Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
Klemó
Haden és Hilton. Valóban beváltak. Honan is jöttek? (Nem a mi draftunkról) "a név kötelez" Burns és Sutton. Ők a legutóbbi büszkeségeink. Kettőből egy összejönne talán, egyiknek a mentális része van meg a másiknak a fizikai tehetsége. Sutton nekem még unfinished product. Egyelőre még mindig Keenan Lewis a legjobb általunk draftolt DB, amióta követem a draftot. Be kéne látni, nem megy nekünk ez, igenis hozzunk drága, érett, bizonyított FA-t CB-be, mert nekünk túl sok ehhez a DB kócsunk a staff-ban. S-ben nagyobb a baj, ott még a kezdő FA sem működik.

De a PP hír kacsa valóban.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
Klemó
Hat igen, én se látom nagy ertelmet a dolognak, de akkor Te is olvastad. Haden tavaly ennyiért óriási húzás volt. Első kort baromira sajnálnék érte. Viszont Allent kipróbálnám CB2 poszton.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Azért egy dolgot ne felejtsünk el. Ha nem néznék más csapat meccseit, akkor elég lenne a többi csapat fórumára benézni és kb ugyanezt látná az ember. Vannak persze éppen topon levő kivételek, meg a konstans nagyon gyenge csapatok szurkolói, akiknél nincs minden 5. hozzászólásban benne, hogy inkonzisztens.

Ne már, hogy éppen Neked, Nektek kelljen elmagyarázni, hogy azért, mert 3-szor átmennek a csapaton, -illetve bocsánat, csak egyszer, mert a többi azért rövidebb pálya volt- ráadásul egy Dalton-Green-Boyd-Mixon skill playerekkel tarkított jó csapat, attól még ez a védelem nem néz ki annyira rosszul/nem annyira rossz/stb-stb, mint amennyire itt tartják.

A Titans-Ravens meccsel ellentétben azért itt offense is volt a pályán, meg támadófal, akiket azért már nem vernek hülyére minden 3.4. playben.

Ebben a védelemben 6 első körös prospect, 3 2. körös, 1 3. és egy 6. körös van, tehát mindent elkövetett a FO, hogy legyen folytatása a Kiesel-Harrison-Pola....vonalat, de ha ez ilyen könnyű lenne. Csak behúztunk legalább 2 bustot...

Szóval, Igen...2-3 támadás is átfut a védelmünkön, mint ahogy átfutott a Patriotsén, a Chiefsén több is, ahogy a denveri védelmen átfutnak, nem is ritkán, vagy ahogy mi átfutottunk a papíron jobb Bengals védelmen is.

Szóval lehet túl optimista vagyok, bár igyekszem a földön lenni mindkét lábammal, de én bizony nem aggódnék annyira, mert ennyi inkonzisztencia mindenhol megtalálható.
Klaci79
Félreértettél. Az nem gond, hogy kapunk pontokat. Azzal is tisztában vagyok, hogy a változó szabálykörnyezet miatt már nem várható el a védelmektől, hogy rendszeresen 10, de akár 20 pont alatt tartsa az ellenfeleket.

Nekem az az érthetetlen, hogy úgymond könnyű TD-kat engedünk. Működik a mi jelenlegi szintünkhöz képest viszonylag minden faszául, aztán egyszer csak beüt a krach és másfél-két perc alatt végigszaladnak rajtunk. Szerintem a Bengals három TD-drive-ja összesen nem tartott 6 percig. Ezen a három drive-on kívül viszont elfogadható, sőt jó teljesítményt nyújtott a védelem (persze kellettek a dropok is).
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Drafton volt eleg ilb es jobb mint vince es bostic sokkal. Ott mondtam is meg parszor hogy ott kellett volna egy jo ilb. Bellnek meg ben vissza nem vonulasa tett be. HA ben nincs most bell jatszana. De pont ben fuj bell re, amikor o es brown veszi el a penzt belltol, aki jogosan tette be a szamlat a sok ev kuzdelme utan.

Szoval ben nem kepes arra, hogy az utolso eveiben a legjobb futo legyen az oldalan es atsturkturaljak a fizeteset, de mas kepes ra. Ketto, bellel is kellett volna egy nem nagy de epphogy csak a szajat befogo szerzodest kotni, mert megdolgozott mar erte.

Szoval az fo n mult hogy meg sem probaltak egy ilbt hozni hol, ahol epitkezunk altalaban a drafton. Hoztak bosticot, de kellett volna melle egy rookie mint a mostani ufa ilbt is istenitjuk. Volt mas is a drafton aki nala jobb volt. Ha nem is saci, de vince melle jobban illett volna. Nem irok nevet, mert nem a nev a lenyegtelen. Egy olyat aki kezdo lehetett volna es lett volna benne tobb potencial mint a limitalt bostic es vinceben van.

Ezt mar leirtam joparszor. Az hogy nem hoztak az fo dontese volt. ILB t mindenki irta neednek elso neednek minden szakerto. De az fo nem hozott mert azt gondoltak majd bostic aki tavalyi szezonban serult is volt, szoval megint lutri volt igy meg jobban csak ra bizni az ilb posztot. De ok inkabb lenyilatkozzak a kotelezot.

Hogy nincs senki saci szintu. Ez szimpatia volt a csapat felol. Es jo is. CSak most isszuk a levet. Nezzetek meg a draftot, amikor setal be saci a legelejetol. Azt hitte kb ott jelenti be az utodjat. A csapat ezt nem tette. Aztan kesobb sem.

Es ez nagy hiba. Mert az ok hogy szuk a valasztek, de a ket atlagoshoz kepest ez nem igaz. Naluk egy kevesbe ertekelt draft playa is jobb lehet. De igy eselyt sem adtak ra. Mint ahogy most ez be is bizonyosodott. Vince nelkul fort es mata jobb volt es a def is jobb volt. Mert volt speed es ha kellett mata power is. De a vedelemben amit mi jatszunk a dl kozepen felallo bostic vagy vince is kikezdheto szinte barhogy. Tudjak is ezt a tobbiek ezert is allunk igy, meg hogy az offensenel is azt hittek bell nelkul is setagalopp lesz gyozni. Hat nem sajnos.

Szoval nincs depth sem, meg kezdo sincs sem a ket ilb poszton. Nem egy ilb poszton, hanem mind a ketto szinten van ket jo munkasember. Es mind a ketton segitene csak egy jo es gyors lb aki kepes tacklet csinalni.

Na ilyen hany volt a drafton? Sok. De hat saci miatt foleg szerintem bealdoztak ezt. Valamint igazolja ezt az is hogy vince is mondta hogy nem veszi at saci szerepet. O csak...

Szoval kellett a liganak az hogy saci felepuljon, mert sokan elfordultak tole igy is. Es ha saci jarni se tudott volna mint most akkor gondban lettek volna. Mert amikor tortent minden szulo es azota is ketszer meggondolja hogy jatszatja e a gyereket a sportban. Es ez akar nagyon nagy blama lehetett volna.

Szoval mint irtam korabban ha egy needed van, probald meg drafton is. Aztan ketto, ne az egesz rendszert valtoztasd meg, csak mert egy needed van es nem akarod megoldani. Ez nagy hiba. Csak egy ember kellett volna oda, meg par aprobb valtoztatas, nem egy vadiuj rendszer ami csodot is mondott.

Ha a kocsidan tonkremegy a motor, ne a kereket csereld le. Szerezz uj motort. Es ok errol lemondtak. Drafton aztan meg bostical is. Es meg jo hogy o nem serult le. Mint vince. Mert az is faktor volt. Es timmons elment jott uj erosites oda. Nem. Saci elment jott uj erosites elit oda. Nem. Szoval ahol ez megtortenik ott gyengules lesz.

Ezt irtam is. Meg mielott jott a szezon, hogy mivel lehet majd minket alazni. Szimplan a jatekos allomany es kepesseg miatt.

En sem ernek ki a szelekre. En sem birnam a te/wr eket fedezni. De mint eddzo ok lattak hogy igy lesz. Csak azt hittek nem lesz ekkora gond. Miert? Mert azt hittek itt lesz bell es az off nem lesz szetesett. Es lesz folyamatos labdabirtoklas. Es ha ez volt akkor a def is jobb volt nem jo csak jobb. Ezert nem hoztak. De ezt beneztek. Mind bellnel, mind azzal hogy nem hoztak senkit nem edmunds helyett, de pl wr helyett johetett volna ilb. Vagy masodik korben. Aki jobb mint vince es bostic. Kik ezek, kb fele prospect a top 30 ilb bol. Ennyi. Es egy jo ilb feljavitana a masik jatekat. Mint ahogy saci is elmaszkirozta vince gyengejet, def gyengejet. Es ha egy fel sacit talalnak mar jobb lenne a def. De ha nem eggyel hozzanak kettot {mint bostic es egy korabbi koros gyorsabb palyat lefedni kepes ilb}. De azzal hogy nem is akartak egyatalan egyertelmu volt a suck for saci...Defense.
gabistar
Én hónapok óta érdeklődéssel figyelem a Steelers topicban történteket, és most már nem bírom magamban tartani, muszáj megkérdeznem;

Úgy valamikor április környékén pattanhatott el valami, azóta fölraktad a kazettán az "A" oldalt, amin kb annyi található, hogy saci, saci, ilb, saci, nincs ilb, saci, saci, fo, saci, saci, kell ilb, saci, saci, saci, és a bonus track - saci.

Ha mindenki mást némítanék raktad kívül, meg Steelers meccseket se néznék, meg nem is olvasnék semmiről se, akkor simán biztosra venném hogy egy sacira vagytok a Lombarditól. 😀

Közben pár ember, akinek számomra releváns a véleménye, már számtalanszor megénekelte a problémákat, mind a pályán, mind a partvonal mellett, de.... hiába vannak észérvek, meg hiába tesznek fel releváns kérdéseket, ugyanazt a lemezt pörgetjük csapágyasra, immár kb 5 hónapja, és én úgy vettem ki a reakciókból, hogy ez a lemez, már itt csapaton belül is többeket fáraszt.

Alapvetően nincs azzal gond ha valaki kiáll a véleménye mellett, sőt, ezért is szeretném egyenesen tőled, tisztelettel megkérdezni, hogy te el is hiszed ezt a rengeteg "dolgot" amit ide nap mint nap lepötyögsz, vagy egy mestertroll vagy?
akdestroyer
Mestertroll vagyok. Ertem. Szoval megint jon a velemeny kulonbseg es en vagyok a troll. Mert mas a velemenyem. Ok. Rendben. Ertettem. Akkor erre ennyit mondok. A csapat a lo ebbol a klippbol es egyesek pedig a lovagok. Es csak azert mert masok nem latjak, akarjak meg latni, fo es a steelers dolgait a lo meg nem lesz se jobb se szebb. En meg sajnos latom ezt. Az elfogultak meg kevesbe.

Szoval, roviden mindenkinek irom. Igen mondtam hogy timmons utan gaz lesz vince es nem akarom ot palyan latni. Igy lett igen. Irtam hogy gyengulni fog a depth es hogy mi lesz a hibaja. Igen.

Mondtatok hogy ha elmegy haley szarnyalni fog a csapat. Mondtam varjunk azzal, mert azt a csapatreszt o futtatta fel. Igy lett nem.

Azt mondtatok ezzel a fallal a nagymamam is tud futni jol. Igy lett nem.

Azt mondtatok amikor irtam hogy miert nem szereznek "barhonnan" egy erdemleges ilbt aki elfedne a ket lassu ilbt es a def ez miatt nem szivna te wr screen es oldalso futasoknal. Azt mondtatok nem kell, majd edmunds megoldja igy lett nem. De az fo tudja mit csinal. Igen latom. Azt is hogy ok is lattak, azert akartak mint belinkeltem colbert korabbi riportjat, hogy akart meg a draft es bostic utan is egy ILBt. Es azt, hogy ha nem lesz egy normalis mike zonazni es embertfogni kepes ilb, akkor nagy gaz lesz, kisebb mint tavaly de ott sebezhetok leszunk. En ezt a tavalyi meccsek alapjan mondtam. Nem volt nehez meglatni. Igy lett igen.

Es ertsetek mar meg nem saci kell, hanem egy jobb kepeseggekkel megaldott ember mint vince, vagy bostic. Tudom az fo azt mondta nincs senki az egesz drafton aki jobb mint vince es bostic. Nem mint saci. Mint vince es bostic....De azert a udfa kat kabe mindenki messiaskent varja. De nem volt jobb mint ok, csak pl vince nelkul fort es mataval jobb volt a def. Mindegy.

Azt mondtatok bell potolhato es nem is kell ide, es nem fogunk visszaesni annyit. Mert az ol teszi ot fokent naggya. Igy lett nem.

Azt mondtatok, miutan mondtam az elso meccsunk utan hogy gaz lesz a def meg korabban is de akkor mar kiutott az elso meccs utan hogy tenyleg rajuk tud majd epiteni az ellen offja stb. Erre azt mondtatok hogy merek ilyet irni hogy nem jo a def. Igy lett. Hm.

Szoval igen en vagyok a troll. Mindegy. Hagyjuk. Nem erdekel. Nem vitazok. Nem is kell elfogadni a velemenyem, de aki szemelyeskedni akar az tegye massal. Mert nem vagyok vevo.

Akkor egy kerdes, ki az aki pl korabbrol imadja es koveti a steelerst, mint en erre kivancsi vagyok...? 2000 ota folyamatosan, amikor meg nem is tudtak szinte sehol ahova jartam otthon, hogy mi az nfl?

Na akkor innentol egyezunk meg abban, hogy ok vagy akik mar voltak tenylegesen igazi pitt meccsen az usaban azok irjanak, ha akarnak. A tobbiek blokkoljanak most. Koszonom.

Ugy sem valaszolok tobbet szemelyeskedo es trollkodo dolgoknak tobbet.

 www.youtube.com/watch?v=O3rpmctmC_M
gabistar
Ez azért már nekem is sok .
Ez a degradáló, csak én értek hozzá, mert voltam pit meccsen, ti meg nem stílus nagyon gáz.
És az, hogy nem látod, érted azt, hogy a többiek mit próbálnak elmondani neked, az még nagyobb.
Személyeskedésről beszélsz, pedig pont te vagy, aki általánosíva, személyeskedve sértegetsz itt mindenkit. Sértve érzed magad, mert azt gondolod, hogy téged mindenki támad, hogy nem fogadja el senki a véleményed, mert más mint a többieké.
Ez ostobaság.
Olvass vissza, senki nem a mondandód érdemi tartalmáról beszél. Azzal nagyjából mindenki egyetért. Mással van a gond, de ha te ezt nem látod ezek után sem, akkor nincs mit tenni.
Én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes amatör, de azt, hogy itt mindenki ostoba és csak te vagy, aki a lényeget látja, tudja, ismeri és érti, azt a magam és a többiek nevében is kikérem magamnak!
Sok sikert a pit meccsekhez élőben!
Elérted, hogy én már nem olvaslak többet.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊

több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Na még csak az kellene, ha a jövő évi első körünket odaadnánk egy CB-ért. Hozzunk S, Lb vagy pass russhert, de CB minek?

Steelers fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Nem vele van baj, veletek! Mazochisták vagytok 😂😂😂
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Tókjó, többen írják, hogy túl sok a szöveg, erre válaszol -beidézve a korábbiakat -újabb 46 sorban. 😊
Ez kemény............

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gabi, gratulálok főleg a végéhez.

Én voltam a 86-os budapesti Queen koncerten, így mostantól csak azzal állok szóba rockzene témában, aki szintén ott volt. A többi úgysem érthet hozzá úgy mint én 😀.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Drafton volt eleg ilb es jobb mint vince es bostic sokkal. Ott mondtam is meg parszor hogy ott kellett volna egy jo ilb. Bellnek meg ben vissza nem vonulasa tett be. HA ben nincs most bell jatszana. De pont ben fuj bell re, amikor o es brown veszi el a penzt belltol, aki jogosan tette be a szamlat a sok ev kuzdelme utan.

Szoval ben nem kepes arra, hogy az utolso eveiben a legjobb futo legyen az oldalan es atsturkturaljak a fizeteset, de mas kepes ra. Ketto, bellel is kellett volna egy nem nagy de epphogy csak a szajat befogo szerzodest kotni, mert megdolgozott mar erte.

Szoval az fo n mult hogy meg sem probaltak egy ilbt hozni hol, ahol epitkezunk altalaban a drafton. Hoztak bosticot, de kellett volna melle egy rookie mint a mostani ufa ilbt is istenitjuk. Volt mas is a drafton aki nala jobb volt. Ha nem is saci, de vince melle jobban illett volna. Nem irok nevet, mert nem a nev a lenyegtelen. Egy olyat aki kezdo lehetett volna es lett volna benne tobb potencial mint a limitalt bostic es vinceben van.

Ezt mar leirtam joparszor. Az hogy nem hoztak az fo dontese volt. ILB t mindenki irta neednek elso neednek minden szakerto. De az fo nem hozott mert azt gondoltak majd bostic aki tavalyi szezonban serult is volt, szoval megint lutri volt igy meg jobban csak ra bizni az ilb posztot. De ok inkabb lenyilatkozzak a kotelezot.

Hogy nincs senki saci szintu. Ez szimpatia volt a csapat felol. Es jo is. CSak most isszuk a levet. Nezzetek meg a draftot, amikor setal be saci a legelejetol. Azt hitte kb ott jelenti be az utodjat. A csapat ezt nem tette. Aztan kesobb sem.

Es ez nagy hiba. Mert az ok hogy szuk a valasztek, de a ket atlagoshoz kepest ez nem igaz. Naluk egy kevesbe ertekelt draft playa is jobb lehet. De igy eselyt sem adtak ra. Mint ahogy most ez be is bizonyosodott. Vince nelkul fort es mata jobb volt es a def is jobb volt. Mert volt speed es ha kellett mata power is. De a vedelemben amit mi jatszunk a dl kozepen felallo bostic vagy vince is kikezdheto szinte barhogy. Tudjak is ezt a tobbiek ezert is allunk igy, meg hogy az offensenel is azt hittek bell nelkul is setagalopp lesz gyozni. Hat nem sajnos.

Szoval nincs depth sem, meg kezdo sincs sem a ket ilb poszton. Nem egy ilb poszton, hanem mind a ketto szinten van ket jo munkasember. Es mind a ketton segitene csak egy jo es gyors lb aki kepes tacklet csinalni.

Na ilyen hany volt a drafton? Sok. De hat saci miatt foleg szerintem bealdoztak ezt. Valamint igazolja ezt az is hogy vince is mondta hogy nem veszi at saci szerepet. O csak...

Szoval kellett a liganak az hogy saci felepuljon, mert sokan elfordultak tole igy is. Es ha saci jarni se tudott volna mint most akkor gondban lettek volna. Mert amikor tortent minden szulo es azota is ketszer meggondolja hogy jatszatja e a gyereket a sportban. Es ez akar nagyon nagy blama lehetett volna.

Szoval mint irtam korabban ha egy needed van, probald meg drafton is. Aztan ketto, ne az egesz rendszert valtoztasd meg, csak mert egy needed van es nem akarod megoldani. Ez nagy hiba. Csak egy ember kellett volna oda, meg par aprobb valtoztatas, nem egy vadiuj rendszer ami csodot is mondott.

Ha a kocsidan tonkremegy a motor, ne a kereket csereld le. Szerezz uj motort. Es ok errol lemondtak. Drafton aztan meg bostical is. Es meg jo hogy o nem serult le. Mint vince. Mert az is faktor volt. Es timmons elment jott uj erosites oda. Nem. Saci elment jott uj erosites elit oda. Nem. Szoval ahol ez megtortenik ott gyengules lesz.

Ezt irtam is. Meg mielott jott a szezon, hogy mivel lehet majd minket alazni. Szimplan a jatekos allomany es kepesseg miatt.

En sem ernek ki a szelekre. En sem birnam a te/wr eket fedezni. De mint eddzo ok lattak hogy igy lesz. Csak azt hittek nem lesz ekkora gond. Miert? Mert azt hittek itt lesz bell es az off nem lesz szetesett. Es lesz folyamatos labdabirtoklas. Es ha ez volt akkor a def is jobb volt nem jo csak jobb. Ezert nem hoztak. De ezt beneztek. Mind bellnel, mind azzal hogy nem hoztak senkit nem edmunds helyett, de pl wr helyett johetett volna ilb. Vagy masodik korben. Aki jobb mint vince es bostic. Kik ezek, kb fele prospect a top 30 ilb bol. Ennyi. Es egy jo ilb feljavitana a masik jatekat. Mint ahogy saci is elmaszkirozta vince gyengejet, def gyengejet. Es ha egy fel sacit talalnak mar jobb lenne a def. De ha nem eggyel hozzanak kettot {mint bostic es egy korabbi koros gyorsabb palyat lefedni kepes ilb}. De azzal hogy nem is akartak egyatalan egyertelmu volt a suck for saci...Defense.
gabistar
Én hónapok óta érdeklődéssel figyelem a Steelers topicban történteket, és most már nem bírom magamban tartani, muszáj megkérdeznem;

Úgy valamikor április környékén pattanhatott el valami, azóta fölraktad a kazettán az "A" oldalt, amin kb annyi található, hogy saci, saci, ilb, saci, nincs ilb, saci, saci, fo, saci, saci, kell ilb, saci, saci, saci, és a bonus track - saci.

Ha mindenki mást némítanék raktad kívül, meg Steelers meccseket se néznék, meg nem is olvasnék semmiről se, akkor simán biztosra venném hogy egy sacira vagytok a Lombarditól. 😀

Közben pár ember, akinek számomra releváns a véleménye, már számtalanszor megénekelte a problémákat, mind a pályán, mind a partvonal mellett, de.... hiába vannak észérvek, meg hiába tesznek fel releváns kérdéseket, ugyanazt a lemezt pörgetjük csapágyasra, immár kb 5 hónapja, és én úgy vettem ki a reakciókból, hogy ez a lemez, már itt csapaton belül is többeket fáraszt.

Alapvetően nincs azzal gond ha valaki kiáll a véleménye mellett, sőt, ezért is szeretném egyenesen tőled, tisztelettel megkérdezni, hogy te el is hiszed ezt a rengeteg "dolgot" amit ide nap mint nap lepötyögsz, vagy egy mestertroll vagy?
akdestroyer
Mestertroll vagyok. Ertem. Szoval megint jon a velemeny kulonbseg es en vagyok a troll. Mert mas a velemenyem. Ok. Rendben. Ertettem. Akkor erre ennyit mondok. A csapat a lo ebbol a klippbol es egyesek pedig a lovagok. Es csak azert mert masok nem latjak, akarjak meg latni, fo es a steelers dolgait a lo meg nem lesz se jobb se szebb. En meg sajnos latom ezt. Az elfogultak meg kevesbe.

Szoval, roviden mindenkinek irom. Igen mondtam hogy timmons utan gaz lesz vince es nem akarom ot palyan latni. Igy lett igen. Irtam hogy gyengulni fog a depth es hogy mi lesz a hibaja. Igen.

Mondtatok hogy ha elmegy haley szarnyalni fog a csapat. Mondtam varjunk azzal, mert azt a csapatreszt o futtatta fel. Igy lett nem.

Azt mondtatok ezzel a fallal a nagymamam is tud futni jol. Igy lett nem.

Azt mondtatok amikor irtam hogy miert nem szereznek "barhonnan" egy erdemleges ilbt aki elfedne a ket lassu ilbt es a def ez miatt nem szivna te wr screen es oldalso futasoknal. Azt mondtatok nem kell, majd edmunds megoldja igy lett nem. De az fo tudja mit csinal. Igen latom. Azt is hogy ok is lattak, azert akartak mint belinkeltem colbert korabbi riportjat, hogy akart meg a draft es bostic utan is egy ILBt. Es azt, hogy ha nem lesz egy normalis mike zonazni es embertfogni kepes ilb, akkor nagy gaz lesz, kisebb mint tavaly de ott sebezhetok leszunk. En ezt a tavalyi meccsek alapjan mondtam. Nem volt nehez meglatni. Igy lett igen.

Es ertsetek mar meg nem saci kell, hanem egy jobb kepeseggekkel megaldott ember mint vince, vagy bostic. Tudom az fo azt mondta nincs senki az egesz drafton aki jobb mint vince es bostic. Nem mint saci. Mint vince es bostic....De azert a udfa kat kabe mindenki messiaskent varja. De nem volt jobb mint ok, csak pl vince nelkul fort es mataval jobb volt a def. Mindegy.

Azt mondtatok bell potolhato es nem is kell ide, es nem fogunk visszaesni annyit. Mert az ol teszi ot fokent naggya. Igy lett nem.

Azt mondtatok, miutan mondtam az elso meccsunk utan hogy gaz lesz a def meg korabban is de akkor mar kiutott az elso meccs utan hogy tenyleg rajuk tud majd epiteni az ellen offja stb. Erre azt mondtatok hogy merek ilyet irni hogy nem jo a def. Igy lett. Hm.

Szoval igen en vagyok a troll. Mindegy. Hagyjuk. Nem erdekel. Nem vitazok. Nem is kell elfogadni a velemenyem, de aki szemelyeskedni akar az tegye massal. Mert nem vagyok vevo.

Akkor egy kerdes, ki az aki pl korabbrol imadja es koveti a steelerst, mint en erre kivancsi vagyok...? 2000 ota folyamatosan, amikor meg nem is tudtak szinte sehol ahova jartam otthon, hogy mi az nfl?

Na akkor innentol egyezunk meg abban, hogy ok vagy akik mar voltak tenylegesen igazi pitt meccsen az usaban azok irjanak, ha akarnak. A tobbiek blokkoljanak most. Koszonom.

Ugy sem valaszolok tobbet szemelyeskedo es trollkodo dolgoknak tobbet.



Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Robi nem miattuk hagyta abba az NFL-nézést, hanem a csaló Pats miatt, úgyhogy indokolatlan lenne visszatérnie
Wyatt
Én úgy emlékszem pontosan Soldi miatt lépett le, aki belemart az elemzésében. Ha tévedek javítsatok.
zidane99
Innen lehet, de az NFL-t és az NCAA-t a Seahawks elleni győzelmünk másnapján adta fel 😊

több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Robi nem miattuk hagyta abba az NFL-nézést, hanem a csaló Pats miatt, úgyhogy indokolatlan lenne visszatérnie
Wyatt
Én úgy emlékszem pontosan Soldi miatt lépett le, aki belemart az elemzésében. Ha tévedek javítsatok.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
thebeke
Jelentem, megvagyok. 😊 De egyrészt ahogy Laci is mondja, időm nem nagyon van fórumozni, másrészt bizonyos illetők itteni ténykedése miatt nem is nagyon vesz rá a lélek, hogy ha alkalom adtán fel is jövök a fórumra, akkor benézzek ebbe a topikba.
vassadi
Stez, Stez, látod, mit csináltál?

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
thebeke
Jelentem, megvagyok. 😊 De egyrészt ahogy Laci is mondja, időm nem nagyon van fórumozni, másrészt bizonyos illetők itteni ténykedése miatt nem is nagyon vesz rá a lélek, hogy ha alkalom adtán fel is jövök a fórumra, akkor benézzek ebbe a topikba.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
ILB témára reflektálva. Mondjon nekem a háborgó kisebbség - sémától független - ötnél több belső LB-t a ligában, aki Shazier környéki teljesítményt rak le és jelenleg dominálni tud (a pillanatnyi sérülést most ne nézzük): Kuechly, Wagner, Deion Jones, E. Kendricks, Mosley (?), Burfict (?), Schobert (?), Hitchens (?). Hightower pl iszonyat belassult.

Jatavis Brownt pl én bírom, de ő is kevés vezérnek, a többieket (Avery Williamson, Darron Lee) meg hagyjuk is.

Még 4-3 sémából, másik posztú LB-ként talán Telvin Smithben és Kiko Alonsoban látom a 3-4 ILB képességet. (Sean Lee pl ugyanúgy haszálhatatlan lenne itt a folytonos sérülései miatt, meg a darálót nem bírná középen még ennyire se. )

De sokuk ellen - kivéve mondjuk az első négyet- lenne ellenérvem is.

Nem sok, jó szívvel 8-ra mondom, hogy tudná pótolni Sacit ( v jobb lenne). Szóval ennyire nehéz ilyen kalibert találni.

Draftról - ha már Gabi kérdezte - közel sem volt ennyi és ilyen kaliber: LvdE és Darius Leonard, akik utólag és pillanatnyilag jónak tűnnek. Evans még nem sokat mutatott pl, akiért állítólag hajtottunk, de majd három év múlva lehet megítélni őket.

Szóval jövőre lehet újra próbálkozni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A def-ről kérdezném a véleményeket.

Nem lehet, hogy a mostani állapotban - ahol diszfunkcionális az egyik OLB, a cover LB, a FS és a CB2 poszt - érdemes lenne felfogást váltani?

Szigorú magánvéleményem szerint ezt az emberállományt arra találták ki, hogy
- elsődlegesen ne engedjen nagy játékokat, hanem az ellennek hosszú lefolyással kelljen támadnia, amiben benne van a hibalehetőség (konstans 3&outra nem képesek, a mai ligában szinte senki amúgy),
- agresszìv nyomást helyezzen a QB-ra, amiből labdaszerzés lehet, és a labadásra is gangben támadjunk,
- a redzoneban beszűkìtsük a területeket és nyírjuk összességében is a futást.

A DL idén a futásmegállításban sokkal jobb lett, Watt és Bostic szintúgy javulást hozott belül, a safetyk is jobban felérnek a gapre.

A zone blitz csomagokat tudjuk variálni a 3-4 men rush-sal, amivel kiszámíthatatlanabbak vagyunk az utóbbi három meccsen. A cornereket feljebb toltuk és jammeltettük a WR-ek ellen, amivel az ütemeket széttörtük.

Viszont a középső zónákkal és a motionökkel baromira szenved a D, amihez egy Shazier kaliber kellene. Burnett-el meggyőződésem, hogy jobbak lennénk ebben, de ő sajnos üveg.

Most nincs aki elossza az áthívott játékokat, viszont übergyors emberünk sincs aki megoldja egyénileg. Sutton és Hilton nagyon jól tapadnak, de ők kicsik a TE-hez, de CamSut nekem tetszik, le fogja nyomni Artie-t. Btw Artie-t csak jammeltetném és nickelben játszatnám, mert kicsi területen igenis jó tud lenni ( gyakoroltassák szépen!). Haden viszont istencsászár, ő el tud venni nagy passzsávokat és jó napján levesz bárkit!

Edmundsban is látok spirituszt, mert ő gyors, neki még egy kicsit magas az NFL, de én remélem, hogy dec-re felfejlődik ő is.

A legszarabb, hogy Dupree total bust lesz, mert passrushban is esik vissza, pedig reménykedtem, de vhogy ő buta ehhez a játékhoz.

Mondjuk azt megjegyzem, hogy a csapatot még a Harang nélkül is az O-nak kell vinnie, s nekik sem tenne jót, ha a saját defünk mindig 3&0-t hoz, mert kifulladnánsk a meccs végére.

A D-t odáig kell feledzeni, hogy kemény legyen, agresszìven labdaszerzésre menjen és a RZ-ban kíméletlen legyen és minél többször FG-t kapjon csak. Nem lehetetlen még ezekkel az emberekkel sem, mert más védelmekben (mindben) van gyenge v diszfunkcionális láncszem. El kell fedni az edzőknek!

Amúgy Vinny a Bengals ellen nem volt rossz, szemre még gyorsult is.😁
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Robi nem miattuk hagyta abba az NFL-nézést, hanem a csaló Pats miatt, úgyhogy indokolatlan lenne visszatérnie

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Nézz be a Seahawks topicba, ott milyen troll van!
steelwolf
Bundith Zimmerre célzol? 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kár. Három olyan embert vesztett a közösség, akik miatt érdemes volt itt olvasgatni...helyettük van egy trollunk.
(továbbra sem vagyok hajlandó elhinni, hogy ezt nem direkt csinálja)
thebeke
Olykor azért mond igazakat Sobri...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Vassadi elkezdett dolgozni, így kevesebb időt tud tölteni focival, azt inkább meccsnézéssel tölti, mint értelmetlen és végeláthatatlan vitákkal arról, hogy ILB kell, meg Bell és Saci.

Soldi-t kevésbé értem, időnként beszélünk, de szerintem neki is elege lett egy kissé. Plussz várja az olaszok győzelmét a VB-n 😂 de szerintem most neki sem fér bele, hogy a korábbiakhoz hasonló intenzitással foglalkozzon a Steelers-el, így inkább nem vitázik itt az előbb emlitettekrol.
Jah, meg divatszurkolók is, úgyhogy csak 6-2-1 után jönnek vissza 😉😂
Robi szerintem ha valaha visszatér forumozni, akkor a másikra megy majd...de szerintem ő abbahagyta..
Klaci79
Kár. Három olyan embert vesztett a közösség, akik miatt érdemes volt itt olvasgatni...helyettük van egy trollunk.
(továbbra sem vagyok hajlandó elhinni, hogy ezt nem direkt csinálja)
thebeke
Nézz be a Seahawks topicba, ott milyen troll van!
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Vassadi elkezdett dolgozni, így kevesebb időt tud tölteni focival, azt inkább meccsnézéssel tölti, mint értelmetlen és végeláthatatlan vitákkal arról, hogy ILB kell, meg Bell és Saci.

Soldi-t kevésbé értem, időnként beszélünk, de szerintem neki is elege lett egy kissé. Plussz várja az olaszok győzelmét a VB-n 😂 de szerintem most neki sem fér bele, hogy a korábbiakhoz hasonló intenzitással foglalkozzon a Steelers-el, így inkább nem vitázik itt az előbb emlitettekrol.
Jah, meg divatszurkolók is, úgyhogy csak 6-2-1 után jönnek vissza 😉😂
Robi szerintem ha valaha visszatér forumozni, akkor a másikra megy majd...de szerintem ő abbahagyta..
Klaci79
Kár. Három olyan embert vesztett a közösség, akik miatt érdemes volt itt olvasgatni...helyettük van egy trollunk.
(továbbra sem vagyok hajlandó elhinni, hogy ezt nem direkt csinálja)

Szerkesztette: thebeke
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛
kishaszi
Tudja valaki, hogy Soldi, Vassadi miért dobbantott?
Illetve ha már egyik sincs, Robilluma nem jön vissza?
thebeke
Vassadi elkezdett dolgozni, így kevesebb időt tud tölteni focival, azt inkább meccsnézéssel tölti, mint értelmetlen és végeláthatatlan vitákkal arról, hogy ILB kell, meg Bell és Saci.

Soldi-t kevésbé értem, időnként beszélünk, de szerintem neki is elege lett egy kissé. Plussz várja az olaszok győzelmét a VB-n 😂 de szerintem most neki sem fér bele, hogy a korábbiakhoz hasonló intenzitással foglalkozzon a Steelers-el, így inkább nem vitázik itt az előbb emlitettekrol.
Jah, meg divatszurkolók is, úgyhogy csak 6-2-1 után jönnek vissza 😉😂
Robi szerintem ha valaha visszatér forumozni, akkor a másikra megy majd...de szerintem ő abbahagyta..

Szerkesztette: Klaci79