Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En Meg nem lattam embert bell mezet egetni. De ha egy csapattarsanak sem valaszolt, akkor hogy lehet hogy connernek irt es Conner mondta hogy kapcsolatban allnak. Es minden egyes alkalommal amikor jol jatszott. Irt neki es gratulalt stb. Szoval ez as egyik.


Parancsolj 😊
 dailysnark.com/steelers-fan-nearly-burns-his-arm-off-lighting-his-leveon-bell-jersey-on-fire-video/gabistar
bcsarli
En viszont meg tenyleg nem lattam senkit sem, aki magat Bellt egette volna fel.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
En Meg nem lattam embert bell mezet egetni. De ha egy csapattarsanak sem valaszolt, akkor hogy lehet hogy connernek irt es Conner mondta hogy kapcsolatban allnak. Es minden egyes alkalommal amikor jol jatszott. Irt neki es gratulalt stb. Szoval ez as egyik.


Parancsolj 😊
 dailysnark.com/steelers-fan-nearly-burns-his-arm-off-lighting-his-leveon-bell-jersey-on-fire-video/gabistar


Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Iden nem a NE lesz a bajnok 😊
new orl
Elég jövőre, 2019 februárjában.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mas hogy lehet az 2018 ban hogy annyira elkenyelmesedett a villag, hogy Mar egy email uzenetre kattintani vagy egy 10 betus nevet elolvasva nem vagyunk kepesek eldonteni, hogy olvassuk e tovabb vagy sem.

Ott a blokkolas. De az is baj hogy ha valaki beszelget valakivel, azt mutatja a rendszer. Hogy ertheto legyen.

Meg egy forumon hogy nezne ki egy valaszokkal teli beszelgetes valasz nelkul, de arra meg a valaszt mutatva. 😀

Meg mennyire nehez azt a napi 13 forumozot rss nelkul is elolvasni ertesites nelkul es blokk nelkul. Foleg ugy hogy akit nem akarunk nem olvasunk El. 😂

Meg akinek Meg ezek utan is faj 8 betut elolvasni, gondolom az programozott Mar eleteben, mert ha igy tette volna tudna mennyire bonyolult lenne mindenkinek minden blokkjat vagy valaszat kiszurni.

Ahelyett hogy az egyen csak tovabbmenne es nem olvasna el a neki nem tetszot.

Vicces hogy mennyire elkenyelmesedtunk. Haha.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Kerdes koltoi.

De most akkor James Harrison Steelers legenda, mert o is osszebalhezott jogosan az fo Val ugyanugy atvagtak, hogy mennyit jatszhat, avagy sem?

Es utana elment NE be? Sot Meg a cicakhoz is ment elotte?

Nekem az tok mindegy mi Lett vege. A vege altalaban nem szep. Ward e is majdnem ilyen Lett. Polamalu e Meg tutira.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
A PFF számai szerint a miénk a liga legjobb O fala. Ennek folyománya, hogy Ben játszik a legkissebb nyomás alatt a ligában. 18% körül kb.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Gilbert továbbra se tud edzeni a térde miatt, ráadásul Tuitt a múlt héten megsérült. A könyöke hajlott hatra. Erdekesseg, hogy a tavalyi Jax elleni PO meccs előtt ugyanez a sérülése volt.
Conner teljes edzést nyomott.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Aztan honnan tudod, hogy o majd alair milliokkal olcsobban, mint mondjuk itt a top3-5 futo, ha folytatja a jo teljesitmenyt? Szep es jo dolog a kotodes es hasonlok, meg persze mindenki joszivu, kedves es aranyos alapvetoen, csak hat amikor eljon a kifizetes ideje, akkor altalaban eloterbe kerul az uzlet es az egyeb erdekek, es siman elsopri az oriasi Pittsburgh-szeretetet.

Raadasul most egy futorol beszelunk, aki teljes mertekig tisztaban van vele, hogy egyket ev mulva o elete egyetlen nagy szerzodeseert targyal majd, mivel a futok azert ritkan kapnak 28-30 evesen meg egy olyan szerzodest, amivel evi 8-10 millio dollar folott keresnek.

Mindenki osztja es lenezi Bellt, holott igazabol egyaltalan nem volt szemet es rohadek, sot, az elso tages evet abszolut korrektul lenyomta azok utan, hogy hisztizett a hosszu tavu szerzodeseert. Es jogos volt, hogy a masodik tag utan mar tenyleg besokallt, mert a Steelers reszerol ugyan ertheto, hogy egy futonak nem akar nagy szerzodest adni sok garantalttal, ettol fuggetlenul ez a keteves huzas nem volt azert korrekt sem. De persze a csapatnal is az uzlet volt az elso. Ahogy Bellnel is.
Stez
1 A Steelers legalább 2 alkalommal kínált neki hosszútávú, előbbit meg Gurley előtt. Nyilván a problémák miatt ha értékben kap is annyit mint Gurley, garantaltban nem várhatja. Attól legalább meg két dobásnyira kellene lennie az eltiltástol.
2 Senki nem nézi le. Nyilván a szurkolok érzelmes emberek, de ha visszatért volna és nyeri a meccseket, aki most mezt eget lett volna a legnagyobb rajongója. Viszont a csapat nem nézte le, BB például irt neki többször is, de Bell nem válaszolt meg a csapattársainak se, ergo ő az aki kopott az egeszbe és inkább meztelen csajok segget simogatta. Igazi kuriózum, hogy a csapattársai se álltak ki mellette, ezt csak magának köszönheti.
3 Szerintem nem jogos, hogy besokallt, ezek a szabályok. Aláírhatta volna a szerződést is, de kevesellte a garantaltat, ami valóban nem volt sokkal több, mint amit két év alatt a két taggel gariban megkeresett volna.
4 közösségi médiában mutatott tevékenysége szerintem nevetséges, vagy inkább visszataszító. A Ravens meccs után nagy örömmel írja, hogy majd visszatér, aztán egyszercsak rájön, hogy koszonjuk, de megvagyunk nélküle is. Aztán jön, hogy átadja a stafétát...mennyen a Jets-be emberkedni...
Klaci79
En Meg nem lattam embert bell mezet egetni. De ha egy csapattarsanak sem valaszolt, akkor hogy lehet hogy connernek irt es Conner mondta hogy kapcsolatban allnak. Es minden egyes alkalommal amikor jol jatszott. Irt neki es gratulalt stb. Szoval ez as egyik.

Masik addig mondta h visszajonne, amig a Steelers megint kedves modon elmondta, hogy ket hetig nem kap fizut.

De siman leserulhet eddzesen stb. Utana Meg megintcsak elgondolkodnek, hogy lejarattak. Idelancoltak ket evig. Majd ha visszajovok megint megszivatnak a fizetessemmel.

Ki szeret ingyen dolgozni? Vagy ket hetig ingyen kockaztatni egy eddzes serulest?

Szoval ezek utan, ha Mar nincs szukseg ra, minek jott volna vissza?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
David DeCastro az Art Rooney jelöltünk!
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
 www.youtube.com/watch?v=EU-m6SyXmXc
steelwolf
de jo nezni...ha meg egy SB utani is bejonne...reg varunk ra!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Aztan honnan tudod, hogy o majd alair milliokkal olcsobban, mint mondjuk itt a top3-5 futo, ha folytatja a jo teljesitmenyt? Szep es jo dolog a kotodes es hasonlok, meg persze mindenki joszivu, kedves es aranyos alapvetoen, csak hat amikor eljon a kifizetes ideje, akkor altalaban eloterbe kerul az uzlet es az egyeb erdekek, es siman elsopri az oriasi Pittsburgh-szeretetet.

Raadasul most egy futorol beszelunk, aki teljes mertekig tisztaban van vele, hogy egyket ev mulva o elete egyetlen nagy szerzodeseert targyal majd, mivel a futok azert ritkan kapnak 28-30 evesen meg egy olyan szerzodest, amivel evi 8-10 millio dollar folott keresnek.

Mindenki osztja es lenezi Bellt, holott igazabol egyaltalan nem volt szemet es rohadek, sot, az elso tages evet abszolut korrektul lenyomta azok utan, hogy hisztizett a hosszu tavu szerzodeseert. Es jogos volt, hogy a masodik tag utan mar tenyleg besokallt, mert a Steelers reszerol ugyan ertheto, hogy egy futonak nem akar nagy szerzodest adni sok garantalttal, ettol fuggetlenul ez a keteves huzas nem volt azert korrekt sem. De persze a csapatnal is az uzlet volt az elso. Ahogy Bellnel is.
Stez
1 A Steelers legalább 2 alkalommal kínált neki hosszútávú, előbbit meg Gurley előtt. Nyilván a problémák miatt ha értékben kap is annyit mint Gurley, garantaltban nem várhatja. Attól legalább meg két dobásnyira kellene lennie az eltiltástol.
2 Senki nem nézi le. Nyilván a szurkolok érzelmes emberek, de ha visszatért volna és nyeri a meccseket, aki most mezt eget lett volna a legnagyobb rajongója. Viszont a csapat nem nézte le, BB például irt neki többször is, de Bell nem válaszolt meg a csapattársainak se, ergo ő az aki kopott az egeszbe és inkább meztelen csajok segget simogatta. Igazi kuriózum, hogy a csapattársai se álltak ki mellette, ezt csak magának köszönheti.
3 Szerintem nem jogos, hogy besokallt, ezek a szabályok. Aláírhatta volna a szerződést is, de kevesellte a garantaltat, ami valóban nem volt sokkal több, mint amit két év alatt a két taggel gariban megkeresett volna.
4 közösségi médiában mutatott tevékenysége szerintem nevetséges, vagy inkább visszataszító. A Ravens meccs után nagy örömmel írja, hogy majd visszatér, aztán egyszercsak rájön, hogy koszonjuk, de megvagyunk nélküle is. Aztán jön, hogy átadja a stafétát...mennyen a Jets-be emberkedni...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Tény, hogy nem egy emberre szabadott volna építkezni, ezt idén talán túlhaladjuk. Watt és Heyward kiesése idén is halálos lenne, de vedd ki Donaldot a Ramsből vagy Griffent a Vikinsból és láthatod, hogy jó sok minden szarul fog működni... (Egyébként, ha Gronk kiesik a Pats-ből azt tudják pótolni vagy nem, nyernek vagy nem? Többször igen, mint nem.)
Fast Willie
Khömm.
Idén 4 meccsen játszott Griffen a 9-ből és a Vikesé a liga legjobb 3rd down védelme és mellette a legtöbb sacket is ők szerezték holtversenyben.
empty taxi
Tudom, csak egy példa volt, írhattam volna általánosságban, hogy a védelem alappillére, vagy legjobbja dől ki, például a Falconsból Deion Jones 😊

Grifennek idén sajnos van elég baja, szerintem - érthető módon - a játékra sem tud annyira koncentrálni a nehézségei miatt. Másrészt nem tartom mérvadónak a Bills, Jets, Cards, de még az idei Eagles elleni meccseiket sem. A Rams mérvadó volt, kaptak is 38 pontot.
Fast Willie
A Rams idén bárkinek feltesz 38 pontot, ez pont nem mérvadó.
empty taxi
Nagyon OFF, de az NFC-ben szerintem a Vikes és talán - ha minden összejön nekik - a Hawks Def tudja limitálni a Rams-t. A Bearsről majd akkor hiszem le, ha lever egy komolyabb csapatot, pl. pont az LAR-t dec 9-én.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tény, hogy nem egy emberre szabadott volna építkezni, ezt idén talán túlhaladjuk. Watt és Heyward kiesése idén is halálos lenne, de vedd ki Donaldot a Ramsből vagy Griffent a Vikinsból és láthatod, hogy jó sok minden szarul fog működni... (Egyébként, ha Gronk kiesik a Pats-ből azt tudják pótolni vagy nem, nyernek vagy nem? Többször igen, mint nem.)
Fast Willie
Khömm.
Idén 4 meccsen játszott Griffen a 9-ből és a Vikesé a liga legjobb 3rd down védelme és mellette a legtöbb sacket is ők szerezték holtversenyben.
empty taxi
Tudom, csak egy példa volt, írhattam volna általánosságban, hogy a védelem alappillére, vagy legjobbja dől ki, például a Falconsból Deion Jones 😊

Grifennek idén sajnos van elég baja, szerintem - érthető módon - a játékra sem tud annyira koncentrálni a nehézségei miatt. Másrészt nem tartom mérvadónak a Bills, Jets, Cards, de még az idei Eagles elleni meccseiket sem. A Rams mérvadó volt, kaptak is 38 pontot.
Fast Willie
A Rams idén bárkinek feltesz 38 pontot, ez pont nem mérvadó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Tény, hogy nem egy emberre szabadott volna építkezni, ezt idén talán túlhaladjuk. Watt és Heyward kiesése idén is halálos lenne, de vedd ki Donaldot a Ramsből vagy Griffent a Vikinsból és láthatod, hogy jó sok minden szarul fog működni... (Egyébként, ha Gronk kiesik a Pats-ből azt tudják pótolni vagy nem, nyernek vagy nem? Többször igen, mint nem.)
Fast Willie
Khömm.
Idén 4 meccsen játszott Griffen a 9-ből és a Vikesé a liga legjobb 3rd down védelme és mellette a legtöbb sacket is ők szerezték holtversenyben.
empty taxi
Tudom, csak egy példa volt, írhattam volna általánosságban, hogy a védelem alappillére, vagy legjobbja dől ki, például a Falconsból Deion Jones 😊

Grifennek idén sajnos van elég baja, szerintem - érthető módon - a játékra sem tud annyira koncentrálni a nehézségei miatt. Másrészt nem tartom mérvadónak a Bills, Jets, Cards, de még az idei Eagles elleni meccseiket sem. A Rams mérvadó volt, kaptak is 38 pontot.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na visszakaptuk a Jax elleni jobb időpont elonyet😢
A Chargers ellen eltolták prime time-ba, vagyis 7 helyett 2 körül kezdünk. Nem örülök...
Viszont a Raiders elleni prime time meccset visszatették a magyar 10 órás sávba, így ott nem kell ejszakazni...
Klaci79
Óóóó basszus, ez fájt. Legalább 1 héttel később lenne a Chargers meccs, akkor már szabin leszek.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem meccsünk lesz vasárnap, Idegenben a JAX ellen. A Bell sztorit meg engedjük el, szerintem sok újat már nem tudunk egymásnak mondani és nincs is értelme, hisz vége.
Spy
A Jags-től úgyis kikapunk, mert Sobri megmondta hogy idén Superbowl. Ahhoz pedig már több meccset nem veszthetnek 😊

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szerintem meccsünk lesz vasárnap, Idegenben a JAX ellen. A Bell sztorit meg engedjük el, szerintem sok újat már nem tudunk egymásnak mondani és nincs is értelme, hisz vége.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Aztan honnan tudod, hogy o majd alair milliokkal olcsobban, mint mondjuk itt a top3-5 futo, ha folytatja a jo teljesitmenyt? Szep es jo dolog a kotodes es hasonlok, meg persze mindenki joszivu, kedves es aranyos alapvetoen, csak hat amikor eljon a kifizetes ideje, akkor altalaban eloterbe kerul az uzlet es az egyeb erdekek, es siman elsopri az oriasi Pittsburgh-szeretetet.

Raadasul most egy futorol beszelunk, aki teljes mertekig tisztaban van vele, hogy egyket ev mulva o elete egyetlen nagy szerzodeseert targyal majd, mivel a futok azert ritkan kapnak 28-30 evesen meg egy olyan szerzodest, amivel evi 8-10 millio dollar folott keresnek.

Mindenki osztja es lenezi Bellt, holott igazabol egyaltalan nem volt szemet es rohadek, sot, az elso tages evet abszolut korrektul lenyomta azok utan, hogy hisztizett a hosszu tavu szerzodeseert. Es jogos volt, hogy a masodik tag utan mar tenyleg besokallt, mert a Steelers reszerol ugyan ertheto, hogy egy futonak nem akar nagy szerzodest adni sok garantalttal, ettol fuggetlenul ez a keteves huzas nem volt azert korrekt sem. De persze a csapatnal is az uzlet volt az elso. Ahogy Bellnel is.
Stez
2 év múlva kiderül. Itt tényleg csak a nagyon nagy, és a giganagy között kell majd döntenie, ha addig egészséges marad.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Vazze, de tenyleg. Szamtalanszor megdumaltuk, hogy nem a megfizetesen volt a hangsuly, hanem azon, hogy 31 evesen akarunk-e valakinek 10 milla fixet adni. En megertettem Bell motivaciojat, csak azzal volt a problemam, hogy az egeszet a penz es a nyugdij motivalta, de egy-egy tweetjeben skizofren modon kijott belole, hogy nem-nem o a focit szereti mindennel jobban. De megegyszer. Bellnek volt egy erdeke, meg a csapatnak. En Steelers rajongo vagyok es pontosan tudom, hogy az amit a csapat csinalt az a csapat hosszabb tavu erdeke, vagyis egy futonak 31 evesen is nagy fixet nem lehet beajanlani. Mi is megfizettuk volna 1-3 evre nagyon jol, de o pont a 4-5. evre akart biztositast. Ezt csak azert irom, mert ez itt keveredik. A Bell-Gurley sztori egyuttes tanulsaga az lesz, hogy ha van egy frencsi futod, akkor elobb ajanlasz neki hosszut, vagyis a 30. eletev elott, vagy ott jarjon le a szerzodese. Egy Gurleyvel mi is ezt tettuk volna, de egy Bellel a masodik dzsankas sztori utan melyik jozan csapat hosszuzna?

Osszessegeben egyebkent az ugyet az is generalta, hogy Bell tobbet er meg a 2. frencsi tag ertekenel is, pedig ennek az lenne az ertelme, hogy a 2. tag mar nagyon, de nagyon fajjon, sot az elso tagnek is erosnek kellene lennie. Ezt kihasznalta a csapat valoban es ezert lehet orrolni ra, de mint steelers szurkolo ezzel nekem semmi, de semmi bajom nincs, hogy a csapatom ugyes.

Vicces egyebkent, hogy hiaba hideolsz valakit, ha mas reakcioiban olvashatod...nomeg az emil notificationben nem lehet szurni..😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Timmooons? Valaki Timmons-t emlegetett?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Aztan honnan tudod, hogy o majd alair milliokkal olcsobban, mint mondjuk itt a top3-5 futo, ha folytatja a jo teljesitmenyt? Szep es jo dolog a kotodes es hasonlok, meg persze mindenki joszivu, kedves es aranyos alapvetoen, csak hat amikor eljon a kifizetes ideje, akkor altalaban eloterbe kerul az uzlet es az egyeb erdekek, es siman elsopri az oriasi Pittsburgh-szeretetet.

Raadasul most egy futorol beszelunk, aki teljes mertekig tisztaban van vele, hogy egyket ev mulva o elete egyetlen nagy szerzodeseert targyal majd, mivel a futok azert ritkan kapnak 28-30 evesen meg egy olyan szerzodest, amivel evi 8-10 millio dollar folott keresnek.

Mindenki osztja es lenezi Bellt, holott igazabol egyaltalan nem volt szemet es rohadek, sot, az elso tages evet abszolut korrektul lenyomta azok utan, hogy hisztizett a hosszu tavu szerzodeseert. Es jogos volt, hogy a masodik tag utan mar tenyleg besokallt, mert a Steelers reszerol ugyan ertheto, hogy egy futonak nem akar nagy szerzodest adni sok garantalttal, ettol fuggetlenul ez a keteves huzas nem volt azert korrekt sem. De persze a csapatnal is az uzlet volt az elso. Ahogy Bellnel is.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?
bcsarli
Ez a 2.éve...ergo meg két éve van szerződés alatt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...
gabistar
Conner, ha marad relatíve kevesebb pénzért, akkor is hatalmas lóvét fog keresni. Cserébe legenda lehet Pittsburgh-ben, ahová ezer szállal kötődik. Van akinek ez is számít, nem csak a nagyon nagy pénz helyett a giganagy pénz 😊
Meglátjuk...
Neki mikor jár le a szerződése?

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
Klemó
Pont ezen gondolkodtam én is, a tervezett költségvetéshez képest nem lenne túl drága újra tag-elni. Ésszerűség is van benne, mert nem megy el bosszúból egy konkurens csapathoz. Újra kiüli, és lassan vissza is vonulhat. Ha minket nem, akkor legalább mást sem erősít. Persze ekkora összeget jobban is el lehet költeni, de nem lehetetlen hogy lesz még folytatása az ügynek.
bcsarli
Pont az ilyen gondolkodas olne Meg a csapatot. Mert ketszer is meggondolna egy draftolt jatekos. Vagy akar it levo is hogy alair e ide. Szoval meglehet tenni, de ez Mar akkor egyertelmu uzenet lenne hogy milyen is ez a franchise.

Ott Mar nem lehetne bellre kenni, hogy o a szemet stb, mint most es a szurkolo is folszolalnanak az ujabb le nem zart ugyre. Es hogy csak kibaszni akart a csapat vele. Azt Mar nem lehetne itt jol eladni.

De amugy Meg bell is akkor visszakapna a penzt, Amit iden nem keresett Meg.

A trade Meg nem opcio amig ala nem irna a csapathoz. Mert ugyanugy nem elcserelheto might nem a csapat tagja.
gabistar
Komolyan kérdezem: szerinted normális, hogy egy játékos szándékosan kijátssza a csapat jogi lehetőségeit és jobban is járjon? Sztem igenis egy FO-nak keménykezűnek kell lennie, főleg olyan helyzetben, amikor az ügynök zsarolással akarja kikényszerìteni a nagy zsét. Különösen olyan játékosnál, aki már vétett - nem egyszer - a liga szabályai ellen.

Nem érdekel Bell sorsa, h őszinte legyek, de a vezetők helyében perre mennék és kérném, h függesszék fel, amìg nem tisztázott, hogy a csapat ésszerű feltételekkel még leláncolhatja-e mégegyszer. Az neki nagyon szopó, de precedens jellegű üzenet lenne és a liga érdeke is sztem ez, hogy a saját szabályaik ne legyenek nevetség tárgyai. Egyben jelzés lehet a többi owner felé is...
Fast Willie
Szoval van egy draftolt jatekosod. Aki kap x osszeget. Kiderul hogy as egyik legjobb a ligaban. De Te mint tulajdonkeppen es csapat nem tudsz vele megeggyezni es hosszu tavu szerzodest kotni.

De cserebe ketszer tageled magadhoz lancolod. Ezek utan Meg Meg Te mint csapat lennel felhaborodva, hogy nem egyeztetek Meg, de Te tudod a teggel zsarolni. Es ket evig Meg is tetted. Szoval a jatekos nem Kell neked, de elengedni sem akarod.

Es hiaba mondta vagjak ki ha nem tudnak megeggyezni 2x. De nem a csapat el a masodik taggel. O neki egy lehetosege van. Holdout. Mert egyszer adatik Meg vagy egyszer sem a jatekos eleteben, hogy tesztelje a piacot.

De nem tudja mert Kell is Meg nem is. Szoval ne csak as fo fejevel gondolkozzunk. Mert ketszer fel van. Es en mint jatekost nezem. Nem csak azt hogy mi a Jo csak a Steelers nek. Ket oldala van mindennek.

Es korabban nem is volt ennyi tagre lehetoseg. Ha Meg holdout gond ward is csinalta nagyobb penzert. De o akkor Mar nem volt csucsformaban. Igy megegyeztek. Alan fanaca is elment mert a pit nem akart tudott Jo penzt adni neki. volt baj belole nem, mert elengedtek. Az Amit most megtehetnek ennyi taggel minden draftolt jatekos Ellen szolhatna kb.

Mert hiaba nyujtoty elit szintet megsem kapja meg as elit penzt. Szoval orulhet a csapat hogy 2 tagre volt lehetosege. En egy taget engednek es annyi.

Mert a tag zsarolassal magadhoz kotes. Hiaba szepiti barki. A jatekos akarata ellenere itt jatszik vagy sehol. Szoval igy gondolom. Es hogy a pit et zsarolja. Vicces. Mondta NE tageljek. Hanem engedjek El vagy ez lesz. Jobb Lett volna halgatni ra vagy megfizetni. Vagy elengedni. Pit valasztotta ezt. O Meg a legalis holdout ot. Ez van.
gabistar
Szerinted akkor jófejségből nem kellett volna tagelni? Ha aláírt volna valamelyik riválishoz, akkor nem úsznánk meg 100 oldal alatt a hozzászólásaidat 😊 Tehát mindenkire nézve jó döntést hozott a vezetőség (ide képzelj el egy nyelvkiöltős smileyt)
Fast Willie
Nem, nem tagelni nem kellett volna. Hanem A, megallapodni vele, mert mar itt volt 4 eve es lett volna ido ra. B, ha ez nem megy egyszer tag, ok, ketszer tag es nem megallapodni az mar gaz. Mondj egy olyan embert aki orult, hogy ketszer tageltek?

Itt van ramon foster velemenye....

"We've got to inform ourselves this next time around so this type of stuff doesn't happen. I hate it. [The franchise tag] could be good for both sides because you're one of the highest paid at your position. But they retain your rights so you don't hit the open market."

Szoval ha nem lett volna tag, nem lett volna mizeria. Ha nem lett volna lehetosege a pitnek tagelni, akkor megadtak volna neki ami kell.

Vagy elengedik. Es nincs ez a sok mizeria megintcsak.

A kamu sajo felfujt dolgok. Meg az hogy a csapat uszit mindenkit ellene. Remelem a birodalom majd visszavag. Haha.

Es meg a pit halas lehet, hogy ezt iden csinalta, nem pedig tavaly amikor tenyleg szivtunk volna nelkule. Es igy rajottek hogy van egy futo aki szinten jo. De ot is ugyanigy osszetorik mar elso eveben. Penzt is sporoltak. De conner is ingyen fog maradni. Gondolom. Vagy egyeb. Bar mivel itt nott fel, hamarabb bele fog menni egy kisebb fizuba, mint bell.

: ) De en is itt smileyvel irom...

Szerkesztette: gabor25