Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
15% az kevesebb garantált mint a tag azt nyilván hülye lenne aláírni. 1 év alatt több garantáltat keres aztán vagy így járt vagy kap egy közel 40-50%os garantált pénzt másnál.
Milyen fal mögé megy rajta is fog múlni, fog ő annyi helyről ajánlatot kapni, hogy válogathasson, sőt szerintem olyan helyről is amiben hosszabb távon lehet több potenciál van mint a Steelersben.
Kiülni nem fog azzal a pénzügyi helyzetét rontaná.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
El kellene cserélni Guice-ért a Skinshez Elliott és Barkley mellé. Lehet az is vakvágány lenne, de legalább megpróbáltuk és NFC-be menne.
Spy
Nem köll ide a francnak sem! 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát igen, ez mondjuk mindig kérdéses persze. Mondjuk én ezt is megértem, és van egy olyan érzésem, hogy ha úgy játszik, mint eddig, akkor azért az évi 14 misi meglett volna. Viszont a Steelers meg nem hülye, hogy ha nem úgy játszik, akkor nem garantálják be neki az egészet. Kíváncsi leszek, melyik csapat fizeti őt agyon jövőre
Wyatt
Egy két kétségbeesett csapat, aki majd megváltást vár tőle és nagyot csalódik benne. "Komoly" csapat ennyi pénzt és ilyen garantált tartalmat nem fog kifizetni egy futónak, még Bellnek sem. Azért neki komoly kockázat van egy hosszútávú(3,vagy több éves) szerződésben. Sérülései, elhasználtsága, egy pippantásra az egy éves eltiltástól, stb. Ezek a paraméterek egy olyan szerződésre jogosítanak fel amit mi most ajánlottunk neki. Kevés garantált, ha van teljesítmény akkor viszont sokat kereshet. Érthető hogy ő ezt nem fogadta el. Az is érthető, hogy mi csak ilyen szerződért ajánlottunk neki.
pfefe8
Az eltiltas az egyeduli dolog, ami hogy mondjam finoman teljesen relevans ezekbol amit felsoroltal.

Mert egy, ha kap egy off falat akkor jol fog jatszani (ha nincs belsos infod arrol, hogy biztos egy szar off line csapat viszi el, mert lehet egy olyan csapat vinne el, ahol pont egy jo futonyira vannak a jo off egysegtol).

Ketto ha nem kap jot, akkor is atlagosra kihozza kb. Ha massal nem azzal, hogy akar wr kent is felallhat oldalra es egy hatalmas missmatch lesz az lb cover vs bell.

Harom, az elhasznaltsagara hivatkozni meg korai, mivel fiatal es nem hasznalodott el. Kulonben nem tettuk volna ra a taget 14-15 millaert.

Negy, ha serulekeny lenne, akkor meg mar egy serules is lehet ugyanolyan veszelyes, mint amire most azt irod, hogy kockazat a szivas. Neki minden egyes jatekban benne van a kockazat, hogy durvan leserulhet, akar orokre kiesve az nflbol, vagy hosszu tavra, vagy egy szezonra. Ami pont ugyanugy egy ideny is lehetne, ha szerencseje van, mint a fuves szivas eltiltas. Szoval ez kb 50-50. Vagy igy lesz, hogy leserul vagy nem. Mint a szivas vagy igy lesz vagy nem. Ugyanannyi esellyel. Es ha azt nezed a serules veszely eselye nagyobb, amikor ilyen tomegu emberek akarjak bebizonyitani neked, akar 5 en is, hogy mar pedig itt bell te nem tudsz futni. Vagy csavarjak ki a labadat a poban, hogy utana ne jatszal sipszo utan a jatekot tovabb folytatva (ravens steelrs po, mar nem emlekszem mikor, de hala istennek nem lett serules, de arra ment ki suggs es a tobbi vedo) stb...

Szoval a serules minden futonak ugyanugy benne van. Es ezert akart garantaltat. A csapat meg ezert nem ad neki. Ennyi..Se tobb se kevesebb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
1.: Bell helyében ennyi garantálttal én sem írtam volna alá
2.: Erre az évre kap 15 misit, így nagy pofátlanság tőle hogy azt tervezi hogy nem vesz részt a TC-n.
bcsarli
Nem igazan nagy pofatlansag. Mivel megmondta, hogy ha rateszik a masodik taget is, akkor akar kiuli a szezont, addig ameddig csak tudja, nem tudom fejbol a szabalyt, de talan a fele meccset. Szoval nem igazan lehet mondani, hogy nem szolt volna elore. Vagy igen?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
El kellene cserélni Guice-ért a Skinshez Elliott és Barkley mellé. Lehet az is vakvágány lenne, de legalább megpróbáltuk és NFC-be menne.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1.: Bell helyében ennyi garantálttal én sem írtam volna alá
2.: Erre az évre kap 15 misit, így nagy pofátlanság tőle hogy azt tervezi hogy nem vesz részt a TC-n.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF:
Meg mindig lehet jonni es jatszani kellenek a jo jatekosok es keszitoik stb. Gyertek, gyertek. 😊

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=58723809 Itt tudtok regelni.

Meg a szezon kezdesig. Tehat addig erdemes lenne jatekost csinalni es csapatot talalni. Ha nem sikerul meg mindig lehet barmikor regisztralni es cpu csapathoz menni. A contract menure menve. Cpu offereket kivalasztva. Nekem bell a futom. 😊

 glb.warriorgeneral.com/game/player.pl?player_id=4719675 mar jatszott is egy bemelegito meccset. Kicsit sem vagyok elfogult.

Akik regisztraltak es lattam hogy magyarok irtam pm et nektek, hogy lehet a legjobb playert epiteni, meg hogy mikre kell figyelni. Es egyeb leirasokat. De meg senki sem ment ra az inbox bejovo leveletekre. Azt ha megnezitek, sok jo tanacs leiras van ott levelkent. Nagy kek ikon INBOX, a krealt ugynokotok neve alatt. Jo jatekot.

Akinek kell magyar nyelvu leiras, azt is el tudom kuldeni, meg sokaknak mar el is kuldtem, annak a weboldalnak a linkjet, amit csak ezert csinaltam es minden le van irva benne. Hogyan kell krealni. Hogyan kell csapatot talalni. Hogyan kell epiteni stb. Jo szorakozast.

OFF vege.

De visszaterve ra, az hogy egy szippantasnyira van egy eves szunetrol az gaz, mert rajta mulik csak. De ami nekem veszelyesebb, de nem valoszinubb, az az hogy egy playben raesnek 4 en es vege az egesz jakos karierjenek. Melyiknek van hosszu tavon nagyobb hatranya? Melyiknek van rovid tavon nagyobb valoszinusege?

Nyilvan ha megvan a szerzodese, akkor a pippantasnak. De sohasem lehet tudni. Es hat egy futo oregszik, ahogy irjatok hasznalodik. Meg most kell neki jo szerzodes, amig prime koraban van. Utana mar b*szhatja. Es nem veletlen, hogy erolkodik mindket fel. Csak hat penz beszel kutya ugat, garantalt money dont, hogy megallapodnak vagy sem.

Saci sokk utan, ami meg mindig az, nem csoda hogy garantaltat akar tobbet. Nem mintha korabban nem igy lett volna. De azt atelve, hogy a csapattarsad lehet soha sem jar. Stb, engem biztos elgondolkoztatott volna. Es szerintem barkit is. Nem veletlen a huzavona. De hat ez az nfl. Meg gladiatorok sportja mondjuk mi. De azert ott ezen gladiatorok mogott ugyanolyan ember lakozik.

Akinek, ha saci esete lesz pl a megelhetes eleg nagy gondot okoz majd. Jatszani nem fog tudni. Jarni alig birt. Remeljuk rendbe jon annyira, hogy talaljon valami jo kis nfl utani eletbeli munkat. Tudosito. Talan eddzo stb. Mert gondoljatok bele, erre keszult 4 eves kora ota. Aztan egy masodperc es uszik minden sajna.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Hát igen, ez mondjuk mindig kérdéses persze. Mondjuk én ezt is megértem, és van egy olyan érzésem, hogy ha úgy játszik, mint eddig, akkor azért az évi 14 misi meglett volna. Viszont a Steelers meg nem hülye, hogy ha nem úgy játszik, akkor nem garantálják be neki az egészet. Kíváncsi leszek, melyik csapat fizeti őt agyon jövőre
Wyatt
Egy két kétségbeesett csapat, aki majd megváltást vár tőle és nagyot csalódik benne. "Komoly" csapat ennyi pénzt és ilyen garantált tartalmat nem fog kifizetni egy futónak, még Bellnek sem. Azért neki komoly kockázat van egy hosszútávú(3,vagy több éves) szerződésben. Sérülései, elhasználtsága, egy pippantásra az egy éves eltiltástól, stb. Ezek a paraméterek egy olyan szerződésre jogosítanak fel amit mi most ajánlottunk neki. Kevés garantált, ha van teljesítmény akkor viszont sokat kereshet. Érthető hogy ő ezt nem fogadta el. Az is érthető, hogy mi csak ilyen szerződért ajánlottunk neki.

Steelers fan
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Hát igen, ez mondjuk mindig kérdéses persze. Mondjuk én ezt is megértem, és van egy olyan érzésem, hogy ha úgy játszik, mint eddig, akkor azért az évi 14 misi meglett volna. Viszont a Steelers meg nem hülye, hogy ha nem úgy játszik, akkor nem garantálják be neki az egészet. Kíváncsi leszek, melyik csapat fizeti őt agyon jövőre
Wyatt
Jets
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, ez mondjuk mindig kérdéses persze. Mondjuk én ezt is megértem, és van egy olyan érzésem, hogy ha úgy játszik, mint eddig, akkor azért az évi 14 misi meglett volna. Viszont a Steelers meg nem hülye, hogy ha nem úgy játszik, akkor nem garantálják be neki az egészet. Kíváncsi leszek, melyik csapat fizeti őt agyon jövőre

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
nem tom, én látom a logikát abban h ha csak fél szezont játszik ám azt All-Pro szinten, akkor fél szezonnal több marad a tankjában, ami egy új szerződés előtt azért nem mind1 egy futónál
empty taxi
Nem tudom, én meg valahogy furcsállom, hogy egy futó, aki két éve nem tud megegyezni a klubjával néhány millió dollár miatt, most eldob 7.27 milliót azért, hogy fél évet kihagyjon
Wyatt
Ha jelenértékben többet nyer jövőre az új szerződésében, mint a most veszni hagyott 7.27 millió $, akkor közgazdasági értelemben helyes döntést hozna az esetleges holdouttal.
Teszem hozzá a helyében én végigtolnám a szezont.
empty taxi
De nyer többet? Évi 14 misi ebben a formában nem volt megfelelő. Tegyük fel, hogy 15 már igen. Most, ha kihagyja a fél évet, bukik 7.27 milla körül, az évi majdnem 1.5 millió. Tehát, ha évi 15-öt akart eddig, akkor már 16.5 milliót kellene legalább kapnia ahhoz, hogy a kiesett összeg visszajöhessen, és akkor ott tartunk, hogy csak egymillióval kap többet, mint ami a Steelersnél jöhetett volna. Tehát inkább ennél több kellene. Én egyrészt már a 14-et sem adnám meg egy futónak, nem hogy e felett, de szerintem így, hogy gyakorlatilag elbúcsúztatták Pittsburghből, azért az a 7 misi fog még kelleni neki annyira, hogy ne hagyjon ki meccseket.
Wyatt
Közben megszólalt egyébként Bell ügynöke is állításuk szerint nem az évi 14 millát keveselték, hanem azt h 15%-nál is kevesebb volt a garantált tartalom a szerződésben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
nem tom, én látom a logikát abban h ha csak fél szezont játszik ám azt All-Pro szinten, akkor fél szezonnal több marad a tankjában, ami egy új szerződés előtt azért nem mind1 egy futónál
empty taxi
Nem tudom, én meg valahogy furcsállom, hogy egy futó, aki két éve nem tud megegyezni a klubjával néhány millió dollár miatt, most eldob 7.27 milliót azért, hogy fél évet kihagyjon
Wyatt
Ha jelenértékben többet nyer jövőre az új szerződésében, mint a most veszni hagyott 7.27 millió $, akkor közgazdasági értelemben helyes döntést hozna az esetleges holdouttal.
Teszem hozzá a helyében én végigtolnám a szezont.
empty taxi
De nyer többet? Évi 14 misi ebben a formában nem volt megfelelő. Tegyük fel, hogy 15 már igen. Most, ha kihagyja a fél évet, bukik 7.27 milla körül, az évi majdnem 1.5 millió. Tehát, ha évi 15-öt akart eddig, akkor már 16.5 milliót kellene legalább kapnia ahhoz, hogy a kiesett összeg visszajöhessen, és akkor ott tartunk, hogy csak egymillióval kap többet, mint ami a Steelersnél jöhetett volna. Tehát inkább ennél több kellene. Én egyrészt már a 14-et sem adnám meg egy futónak, nem hogy e felett, de szerintem így, hogy gyakorlatilag elbúcsúztatták Pittsburghből, azért az a 7 misi fog még kelleni neki annyira, hogy ne hagyjon ki meccseket.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
nem tom, én látom a logikát abban h ha csak fél szezont játszik ám azt All-Pro szinten, akkor fél szezonnal több marad a tankjában, ami egy új szerződés előtt azért nem mind1 egy futónál
empty taxi
Nem tudom, én meg valahogy furcsállom, hogy egy futó, aki két éve nem tud megegyezni a klubjával néhány millió dollár miatt, most eldob 7.27 milliót azért, hogy fél évet kihagyjon
Wyatt
Ha jelenértékben többet nyer jövőre az új szerződésében, mint a most veszni hagyott 7.27 millió $, akkor közgazdasági értelemben helyes döntést hozna az esetleges holdouttal.
Teszem hozzá a helyében én végigtolnám a szezont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja azt gondoltam 😊
Mindegy, lenyom még itt egy jó évet, aztán elmegy nagy pénzért egy gyenge csapatba, ahol vacak a fal, nincs irányító és nincs Antonio Brown szintű elkapó sem, minden védelem csak rá kell, hogy készüljön, aztán majd örülhet a sok pénzének
Wyatt
Egy valamit azert ne felejtsunk el. O is ott volt es latta saci seruleset. Es azert az elegge ra tudja meg jobban nyomni a belyeget arra, hogy az nfl ben, ki tudja meddig jatszol. Es hat neki mint futo, nincs extra vedelem, hogy nem erhetnek hozza stb. Szoval, gyerek kora ota azert dolgozott, hogy ide keruljon. Es a posztja egyik legjobbja. gabistar
Én mindent megértek, csak volt Ninkovichnak nálunk anno egy érdekes mondása, hogy persze elmehetsz valamivel több pénzért egy másik csapathoz, csak ha közben sorra vesztesz, akkor nem érzed magad ettől majd jobban

Én Bellt is megértem, keresse csak meg magának a nagy pénzt. Viszont az a csapat, amely ilyen pénzt fog fizetni egy futónak, az pont azért tud ilyen pénzt fizetni, mert olyan csapat is. Aztán majd amikor szenved a klasszisokkal gyengébb fal mögött, nudli irányítóval és valódi veszélyt jelentő elkapó nélkül, akkor majd örül annak, hogy legalább fizetve van. Arról nem beszélve, hogy itt nagyjából azért garantált neki a jó szereplése, aligha rúgták volna ki 2-3 év múlva, mert a teljesítménye nagyjából várható lett volna.

Felteszek egy teljesen elborult hipotézist: jövőre aláír valami gyengén teljesítő csapathoz nagy pénzért, és ahogyan az az esetek túlnyomó többségében lenni szokott, két-három év után kivágják, és hoznak a helyére majd másik nagy pénzes játékost. A 2-3 gyengébb évével aztán majd nyilván nem kap már olyan szerződést, ami ezt csak megközelíti, de legalább gyűrűje sem lesz és érdemi karrierje három éven belül véget ér. Sohasem láttunk még ilyet, úgyhogy ez biztosan nem fog megtörténni. Azért, ha mégis szeretne velem valaki fogadni ezzel kapcsolatban, egy aláíráscserében szívesen fogadok...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
nem tom, én látom a logikát abban h ha csak fél szezont játszik ám azt All-Pro szinten, akkor fél szezonnal több marad a tankjában, ami egy új szerződés előtt azért nem mind1 egy futónál
empty taxi
Nem tudom, én meg valahogy furcsállom, hogy egy futó, aki két éve nem tud megegyezni a klubjával néhány millió dollár miatt, most eldob 7.27 milliót azért, hogy fél évet kihagyjon

több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 503 — kheanton@gmail.com
Bell története mindegy az idei szezonunkat AB intézte el... Madden curse suxx😕😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
nem tom, én látom a logikát abban h ha csak fél szezont játszik ám azt All-Pro szinten, akkor fél szezonnal több marad a tankjában, ami egy új szerződés előtt azért nem mind1 egy futónál


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ja azt gondoltam 😊
Mindegy, lenyom még itt egy jó évet, aztán elmegy nagy pénzért egy gyenge csapatba, ahol vacak a fal, nincs irányító és nincs Antonio Brown szintű elkapó sem, minden védelem csak rá kell, hogy készüljön, aztán majd örülhet a sok pénzének
Wyatt
Egy valamit azert ne felejtsunk el. O is ott volt es latta saci seruleset. Es azert az elegge ra tudja meg jobban nyomni a belyeget arra, hogy az nfl ben, ki tudja meddig jatszol. Es hat neki mint futo, nincs extra vedelem, hogy nem erhetnek hozza stb. Szoval, gyerek kora ota azert dolgozott, hogy ide keruljon. Es a posztja egyik legjobbja.

Miert ne most keressen sokat, amig bir? Foleg ugy hogy tudja egy serulesre van attol, hogy utana senki se szerzodtesse es mehet uj allast szerezni. Mint szurkolo mindenki azt gondolja, de hat hogy ez az a'lma stb. Mekkora dolog ott lenni. De ha picit belegondolunk, hogy ki mondana le jo penzrol, ha pl o maga lenne a vilag egyik legjobbja abban amit csinal?

Es pl hogy barmikor nem kirughatjak, hanem barmikor megszunhet neki ez a beveteli forras. Azt azert eszre kell vennunk, hogy nagyon sok jatekosnak, sot nem tudom hany szazalekanak, az nfl be kerules eletmodbeli valtozas, megelhetesi kerdes is. Szoval tudom nem kell nekunk jo penzt adni neki. De azert nem kell ra kovet vetni. Meg ha nem is szeretheto modon csinalja szerintunk a dolgokat. Nekunk nem kell ennyi penzert, akkor viszlat es ennyi. De mikor volt legutoljara ilyen jo futonk? Ennyire osszetett stb?

Mikor hozott ki egy akar elveszett futasbol is futonk pozitiv jardokat es ennyiszer mint o? Nem mindegy, hogy 1 es 5 vele, vagy elso es 15 nelkule. Mert mar azzal hogy csak elore dol nyer 3-4 yardot atlagban. Es masok is jok tudom. Es jol jatszottak a rendszerben. De ilyen jol mint o mostanaban senki sem. Ha igy lett volna mar reg elengedtuk volna. Hogy mas jatszon helyette. Mind a ketto fel tudja, hogy a masikkal nagyot nyerhet. Bell is velunk stat szempontjabol. Es hogy jo helyen van. Mi meg vele, ugyanigy stat es yardok szempontjabol. Az meg, hogy az osszegben nem tudnak megegyezzni az o dolguk.

Lehet bell azert is jatszik a szamokkal, hogy vegre szabadugynok legyen es annyiert jatszon amit o gondol. Miert ne tehetne. Sokan masok megtettek mar elotte is. Mi tettuk ra a taget. 2x is. Hiaba kerte hogy ne tegyuk. De nyilvanvalo okbol, ha a csapat 2x is ratette nem keves penzert, akkor egyertelmu a magyarazat, hogy igy is megerte nekik. Es bell meg azt kell csinalja, amit mondanak neki. De ilyen nem surun volt a steelersnel, hogy 2x tageltunk volna igy valakit. Foleg ha kerte hogy ne tegyuk ra. Szoval eleg fura ez a ket veglet nekem.

Az egyik hogy persze menjen eddig se voltunk raszorulva, barki fut ennyit olyan jok vagyunk. Amikor a fejemben levo statokkal szerintem sem blount, sem d. williams sem hozott ossze ilyen szamokat. Vagy tudott volna, ami nekem az egyik legfontosabb konstans lenni. Es a veszett szituaciokbol is legtobbszor nyerten kijonni. Vagy legalabb nem veszteni sok yardot. Es akkor, meg azt, amikor jol jon ki neki a lepes, azt nem is vettem szamitasba. Mindegy. En nem orulok neki. Foleg hogy ben oregebb lesz egy evvel. Aztan megint lesz egy needunk korai. Aztan ha ben megy, akkor meg egy uj qb nak, vagy veteran qb nak is nagyon nagy segitseg tudna/tudott volna lenni a jovoben. De meg mindig itt van es addig jo lenne kihasznalni, kielvezni a jatekat.

A masik veglet mint en, hogy nem szeretnek mas mezben, foleg nem ellenunk jatszani latni. Bar ha nekunk nem er meg annyit, akkor menjen isten hirevel.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja azt gondoltam 😊
Mindegy, lenyom még itt egy jó évet, aztán elmegy nagy pénzért egy gyenge csapatba, ahol vacak a fal, nincs irányító és nincs Antonio Brown szintű elkapó sem, minden védelem csak rá kell, hogy készüljön, aztán majd örülhet a sok pénzének

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 207
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani
Wyatt
én is furcsálltam amikor tegnap olvastam, de nem a saját fejemből pattant ki a dolog 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
Klaci79
Minek venne el magától pénzt? Az nyilván a szerződése miatti fenyegetés volt, de mivel már nem lesz, így hülye lenne nem játszani

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 207
ami pozitív hír, persze csak remélem, hogy igaz, bár skippeli a táborokat Bell, de a korábban belebegtetett mérkőzéskihagyásról nincs szó
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/35871487_10156707705885087_6882590602559488000_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=ct5Y1h3TT-IAb6yG5JZ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCIwQcsgjCzMg9GUAdikKDZTyaWZef6vwy9MnCXVigSpw&oe=661C93DB
Enjoy the view. | By Pittsburgh BeautifulFacebook
Enjoy the view.


 www.facebook.com/PittsburghBeautiful/?hc_ref=ARTkr2fYGsUu8bcGKqsaQJUk6NXiVZfO1uh-3rGzFjdMS4nd4m_Iidm0rJ2CyorLY08&fref=nf

Jo kis kepek videok stb Pittrol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nyilván az a helyes ha belatja a rajongó hogy bizony ez üzlet mindkét részről. Elég vicces amikor valaki jó olcsoert t szeretne játszani látni valakit de persze minden yardot, hibát szamonker...Bell rohadtul menne már amúgy szerintem de hát a Steelers nem engedi. Végül Ti jártok jobban szerintem ! Idén még odabasz aztán már kérdéses mit tud és mit kap majd.

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 645 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én csak néhány gondolatot írnék le.

Annak idején én pont Bell miatt lettem MSU Spartans fan. Egyszerűen már akkor lenyűgözött a játéka. Akkor gyakorlatilag egy személyben jelentette a MSU támadó egységét.

Aztán szerintem viszonylag ritka az, amikor kedvenc egyetemi csapatodból az egyik kedvenc játékosodat a kedvenc NFL csapatod viszi el a drafton.

Bevallom őszintén nekem Shazier és JuJu mellet az egyik legnagyobb kedvencem a csapatban. Steelers mentalitás ide vagy oda én bizony nem tudok rá haragudni, azért amit tesz. Sajnos Shazier kapcsán ont mi voltunk az a csapat aki a közelmúltban megtapasztalta azt, hogy mennyire törékeny egy karrier. Szóval maximálisan megértem, ha be szeretné magát biztosítani.

Ugyanakkor a Steelerst is tökéletesen megértem, hiszen nekik egy egész csapat érdekeit és a fizetési sapkát kell figyelemebe venniük. Ugyanakkor ők is pontosan tisztában vannak azzal, hogy Bell micsoda érték, hiszen nem véletlen a kétszeri franchise tag és Colbert mostani nyilatkozata sem...

Szóval próbálják még meg egyszer, hátha összejön a hosszú távú....sajnos nem hiszem.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">