Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Ami biztos:
Idén se Tomlin lesz a hibás, hogy nem Pittsburghbe kerül a Lombardi. 😉

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
 www.behindthesteelcurtain.com/2018/4/27/17288948/steelers-tried-to-trade-up-to-get-ilb-rashaan-evans-but-failed-2018-nfl-draft-rashaan-evans-titans
....
Razi
Szinte biztos, hogy van benne valami, és még az is lehet, hogy megvolt egy opciós megállapodásunk a trade-re valamelyik csapattal, de az, hogy a 20. helyre kellene felmenni érte (21. volt a Bengals, az ugye eleve kizárt) az impossible mission volt, sőt szerintem ez okozta a stábnál a sokkot, hogy a 16. pick után a 22-re érve már nem volt elérhető a top3 ILB sor.

Nem volt "B" tervünk talán, de még az is elképzelhető, hogy próbáltunk lejjebb menni, de nem nagyon akart feljönni senki. (bár ugye kétlem, hogy Jackson kapcsán ne lett volna még feljönni akaró a Ravensen kívül)

Mindegy...olvasni fogunk még róla az biztos...
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
 www.behindthesteelcurtain.com/2018/4/27/17288948/steelers-tried-to-trade-up-to-get-ilb-rashaan-evans-but-failed-2018-nfl-draft-rashaan-evans-titans
....
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
én komolyan azt hittem élőben, hogy Shazier elbaszta és szólnak neki, hogy Edmunds már kiment a Bills-be, mondjon mást.
Höri
Tomlin fejet nezve utana a war room ban Meg a reakciojat testbeszedet megnezve...siman lehet eltreadeltek Bryant et hogy felmenjunk ilb ert es nem jott be. Vagy pl eleg gaz Lett volna ha saci mondja be az utodjat. Meg mondjuk az egesz gaz volt. Es ez kiult tomlinra. Valakinek ha megvan a pick utanig reakciojat az ossza mar Meg. Erdemes megnezni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Az NFL rangsorának komolyságáról azért annyit, hogy 83. pozícióban egy kicker szerepel.....ettől függetlenül ja, igen, nincs mit tenni jókora reach ez a pick.....
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
87.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Annyira megleptétek az NFL-t ezzel a pickkel, a legjobb elérhető prospecteknél még mindig fent van Edmunds 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/khwapm0dt8i8japl5wpw
2018 NFL Draft: Best players available
Here are the top remaining players in the 2018 NFL Draft, based on NFL.com senior analyst Gil Brandt's rankings of the top 150 prospects.
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én komolyan azt hittem élőben, hogy Shazier elbaszta és szólnak neki, hogy Edmunds már kiment a Bills-be, mondjon mást.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
 www.steelersdepot.com/2018/04/kozora-reaction-to-steelers-drafting-terrell-edmunds/

Érdemes végighallgatni. Azért a depo szokta osztani a rendszert, ha oka van rá. Itt egy kicsit védi ezt a picket, bár nyilván mindenki érzése a reach, de ugyanarról beszél hangsúlyosan, mint amiről Én ejtettem szót. A dime package gyakran használt formula nálunk és tipikusan olyan srácról beszélünk, aki ebbe a felállásba passzol.

Ettől még persze ugyanúgy reachnek gondolom a srácot, de a draftolási logika azért szerintem rendben van.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Aludtam rá egyet, nem lettem sokkal boldogabb.
Egy dolgot látni kell - a draft egy kereslet/kínálat játék.
Mi határozza meg egy játékos drafthelyét? Sokan most a tehetséget mondanák elsőnek, de kurvára nem. Az határozza meg, hogy hol szerepel a csapatok boardjain.
Ha van egy játékos, aki nálad a 28. legjobb játékos az egész drafton, de mindenhol máshol le van értékelve a 3. kör elejére, akkor nem az a megoldás, hogy berántod az első körben, hanem szépen letradelsz, és vigyorogva behúzod a második körben.
Ezt régen a Steelers is tudta, azt hiszem John Stallworth volt az a játékos, akit 74-ben úgy draftoltunk, hogy kb. csak nekünk volt róla gametape-ünk, és nem osztottuk meg senkivel. Láttuk, hogy kurva jó lesz, mégse lőttünk el rá egy első kört, mert ott tudtunk mások által is nagyobbra értékelt játékost húzni (Swann), és vigyorogva behúztuk a 4. körben, hiszen tudtuk, hogy senki más nem fogja korábban.
tenorx
És azt egyébként honnan tudod, hogy a többi csapatnál nem mondjuk a 40. helyen volt rangsorolva és mi nem akartunk kockáztatni, nehogy kivigyék a 2. körben előlünk. Soha egyik csapat sem fogja megmutatni a boardját, hogy hova értékelik. Sokan megnézték őt is, lehet nem találták benne azt amit Colbert látott. Azt persze könnyen el tudom képzelni, hogy olyan értékeket keresnek, amikkel mi nem tudunk feltétlenül azonosulni, mert őszintén mondom, leszarom, hogy milyen fantasztikus családból jött, focizni tudjon, meg ne veszítse el a fejét és ültessék le asszonyverésért, aztán ennyi. Colbert lehet azt nézte, hogy iszik e halhoz vörösbort...
De az, hogy kinek a boardján hányadik, arról nem tudhatsz semmit.
Klaci79
Nyilván biztosan nem tudhatod, de ne gondold, hogy rumorok nem mennek körbe körbe a teamek között 😊
tenorx
Hát ja és lehet pont ezért húztuk be őt ilyen hamar. Vagy Te azt is tudod, hogy nem akarta senki?
Klemó
A reakciók nem erre utaltak.
Hozzáteszem, nekem mint játékos sem tetszik, szóval azzal sem értek egyet, hogy a 28. legjobb játékos lett volna.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Aludtam rá egyet, nem lettem sokkal boldogabb.
Egy dolgot látni kell - a draft egy kereslet/kínálat játék.
Mi határozza meg egy játékos drafthelyét? Sokan most a tehetséget mondanák elsőnek, de kurvára nem. Az határozza meg, hogy hol szerepel a csapatok boardjain.
Ha van egy játékos, aki nálad a 28. legjobb játékos az egész drafton, de mindenhol máshol le van értékelve a 3. kör elejére, akkor nem az a megoldás, hogy berántod az első körben, hanem szépen letradelsz, és vigyorogva behúzod a második körben.
Ezt régen a Steelers is tudta, azt hiszem John Stallworth volt az a játékos, akit 74-ben úgy draftoltunk, hogy kb. csak nekünk volt róla gametape-ünk, és nem osztottuk meg senkivel. Láttuk, hogy kurva jó lesz, mégse lőttünk el rá egy első kört, mert ott tudtunk mások által is nagyobbra értékelt játékost húzni (Swann), és vigyorogva behúztuk a 4. körben, hiszen tudtuk, hogy senki más nem fogja korábban.
tenorx
És azt egyébként honnan tudod, hogy a többi csapatnál nem mondjuk a 40. helyen volt rangsorolva és mi nem akartunk kockáztatni, nehogy kivigyék a 2. körben előlünk. Soha egyik csapat sem fogja megmutatni a boardját, hogy hova értékelik. Sokan megnézték őt is, lehet nem találták benne azt amit Colbert látott. Azt persze könnyen el tudom képzelni, hogy olyan értékeket keresnek, amikkel mi nem tudunk feltétlenül azonosulni, mert őszintén mondom, leszarom, hogy milyen fantasztikus családból jött, focizni tudjon, meg ne veszítse el a fejét és ültessék le asszonyverésért, aztán ennyi. Colbert lehet azt nézte, hogy iszik e halhoz vörösbort...
De az, hogy kinek a boardján hányadik, arról nem tudhatsz semmit.
Klaci79
Nyilván biztosan nem tudhatod, de ne gondold, hogy rumorok nem mennek körbe körbe a teamek között 😊
tenorx
Hát ja és lehet pont ezért húztuk be őt ilyen hamar. Vagy Te azt is tudod, hogy nem akarta senki?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Aludtam rá egyet, nem lettem sokkal boldogabb.
Egy dolgot látni kell - a draft egy kereslet/kínálat játék.
Mi határozza meg egy játékos drafthelyét? Sokan most a tehetséget mondanák elsőnek, de kurvára nem. Az határozza meg, hogy hol szerepel a csapatok boardjain.
Ha van egy játékos, aki nálad a 28. legjobb játékos az egész drafton, de mindenhol máshol le van értékelve a 3. kör elejére, akkor nem az a megoldás, hogy berántod az első körben, hanem szépen letradelsz, és vigyorogva behúzod a második körben.
Ezt régen a Steelers is tudta, azt hiszem John Stallworth volt az a játékos, akit 74-ben úgy draftoltunk, hogy kb. csak nekünk volt róla gametape-ünk, és nem osztottuk meg senkivel. Láttuk, hogy kurva jó lesz, mégse lőttünk el rá egy első kört, mert ott tudtunk mások által is nagyobbra értékelt játékost húzni (Swann), és vigyorogva behúztuk a 4. körben, hiszen tudtuk, hogy senki más nem fogja korábban.
tenorx
És azt egyébként honnan tudod, hogy a többi csapatnál nem mondjuk a 40. helyen volt rangsorolva és mi nem akartunk kockáztatni, nehogy kivigyék a 2. körben előlünk. Soha egyik csapat sem fogja megmutatni a boardját, hogy hova értékelik. Sokan megnézték őt is, lehet nem találták benne azt amit Colbert látott. Azt persze könnyen el tudom képzelni, hogy olyan értékeket keresnek, amikkel mi nem tudunk feltétlenül azonosulni, mert őszintén mondom, leszarom, hogy milyen fantasztikus családból jött, focizni tudjon, meg ne veszítse el a fejét és ültessék le asszonyverésért, aztán ennyi. Colbert lehet azt nézte, hogy iszik e halhoz vörösbort...
De az, hogy kinek a boardján hányadik, arról nem tudhatsz semmit.
Klaci79
Nyilván biztosan nem tudhatod, de ne gondold, hogy rumorok nem mennek körbe körbe a teamek között 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Aludtam rá egyet, nem lettem sokkal boldogabb.
Egy dolgot látni kell - a draft egy kereslet/kínálat játék.
Mi határozza meg egy játékos drafthelyét? Sokan most a tehetséget mondanák elsőnek, de kurvára nem. Az határozza meg, hogy hol szerepel a csapatok boardjain.
Ha van egy játékos, aki nálad a 28. legjobb játékos az egész drafton, de mindenhol máshol le van értékelve a 3. kör elejére, akkor nem az a megoldás, hogy berántod az első körben, hanem szépen letradelsz, és vigyorogva behúzod a második körben.
Ezt régen a Steelers is tudta, azt hiszem John Stallworth volt az a játékos, akit 74-ben úgy draftoltunk, hogy kb. csak nekünk volt róla gametape-ünk, és nem osztottuk meg senkivel. Láttuk, hogy kurva jó lesz, mégse lőttünk el rá egy első kört, mert ott tudtunk mások által is nagyobbra értékelt játékost húzni (Swann), és vigyorogva behúztuk a 4. körben, hiszen tudtuk, hogy senki más nem fogja korábban.
tenorx
És azt egyébként honnan tudod, hogy a többi csapatnál nem mondjuk a 40. helyen volt rangsorolva és mi nem akartunk kockáztatni, nehogy kivigyék a 2. körben előlünk. Soha egyik csapat sem fogja megmutatni a boardját, hogy hova értékelik. Sokan megnézték őt is, lehet nem találták benne azt amit Colbert látott. Azt persze könnyen el tudom képzelni, hogy olyan értékeket keresnek, amikkel mi nem tudunk feltétlenül azonosulni, mert őszintén mondom, leszarom, hogy milyen fantasztikus családból jött, focizni tudjon, meg ne veszítse el a fejét és ültessék le asszonyverésért, aztán ennyi. Colbert lehet azt nézte, hogy iszik e halhoz vörösbort...
De az, hogy kinek a boardján hányadik, arról nem tudhatsz semmit.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Edmunds. Nem értek egyet Lacival abban, hogy nem oldottunk meg semmit. Ez nem igaz. Ő egy tipikus Steeler. Ahogy írtam itt pár héttel ezelőtt a gyémánt csomagunk építése láthatóan cél és ő (és egyébként Burnett is) tökéletesen beleillik ebbe. Nekem tetszik az a vonal, hogy ne Sacit keressünk, hanem rugalmasan használható, jól kommunikáló embert, aki TE-ket is tud követni, deha kell hátul is teljesít, és ha kell fel tud jönni a boxba.
Klemó
Sztem pont nem ilyen játékos kellett volna nektek, atletikus, parádés felépítés, fizikai paraméterek, de az ösztönök, a footbal IQ azért nem 10-es, hogy finoman fogalmazzak. Ezzel pont nem lesz előrébb a védelmetek a meglátásom szerint, olyan aki ostoba és nagyot üt volt eddig is.

Viszont Shazier 😕 Én azt hittem ennél azért jobb állapotban van, szívszorító volt látni.
gabokocka
Ezek szerint nem láttad mostanában! Ez volt az első alkalom, hogy nem volt mellette mögötte tolókocsi, hanem nyilvánosság előtt saját lábán lépkedett.

Klaci79
Ööö, mintha múltkor az alma materének meccsén is saját lábon jelent volna meg, és akkor jobbnak tűnt a mozgása.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Amennyiben ezt az úriembert ma kihúzzuk, akkor számomra még elfogadható kategóriába is csúszhat az Edmunds pick. 😊

 www.youtube.com/watch?v=FeaPxtE6xpk

Spartans fanként annyira nem kedveltem egyetemistaként, de itt viszont el tudnám viselni 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Aludtam rá egyet, nem lettem sokkal boldogabb.
Egy dolgot látni kell - a draft egy kereslet/kínálat játék.
Mi határozza meg egy játékos drafthelyét? Sokan most a tehetséget mondanák elsőnek, de kurvára nem. Az határozza meg, hogy hol szerepel a csapatok boardjain.
Ha van egy játékos, aki nálad a 28. legjobb játékos az egész drafton, de mindenhol máshol le van értékelve a 3. kör elejére, akkor nem az a megoldás, hogy berántod az első körben, hanem szépen letradelsz, és vigyorogva behúzod a második körben.
Ezt régen a Steelers is tudta, azt hiszem John Stallworth volt az a játékos, akit 74-ben úgy draftoltunk, hogy kb. csak nekünk volt róla gametape-ünk, és nem osztottuk meg senkivel. Láttuk, hogy kurva jó lesz, mégse lőttünk el rá egy első kört, mert ott tudtunk mások által is nagyobbra értékelt játékost húzni (Swann), és vigyorogva behúztuk a 4. körben, hiszen tudtuk, hogy senki más nem fogja korábban.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nekem elsőre a mi választásunk a legrosszabb az első körben. Őt és itt választani? Mozoghattunk volna felfelé, lefelé, de nem. Az nem is kérdés, hogy volt nála jobb S akit választhattunk volna. Nekem nagy csalódás az 1. kör, de majd ma.
pfefe8
50% a jó vs rosszra
ThundersNFL
Leegyszerűsítve igen😊. Persze lehet még HOF a gyerek, Ab-t is a hatodik körben húztuk tudom😊. Nem is igazán az tűnik gáznak ,hogy őt húztuk, hanem hogy az első körben.

Steelers fan
több mint 5 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Röviden fejtem ki a véleményemet: A Steelers front office elmegy a náthás picsába...
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Nekem elsőre a mi választásunk a legrosszabb az első körben. Őt és itt választani? Mozoghattunk volna felfelé, lefelé, de nem. Az nem is kérdés, hogy volt nála jobb S akit választhattunk volna. Nekem nagy csalódás az 1. kör, de majd ma.
pfefe8
50% a jó vs rosszra

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nekem elsőre a mi választásunk a legrosszabb az első körben. Őt és itt választani? Mozoghattunk volna felfelé, lefelé, de nem. Az nem is kérdés, hogy volt nála jobb S akit választhattunk volna. Nekem nagy csalódás az 1. kör, de majd ma.

Steelers fan
több mint 5 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Most néztem vissza a bejelentést, Shazier bemondta a picket... se nem taps, se nem búúúúgás, meg húúúzás, hanem abszolút kuss 😀 szegény Shazier sem tudta hova tenni a dolgot 😀



Meccs highlights... hát... remélem, ez egy tényleg rossz meccse volt Edmundsnak, különben baj van. (feltételezve, hogy a hibák sokszorozódnak egy NFL meccsen, a nagyon jó megoldások pedig csökkennek)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem Soldi mondja meg hogy jó húzás volt-e, vagy nem 😊

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát nekem tán a ti picketek volt a leginkább fejvakarós. Terrell Edmundsot jobbára 3-4 körre tette mindenki. Amúgy nem rossz playa, de kissé reach szagú, főleg hogy pl bent volt még Landry vagy Oliver...

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Amúgy Terrell Edmunds NFL hasonmása Deone Bucannon (Cardinals S/LB). Úgyhogy hasonló szerepben használhatjuk, mert voltak anno tweetek, hogy Bucannon tetszett Tomlinéknak.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A draft stratégiánkat egyelőre nem látom, nem tudom, hogy mi volt a pickben a koncepció.

Arra szerintem sokan számítottak, hogy R. Smith és Tremaine Edmunds magasan kimennek. Azt nem vártam, hogy a Dallas bejön LvdE-ért, de oda nem tudtunk volna normális ellenértékkel felmenni, úgyhogy elfogadom, hogy őt elvitték előlünk, számítottam is rá.

A 22. pick és a Titans beelőzése lett volna fontos, mondjuk hat helyes felmozgás egy ILB-ért nem lett volna a világ.

Lehet, hogy az FO-t elrettentette Evand pocsék combine-ja, mert azért Tomlin a fizikai felmérőkre és paraméterekre mindig ügyelt (kivéve Jarvis Jones).

Lényegében én 28.-on Justin Reidet, Harold Landry-t, Will Hernandezt és Isaiah Olivert vártam volna.

Lehetséges magyarázatom, hogy miért nem ők:
- Reid helyett egy más típusú safety jött.
- Landry nálunk DE lett volna, mert OLB-nek lassú, viszont Tuittékat nyilván nem cseréled le, mögöttük van Alualu, mint normális backup.
- Hernandez egy dömper, mindenkit felborít, de egy TOP3 összeszokott és jól működő egységet nem bolygatsz meg, backupnak meg luxus egy első körös guard.
- Oliver press-ben jó, viszont mi sokat zónázunk, amiben meg elveszett. Gondolom nem akartak Burns túloldalára egy hasonlót, mert Haden shutdown még mindig tud játszani, ami jelenleg nekünk nagyobb érték. Plusz van egy kipróbálatlan Brian Allenünk, aki magas és erős, ezért pressre jó lehet.
- Taven Bryan inkább 4-3ban hasznos, 2-3 emberes DL-ben elveszett volna, mert NT/UT-nek kicsi.

Akit bánok, az talán Josh Jackson és Ronnie Harrison. Akit egyáltalán nem bánok, hogy nem húztunk, az Guice.