Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerekek!
Egykor sportoló voltam, úgyhogy valamennyire egy dolgot ezzel a meccsel kapcsolatban tudok.
Az, hogy a Carolina ellen 1-1 75 yard TD jön és utána jönnek a jó passzok, az egy könnyű helyzet.
Az viszont, hogy egy Ramsey/Bouye páros ellen játszol, dobsz 3 INT-t baromi mélyen vagy, kacsázik a labdád is, aztán innen kivakarod magad és vezetsz két ilyen drivet-ot...na ez baromira nehéz dolog.
Úgyhogy volt baj bőven, de BB nem szokott ennyire mélyen lenni, ha pedig ennyire szarul játszik, akkor meccsen belül nem szokott felállni a padló alól.
Én örülök...nagyon
Klaci79
Ez így van! Én is sportolok, és ez a legnagyobb dolog, hogy semmi nem jön, mélyen vagy és akkor is megmarad a hited. És egyszer csak beindul a dolog...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Bizony, ez olyan old-school Steelers meccs volt. Pacsi a Dnek az egesz meccsert, es thx az Onak hogy 3totalisan vakon eltoltott negyed utan kicsit focizni is akartak. Bent pedig nem szabad pihentetni semennyit, a mostani minibye utan is olyan rozsdas volt mint a Titanic, a vegere kezdett eszhez terni.
The terrible towel
Edzőmeccs a Diósgyőrrel csütörtök utáni vasárnap 😊
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Bizony, ez olyan old-school Steelers meccs volt. Pacsi a Dnek az egesz meccsert, es thx az Onak hogy 3totalisan vakon eltoltott negyed utan kicsit focizni is akartak. Bent pedig nem szabad pihentetni semennyit, a mostani minibye utan is olyan rozsdas volt mint a Titanic, a vegere kezdett eszhez terni.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 193
Szerintem a legfontosabb konklúzió, hogy sokkal korábban el kell kezdeni a jinxelést.
Aki járt a Jax topikban, ott profin csinálták. Végig koncentráltam ment a negatív gondolkodás.
De itt pedig alig volt valaki, aki képes volt szarokat írni a csapatról. Ezt így értsétek meg: nem lehet!!
Így nem lesz SB, ha csak azt írjátok mennyire jók vagyunk...na 😊
Klaci79
bocs Laci a vegen kapcsoltam es basszus meg gondolkoztam leirjame......😊))))))

Egyebkent azert tegyuk helyre. A money timeban Ben es az O hibatlant hozott. A Jags pedig ugy allt le ahogy a Pats ellen tavaly a PO-ban. Ha pedig ezt igy vegigmondom, akkor a Jags sem erdemelt volna W-t. Connerben pedig benne volt az agyrazkodas ez latszott. Nem szabadott volna neki meg most jatszani.

Tanulsag van azert boven, tanulni kell belole, de azert azt baromsagnak tartom hogy semmi orulnivalo nincs
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Gyerekek!
Egykor sportoló voltam, úgyhogy valamennyire egy dolgot ezzel a meccsel kapcsolatban tudok.
Az, hogy a Carolina ellen 1-1 75 yard TD jön és utána jönnek a jó passzok, az egy könnyű helyzet.
Az viszont, hogy egy Ramsey/Bouye páros ellen játszol, dobsz 3 INT-t baromi mélyen vagy, kacsázik a labdád is, aztán innen kivakarod magad és vezetsz két ilyen drivet-ot...na ez baromira nehéz dolog.
Úgyhogy volt baj bőven, de BB nem szokott ennyire mélyen lenni, ha pedig ennyire szarul játszik, akkor meccsen belül nem szokott felállni a padló alól.
Én örülök...nagyon
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Szerintem a legfontosabb konklúzió, hogy sokkal korábban el kell kezdeni a jinxelést.
Aki járt a Jax topikban, ott profin csinálták. Végig koncentráltam ment a negatív gondolkodás.
De itt pedig alig volt valaki, aki képes volt szarokat írni a csapatról. Ezt így értsétek meg: nem lehet!!
Így nem lesz SB, ha csak azt írjátok mennyire jók vagyunk...na 😊
Klaci79
De az a Bortles avatart Neked is jobban kellett volna erőltetni!
A jövő héten kitől kapunk ki? 😊
bcsarli
Denverbe amúgy is cummantani járunk, magasan is van, a levegő is kevés = kikapunk.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Ahogy a PO mecs Butleren (a D-n) ment el, ezt most pontosan ők hozták.

Amekkora fölényben volt a Jax az első félidőben, ha 15-20 ponttal mennek, akkor se szólhattunk volna semmit, de most a D végig állt a lábán, sokáig csak FG-okat engedtek, és ezzel meccsben tartották a csapatot. Ez a régi low scoring Steelers meccseket idézte. És a vége is. 😊
Jan
Nem szidom a D-t, de a kép csalóka: gyakorlatilag a gyenge Bortlest még jobban visszafogta a Jags edzői stábja, a futás viszont sokáig működött nekik. Egy ilyen egysíkú csapat ellen illik is megfogni a futást, ahogy a második félidőben csináltuk. Ehhez még hozzájön, hogy nem volt labdaszerzés sem. Szóval jár a süvegelés a védelemnek, de nem volt ez olyan kiemelkedő, mint elsőnek tűnik.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
Ahogy a PO mecs Butleren (a D-n) ment el, ezt most pontosan ők hozták.

Amekkora fölényben volt a Jax az első félidőben, ha 15-20 ponttal mennek, akkor se szólhattunk volna semmit, de most a D végig állt a lábán, sokáig csak FG-okat engedtek, és ezzel meccsben tartották a csapatot. Ez a régi low scoring Steelers meccseket idézte. És a vége is. 😊
Jan
igen, ez a meccs 10 evvel ezelott is bevallalhato lett volna.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem a legfontosabb konklúzió, hogy sokkal korábban el kell kezdeni a jinxelést.
Aki járt a Jax topikban, ott profin csinálták. Végig koncentráltam ment a negatív gondolkodás.
De itt pedig alig volt valaki, aki képes volt szarokat írni a csapatról. Ezt így értsétek meg: nem lehet!!
Így nem lesz SB, ha csak azt írjátok mennyire jók vagyunk...na 😊
Klaci79
De az a Bortles avatart Neked is jobban kellett volna erőltetni!
A jövő héten kitől kapunk ki? 😊

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Grat a W-hez.
iktriad
Grat a #D-hez! Még szerencse h nincsen az #O egy szinten vele!
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Ahogy a PO mecs Butleren (a D-n) ment el, ezt most pontosan ők hozták.

Amekkora fölényben volt a Jax az első félidőben, ha 15-20 ponttal mennek, akkor se szólhattunk volna semmit, de most a D végig állt a lábán, sokáig csak FG-okat engedtek, és ezzel meccsben tartották a csapatot. Ez a régi low scoring Steelers meccseket idézte. És a vége is. 😊
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem lehet mindig 52 pontot felrakni. Ez nálam legalább annyit ér, ha nem többet. Ez szenvedés volt, kűzdelem, egy magunk felett aratott győzelem. Ez visz előre.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Baszod Benő miért nem Conner futott be a végén te fantasy killer

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Szerintem a legfontosabb konklúzió, hogy sokkal korábban el kell kezdeni a jinxelést.
Aki járt a Jax topikban, ott profin csinálták. Végig koncentráltam ment a negatív gondolkodás.
De itt pedig alig volt valaki, aki képes volt szarokat írni a csapatról. Ezt így értsétek meg: nem lehet!!
Így nem lesz SB, ha csak azt írjátok mennyire jók vagyunk...na 😊
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Baszod, BB milyeneket dobott?? Egyszerűen nem értem, kacsáztak a labdái, nem volt bennük erő. Nem sérült ez a faszi?
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
Borzasztóan játszott. Szétqrta a fantasy-mat a PIT off, de... Erről volt szó...közös szenvedés, közös győzelem. és...one monkey off the back

Meghallgatnám az öltözőt most a meccs után
Spy
en meg a mikrofonos osszefoglalot...akar a mult het utan.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 664
Ez egy okádék volt. Le kell vonni a következtetéseket, mindenki nézzen magába (mind coach, mind player oldalon), és vonjuk le a amit le kell. Év végén úgyis csak a győzelem számít, az oda tartó útból pedig tanulnunk kell.
Dodó
Te is úgy érzed ugye, hogy mindenkinek faszkorbács jár?
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Szerintem ezután a meccs után nem sok ünnepelnivalónk van. Igazából nem is tudok mit írni. Örülök, hogy benne volt a csapatban két jó drive a végén 5 perc alatt, a védelem hozta, amit kellett (ennél könnyebb dolguk nem sokszor lesz) és ennyi.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Grat a W-hez.
iktriad
Köszönjük...meg az egész hozzáállást...jó veletek meccselni az eredménykövetőben...a pályán kevésbé.
Nem gondolom, hogy megérdemeltük, de Bortles annyira nem csinált semmit, amit még ezen a szinten senki nem tehet meg.
Mondjuk ebben a HC/OC is benne volt.
😊
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Ez egy okádék volt. Le kell vonni a következtetéseket, mindenki nézzen magába (mind coach, mind player oldalon), és vonjuk le a amit le kell. Év végén úgyis csak a győzelem számít, az oda tartó útból pedig tanulnunk kell.

Szerkesztette: Dodó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Borzasztóan játszott. Szétqrta a fantasy-mat a PIT off, de... Erről volt szó...közös szenvedés, közös győzelem. és...one monkey off the back

Meghallgatnám az öltözőt most a meccs után

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 193
Levettek az O arcat rendesen. A D kapcsan pedig "csak" az a kerdes, hogy lathatoan folyamatos futas van, akkor eloszor azt kell megallitani. Utana johet minden mas.
Klemó
mondom beirom mar hatha bejon....😊

egyebkent na...nem erdemeltuk ezt meg ...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 193
Levettek az O arcat rendesen. A D kapcsan pedig "csak" az a kerdes, hogy lathatoan folyamatos futas van, akkor eloszor azt kell megallitani. Utana johet minden mas.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h csak az én figyelmemet kerüli el, de az miért van h a QB-k többség play után elemez, BB meg semmi!?