Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Grat a győzelemhez! Sima volt! Nem voltunk pariban igazabol.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ezt a drivot safetyig játszatják. Benért meg lehet izgulni.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A sok nyomorék zebra megint qrva egyoldalúan dobálnak holdinggá és pass interferenciára.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Panthers nagyon hasit, kemény lesz a csütörtök!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Conner azért ilyen jó, mert a legjobbtól tanult!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most ezt erzem 😊
Wyatt
Jó, de kinek lesz sima W?
bcsarli
Nem a Ravenst irom be ide simara 😀
Jon a revans
Wyatt
Ravens Revans, ez jó 😊
bcsarli

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most ezt erzem 😊
Wyatt
Jó, de kinek lesz sima W?
bcsarli
Nem a Ravenst irom be ide simara 😀
Jon a revans
Wyatt
Ravens Revans, ez jó 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most ezt erzem 😊
Wyatt
Jó, de kinek lesz sima W?
bcsarli
Nem a Ravenst irom be ide simara 😀
Jon a revans

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most ezt erzem 😊
Wyatt
Jó, de kinek lesz sima W?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most ezt erzem 😊

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Húúú basszus, de parázok az esti meccs miatt. Valahogy be kéne húzni 😊
bcsarli
Sima lesz
Wyatt
Értem, akkor kikapunk. Mert mi simán nem szoktunk nyerni 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Húúú basszus, de parázok az esti meccs miatt. Valahogy be kéne húzni 😊
bcsarli
Sima lesz
Wyatt
Ez nem az AFC East Patriots vs. Barki. De koppints a körmömre ha sima Steelers W lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Húúú basszus, de parázok az esti meccs miatt. Valahogy be kéne húzni 😊
bcsarli
Sima lesz
Wyatt
Ja, ne parázz
Rodgersnek amúgy is hitvány győzelmi mutatója van idegenben, pozitív mérlegű csapat ellen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Húúú basszus, de parázok az esti meccs miatt. Valahogy be kéne húzni 😊
bcsarli
Sima lesz

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Cruyffista
Klemó
Ami a Steelers-t illeti. Pont ezen gondolkodtam hetek óta: nincs WR3. Washington-t még nem tudjuk annak használni, próbálkozunk persze Hunterrel is, de ő is inkább csak kiegészítő ember. Nem tudom, hogy mi van most Eli Rogers-el, aki azért bizonyított korábban, de Bell tökéletes lenne erre a posztra. Pláne Bell és Conner a backfielden...azt szívesen megnézném.
Klaci79
Ez komoly?
Bell szerinted jobb lenne önállóan WR3-nak/slot elkapónak, mint mondjuk Washington vagy igazából bármelyik elkapónk?

Futók között jó keze van, és jól fut route-kat is LB ELLEN (!).
Ha szinte állandó elkapónak használnánk, akkor nyilván CB fogná és megenné valószínűleg bármelyik a ligában.
LB ellen tud tündökölni, de a poszthoz lassú és ha mint elkapót nézzük még átlagos route megfutónak is erős tulzás nevezni.

Én személy szerint egy esetben látnám hasznát, ha Conner lesérülne.
Sérülés nélkül minimális pluszt tudna hozzátenni a csapathoz, de a személye lehet hogy többet elvenne.
Mondom ezt úgy, hogy imádom a játékát és abszolút nem haragszok arra hogy így intézi a pénzét.
laby
Bell olyan iranyvaltasokra kepes amit cbk safetyk ugyanugy megesznek mint lbk. Amiben o nem jo az a vertikalis jatekok, ott nem eleg a sebessege, de ezen kivul mindenhova felrakhatod mindenki ellen, legalabbis ha wr3 teljesitmenyt keresel. Ezen felul magasabb mint egy atlagos cb igy a combat catchek kapcsan is elobbre van. Washington meg nem eleg konzisztens es Hunter sem volt az soha es ezen a poszton erre van szukseg sokkal inkabb mint bravurokra.

Bell hetfon itt lesz ha komolyan gondolja, bar ha visszaemlekszem korabbi tweetjeire az elmult evekbol, sehol nem talalok most edzos szenvedos videokat. Lesz olyan csapat jovore aki igy is be fogja vallalni a hosszut es a fixet de szerintem joval kevesebb mint az idei ideny nelkul. A legjobb OL mogott 14,5 millaert tolhatott volna egy szezont 4 eves szerzodesre optimalizalva. En ezt valasztottam volna a helyeben de ez hitvita.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Húúú basszus, de parázok az esti meccs miatt. Valahogy be kéne húzni 😊

több mint 5 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Cruyffista
Klemó
Ami a Steelers-t illeti. Pont ezen gondolkodtam hetek óta: nincs WR3. Washington-t még nem tudjuk annak használni, próbálkozunk persze Hunterrel is, de ő is inkább csak kiegészítő ember. Nem tudom, hogy mi van most Eli Rogers-el, aki azért bizonyított korábban, de Bell tökéletes lenne erre a posztra. Pláne Bell és Conner a backfielden...azt szívesen megnézném.
Klaci79
Ez komoly?
Bell szerinted jobb lenne önállóan WR3-nak/slot elkapónak, mint mondjuk Washington vagy igazából bármelyik elkapónk?

Futók között jó keze van, és jól fut route-kat is LB ELLEN (!).
Ha szinte állandó elkapónak használnánk, akkor nyilván CB fogná és megenné valószínűleg bármelyik a ligában.
LB ellen tud tündökölni, de a poszthoz lassú és ha mint elkapót nézzük még átlagos route megfutónak is erős tulzás nevezni.

Én személy szerint egy esetben látnám hasznát, ha Conner lesérülne.
Sérülés nélkül minimális pluszt tudna hozzátenni a csapathoz, de a személye lehet hogy többet elvenne.
Mondom ezt úgy, hogy imádom a játékát és abszolút nem haragszok arra hogy így intézi a pénzét.

több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Bruce Irvin-t kivagta a raiders. Nem lenne jo 1-2 evre OLB-nek nalunk? Igaz ott 4-3 DE-t jatszott, nem tudom, beferne-e rotalva Dupreevel.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Eltelt a trade deadline, de nem hallok csengőszót. Szóval emberünk nem tör(et)i össze magát, hogy edzzen.
Fast Willie
Nov 13. aig lehet alairnia, ha akar. De a pit ket hetes fizetest nem akart neki adni, igy lehet kivarja a legkedvezobb idopontot. Amikor kevesbe serulhet. Mert ingyen jatszva minek torje o is magat.

Ravens meccs ugy is kemeny szokott lenni, legalabbis fizikalis es ennek tekinteteben lehet azt is jobb tvn neznie.

De ha visszajon az alairas utan is iden netan, akkor is lehet hogy eljatsza hogy serult. Bar akkor megint maga alatt vagna a fat, mert lemenne az ara.

Vagy ala sem ir es arra megy hogy jovore ne tegyuk ra a tag et. Mert az mar tenyleg ego lenne a pitnek is. Szoval meglatjuk. Sajnos ez van. De itt a labdat a pit rugta el azzal, hogy ket hetig "ingyen" akartak jatszatni. Es az neki 1.6 milla. nem mindegy.

Foleg ki jatszana ingyen a ravens ellen, ha megint ra teszik a ket heti fizetes nelkuliseget, vagy csokkentest?

Meg ha alair a 13. ai hataridoig, megint tudja mondani, hogy nem volt ideje felkeszulni, ami igaz is lenne es a jag def ellen sem jatszana. Szoval ingyen en sem jatszanek.

Csak ha kell es o is csak akkor fog szerintem.

Itt mar megint megy a matek es a haboru. Csak ugy mint a mi 50 millat adtunk volna bellnek. Aztan kiderult hogy nem.

Aztan meg jott volna vissza, csak ket hetig nem adunk neki fizut. Es azt is pont mondjuk meg a cicak ellen. Vicces biztos nem lett volna a talakozoja neki a cicak vedelmevel. Es ingyen. : (
gabistar
A 2 hét roster exemption a visszatérés (ami most 12-ének néz ki) előtt járt volna, hogy edzhessen a csapattal. Meccsre nem lett volna nevezhető, szó sincs ingyen meccsről.

Két héttel előrébb járt volna a fodballsép felé. Sérülést az edzésen, nem a meccsen kockáztatta volna. De ez már a múlt. A villantás a liga 31 csapata felé így kicsit tovább csúszik.
Spy
Nem kell neki villantania senkinek. Akiket nem tudott az evek alatt meggyozni hogy mit tud azok majd a maradek par meccsen hogy fogjak tudni eldonteni? Minimalis serules kockazattal akar nekivagni a piacnak. A piac meg a sokszor emlegetett ervek miatt akarjak vagy nem megfizetni, nem a tehetsege alapjan. A vasasnak ez a szitu nem rossz, igazan Bell-nek sem kenyerre kell de inkabb o serult ebben. Alapvetoen mindketto erdektelen szamunkra, a baj hogy nem latjuk jatszani se itt se mashol ( nekem mindegy hogy egy sos kifliert vagy sokert ), ahogy ez lenne AB-vel es azzal a par jatekossal is akiket a csapat szimpatia nelkul is jo nezni. Conner hasznos, jo de meg a jateka nem ebbe a kategoriaba tartozik meg, ahogy a liga 98%-a sem. AR unszimpatikus nekem de az egyik legjobb QB es orom nezni ( ettol mindig ellene drukkolok ), de jobb ha jatszik mint nem.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Eltelt a trade deadline, de nem hallok csengőszót. Szóval emberünk nem tör(et)i össze magát, hogy edzzen.
Fast Willie
Nov 13. aig lehet alairnia, ha akar. De a pit ket hetes fizetest nem akart neki adni, igy lehet kivarja a legkedvezobb idopontot. Amikor kevesbe serulhet. Mert ingyen jatszva minek torje o is magat.

Ravens meccs ugy is kemeny szokott lenni, legalabbis fizikalis es ennek tekinteteben lehet azt is jobb tvn neznie.

De ha visszajon az alairas utan is iden netan, akkor is lehet hogy eljatsza hogy serult. Bar akkor megint maga alatt vagna a fat, mert lemenne az ara.

Vagy ala sem ir es arra megy hogy jovore ne tegyuk ra a tag et. Mert az mar tenyleg ego lenne a pitnek is. Szoval meglatjuk. Sajnos ez van. De itt a labdat a pit rugta el azzal, hogy ket hetig "ingyen" akartak jatszatni. Es az neki 1.6 milla. nem mindegy.

Foleg ki jatszana ingyen a ravens ellen, ha megint ra teszik a ket heti fizetes nelkuliseget, vagy csokkentest?

Meg ha alair a 13. ai hataridoig, megint tudja mondani, hogy nem volt ideje felkeszulni, ami igaz is lenne es a jag def ellen sem jatszana. Szoval ingyen en sem jatszanek.

Csak ha kell es o is csak akkor fog szerintem.

Itt mar megint megy a matek es a haboru. Csak ugy mint a mi 50 millat adtunk volna bellnek. Aztan kiderult hogy nem.

Aztan meg jott volna vissza, csak ket hetig nem adunk neki fizut. Es azt is pont mondjuk meg a cicak ellen. Vicces biztos nem lett volna a talakozoja neki a cicak vedelmevel. Es ingyen. : (
gabistar
A 2 hét roster exemption a visszatérés (ami most 12-ének néz ki) előtt járt volna, hogy edzhessen a csapattal. Meccsre nem lett volna nevezhető, szó sincs ingyen meccsről.

Két héttel előrébb járt volna a fodballsép felé. Sérülést az edzésen, nem a meccsen kockáztatta volna. De ez már a múlt. A villantás a liga 31 csapata felé így kicsit tovább csúszik.
Spy
Ezzel nem vagyok tisztaban bevallom. Nem lattam meg erre peldat itt. Csak az olvasott kb mi lenne ha 100 valtozatok utan... Szoval ott valszeg beneztem. Koszonom, hogy szoltal. Mert mindenhol csak azt irtak, hogy ket hetig nem kap fizut, de ahogy irod visszater. Amire azt gondoltam azt jelenti, hogy a palyara. : )

De akkor is, minek alkalmaznank ezt rajta, ha tenyleg jatszatni akartuk volna? Az meg fent all. Szoval akkor ugyanugy, kijelentettuk vele a lenyeget, hogy nem kell nekunk. Es inkabb sporolunk ket heti fizut. Persze ket het is keves az uj eddzovel, uj playbookkal stb. De ha a csapat nyerni akar, akkor fura ez a lepes. Hacsak nem mar nem akartak hogy visszajojjon. Es ezt nyilatkoztak kb ezzel ki. Nekem ezt mutatja. Meglatjuk. Koszi megegyszer.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Eltelt a trade deadline, de nem hallok csengőszót. Szóval emberünk nem tör(et)i össze magát, hogy edzzen.
Fast Willie
Nov 13. aig lehet alairnia, ha akar. De a pit ket hetes fizetest nem akart neki adni, igy lehet kivarja a legkedvezobb idopontot. Amikor kevesbe serulhet. Mert ingyen jatszva minek torje o is magat.

Ravens meccs ugy is kemeny szokott lenni, legalabbis fizikalis es ennek tekinteteben lehet azt is jobb tvn neznie.

De ha visszajon az alairas utan is iden netan, akkor is lehet hogy eljatsza hogy serult. Bar akkor megint maga alatt vagna a fat, mert lemenne az ara.

Vagy ala sem ir es arra megy hogy jovore ne tegyuk ra a tag et. Mert az mar tenyleg ego lenne a pitnek is. Szoval meglatjuk. Sajnos ez van. De itt a labdat a pit rugta el azzal, hogy ket hetig "ingyen" akartak jatszatni. Es az neki 1.6 milla. nem mindegy.

Foleg ki jatszana ingyen a ravens ellen, ha megint ra teszik a ket heti fizetes nelkuliseget, vagy csokkentest?

Meg ha alair a 13. ai hataridoig, megint tudja mondani, hogy nem volt ideje felkeszulni, ami igaz is lenne es a jag def ellen sem jatszana. Szoval ingyen en sem jatszanek.

Csak ha kell es o is csak akkor fog szerintem.

Itt mar megint megy a matek es a haboru. Csak ugy mint a mi 50 millat adtunk volna bellnek. Aztan kiderult hogy nem.

Aztan meg jott volna vissza, csak ket hetig nem adunk neki fizut. Es azt is pont mondjuk meg a cicak ellen. Vicces biztos nem lett volna a talakozoja neki a cicak vedelmevel. Es ingyen. : (
gabistar
A 2 hét roster exemption a visszatérés (ami most 12-ének néz ki) előtt járt volna, hogy edzhessen a csapattal. Meccsre nem lett volna nevezhető, szó sincs ingyen meccsről.

Két héttel előrébb járt volna a fodballsép felé. Sérülést az edzésen, nem a meccsen kockáztatta volna. De ez már a múlt. A villantás a liga 31 csapata felé így kicsit tovább csúszik.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Adminok, a spam szűrést valahogy, pls. Ez a nem tudom mi 35 üzenete... Most már némítottam. THX
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csakis. Nem kell nekünk Gurley, mikor van Conner 😀 Meg valami Bell 😀 Aki most nincs De lehet lesz, vagy nem
polamalu
Egyébként milyen durva, amit Conner letesz az asztalra?? Ki gondolta volna ezt... Persze rohadtul nem bánom. 😊
Nem haragszom én Csngettyűre se, csak nem értem a figurát, persze ezt már annyiszor kitárgyaltuk, más világ, meg akarja alapozni a nyálcsorgatós szétvert fejű életének finanszírozását, ami jár az jár, stb blabla. Továbbra sem. szüval értem, de nem értem.
Oszt jön ez a gyerek, és hasít bazzeg, mint a jégcsákány.
Ilyenkor én már dacból is azt csinálnám, hogy bebizonyítom: mindenki figyeljen, ha pályán vagyok. Igaz, Bell nem fog ilyet tenni. Persze, ha az egészségére gondolok, értem. Futa ehy helyzet, de ebből szerintem mi már csak jól jöhetünk ki Con Air-rel. Legalább is úgy gondolom, hogy eddig sokkal jobban jöttünk ki belőle, és örülhetünk, hogy Bell ilyen seggfej.
Aztán a jüvő az más tészta, de az mindig képlékeny-
kishaszi
Igen igy igaz. Nagy szerencse, hogy nem tavaly jatszotta ezt el bell, amikor jott conner. Mert akkor meg nem volt ilyen mint iden. Elkapasokban sem. Futasban sem conner. Es meg a fal sem ra keszult mint iden.

Es hat le is serult, ha jol emlekszem conner. Szoval nagy szerencse a szerencsetlensegben nekunk. Igy minden rosszban van valami jo. Es minden joban van valami rossz. Lehet igy lesz jobb mind a ket felnek. Bell mehet amerre akar vegre.

A csapat is azt csinalhat amit akar vegre. Persze tudjak, bell kicsit megint vert helyzetben van. Ha nem lenne megint tag lehetoseg, meg hogy ha ufa akar lenni akkor nem lenne rajta a kenyszeru nov 13. ai hatar.

Meg ha szintugy nem lenne a ben kisirt korabbi conner pick je. Es mondjuk ott def be huzunk conner helyett... Akkor ott lett volna vegunk. De nincs olyan hogy ha. Persze. Mert akkor megadtuk volna neki jobban, amit ker.

De igy mivel lattak van conner, bellnek illik visszajonnie, vagy meg mindig be tudjak csapdazni. Igy tehette meg a pit ezeket. Ha nem igy lett volna, bell mar reg mashol jatszik. Vagy nalunk nagyobb garantaltal. De nem lenne a haboru stb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Eltelt a trade deadline, de nem hallok csengőszót. Szóval emberünk nem tör(et)i össze magát, hogy edzzen.
Fast Willie
Nov 13. aig lehet alairnia, ha akar. De a pit ket hetes fizetest nem akart neki adni, igy lehet kivarja a legkedvezobb idopontot. Amikor kevesbe serulhet. Mert ingyen jatszva minek torje o is magat.

Ravens meccs ugy is kemeny szokott lenni, legalabbis fizikalis es ennek tekinteteben lehet azt is jobb tvn neznie.

De ha visszajon az alairas utan is iden netan, akkor is lehet hogy eljatsza hogy serult. Bar akkor megint maga alatt vagna a fat, mert lemenne az ara.

Vagy ala sem ir es arra megy hogy jovore ne tegyuk ra a tag et. Mert az mar tenyleg ego lenne a pitnek is. Szoval meglatjuk. Sajnos ez van. De itt a labdat a pit rugta el azzal, hogy ket hetig "ingyen" akartak jatszatni. Es az neki 1.6 milla. nem mindegy.

Foleg ki jatszana ingyen a ravens ellen, ha megint ra teszik a ket heti fizetes nelkuliseget, vagy csokkentest?

Meg ha alair a 13. ai hataridoig, megint tudja mondani, hogy nem volt ideje felkeszulni, ami igaz is lenne es a jag def ellen sem jatszana. Szoval ingyen en sem jatszanek.

Csak ha kell es o is csak akkor fog szerintem.

Itt mar megint megy a matek es a haboru. Csak ugy mint a mi 50 millat adtunk volna bellnek. Aztan kiderult hogy nem.

Aztan meg jott volna vissza, csak ket hetig nem adunk neki fizut. Es azt is pont mondjuk meg a cicak ellen. Vicces biztos nem lett volna a talakozoja neki a cicak vedelmevel. Es ingyen. : (

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Azt gondolom, de ezt elmondtam ár, hogy az első meccsig azonosulni tudtam Bellel, ahogy elkezdődött a szezon már nem tudom elfogadni azt amit csinál. Ha valóban csapatjátékos aki annyi pénzt megér akkor igenis vissza kellett volna jönni. Látva Connert, valószínűleg akkor sem kapna 95%-i snapszámot. Ezek után meg valószínűleg még annyit sem. A jövő héten visszatér egyébként sztem tutira.