Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Igen, ezt nehéz megítélni, így akarta-e vagy így sikerült, de a feje le volt hajtva annyi szent. Ha így akarta, profi, de ha eltalálja a crown of the helmet-el, az nem köz- hanem önveszélyes. Saci tudja. Azt még a lábujjában is érezte volna, nemhogy a csigolyájában.

A kérdés itt a megítélés és a bírói konzisztencia, ami már most sem működik. Én sajnálom, mert a jó kis kifejeléseknek ezzel vége, pedig nincs annál jobb, mikor egy FB és egy LB találkozik a lyukban (feltéve, hogy nem sisaktetővel egyik sem). Ennél szebb hang nincs. ha jól értelmezem, a homlokkal ütközés sem működik így a see vhat you hit is kevés.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Matthew Thomas lefutotta Berhe-t a GB TD előtt, nem volt gyengeSpy
Ez mondjuk inkább a papírforma, ha azt nézzük, hogy Thomas 4.44-et futott a pro dayén, 4.58-at a combine-on, Berhe pedig 4.55/4.71-et 😊

Amúgy voltak biztató dolgai az ifjú sztárlinebackereteknek?

| Egy apró megjegyzés: néhány enter nagy mértékben javítja az élvezhetőséget 😊) |
Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
Spy
Nekem ezt mutatták, marha jól futott még mobilnetről is HD-ben, remélem, a szezon során is menni fog 😊

 webtvhd.com.br/canais/nflnet.php

Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Parádés az a play gomb, csak a lényeg nem látszik tőle...

Na, elküldés után már sikerült eltűnnie, hát eléggé az ja, most már vállal is csak akkor lehet, ha felfelé nézel közben az égre
Wyatt
Köszi, csak gyűjtöm az alternatívákat a szezonra. Most sok megy sok, de nem tudni full nézettség mellett melyik fog működni.
Enter
Én az NFLhqtv.com-ot tesztelem, 30USD volt az éves, majd megosztom a tapasztalatokat, az látszik, hogy az app nagyon ergya, a desktop verzió még beválhat.
Enter
Thomas-ban inkább a want to van meg, én ezt láttam benne -ezért szeretem az újoncokat nézni és nem a veteránokat preseason-ban. A forty nem mindig realizálódik játéksebességben. Jól mozog, ha fejben és technikában is fejlődni tud, még bármi lehet. ST-ben játszik, és nem rosszul, van esélye, hogy kiszorítsa Fort-ot.
Enter
Igyekszem majd tagolódni, de hát tudod a zseni meg a káosz...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Saci bot nélkül sétálgatott a pályán a meccs estéjén
Spy
 www.cbssports.com/nfl/news/steelers-ryan-shazier-says-adjusting-to-new-helmet-rule-will-be-difficult/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Matthew Thomas lefutotta Berhe-t a GB TD előtt, nem volt gyengeSpy
Ez mondjuk inkább a papírforma, ha azt nézzük, hogy Thomas 4.44-et futott a pro dayén, 4.58-at a combine-on, Berhe pedig 4.55/4.71-et 😊

Amúgy voltak biztató dolgai az ifjú sztárlinebackereteknek?

| Egy apró megjegyzés: néhány enter nagy mértékben javítja az élvezhetőséget 😊) |
Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
Spy
Nekem ezt mutatták, marha jól futott még mobilnetről is HD-ben, remélem, a szezon során is menni fog 😊

 webtvhd.com.br/canais/nflnet.php

Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Parádés az a play gomb, csak a lényeg nem látszik tőle...

Na, elküldés után már sikerült eltűnnie, hát eléggé az ja, most már vállal is csak akkor lehet, ha felfelé nézel közben az égre

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Saci bot nélkül sétálgatott a pályán a meccs estéjén
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt ismerjük és gabi, plíz elhiszem, hogy neked erről ez eszedbe jut, de rövidíts már kérlek legalább...

Egyébként a probléma most (is) komplexebb, jómagam sem az ILB-ről írtam, bár kétségtelen ez ennek része. De hogy mennyire komplex jelzi az a tény, hogy a futás ellen egyébként a GB ellen jók voltunk. 77 yardot szoptunk be 24, amelyből volt egy 18 yardos is, ahol pont egy safety hibázott nagyot.

A pasz ellen voltunk teljesen homályok, open fielden és a tackle-ben. Ebben sajnos sokszor Saci is szenvedett csak jelzem....

Burnett a kulcs nekem, vagyis egy igazán jó strong safety középen. Ő ha nem volt sérült nagyon jó volt, így bízom benne nagyon, hogy ez csakis az összeszokottság hiánya lesz.

De nem megkerülve az ILB kérdést....Én most azt érzem, hogy megyünk a szabadpiacra még, ha tényleg ennyire ratyi teljesítményt tol a Williams mögötti sereg....
Klemó
Vince es a tobbi ilb sereg sem igazi elso szamu kezdo. Es ha a ketto ilbt egyutt mint parost nezzuk kb a 32 csapatbol a kozepestol is tavol vagyunk. Es inkabb az utolso reszlegben kullogunk.

Es ehhez me'g sem a semavaltas, meg a secondary sem pedig safetyk sem hoztak osszessegeben, amit toluk vartunk. (Volt hala istennek edmunds villanas, benne latni, hogy lehet hogy o lesz akar fel szezon utan a kezdo.) Igy akkor roviden tomoren jobbak leszunk ha visszajonnek a kezdok mint most, az igaz. Mert csak pre season van...

De hogy osszessegeben meg lenne e oldva a problema ahogy beharangoztak azt meg nem latom sehol sajnos. Es igen, szerintem is kinezhet meg mindig egy ilb tapasztalt idehozasa a keretszukitesek utan. Es ezt nem azert irom, hogy ujra felhozzam, de a mostani meccs def felol megmutatta kb mi a helyzet korulbelul def csapat szinten.

Sok miss tackle es sokszor ugyanolyan sulytalan jatek def reszrol sajnos. De van ido meg javitani.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Ha jol veszem ki, a heads up program kerete, meg talan a saci komoly serulese miatt is hozhattak be ezt az uj szabalyt, de lehet hogy csak elfogult vagyok. Megpedig azert, hogy ne legyen nyak taji/helmet utkozes stb se vedo, se tamado oldalon. Es hogy ne legyen akkora az eselye a nyaki serulesnek.

Bar eleg vicces lesz latni, ahogy egy bukdacsolo rb alacsony sulyponttal a labdat hordva, hogy lesz leutkozve. Mert az alacsony sulypont miatt pl a vedonek a hasa alattig fog erni mondjuk az rb. Es ember legyen aki azt nem lehajolva le tudja majd ugy utkozni, hogy ne pattanjon le a tamadorol.

Persze tudom az rb sem mehet direkt alacsonyra, de o kicsit megcsuszik es mar alacsonyan is van. Onnantol a vedo meg feleg lehet verve lenne. Mert nem akarna senki egy olyan alacsonyan levo rb nek sima tacklet adni. Erdekes szabaly, de szerintem mint irtam pont a saci serules miatt is lehet, meg az egyre tobb agyraszkodas miatt.

Es hogy ne legyen akkora a komoly serules eselye. Mindenesetre vicces volt latni, hogy egy sima tackle szabalytalan volt. Es ezek megitelese szerintem meg nehezebb lesz. Hogy direkt ment lejjebb a vedo is akar, vagy csak veletlen... Mindegy meglatjuk. Sajnos ertheto a szabaly, de velemenyes es vicces volt eloben latni az eredmenyet mint it klaci is megosztotta.

Es ket vedo eseten, ahogy az alabbi hozzaszolasban levo videoban mutattak, erdekes lesz megitelni, hogy most raloktek es akkor ment le a vedo, vagy alapbol akart stb.

Vagy hogy fogjak a vedok a tamadok labat utkozni, tamadni vagy atkarolni? Mert az az egyik legkonnyebb modja az egy az egyben levo utkozesnek, hogy eredmenyes legyen. Namost hogy tud a vedo ugy lemenni a tamado labat elkapva/atkarolva kihozni stb hogy nem viszi lejjebb a fejet? Erdekes lesz ezt latni.

Es vegul ez pl bell futasaira is hatassal lehet, mert o elore dolve es sulypontot alacsonyabbra vive szokott meg sok extra yardot hozni (mas futo is csinalja ezt, de bell nyer altalaban tobb yardot akar vesztes szitubol azert irom). Remeljuk ot ez nem fogja befojasolni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
megnezeni
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ami viszont elképesztő és ezért nagyon várom a szezont az Washington....milyen volt már az a combat catch a CB-vel.....elképesztő.....a 3. meccsen szinte biztos ott lesz kezdőként a Brown és Juju mellett és nagyon kiváncsi is leszek miként megyünk így Bennel.

Vicces, de pont az van meg benne ami Bryantből hiányzott, vagyis az 50-50 labdáknál nagyon ott van. Lehet, hogy lassabb, mint ő, de hogy több olyan helyzet lesz, amikor fontos, hogy egy-egy combat catch meglegyen az biztos.
Klemó
Tökre egyetértek...nagyon várom, hogy a kezdőkkel milyen lesz ez az offense, ami már önmagában majd sokat segíthet a védelem teljesítményén is. Egyébként ha a rengeteg elhibázott szereléssel tudnánk kezdeni valamit, akkor már egyből jobban nézne ki a dolog.
Én Heyward és Watt visszatérésétől sokat várok...a passzsiettetésben még bőven van, ráadásul Watt emberfogása fényévekkel előzi mondjuk Dupree-ét. De egyébként utóbbi sem volt elveszve, amikor például mehetett szabadon az irányítóra. Neki csak ez fekszik sajnos.
Most egyébként nem is annyira LB sorban, mint a DB-knél voltunk totál homályok.
Buta szabálytalanságok és nagy hibák mindenfelé...ennek pedig csak részben magyarázata az előszezon és Haden hiánya...mondjuk a passrush-t (inkább annak hiányát) jobban lehet okolni ezért.

Van idő még keményedni, a hibákat kiküszöbölni és nyilván az első héten már Heywardékkal megyünk ki a pályára. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy a TE védekezés idén fejlődik e valamit, mert ha nem akkor minden meccsen 45 pontokat kell feltenni...

Egyébként az 51 pont tényleg rengeteg és nehezen megmagyarázható, de ebből 14-et az offense kapott, 7 pontot meg ugye Rogersék még az elején short fieldről hoztak össze. Mondjuk a 30 is sok ettől a GB offensetől...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Ami viszont elképesztő és ezért nagyon várom a szezont az Washington....milyen volt már az a combat catch a CB-vel.....elképesztő.....a 3. meccsen szinte biztos ott lesz kezdőként a Brown és Juju mellett és nagyon kiváncsi is leszek miként megyünk így Bennel.

Vicces, de pont az van meg benne ami Bryantből hiányzott, vagyis az 50-50 labdáknál nagyon ott van. Lehet, hogy lassabb, mint ő, de hogy több olyan helyzet lesz, amikor fontos, hogy egy-egy combat catch meglegyen az biztos.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Ezt ismerjük és gabi, plíz elhiszem, hogy neked erről ez eszedbe jut, de rövidíts már kérlek legalább...

Egyébként a probléma most (is) komplexebb, jómagam sem az ILB-ről írtam, bár kétségtelen ez ennek része. De hogy mennyire komplex jelzi az a tény, hogy a futás ellen egyébként a GB ellen jók voltunk. 77 yardot szoptunk be 24, amelyből volt egy 18 yardos is, ahol pont egy safety hibázott nagyot.

A pasz ellen voltunk teljesen homályok, open fielden és a tackle-ben. Ebben sajnos sokszor Saci is szenvedett csak jelzem....

Burnett a kulcs nekem, vagyis egy igazán jó strong safety középen. Ő ha nem volt sérült nagyon jó volt, így bízom benne nagyon, hogy ez csakis az összeszokottság hiánya lesz.

De nem megkerülve az ILB kérdést....Én most azt érzem, hogy megyünk a szabadpiacra még, ha tényleg ennyire ratyi teljesítményt tol a Williams mögötti sereg....
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ilb kerdesrol ez jut eszembe. Hogy nem vesszuk eszre, vagy nem akarjuk, vagy...

A múlt évben a spanyol televízióban hallottam egy történetet arról az úrról, aki bekopog a fia ajtaján. "Jaime - szól oda neki -, ébredj fel!"

Jaime azt feleli: "Nem akarok felkelni, Papa."

Az apa elkiáltja magát: "Kelj fel, iskolába kell menned!"

Jaime azt feleli: "Nem akarok iskolába menni."

"Miért nem?" - kérdi az apa.

"Három okból" - válaszolja Jaime. "Először is, mert unalmas; másodszor, mert a gyerekek ugratnak engem; harmadszor pedig, mert utálom az iskolát."

Mire az apa: "Nos, mondok neked három okot, miért muszáj iskolába menned. Először is, mert ez a kötelességed; másodszor, mivel negyvenöt éves vagy; és harmadszor, mivel te vagy az iskolaigazgató." Ébredj fel!

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyilván trollkodnak ezzel a patriots szurkeszek, de ezt ne vegyük el tőlük....persze előszezon, nomeg Rudolph is érezte, ahogy fogta, nomeg nem baszta el a legújabb iphone x-ét, de no lufilabda volt és így elcsaltuk az eagles meccset.... 😊)

Egyébként az első előszezon meccsről azért nekem annyira nem pink a kép. Persze jó volt látni a fiatal Patterson gyereket, ahogy azt is, hogy úgy néz ki a DB oldalon - ahogy a campből jött a riport - a labdaszerzésekre többet számíthatunk, de azért az ILB pozícióban nekem elkeserítő volt a "látvány".....DL oldalon sem éreztem "súlyt".

Én továbbra is azt tartom, hogy egyéneket kell figyelnünk itt és igen Patterson, Adeniyi bemutatkozása nagyon jól sikerült, Conner sem mozgott rosszul és ahogy a veterán Ridley is nagyon tetszett. Ezek azok a posztok, ahol a kezdők nem voltak jelen, így backupokról beszélünk. Ezzel szemben sajnos a teljes ILB sorunk pályán volt és ráadásul eléggé hosszan is.

Félreértés ne essék, egy meccs az egy meccs és hiszem továbbra is azt, amit korábban írtam, hogy a felállásokkal, több nickel és dime felállásokkal fogjuk majd pótolni Sacit, de ez nem nézett ki jól na.
Klemó
Igazad van, az ILB gáz volt ugyanúgy mint decemberben. Kinéz egy hosszú szezon, hacsak nem toljuk el a hívásokat az általad is említett irányba. De azért a front7-t ne temessük. Ha rosszul játszottak volna is, ez az első meccs augusztusban. Két csere harcol a kezdő Mack posztért, a front5-ből pedig csak J-Wooble játszott. (nem is olyan rosszul). Cula meg ráharapott a pehelycukorra.
(nem tudtam kihagyni)
Spy
Azért ne legyünk teljesen igazságtalanok, ha már abból indulunk ki, hogy JB és Mata is elég sok szerepet kapott a mérkőzésen és valóban nem nézett ki túl jól. Azért Vince nem játszott, pedig ő ugye stabilan kezdő, csak a másik hely kérdéses. A front7-ből pedig talán csak Hargrave kapott nagyobb szerepet, nyilván Bostic vagy Mata mellett. Úgyhogy bár tényleg néhány alkalommal legyaláztak minket középen, ez alapján nem kezdek aggódni. Szerintem abból amit valóban majd játszani akarunk és azokkal akikkel ezt meg is próbáljuk, nem sokat láttunk.
Ami számomra aggasztó volt, az már-már tendencia nálunk. Ezen a mérkőzésen 18 elrontott szerelést csináltunk, abból 15-öt a védelem (3 spec team). Ez rengeteg...
Klaci79
Nem akartam háborút, de írhattam volna 3 csere ILB-t is 2 kezdő posztért küzdeni. 😉 Szerintem Bince csak Saci mellett volt kezdő szint, önmagában jó iparos, erős csere. Ha a sémával nem tudjuk ellensúlyozni ezt a lyukat középen, akkor sztem nehéz szezonunk lesz.. De az is igaz, hogy az elvétett szerelések már Sacival a pályán is megvoltak. Egyébként Williams játszott az első negyedben, de hogyismondjam, elég szezon eleji formát mutatott. Nyilván kezdő Endekkel és kezdő OLB-kkel jobban mutatott volna.
Spy
Erre csak egy vicces dolgot tudok irni. Nem kell(ett) nekunk ilb. Mert megvagyunk. 😊 Masodik meccsen is latszott. Es williams ahogy mar irtam egy speedster jo tackle gep (na jo game changer player inkabb, mert tudom hogy volt amit mint polamalu regebben benezett szerelest az egyik play ben, de utana a masikban saci meg hatalmasat javitott pl int es egyeb megmozdulasaival...) saci mellett viritott csak. Vagy egy ugyanilyen, kemeny hitter es akkor meg gyors, megbizhato timmons mellett.

Aztan barki jott melle, sajnos ketten mindig gyengek voltak. Iden sem latok mast, hiaba volt a jon a jo sema es megoldja eddig. Hacsak valakit megint nem hozunk vagy ha a masik hard hitterrel rakapnak a speedre valahogy csakis jo ertelemben es felporognek egy jo ilb szintjere mindketten egyszerre. Es nem fogjak oket oldalso futassal vagy sima kozepre futassal egesz evben szivatni, mint tavaly, akkor jok lennenk.

De nem ezt latom meg, hiaba van sok hianyzo kezdo, a masik oldalon is igy vannak, vagy van a hires mondasunk next man up. Azt is elmondhatnank. Mindegy. Pre season meccs, de ugyaugy megmaradtak a tavalyi szereles/nem szereles felre olvasas es egyeb dolog, azoktol is, akik kezdok lesznek sajna.

Majd meglatjuk mondta a nema, a siketnek, ahogy a vak latta futni a sa'nta't. : (.

Valaki jo lenne ha ebresztot fujna es rajonnenek, hogy egy dimenziosak leszunk hiaba lesz meg egy safety fent, vagy akar a veterannal is latszatra jobban jatszo s lesz fel tavtol kezdo, mint davis volt es akkor meg majd megint sirunk, hogy nincs normalis ilb vince mellett. Vagy ket normalis ilb. De lehet majd megszuntetjuk az ilb posztot es 4 safety lesz mindig fent a palyan, csak mert nincs kedvunk latva latnunk.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Én a kezdőket nem ekézném, itt minden veterán azért játszik, hogy ne sérüljön meg, nem is szeretem őket nézni preseason-ben. Nem Cula lesz a kezdő NT-nk szerintem és az említett játékosok elég nagy hatással lehetnek minden poszt játékára. A Def-ben igazán a problémám az ILB poszt, nem látom a megoldást és a sémát sem, ami kicsit maszkolná a Saci-lyukat. Nyilván nem megy ez ilyen egyszerűen, és a Def kb. szezon felére szokott összeállni, addig szenved (bár tavaly meglepően jól kezdett). Én várok itt is egy szept-okt utáni metamorfózist. Egyértelmű, hogy a lyuk lyuk maradt. A többi poszton tetszik az emberanyag, a DL a Sec vastag, az OLB-ben van ígéret.

Az ifyou QB-kal nincs bajom, csúnya volt, de visszajöttek belőle, de nem volt meg a ritmus, főleg Rudinál. Neki persze van ideje, akármit csinál, Rosteren lesz, de én bírom Dobbs-t, emiatt szurkolok Rudinak, hátha kiszorítja LJ-t a 2sz. ért ez Dobbs egyetlen esélye, hogy Landry inkább elmegy, mint vállalja a 3sz QB-t. De látom, ez nem fog megtörténni. Meg ott a Vet QB mantra is. De Dobbs-t nem tudjuk megtartani, pedig jövőre pl. jó 3sz. lehetne, utána meg Ben után 2sz. veterán csere. Sajnos elveszítjük.

Hátrányból indultunk 3-4sz. QB-val a meccsen, de előző meccsen is ez volt a hlyzet, a PHI kezdett 3sz-val és nem draftolt QB-val, ott mi voltunk előnyben LJ miatt, meg mert két középen draftolt QB a 3-4számúnk. Ez benne van. A futójáték lesz a Védelmünk.
Még van két meccs, sok edzés, bízunk. Hivatalból.

Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
Spy
YouTube-on rendszeresen szoktak lenni linkek, de én gp-n nézem. Illetve azon vissza tudom nézni, de ha élőben látom akkor a YouTube nagyon jó. Twitteren vannak oldalak, pl a grendma (asszem) ahol ki szoktak rakni a linket.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én a kezdőket nem ekézném, itt minden veterán azért játszik, hogy ne sérüljön meg, nem is szeretem őket nézni preseason-ben. Nem Cula lesz a kezdő NT-nk szerintem és az említett játékosok elég nagy hatással lehetnek minden poszt játékára. A Def-ben igazán a problémám az ILB poszt, nem látom a megoldást és a sémát sem, ami kicsit maszkolná a Saci-lyukat. Nyilván nem megy ez ilyen egyszerűen, és a Def kb. szezon felére szokott összeállni, addig szenved (bár tavaly meglepően jól kezdett). Én várok itt is egy szept-okt utáni metamorfózist. Egyértelmű, hogy a lyuk lyuk maradt. A többi poszton tetszik az emberanyag, a DL a Sec vastag, az OLB-ben van ígéret.

Az ifyou QB-kal nincs bajom, csúnya volt, de visszajöttek belőle, de nem volt meg a ritmus, főleg Rudinál. Neki persze van ideje, akármit csinál, Rosteren lesz, de én bírom Dobbs-t, emiatt szurkolok Rudinak, hátha kiszorítja LJ-t a 2sz. ért ez Dobbs egyetlen esélye, hogy Landry inkább elmegy, mint vállalja a 3sz QB-t. De látom, ez nem fog megtörténni. Meg ott a Vet QB mantra is. De Dobbs-t nem tudjuk megtartani, pedig jövőre pl. jó 3sz. lehetne, utána meg Ben után 2sz. veterán csere. Sajnos elveszítjük.

Hátrányból indultunk 3-4sz. QB-val a meccsen, de előző meccsen is ez volt a hlyzet, a PHI kezdett 3sz-val és nem draftolt QB-val, ott mi voltunk előnyben LJ miatt, meg mert két középen draftolt QB a 3-4számúnk. Ez benne van. A futójáték lesz a Védelmünk.
Még van két meccs, sok edzés, bízunk. Hivatalból.

Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Közben a pánik gombot kicsit felengedve korrigálom magam, hogy Watt, Heyward mellett Haden és Davis sem volt a pályán és Hilton is alig. így ugye a kezdők fele nem volt ott, de legalábbis 4 meghatározó játékos ebből. Persze ettől még igaz az, hogy a SS pozinak jobban kell kinéznie és mack LB-nek is....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Az O összességében nekem rendben van. QB oldalon számomra nincs gond. Persze, pick six volt mind a kettő, de nagyjából azért, mert biztonsági játékra mentek és ezt pontosan tudta a Packers D is. Ilyen van, ebből tanulni kell. Visszajött Rudolph is és Dobbs is, tanulni kell még sokat ez látszik, de ez rendben van, főleg, hogy még van is idő rá. (Ben 3 évig ugye még) Conner láthatóan erős lesz idén Bell mögött, ahogy Washington is megmutatta, hogy miért is hoztuk el. Ez a Brown-JuJu-Washington trió nem lesz kis fejtörés a védekezéseknek.


Ami nincs rendben, az a komplett D és azért, mert szinte minden csapatrészben van baj és ráadásul valahol nem is kicsi. Igen, nincs Watt és Heyward, de maximum ennyiben reménykedhetünk.

Hargrave szinte eltűnt és Tuitt sem emelkedik az átlag fölé. Az mindent elmond a DL-ről, hogy Culágert lehet kiemelni. Nem tudom, hogy Heyward hiányzik-e ennyire ebből a csapatrészből, de ez nem megnyugtató. Vince jó lesz, de Bostic kevesebbet nyújt, mint vártam és a többiek pedig az amit vártam (sajnos). No és a safety pozíció. Burnett nekem eddig nagy csalódás. Úgy játszik, mint egy újonc, nyoma sincs annak a tapasztalatnak, amiért hoztuk. Edmunds pedig most azért azt mutatta meg, hogy miért csodálkozott mindenki azon, hogy első körben hoztuk el.

De e végére. Én mindig örülök, ha ezek ilyenkor jönnek elő és nem idény közben csodálkozunk rá egy-egy homályos csapatrészre. Külön örültem, hogy Rodgers és az első O játszott, a D így igazán teszt alatt volt. Én megmondom őszintén annak is nagyon örültem, hogy Rudolph túl van az első picken és kiváncsi is leszek majd, hogy miként játszik majd a 4. meccsen. (a 3. meccs Ben és L.J meccse lesz szerintem)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Spy remekül összefoglaltad...
A védelem....már megint az a rengeteg elhibázott szerelés. Bár még mindig nem azt a védekezést látom, amit szeretnék...lehet persze nem véletlen. Hadennel, Wattal és Heywarddal jobb lesz ez, de elég ratyin nézett ez ki.
Bár Culáger most tetszett , de Walton is mutatott értékelhető dolgokat. Vince mellé nagy kérdés ki lesz a befutó...egyelőre ott csak a lyuk van...Bostic megmozdulásai eléggé fejvakarósak.
Ami nagyon jó volt, hogy az O a kezdő OL-el kifejezetten jól néz ki. Conner állat volt...nagyon kell az áttörés, bár egyelőre ott lesz Bell. Durva belegondolni is, hogy milyen jó páros lehetnek.
Washington....talán megint egy baromi jó WR választás...és még nem is BB volt a pályán.

Jó volt látni Rudit hosszabban....hát, szerencsére van még ideje. Bele kell szoknia ebbe a világba. Az int csúnya volt, aztán meg a gatya volt tele. Bár az OL se védte meg, de ő tud ennél többet is.
Sokat számított, hogy a GB-nél már NFL pályát is játszó QB-k voltak...ugyanakkor, hogy keretbe foglaljam, az a rengeteg elhibázott szerelés igencsak bosszantó.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
No, ez nem volt olyan szép. Mindkét QB-nk első dobása picksix lett, ráadásul ugyanaz a route/break combo. Sztem ez a gameplan (tudom hogy nincs) része volt, ne tagadja senki. Ragadt bent ugyan kezdő odaát is, de a csere OL-k nem igazán voltak a helyzet magaslatán, nem segítették a QB-jukat RB-jukat. Néhány hirtelen: Bostic kedzett Bincével, Matek még a 4. negyedben is játszott. Cula kezdett NT-ben és DT-ben is, de most nem buktunk le a lasztikkal. Conner rutinosan hazavitte és Samuels is. Hargrave csak a 2sz. NT volt és DT. Fraziernek is voltak momentjei a végén, de messze van. Tüszi volt a 2sz. RB, mögötte csak Samuels-t erőltettük, őt is inkább a vége felé. kövezzetek meg Dobbs jobb volt -nyilván később játszott, de többsíkú volt az Off vele. A mélypasszt szinte egész meccsen jegeltük, pedig lett volna egy egész pályánk szerelni az INT után. Dobbs-nak be kéne tanulnia holdernek. Ez szvsz menne neki, de a rosterre kerülés nem nagyon. Kár, pedig mennyi fake XP/FG lehetne. Biztos ami biztos, Düprit jobb oldalon is zónáztatjuk -hiába. Olaf jó volt most is, kicsit csendesebb, de rengeteget játszott, D-ben ST-ben egyaránt, futás ellen jó, oda is ér, de meg kell tanulnia befejezni, lezárni a teret a QB körül. Rodgers körül volt nyomás, de odaéárni nem tudtunk, ismét egy majdnem-sack-ből kaptunk TD-t ma is ezúttal Tuitt csúszott le -nyilván neki bocsánatosabb bűn, mint Mateknak múlthéten, ő nem egyedül volt a réten. Tuckernek 2 ST tackleje volt, nehéz lesz kihagyni ha így folytatja, ráadásul múlt héten key block-ot is nyomott Tüszi TD-jénél. Conner TD-jének örülök, jól mozgott, nyilván Foster DD-Pouncey mögött még jobb lehet. Washington jó lesz, edzéseken is dícsérték folyamatosan, de úgy tűnik stadionokban is hihetetlen labdákat szed össze. Kíváncsi leszek mikor alakul ki a kémia BB-vel. Patterson szintén csendes volt, esélye megvolt, nem élt vele, TD-volt a kezében. De rengeteget játszott Olafhoz hasonlóan. Matthew Thomas lefutotta Berhe-t a GB TD előtt, nem volt gyenge. Edmuncc majdnem INT-et szerzett az endzone-ban, kis toetap és megvan, ill. ST-ben ő csinálta és szerezte vissza a KR fumble-t. Amúgy labdaszerzésben és labdaeladásban is penetránsak voltunk.
Mindkét QB visszajött a picksix-ből, és pontokat szerzett, de nem nézett ki jól az Off egyikük alatt sem igazán. A 14 pont nélkül so-so, de az OL rosszabbik cipőt húzott, a D meg nem szerzett labdát.

A többihez meg kell nézni még újra.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Már ki is jött a protokollból, minden rendben BB-nél
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mindeközben Big Ben agyrázkódás protokollon vesz részt, mert edzésen az egyik passz kísérletnél, úgy esett hanyatt, hogy beverte a tarkóját.

" class="embed">
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván trollkodnak ezzel a patriots szurkeszek, de ezt ne vegyük el tőlük....persze előszezon, nomeg Rudolph is érezte, ahogy fogta, nomeg nem baszta el a legújabb iphone x-ét, de no lufilabda volt és így elcsaltuk az eagles meccset.... 😊)

Egyébként az első előszezon meccsről azért nekem annyira nem pink a kép. Persze jó volt látni a fiatal Patterson gyereket, ahogy azt is, hogy úgy néz ki a DB oldalon - ahogy a campből jött a riport - a labdaszerzésekre többet számíthatunk, de azért az ILB pozícióban nekem elkeserítő volt a "látvány".....DL oldalon sem éreztem "súlyt".

Én továbbra is azt tartom, hogy egyéneket kell figyelnünk itt és igen Patterson, Adeniyi bemutatkozása nagyon jól sikerült, Conner sem mozgott rosszul és ahogy a veterán Ridley is nagyon tetszett. Ezek azok a posztok, ahol a kezdők nem voltak jelen, így backupokról beszélünk. Ezzel szemben sajnos a teljes ILB sorunk pályán volt és ráadásul eléggé hosszan is.

Félreértés ne essék, egy meccs az egy meccs és hiszem továbbra is azt, amit korábban írtam, hogy a felállásokkal, több nickel és dime felállásokkal fogjuk majd pótolni Sacit, de ez nem nézett ki jól na.
Klemó
Igazad van, az ILB gáz volt ugyanúgy mint decemberben. Kinéz egy hosszú szezon, hacsak nem toljuk el a hívásokat az általad is említett irányba. De azért a front7-t ne temessük. Ha rosszul játszottak volna is, ez az első meccs augusztusban. Két csere harcol a kezdő Mack posztért, a front5-ből pedig csak J-Wooble játszott. (nem is olyan rosszul). Cula meg ráharapott a pehelycukorra.
(nem tudtam kihagyni)
Spy
Azért ne legyünk teljesen igazságtalanok, ha már abból indulunk ki, hogy JB és Mata is elég sok szerepet kapott a mérkőzésen és valóban nem nézett ki túl jól. Azért Vince nem játszott, pedig ő ugye stabilan kezdő, csak a másik hely kérdéses. A front7-ből pedig talán csak Hargrave kapott nagyobb szerepet, nyilván Bostic vagy Mata mellett. Úgyhogy bár tényleg néhány alkalommal legyaláztak minket középen, ez alapján nem kezdek aggódni. Szerintem abból amit valóban majd játszani akarunk és azokkal akikkel ezt meg is próbáljuk, nem sokat láttunk.
Ami számomra aggasztó volt, az már-már tendencia nálunk. Ezen a mérkőzésen 18 elrontott szerelést csináltunk, abból 15-öt a védelem (3 spec team). Ez rengeteg...
Klaci79
Nem akartam háborút, de írhattam volna 3 csere ILB-t is 2 kezdő posztért küzdeni. 😉 Szerintem Bince csak Saci mellett volt kezdő szint, önmagában jó iparos, erős csere. Ha a sémával nem tudjuk ellensúlyozni ezt a lyukat középen, akkor sztem nehéz szezonunk lesz.. De az is igaz, hogy az elvétett szerelések már Sacival a pályán is megvoltak. Egyébként Williams játszott az első negyedben, de hogyismondjam, elég szezon eleji formát mutatott. Nyilván kezdő Endekkel és kezdő OLB-kkel jobban mutatott volna.
Spy
Rá érdemes figyelni, pályán kívüli dolgai miatt lett UD, hátha...
Matthew Thomas
 steelersdepot.com/2018/08/film-room-matthew-thomas-shows-speed/

kriSTEELan
Örülök, hogy ezúttal nem nekem kellett bedobnom a nevét 😊
Hogy tolta az első meccsén?
Wyatt
folyamat a labda környékén volt, látszott rajta a bizonyítási vágy, és a gyorsaság...
még sokat kell fejlődnie, de VW mellé nem tudsz sajna olyant a csapatból, akire rámernéd bízni a mack feladatot, szóval akár néhány meccsen még kezdő is lehet idén
zzz888
Szuper, köszi 😊

Szurkolok neki, persze ellenünk nyugodtan szenvedhet majd^^

több mint 5 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Nyilván trollkodnak ezzel a patriots szurkeszek, de ezt ne vegyük el tőlük....persze előszezon, nomeg Rudolph is érezte, ahogy fogta, nomeg nem baszta el a legújabb iphone x-ét, de no lufilabda volt és így elcsaltuk az eagles meccset.... 😊)

Egyébként az első előszezon meccsről azért nekem annyira nem pink a kép. Persze jó volt látni a fiatal Patterson gyereket, ahogy azt is, hogy úgy néz ki a DB oldalon - ahogy a campből jött a riport - a labdaszerzésekre többet számíthatunk, de azért az ILB pozícióban nekem elkeserítő volt a "látvány".....DL oldalon sem éreztem "súlyt".

Én továbbra is azt tartom, hogy egyéneket kell figyelnünk itt és igen Patterson, Adeniyi bemutatkozása nagyon jól sikerült, Conner sem mozgott rosszul és ahogy a veterán Ridley is nagyon tetszett. Ezek azok a posztok, ahol a kezdők nem voltak jelen, így backupokról beszélünk. Ezzel szemben sajnos a teljes ILB sorunk pályán volt és ráadásul eléggé hosszan is.

Félreértés ne essék, egy meccs az egy meccs és hiszem továbbra is azt, amit korábban írtam, hogy a felállásokkal, több nickel és dime felállásokkal fogjuk majd pótolni Sacit, de ez nem nézett ki jól na.
Klemó
Igazad van, az ILB gáz volt ugyanúgy mint decemberben. Kinéz egy hosszú szezon, hacsak nem toljuk el a hívásokat az általad is említett irányba. De azért a front7-t ne temessük. Ha rosszul játszottak volna is, ez az első meccs augusztusban. Két csere harcol a kezdő Mack posztért, a front5-ből pedig csak J-Wooble játszott. (nem is olyan rosszul). Cula meg ráharapott a pehelycukorra.
(nem tudtam kihagyni)
Spy
Azért ne legyünk teljesen igazságtalanok, ha már abból indulunk ki, hogy JB és Mata is elég sok szerepet kapott a mérkőzésen és valóban nem nézett ki túl jól. Azért Vince nem játszott, pedig ő ugye stabilan kezdő, csak a másik hely kérdéses. A front7-ből pedig talán csak Hargrave kapott nagyobb szerepet, nyilván Bostic vagy Mata mellett. Úgyhogy bár tényleg néhány alkalommal legyaláztak minket középen, ez alapján nem kezdek aggódni. Szerintem abból amit valóban majd játszani akarunk és azokkal akikkel ezt meg is próbáljuk, nem sokat láttunk.
Ami számomra aggasztó volt, az már-már tendencia nálunk. Ezen a mérkőzésen 18 elrontott szerelést csináltunk, abból 15-öt a védelem (3 spec team). Ez rengeteg...
Klaci79
Nem akartam háborút, de írhattam volna 3 csere ILB-t is 2 kezdő posztért küzdeni. 😉 Szerintem Bince csak Saci mellett volt kezdő szint, önmagában jó iparos, erős csere. Ha a sémával nem tudjuk ellensúlyozni ezt a lyukat középen, akkor sztem nehéz szezonunk lesz.. De az is igaz, hogy az elvétett szerelések már Sacival a pályán is megvoltak. Egyébként Williams játszott az első negyedben, de hogyismondjam, elég szezon eleji formát mutatott. Nyilván kezdő Endekkel és kezdő OLB-kkel jobban mutatott volna.
Spy
Rá érdemes figyelni, pályán kívüli dolgai miatt lett UD, hátha...
Matthew Thomas
 steelersdepot.com/2018/08/film-room-matthew-thomas-shows-speed/

kriSTEELan
Örülök, hogy ezúttal nem nekem kellett bedobnom a nevét 😊
Hogy tolta az első meccsén?
Wyatt
folyamat a labda környékén volt, látszott rajta a bizonyítási vágy, és a gyorsaság...
még sokat kell fejlődnie, de VW mellé nem tudsz sajna olyant a csapatból, akire rámernéd bízni a mack feladatot, szóval akár néhány meccsen még kezdő is lehet idén