Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
new orl
Nem, a sokat szidott def megoldotta többnyire, hogy a fontos meccseken a kritikus 20 pont alatt tartson átlagos v annál kicsit jobb támadóalakulatokat. A csilli-villi, elitnek mondott O pedig fényévente megy a kritikus 20 pont fölé, pedig elméletileg még jó védelmek ellen is működnie kéne, nem? Nekem a védelemtől igazán az utsó két kiesésünk nem tetszett, az off meg egyszersem tetszett, csak amikor veszettfejszenyele volt.
Fast Willie
Az elvaras a nagy kulonbseg egy atlagos es a jok ellen. A D csak a NE ellen latott jot.
Szepen latszik az osszefugges az eredmenyeknel.
Amikor egy Tebow vezette Denver O-rol beszelgetunk mint atlagos?
De ebbol a Miami a legjobb. Alapszakaszban az O nem tudott semmit elovenni a tarsolybol ( BB), a Miami meg szetfutotta a D-t, kezdo iranyito nelkul. Cserebe a PO-ban az O piritotta oket es hirtelen nem tudtak/akartak futni es a kezdo iranyito nelkuli Miami volt az ellenfel a D-nek.
new orl
A Tebow az egy másik éra, ez a SB-os volt. A PO-Flacco, a KC szerintem kifejezetten jó volt, és Daltonék is jó évet mentek akkor.

Szerintem a támadóink az alapszakaszhoz képest nagyságrendeket esnek vissza, amit nem szabadna és ez edzői felelősség volt. Rendszerszinten, nem pedig egy-egy ember és úgy, h Ben többnyire kilátástalan és csak ritkán clutch a PO-ban.

A def meg - kevés kivétellel - mindig hozta a saját szintje feletti szintet és emlékeim szerint a két ominózus meccs kivételével mindig visszaadta az esélyt.
Fast Willie
Most azert a jags ellen, meg elotte azert a new england ellen a def nem volt palyan. Szoval az utolso ket po meccsen csak azzal nem szivattak amivel nem akartak. Es ha igy haladunk es ilyen marad a def, a po sem lesz meg az iden. De az sem lenyeges, mert ha meg ossze is jonne ilyen def el szinte lehetetlen lenne nyerni, hiaba kapna most az off jobban ossze magat. Mert azt nem lehet hogy kb minden drive pont, vagy egyszer van osszesen megalltias a palyan.

Es tudom most erre johetnek az atlanta es ne, vagy philly vs ne vel. De azok a legjobb off oktol kaptak annyi pontot. Mig a mi vedelmunk barkitol, barmikor az elmult ket meccs alapjan. Nem akarok elore itelkezni a def alapjan. Azzal varni kell meg minimum 2-3 meccset, bar azt mar a draft utan megirtam, hogy baj lesz a TE elleni jatekunkkal. Es sajnos a sema valtas sem jott be, mint ahogy az sem, hogy hirtelen melyvizbe dobva edmunds majd megoldja a problemankat. Amikor troy is fel ev utan kezdett ha jol emlekszem.

Es pont ezert sirtam annyit, hogy ki fogja mondjuk a tobb te s felallasoknak fedezni oket vince, bostic? Mert ok nem azok a tipusok. Es remelem azert lassan mas is belatja amit irtam, hogy vince nem kezdo szint egymaga hacsak nincs egy kiemelkedo es gyors masik lb mellett. Mint ahogy tette ezt saci es timmons mellett. Akkor a hibaja, lassabb sebessege palastolva volt. Most meg wattnak kellett keresztbe futni mert ok ketten kevesek voltak stb. Hm. Futas ellen javultunk. Csak mostdobassal szednek szet? Akkor mindegy. Remelem haden visszajovetelevel a def is magara talal. Es lesz vegre fejlodes edmunds vagy akar az uj gyors lbk kel. Bar sajnos ezeket inkabb jovore lehet majd valoszinuleg bevetni. Es hiaba eroltetjuk a hirtelen melyvizbe dobast.

Azert az nfl nem collage szint. Nem veletlenul sem kezdett az oreg, foleg a bonyolult rendszereben rookiekat. De jo lenne latni, mit akar butler, most hogy a passz ellen eselyunk sem volt. Meg hogy miert nem tudnak egyszer sem reagalni a meccs kozben a vedo oldalon meg neha az off oldalon sem. Az mar egyertelmu oc dc tomlin ugye.

Szoval ha igy haladunk es nem talalunk megoldas...

Akkor Mehet a szivas egy jo qb ert. Na jo nem egy jo def qb ert. Na jo csak vicceltem. Haha.

Ps remeljuk ben meggyogyul teljesen. Haden visszater. Es a def eszik valami utoset es alkotnak valamit. Mert ok a meccsben levo forditashoz iden eddig igen kevesszer segitettek hozza. Foleg az utolso meccsen. Most majd meglatjuk, mennyire vagyunk godorben. De az a tippem, hogy ha az off nem hozza magat es bukdacsol a meccs elejen, akkor siman hasonlo meccs lesz mint mult heten a def reszerol.

De ne igy legyen.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Rösztlinek valami régi kényszerítős ügye ez újra, vagy most új nő dobta be a nevét?
Amadeus
már egy ideje bedobta a hölgy a köztudatba ezt az ügyet..."sajnos" a bulvár nagyon nem az én világom, úgyhogy nem tudom ez most mennyire érheti kellemetlenül...majd ha a csapathoz közel álló források írnak róla, akkor hajlandó leszek utánaolvasni
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Rösztlinek valami régi kényszerítős ügye ez újra, vagy most új nő dobta be a nevét?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
És nem tudom szebben mondani, de a támadóinknál többször éreztem dekoncentráltságot éles szituban, mint a védelemnél...
Fast Willie
Amit en szeretnek szepen mondani, hogy a D magaban gyenge. A tobbi csak viszonyitas kerdese.
new orl
Én is tudnék jobb defet elképzelni, de ők teljesítenek, amikor kell (4 éve pozitív a TO marginunk, több sacket adunk, mint kapunk, ligaszinten sok a FF-unk, az INT kevesebb), az O meg nem. Persze az O felhúzza a defet, ha a pályán marad, de playoffban még ez sincs.

Saci kiesése óta tényleg összeomlottak, de a blue chip kiesése - ideig óráig - minden védelmet kicsinál, még a legjobbakat is.

Ben és az OC pedig minden muníciót megkap (sztem nevekre és hosszútávon a legjobb, de min TOP3 off rostert hoztuk össze), aztán egy darab - full esélytelen - AFC döntő? Ne már!

A def-ben szerintem max Shazier és Heyward férne be máshova kezdőnek és majd egyszer Watt. Az offból azért sokan.
Fast Willie
A kor vegere ertunk. Szerintem nem a jatekosok rosszak D reszerol.

Heyward serulesenel ( talan 2 eve) a futas ellen vege lesz a D-nek volt az allaspont. Ev vegen meg latszott hogy teljesen mindegy volt vele vagy nelkule kb mindenki tudott ellenetek futni piszok atlaggal. Es ez a lenyeg hogy egy ilyen remek jatekos nalatok nem tudott tenyezo lenni futas ellen ( ami nem teljesen igaz, de mashol +3-4 millaval nagyobb lenne az azsioja ).
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
Magyarul, amíg Belichick van, addig kb mindegy is, mert őt maximum Tom Coughlin tudja legyőzni a Jax-szel.......Ja nem
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
Másrészt jössz ezzel a Tomlin ergya szövegeddel, de értelmes megoldásod neked sincsen, hogy ki legyen a HC. Az ergya Pete Carrol, az ergya John/Jim Harbaugh, az ergya Mike McCarthy. az ergya Ron Rivera vagy az ergya Andy Reid.

Egyik-másik szétvert már öltözőket, vagy hagyta eluralkodni maga felett, többen - évek óta ugyanúgy - nem nyernek semmit vagy soha nem is nyertek. És akkor direkt sikeresebb franchise-ok HC-it mondtam, nem John Foxokat, aki még egy komplett rosterrel is elhasalt nemegyszer.

Persze minden, a Haley-üstökös megjelenési idejével azonos valószínűségű időszakokban nyernek Doug Pedersonok is. Mint például Mike Tomlin.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ben és az OC pedig minden muníciót megkap (sztem nevekre és hosszútávon a legjobb, de min TOP3 off rostert hoztuk össze), aztán egy darab - full esélytelen - AFC döntő? Ne már!
Fast Willie
Mindent, kivéve az NFL legsokoldalúbb futóját...

A Steelersnél nem lehet az elmúlt évek szopásait külön a D vagy az O nyakába varrni. Ez bizony maga Tomlin, és az ő ergyasága.
Sobri Jóska
Ehhh... mi az elmúlt évekről beszélünk, nem a máról.
Fast Willie
Én is.
Tomlin kb. 5-6 éve ergya.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
Ben és az OC pedig minden muníciót megkap (sztem nevekre és hosszútávon a legjobb, de min TOP3 off rostert hoztuk össze), aztán egy darab - full esélytelen - AFC döntő? Ne már!
Fast Willie
Mindent, kivéve az NFL legsokoldalúbb futóját...

A Steelersnél nem lehet az elmúlt évek szopásait külön a D vagy az O nyakába varrni. Ez bizony maga Tomlin, és az ő ergyasága.
Sobri Jóska
Ehhh... mi az elmúlt évekről beszélünk, nem a máról.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ben és az OC pedig minden muníciót megkap (sztem nevekre és hosszútávon a legjobb, de min TOP3 off rostert hoztuk össze), aztán egy darab - full esélytelen - AFC döntő? Ne már!
Fast Willie
Mindent, kivéve az NFL legsokoldalúbb futóját...

A Steelersnél nem lehet az elmúlt évek szopásait külön a D vagy az O nyakába varrni. Ez bizony maga Tomlin, és az ő ergyasága.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
És nem tudom szebben mondani, de a támadóinknál többször éreztem dekoncentráltságot éles szituban, mint a védelemnél...
Fast Willie
Amit en szeretnek szepen mondani, hogy a D magaban gyenge. A tobbi csak viszonyitas kerdese.
new orl
Én is tudnék jobb defet elképzelni, de ők teljesítenek, amikor kell (4 éve pozitív a TO marginunk, több sacket adunk, mint kapunk, ligaszinten sok a FF-unk, az INT kevesebb), az O meg nem. Persze az O felhúzza a defet, ha a pályán marad, de playoffban még ez sincs.

Saci kiesése óta tényleg összeomlottak, de a blue chip kiesése - ideig óráig - minden védelmet kicsinál, még a legjobbakat is.

Ben és az OC pedig minden muníciót megkap (sztem nevekre és hosszútávon a legjobb, de min TOP3 off rostert hoztuk össze), aztán egy darab - full esélytelen - AFC döntő? Ne már!

A def-ben szerintem max Shazier és Heyward férne be máshova kezdőnek és majd egyszer Watt. Az offból azért sokan.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
És nem tudom szebben mondani, de a támadóinknál többször éreztem dekoncentráltságot éles szituban, mint a védelemnél...
Fast Willie
Amit en szeretnek szepen mondani, hogy a D magaban gyenge. A tobbi csak viszonyitas kerdese.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
new orl
Nem, a sokat szidott def megoldotta többnyire, hogy a fontos meccseken a kritikus 20 pont alatt tartson átlagos v annál kicsit jobb támadóalakulatokat. A csilli-villi, elitnek mondott O pedig fényévente megy a kritikus 20 pont fölé, pedig elméletileg még jó védelmek ellen is működnie kéne, nem? Nekem a védelemtől igazán az utsó két kiesésünk nem tetszett, az off meg egyszersem tetszett, csak amikor veszettfejszenyele volt.
Fast Willie
Az elvaras a nagy kulonbseg egy atlagos es a jok ellen. A D csak a NE ellen latott jot.
Szepen latszik az osszefugges az eredmenyeknel.
Amikor egy Tebow vezette Denver O-rol beszelgetunk mint atlagos?
De ebbol a Miami a legjobb. Alapszakaszban az O nem tudott semmit elovenni a tarsolybol ( BB), a Miami meg szetfutotta a D-t, kezdo iranyito nelkul. Cserebe a PO-ban az O piritotta oket es hirtelen nem tudtak/akartak futni es a kezdo iranyito nelkuli Miami volt az ellenfel a D-nek.
new orl
A Tebow az egy másik éra, ez a SB-os volt. A PO-Flacco, a KC szerintem kifejezetten jó volt, és Daltonék is jó évet mentek akkor.

Szerintem a támadóink az alapszakaszhoz képest nagyságrendeket esnek vissza, amit nem szabadna és ez edzői felelősség volt. Rendszerszinten, nem pedig egy-egy ember és úgy, h Ben többnyire kilátástalan és csak ritkán clutch a PO-ban.

A def meg - kevés kivétellel - mindig hozta a saját szintje feletti szintet és emlékeim szerint a két ominózus meccs kivételével mindig visszaadta az esélyt.
Fast Willie
Azzal en egyet ertek hogy az O nem hozza magat. A D eseteben a sajat szintet a sajat O-tek mozgatja, forditva sokkal kevesbe igaz. A sajat szint eleg alacsony, de a fizetesi chunk nem annyira es a felsorolt O-ek kb. hasonlo szint a a D-tekevel, igy nem csak az elvaras de a feladat is mas.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
És nem tudom szebben mondani, de a támadóinknál többször éreztem dekoncentráltságot éles szituban, mint a védelemnél...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
new orl
Nem, a sokat szidott def megoldotta többnyire, hogy a fontos meccseken a kritikus 20 pont alatt tartson átlagos v annál kicsit jobb támadóalakulatokat. A csilli-villi, elitnek mondott O pedig fényévente megy a kritikus 20 pont fölé, pedig elméletileg még jó védelmek ellen is működnie kéne, nem? Nekem a védelemtől igazán az utsó két kiesésünk nem tetszett, az off meg egyszersem tetszett, csak amikor veszettfejszenyele volt.
Fast Willie
Az elvaras a nagy kulonbseg egy atlagos es a jok ellen. A D csak a NE ellen latott jot.
Szepen latszik az osszefugges az eredmenyeknel.
Amikor egy Tebow vezette Denver O-rol beszelgetunk mint atlagos?
De ebbol a Miami a legjobb. Alapszakaszban az O nem tudott semmit elovenni a tarsolybol ( BB), a Miami meg szetfutotta a D-t, kezdo iranyito nelkul. Cserebe a PO-ban az O piritotta oket es hirtelen nem tudtak/akartak futni es a kezdo iranyito nelkuli Miami volt az ellenfel a D-nek.
new orl
A Tebow az egy másik éra, ez a SB-os volt. A PO-Flacco, a KC szerintem kifejezetten jó volt, és Daltonék is jó évet mentek akkor.

Szerintem a támadóink az alapszakaszhoz képest nagyságrendeket esnek vissza, amit nem szabadna és ez edzői felelősség volt. Rendszerszinten, nem pedig egy-egy ember és úgy, h Ben többnyire kilátástalan és csak ritkán clutch a PO-ban.

A def meg - kevés kivétellel - mindig hozta a saját szintje feletti szintet és emlékeim szerint a két ominózus meccs kivételével mindig visszaadta az esélyt.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
new orl
Nem, a sokat szidott def megoldotta többnyire, hogy a fontos meccseken a kritikus 20 pont alatt tartson átlagos v annál kicsit jobb támadóalakulatokat. A csilli-villi, elitnek mondott O pedig fényévente megy a kritikus 20 pont fölé, pedig elméletileg még jó védelmek ellen is működnie kéne, nem? Nekem a védelemtől igazán az utsó két kiesésünk nem tetszett, az off meg egyszersem tetszett, csak amikor veszettfejszenyele volt.
Fast Willie
Az elvaras a nagy kulonbseg egy atlagos es a jok ellen. A D csak a NE ellen latott jot.
Szepen latszik az osszefugges az eredmenyeknel.
Amikor egy Tebow vezette Denver O-rol beszelgetunk mint atlagos?
De ebbol a Miami a legjobb. Alapszakaszban az O nem tudott semmit elovenni a tarsolybol ( BB), a Miami meg szetfutotta a D-t, kezdo iranyito nelkul. Cserebe a PO-ban az O piritotta oket es hirtelen nem tudtak/akartak futni es a kezdo iranyito nelkuli Miami volt az ellenfel a D-nek.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
Antonio Brown: "I signed up to win. I work extremely hard, I put in 20 hours a day of my life and my body, away from my family. to win. And when we don’t, yeah, I'm pissed off. B/c I take it serious."
Klaci79
Én is vért pisálok, ha nézlek titeket bazmeg! (Valaki írja meg neki a nevemben, akinek van twittere).
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Antonio Brown: "I signed up to win. I work extremely hard, I put in 20 hours a day of my life and my body, away from my family. to win. And when we don’t, yeah, I'm pissed off. B/c I take it serious."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
new orl
Nem, a sokat szidott def megoldotta többnyire, hogy a fontos meccseken a kritikus 20 pont alatt tartson átlagos v annál kicsit jobb támadóalakulatokat. A csilli-villi, elitnek mondott O pedig fényévente megy a kritikus 20 pont fölé, pedig elméletileg még jó védelmek ellen is működnie kéne, nem? Nekem a védelemtől igazán az utsó két kiesésünk nem tetszett, az off meg egyszersem tetszett, csak amikor veszettfejszenyele volt.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
Fast Willie
Ez igy eleg torz, nem mindegy kinek ki allt szembe, igy nezve a D a huzoiparagazat Pittsburgh-ben.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az O alul teljesitett a maximumhoz kepest, de azzal a netto teljesitmennyel nyertetek a meccsek 90%-t es kenyszeritettetek az ellenfeleket egysiku jatekra ami megkonnyitette a D eletet is. Ahogy az O nem iranyitotta/dominalta a meccseket jo esellyel kikaptatok, de ezen belul a D tudta magat tartani magat time to time es adott tobb kevesebb idot az O-nek a feltamadashoz. Azt szamon lehet kerni az O-n hogy miert nem teljesitettek jobban es egyenletesebben, de ok vittek a csapatott elore.

De a gyuru benne volt/van a tarsasagban. Szoval konnyu nezni igy is ugy is, az O jatszhatott volna kozelebb a maximumahoz es a D is jobban.
A Jags ellen az O a ketto kozul, de Tomlin/D gameplan nyakaba varrnam, mig a KC ellenit a D-ebe, de mindig mindenki kell hozza.
new orl
Sorolni tudnám a meccseket sorban, ahol a védelem tartotta a csapatot negyedeken keresztül. Amikor az O nem tudott haladni, csak miután a védelem nagy játékokat csinált, labdát szerzett stb.
Emlekszem anno itt is a hozzaszoloasokra, ahol le lett írva ezerszer, az O nem tudta lezárni a meccset és a végén a D-nek kellett valamit csinálni.
Tudom, hogy régen volt, de tisztán emlékezhet mindenki. Ha nem itt könnyen vissza lehet olvasni.
Úgyhogy ne csináljunk úgy, mintha a meccseinken az O nagyon fasza lett volna.
Persze most nem bántják BB-t, de az pedig egyértelmű, hogy Munchak munkáját dicséri, bár a falban is van két első, meg egy második kor. Oda jobban ültek a huzasok, mint a védelembe sajnos, ahol Vince az egyetlen hátsó körös pick, de meg a korai körökből sem tudunk elég tehetséget felvonultatni.
Klaci79
Ezt mi el nem fogjuk tudni donteni hogy Munchak csupa jo jatekost kapott es koszonte szepen es a D playak meg nem jok ( vagy csak az edzok nem tudtak kihozni beloluk).
Altalanossagban egyetertek az O alul teljesitett az elvarashoz. Csak az elvaras a kerdes. Penzugyileg az O-D fizetesi aranyaban kellene belerakniuk a meccsbe is. De ezt egy ennyire osszefuggo dolognal lehetetlen megmondani. Fogadnek egy repatortaban hogy aki most azt mondja hogy a D sokszor tartotta magat mert az O nem tudta lezarni az egy regebbi vasasnal az O-t "dicseri" ugyanigy. Ez normalis mas szempontbol nezi mindenki.

A Jags egy nagyon jo pelda ki hogy teljesitett alul-felul.
A D-nek egy Jags O kellett megmerkoznie ami a tavalyi PO-ban minden volt csak parades nem es a legrosszabb a PO-ban. Mig az O-nek a legjobb D-el a ligaban. A lenyeg hogy ezt a parharcot a D-tek es az O-tek is megnyerhette volna kulon es ezert ez volt az elvaras mindkettotol, de az egeszert Tomlinek a hibasak, mert a D-t kikuldte rossz gameplan-el es mikor latta hogy besult akkor sem probalt meg semmit.

Az elejetol a 4.negyed elejeig az O hoz egy normalis mennyiseget pontszamilag, de eladta a labdat ( egyik big no-no ) es rossz helyzetekbe hozta a D-t es a csapatot is. A D pontszamilag tartotta magat, de ugye az O rontott rajtuk, de attol teljesen fogalmatlanok voltak. Itt az O kihasznalhatta volna. A 4.negyedre az O parade, de ott mar a Jags-nek volt egy nagy segitsege addigra az ora es mivel nagy hatranyban voltak egy teljesen Hail Mary negyed lett az O-nek. Becsuletukre legyen mondva, megcsinaltak. Ha D egyszer is lekuldi 3 and out a Jags-t akkor lehet masrol beszelnenk. Dontse mindenki el hogy a D nem csinalta meg a vegen vagy az O az elejen.

| Nalam BB volt mar hibas talan 2 eve, de egy botanikus kell hogy megmondja hanyadik viragzasat eli. |
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Haden újra edzett ☺️

" class="embed">
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
2014-től a playoffban - ami igazán számít- az offense szerzett 158 pontot 7 meccsen, ami 22,6 pont/meccs átlag. A def kapott 178 pontot, ami 25,4/meccs.

Az offense-nek volt 1 kiemelkedő +1 jó meccse (Dolphins - 30 pont és Jax??? - 42 pont, ami félig eldőlt) és 5 átlag alatti (Ravens - 17 pont, Bengals - 18 pont, óriási mákkal; Denver 16 pont - ami érthető a sérültek miatt; KC- 18 pont - egy halom FG-val; NE- 17 pont).

A def háromszor omlott össze (Ravens - 30 pont, egy friss, alakuló védelemmel; NE- 36 pont és Jax 45 pont, amiből nekem az utóbbi minimum edzői felelősség), viszont négyszer nem (Cincy 16, Broncos 23 (utolsó negyedig 12 ponton álltak), Miami 12 és KC 16 pont).

Nekem eddig ezek a perdöntő adatok a csapatrészek megítélésében, Haley felelősségében és abban, hogy melyik mikor teljesít (alul.)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Az O alul teljesitett a maximumhoz kepest, de azzal a netto teljesitmennyel nyertetek a meccsek 90%-t es kenyszeritettetek az ellenfeleket egysiku jatekra ami megkonnyitette a D eletet is. Ahogy az O nem iranyitotta/dominalta a meccseket jo esellyel kikaptatok, de ezen belul a D tudta magat tartani magat time to time es adott tobb kevesebb idot az O-nek a feltamadashoz. Azt szamon lehet kerni az O-n hogy miert nem teljesitettek jobban es egyenletesebben, de ok vittek a csapatott elore.

De a gyuru benne volt/van a tarsasagban. Szoval konnyu nezni igy is ugy is, az O jatszhatott volna kozelebb a maximumahoz es a D is jobban.
A Jags ellen az O a ketto kozul, de Tomlin/D gameplan nyakaba varrnam, mig a KC ellenit a D-ebe, de mindig mindenki kell hozza.
new orl
Sorolni tudnám a meccseket sorban, ahol a védelem tartotta a csapatot negyedeken keresztül. Amikor az O nem tudott haladni, csak miután a védelem nagy játékokat csinált, labdát szerzett stb.
Emlekszem anno itt is a hozzaszoloasokra, ahol le lett írva ezerszer, az O nem tudta lezárni a meccset és a végén a D-nek kellett valamit csinálni.
Tudom, hogy régen volt, de tisztán emlékezhet mindenki. Ha nem itt könnyen vissza lehet olvasni.
Úgyhogy ne csináljunk úgy, mintha a meccseinken az O nagyon fasza lett volna.
Persze most nem bántják BB-t, de az pedig egyértelmű, hogy Munchak munkáját dicséri, bár a falban is van két első, meg egy második kor. Oda jobban ültek a huzasok, mint a védelembe sajnos, ahol Vince az egyetlen hátsó körös pick, de meg a korai körökből sem tudunk elég tehetséget felvonultatni.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az O alul teljesitett a maximumhoz kepest, de azzal a netto teljesitmennyel nyertetek a meccsek 90%-t es kenyszeritettetek az ellenfeleket egysiku jatekra ami megkonnyitette a D eletet is. Ahogy az O nem iranyitotta/dominalta a meccseket jo esellyel kikaptatok, de ezen belul a D tudta magat tartani magat time to time es adott tobb kevesebb idot az O-nek a feltamadashoz. Azt szamon lehet kerni az O-n hogy miert nem teljesitettek jobban es egyenletesebben, de ok vittek a csapatott elore.

De a gyuru benne volt/van a tarsasagban. Szoval konnyu nezni igy is ugy is, az O jatszhatott volna kozelebb a maximumahoz es a D is jobban.
A Jags ellen az O a ketto kozul, de Tomlin/D gameplan nyakaba varrnam, mig a KC ellenit a D-ebe, de mindig mindenki kell hozza.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez a baj, hogy minden évben nem reális elvárás a d-től, hogy össze legyen állva.
Amikor évek óta a drafton rájuk megy az első kör. Sokszor még a második is. Vicc...
zidane99
Ugyan egy tenyleg "hosszu" idoszak, de nem tudtatok mar minoseggel megtolteni az oreg playbook-jat-uj D gameplan ( szerintem koncepcio hibaval)-DC csere-uj gameplan megint. Az hogy nem ulnek a draftok, a FA hagyomanyosan inaktivak vagytok termeszetesen tovabb lassitja a folyamatot-Saci elvesztese ( lehetetlen volt tole kerve, de mivel extrauber a pali ezert sokszor athidalta ezt 😊. De csak a pelda kedveert volt nektek borzaszto OL-tek is, ma a jo jatekosokon felul, mint egyseg meg meg jobb. Ez sem 2 nap alatt lett felepitve es sok kihivas volt a folyamatban. Viszont Butler-nek be kell bizonyitani hogy o is akkora koponya aki kepes ra. Ha a valasz nem lesz, akkor....

A draft bust-ok borzasztoak de altalanosak es valamikor meg hatul jon be. WR-t ugy nez ki nem tudtok rosszat huzni. Az edzok segitenek felhuzni egy szinttel oket akarmilyen szinten vannak.

Bud D. jelenleg egy fogpiszkalot nem er es a szerepe nem szexi, de most 2 Ravens-es pelda hasonlo szerepkorben, de eltero idoben eltero kepessegekkel megaldott DC-kel. Upshaw es az egyik kedvencem JJ. Az elso szintjet se eri el, pedig azt ki kell tudni hozni belole. JJ szinthez mar kellene egy zseni DC.
new orl

Az ok, hogy nem egyik napról a másikra megy, a draft meg elsülhet így is, úgy is. Ez tiszta.
De nagyjából a 2008-as sb óta megy a def update-t.
Kb tíz éve.
És ez az eredmény...
Az off meg a szarból is kis túlzással aranyat csinál. Csak valamiért nem jön ki.
Nagy a kontraszt a kettő egység fejlődése között.
Pláne ha a draft választásaunkat nézzük.
zidane99
Pedig nagyon egyszerű: O oldalon volt 2 olyan coach, aki extrát tudott hozzátenni. Munchak tökéletesen kihozza az OL játékosokból a bennük levő potenciált, elég ha megnézed a LT-t, amire más csapatok 1/1-et is lőttek el, nálunk Beachum és Villanueva honnan jött.
Haley pedig már Arizonában is puccparádés passz O-t csinált, aztán Cassell (!) pro bowler lett nála, majd nálunk csinált olyan passzjátékot amilyen még nem volt ennek a csapatnak a történetében. 5000y-os QB és liga no1 WR egyszerre?

Lehet utálni a playhívásaiért, meg a vadparaszt stílusáért, de végig volt koncepciója, látszott is hogy mi az, és meg is tudta csinálni.

D oldalról ez nemigen mondható el. Nem hogy 6-7 körben nem találtunk stabil kezdőt, de időnként még 1-2-ben sem. És azt sem látom hogy extrát ki tenne hozzá az edzők közül.
Jan
És ismét az O-ról beszélünk, akik 35 pontot tettek fel. Nem a D-ről akik megint 42-t kaptak...
Lehet valaki szerelmes Haley-be, de egy csapat ahol ilyen OL, RB, WR corps és QB van, bizony ennél többet is elerhetett volna. Nem volt ez a védelem mindig ilyen szar, mialatt az O-t Haley rakta össze.
Klaci79
Mind a ketto hibas, mert vagy egyutt nyernek vagy egyutt vesztenek. Es az off unk eddig egyik legjobbja az volt ha jol emlekszem fejbol, hogy a meccsek elejen tudtunk feltenni pontokat. Es nem volt ilyen homaly punt punt first down nelkul. Es a spec team is hozzaadta, hogy kb a mi 30 asunkrol kezdjenek. Es ezutan jott az eddig jonak tartott def, a sajat maga hozzaadott jatekaval. Igy kerek a tortenet.

Mert hiaba nezzuk, hogy mennyi pontot tett fel az off. Az nem realitas. Mert mar mentek kb 21 el es utana a taktika az volt, hogy ne kapjanak gyorsan td ket. Azaz mashogy jatszottak. Mas off al, mas def el.

Aztan amikor feljottunk megint elohuztak a teljes es eles jatekokat. Es megint nem tudtunk mit csinalni. Utana megint jott az ora kezeles is es hiaba jottunk kozelebb, egyszer sem ereztem, egy hogy a def megfogna oket.

Ketto hogy az off tudna tartani ezt a ponthaborut. Mig ok konnyen szinte jatszva szereztek tdt first down. Azert mi sokszor es tobbet szenvedtunk. Osszegezve igy mondva, ha nem huznak idot es nem biztonsagi jatekot jatszanak def teren akkor lehetett latni, hogy siman elhuztak. Es ha ezt nem adjak fel ido huzasra amikor sokkal mentek siman meg tobb pontot csinalnak. Es ennyi szerintem.

Es ha az off nem engedi el a meccset az elejen, nem kell szaladnunk utana, amikor mindenki tudta, na jo nem, hogy a def nem a legjobb. De azt tudtak, hogy az offnak kell tobb pontot felraknia, mint az ellen offjanak. Es hat eleg szarul altak hozza. Ezert nem ertek egyet azzal, hogy az offot ne nezzuk. Csak a def szivott. Igen, de ha az off vegig megy hosszu driveokkal a kezdetektol, akkor sima egal, vagy akar gyozelem is lehetett volna.

Off nem csinalt pontokat, mig mi kaptunk. Igy egyutt futottunk az eredmeny utan es ki is kaptunk megerdemelten. Bar en meg mindig azt hiszem ben serult volt, nem hiaba mutattak a dobo kezen a konyoken azt a vedot. Es nem hiaba volt ha stat ot nezunk jo passza, de a hosszu passzai, altalaban pontatlanabbak voltak. Es ezt en a serulesere fogom most. Mert volt olyan idoszaka a meccsben amikor jo volt aztan kimehetett mondjuk a fajdalomcsillapito,vagy tul sok lett a drog es akkor jott a fole ala melle dobas. De ez egyedi velemeny. De a meccs elejen mondtak a konyoket. Meg ra iz zoomoltak. Nem tudom persze. Csak annyit igen hogy vannak homaly dobasai de nem ennyi es nem ilyenek. Azok tok homalyok altalaban. Most meg mintha nem tudta volna odadobni ugy ahogy akarta. Es nem hiszem hogy elfelejtett jatszani. Az viszont segithetett hozza, hogy fejben sem voltak a toppon. De ezt eddig nem nagyon befojasolta bent.

Szerkesztette: gabor25