Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Bell÷)

Freeman aki Top 10 rb + Sanu aki no. 2 wr és Top 5 #O van a Falconsnál, nem szereztek annyi yardot(tavaly) mint Bell egymaga!

Ezért éri meg a pénzét Bellt!
steelwolf
Megeri, de nem nekünk. Ben és AB pénze mellett már nehéz beilleszteni az O pénzébe, ha pedig hosszú távra 14 milliókat költünk meg egy RB-re, az nem vezet sehova. Ezzel csak lyukakat gyártanánk a többi egységbe. Ráadásul szerintem nem is a pénz a gond, hanem a gari, amit mi max a QB-nak adunk nagy arányban.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
Ebből sem lett szerződés. Éljen a tag.
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1018937120382181376

Szerkesztette: Razi
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell÷)

Freeman aki Top 10 rb + Sanu aki no. 2 wr és Top 5 #O van a Falconsnál, nem szereztek annyi yardot(tavaly) mint Bell egymaga!

Ezért éri meg a pénzét!
steelwolf
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell÷)

Freeman aki Top 10 rb + Sanu aki no. 2 wr és Top 5 #O van a Falconsnál, nem szereztek annyi yardot(tavaly) mint Bell egymaga!

Ezért éri meg a pénzét Bellt!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Meg hogy kik az idei Redman award várományosok mindenki szemében.

Samuels-bár ő ugye relative előkelő helyen jött a díjhoz, de kíváncsi leszek rá, tudjuk-e kreatívan használni, tud-e passzblokkolni stb.

Frazier-azt mondják Payne miatt nem tudott kibontakozni sem eddig ALA-ban, most kap lehetőséget, ha odafér csere NT-be, lehet néha bekerül Wooble helyére is goalline és short szituknál. Kérdés lesz nála, mennyire lesz agresszív, az egyensúlya és hogyan tud futni a labdás után, a legtöbb DT-nek ez a nagy lépés amit meg kell tanulnia (Run to the ball).

És nálam Henderson befut, hátha lesz egy KR/PR-ünk végre, aki tud vmit alkotni.

RJ Prince is egy szépen felépített ember, bár tavaly is volt egy hasonló OG típus, neki nem jött be
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehetne olyat játszani h hogyan állna össze mindenidők legjobb Steelers-e mind #O és #D oldalon!
Én meg tanulhatnám tovább h kik voltak a legendák!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF

GLB zik itt valaki?

Akar meg valaki nfl mmorpg jatekkal jatszani?

Ha igen irjon nekem es segitek kiigazodni. Regelni. Irtam errol egy tobb oldalas tajekoztatot, meg csinaltam hozza egy weblapot, hogy a kezdetekben elegendo segitseg legyen. Most kezdodik a szezon kedden, igy hetfo elottig erdemes regelni hogy a legjobb jatekosod legyen es a boost is jo legyen. Persze lehet utana is. Mivel kedd lesz ha jol emlekszem -5. nap. Tehat van ido boven. Csak most a legjobb... Meg a kovetkezo szezon elott.

Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.
Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatek. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat...

OFF vege.
gabistar
Egy hét és TC. Aztán fantasy, regeltem, de nem tudom, lesz-e rá kapacitás, ez márciusban jött volna jól 😊
Spy
Most volt az elozo szezonnak vege ott kb 10 napja. Most kezdodik az uj szezon.

 docs.google.com/document/d/1fwZX6NvaZ1oScZZRzyvs4NOuCGRsnMYwzIkvFxD82BY/edit Jatekos epites leiras segitseg, akinek kell kis segitseg annak itt leirom kb mi van benne. Aki akarja az meg csak ramegy a linkre es...

Addig erdemes a training pontokat a fo skillre tenni. Egy training utan. Ha van eleg bonusz pontod, az intense train utan. Akkor enhanced 10% skill training re kell tenni egy csillagot 6 bonusz pontert 10% ot.

Majd pedig intense training elni 3x a fo skillt (ha meg nincs meg a kovetkezo csillagra 12 pontert a megfelelo bonusz pont, ha megvan akkor), aztan pedig megvenni 20% ra megintcsak a fo skill et, legyen ez a speed sebesseg.

Aztan hagyni hogy legyen 15 bonusz pont od a vegen. Ne hasznald el az osszes bonusz point odat. Mert azert pedig lehet egy skill pontot venni. Buy 1 skill point for 15 bonus point. Es ugy el lehet erni a softcapet. 48.07+

Ami segitsegevel automatikus level gain (ALG) et kapsz. Azok a szoft capek. Az azert jo mert akkor kapsz folyamatosan a fo skillre, ami elerte a szoftcap szintjet pontokban (szamokban jelen esetben a 48.07 nal nagyobb erteket akkor) extra ingyen pontokat % aranyban kapsz.

Aztan kell menni majd a masodik szoft capre stb. Hogy ugyaningy ki tudd hasznalni az automatic gaining level (ALG)-t.

De azert hogy elerd eloszor az elso szoft cap et, holnap mar lehet boostolnod 3x. Boost utan, pedig meg kell hagyni a megmaradt skill pointjaidat kesobbre, ha mar elerted a 48.07 pontot es az elso szoftcapet a fo skillednel itt sebessegnel. Mert csak az elso szoftcapet tudod eloszor elerni.

Es erdemes meghagyni az extra maradek skill pontot kesobbre. Mivel ha elerted az elso szoft capet. Akkor 1 skill point helyett 2 pont kell hogy a pl sebesseg eggyel nagyobb legyen. Ezert erdemes eddzeni mindennemu boost elott az offseasonban.

Majd az utolso offseason napon el kellene erned pl sebesseggel az elso szoftcap szamot, boostbol es a meglevo skill pontokbol.

Es megvarni mig el tudod erni a masodik szoft capet. Es oda tenni a maradek skill pontot. Es csak akkor ha ott is el tudod erni a masodik szoft cap erteket a meglevo skill pointjaidbol.

 wiki.goallineblitz.com/index.php/Ability_Softcaps Elso fejbol azt hiszem 48.07+ pont a sebessegen mondjuk. Aztan 60.52+ a masodik szoftcap. Aztan pedig a harmadik szoftcap pedig 67.98+.

Lenyeg ha ezeket az ertekeket elered, akkor valtozik a skill pont felhasznalas erteke. No mindig. Szoval nem egy lesz 1-->2 lesz. Utana a masodik cap nel pedig 2-->3 ha jol emlekszem.

De a legfontosabb, ha elered barmelyik szoftcap erteket, akkor automatikusan kapsz extra training % okat. Ami hatalmas segitseg. Mert nem kell 2 skill pontot tenned a sebessegre, hanem ez az automatikus level gaining ad neked, 33% ot naponta. Es igy ertheted el a maximumot.

Irtam par embernek levelet, aki tudom hogy regelt. Az inboxban te is talalsz akkor levelet tolem. Szoval ha kell meg csapat, vagy anyag kuldtem mar parat. De tudok kuldeni meg.

Na off vege. Bocsi a hosszu leirasert.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
OFF

GLB zik itt valaki?

Akar meg valaki nfl mmorpg jatekkal jatszani?

Ha igen irjon nekem es segitek kiigazodni. Regelni. Irtam errol egy tobb oldalas tajekoztatot, meg csinaltam hozza egy weblapot, hogy a kezdetekben elegendo segitseg legyen. Most kezdodik a szezon kedden, igy hetfo elottig erdemes regelni hogy a legjobb jatekosod legyen es a boost is jo legyen. Persze lehet utana is. Mivel kedd lesz ha jol emlekszem -5. nap. Tehat van ido boven. Csak most a legjobb... Meg a kovetkezo szezon elott.

Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.
Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatek. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat...

OFF vege.
gabistar
Egy hét és TC. Aztán fantasy, regeltem, de nem tudom, lesz-e rá kapacitás, ez márciusban jött volna jól 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
most Tomlin optimista Bell kapcsán, de itt azért óráról órára változnak a dolgok...
Klaci79
kíváncsi leszek az idei ajánlatra
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
most Tomlin optimista Bell kapcsán, de itt azért óráról órára változnak a dolgok...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF

GLB zik itt valaki?

Akar meg valaki nfl mmorpg jatekkal jatszani?

Ha igen irjon nekem es segitek kiigazodni. Regelni. Irtam errol egy tobb oldalas tajekoztatot, meg csinaltam hozza egy weblapot, hogy a kezdetekben elegendo segitseg legyen. Most kezdodik a szezon kedden, igy hetfo elottig erdemes regelni hogy a legjobb jatekosod legyen es a boost is jo legyen. Persze lehet utana is. Mivel kedd lesz ha jol emlekszem -5. nap. Tehat van ido boven. Csak most a legjobb... Meg a kovetkezo szezon elott.

Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.
Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatek. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat...

OFF vege.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az a baj, hogy Bell-en nem lehet eligazodni. Nemrég ilyet nyilatkozott:

 www.tdmagazin.hu/hirek/boldog-vagyok-mar-kozel-a-megallapodas-bell/3294

Azóta semmi. Olyan mint egy nagy gyerek, Ő sem tudja mit akar.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon Bell megkapja-e a nagy zsugát? Már csak 3 nap maradt 😕
Dodó
nem...
Klaci79
Akkor jöhet a Miskolc Steelersböl az Rb!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Vajon Bell megkapja-e a nagy zsugát? Már csak 3 nap maradt 😕
Dodó
nem...
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Vajon Bell megkapja-e a nagy zsugát? Már csak 3 nap maradt 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kemény hír:
Top five Madden ratings for the Pittsburgh Steelers.
1. Antonio Brown – 99
2. Le’Veon Bell – 96
3. David DeCastro – 95
4. Cameron Heyward – 88
5. Ben Roethlisberger – 88

Last. Kameron Canaday - 40
Klaci79
Újoncok?
steelwolf
Nem, még Canaday is lenyomott már egy teljes évet!
Wyatt
Nem tom, a nevéből ítélve ő csak egy napot tud.
empty taxi
Végre egy jó szóvicc | (nem) | , de legalább nem azt írtad, hogy nem is gondoltad, hogy ilyen sima lesz a Kamerun–Kanada (4–0)

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
JuJu találkozott Istennel.
 twitter.com/TeamJuJu/status/1016805129071149056
iktriad
Látszik, hogy hamis isten, mivel aki Isten arcát megpillantja, az meg is hal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JuJu találkozott Istennel.
 twitter.com/TeamJuJu/status/1016805129071149056
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Kemény hír:
Top five Madden ratings for the Pittsburgh Steelers.
1. Antonio Brown – 99
2. Le’Veon Bell – 96
3. David DeCastro – 95
4. Cameron Heyward – 88
5. Ben Roethlisberger – 88

Last. Kameron Canaday - 40
Klaci79
Újoncok?
steelwolf
Nem, még Canaday is lenyomott már egy teljes évet!
Wyatt
Nem tom, a nevéből ítélve ő csak egy napot tud.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kemény hír:
Top five Madden ratings for the Pittsburgh Steelers.
1. Antonio Brown – 99
2. Le’Veon Bell – 96
3. David DeCastro – 95
4. Cameron Heyward – 88
5. Ben Roethlisberger – 88

Last. Kameron Canaday - 40
Klaci79
Újoncok?
steelwolf
Nem, még Canaday is lenyomott már egy teljes évet!

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kemény hír:
Top five Madden ratings for the Pittsburgh Steelers.
1. Antonio Brown – 99
2. Le’Veon Bell – 96
3. David DeCastro – 95
4. Cameron Heyward – 88
5. Ben Roethlisberger – 88

Last. Kameron Canaday - 40
Klaci79
Újoncok?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shaziernél van vmi előrelépés?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Kemény hír:
Top five Madden ratings for the Pittsburgh Steelers.
1. Antonio Brown – 99
2. Le’Veon Bell – 96
3. David DeCastro – 95
4. Cameron Heyward – 88
5. Ben Roethlisberger – 88

Last. Kameron Canaday - 40
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HB AB84!! (30)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
Ennyire uborka van, hogy nem ír senki, vagy totál vakon vagyok és mindenki más fórumon nyomul? 😊
laby
1, Tiszta erőből nyár van.
2, Meg gurulós vb.
3, A 'más fórumon' június 12. óta 6 darab bejegyzés született, ebből 1 hosszabb, 4 egysoros, 1 kép.