Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ha mar ugy is mindenki blokkolt, akkor nem baj, hogy felteszek par dolgot. A nektek csinalt 30 perces video (igaz csak varosbol vezetes haza...), az meg szerkesztes elott all, de elgondolkodom rajta, hogy egyatalan szenvedjek e vele. Feltoltes, hang es zene alavagasaval stb vel. Mindegy. Addig itt van par dolog azoknak, akiket erdekel.

 photos.app.goo.gl/px9Lbb5FrRzKSztz6
gabistar
mi az hogy "no turn on red"?
new orl
Azt jelenti nincs fordulas piroson. 😉

Na Jo ezt tudtad biztos.

Viccet felreteve itt most nem lehet piroson fordulni. Mert ha ez nincs kiteve, ott szabad a jobbra kis ivbe kanyarodas. Piroson is. Megalsz. Szetnezel, ha jonnek elsobbseget adsz. Aztan mehetsz.

Masik ilyen de jobb az ez... Na kinek van elsobbsege? Mi a keresztezodes fajtaja?

 goo.gl/images/J3d4dC



Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nektek le kellene igazolni D Pees-t. Kielemezne mindent, felkeszulve mennetek ki a meccsre ( valtani o se tud, de addigra legtobbszor mar eldolne). Mindenki tudna a helyet miert felelos es mukodne is egy bizonyos szintig, oszton kitiltva a stadionbol. ( | Persze eljonne kesobb a pillanat mikor annyira otvar nezhetetlen lenne hogy addigra nem szamitana semmi | )
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
ha mar ugy is mindenki blokkolt, akkor nem baj, hogy felteszek par dolgot. A nektek csinalt 30 perces video (igaz csak varosbol vezetes haza...), az meg szerkesztes elott all, de elgondolkodom rajta, hogy egyatalan szenvedjek e vele. Feltoltes, hang es zene alavagasaval stb vel. Mindegy. Addig itt van par dolog azoknak, akiket erdekel.

 photos.app.goo.gl/px9Lbb5FrRzKSztz6
gabistar
mi az hogy "no turn on red"?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Irtam a meccs utan rogton, de kitoroltem. Ez megsem a csapatom igy nem akartam durvan szidni. Ezert egy extran finomitott valtozatot irok.
En kiemelnek 2 teljesitmenyt: HeywardB es C Heyward.
Az O-nel nincs gameplan/koncepcio lassan identitas, legalabbis erzetem szerint jelenleg a playbookbol kiemelt jatekok vannak amit a klasszisok szallitanak vagy nem. Bell-Connor kozott a kulonbseg oriasi, attol meg Connor is tud futni majd eredmenyesen, de egy PO csapat ellen latszott hogy hianyzik egy megbizhato lancmozgato a tobbirol kesobb. A D egy kudarc jellenleg, de nalam dontoen edzoi hiba.

A meccsrol irok es a rossz pillanatokrol, de a lenyeg hogy szinte vegig ez volt a helyzet.
1.TD Elsore Burns tunt a vetkesnek, de nem az o embere volt igy eselye nem volt odaerni. Csereben kozepen 5 ember vedekezett egyen, aki meg igy is megjatszhato lett volna. WTF
2.TD elott nagy jatek. Watkinst meguti Sutton es atadja Davis-nek papiron, de Davis olyan messze van hogy eselytelen. Meg nem ertes, foleg felallasi hiba. A jateknal Bostic-nak nincs szerepe, a kozepre jovo checkdown passznal lenne de olyan messze van hogy ha bekovetkezett volna akkor se tudott volna mit csinalni a sebesseg kulonbseg miatt csak bravurral.
A kovetkezo jatekbol jon is Kelce. OK az egyik legjobb TE a ligaban, de Williams meg sem utotte utana, mar utol sosem eri, mogotte meg Sutton van aki meg fizikailag nem alkalmas ellene, de a jatekban a fegyelmezetlenseget emelnem ki. Hilton elengedte az emberet, mert Mahomes nem arra nezett es beindult kozepre Kelce fele. Soha semmilyen anyaggal nem ert volna oda segiteni, de ha Mahomes nem latja biztosnak Kelce-t akkor a meg simabb TD jott volna Hilton ellen ( Burns azt is elvihette volna 😊).
Alapproblema, jon a blitz toletek es mogotte mar az elso lepcso nincs megoldva. De a nagyobb problema hogy a masik oldalon annyira kikap az ember hogy inkabb odadobja ( mert ott nincs annyi segitseg mogotte ) mint az ures embernek a masik oldalon. Hill nagy jatekanal peldaul, Burns oriasi hibajabol. Nem tudja megutni ( ??), utana versenyt futni vele keptelenseg. | Egyszeri eset volt? A nem, jobb ha rogzul. | . Kovetkezo jatek, oriasi felallasi hibak mikor blitzeltek, de a masik oldalon Watt fogja Watkinst. WTF. Megint nem az ures ember kapta a blitz mogott es hogy lehet fokozni a Watt-Watkins parharcot uresen a baloldalon, leirom a teljes jatekot. Mindekozben a jobb oldalon a blitz mogott a 2 elkapo egyik marad teljesen uresen a LOS-en elotte 10-15 yard uresen, mert a masik elkapoval ment a CB+Burnett. A masik S kozepen Watkinstol es a masik elkapotol is tavol, teljesen feleslegesen a palyan gyakorlatilag. Nezzetek meg inkabb 14:20 3.negyed.

Evek ota problema, hogy nem tud/akar lepni Tomlin meccs kozben. Jo sok pelda van. A CB-k elverve Hill-Watkins, kozepen Kelce a ket S meg a racson igazabol egyik helyre sem tudnak besegiteni csak kesve. Jelen esetben Pola-Reed is lehetne a S paros, tobbszor lennenek megegetve igy egy fel ev alatt mint a palyafutasuk alatt. Ok ok osztonbol sokat megoldananak, de akkor is. Saci lehet ket mp tovabb tudna fogni Kelce-t, de nem lenne donto faktor foleg 3 emberes nyomasnal, az a halottnak a csok. A labdaszerzeseteknel Hilton-Burns-Chicco toketlenkedik es Heyward viszi le.
Amugy az egyertelmu passz/futas ellen jol megy. 4 emberes nyomas is eleg pofas, de egy kis kreativitassal meg piszok is lehetne. 2 sack a 2 csapattol, 3 emberes nyomas dontoen persze hogy ficankoltak a passznal a gardak.

BB kettos nalam. 60 kiserlet 450yard, de szinte csak 3-4 emberes nyomas es rengeteg onveszelyes dolog. BB es Connor majdnem sikeres egykezesenel latszott BB most hosok leszunk ( | vagy a kovetkezo drive-ban vagy a kovetkezo heten vagy ... | ) mentalitas. 1 TD hatranyban Connor orizve/kiszoritva, es innentol egy hajszalon mult, hogy BB kezet majdnem letorjek/ pick6 legyen egy 2and 4 jateknal. Bezzeg a vegen uresen volt meg is Ju-Ju-t nyirta ki 2 perccel a vege elott goalszituban. A futas halott volt es nem futottatok vegig az eredmeny utan. Egy TD kulonbseg semmi, ha tudtatok volna futottatok volna, foleg egalnal.

| Bell elrakta maganak gif-be elso negyed 5:16, Connor szuro es vagoeszkoz ellenorzest tart a faljatekosoknal. 😊 |
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ha mar ugy is mindenki blokkolt, akkor nem baj, hogy felteszek par dolgot. A nektek csinalt 30 perces video (igaz csak varosbol vezetes haza...), az meg szerkesztes elott all, de elgondolkodom rajta, hogy egyatalan szenvedjek e vele. Feltoltes, hang es zene alavagasaval stb vel. Mindegy. Addig itt van par dolog azoknak, akiket erdekel.

 photos.app.goo.gl/px9Lbb5FrRzKSztz6

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
De hol van süti?
Dodó
Süti éppen Benről áradozik ODAÁT
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Azt gondolom 2 meccs után nem érdemes túlságosan nagy jóslatokba bocsátkozni, általában tompán kezdünk, és a szezon második felére szokott beélesedni a csapat. Ami nagyon helyes is, mert a top formát nem lehet fenntartani 4-5 hónapon keresztül, és nálunk akkorra van időzítve, amikor a fontos dolgok dőlnek el.

De...
A tavalyi PO-nk elment Butleren, ez tény. Nem örülnék ha idén a komplett szezon elmenne rajta. A legutóbbi 3 tétmeccsünkből kétszer is 21 pontot kaptunk az első negyedben! Azért ez felvet egy olyan kérdést, hogy adott ellenfélre hogyan vannak felkészítve a játékosaink? Illetve ami számomra még aggasztóbb: D vonalon a félidei elemzés gyakorlatilag nem működik. Számtalan példát látunk arra, hogy félidő után drámaian változik egy meccs képe, nahát nálunk nem. Butlernél ez úgy néz ki, hogy kapunk 3 passz TD-t az első félidőben, szünet, stáb elemez, aztán a másodikban megint kapunk 3 passz TD-t. Jax meccs hasonló sztori...

Az, hogy a meccs eleje teljes outcoaching az nem lenne akkora tragédia, | (legnagyobbakkal is előfordul, Belichick is csak pislogott a Falcons ellen az elején) | ha meg tudná csinálni azt, amit az öregtől annyiszor láttunk: hogy belenyúl a meccsbe, és a 2. félidőben lenullázza vagy legalábbis komolyan limitálja az ellent. De ennek egyenlőre semmi jelét nem látom, és szvsz ez most a legnagyobb problémánk. Nem a játékosállomány, nem a talent level, nem a szisztéma, hanem a meccs közbeni reakcióképesség hiánya.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
De hol van süti?
Dodó
A másik fórumon, amit nem nevezünk nevén 😉 😛
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
De hol van süti?
több mint 5 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Mégegy gondola: hova lett a bliccünk???
Fast Willie
kilőtte a stüszi vadàsz 😊..
Túl sok kérdés van sajnos.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Mégegy gondola: hova lett a bliccünk???
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
 twitter.com/AB84/status/1041710739642376193
Klaci79
Moar drama!😀😀😀 Ez valami hihetetlen😊
Razi
Namostlesszazz hamarost, hogy a Roo lemászik a székbű', oszt jó elpiccsant valakiket. Szőnyegszélén nemszépazélet.

Tomlin is leveheti a szemüvegét, mert nem lát tőle, Butz keresse meg a tökeit, merezígy nem vajaskenyér.

Az öregnek meg nincs má' foga, ezér a vajaskenyeret szereti. De ha beteszi a protkót, kurva nagyot tud ám harapni!

Adok nekik mégegy meccset, aztán Winter is Coming. A Tampa pont jó jáccópajti lesz. Ha a D nem lesz fence, akko lesz ott kalapkabát...

Otherwise: Bennek megkéne mondani, hogy a HoF még arrébb van...hamá' nem nyuggerkedik, akkor tegye a dógát a gyöpön és ne a másét akargya.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
 twitter.com/AB84/status/1041710739642376193
Klaci79
Moar drama!😀😀😀 Ez valami hihetetlen😊
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
J. Conner 8 Carry, 17 yards, 2.1 Average, 1 TD

(hozzateve egy gyonyoru egykezes elkapas is, de igy is keves)

Es ez volt az elso tuzkeresztsege es barmennyire is szimpatikus, vagy jo, conner nem bell. Meg nem az sajnos. Es az, hogy barki a futo, a pit csapata kurva jo es nem esik vissza bell hianyaban sem igaz. Ez is lemerheto. Bar itt sajnos fitchner befolyasolo tenyezo lehet es nem a jo iranyba, bar ora is mindenki azt mondta mint butlerra, hogy haleynel szazszor jobb lesz barki. Es vele a szuper steelers off meg megallithatatlan. Vagy megis. 😕
gabistar
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?!

Az első negyedben 21 pontos hátrányban voltunk... ez nem az a szituáció,amikor nekiállsz futkorászni, hogy majd azzal visszajössz a meccsbe. Mivel mentünk volna többre azzal, ha mondjuk Bell ugyanennyi carryből összehoz 30 yardot? 20+ pontos hátránynál nem fogsz futni.

Viszont,ha már itt tartunk akkor engem például sokkal jobban zavar Brown. A viselkedése is, meg hát szóval nem igazán jönnek az elkapások sem úgy, ahogy azt megszoktuk. Ehhez képest viszont JuJu és Jesse egészen szépen hozzák magukat.

A védelem meg nekem eddig brutálisan kétarcú volt. Független attól, hogy múlt héten a Browns volt az ellenfél, azért ez nem az a liga ahol egy gyengébb csapat, ha szerez 6 labdát nem tudja megnyerni a meccset, ehhez képest a D megoldotta, viszont tegnap akkora homály volt az egész, hogy elmondani nem lehet.
Gergőke
Szerinted viccbol irtam? De kicsit tobb tiszteletet kerhetnek, mert lehet Mar akkor pit et neztem amikor Meg te Meg seem szulettel. Koszi.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
 twitter.com/AB84/status/1041710739642376193
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Amióta nincs Soldi nem megy a csapatnak. Ő a bűnös!!! 😊
bcsarli
Ez se rossz...de észrevettétek, hogy Soldi és Bell is távol tartja magát a Steelerstől...és mindkettő szeret bulis képeket kitenni magáról a közösségi médiában...vakok vagyunk ha nem látunk itt erős párhuzamokat 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amióta nincs Soldi nem megy a csapatnak. Ő a bűnös!!! 😊

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mindig meglep, hogy van aki még nem némította Gabistart az évek során...😑
laby
Engem az lep Meg hogy keptelenek vagytok elfogadni ha valakinek mas a velemenye. Szoval nyugodtan.

Bezzeg pl a pit kepek videok jok voltak ugye. De mas velemeny mert itt elek es mas mint onnan a nezetem az Mar tul sok. Ok. Ertem.

Viszont nem ertem miert nehez pl csak tovabb lapozni. Ha nem erdekel. Bar en mindenkit elolvasok megha nem is ertek egyet. Szabad orszag. De te meg masok allandoan szemelyem szapuljatok. Ok.

Mas azert mert te nemitasz szived joga. De masokat uszitani az meg tipikus mentalitas. Es nem gondolod hogy mindenki el tudja donteni kit nemitson? Hm.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
J. Conner 8 Carry, 17 yards, 2.1 Average, 1 TD

(hozzateve egy gyonyoru egykezes elkapas is, de igy is keves)

Es ez volt az elso tuzkeresztsege es barmennyire is szimpatikus, vagy jo, conner nem bell. Meg nem az sajnos. Es az, hogy barki a futo, a pit csapata kurva jo es nem esik vissza bell hianyaban sem igaz. Ez is lemerheto. Bar itt sajnos fitchner befolyasolo tenyezo lehet es nem a jo iranyba, bar ora is mindenki azt mondta mint butlerra, hogy haleynel szazszor jobb lesz barki. Es vele a szuper steelers off meg megallithatatlan. Vagy megis. 😕
gabistar
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?!

Az első negyedben 21 pontos hátrányban voltunk... ez nem az a szituáció,amikor nekiállsz futkorászni, hogy majd azzal visszajössz a meccsbe. Mivel mentünk volna többre azzal, ha mondjuk Bell ugyanennyi carryből összehoz 30 yardot? 20+ pontos hátránynál nem fogsz futni.

Viszont,ha már itt tartunk akkor engem például sokkal jobban zavar Brown. A viselkedése is, meg hát szóval nem igazán jönnek az elkapások sem úgy, ahogy azt megszoktuk. Ehhez képest viszont JuJu és Jesse egészen szépen hozzák magukat.

A védelem meg nekem eddig brutálisan kétarcú volt. Független attól, hogy múlt héten a Browns volt az ellenfél, azért ez nem az a liga ahol egy gyengébb csapat, ha szerez 6 labdát nem tudja megnyerni a meccset, ehhez képest a D megoldotta, viszont tegnap akkora homály volt az egész, hogy elmondani nem lehet.
Gergőke
A futas hianya vezethet a passz hianyahoz. Mint ahogy az egyik segiti a masikat. Szoval az hogy ilyen mutatoja van 2 yard per carry az gaz. Es az azt mutatja amikor jatszott. Szoval 8 cipelesbol ennyit tudott kihozni.

Es itt nincs benne hogy passzoltunk tobbet. Mert az nem szamit az o mutatojaba a 17 yardba, de lemerheto mennyit tett hozza. Akar meccs elejen is. Ha jo lett volna nem ket punt Al kezdunk. Nem ilyen egesz meccses futo mutatoja lenne. Sajnos akkor mashogy irom, nem tett eleget hozza, ahhoz hogy nyerjunk. Stb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/BehindTheSteelCurtain/photos/a.1558226680870180/2748040201888816/?type=3&source=57
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Fast Willie
tőlem 2 like-ot kaptál...de az kioltotta egymást....érd be 1-el 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Koncepció nélküliség...ez jutott eszembe a meccsről.

Kezdem a negatív dolgokkal, mert az könnyebb:

- 0-21-ig sansztalannak néztünk ki a labda mindkét oldalán, nekem egyből a Jax elleni PO meccs képe ugrott be, akkor láttam ekkora tanácstalanságot. S ez kőkemény edzői felelősség! A legrosszabb az egészben az volt, hogy a KC szimpla alapjátékokat tolt, Mahomes-tól az edzők semmi extrát nem kértek.
- Off oldalon komoly gondok vannak AB megjátszásával, rendszeresen kettőzik és ezzel jelenleg nem tudunk mit kezdeni (látszik is a frusztráltság AB-n). Itt Fichtner szerintem meccs közben lépett, mert jól megtaláltuk a középső területeken Jesse-t és Juju-t, mert a KC feladta ezeket a zónákat a zónahatárok őrzése kedvéért. Viszont a rossz hír, hogy ez a Chiefs secondary fényévekre van az előző években látottakhoz képest.
- Washingtont és az előző meccsen Huntert Ben állandóan aluldobja, szerintem ez a könyöksérülés miatt van, de a mély zónákat nem tudjuk kiaknázni, ezért a vertikális játékunk megszűnik, teljesen beszűkülünk, amit a KC jól meglovagolt, mert tömörítette a területeket.
- Def. oldalon nagyon hiányzik egy QB-penetrator passrusher, mert Dupree egyre kevesebbet rak le a tehetségéből a pályára, ezért mindkét meccsen az ő oldalára nyugodtan nézelődhetett a QB. Másrészt a gapek töméséhez sík buta, simán túlfut a kifejlődő játékon, sokszor Watt és Bostic dolgozott helyette.
- TE elleni védekezés Saci kiesésével teljesen megszűnt, remélem Burnett ebben jó lesz, mert Bostic szimplán hülye hozzá, Vinny lassú és borzasztóan darabos, Davis meg súlytalan. Kelce ezért is fickándozott simán.
- Boswell-t seggbe kellene már úgy komolyabban rúgni, mert konkrétan két meccs elment rajta. Most hoznám workout-ra Bailey-t, mert nehogy már egy kickeren menjen el a szezonunk, ami azért alap kellene, hogy legyen.

Hosszútávon azt gondolom, hogy az Off rendben lesz (Bell nélkül is - btw. Conner ekézését nem értem) , persze én is tartok attól, hogy Ben a hero mode-ja közben IR-re kerül. Azt gondolom, hogy Haley-vel elfáradt az O kapcsolata, nem tudta átlépni az árnyékát és nem tudta kiaknázni a keretben rejlő lehetőségeket.

Nem tudom, hogy jó ötlet volt-e Fichtner, de én nem látom tragikusnak a helyzetet, szerintem jól hívott a tegnapi meccsen is, néhány homálytól eltekintve szépen keverte a kártyákat és - én úgy láttam - hogy meccs közben is változtatott. (Ettől függetlenül Ben AB84-centrikusságát nem tudta kitörölni a kulcsszituációkban.)

Pozitívumok tegnapról:

- Ben az első heti rozsdát szép lassan, fogcsikorgatva leverte és klasszis teljesítményt nyújtott. Türelmes volt, jól szabadult a nyomás elől, fellépett-kimozgott a zsebből és önfeláldozó volt, égett benne a győzni akarás. Ha ez így marad, akkor minden meccsen lesz esélyünk.
- Az OL nekem tegnap tetszett, szépen kordában tartotta a KC def- lineját, ahogy vártam, s nekem Finney nem okozott csalódást. nyilván ekkora hátrányban a futójáték értékelhetetlen volt, de amikor futottunk, nyitottak folyosókat. A tackle-n túli futások még mindig sehol...
- Jesse TE-játéka tegnap Millert idézte, erőszakos volt, elszakadt, mindent elkapott, ment downfieldre.

Mellesleg van egy rossz hírem srácok! Tegnap a KC offense ellen nem voltak meg a def embereink + annyira féltünk Tyreek Hilltől, hogy a safety-k Brownsosan 15 yardra álltak fel.

Watkins - ahogy számítottam rá - megette Burns-t, mert a vonal mellett mindent megfogott, first downok tömegét hozta, teljesen elzárta a CB-inket. (Sutton egy fokkal jobb volt nála már most)

Kelce-re végképp nem volt válaszunk: volt, amikor Dupree, volt, amikor Bostic embere lett volna, de 5-6 yardról követték és a S sem váltott fel rá időben.

Úgy látszik egy ennyire összetett offense levédekezése - amellett, hogy Mahomes egy gunslinger is - még nagy falat, ami azért szar hír, mert a Tampa kb detto így néz ki.

Az alap kb ez lett volna: Ty. Hill/D. Jackson vs M. Hilton; T. Kelce/OJ Howard vs Shazier (most ugye Bostic, talán hosszútávon Burnett); S. Watkins/M. Evans vs Haden (most Burns) és C. Conley/ CJ Goodwin vs Burns (most ugye Sutton).

Ebből az elit cover LB és az WR1-et limitáló CB nincs meg és én nem is látom a kereten jelenleg. Butlernek ebből nagyon nehéz lesz kimászni, viszont a futás ellen szerintem jók voltunk.

Kieg.: Mahomes tegnap elég sokszor nyomott up tempo-t és no huddle-t, szóval a gyorsan eldobott passzok miatt esélytelen volt a passrush hatásossága. Többször számoltam, hogy 2 mp alatt elszórta, szóval az elkapók ennyi idő alatt is elszakadtak/felbaszta Kelce-re. Szóval a zónázásunk kb ennyit ér. Nem értem, hogy miért nem emberezünk többet, amit szerintem Burnett-nek és Burns-nek is jobban feküdne.

Zárszóként: nem szabad pánikolni, javulni fogunk a labda mindkét oldalán! Kérdés, hogy a csoportban kerülünk-e akkora hátrányba, hogy ennek még értelme is legyen?

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
De ezt most nem értem. Még mindig az OC -t meg Bell -t emlegetjük, holott szerintem nincsen olyan meccs NFL ben ami ne a D# betlije ha az O 37 pontot rak fel és ez nem elég. Ez egy limitált emberanyag és mindenhol lyukas. Burns szarrá égetik 1v1 -ben a közepe átjáróház (Williams nek adtunk egy olyan szerződést mintha nem is kiegészítő ember lenne pedig képességei alapján az.) Safety rotációban is kijött ha nem Edmunds van hanem Burnett akkor néha van szerelés is. Dupree meg inkább twitteren ír vicces kommenteket mintsem sűrűn elnézést kérne azért a rakás szarért amit a pályára tett teljesítményként, így Watt kb. meg is szakadhat ebből akkor sem lesz semmi. Hozzáteszem ma sikerült a két kezdő DE nek is kifognia egy olyan napot amikor finoman szólva nem sikerült csillogni. Büntetlenül nem lehet ennyi elsőkört elbaszni a drafton. A Tampa meccs tényleg jó lesz arra , hogy megmutassuk van e még tartás bennünk D oldalon. Ha az a meccs is kuka akkor remélem Rooney ék elkezdik keresni az utódot DC fronton leglább de akkor sem hullatnék könnyeket ha Danny Smith is kapna egy utilaput.

Szerkesztette: Razi
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért ez nem Haden miatt volt, itt ő sem segített volna sokat. Fogalmatlan volt a Def és igen, ez főleg DC és HC. Bostic TE védekezését én is kiszúrtam, sőt Kelce TD-jénél annyira tartottunk Hill-től, hogy a képernyő tetején elfelejtettünk védekezni rajta, töküresen futott az endzone-ba kitárt karokkal. a'la Gronk anno. Burns meg nagyon nem válik be. Lehet idén megesik a csere Suttonnal, amit tavaly pedzegettek már. De neki is sok melója lenne.

Azt azért sejteni lehetett, hogy itt nem Fichtner viseli majd a nadrágot, hanem BB, ő pedig kedveli az impro-t a drámát, és a hősködést. Ettől lehetett is tartani és lehet is. Ha így marad, én sem vagyok benne biztos, hogy BB játszik a szezon végefelé.

AB meg rejtély, miért nem működik. Nem tudni mi zajlik a háttérben, de tőle is láttuk már ezt az énjét, lásd gatorade-elés, stream-elés, és heves vitákba is láttuk belemenni, ha nem ment. Fejben azért ő sem annyira erős mint a munkamorálja és a sztársága.

Nézzük a jó oldalát: Nem sérült meg senki nagyobban. (Bár MacDonald-al kapcsolatban megvárom az első edzést)

Nekem Mahomes tetszett. Remélem, óvatosan futkorászik majd és nem törik szét (bár a mai ligában lassan ránézni sem lehet)

PS: Akkor most fire Fichtner lesz?
Spy
Igazából Ben már nem is tudom, hogy működne e másképp. Ő már egy túl régi, de még mindig jól működő bútordarab. Kizártnak tartom, hogy majd egy olyan OC jöjjön, aki "megneveli". Bevallom, bár voltak, vannak problémáim a mostani O-val, sokkal jobbnak tartom, mint a korábbi években látottakat. Bár Conner nem játszik rosszul, de azért azt ne felejtsük el, hogy csak a liga legjobb RB-je van pályán kívül és azért ha ezt simán elbírná az O, akkor mitől lenne Bell a legjobb.
De nincs Bell, úgyhogy nélküle kell nyerni, amihez mondjuk nem ártana, ha Boswell úgy játszana ahogy várnánk azt tőle.

Amúgy a Brown ellen is azt hittük nem sérült meg csak Haden, aztán DeCastro vagy Ben sérülése is kiderült...úgyhogy ezzel még várjunk.

Szerencsére még nagyon az elején vagyunk(nagyobb baj, hogy egy bombaformában lévő csapathoz látogatunk), a problémák pedig hamar kijöttek ahhoz, hogy lehessen még változtatni rajtunk. Bár elképzelésem sincs, hogyan fogunk védekezni egy Jackson-Evans-Chris Godwin-O.J. Howard kvartett ellen, de kíváncsian várom.
Országos tévén lesz, ami talán segít abban, hogy Fitz apó is belehibázzon végre, bár eddig élmény amit csinál a pali.
Mindenesetre kicsit többet embereznék a védelemmel, mert látványosan fos a zónázás, elsősorban a cover képességekben nem túl acélos LB-k miatt(-Watt).
Klaci79
Nem, valószínűleg Ben nem működne másképp, ezért is kapta az új játékát és maradt végül. De ha elkezdni az Arians féle majd megolgggyuk valahogy szisztémát játszani, annak kórház lesz a vége. Most is kávézgat lasztival a kezében. De ne legyen igazam. Most is benne volt, hogy új kezdő QB-t avatunk (jó nem nagy sansszal, de benne volt az 1. hét után).

Fichtner azét egy Munchak törölt interjúnyit megért sztem. Nekem egyelőre nincs bajom vele, csak hogy BB kávézgat, meg futkorászik, ill. Switzer futtatása előtt állok értetlenül.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Sziasztok! Lenne 1 kérdésem. Bellre rátettük tag-et de Ő csak a 10-ik héten jelentkezik akkor nem mondhatja a vezetés, hogy most már mi nem akarjuk, hogy aláírjon?
altoreg79
amíg alá nem írja Bell, addig visszavonhatja a taget a Steelers. De a hírek szerint ezt nem akarják. Miután aláírta, már ki kell fizetni a maradékot.
katonadani
Jogos, miután leírtam felfogtam, hogy le is tudjuk venni róla és akkor viszont szabadon igazolhatóvá válik....bocsánat.
Klemó
Jah...jó nagy csacsiság lenne a részünkről...semmire nem mennénk most azzal a pénzzel, ő meg menne egyből ahová csak szeretne
szerintem az utolsó 6 fordulóban jól jöhet...a PO-ban jelenleg nem reménykedek, úgyhogy arról kár is beszélni ebben az esetben...
Klaci79
ha nincs PO, akkor minek az utolso 6 fordulora? akkor mar minel jobb draftcetli legyen. Bell sem hiszem, hogy 100%-t adna az utolso 6 meccsre. mert minek.
xtaki
Mert ha baszik az egeszre, akkor a budos eletbe eselye sem lesz arra, hogy a piacon jovo marciusban megkapja a gigalovet. Az edzok ruhellik azokat a jatekosokat, akiknek a mentalitasa es a munkamoralja megkerdojelezheto. Ha bell nem adna bele mindent, amikor palyara lep, azzal magaval szurna ki.

Es Klacival, akinel ott van Bell, es meg csak egy kozepes komp. picket sem kap majd igy jovore. x-D
Stez
hmmm....ezt most miért kell 😀 😀 😀