Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Remélem a mi védelmünk is jól fog mutatni együtt a pályán. Előszezon, de a CLE front7 elég jól tolta.

Tavaly is jól néztek ki, de idén sec-ben is jobban állnak. Szeretném, ha mi is jól néznénk ki.

Bár az ILB (egyébként a TE posztot is) éppen készülünk elcseszni.
Enter
Spy
Tavaly (is) 4:0-át nyomtak az előszezonban...idén az első számúnak szánt QB-val nyomtak egy 4. downt, amelyben bevitték a darálóba....csak az őrült szerencse mentette meg a sérültlistától....úgy ünnepelnek minden play után, mint ha világbajnokságot nyertek volna.... ilyen edzőm lenne hazáig rugdosnám, de no ez nem baj nekünk.

Viszont előbb, vagy utóbb jönnie kell jobb éveknek abból, hogy valamely csapat sorozatosan top5 pick valamelyikével rendelkezik. A Jags is hirtelen robbant, de persze az már más kérdés, hogy a folyamatos top5 pick előbb vagy utóbb felrobbantja a fizetési satyeszt is, ahogy ezt hamarosan a Jagsnél már látni is fogjuk.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Remélem a mi védelmünk is jól fog mutatni együtt a pályán. Előszezon, de a CLE front7 elég jól tolta.

Tavaly is jól néztek ki, de idén sec-ben is jobban állnak. Szeretném, ha mi is jól néznénk ki.

Bár az ILB (egyébként a TE posztot is) éppen készülünk elcseszni.
Enter
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
és Vince is új 4 éves szerződést kapott! 20,6 millió az értéke

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Megdolgozott érte:

Steelers signed K Chris Boswell to a five-year, $19.7 million contract extension through 2022.


Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
valami tiltott cucc miatt Eli Rogers-t 1 meccsre elmeszelték
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Amit viszont felvetnék. Mind a DL, mind a DB staff nekem átlag alatt teljesít és itt két új edző van ippeg. Ráadásul Dunbar még egy olyat is elnyomott ezen a héten, hogy a gamday rosterbe 2 nose is szerepet kaphat. Ez utóbbi, látva mennyire vakon vagyunk egy-egy mobilis irányító ellen a front7-ben olyan kijelentés, amit nagyon nem tudok hova tenni. Persze tudjuk, hogy Tomlin felelős a rosterért és az aktív játéknapi keretért, de azért van egy olyan érzésem Dunbar kapcsán, hogy az alabamai évek után nehezen megy az aklimatizálódás.....

Nem akarom temetni félreértés ne essék egyik edzőt sem, de azért emlékszem anno Munchak kapcsán szinte egyik napról a másikra jöttek az eredmények...

Mindenesetre a csütörtöki meccset várjuk meg, ez lesz az igazi szintfelmérő mindegyik egységünknek..
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 streamable.com/85q3u
steelwolf
A legnagyobb kedvenc! 🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 streamable.com/85q3u
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...
gabistar
Én Jags mezben láttam a múltkor egy kocsmában, hosszú bozontos szakallall, sörre támaszkodva! épp a Steelers hanyatlasat elemezgette a pultos csajnak ... ☺️
yooker
És mondogatta, hogy "...pedig megaláztuk a védelmet, megaláztuk..."?
Mert ha nem, akkor nem ő volt.
Sobri Jóska
Nem meg, hanem szét! És különben is a „faszra lett húzva” a Jaguars védelme, és okádék a Jacksonville támadósora. Legközelebb pontosan, légy szíves

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...
gabistar
Én Jags mezben láttam a múltkor egy kocsmában, hosszú bozontos szakallall, sörre támaszkodva! épp a Steelers hanyatlasat elemezgette a pultos csajnak ... ☺️
yooker
És mondogatta, hogy "...pedig megaláztuk a védelmet, megaláztuk..."?
Mert ha nem, akkor nem ő volt.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...
gabistar
Én Jags mezben láttam a múltkor egy kocsmában, hosszú bozontos szakallall, sörre támaszkodva! épp a Steelers hanyatlasat elemezgette a pultos csajnak ... ☺️

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...
gabistar
Várja az olaszok első meccsét a VB-n... 😉

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Igen, ezt nehéz megítélni, így akarta-e vagy így sikerült, de a feje le volt hajtva annyi szent. Ha így akarta, profi, de ha eltalálja a crown of the helmet-el, az nem köz- hanem önveszélyes. Saci tudja. Azt még a lábujjában is érezte volna, nemhogy a csigolyájában.

A kérdés itt a megítélés és a bírói konzisztencia, ami már most sem működik. Én sajnálom, mert a jó kis kifejeléseknek ezzel vége, pedig nincs annál jobb, mikor egy FB és egy LB találkozik a lyukban (feltéve, hogy nem sisaktetővel egyik sem). Ennél szebb hang nincs. ha jól értelmezem, a homlokkal ütközés sem működik így a see vhat you hit is kevés.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Matthew Thomas lefutotta Berhe-t a GB TD előtt, nem volt gyengeSpy
Ez mondjuk inkább a papírforma, ha azt nézzük, hogy Thomas 4.44-et futott a pro dayén, 4.58-at a combine-on, Berhe pedig 4.55/4.71-et 😊

Amúgy voltak biztató dolgai az ifjú sztárlinebackereteknek?

| Egy apró megjegyzés: néhány enter nagy mértékben javítja az élvezhetőséget 😊) |
Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
Spy
Nekem ezt mutatták, marha jól futott még mobilnetről is HD-ben, remélem, a szezon során is menni fog 😊

 webtvhd.com.br/canais/nflnet.php

Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Parádés az a play gomb, csak a lényeg nem látszik tőle...

Na, elküldés után már sikerült eltűnnie, hát eléggé az ja, most már vállal is csak akkor lehet, ha felfelé nézel közben az égre
Wyatt
Köszi, csak gyűjtöm az alternatívákat a szezonra. Most sok megy sok, de nem tudni full nézettség mellett melyik fog működni.
Enter
Én az NFLhqtv.com-ot tesztelem, 30USD volt az éves, majd megosztom a tapasztalatokat, az látszik, hogy az app nagyon ergya, a desktop verzió még beválhat.
Enter
Thomas-ban inkább a want to van meg, én ezt láttam benne -ezért szeretem az újoncokat nézni és nem a veteránokat preseason-ban. A forty nem mindig realizálódik játéksebességben. Jól mozog, ha fejben és technikában is fejlődni tud, még bármi lehet. ST-ben játszik, és nem rosszul, van esélye, hogy kiszorítsa Fort-ot.
Enter
Igyekszem majd tagolódni, de hát tudod a zseni meg a káosz...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Soldival mi ujsag? Most mar vege van a foci vb nek boven...Bar a szezon meg nem kezdodott el lenne mirol beszelni, irni...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Saci bot nélkül sétálgatott a pályán a meccs estéjén
Spy
 www.cbssports.com/nfl/news/steelers-ryan-shazier-says-adjusting-to-new-helmet-rule-will-be-difficult/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Matthew Thomas lefutotta Berhe-t a GB TD előtt, nem volt gyengeSpy
Ez mondjuk inkább a papírforma, ha azt nézzük, hogy Thomas 4.44-et futott a pro dayén, 4.58-at a combine-on, Berhe pedig 4.55/4.71-et 😊

Amúgy voltak biztató dolgai az ifjú sztárlinebackereteknek?

| Egy apró megjegyzés: néhány enter nagy mértékben javítja az élvezhetőséget 😊) |
Amúgy hol nézitek idén a meccseket? Van valami új megoldás?
Spy
Nekem ezt mutatták, marha jól futott még mobilnetről is HD-ben, remélem, a szezon során is menni fog 😊

 webtvhd.com.br/canais/nflnet.php

Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Parádés az a play gomb, csak a lényeg nem látszik tőle...

Na, elküldés után már sikerült eltűnnie, hát eléggé az ja, most már vállal is csak akkor lehet, ha felfelé nézel közben az égre

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Saci bot nélkül sétálgatott a pályán a meccs estéjén
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt ismerjük és gabi, plíz elhiszem, hogy neked erről ez eszedbe jut, de rövidíts már kérlek legalább...

Egyébként a probléma most (is) komplexebb, jómagam sem az ILB-ről írtam, bár kétségtelen ez ennek része. De hogy mennyire komplex jelzi az a tény, hogy a futás ellen egyébként a GB ellen jók voltunk. 77 yardot szoptunk be 24, amelyből volt egy 18 yardos is, ahol pont egy safety hibázott nagyot.

A pasz ellen voltunk teljesen homályok, open fielden és a tackle-ben. Ebben sajnos sokszor Saci is szenvedett csak jelzem....

Burnett a kulcs nekem, vagyis egy igazán jó strong safety középen. Ő ha nem volt sérült nagyon jó volt, így bízom benne nagyon, hogy ez csakis az összeszokottság hiánya lesz.

De nem megkerülve az ILB kérdést....Én most azt érzem, hogy megyünk a szabadpiacra még, ha tényleg ennyire ratyi teljesítményt tol a Williams mögötti sereg....
Klemó
Vince es a tobbi ilb sereg sem igazi elso szamu kezdo. Es ha a ketto ilbt egyutt mint parost nezzuk kb a 32 csapatbol a kozepestol is tavol vagyunk. Es inkabb az utolso reszlegben kullogunk.

Es ehhez me'g sem a semavaltas, meg a secondary sem pedig safetyk sem hoztak osszessegeben, amit toluk vartunk. (Volt hala istennek edmunds villanas, benne latni, hogy lehet hogy o lesz akar fel szezon utan a kezdo.) Igy akkor roviden tomoren jobbak leszunk ha visszajonnek a kezdok mint most, az igaz. Mert csak pre season van...

De hogy osszessegeben meg lenne e oldva a problema ahogy beharangoztak azt meg nem latom sehol sajnos. Es igen, szerintem is kinezhet meg mindig egy ilb tapasztalt idehozasa a keretszukitesek utan. Es ezt nem azert irom, hogy ujra felhozzam, de a mostani meccs def felol megmutatta kb mi a helyzet korulbelul def csapat szinten.

Sok miss tackle es sokszor ugyanolyan sulytalan jatek def reszrol sajnos. De van ido meg javitani.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
 media.giphy.com/media/wZPAbNL80pIfK2YNuy/giphy.gif
Klaci79
Ha jol veszem ki, a heads up program kerete, meg talan a saci komoly serulese miatt is hozhattak be ezt az uj szabalyt, de lehet hogy csak elfogult vagyok. Megpedig azert, hogy ne legyen nyak taji/helmet utkozes stb se vedo, se tamado oldalon. Es hogy ne legyen akkora az eselye a nyaki serulesnek.

Bar eleg vicces lesz latni, ahogy egy bukdacsolo rb alacsony sulyponttal a labdat hordva, hogy lesz leutkozve. Mert az alacsony sulypont miatt pl a vedonek a hasa alattig fog erni mondjuk az rb. Es ember legyen aki azt nem lehajolva le tudja majd ugy utkozni, hogy ne pattanjon le a tamadorol.

Persze tudom az rb sem mehet direkt alacsonyra, de o kicsit megcsuszik es mar alacsonyan is van. Onnantol a vedo meg feleg lehet verve lenne. Mert nem akarna senki egy olyan alacsonyan levo rb nek sima tacklet adni. Erdekes szabaly, de szerintem mint irtam pont a saci serules miatt is lehet, meg az egyre tobb agyraszkodas miatt.

Es hogy ne legyen akkora a komoly serules eselye. Mindenesetre vicces volt latni, hogy egy sima tackle szabalytalan volt. Es ezek megitelese szerintem meg nehezebb lesz. Hogy direkt ment lejjebb a vedo is akar, vagy csak veletlen... Mindegy meglatjuk. Sajnos ertheto a szabaly, de velemenyes es vicces volt eloben latni az eredmenyet mint it klaci is megosztotta.

Es ket vedo eseten, ahogy az alabbi hozzaszolasban levo videoban mutattak, erdekes lesz megitelni, hogy most raloktek es akkor ment le a vedo, vagy alapbol akart stb.

Vagy hogy fogjak a vedok a tamadok labat utkozni, tamadni vagy atkarolni? Mert az az egyik legkonnyebb modja az egy az egyben levo utkozesnek, hogy eredmenyes legyen. Namost hogy tud a vedo ugy lemenni a tamado labat elkapva/atkarolva kihozni stb hogy nem viszi lejjebb a fejet? Erdekes lesz ezt latni.

Es vegul ez pl bell futasaira is hatassal lehet, mert o elore dolve es sulypontot alacsonyabbra vive szokott meg sok extra yardot hozni (mas futo is csinalja ezt, de bell nyer altalaban tobb yardot akar vesztes szitubol azert irom). Remeljuk ot ez nem fogja befojasolni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 232
megnezeni
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ha meg idén ez szabálytalan lesz, az már mindennek az alja...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ami viszont elképesztő és ezért nagyon várom a szezont az Washington....milyen volt már az a combat catch a CB-vel.....elképesztő.....a 3. meccsen szinte biztos ott lesz kezdőként a Brown és Juju mellett és nagyon kiváncsi is leszek miként megyünk így Bennel.

Vicces, de pont az van meg benne ami Bryantből hiányzott, vagyis az 50-50 labdáknál nagyon ott van. Lehet, hogy lassabb, mint ő, de hogy több olyan helyzet lesz, amikor fontos, hogy egy-egy combat catch meglegyen az biztos.
Klemó
Tökre egyetértek...nagyon várom, hogy a kezdőkkel milyen lesz ez az offense, ami már önmagában majd sokat segíthet a védelem teljesítményén is. Egyébként ha a rengeteg elhibázott szereléssel tudnánk kezdeni valamit, akkor már egyből jobban nézne ki a dolog.
Én Heyward és Watt visszatérésétől sokat várok...a passzsiettetésben még bőven van, ráadásul Watt emberfogása fényévekkel előzi mondjuk Dupree-ét. De egyébként utóbbi sem volt elveszve, amikor például mehetett szabadon az irányítóra. Neki csak ez fekszik sajnos.
Most egyébként nem is annyira LB sorban, mint a DB-knél voltunk totál homályok.
Buta szabálytalanságok és nagy hibák mindenfelé...ennek pedig csak részben magyarázata az előszezon és Haden hiánya...mondjuk a passrush-t (inkább annak hiányát) jobban lehet okolni ezért.

Van idő még keményedni, a hibákat kiküszöbölni és nyilván az első héten már Heywardékkal megyünk ki a pályára. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy a TE védekezés idén fejlődik e valamit, mert ha nem akkor minden meccsen 45 pontokat kell feltenni...

Egyébként az 51 pont tényleg rengeteg és nehezen megmagyarázható, de ebből 14-et az offense kapott, 7 pontot meg ugye Rogersék még az elején short fieldről hoztak össze. Mondjuk a 30 is sok ettől a GB offensetől...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ami viszont elképesztő és ezért nagyon várom a szezont az Washington....milyen volt már az a combat catch a CB-vel.....elképesztő.....a 3. meccsen szinte biztos ott lesz kezdőként a Brown és Juju mellett és nagyon kiváncsi is leszek miként megyünk így Bennel.

Vicces, de pont az van meg benne ami Bryantből hiányzott, vagyis az 50-50 labdáknál nagyon ott van. Lehet, hogy lassabb, mint ő, de hogy több olyan helyzet lesz, amikor fontos, hogy egy-egy combat catch meglegyen az biztos.