Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Most tényleg az a szabály, hogy ha kiüli, és újra rárakjuk a fr. tag-et, akkor 25 millát kell neki fizetni? Ha így van akkor milyen lehetőségünk maradt? Van más típusú tag, ahol van rá sansz hogy magunknál tartjuk?
bcsarli
Nem, a FR tagnél ugyanaz lesz mint idén. De mehet rá a másik tag, amit ha valaki ajánlatot tesz meccselhetünk. Na mármost, ha van eszünk azt rádobjuk és valószínűleg egy sokkal vállalhatóbb összegért kell aláírnia vagy szögre akasztja. Utána akár már egy csere üzlet is beleférhet.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
És érdekes idén az éveken keresztül szapult RZ O szárnyal. 3. kísérletekban lehet ligavezetők vagyunk. Most kezd kijönni ebből az O-ból ami benne van. Kár, hogy nem hamarabb lett lapátra téve Haley.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most tényleg az a szabály, hogy ha kiüli, és újra rárakjuk a fr. tag-et, akkor 25 millát kell neki fizetni? Ha így van akkor milyen lehetőségünk maradt? Van más típusú tag, ahol van rá sansz hogy magunknál tartjuk?

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 778 — !SuPeR6BoWL!
Connert féltettem amikor mellőztük, sztem volt is neki valami bunyec, majd kiderül a meccs után, ha nem lett volna, akkor is jó döntés lett volna a - 2-3sz. játéka, de azon a pontján a meccsnek. Kiderül, remélem, semmi komoly. Egy pillanatra azért átértékeltem magamban a Bell saga legújabb történéseit, akármik legyenek is azok.
Spy
Ha jók az infóm akkor agyrázkódás protokollban van Conner.
Gergőke
Igen, Tomlin is azt mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Bell milyen volt? Klaci?
Stez
Laci nem nézte a meccset? Bell Tweetjei a meccs alatt, fordított időrendben. Az utolsó azt hiszem sokat elmond. Nem fogjuk látni Őt már Pittben

Reply 2.0K Retweet 23K Like 27K Direct message

Le'Veon Bell

Verified account

@LeVeonBell
3h3 hours ago
More
I think it’s safe to say, it’s time to pass the sticks...😎😎😎

1,161 replies 3,863 retweets 15,417 likes
Reply 1.2K Retweet 3.9K Like 15K Direct message

Le'Veon Bell

Verified account

@LeVeonBell
5h5 hours ago
More
James go crazy then!! ✊🏾✊🏾✊🏾

732 replies 3,544 retweets 24,585 likes
Reply 732 Retweet 3.5K Like 25K Direct message

Le'Veon Bell

Verified account

@LeVeonBell
5h5 hours ago
More
Juju is so special man...

1,090 replies 5,588 retweets 40,990 likes
Reply 1.1K Retweet 5.6K Like 41K Direct message
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 648 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Connert féltettem amikor mellőztük, sztem volt is neki valami bunyec, majd kiderül a meccs után, ha nem lett volna, akkor is jó döntés lett volna a - 2-3sz. játéka, de azon a pontján a meccsnek. Kiderül, remélem, semmi komoly. Egy pillanatra azért átértékeltem magamban a Bell saga legújabb történéseit, akármik legyenek is azok.
Spy
Ha jók az infóm akkor agyrázkódás protokollban van Conner.

" class="embed">
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bell milyen volt? Klaci?

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Gyakorlatilag a picksix-el borult a meccs, ez a mi gameplan-ünk volt, nem az övék. Mi ált. abban vagyunk gyengék, amikor mi borulunk és nekünk kellene változtatni, alkalmazkodni, na az nem szokott menni. Én féltettem azért a Def-t az első negyedben.

Zoli poénja a Def TD után nagyon ült, nem volt idejük megnézni, mi nem működött az első drive-ban, ettől függetlenül sztem jól jöttünk ki, discipline volt a kulcsszó egész héten, ez jött vissza az első drive-ban, nagyon figyeltünk Cam-re. Gondolom, voolt koncepció a gameplan-ben, mikor váltunk, de ezt megtette helyettünk a TD.

Connert féltettem amikor mellőztük, sztem volt is neki valami bunyec, majd kiderül a meccs után, ha nem lett volna, akkor is jó döntés lett volna a - 2-3sz. játéka, de azon a pontján a meccsnek. Kiderül, remélem, semmi komoly. Egy pillanatra azért átértékeltem magamban a Bell saga legújabb történéseit, akármik legyenek is azok.

De azért az gáz, hogy a felhozóműsorban a TNF PIT-CAR napján minden második riport egy holdout-oló RB-ről szól, akiről senki semmit nem tud és semmi köze nincs meccshez.

Tagozódtam okossan
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ez egy minden Coach oldalon agyon nyert meccs volt, erre sem fogadtunk volna sokan. Meg kell követnem a D edzőnket, Keith Butler-t, mert azt mondtam a múlt héten a Trash Talkban, hogy Őt érzem gyengécskének. Azóta lehozott 2 maximálisan jól felépített meccset. De ha ezen múlik, minden héten bejelentkezem valahová és kritizálom 😀
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És Ben-nek több futott yardja volt, mint Cam-nek. Erre se sokan fogadtak volna 😊

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rövid felkészüléssel sikerült tökéletes meccsre hozni. Nagy pacsi a coaching staff-nak. Ma minden összejött, sikerült Cam kedvét elvenni az elején. A D egyre reményteljesebb.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
kamu nem kamu. Igy lesz nem igy lesz. Nem fontos. De azert...  www.cbssports.com/nfl/news/leveon-bell-rumors-steelers-rb-agent-discovered-cba-loophole-allowing-him-not-to-play-in-2018/

 www.cbssports.com/nfl/news/leveon-bell-spotted-in-pittsburgh-playing-a-sport-thats-not-football-as-steelers-deadline-looms/

Szoval visszatert a sporthoz. Csak eppen a kosarlabdahoz. : ) Tudom nem erdekel sokakat. De azert a 13. hatarido miatt fontos lehet...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
Hol ebben a hiba? 😀
peach
 media.profootballfocus.com/2018/10/REFO-2-1024x567.jpg
Dodó
Nyertetek egy alapszakasz meccset, hogy jön ez ide?
peach
Ahhoz képest, hogy Jules Winnfield a profilod, nem nagyon van humorérzéked...
Fast Willie
de van, de van, sztem meg nem értett ironikus vagyok 😕

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
Hol ebben a hiba? 😀
peach
 media.profootballfocus.com/2018/10/REFO-2-1024x567.jpg
Dodó
Nyertetek egy alapszakasz meccset, hogy jön ez ide?
peach
Ahhoz képest, hogy Jules Winnfield a profilod, nem nagyon van humorérzéked...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
Hol ebben a hiba? 😀
peach
 media.profootballfocus.com/2018/10/REFO-2-1024x567.jpg
Dodó
Nyertetek egy alapszakasz meccset, hogy jön ez ide?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
Hol ebben a hiba? 😀
peach
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
Hol ebben a hiba? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Jax-re különösen kíváncsi vagyok.
Jan
Megaláztok, kikaptok. 😛
Sobri Jóska
Meglátjuk. Bár innen úgy tűnik hogy a szuperfelkészült Marrone mintha pöppet alulteljesítene. Legalábbis az elit O, elit D kombóval a 3-5 és 3. hely a csoportban nem egy emberfeletti teljesítmény, ha jól érzem.
Jan
Lehet, hogy nem a félidőt akarja megnyerni, és úgy kalkulál, lesz még november és december is? Ki tudja...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jax-re különösen kíváncsi vagyok.
Jan
Megaláztok, kikaptok. 😛
Sobri Jóska
A Jagsről volt szó, nem a divat Patsről.
kishaszi
Szerintem a PO meccsre, és az utána következő flame-re utalt. A D-t megaláztuk (a'la Soldi) de kikaptunk (a'la tények).
bcsarli
Tudom, de -tok => "mi".
Nekem pedig ő pats nem jags 😀
kishaszi
Na ez hiba, és így eléggé félrement a címzett csapat is :d
Wyatt
Lemaradtam valamiről? 😮
kishaszi
Tavaly az idény előtt átment a Jaguarshoz szurkolni, hogy Iktriadéknak bevonzzon valami sikert. Első évére hozott egy PO-t :d

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43985735_263838100945559_7006656266367175157_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=KrZQ4P0FTboAb7iUeTN&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDYZxg6gWQj00o7v9RXp3U-ufbdVRSChn4M1HetP1p2Wg&oe=6626AF2A
Pittsburgh Steelers on Instagram: "We always have some fun in our #ColorRush jersey 😃"
45K likes, 122 comments - steelersNovember 7, 2018 on : "We always have some fun in our #ColorRush jersey 😃".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Jax-re különösen kíváncsi vagyok.
Jan
Megaláztok, kikaptok. 😛
Sobri Jóska
Meglátjuk. Bár innen úgy tűnik hogy a szuperfelkészült Marrone mintha pöppet alulteljesítene. Legalábbis az elit O, elit D kombóval a 3-5 és 3. hely a csoportban nem egy emberfeletti teljesítmény, ha jól érzem.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?
prérifarkas
atlantai

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.
Dodó
Nem is igazán értem, olvastam a magyarázatát, csak nem értem. Miért nem egy esélyes csapathoz?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jax-re különösen kíváncsi vagyok.
Jan
Megaláztok, kikaptok. 😛
Sobri Jóska
A Jagsről volt szó, nem a divat Patsről.
kishaszi
Szerintem a PO meccsre, és az utána következő flame-re utalt. A D-t megaláztuk (a'la Soldi) de kikaptunk (a'la tények).
bcsarli
Tudom, de -tok => "mi".
Nekem pedig ő pats nem jags 😀
kishaszi
Na ez hiba, és így eléggé félrement a címzett csapat is :d
Wyatt
Lemaradtam valamiről? 😮

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Bruce Irvin-t megkörnyékeztük, de végül kevesebb pénzért az Atlantát választotta.