Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Tyrod Taylor és a jó emlegetése egy mondatban eléggé vicces és lássuk be csoda a döntetlen 5 turonover rel ahol igazából ennek a meccsenek egy bazinagy L nek kellett volna lennie. Ha kivonom az egyenletből Conner bravúros tejesítményét az O értelmezhetetlen. Ennél csak nehezebb meccseink lesznek idén szóval van hová fejlődni.
Razi
Szerintem félúton van az igazság. Taylor szar volt tegnap, ahogy a Browns támadóegysége is úgy ahogy van -Josh Gordon aki tényleg jó volt.
Volt egy értelmes drive tőlük, azt annak köszönhették, hogy Burns elvesztette a fejét sajnos. Más kérdés, hogy nyilván nem véletlen, de a zebrák csak minket büntettek a Landry esetben. Ott ráadásul a futás elleni védelem az öltözőben maradt és engedtük azt a sügér Taylort is szaladgálni.
A másik két TD 1 yard meg után jött és sajnos Sutton nagyon nem volt még játékban Haden helyén.

Szóval igen...ennél csak nehezebb meccseink lesznek, ugyanakkor BB évi 1-2 totál homály meccséből 1-et letudtunk. AB sem volt még tökéletes, de jó volt látni például, hogy JuJu mennyire jól kezdte a szezont. Viszont az is igaz, hogy még egy jó elkapó nagyon kellene. Reméljük ha más nem, majd Eli Rogers fellép ide.

Viszont ami a labda másik oldalát illeti, nem lehetett lemérni, hogy valójában mennyit fejlődött a védelem, erre majd a KC meccs fog választ adni. De nagyon jó volt nézni a Heyward-Tuitt párost, az ILB-ket, WATT-ot (még Dupree is jobb volt, mint szokott, igaz UDFA ellenében) Dacis és Hilton nagyot játszott.
Szóval volt pozitívum bőven, de persze ennyi labdaeladással....vicc.
És bár a körülményekkel nem illik foglalkozni, tudjuk hogy a különböző fémeknek mennyire nem tesz jót a rozsda. Big Ben nagyon szenvedett a szakadó esőben...
Klaci79
Egy dolgot nem lehet elvenni Taylortól, lehet nem nyerte meg a meccset, de nem próbálta meg úgy elveszíteni mint BB. (najó 1x) Nem precíziós műszer, de amit tud, azt hozza. Ha összeáll kicsit a faluk, jobbak lesznek. Mi is.

Egy álmos BB és álmos AB mellé még nagyon kellett volna egy álmos és morcis Bell is Úgy van. Futáson kívül sok szépet nem csinált az Off.

A nagyanyám, meg a Villamos esetét meg ismerjük. Bell tavalyi 35járdja nagyon hiányzott, valóban. Meccsdöntő faktor lett volna.

Egyébként meg a kötelező a legnehezebb. Főleg mifelénk. Kár a fumbliért, az visszaadta a momentumot. De Boz valóban nem lesz megdícsérve.

A D jól nyomta -számomra meglepően, ez a Bud-Watt csere még jó lehet, Watt futás ellen is hatékony volt. Taylorra nem sikerült spy-t állítani az elején, nagyon lubickolt lábon. Meg kell néznem, használtuk-e a Dollart, ha igen, mikor. A Seminoles feltűnt volna, az sztem egyelőre jegelődik.

Pray for Haden, de Sutton egy állat lesz. És Switzer is. A jó dolgokra építeni kell, a rosszakból meg tanulni. Kár érte, mert a CIN és a BAL is nyert. Össze kell rakni az Off-t, örülni a kis piros autónknak (Fichtner) mert ez van. Én azért továbbra is fázok kicsit BB teljhatalmától. Az OL-nak meg örülök.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
- Nehéz lemérni most a csapat teljesítményét, mert nem ismerjük a Browns erejét. A védelmük kifejezetten bivalynak tűnik, de a támadó egységük is csinált szép dolgokat.
- Én nem látom az előrelépést a védelemben, ugyanúgy nem tudjuk fogni a futást. Kérdés mennyire erős a Browns futójáték? Itt azért vannak kétségeim.
- Támadóoldalt most hagyjuk, mert BB annyira ergya volt, hogy lehetetlen értékelni.
- Én tartok tőle, hogy Fichtner csak bábként van ott és BB játéka el fog süllyedni a saját egójában. Mintha kiesett volna a fék.
- Nincs itt gond, az első forduló mindig lutri, főleg egy olyan Brownsnál, ami a pokolból kapaszkodik fel. Conner labdavesztése után ráadásul feltüzeltük őket.
- 21-7-ről illik nyerni egy csapatnak, de ezt azért most nem élem meg katasztrófának.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nem tudtam semmit erről a Switzer gyerekről, de ahogy néztem a meccset az az érzésem volt, hogy régen volt ennyire értelmes KR-ünk. Nekem, jónak tűnt a srác és puntoknál sem AB áll majd ott legalább. Lesznek még idén jó visszahordásai szerintem, amiből nem sokat láttunk mostanában Pittsburghben. Szurkolok neki egy return TD-ért 😀
Gorcsev
Csak azt nem értettem, miért kellett futónak beküldeni. Azt sztem túlgondoltuk kicsit.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Node ez a meccs Watt meccse volt. Te jóég....3 sack egy meccsen csak egy bizonyos 92-es számú csávónak sikerült a Tomlin érában...és a végén a blokkolt punt....all pro teljesítmény volt... az egyébként "katasztrófa" D-ben. Bocs Gabi, de ezt muszáj volt.. 😊

(Sean Davis élete meccsét nyomta, de csak zárójelesen fér Watt mellé a neve)
Klemó
nfl.com szerint 4 sackje van.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én azt gondolom, hogy a csapatnál innentől nincs Bell kérdés, csak akkor, ha visszajön. Addig pedig Conner-Ridley-Samuel az RB triónk. Ráaádul ahogy hallom ez a sztori nem hogy rombolná, de erősíti a csapategységet is, szóval nincs mire reagálni, ellentében a Harrison üggyel. Sokkal inkább akkor lesz ügy, amikor visszatér és be kell(ene) illeszteni. De ebben Tomlinnál szerintem nincs jobb edző, meg fogja a csapat ezt oldani.

Valóban nehéz trade partnert találni, mivel nincs garancia arra, hogy év végén nem vágja át az ippeg aktuális csapatát (is). Ezen felül 3. kör környékén kapunk comp picket érte, így nem fogjuk elengedni csak úgy. Ráadásképpen pedig minden egyes hét plusz 900k a CAP-be többletként, vagyis a fentieket figyelembe véve nekünk most nincs ügy.
Klemó
Gyerekek, röviden mi volt ez a Harrison ügy? Erről lemaradtam.
bcsarli
Állítólag ígéretet kapott, több játékidőre az edzői gárdától, ám ez nem igazán jött össze, sőt. Erre próbálkozott, hogy engedjék el, ez sem jött össze, erre nekiállt belesz.rni a ventillátorba meg az egészbe. Végül már locker room cancer-ként tekintettek rá mint utóbb kiderült, a híres munkamorálját szünetre tette, hogy elküldettessen.

Végül összejött neki és a NE-vel majdnem a gyűrű is. Nem szép, méltatlan történet, az eleje kissé Bell-szerű nem akarunk, de nem engedünk, a vége inkább Blount-szerű gyűrűvel büntetünk történet. De a gyűrű neki nem jött össze.

Újabb legenda, akivel nem sikerült szépre a búcsú. (Hozzátezsem, a történelem azt sugallja, BB is járhat így) Nem jeleskedünk a családtagoktól való elválásban.
Spy
Erre emlékszem, azt hittem volt valami friss sztori vele kapcsolatban.
bcsarli
Volt, de Klemó erre utalt. Harrison pár napja egy interjúban tanácsot adott Bellnek és véleményt formált, hogy üljön csak ki annyit, amennyit tud, vigyázzon magára, mert a pénz vissza fog jönni. Mindenkinek van véleménye a kérdésről És még a fórum is pörög napok óta 😊
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Nem tudtam semmit erről a Switzer gyerekről, de ahogy néztem a meccset az az érzésem volt, hogy régen volt ennyire értelmes KR-ünk. Nekem, jónak tűnt a srác és puntoknál sem AB áll majd ott legalább. Lesznek még idén jó visszahordásai szerintem, amiből nem sokat láttunk mostanában Pittsburghben. Szurkolok neki egy return TD-ért 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Tyrod Taylor és a jó emlegetése egy mondatban eléggé vicces és lássuk be csoda a döntetlen 5 turonover rel ahol igazából ennek a meccsenek egy bazinagy L nek kellett volna lennie. Ha kivonom az egyenletből Conner bravúros tejesítményét az O értelmezhetetlen. Ennél csak nehezebb meccseink lesznek idén szóval van hová fejlődni.
Razi
Szerintem félúton van az igazság. Taylor szar volt tegnap, ahogy a Browns támadóegysége is úgy ahogy van -Josh Gordon aki tényleg jó volt.
Volt egy értelmes drive tőlük, azt annak köszönhették, hogy Burns elvesztette a fejét sajnos. Más kérdés, hogy nyilván nem véletlen, de a zebrák csak minket büntettek a Landry esetben. Ott ráadásul a futás elleni védelem az öltözőben maradt és engedtük azt a sügér Taylort is szaladgálni.
A másik két TD 1 yard meg után jött és sajnos Sutton nagyon nem volt még játékban Haden helyén.

Szóval igen...ennél csak nehezebb meccseink lesznek, ugyanakkor BB évi 1-2 totál homály meccséből 1-et letudtunk. AB sem volt még tökéletes, de jó volt látni például, hogy JuJu mennyire jól kezdte a szezont. Viszont az is igaz, hogy még egy jó elkapó nagyon kellene. Reméljük ha más nem, majd Eli Rogers fellép ide.

Viszont ami a labda másik oldalát illeti, nem lehetett lemérni, hogy valójában mennyit fejlődött a védelem, erre majd a KC meccs fog választ adni. De nagyon jó volt nézni a Heyward-Tuitt párost, az ILB-ket, WATT-ot (még Dupree is jobb volt, mint szokott, igaz UDFA ellenében) Dacis és Hilton nagyot játszott.
Szóval volt pozitívum bőven, de persze ennyi labdaeladással....vicc.
És bár a körülményekkel nem illik foglalkozni, tudjuk hogy a különböző fémeknek mennyire nem tesz jót a rozsda. Big Ben nagyon szenvedett a szakadó esőben...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
Klaci79
Így elemzed te.
Én meg úgy, hogy Bell hozta volna a győzelmet.
Mivel ő nem csak futójáték, hanem weapon x.
Sobri Jóska
Most, hogy nincs már Soldi nem illik Józsi.
Amadeus
Kérlek ne kíméljetek minket...szükség van a szenvedésre 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
Klaci79
Így elemzed te.
Én meg úgy, hogy Bell hozta volna a győzelmet.
Mivel ő nem csak futójáték, hanem weapon x.
Sobri Jóska
Mivel ez nem bizonyítható, így csak jót mosolygok rajta. Pont neked mondjam Jóska, hogy itt nincsen "ha" 😀
Lesznek majd némi elvonási tüneteid a 10. hétig, de hidd el nekem (én láttam az egész meccset) ez nem rajta múlt. 6 labdát nem lehet büntetlenül eladni, amikor ilyen volt a Jax ellen tavaly Bell-el is simán kikaptunk.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 503 — kheanton@gmail.com
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Tyrod Taylor és a jó emlegetése egy mondatban eléggé vicces és lássuk be csoda a döntetlen 5 turonover rel ahol igazából ennek a meccsenek egy bazinagy L nek kellett volna lennie. Ha kivonom az egyenletből Conner bravúros tejesítményét az O értelmezhetetlen. Ennél csak nehezebb meccseink lesznek idén szóval van hová fejlődni.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Bocsánat, de Conner 70-80%-ban hozta csak Bellt szerinted? Én aztán elfogult vagyok Bellel, de nem igazán hiszem , hogy a közel 200 total yard és 2 TD-től Bell sokkal többet tudott volna hozzátenni ehhez a meccshez.

" class="embed">
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Hadenről van valami infoja valakinek? Ha jól hallottam a közvetítésben hamstring sérülés, de azt lehet tudni mennyire súlyos?
Gergőke
Csak az MRI után lehet tudni mennyire súlyos
több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hadenről van valami infoja valakinek? Ha jól hallottam a közvetítésben hamstring sérülés, de azt lehet tudni mennyire súlyos?

" class="embed">
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
Klaci79
Így elemzed te.
Én meg úgy, hogy Bell hozta volna a győzelmet.
Mivel ő nem csak futójáték, hanem weapon x.
Sobri Jóska
Most, hogy nincs már Soldi nem illik Józsi.
Amadeus
De, van Soldi.
Csak még nem írt.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
Klaci79
Így elemzed te.
Én meg úgy, hogy Bell hozta volna a győzelmet.
Mivel ő nem csak futójáték, hanem weapon x.
Sobri Jóska
Most, hogy nincs már Soldi nem illik Józsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
Klaci79
Így elemzed te.
Én meg úgy, hogy Bell hozta volna a győzelmet.
Mivel ő nem csak futójáték, hanem weapon x.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
A Browns 0-0-val állt a meccs előtt. Valamit nagyon elnéztél.
Bár tudom, hogy csak gonoszkodsz, de ennél Bell sem tudott volna többet letenni az asztalra. Itt a pass protection és BB játékán ment el a W és a futójátékon legkevésbé.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Surmó Jóska mi a komplexusos faxt keres itt?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
Nyilván tudod, hogy Conner 180 yardot hozott földön és levegőben együtt, de ha nem, akkor meg azért nincs értelme ehhez hozzászolni, csak azért jösz, hogy flame-et indítsd.

Egyébként 2 éve a JAGS volt ugye a pofozógép...vagy rosszul emlékszem?
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?
Sobri Jóska
Szerintem inkább kellett volna egy normálisan játszó Big Ben sem, mint Bell.

" class="embed">
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Végülis, nem kell Bell ahhoz, hogy a tavaly 0-16-os Brownst magabiztosan verje a Steelers.
Vagy mégis?

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na most akkor Bell dörzsöli a tenyerét, vagy nem? 😊
bcsarli
Conner TD-je után egyből odaszaladtak a falemberek és ment az örömködés. Számomra ez üzenet volt Bell felé (na meg ugye a nyilatkozatok), kíváncsi vagyok, hogy fogadnák vissza, ha visszajön egyáltalán.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Conner szenzációs volt egész meccsen, de azt viszont el kell mondani, hogy egy megnyert meccset "hozott vissza" azzal a fumble-lal. Ez pedig nagy hiba akkor is, ha az összes többi rendben volt. De talán jó is így, mert így a földön marad a következő meccsen is.
Klemó
Conner bitang jó volt... persze hiba volt a fumbli, viszont, ha jól láttam Garrett okozta a fumblit, aki még jó néhány Connernél jóval tapasztaltabb embernek fog igen komoly gondot okozni.

Amúgy tökéletesen egyetértek veled abban, hogy sem Bennek, sem AB84-nek nem volt elég a pre-seasonben egy pár drive. Rozsdás volt nagyon mind a kettő.

Másrészt a D kibaszottul nagyot játszott. 6 TO ellenére meccsben tartottak minket. Watt egy vadállat, elképesztően nagyot játszott és szerintem Dupree is jobban festett.

Végezetül annyit, hogy b@zdmeg Chris eső ide vagy oda 42 yardról rohadtul illett volna a póznák közé helyezni.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Node ez a meccs Watt meccse volt. Te jóég....3 sack egy meccsen csak egy bizonyos 92-es számú csávónak sikerült a Tomlin érában...és a végén a blokkolt punt....all pro teljesítmény volt... az egyébként "katasztrófa" D-ben. Bocs Gabi, de ezt muszáj volt.. 😊

(Sean Davis élete meccsét nyomta, de csak zárójelesen fér Watt mellé a neve)