesen neznem vegig, ahogy tavaly 2.0 lenne. Es meg tudtuk is hogy van jopar baja. Pont ugy mint a TE a chargerstol eseteben. En nem bizok a sajat orvosi stabunk jovendomondasaban. Mert meg nflt sem latott a srac es ennyi baja van. Magasabb szintem ez azt is jelentheti hogy meg tobb lesz. Logikusan. Vagy azt hogy nem. De...

Te behuznad? Igy is...? Vagy ti?

Mas:

mock draft 6 koros? Nevekkel, vagy ha nem tudunk, akkor eloszor needek? Utolso het es meg nem nagyon lattam ilyet. Kis jatek?

1. ilb nem ismerem a prospect eket igy nincs nev egyik nel sem csak hogy milyen poszt kellene
2. s/rb ha van jo mert az s sor is gyenge, a serulesveszely miatt de megvan a ket kezdo. De ha egy jo lecsuszna akkor...
3. rb/s mert kell megint egy rb aki ha nem egyezunk meg tudjuk kivel...
4. wr mert bryanttal ki tudja mi lesz
5. dl/ meg egy extra ilb, aki normalis lehet, es ezt akar korabban is el tudom kepzelni ha nem lesz jo
az elso ilb, de erre hogy huzunk megegyet nem sok esely van, Inkabb udfa rol.
6. ol

Qb t ki hagytam, de csak azert mert most amig ben jatszik es van egy draftolt qbnk akirol nem tudjuk milyen es ilb nagyobb need most. De ha qb lesz akkor azt is elso korban es akar feltradevel is el tudnam kepzelni. De nem iden. Mas valaki, mit gondoltok? Ti mit poszt es kit huznatok?


Senki?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy kis érdekesség:
NFL Network's Mike Mayock reports teams have injury concerns with Boise State LB Leighton Vander Esch.

Vander Esch's neck injury has removed him from some draft boards. He also had a pinched C-spine nerve and LCL sprain at Boise State. This has been out there, but it confirms teams have flagged Vander Esch's medicals. Vander Esch was given a passing grade for his neck issue at the Combine.
Klaci79
Ez pár dolgot átírhat. Az elsőböl így ki is eshet, mert rizikós. Kérdés van-e bárkinél orvosi lelet. Milyen súlyos? Hmmm hmmmm
polamalu
Ok de nekunk azert nem kene egy saci 2.0 serules teren csak, serulekeny stb playa meg ha lecsuszna sem, mert instant impact jatekos kell. Csak azert irom igy mert tok hulyen hangzik. 😊 Amugy igen. Nem?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Egy kis érdekesség:
NFL Network's Mike Mayock reports teams have injury concerns with Boise State LB Leighton Vander Esch.

Vander Esch's neck injury has removed him from some draft boards. He also had a pinched C-spine nerve and LCL sprain at Boise State. This has been out there, but it confirms teams have flagged Vander Esch's medicals. Vander Esch was given a passing grade for his neck issue at the Combine.
Klaci79
Ez pár dolgot átírhat. Az elsőböl így ki is eshet, mert rizikós. Kérdés van-e bárkinél orvosi lelet. Milyen súlyos? Hmmm hmmmm
polamalu
Érdekes a helyzet. Rapoport is nyilatkozott az ügyben és ő meg kifejezetten azt, hogy habár 4/5 volt a health grade-je a combine-on, de nincs igazán miért farkast kiáltani. Mayock is mondta, hogy nem derült ki újabb tény, minden ismert volt, de mégis lekerült több csapat draft boardjáról.

Szerintem csak annyi történt, hogy a szűkebb ILB kínálat miatt annyira fent volt már Esch a gondolkodásban, hogy a 15 körül választó csapatok vették le a boardról és inkább azért, mert tutira akarnának menni. Csúszni fog Esch így az valószínű, de nem hiszem, hogy kimenne az első körből. Akár még el is tudom képzelni 20-25 környékén is bent, ami már reális trade távolság tud(na) lenni. Persze ezt csak hipotetikusan mondom, mert finoman fogalmazva sem vagyunk azok a bátor tradeerek.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Egy kis érdekesség:
NFL Network's Mike Mayock reports teams have injury concerns with Boise State LB Leighton Vander Esch.

Vander Esch's neck injury has removed him from some draft boards. He also had a pinched C-spine nerve and LCL sprain at Boise State. This has been out there, but it confirms teams have flagged Vander Esch's medicals. Vander Esch was given a passing grade for his neck issue at the Combine.
Klaci79
Ez pár dolgot átírhat. Az elsőböl így ki is eshet, mert rizikós. Kérdés van-e bárkinél orvosi lelet. Milyen súlyos? Hmmm hmmmm
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Egy kis érdekesség:
NFL Network's Mike Mayock reports teams have injury concerns with Boise State LB Leighton Vander Esch.

Vander Esch's neck injury has removed him from some draft boards. He also had a pinched C-spine nerve and LCL sprain at Boise State. This has been out there, but it confirms teams have flagged Vander Esch's medicals. Vander Esch was given a passing grade for his neck issue at the Combine.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
1. ilb nem ismerem a prospect eket igy nincs nev egyik nel sem csak hogy milyen poszt kellene
2. s/rb ha van jo mert az s sor is gyenge, a serulesveszely miatt de megvan a ket kezdo. De ha egy jo lecsuszna akkor...
3. rb/s mert kell megint egy rb aki ha nem egyezunk meg tudjuk kivel...
4. wr mert bryanttal ki tudja mi lesz
5. dl/ meg egy extra ilb, aki normalis lehet, es ezt akar korabban is el tudom kepzelni ha nem lesz jo
az elso ilb, de erre hogy huzunk megegyet nem sok esely van, Inkabb udfa rol.
6. ol

Qb t ki hagytam, de csak azert mert most amig ben jatszik es van egy draftolt qbnk akirol nem tudjuk milyen es ilb nagyobb need most. De ha qb lesz akkor azt is elso korban es akar feltradevel is el tudnam kepzelni. De nem iden. Mas valaki, mit gondoltok? Ti mit poszt es kit huznatok?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mock draft 6 koros? Nevekkel, vagy ha nem tudunk, akkor eloszor needek? Utolso het es meg nem nagyon lattam ilyet. Kis jatek?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/UL8diqVaEY0
Matthew99
O kb olyan volt nekunk mint saci az lb sorban. Azota senki sem ert a nyomaba. Az egyik leglatvanyosabb dolga meg nekem a sok kozul az egyik legszebb megmozdulasa az ez itt 7 perc 58 masodpercnel, vagy ugyanez az atletikussag es jo helyzetfelismeres 5 perc 26 masodpercnel. Ja meg a teli egy kezes elkapas, meg a tobbi szepseg.... Koszonjuk a linket.



Bar remelem ezzel nem arra celoztal, amirol korabban irtunk, hogy lehet S lesz elso korben. 😊 Mert azt nem szeretnek. Pola kell az lb sorba. Hatul elvileg van egy playmaker. Meg egy atlag feletti davis.

Akinek iden ha nem azt kell nezni, mint tavaly, hogy mit csinal a parja, mert mitchell mar lassu volt, remelehetoleg visszaall a regi formaja az elso eves. Es jo lesz az S sor. Johet S csak ne elso korben. Mert oda playmaker lb kellene valahogy. De ...

Hatha lecsuszik valaki. Valami buta draftoljunk Puntert az elso korben vagy nem erdekel mi miatt. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 5 prime time meccs, kétszer is egymás után jön majd 2-2(Bucs és Ravens majd Panthers és Jags majd végül a Raiders),

Konkrét kezdési időpontok.
 twitter.com/steelers/status/987150036105654273
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik November 18.-án egy SNF-en vághattok vissza majd a tavalyi 2 zakóért.
 twitter.com/BigCatCountry/status/987059308159471618
Megjegyzem 2008-ban az utolsó SNF-ünk is ellenetek volt anno, akkor sikerült nektek visszavággni a 2007-es dupla hazai vereségért
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Saci 2.0 nem fog jönni, ezt ne várja senki. Esch is nagyon messze van tőle és akkor még finoman fogalmaztam.

De Én nem is gondolom, hogy nekünk görcsösen Sacit kell keresni a drafton. Ha sikerül egy mokány safetyt behúzni, akkor azért a Watt, Dupree, Heyward, Tuitt, Williams, Hilton, Burns, Haden, Davis, Burnet tizessel és az új emberkével (vagyis a 6 DB felállással) azért a dime csomagunk már nem néz(ne) ki olyan elveszettnek, mint amilyen mondjuk Goldennel volt. A klasszikus felállásunk ugyanis a meccs 20-30%-ban sincs talán fent a pályán, helyette mindenféle csomagokat próbálunk/próbáltunk, amely mind a futás, mind a passz ellen hatékonyak, csak sajnos eddig pl. a több DB-s felállásnál egy Goldennek is pályán kellett lennie, amely lássuk be nem volt megoldás.
Klemó
Nem ugy ertem hogy saci 2.0 jojjon. Hanem egy tenyleg jo mlb playa...Nem egy megint elso koros bust vagy atlagra hajazo emberke. Kell valaki nagyon, mert a fellalas amikrol beszelsz pont erre a kozepso ilb re volt epitve. Ezert buktunk oriasit, amikor mind sebesseg, mind tackle teren visszaestunk saci miatt. Es ha nem lesz egy jo gyors es okos es tackle gyar atletank. Akkor ott lehetunk mint tavaly... Eleg gaz az ha mar a safetynek kell leutkozni valakit.

Ertem hogy jo lenne egy jo s. De hoztunk egy kezdo S t meg ha 50-50 % os hogy tud e majd jatszani egy szezont. De jo volt ha jatszott es vezer es tackle gyar. Es ott van a masik oldalon elso eveben jo ss szezont lehozott davis. Na ha erre elso koros S jon, akkor sirni fogok. Es a csapat megint ugy lesz, mint a 10 evig tartott dolog, hogy nem kell cb koran. Aztan csak kellett. Meg a 3. 4. korosok is befuccsoltak. De a liga passz heavy lett. Ezert kellenek jo cbk. Mi nem igy gondoltuk meg is lett az eredmenye. Aztan tavaly makkal vegre osszejottek az igazolasok, nem a draft es vegre volt egy normalis cb sor.

Szoval saci utodja kell. Ha ez ala valasztunk akkor szivas. Mert vissza lesz fogva a csapat erossege. Es az altalad emlitett felallas a sok passz ellen.

Szoval inkabb legyen egy jo ilb elso korben mint egy jo S. Mert ket kezdo S megvan, Ilb nincs. ES saci meg kozepen is allatkodott azert sem artana ha jo atleta lenne a srac, kulonben elfelejthetjuk a korabbi felallasok. Es nezhetjuk a sean spence fele gyengelkedes jo S ide vagy oda. Mert hosszu tavon jol jonne az S de most elsonek ne az legyen amikor kell egy tuti kezdo ILB es rookie eveben kezdo. Es ezt nehez lenne masodik korben talalni. Amikor azt irjatok 4 lb utan hatalmas a szakadek. Akkor 60. helyen nagyon nagy mak kellene hozza.

Ertelek, de azert remelem egy jo ilb lesz. Es nem egy ide vart jj, worilds, bud dupree tavaly atlagos volt. Elotte fejlodott...

Mindegy kicsit fura hogy a tortenelem ismetli onmagat. Az elmult ot drafton szerintetek milyen posztra kellett draftolnunk az elso korben legtobbet. Vagy milyen posztra huztunk legtobbet?

2013 17 Jarvis Jones LB Georgia
2014 15 Ryan Shazier LB Ohio State
2015 22 Bud Dupree LB Kentucky
2016 25 Artie Burns CB Miami
2017 30 T. J. Watt LB Wisconsin

Es most is ez kell. Eleg gaz az lb managementunk... Mert ebbol watt es saci volt jo. A tobbi atlagos vagy meg az sem. Es elso korosokrol beszelunk.
gabistar
Gondolom fel tudsz sorolni néhány első körös tehetséget a többi csapattól is az elmúlt 5 évben akik átlagos vagy annál gyengébbre sikeredtek. Egyébként valóban be tudunk választani OLB-ből, de ez épp mondjuk ILB-re nem igaz.Ott Saci 1/1 találat.
Klaci79
igaz... Draftolt Lbk osszessegere ertettem. De adom ha 1/1 utan 2/2 lesz egy jo ilb szokast megtartva. 😊 Deal?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Saci 2.0 nem fog jönni, ezt ne várja senki. Esch is nagyon messze van tőle és akkor még finoman fogalmaztam.

De Én nem is gondolom, hogy nekünk görcsösen Sacit kell keresni a drafton. Ha sikerül egy mokány safetyt behúzni, akkor azért a Watt, Dupree, Heyward, Tuitt, Williams, Hilton, Burns, Haden, Davis, Burnet tizessel és az új emberkével (vagyis a 6 DB felállással) azért a dime csomagunk már nem néz(ne) ki olyan elveszettnek, mint amilyen mondjuk Goldennel volt. A klasszikus felállásunk ugyanis a meccs 20-30%-ban sincs talán fent a pályán, helyette mindenféle csomagokat próbálunk/próbáltunk, amely mind a futás, mind a passz ellen hatékonyak, csak sajnos eddig pl. a több DB-s felállásnál egy Goldennek is pályán kellett lennie, amely lássuk be nem volt megoldás.
Klemó
Nem ugy ertem hogy saci 2.0 jojjon. Hanem egy tenyleg jo mlb playa...Nem egy megint elso koros bust vagy atlagra hajazo emberke. Kell valaki nagyon, mert a fellalas amikrol beszelsz pont erre a kozepso ilb re volt epitve. Ezert buktunk oriasit, amikor mind sebesseg, mind tackle teren visszaestunk saci miatt. Es ha nem lesz egy jo gyors es okos es tackle gyar atletank. Akkor ott lehetunk mint tavaly... Eleg gaz az ha mar a safetynek kell leutkozni valakit.

Ertem hogy jo lenne egy jo s. De hoztunk egy kezdo S t meg ha 50-50 % os hogy tud e majd jatszani egy szezont. De jo volt ha jatszott es vezer es tackle gyar. Es ott van a masik oldalon elso eveben jo ss szezont lehozott davis. Na ha erre elso koros S jon, akkor sirni fogok. Es a csapat megint ugy lesz, mint a 10 evig tartott dolog, hogy nem kell cb koran. Aztan csak kellett. Meg a 3. 4. korosok is befuccsoltak. De a liga passz heavy lett. Ezert kellenek jo cbk. Mi nem igy gondoltuk meg is lett az eredmenye. Aztan tavaly makkal vegre osszejottek az igazolasok, nem a draft es vegre volt egy normalis cb sor.

Szoval saci utodja kell. Ha ez ala valasztunk akkor szivas. Mert vissza lesz fogva a csapat erossege. Es az altalad emlitett felallas a sok passz ellen.

Szoval inkabb legyen egy jo ilb elso korben mint egy jo S. Mert ket kezdo S megvan, Ilb nincs. ES saci meg kozepen is allatkodott azert sem artana ha jo atleta lenne a srac, kulonben elfelejthetjuk a korabbi felallasok. Es nezhetjuk a sean spence fele gyengelkedes jo S ide vagy oda. Mert hosszu tavon jol jonne az S de most elsonek ne az legyen amikor kell egy tuti kezdo ILB es rookie eveben kezdo. Es ezt nehez lenne masodik korben talalni. Amikor azt irjatok 4 lb utan hatalmas a szakadek. Akkor 60. helyen nagyon nagy mak kellene hozza.

Ertelek, de azert remelem egy jo ilb lesz. Es nem egy ide vart jj, worilds, bud dupree tavaly atlagos volt. Elotte fejlodott...

Mindegy kicsit fura hogy a tortenelem ismetli onmagat. Az elmult ot drafton szerintetek milyen posztra kellett draftolnunk az elso korben legtobbet. Vagy milyen posztra huztunk legtobbet?

2013 17 Jarvis Jones LB Georgia
2014 15 Ryan Shazier LB Ohio State
2015 22 Bud Dupree LB Kentucky
2016 25 Artie Burns CB Miami
2017 30 T. J. Watt LB Wisconsin

Es most is ez kell. Eleg gaz az lb managementunk... Mert ebbol watt es saci volt jo. A tobbi atlagos vagy meg az sem. Es elso korosokrol beszelunk.
gabistar
Gondolom fel tudsz sorolni néhány első körös tehetséget a többi csapattól is az elmúlt 5 évben akik átlagos vagy annál gyengébbre sikeredtek. Egyébként valóban be tudunk választani OLB-ből, de ez épp mondjuk ILB-re nem igaz.Ott Saci 1/1 találat.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Saci 2.0 nem fog jönni, ezt ne várja senki. Esch is nagyon messze van tőle és akkor még finoman fogalmaztam.

De Én nem is gondolom, hogy nekünk görcsösen Sacit kell keresni a drafton. Ha sikerül egy mokány safetyt behúzni, akkor azért a Watt, Dupree, Heyward, Tuitt, Williams, Hilton, Burns, Haden, Davis, Burnet tizessel és az új emberkével (vagyis a 6 DB felállással) azért a dime csomagunk már nem néz(ne) ki olyan elveszettnek, mint amilyen mondjuk Goldennel volt. A klasszikus felállásunk ugyanis a meccs 20-30%-ban sincs talán fent a pályán, helyette mindenféle csomagokat próbálunk/próbáltunk, amely mind a futás, mind a passz ellen hatékonyak, csak sajnos eddig pl. a több DB-s felállásnál egy Goldennek is pályán kellett lennie, amely lássuk be nem volt megoldás.
Klemó
Nem ugy ertem hogy saci 2.0 jojjon. Hanem egy tenyleg jo mlb playa...Nem egy megint elso koros bust vagy atlagra hajazo emberke. Kell valaki nagyon, mert a fellalas amikrol beszelsz pont erre a kozepso ilb re volt epitve. Ezert buktunk oriasit, amikor mind sebesseg, mind tackle teren visszaestunk saci miatt. Es ha nem lesz egy jo gyors es okos es tackle gyar atletank. Akkor ott lehetunk mint tavaly... Eleg gaz az ha mar a safetynek kell leutkozni valakit.

Ertem hogy jo lenne egy jo s. De hoztunk egy kezdo S t meg ha 50-50 % os hogy tud e majd jatszani egy szezont. De jo volt ha jatszott es vezer es tackle gyar. Es ott van a masik oldalon elso eveben jo ss szezont lehozott davis. Na ha erre elso koros S jon, akkor sirni fogok. Es a csapat megint ugy lesz, mint a 10 evig tartott dolog, hogy nem kell cb koran. Aztan csak kellett. Meg a 3. 4. korosok is befuccsoltak. De a liga passz heavy lett. Ezert kellenek jo cbk. Mi nem igy gondoltuk meg is lett az eredmenye. Aztan tavaly makkal vegre osszejottek az igazolasok, nem a draft es vegre volt egy normalis cb sor.

Szoval saci utodja kell. Ha ez ala valasztunk akkor szivas. Mert vissza lesz fogva a csapat erossege. Es az altalad emlitett felallas a sok passz ellen.

Szoval inkabb legyen egy jo ilb elso korben mint egy jo S. Mert ket kezdo S megvan, Ilb nincs. ES saci meg kozepen is allatkodott azert sem artana ha jo atleta lenne a srac, kulonben elfelejthetjuk a korabbi felallasok. Es nezhetjuk a sean spence fele gyengelkedes jo S ide vagy oda. Mert hosszu tavon jol jonne az S de most elsonek ne az legyen amikor kell egy tuti kezdo ILB es rookie eveben kezdo. Es ezt nehez lenne masodik korben talalni. Amikor azt irjatok 4 lb utan hatalmas a szakadek. Akkor 60. helyen nagyon nagy mak kellene hozza.

Ertelek, de azert remelem egy jo ilb lesz. Es nem egy ide vart jj, worilds, bud dupree tavaly atlagos volt. Elotte fejlodott...

Mindegy kicsit fura hogy a tortenelem ismetli onmagat. Az elmult ot drafton szerintetek milyen posztra kellett draftolnunk az elso korben legtobbet. Vagy milyen posztra huztunk legtobbet?

2013 17 Jarvis Jones LB Georgia
2014 15 Ryan Shazier LB Ohio State
2015 22 Bud Dupree LB Kentucky
2016 25 Artie Burns CB Miami
2017 30 T. J. Watt LB Wisconsin

Es most is ez kell. Eleg gaz az lb managementunk... Mert ebbol watt es saci volt jo. A tobbi atlagos vagy meg az sem. Es elso korosokrol beszelunk.

Szerkesztette: gabor25