Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy kicsit hozzaberto beszelgetes, mint sajnos Farago urtol volt bellrol. Meg helyzeterol. Meg nem jatszasarol. Stb...



Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyertetek a csoportelso ellen idegenben. Ez remek es a labda jar az OL-nek. Hihetetlen amit muveltek. Es innen jon a problema, BB gyakorlatilag 0 nyomas nelkul jatszott es kb 15 QB jobb lett volna nala. Fel kell kemenyednie, mert ez igy keves tole. Hiaba a jo szamok AB-tol nem volt jo es clutch sem csak a vedoje elrontotta, szerencsetekre van vezerbika nelkule is. Csak a szamok alapjan 2 WR-RB 100 yard felett, az OL meg ugy vedte meg BB-t hogy nemhogy a Bengals nem tudta megerinteni, de az eso-szel-feny sem es a dominanstol nagyon messze volt a teljesitmeny, amit a szamok suggalnak raadasul egy ezer sebbol verzo ellenfel ellen.

De a lenyeg a W volt, minden mast lehet javitani a PO-ig ahova ilyen W-el lehet eljutni.
new orl
Nekunk ilyen D vel felesleges po rol beszelni. Meg mostansag ilyen oval is.

Se ponthaborukban egy jo ellenfel ellen nem tudtunk nyerni, tartani az iramot.

Se a def nem tud meccset eldonteni.

Se az off 1 labdanyit menni td ert. Stb.

Ilyen csapat felesleges a poba. Meg ha oda is erunk, ha bell nelkul leszunk es nem lesz legalabb egy jo fa lb igazolas a defbe aki vegre tudna fedezni wrt/te t, vagy esetleg kierni a szelso futasokhoz passzokhoz, esetleg blokkokrol jobban lejonni, akkor ott megint az elso korben kiesunk.

Es most meg boswell sem tud pl kct vero fg okat rugni. Ben meg hol homaly hol jo egy ket passzra. De a statjai miatt ezt nem nagyon nezik sokan. De hat nem a statok nyertek meg, hanem sot azok vesztettek el a meccseket korabban.

Mert ahogy siman elmentek pontokkal ellenunk szaladhattunk az ellenfel utan. De hat ez sem megy mar ugy mint reg. A bengals itt csunyan kapott ki, nem ugy ertve hogy lemostuk oket, hanem egy megnyerheto meccset adott el. Csakugy mint ben is tulsagosan megy a statjaira es arra hogy brownnak dobjon 3 vedovel is a sarkan.

Ez a resze, meg hogy nem is nezett mas hova es igy erolteti eleg gaz. Egy jo ellenfel mint iden korabban tettek ezt nem hagyja buntetlenul. Es a fel bengals vedosor leserult. Szoval ovatos vagyok ezzel a megint eppenhogy gyozelemmel.

Ja es most mar a spec csapat egyseg is hajaz arra, ki tud jobban kozelebb hozni minket ahhoz hogy veszitsunk. Mi tortent veluk hogy folyamatosan ennyit engedtek nem is tudom. Switzer sem fogja meg a labdat, csupan 20 at buktunk azon kb, amikor megtehette volna. De volna nincs.

Aztan meg hanyszor jottek kb fel palyarol, eleg sokszor....W az meg volt de nem egy epito igazi w. Inkabb...Mindegy.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bell jobb Connernél, ez soha nem volt kérdés itt és máshol sem.....5 év múlva kell-e ennyiért ez volt a fogas kérdés és az, hogy igazán ő hiányzik-e ebből az O-ból. Vele jobbak lennénk, de ha Ben olyan éles lenne, mint tegnap Dalton volt, bőven 30 felett termeltünk volna, vagyis nekem nem ő hiányzik, de ez hitvita.

A teljes idényes holdout nem lesz, de ezt is talán 4x leírtuk itt. Újra rá lehet tenni a az előző évi tag-et és rá is fogjuk tenni, ha így tenne és 2 év holdouttal nagyjából feleződik az értéke is. Nem! Vissza fog jönni hamarosan, egy fél idényt nálunk tol majd el, és mi fokozatosan fogjuk játékba engedni. Most, hogy megvan a Bengals ellen a W, újra meccsbe kerültünk a csoportban és akár még egy nagy győzelemmel (is) távozhat innen. A nyilatkozatokból ez jön le mindenesetre.
Klemó
Ki irta hogy teljes idenyes holdout lesz? Nem lattam. Ha ram gondolsz en mindig azt mondom, hogy ha akarja nem ir ala okt 30. ig (trade deadline) bell es utana johet vissza. Es igy unristricted free agent lehet jovore es nem lehet ra tenni taget. Es ezt megteheti, ha a szerzodeset okt 30. utan de nov 13. a elott teszi meg. Ha jol emlekszem fejbol. De rajta mulik mi lesz.

Mas, ha akar, akkor hamarabb vissza johet, de akkor ki van szolgaltatva annak, hogy elcsereljek barhova, amikor o azt mondta itt szeretne maradni, csak nagyobb garantalttal. Vagy engedjek el...

Szoval nem ertem a ket ev holdout ot sem honnan jon.

Azt viszont meg ertettem, miutan lattam az atlanta pit meccsen a sport tvn magyarul honnan jonnek a neha ertelmetlen okossagok. Mint ki fog bellnek blokkolni ha visszajon. Stb.

Farago urtol. Uramisten. Az katasztrofa amiket mond neha. Egy utalja a steelerst, mert a kct elverte a pit amikor ha jol emlekszem latta elete elso meccset usaban eloben. Sanyi is mondta neki, hogy a holdout csak a penzrol szol, de o ontotta tovabb az okossagokat...Amirol latszott hogy nem ert hozza. Meg a kozeghez sem ami itt van.

Marpedig kellene ennyi ido utan, akkor hogy lehet ilyeneket mondani hogy ki fog bellnek blokkolni. Vagy hogy visszaveszik e stb. Amikor az ajanlatot megadta a csapat, ha alairja visszaveszik. Max nem jatszatjak annyit. De akkor is.

Harom ha a fonok visszaveszi, probaljon meg valaki nem segiteni a csapaton a jatek napon es nem blokkolni akar bellnek is... azt azonnal megbuntentik. Csak azert mert ha a fonokod ugy dont hogy ot visszaveszik es jatszatjak, ki vagy te hogy ne blokkolj amikor az a feladatod? A holdout az egyetlen fegyvere amivel elhet.

Ha nem blokkolnak neki, eloszor ol eddzo, aztan oc aztan tomlin aztan tulajtol jonne olyan, ami azt a jatekost tenne helyre, mert az hogy valaki holdoutol az lehet csapatrombolo. De azzal kell fozni ami van. Most nincs bell igy nelkule kell jatszani, pont ugy mintha valaki serult lenne stb.

De ha ott van a palyan es jatszik bell es akkor nem segitene az ol a sajat csapatan es utana meg onbiraskodva nem blokkolna neki stb... Es a sajat csapatodat ott a palyan mindenki szeme lattara buntetned, csak azert hogy busszut allj, hat az nem jonne ki jol. Sot. Visszafele sulne el. Es lehet nagyon. Meg akar a szurkolok felol is johetne megint nyomas, csak most akkor az ol re, hogy mit kepzelnek...Amikor azert kapja a fizetest. Bell most nem kap, nem jatszik. Ez van...

Azt itt mindenki tudja hogy itt a penzrol van szo, csalodottak a felek es a csapattarsak is, de blountnak is blokkoltak pedig o csapatrombolo volt. De koszonte a gyurut utana. Es meg neki is koszonheto bell is hogy a dzsanga ugyet full magara vallalta stb.

Ha az ott nincs, most nem beszelunk semirol, mert nincs egy ev eltiltas a feje felett..Es megkapna a mar megdolgozott szerzodesert. De igy vagy itt vagy mashol kapja meg, majd kiderul. De farago urrol latszott a bell kb utalat is. Vagy lehet inkabb feltekenyseg haha. Jo ez vicc volt. Ha o lenne a vilagon a legjobb majdnem egy sportban o biztos ingyen jatszana. Mindegy.

Meg volt meg jopar ilyen, de inkabb hagyjuk...Ertem mostmar miert irnak ilyeneket ide az emberek....

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nyertetek a csoportelso ellen idegenben. Ez remek es a labda jar az OL-nek. Hihetetlen amit muveltek. Es innen jon a problema, BB gyakorlatilag 0 nyomas nelkul jatszott es kb 15 QB jobb lett volna nala. Fel kell kemenyednie, mert ez igy keves tole. Hiaba a jo szamok AB-tol nem volt jo es clutch sem csak a vedoje elrontotta, szerencsetekre van vezerbika nelkule is. Csak a szamok alapjan 2 WR-RB 100 yard felett, az OL meg ugy vedte meg BB-t hogy nemhogy a Bengals nem tudta megerinteni, de az eso-szel-feny sem es a dominanstol nagyon messze volt a teljesitmeny, amit a szamok suggalnak raadasul egy ezer sebbol verzo ellenfel ellen.

De a lenyeg a W volt, minden mast lehet javitani a PO-ig ahova ilyen W-el lehet eljutni.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Érdekes mekkorát fordult a világ, 8-10 éve senki nem azt latolgatta, hogy a mieink közül lesz-e bántva valaki...
Jan
Ellenunk azert ropogott a csont mindenkinek, de az azert masfajta bantas volt.
new orl
Lehet hogy játszani akkor rosszabb volt mint most, de nézni sokkal jobb volt azt mint ezt.
Jan
Az biztos
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Érdekes mekkorát fordult a világ, 8-10 éve senki nem azt latolgatta, hogy a mieink közül lesz-e bántva valaki...
Jan
Ellenunk azert ropogott a csont mindenkinek, de az azert masfajta bantas volt.
new orl
Lehet hogy játszani akkor rosszabb volt mint most, de nézni sokkal jobb volt azt mint ezt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondtam én hogy nem lesz semmi szándékos durvaság Burfict (és a teljes Bengals) részéről a meccsen. Az az egy véleményes eset is visszafelé sült el inkább. Az üzengetés - ha volt - megfélemlítési próbálkozás volt, de ez sem jött be. JuJu kifejezetten jól játszott szerintem, és ez jó jel mert itt nagy nyomás volt rajta.
bcsarli
Az az egy az nem véleményes volt csak jelzem. Könyökkel nyakra és fejre egy védtelen támadó kapcsán nekem gusztustalan kategória és ha a Watt lecsúszott szerelése pénbünti, akkor ez nekem "akasztás". Ki akarta ütni AB-t ez evidens, ez az ember idegileg gyenge és ha egy csapat még ezután is számít a szolgáltataira, akkor megérdemli. (igen persze jól sült el, de simán lehetett volna ebből season ending nyak sérülés is szélsőséges esetben)
Klemó
Akkor úgy fogalmaznék hogy ennél nagyobb hirigre számítottak sokan.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Mondtam én hogy nem lesz semmi szándékos durvaság Burfict (és a teljes Bengals) részéről a meccsen. Az az egy véleményes eset is visszafelé sült el inkább. Az üzengetés - ha volt - megfélemlítési próbálkozás volt, de ez sem jött be. JuJu kifejezetten jól játszott szerintem, és ez jó jel mert itt nagy nyomás volt rajta.
bcsarli
Az az egy az nem véleményes volt csak jelzem. Könyökkel nyakra és fejre egy védtelen támadó kapcsán nekem gusztustalan kategória és ha a Watt lecsúszott szerelése pénbünti, akkor ez nekem "akasztás". Ki akarta ütni AB-t ez evidens, ez az ember idegileg gyenge és ha egy csapat még ezután is számít a szolgáltataira, akkor megérdemli. (igen persze jól sült el, de simán lehetett volna ebből season ending nyak sérülés is szélsőséges esetben)
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ja meg Mcdonald egy állat tud lenni ha megindul de hajmeresztő dolgokra képes 😀 Reméljük több lesz az előbbiből.
Gorcsev
Mire gondolsz? Amikor kiejtette a lasztit? HA megnézed elég rendeset kapott a jobb térdére, feltehetőleg reflexből próbálta úgy húzni a mozdulat után a lábát, hogy kevésbé nyúljon, és emiatt nem tudott a labdatartásra koncertálni.

Meg amúgy feltűnő volt, hogy a sok yardos first downja is miylen szar Ben passz után volt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondtam én hogy nem lesz semmi szándékos durvaság Burfict (és a teljes Bengals) részéről a meccsen. Az az egy véleményes eset is visszafelé sült el inkább. Az üzengetés - ha volt - megfélemlítési próbálkozás volt, de ez sem jött be. JuJu kifejezetten jól játszott szerintem, és ez jó jel mert itt nagy nyomás volt rajta.

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Először is megköszönhetjük a Dnek és /vagy a Bengals Onak hogy maradt időnk a GW drivera.

Amikor kezdték mutogatni Boswellt akkot arra gondoltam hogy jót tenne neki ha az ő rúgásával nyernénk amire végül nem volt szükség. Ezt picit sajnáltam.

Viszonz azt gondolom hogy ABnél sincs ez rossz helyen. Megérdemli ő is mert biztis nehéz neki hogy nem fossák úgy a yardokat BBvel. Ehhez az is hozzá tartozik hogy a fontos TDkből érzetre több kerül hozzá. Kicsit átalakult eddig a jatéka olyan értelemben hogy nincs annyit foglalkoztatva de ha van akkor az clutch.

Ja meg Mcdonald egy állat tud lenni ha megindul de hajmeresztő dolgokra képes 😀 Reméljük több lesz az előbbiből.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 668
Első benyomásaim a meccsről:

Összességében egy küzdelmes meccset tudtunk megnyerni, ami az életben maradásunk szempontjából kulcsfontosságú volt, s ez pozitívum. (Nagyjából előzetesen erre számítottam.)

A negatívum, hogy ez megint nem az edzői stábon múlt, hanem a játékosok egyéni képességein. Az offense-ben megint nem éreztem tudatosságot hosszú ideig, aztán a második félidőben Ben összekapta magát és a futás is jól ment, Conner és az OL extrái nélkül ez nem lett volna meg.

A playhívás viszont még mindig borzasztó volt, sokszor nagyon ritmustalanok voltunk, Ben is dédelgette a lasztit és pumpfake-t imitált. A közép - és hosszú passzai még mindig inkonzisztensek, borzasztó a spirál, seggbe rúgott kacsákat dobálgat, a labda egy ív után zuhanórepülésbe kezd és a ball placement is rossz (csomószor vissza kell nyúlni érte) . Nem érzi sem a pálya széleit, sem az ütemet, sem a távolságokat, de ez talán javulgat majd a szezon előrehaladtával, A baj az, hogy ha sokszor nem tudjuk eladni, hogy képes mélyre passzolni, akkor nagyon beszűkülünk.

A pozitívum, hogy a TE-ket tudtuk használni, s Fichtnerék felismerték, hogy a Bengals D a középső zónákkal szenvedett, amivel tudtunk is szépen haladni, nagyrészt ennek köszönhető, hogy meccsben maradtunk. A másik piros pont, hogy kiélezett szituációban megoldotta az O és lezárta a meccset (amihez kellett az is, hogy az OPI-t/pick play-t elnézték a bírók, de ebben a meccsben ez benne volt, tévedtek azért ide-oda.) Az OL pedig fantasztikusan megoldotta a QB védelmet, ami a siker másik összetevője volt.

A def az ellenfél előre megírt nyitódrivejaival még mindig nem tud mit kezdeni. Összességében azonban azt mondom, hogy egy Bengals O-t hazai pályán megfelelően limitáltak, és a végén a kulcsfontosságú drive-ot megállították. Butlertől végre láttam változtatást a sec-ben, mert többet embereztünk és a Los-nál jammeltek is a cornerek, ami ki is zökkentette a WR-eket sokszor (Haden egész jól levette Green-t, aki persze droppolt is). Artie Burnst azt hiszem el kellene felejteni, őt fel kell építeni fejben, mert én úgy látom, hogy az adottságai megvannak, de nem koncentrál. Aminek ékes bizonyítékai voltak a 3rd downos védekezései, ahol mindenki megoldotta a feladatát, de ő rendszeresen lemaradt. Sutton viszont tetszett, TE ellen sem volt elveszett, YAC-t alig engedett, ami egy ilyen védelemben létfontosságú. A passrush éledezik, agresszívak voltunk, és többször megzavartuk az amúgy kiváló formában lévő, nagyon clutch Daltont.

Az ST most borzalmas volt, majdnem elment rajtuk a meccs, mert félpályákat engedtünk visszahordani és jöttek a szabálytalanságok is, amivel tovább segítettük a Bengalst. Itt is mentális gondok vannak, és Boswell rúgjon már touchbacket ilyen kiélezett meccseken.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Bell jobb Connernél, ez soha nem volt kérdés itt és máshol sem.....5 év múlva kell-e ennyiért ez volt a fogas kérdés és az, hogy igazán ő hiányzik-e ebből az O-ból. Vele jobbak lennénk, de ha Ben olyan éles lenne, mint tegnap Dalton volt, bőven 30 felett termeltünk volna, vagyis nekem nem ő hiányzik, de ez hitvita.

A teljes idényes holdout nem lesz, de ezt is talán 4x leírtuk itt. Újra rá lehet tenni a az előző évi tag-et és rá is fogjuk tenni, ha így tenne és 2 év holdouttal nagyjából feleződik az értéke is. Nem! Vissza fog jönni hamarosan, egy fél idényt nálunk tol majd el, és mi fokozatosan fogjuk játékba engedni. Most, hogy megvan a Bengals ellen a W, újra meccsbe kerültünk a csoportban és akár még egy nagy győzelemmel (is) távozhat innen. A nyilatkozatokból ez jön le mindenesetre.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Először is "Karma is a bitch". Amikor Burfict könyökkel nyakra odanyomott Brownnak sunyi gusztustalan módon felkiáltottam, hogy már csak ezért is nyerjük ez meg és milyen jó lenne, ha JuJu, vagy Brown tudná ezt hozni. Az idióta barom (Burfict) saját játékosát tette harcképtelenné és lehet, hogy Bates sérülése nélkül ez a W megvan nekik.

Lehet más meccset láttam, de ahhoz képest, hogy Bent elképesztő módon védte a fal, és ahhoz képest, hogy Conner 111 yardot futott a 21 pont édes kevés egy olyan SEC ellen, ahol már épkézláb játékos nem volt a végén. Ben és a playcalling nekem megint ergya volt, csakis a checkdown passzok működtek nagyjából egész meccsen, egyébként azokból is sok fölé volt.

Ha pedig úgy nézem a dolgot, hogy a Bengals W ellen a D 21 pontot engedett, akkor azt mondom, hogy semmi szégyenkeznivaló nincs ennek a D-nek. Ahhoz képest, hogy Ben mennyire tisztán játszhatott egy Dunlap, egy Atkins ellen, a mi D-nk hozott nyomást Daltonra és sokszor a legjobbkor hozta a zsákokat is. A két 2 minute félidő végi drive, amely persze lényeges volt nagyon elkeserítő, de ott Daltont éreztem extra élesnek. Szóval ettől a D-től Én nem várok többet, 21 pontra korlátozni egy ilyen jó formában levő Daltont és az egész Bengals O-t, nekem tökéletes, ugyanis ennél a mi O-knak többet kell feltenni elszenvedett 2 minute drive(ok) ide, vagy oda.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mindkét stáb megpróbálta udercoachingolni a másikat. Nekik sikerült 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát csoda, hogy a holnapot nem a kardiológián kezdem... tegnap az MSU-PSU, ma meg ez... Most nagyot mentek Benék a végén.
Gergőke
Aztán miért? Kevés annál nyilvánvalóbb dolog van, minthogy a végén a Bengals úgyis elcseszi a Steelers ellen valahogy. Nem is értettem az 1.95-ös szorzót

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az jutott eszembe, hogy mostanában nem olvasok sehol bünti csekkekről. Nem figyelek, nem foglalkozik vele senki, vagy megszűnt ez a rendszer?
bcsarli
jinxed :  www.behindthesteelcurtain.com/2018/10/12/17967268/steelers-lb-t-j-watt-reportedly-fined-for-forcibly-hitting-the-knee-area-of-matt-ryan-falcons-nfl
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érik egy kis ügy Brown környékén. Érkezett egy feljelentés, mert állítólag Brown áprilisban egy Florida-i ház 14.emeletéről kivágott valami bútort, ami közel landolt egy 22 hónapos gyerekhez. Valami váza, meg egyéb bútor landolt 1 lábra a gyerektől és a nagyapjától.
Klaci79
Áprilisban..... Ezeket soha nem értettem... Miért nem 15 év múlva jelenti fel már a kölyök, hogy emiatt a csattanás miatt lett kamszkorban is meglévő depressziója....
dande
Mert most valoszinuleg tobbet lehet nyerni az ugyon, mint aprilisban, amikor nem nezik a focit. Es kevesebb media tamogatast kapna. Kevesbe "zavarna" brownt is. Jokor kell jo helyen penzt keresni.

Masik nem kell dobalozni es akkor nem jon ez a feljelentes, max az hogy hangoskodott. Vagy mas amit nehez bizonyitani...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szerintem Bell és az ügynöke nem mertek fel ezt jól...erre bizony alaposan ráfaraghatnak...mondjuk egy Bell szintű futó megérdemel 10+milliót, mert WR-nek is nagyon jó, de 15+szerzodest sehol nem fog kapni
És igen, nálunk nem érdemes Connert kevésbé foglalkoztatni, két évig meg aproert jatszik
Klaci79
Szerintem egy csomó potenciális érdeklődő kivárt. Látni akarták hogy Bell nélkül milyen lesz az O, hogy megy a futás, stb... Így, hogy az 5 meccsből kétszer a félig-meddig újonc (tavaly sokat kihagyott sérülés miatt) Conner simán hozta a Bell szintű számokat, Bell értéke zuhanórepülésben van.
Akiknél kérdés volt, hogy ő a zseni, vagy a rendszer teszi naggyá, azok most azt látják, hogy ha összeáll az O, akkor gyakorlatilag egy rutintalan futó is meg tudja csinálni amit ő. Nyilván még nem olyan konzisztensen, de benne van hogy ha beérik, akkor kb ugyanarra képes lesz. Ez azért Belléknek elég rossz hír.

Ha fordítva lenne, és folyamatosan teljesen döglött lenne a futójátékunk, akkor valszeg Bell értéke az egekben lenne, és lehet hogy már el is vitték volna.

Itt szerintem nem a poszt értékéről vagy leértékelődéséről van szó, hanem hogy így már egyáltalán nem biztos benne senki (mármint az érdeklődők közül), hogy egy másik rendszerben is annyira jó lehet.
Jan
Szerintem pedig nagyon is tudjak, hogy jo lehet mas rendszerben is, egyszeruen csak amellett, hogy a Steelersnek egy eros picket oda kell erte adni, amellett nem er meg senkinek sem evi 13-15 milliot egy hamarosan 27 eves futo, akinek az is fontos nagyon is, hogy hany evre kapja a szep magas garantaltat, ezaltal a vevo csapatnak minimum 4-5 eves szerzodessel is szamolnia kell, ez pedig igy egyutt mar tulsagosan is sok.

Senki sem kerdojelezi meg Bell tudasat es zsenialitasat, a tortenet nem errol szol.
Stez
Ez alapján csak velünk kellene megegyeznie. Az idő, és a kiülés is ellene dolgozik.
bcsarli
Az ido es a kiules sem dolgozik ellene. Mert ha nem akarja hogy elcsereljek es azt akarja hogy fa legyen, akkor nem ir ala okt 30. ig es fa lesz. Szoval hol veszit ezen? Nem ad ingyen picket steelersnek.

Az hogy most megint a hullamvasut tetejen van conner, nem jelenti azt hogy egy szinten vannak. Mutattak a multheti meccs elott milyen valtozo volt vele a jatek. Ma egy kotelezo 1 labdanyit nem tudott az off td re hozni. Hol itt a conner dominancia.

Jo es egyre jobb de ha megnezitek bellt o olyan mint brown, egy miss tackle es hintaba tudja ultetni a vedo csapat nagy reszet a blokkok utan, vagy legalabbis first down hozni es +5 yardokat abbol, amibol connert most pl visszanyomtak vagy megfogtak.

Es ez az aprosag van kozte es bell kozott. Conner north and south ero es gyors futo. Bell elite ero gyors es barmilyen routra futo. Ezt nem tudom miert felejtitek ki. Mig bell megy a blokkok utan akar 3 mpt varva, majd ugy talalja ki hogy lehet az ellent es hol okosan hintaba ultetni. Es ez elet veszelyes kb majndem minden futasnal.

Addig conner max sebesseggel belefut a varhato blokk helyere es vagy atmegy rajtuk vagy spinnel egyet. Ha nem jon be akkor meg annyi. Na ezt nem tudom miert felejtjuk el paran. Nem a penz miatt. Conner is egyre jobb, de azert bell 10/9 conner 10/7 futo. Kb de jon fel.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Uff, ez farfekveses szules volt 😀
Butlernek remelem majd eszebe jut hogy illik megkoszonni az O#nak ezt a W-t. Nagyon igyekezett elbaltazni a meccset, de mazlija hogy a Bengals igy kompletten tokon lotte magat a vegen.
The terrible towel
Azért az #O sem fosta a pontokat!
steelwolf
Az a két RZO azért nagyon gaz volt. Mondjuk az első Tomliné is, mert minden kamera TD-t mutatott.
Klaci79
Nem dobhatta be ott akkor azt, mert azt gondolta hogy meglesz a td es mar vesztett egy challenget. Szoval ha azt is elvesziti, nem lesz tobb eselye a meccs vegen donto pillanatban challengelni.

Szoval az elso balfasz challenge utan egyertelmu volt hogy nem kerhet megegyet. Mert egy ha nem egyertelmu, ketto ha elvesziti akkor az idokeres es a challenge nelkuliseg rosszabb, mint az hogy jovunk egy labdanyira a goallinetol.

Szoval amelyik off nem csinal ott tdt, ugy volt vele az nem is erdemli meg a gyozelmet kb. Meg elotte siman befutott ugrott conner. De tomlin tevedett, marmint hogy nem lett td. Es ezen majdnem elment a meccs.

De hat sajnos hany challenget nyert meg eddig? Nagyon keveset. Nem jokor hivja oket es nem is jol...: (
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Burns nem kell ide, sokkal többet árt, mint használ. Illetve Vince helyen többet használnám Mata-t és Fort-ot.
Azért ez a Green, Boyd páros baromi jó, ha nincs elég nyomás Daltonon. És Watt most nem volt olyan ellenállhatatlan. Igaz megint többet jött vissza.
Klaci79
Ezt lattam en is, mult heti meccsen vince nelkul mata es passzoknal fort is kevesbe volt egyoldalu. Fort gyors de kevesbe massziv, mata meg gyorsabb de gyengebb vince. Viszont passz ellen, talan meg blokkok ellen is gyorsabbak voltak mint vince.

De vince es bosticot passzoknal lattuk hanyszor megegetik. Es ez a tok mindegy ki jon mindig tud ra epiteni. Ha kozepen egyedul vannak, vagy akkor is ha ketten.

A wr vs bostic es vince gaz. Valamint a zonaknal is nagyon sokszor nem er ki vince. Es mivel massziv de kevesbe gyors tobbszor lattam hogy siman blokkoltak. Ma is volt egy nagy futas, amikor siman kiloktek vincet. Amikor a futas elleni vedekezese lenne az erossege. Mar osszesegeben a tobbihez kepest....

Valamint furcsa volt, de jo volt latni, hogy amint feljavult a futas mult heten. Oltuk az orat. Vince nem kezdett, a def meg vert ivott. Nem tudom mi volt akkor veluk. De akkor jonak tuntek. Marmint dominansabbnak. Foleg az elso negyedben.

Ezen a heten megint visszabb esett a futas. Es a def is vele egyutt. Valamint az off is majdnem elvesztette. Conner megint csinalt egy mak labda ejtest korabban. De kezd osszeszokni jobban az off.

Ja es az hogy egy labdanyit nem tudtunk haladni, az elmondja az elmondhatatlant az offrol. Sajnos. Egyszer harapnak ket labdaval kesobb homaly.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Burns nem kell ide, sokkal többet árt, mint használ. Illetve Vince helyen többet használnám Mata-t és Fort-ot.
Azért ez a Green, Boyd páros baromi jó, ha nincs elég nyomás Daltonon. És Watt most nem volt olyan ellenállhatatlan. Igaz megint többet jött vissza.
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Uff, ez farfekveses szules volt 😀
Butlernek remelem majd eszebe jut hogy illik megkoszonni az O#nak ezt a W-t. Nagyon igyekezett elbaltazni a meccset, de mazlija hogy a Bengals igy kompletten tokon lotte magat a vegen.
The terrible towel
Azért az #O sem fosta a pontokat!
steelwolf
Ez teny, de amikor kellett akkor odafirkaltak a TD-t, a D meg a vegen csak asszisztalt. Igaz hogy felvillanasaik voltak, de ez a rovidzarlat gaz volt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Uff, ez farfekveses szules volt 😀
Butlernek remelem majd eszebe jut hogy illik megkoszonni az O#nak ezt a W-t. Nagyon igyekezett elbaltazni a meccset, de mazlija hogy a Bengals igy kompletten tokon lotte magat a vegen.
The terrible towel
Azért az #O sem fosta a pontokat!
steelwolf
Az a két RZO azért nagyon gaz volt. Mondjuk az első Tomliné is, mert minden kamera TD-t mutatott.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát csoda, hogy a holnapot nem a kardiológián kezdem... tegnap az MSU-PSU, ma meg ez... Most nagyot mentek Benék a végén.

" class="embed">