Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Szerintem hozza azt, amiért itt van. Dinamikusabb visszahordóban, mint az eddigi siserehad (not named Brown), aki próbálkozott.

A statjai sem csak az ő teljesítménye, és a ST eddig idén nem alkot maradandót. A RB felállását nem igazán értem, hacsak nem akarunk valamit nagyon videóra tenni vele a későbbiekre, de a non-value játékos keresését nem vele kezdeném.

Ki mit néz ma? CIN-NO vagy IND-JAX?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Ezert van. Ami az feladata, azt elvegzi. Szituacios jatekos, akire egy-egy playt jatszanak ki, akivel lehet trukkozni, akit a slotba oda lehet pakolni rovid jatekra, aki beall nehany snapre, amig epp kiutik vagy szimplan pihentetik Antonia Barnat vagy Susztert. Es visszahord. Mindezt fillerekert.

Kivanom, legyen egy Chester Rogersetek, akkor majd megtanulod becsulni Switzert.

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát igen, hihetetlen mennyire nem tudunk CB-t draftolni. Legalább annyira nem megy, mint amennyire megy a WR draft.

De ha emlékeztek Burns ilyen kényszer reach volt, mert nem nagyon volt már bent semmi targetünk.
tenorx
CB, LB az orok draft mumus mar tobb eve lassan egy evtizede. De a kivetel meg erositi a szabaly , Watt.

De ott csak azert nem bust, mert az egesz csaladjat ismeri mindenki a ligaban es kiszurta mindenkinek a szemet, hogy egy sportra genetikailag termett jatokos kb barki akinek az a neve hogy watt. Es mar lattuk is testvere mire kepes. Es hat fizikalisan meg ot is.

Igy ha ez sem jott volna be, az lett volna mar igazan az ego". Szerintem. :-P

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Belre vissza. Az lenne a tökös a részéről, ha nem is akar aláírni, hogy bevonul az FO-hoz, akár nagy csinnadrattával és ott a szemükbe mondja, hogy "srácok, köszi mindent, szerettem itt játszani, de méltatlannak érzem a sztorit. Megvan az utód, Conner van elég jó, a csapat nélkülem is megy tovább. Köszi a lehetőségeket (volt belőle), de nem szeretném aláírni és nem szeretnék pályára lépni a csapat tagjaként."
Írom ezt azért, mert most látom, hogy az összes közösségi média felületről eltüntette a Steelers-t mint csapatot, már "csak" All Pro Running back.
polamalu
Engedd el. Kb. rezignáltan nézem az egész évben már az utóbbi évek szarakodása után, hogy mi a phäsz lesz vele. Ez a pöcs kb. minden Steelers rekordot - de akár liga rekordokat is - megdönthetett volna és kb. úgy, hogy eséllyel soha senki nem tudná utána csinálni, mert olyan fal, olyan irányító volt mellette. Ehelyett ő inkább előadta, hogy minden csillag körülötte forog. Ahogy ő beleszart az egészbe, én kb. pontosan így teszek vele kapcsolatban.
Rohadtul sajnálom, mert egy unikum a pali a képességeit tekintve, élmény nézni, amit le tud művelni a pályán, olyan, ami ritkán adatik meg. Ward, Polamalu, Bettis meg várják, hogy ki érhet föl a nyomukba. Ez a pöcs lazán ott lett volna, már visszavonulása előtt is könnyen. Az utat ő választotta - mondom ezt úgy, hogy sok esetben a Steelers FO döntései is megkérdőjelezhetők nálam, ahogy bizonyos embereket, legendákat kezeltek.
kishaszi
Minden szavad +1, ugyanezt gondolom.
Ha gurulósfocis hasonlatot akarok, ő az NFL Dzsudzsákja.
Egy holland topcsapatban sztár, angol és német topcsapatokkal tárgyal, aztán elmegy a mahalacskába meg katarba több pénzért... Azt most a béka picsája alatt van, se karriere se csapata nincs.
Bell is bejárhatja még ezt az utat.

Nem is értem amúgy, most majd 1,4x-es pénzért elmegy egy Jetshez bohóckodni? Ennyire nem kell a siker, csak egy gigafizu? (Mert contender csapat nem fog neki RB1+WR1+RB2+LS fiuzt adni, főleg hosszútávon.)
akdestroyer
Itt jatszott contender csapatban tobb evig. Aztan itt is akart maradni, de nem adtak neki jo szerzodest. Csak fr taget. Aztan megmondta kiuli akar az egesz szezont ha nem tudnak egy jo szerzodest adni neki, de utana rateszik az fr taget masodszor.
Aztan meg utana is azt mondta, hogy itt szeredne maradni, de az a garantalt osszeg, meg az hogy konnyen ki tudjak vagni komolyabb gond nelkul a 3. ev utan, nem bizonyitja azt, hogy a pit vele komolyan gondolja. Ezert jott a holdout.

Szoval utana meg meg mindig mondta, hogy szeretne egy jo szerzodessel itt jatszani. Aztan jott a 2 hetig nem jatszatjuk/fizetjuk az fo reszerol, meg elotte is eve elejen az hogy bell mekkora gaz ember.

Ezek utan nem csoda ha nem marad egy csapatnal, akinel kidolgozta a belet, de a szurkolokat felboszitettek ellene. Szoval ez van. Es ha neki a megelhetes fontosabb, mint az sb akkor az miert fura? Hanyan akarnak jo nagy zsiros szerzodest kapni pl foster es meg nem is liga legjobb jatekosa? De mindegyikuk le akarja tesztelni a piacot legalabb egyszer a karrierje soran. Ezt akadalyozta meg bellnek az fo ketszer de kozben meg uszitotta az embereket ellene. Na ezek utan ki maradna a csapatnal, meg ha kontender is?

En nem, mindegy hiaba kontender a csapat. Ha az off nem szivja fel a vedelmet egy meccsen magaval, akkor a csapatunk a top csapatok barmelyiketol kikap. De ez forditva is igaz lehet, hogy lehet sokukat el tudjuk verni.

De amig januarban kb foxboron at vezet az ut az sb be, addig nagyon nehez sb nyernunk.

Es bar a vedelem mar osszeallt, es teszi amit tud, lehetett latni ev elejen, hogy mennyit ertunk egy kc ellen.

Szoval lehet hogy megint egy 1 and out lenne. Jagstol, new englandtol, kc tol, tim tibowtol. Es ha igy nezed, mar tok mindegy hogy hol jatszol. Hova igazol. Es miert gondolja mindenki, hogy csak szar csapathoz mehet?

Semmi nem irja ezt elo neki. Es itt mar megprobalt sbt nyerni itt sem jott ossze. Akkor meg miert ne tehetne at a hangsulyt masra. Arra hogy jol eljen miamiban. Ami kicsit jobb kornyezet mint pl pit, marmint napfeny, hawaii, ocean, bulik (lambok, ferrarik stbk a south beachen, privat hajok, bulik stb). Pitben negy evszak tel hideg most mar ma ho is volt es konzervativ elet. Es nem ugyanaz a ketto. Lehet megunta a hideget. Haha. Szo

Na bocsi hogy sok dolgot irtam, de lehet igy mar van par ok hogy miert menne mashova. Bar meg igy is mondta ha pit jo szerzodest adna neki, itt maradna. De ez a ket hetig nem fizetjuk/jatszatjuk elott volt.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Inkább az a csoda, ahogy a WR pickjeink ülnek évek óta és ráadásul egyik sem az első körből. Nem is tudom van-e még olyan csapat az NFL-ben, akinek ilyen rostere lenne. Vagyis ne ebből induljunk ki, ne ezt állítsuk alapként más posztok kapcsán, ugyanis ez balgaság volna.

De úgy önmagában nem értem azt, aki a draft találati arányunkat bírálja. Hilton UDFA-ként jött hozzánk és ma nem tudok jobb nickel backet a ligában. Connert a 3. körben hoztuk és ma megjelent egy cikk, amely azt taglalja, hogy ha így folytatja számolni kell vele az MVP címnél. (nyilvánvalóan ez azért túlzás, inkább szalutálás a teljesítménynek) A DL dominál és egytől egyik steelers draft memberek, ahogy A teljes LB sor is.

Bustok nem, hogy minden csapatnál vannak, de az, hogy valaki nem ugorja meg az NFL szintet business as usual, ahogy az is, hogy valakik átlagost hoznak. Az a ritka, amikor nagy számban playmakereket találsz.

Bursnek nem hiszem, hogy fizetni akarnánk 9 millát per év, de ha így folytatja abban is biztos vagyok, hogy fogunk hosszút ajánlani neki. A piactól függ, hogy ez elég lesz-e. Foster nem mai "csirke". Én imádom nagyon, nagy közösségi erő és aki ott volt Londonban az soha nem felejti el. Mindettől függetlenül nem hiszem, hogy meg tudjuk/fogjuk tartani. Én azt remélem, hogy SB győztesként kaphat egy jó 2-3 éves csomagot máshol.
Klemó
Sok mindenben igazad van. Nekem a draftunk átlag feletti, de secondaryben vakok vagyunk. OLB-t pedig fejleszteni nem tudunk, persze Watt szupertehetsége ezt most áthidalja.

OL, WR, RB, DL választásaink szerintem nagyon jók, az elkapók és támadófal képzése kiemelkedők. (Hosszútávon én Ayers-ben és Rogersben is többet láttam, csak jöttek jobbak, ami durva!)
Fast Willie
Jajhát közben javítottam, mert nyilván Burnst nem tartjuk meg semmiképp...Dupreere gondoltam. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Inkább az a csoda, ahogy a WR pickjeink ülnek évek óta és ráadásul egyik sem az első körből. Nem is tudom van-e még olyan csapat az NFL-ben, akinek ilyen rostere lenne. Vagyis ne ebből induljunk ki, ne ezt állítsuk alapként más posztok kapcsán, ugyanis ez balgaság volna.

De úgy önmagában nem értem azt, aki a draft találati arányunkat bírálja. Hilton UDFA-ként jött hozzánk és ma nem tudok jobb nickel backet a ligában. Connert a 3. körben hoztuk és ma megjelent egy cikk, amely azt taglalja, hogy ha így folytatja számolni kell vele az MVP címnél. (nyilvánvalóan ez azért túlzás, inkább szalutálás a teljesítménynek) A DL dominál és egytől egyik steelers draft memberek, ahogy A teljes LB sor is.

Bustok nem, hogy minden csapatnál vannak, de az, hogy valaki nem ugorja meg az NFL szintet business as usual, ahogy az is, hogy valakik átlagost hoznak. Az a ritka, amikor nagy számban playmakereket találsz.

Bursnek nem hiszem, hogy fizetni akarnánk 9 millát per év, de ha így folytatja abban is biztos vagyok, hogy fogunk hosszút ajánlani neki. A piactól függ, hogy ez elég lesz-e. Foster nem mai "csirke". Én imádom nagyon, nagy közösségi erő és aki ott volt Londonban az soha nem felejti el. Mindettől függetlenül nem hiszem, hogy meg tudjuk/fogjuk tartani. Én azt remélem, hogy SB győztesként kaphat egy jó 2-3 éves csomagot máshol.
Klemó
Sok mindenben igazad van. Nekem a draftunk átlag feletti, de secondaryben vakok vagyunk. OLB-t pedig fejleszteni nem tudunk, persze Watt szupertehetsége ezt most áthidalja.

OL, WR, RB, DL választásaink szerintem nagyon jók, az elkapók és támadófal képzése kiemelkedők. (Hosszútávon én Ayers-ben és Rogersben is többet láttam, csak jöttek jobbak, ami durva!)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Inkább az a csoda, ahogy a WR pickjeink ülnek évek óta és ráadásul egyik sem az első körből. Nem is tudom van-e még olyan csapat az NFL-ben, akinek ilyen rostere lenne. Vagyis ne ebből induljunk ki, ne ezt állítsuk alapként más posztok kapcsán, ugyanis ez balgaság volna.

De úgy önmagában nem értem azt, aki a draft találati arányunkat bírálja. Hilton UDFA-ként jött hozzánk és ma nem tudok jobb nickel backet a ligában. Connert a 3. körben hoztuk és ma megjelent egy cikk, amely azt taglalja, hogy ha így folytatja számolni kell vele az MVP címnél. (nyilvánvalóan ez azért túlzás, inkább szalutálás a teljesítménynek) A DL dominál és egytől egyik steelers draft memberek, ahogy A teljes LB sor is.

Bustok nem, hogy minden csapatnál vannak, de az, hogy valaki nem ugorja meg az NFL szintet business as usual, ahogy az is, hogy valakik átlagost hoznak. Az a ritka, amikor nagy számban playmakereket találsz.

Dupreenek nem hiszem, hogy fizetni akarnánk 9 millát per év, de ha így folytatja abban is biztos vagyok, hogy fogunk hosszút ajánlani neki. A piactól függ, hogy ez elég lesz-e. Foster nem mai "csirke". Én imádom nagyon, nagy közösségi erő és aki ott volt Londonban az soha nem felejti el. Mindettől függetlenül nem hiszem, hogy meg tudjuk/fogjuk tartani. Én azt remélem, hogy SB győztesként kaphat egy jó 2-3 éves csomagot máshol.

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Hát igen, hihetetlen mennyire nem tudunk CB-t draftolni. Legalább annyira nem megy, mint amennyire megy a WR draft.

De ha emlékeztek Burns ilyen kényszer reach volt, mert nem nagyon volt már bent semmi targetünk.
tenorx
Vagy fejleszteni nem tudjuk őket, de a statisztikánk elég szerény velük kapcsolatban.
Spy
Hát nézhetjük így is. Egy másik lehetséges nézőpont: O vonalon olyan a WR (QB, OL) coaching, hogy kis túlzással bárkiből tudnak jó elkapót csinálni (ok, Coates pl nem jött be...) , D vonalon meg olyan, hogy bármilyen tehetséges egyetemi játékosból tudnak középszar CB-t (vagy OLB-t) gyártani.

Nyilván egy ilyen meccs után, ahol minden összeállt, elég sz.rul hangzik az edzői stáb bírálata, persze inkább a poziciós edzőkre vonatkozik, de azért 1/17 Jarvis Jones, 2/56 Golson, 1/25 Burns, (1/22 Dupree) sorozat után szvsz joggal merül fel a kérdés, hogy ha ezek ennyire nem jó játékosok, akkor milyen scouting munka folyik nálunk, hogy 1-2 köröket lövünk el ilyesmikre? Vagy... ha ezeket a játékosokat helyükön húztuk, akkor miért nem jön ennek megfelelő teljesítmény?

Dupreet egyébként azért tettem zárójelbe, mert szerintem ő nem annyira gáz, ha megvannak a feltételek, akkor amit tud, azt elég jól lehozza. Őt nem gondolnám hogy totál bust lenne, nyilván nem ligaelit, de egy szolid OLB -nek azért elmegy.

Burns meg szerintem inkább fejben van most szétcsúszva, ennyire nem katasztrófa az ember, mint amit mostanában játékban mutat.

Az igazság kedvéért azt is meg kell jegyezni, hogy általában mire sorra kerülünk a drafton, addigra minden fontosabb posztról kimennek az egyértelmű top prospectek.
Jan
Én azt gondolom, hogy Bud és Burns egy működő védelemben tud szolid teljesítményt hozni, ha a körülötte lévők felhúzzák őket. Magukban nem gamechangerek.

Budot az első és a mostani évében használjuk jól, nála sztem Porter vmit baromira összezavart. Gyakorlatilag pont Jarvis Jones ellentéte, m nagy a fizikuma, jól bírja a motorja, de rossz a technikája, fejben lassú és egyszerű dolgokra lehet használni. Viszont a zúzásra és egy féloldal radírozására tökéletes. Sztem - figyelemmel a draft történetünkre, arra, hogy collegeből főleg az első kör hátulján nyers és kétséges passrusherek jönnek és sokáig tart felfejleszteni, na meg az edzőink ebben nem jók - adnék neki egy évet még.

Artie hasonló eset, tőle kifejezetten többet követel ez a séma, mint amit tud. Nem kezdő matéria, fejben most szétesett, de egyébként fizikális. Limitált snapszámmal - főleg RZ-ban kis területen - őt lehetne jól használni. De egyértelmű reach lett, pedig nekem az elején tetszett. De inkonzisztens.

Egyébként számomra már érik egy LB/CB scout és pozíciós edzőcsere, mert az elmúlt 5 évben kb Hiltonból hoznak ki többet, mint a várt, többeket kifejezetten alulhasználunk.

A következő drafton meglátásom szerint amúgy elég kemény passrusher és ILB állomány lesz és a corner állományt is átlag felettinek tartom (Empty kiváló elemzés÷t jó szívvel ajánlom a Draft topikban!!!).

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Hány 1/1 vagy 1/2 3 4 5 lett bust az elmúlt években? Ez egy ilyen kávéház....
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Hát igen, hihetetlen mennyire nem tudunk CB-t draftolni. Legalább annyira nem megy, mint amennyire megy a WR draft.

De ha emlékeztek Burns ilyen kényszer reach volt, mert nem nagyon volt már bent semmi targetünk.
tenorx
Vagy fejleszteni nem tudjuk őket, de a statisztikánk elég szerény velük kapcsolatban.
Spy
Hát nézhetjük így is. Egy másik lehetséges nézőpont: O vonalon olyan a WR (QB, OL) coaching, hogy kis túlzással bárkiből tudnak jó elkapót csinálni (ok, Coates pl nem jött be...) , D vonalon meg olyan, hogy bármilyen tehetséges egyetemi játékosból tudnak középszar CB-t (vagy OLB-t) gyártani.

Nyilván egy ilyen meccs után, ahol minden összeállt, elég sz.rul hangzik az edzői stáb bírálata, persze inkább a poziciós edzőkre vonatkozik, de azért 1/17 Jarvis Jones, 2/56 Golson, 1/25 Burns, (1/22 Dupree) sorozat után szvsz joggal merül fel a kérdés, hogy ha ezek ennyire nem jó játékosok, akkor milyen scouting munka folyik nálunk, hogy 1-2 köröket lövünk el ilyesmikre? Vagy... ha ezeket a játékosokat helyükön húztuk, akkor miért nem jön ennek megfelelő teljesítmény?

Dupreet egyébként azért tettem zárójelbe, mert szerintem ő nem annyira gáz, ha megvannak a feltételek, akkor amit tud, azt elég jól lehozza. Őt nem gondolnám hogy totál bust lenne, nyilván nem ligaelit, de egy szolid OLB -nek azért elmegy.

Burns meg szerintem inkább fejben van most szétcsúszva, ennyire nem katasztrófa az ember, mint amit mostanában játékban mutat.

Az igazság kedvéért azt is meg kell jegyezni, hogy általában mire sorra kerülünk a drafton, addigra minden fontosabb posztról kimennek az egyértelmű top prospectek.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hát igen, hihetetlen mennyire nem tudunk CB-t draftolni. Legalább annyira nem megy, mint amennyire megy a WR draft.

De ha emlékeztek Burns ilyen kényszer reach volt, mert nem nagyon volt már bent semmi targetünk.
tenorx
Vagy fejleszteni nem tudjuk őket, de a statisztikánk elég szerény velük kapcsolatban.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát igen, hihetetlen mennyire nem tudunk CB-t draftolni. Legalább annyira nem megy, mint amennyire megy a WR draft.

De ha emlékeztek Burns ilyen kényszer reach volt, mert nem nagyon volt már bent semmi targetünk.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Jövőre Foster, Hilton szerződése lejár. Erre is kell majd a matek.
astroid
Nem hinném, hogy megtartjátok kb 10 milláért Foster-t, jövőre így is 35millába kerül csak a maradék 4 ember a falban ráadásul ahol ilyen O-line edző van nem is kell.
Hilton-t olcsón meg lehet tartani ERFA lesz.
gordon
Biztos, hogy nem tartjuk meg. Meg amúgy is kiírta twitteren, hogy brutálisan zsebbe kell majd nyúljunk, hogy meg tudjuk tartani...
kishaszi
Brutálisat nem írt. Pay me, or someone else wiil. De nem kell torokra ugrani ezért, ő elég jó viszonyban van már Colberttel, és nyáron jegyezte meg neki, mert akkor tárgyaltak a sérülése előtt. Az ie lehet, csak félkomoly volt. Nem sajnálom tőle, keressen végre, nyilván nem nálunk fog, de UDFA-któl ki sajnálja? Kell viszont majd egy csere Center, mert Finney jobb OG, mint OC, de ha kezd LG-ban, akkor jobb, ha egy esetleges Punci sérülés esetén nem két helyet kell ferforgatni, csak egyet. Feiler azért nem egy Center alkat. Chucks jó lesz, Hawkins sztem good as gone, én RJ Prince-re leszek kíváncsi, jó adottságai vannak, egy Willie Colon-szerű felépítése van, jó G-T wingman lehet, remélem, ő visszajön.

Amúgy meg Olaf és Thomas time jövőre. Ha Bud megy (nem fog) akkor 2 OLB kell, most 3 van.

CB-t meg ne draftoljunk többet. Soha.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem is értem amúgy, most majd 1,4x-es pénzért elmegy egy Jetshez bohóckodni? Ennyire nem kell a siker, csak egy gigafizu? (Mert contender csapat nem fog neki RB1+WR1+RB2+LS fiuzt adni, főleg hosszútávon.)
akdestroyer
Szerintem kb. erre hajt. A zsozsó számít, meg hogy most épp tuti nem fog már megsérülni. Ez csak egy játék neki 2 spangli között.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jövőre Foster, Hilton szerződése lejár. Erre is kell majd a matek.
astroid
Nem hinném, hogy megtartjátok kb 10 milláért Foster-t, jövőre így is 35millába kerül csak a maradék 4 ember a falban ráadásul ahol ilyen O-line edző van nem is kell.
Hilton-t olcsón meg lehet tartani ERFA lesz.
gordon
Biztos, hogy nem tartjuk meg. Meg amúgy is kiírta twitteren, hogy brutálisan zsebbe kell majd nyúljunk, hogy meg tudjuk tartani...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
Szerintem is jogos...biztos van olyan része a csapatnak, aki már a jövőbe tekint, hiszen ha azzal csak az év végén foglalkoznánk, akkor az komoly probléma lenne.
Viszont azt biztosan nem lehet megmondani, hogy kire lehetne pénzt áldozni. Több CB és ILB-nek is lejár a szerződése, de majd nyilván év végén hosszabbít velük a csapatuk. Azt ilyenkor nem lehet tudni, hogy máshol ki az aki biztosan FA lesz, de nálunk a draft nagyon fontos, sőt általában innen próbáljuk frissíteni az állományt és inkább csak 1-1 szabadügynök érkezhet. De elsősorban inkább az egyetemi focit érdemes nézni továbbra is, mert például a ma megrendezésre kerülő Alabama-Mississippi St mérkőzésen is ott lesznek a Steelers megfigyelői.
Klaci79
Köszönöm
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
A tavalyi nem volt rossz, Watt, JuJu, Conner. Mi a gond?
bcsarli
Ha félreérthető voltam, akkor a cb húzásainkra gondoltam.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Jövőre Foster, Hilton szerződése lejár. Erre is kell majd a matek.
astroid
Nem hinném, hogy megtartjátok kb 10 milláért Foster-t, jövőre így is 35millába kerül csak a maradék 4 ember a falban ráadásul ahol ilyen O-line edző van nem is kell.
Hilton-t olcsón meg lehet tartani ERFA lesz.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Belre vissza. Az lenne a tökös a részéről, ha nem is akar aláírni, hogy bevonul az FO-hoz, akár nagy csinnadrattával és ott a szemükbe mondja, hogy "srácok, köszi mindent, szerettem itt játszani, de méltatlannak érzem a sztorit. Megvan az utód, Conner van elég jó, a csapat nélkülem is megy tovább. Köszi a lehetőségeket (volt belőle), de nem szeretném aláírni és nem szeretnék pályára lépni a csapat tagjaként."
Írom ezt azért, mert most látom, hogy az összes közösségi média felületről eltüntette a Steelers-t mint csapatot, már "csak" All Pro Running back.
polamalu
Engedd el. Kb. rezignáltan nézem az egész évben már az utóbbi évek szarakodása után, hogy mi a phäsz lesz vele. Ez a pöcs kb. minden Steelers rekordot - de akár liga rekordokat is - megdönthetett volna és kb. úgy, hogy eséllyel soha senki nem tudná utána csinálni, mert olyan fal, olyan irányító volt mellette. Ehelyett ő inkább előadta, hogy minden csillag körülötte forog. Ahogy ő beleszart az egészbe, én kb. pontosan így teszek vele kapcsolatban.
Rohadtul sajnálom, mert egy unikum a pali a képességeit tekintve, élmény nézni, amit le tud művelni a pályán, olyan, ami ritkán adatik meg. Ward, Polamalu, Bettis meg várják, hogy ki érhet föl a nyomukba. Ez a pöcs lazán ott lett volna, már visszavonulása előtt is könnyen. Az utat ő választotta - mondom ezt úgy, hogy sok esetben a Steelers FO döntései is megkérdőjelezhetők nálam, ahogy bizonyos embereket, legendákat kezeltek.
kishaszi
Minden szavad +1, ugyanezt gondolom.
Ha gurulósfocis hasonlatot akarok, ő az NFL Dzsudzsákja.
Egy holland topcsapatban sztár, angol és német topcsapatokkal tárgyal, aztán elmegy a mahalacskába meg katarba több pénzért... Azt most a béka picsája alatt van, se karriere se csapata nincs.
Bell is bejárhatja még ezt az utat.

Nem is értem amúgy, most majd 1,4x-es pénzért elmegy egy Jetshez bohóckodni? Ennyire nem kell a siker, csak egy gigafizu? (Mert contender csapat nem fog neki RB1+WR1+RB2+LS fiuzt adni, főleg hosszútávon.)

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dupree jövőre 9,2 millióért játszana...szerintem semmi értelme megtartani...ennyit messze nem ér
Várnám is, hogy mondjuk Adeniyi mit tud, mert ez kb biztosan...hatodáért pénzben.
Klaci79
Ugggh. Kuka. Ő mióta is nagy ígéret? 5 éve vagy hogy...

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
Szerintem is jogos...biztos van olyan része a csapatnak, aki már a jövőbe tekint, hiszen ha azzal csak az év végén foglalkoznánk, akkor az komoly probléma lenne.
Viszont azt biztosan nem lehet megmondani, hogy kire lehetne pénzt áldozni. Több CB és ILB-nek is lejár a szerződése, de majd nyilván év végén hosszabbít velük a csapatuk. Azt ilyenkor nem lehet tudni, hogy máshol ki az aki biztosan FA lesz, de nálunk a draft nagyon fontos, sőt általában innen próbáljuk frissíteni az állományt és inkább csak 1-1 szabadügynök érkezhet. De elsősorban inkább az egyetemi focit érdemes nézni továbbra is, mert például a ma megrendezésre kerülő Alabama-Mississippi St mérkőzésen is ott lesznek a Steelers megfigyelői.
Klaci79
plusz egy dupree kerdes is lesz. igen, meg mindig eleg fura az urge, de sokkal jobb, mint az elozo evekben.
xtaki
Dupree jövőre 9,2 millióért játszana...szerintem semmi értelme megtartani...ennyit messze nem ér
Várnám is, hogy mondjuk Adeniyi mit tud, mert ez kb biztosan...hatodáért pénzben.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
Szerintem is jogos...biztos van olyan része a csapatnak, aki már a jövőbe tekint, hiszen ha azzal csak az év végén foglalkoznánk, akkor az komoly probléma lenne.
Viszont azt biztosan nem lehet megmondani, hogy kire lehetne pénzt áldozni. Több CB és ILB-nek is lejár a szerződése, de majd nyilván év végén hosszabbít velük a csapatuk. Azt ilyenkor nem lehet tudni, hogy máshol ki az aki biztosan FA lesz, de nálunk a draft nagyon fontos, sőt általában innen próbáljuk frissíteni az állományt és inkább csak 1-1 szabadügynök érkezhet. De elsősorban inkább az egyetemi focit érdemes nézni továbbra is, mert például a ma megrendezésre kerülő Alabama-Mississippi St mérkőzésen is ott lesznek a Steelers megfigyelői.
Klaci79
nem nagyon nezek NCAA-t, hol lehetne rendszeresen nezni? ugy ertem rendes minosegben, mint egy gampass jelleggel?
xtaki
rendszeresen szokott lenni stream, ott ahol az nfl meccsek is vannak, redditen például...de érdemes utólag megnézni felvételről youtube-on is. Ott is szokott egyébként élő stream lenni.
Itt a bowl-on is van egy oldal, ahol lehet megbeszélni, bár mostanában csekély az élet arrafelé, de talán streamben tudnak segíteni.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
Szerintem is jogos...biztos van olyan része a csapatnak, aki már a jövőbe tekint, hiszen ha azzal csak az év végén foglalkoznánk, akkor az komoly probléma lenne.
Viszont azt biztosan nem lehet megmondani, hogy kire lehetne pénzt áldozni. Több CB és ILB-nek is lejár a szerződése, de majd nyilván év végén hosszabbít velük a csapatuk. Azt ilyenkor nem lehet tudni, hogy máshol ki az aki biztosan FA lesz, de nálunk a draft nagyon fontos, sőt általában innen próbáljuk frissíteni az állományt és inkább csak 1-1 szabadügynök érkezhet. De elsősorban inkább az egyetemi focit érdemes nézni továbbra is, mert például a ma megrendezésre kerülő Alabama-Mississippi St mérkőzésen is ott lesznek a Steelers megfigyelői.
Klaci79
plusz egy dupree kerdes is lesz. igen, meg mindig eleg fura az urge, de sokkal jobb, mint az elozo evekben.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
A jövő a sűrű köd homályába vész, senki sem látja pontosan. Majd akkor ráérünk ezen matekozni, ha vége a szezonnak és meglátjuk mi lesz, ki marad és ki nem. Most a szezon van, erre koncentráljunk. Az baj, ha a 10-ik hét után már a jövővel kell foglalkozni, akkor az Browns szint. Szerencsére itt még nem tatunk.
polamalu
Ez egyértelmű, csak engem foglalkoztat, látva a draftjainkat. 😃
zidane99
Szerintem is jogos...biztos van olyan része a csapatnak, aki már a jövőbe tekint, hiszen ha azzal csak az év végén foglalkoznánk, akkor az komoly probléma lenne.
Viszont azt biztosan nem lehet megmondani, hogy kire lehetne pénzt áldozni. Több CB és ILB-nek is lejár a szerződése, de majd nyilván év végén hosszabbít velük a csapatuk. Azt ilyenkor nem lehet tudni, hogy máshol ki az aki biztosan FA lesz, de nálunk a draft nagyon fontos, sőt általában innen próbáljuk frissíteni az állományt és inkább csak 1-1 szabadügynök érkezhet. De elsősorban inkább az egyetemi focit érdemes nézni továbbra is, mert például a ma megrendezésre kerülő Alabama-Mississippi St mérkőzésen is ott lesznek a Steelers megfigyelői.
Klaci79
nem nagyon nezek NCAA-t, hol lehetne rendszeresen nezni? ugy ertem rendes minosegben, mint egy gampass jelleggel?