Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
 twitter.com/Love_Ola_9/status/1064701458816385025
Őszintén szólva már én is várom 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Szóba sem került az, hogy most Ghettóman jó munkát végzett, vagy sem, de az3ért nyomjátok cssk a kortes beszédet srácok. 😀
kishaszi
Nem benned, de sokakban felvetődik, hogy Tomlin jó/rossz edző...akkor is amikor 2-3 vereség jön egymás után, de akkor is, amikor 6 győzelem jön...az ember reagál ilyenkor, még ha Te éppen persze nem is erre gondoltál 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az aki a playhívós, elemzős edzőket szereti, az Tomlin ellen van, de ő az edzői teamben hisz és a motivációban. Nem hibátlan, mint ahogy senki sem. A meccselései sokszor kérdésesek és érthetetlenek.
Klemó
1. Nem vitatkozaskent irom. 2. Tomlin jo HC-nak ( ahogy JH is es nalam ok hasonloak es JH-nak nalam repulnie kell, Tomlinnak nem ). 3. Senki sem hibatlan es nem is elvarhato.

Bizony az embereiben bizik de nem is tud mast es ez a kulonbseg oriasi, mert a "szakember" edzok bele tudnak nyulni ha az emberei mellenyulnak. Tomlin meg valtozatosan tud hulyen nezni ilyenkor. Mikozben remek amit csinal es a statjai remekek es elismeresre melto, neki brutal kerete van es jobban is valaszt "embereket". Ezekert is jar neki credit.

Ettol fuggetlenul nalam ( es lehet hihetetlen raven-kent de en szimpatizalok a vasassal ) a ket fo alulteljesito garda a Chargers es a Vasas az elmult ~5 evbol az AFC-ben.
new orl
Persze, lehetne 4 vesztes AFC döntőnk is, ami még szánalmasabban nézne ki.😂

A Pats-en kìvül mindenki alulteljesìt AFC-ben, aki nem, az sem nyert semmit!😁

A Broncos meg nem volt rosszabb roster, mint a mienk, aztán nyertek egyet, ami sokaknak sikerülhet. De hosszútávon ők sem tudtak dominálni.
Fast Willie
A (szerintem) elerhetohoz kepest teljesitettek alul. Nalunk sokkal jobb eredmenyeitek vannak, de mi egy kozepes keret/edzok komboval hoztuk is ezeket az eredmenyeket. De ez szubjektiv, ha valakinek a kereteitekkel a PO az elvaras akkor az maradektalanul teljesultek. A Chargers-nek a ti eredmenyeitek voltak az elvarhatok ( nalam ) es a PO sem igazan sikerult nemhogy kisujjbol. Nemcsak az sikeres aki nyer, es ha 4 vesztes AFC dontorol beszelhetnenk mind a NE-tol adna egy kis mentseget, de meg ettol is messze voltatok. Az utobbi evekben 3 garda emelkedik ki NE-Vasas-KC es mindig van valaki. Ebbol nektek a KC eddig nagyon fekudt a NE meg senkinek es ehhez kepest ...

Ezt meg olvasd el es izlelgesd "A Broncos meg nem volt rosszabb roster, mint a mienk". Mit akarsz mondani, hogy nem fair ha egal a keret? De ok amik "egal" volt a keret addig ott voltak a SB fazeknal. Nem dinasztiat vartam el, csak hogy ott legyetek a SB fazeknal ( igen most is, foleg ha mar Wyattnak megigertem hogy 2019 februarjaban nem ok kapjak a Lombardit 😊 )
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Az aki a playhívós, elemzős edzőket szereti, az Tomlin ellen van, de ő az edzői teamben hisz és a motivációban. Nem hibátlan, mint ahogy senki sem. A meccselései sokszor kérdésesek és érthetetlenek.
Klemó
1. Nem vitatkozaskent irom. 2. Tomlin jo HC-nak ( ahogy JH is es nalam ok hasonloak es JH-nak nalam repulnie kell, Tomlinnak nem ). 3. Senki sem hibatlan es nem is elvarhato.

Bizony az embereiben bizik de nem is tud mast es ez a kulonbseg oriasi, mert a "szakember" edzok bele tudnak nyulni ha az emberei mellenyulnak. Tomlin meg valtozatosan tud hulyen nezni ilyenkor. Mikozben remek amit csinal es a statjai remekek es elismeresre melto, neki brutal kerete van es jobban is valaszt "embereket". Ezekert is jar neki credit.

Ettol fuggetlenul nalam ( es lehet hihetetlen raven-kent de en szimpatizalok a vasassal ) a ket fo alulteljesito garda a Chargers es a Vasas az elmult ~5 evbol az AFC-ben.
new orl
Persze, lehetne 4 vesztes AFC döntőnk is, ami még szánalmasabban nézne ki.😂

A Pats-en kìvül mindenki alulteljesìt AFC-ben, aki nem, az sem nyert semmit!😁

A Broncos meg nem volt rosszabb roster, mint a mienk, aztán nyertek egyet, ami sokaknak sikerülhet. De hosszútávon ők sem tudtak dominálni.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az aki a playhívós, elemzős edzőket szereti, az Tomlin ellen van, de ő az edzői teamben hisz és a motivációban. Nem hibátlan, mint ahogy senki sem. A meccselései sokszor kérdésesek és érthetetlenek.
Klemó
1. Nem vitatkozaskent irom. 2. Tomlin jo HC-nak ( ahogy JH is es nalam ok hasonloak es JH-nak nalam repulnie kell, Tomlinnak nem ). 3. Senki sem hibatlan es nem is elvarhato.

Bizony az embereiben bizik de nem is tud mast es ez a kulonbseg oriasi, mert a "szakember" edzok bele tudnak nyulni ha az emberei mellenyulnak. Tomlin meg valtozatosan tud hulyen nezni ilyenkor. Mikozben remek amit csinal es a statjai remekek es elismeresre melto, neki brutal kerete van es jobban is valaszt "embereket". Ezekert is jar neki credit.

Ettol fuggetlenul nalam ( es lehet hihetetlen raven-kent de en szimpatizalok a vasassal ) a ket fo alulteljesito garda a Chargers es a Vasas az elmult ~5 evbol az AFC-ben.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Csak ismételni tudom magam:

"Fijam, pijáltál, kokóztál, lunyváztál ölöget, hagytunk alunni is, a Def égette a saját wattját, mosmá meccs van, Gyökér! Tááámadááás, balfaszok!"
Fast Willie

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Csak ismételni tudom magam:

"Fijam, pijáltál, kokóztál, lunyváztál ölöget, hagytunk alunni is, a Def égette a saját wattját, mosmá meccs van, Gyökér! Tááámadááás, balfaszok!"
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szóba sem került az, hogy most Ghettóman jó munkát végzett, vagy sem, de az3ért nyomjátok cssk a kortes beszédet srácok. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ez a csapat, amióta követem soha egyetlen szezont sem adott fel. A 2013-as év jó példa erre, amely ippeg Bell első idénye is. 0-4 volt az indítás, a csapat mélyen, de az év végén egy 30 akárhányas kihagyott FG-n múlott az, hogy bent leszünk a PO-ban. Nem tudok olyan évet, amikor ne lettünk volna PO contenderek az év végefelé és mindezt 11 év alatt mindig. Aki ezt nem edzői sikerként értékeli azt nem győzi meg semmi sem. Igen, a PO más kávéház, de persze erről mondjuk a Cicák is beszélhetnek, akik soha a büdös életben nem hoztak egy rohadt W-t ott. Ehhez képest 2SB fellépés, egy gyűrű és sok PO győzelem nálunk.

Ami nekem még meggyőző az az, hogy úgy vezényelte le a 2008-as nagy csapat átalakítását, hogy közben mindvégig PO contenderek maradtunk. Ilyet BB-n kívül senki nem csinál(t). Ezt sokszos és sokan a szőnyeg alá söprik, de ez nagy dolog, főleg, ha egy-egy olyan csapatot megnézek, akik PO-t is csak néha-néha látnak, vagy egyáltalán nem.

Az aki a playhívós, elemzős edzőket szereti, az Tomlin ellen van, de ő az edzői teamben hisz és a motivációban. Nem hibátlan, mint ahogy senki sem. A meccselései sokszor kérdésesek és érthetetlenek.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
 twitter.com/K00nix_Photog/status/1064707398055673857
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak számok és nevek.
Tomlin a 10-ik a listán a vezetőedzők WIN pct-je alapján
Ha ezt szűkítjük úgy, hogy azokat nézzük csak akik több vagy azonos meccsszámot töltöttek HC-ként akkor 3 név áll előtte, nem olyan nagy nevek.
-Bill Belichick .683
-George Halas .671
-Don Shula .665
-Tomlin .654

A rossz edző ismérve. És ne kezdjük megint a milyen csapatot vett át. Azt a csapatot 11 éven át irányítani kellett, koordinálni. Ja ez már nem az a csapat, csak Ben. Stb stb.
Biztos van akinek nem szimpatikus, de én a ligában Fő edzőt csak Bill papát látom jobbnak. Vannak fiatalok, mint McVay aki lehet, hogy valaha jó lesz nagyon. De jelenleg akárhogyan csűrjük csavarjuk, Vezető edzőként Tomlin kiemelkedik. Ha a koordinátorokat nézzük nem biztos, viszont ha a szar koordinátorral (Haley) is tud eredményes lenni a csapat akkor valamit csak tudnak Pittsburghben.
polamalu
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Jah, és a JAX megtalálta a felelőst és elküldte a jobbik QB-ját. Landry Jones újra a piacon. Szüpríz!
Spy
Az a meccs után kvázi azonnal. Nem kellett Ő nekik csak az adatok az O-ról meg a D ről. De mivel abban is szar volt hogy súgjon.....
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Csak számok és nevek.
Tomlin a 10-ik a listán a vezetőedzők WIN pct-je alapján
Ha ezt szűkítjük úgy, hogy azokat nézzük csak akik több vagy azonos meccsszámot töltöttek HC-ként akkor 3 név áll előtte, nem olyan nagy nevek.
-Bill Belichick .683
-George Halas .671
-Don Shula .665
-Tomlin .654

A rossz edző ismérve. És ne kezdjük megint a milyen csapatot vett át. Azt a csapatot 11 éven át irányítani kellett, koordinálni. Ja ez már nem az a csapat, csak Ben. Stb stb.
Biztos van akinek nem szimpatikus, de én a ligában Fő edzőt csak Bill papát látom jobbnak. Vannak fiatalok, mint McVay aki lehet, hogy valaha jó lesz nagyon. De jelenleg akárhogyan csűrjük csavarjuk, Vezető edzőként Tomlin kiemelkedik. Ha a koordinátorokat nézzük nem biztos, viszont ha a szar koordinátorral (Haley) is tud eredményes lenni a csapat akkor valamit csak tudnak Pittsburghben.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Jah, és a JAX megtalálta a felelőst és elküldte a jobbik QB-ját. Landry Jones újra a piacon. Szüpríz!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha valakit meccs előtt az edzőnek kell motiválnia, az hagyja abba a sportot. (Kell az "idegállapot" és mindenkit más visz oda, ez tény,de aki csak akkor hatékony, ha üvöltve, vérben forgó szemekkel rohan a pályára, az ne álljon profinak) Ezen a szinten már nem ez kell. Ugyanakkor meg huszonéves kölykök tele tesztoszteronnal, szóval ehh.

De olyan nincs, hogy valaki meccs előtt nem tudja motiválni a csapatot, félidőben meg felcsavarja bennük a potmétert. Ez a veteránok dolga. Az edzőnek csak hagyni kell és támogatni őket ebben. Nomeg belenyúlni, ha változik a meccs képe.

Higyjük azt, hogy ez utóbbi történt.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Laci, olvasd el újra.
kishaszi
Nem írtam rosszat...egyetértek veled sok dologban.
Azt az egyet mondjuk kétlem, hogy Tomlin az ilyen meccsekre úgy küldené ki a játékosokat, hogy nyugi srácok, ezek szarok úgyis megverjük őket. Aztán erre jönnek az ilyen első félidők...
Egészen egyszerűen ez alkati kérdés már nálunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk BB-t egy ilyen mérkőzés előtt fel keljen tüzelni, ami mondjuk Tomlin dolga lenne.
Azt tényleg el tudja valaki képzelni, hogy nem készül fel a stáb az ellenfélből, mert mondjuk 5 vereséggel jönnek egy mérkőzésre?
Nem tudom, hogy mi történik az eligazításokon egy ilyen mérkőzés előtt, mert sosem volt szerencsém ilyen szinten játszani, de egy sima bajnoki előtt is ha gyengébb csapattal játszottunk, akkor mindig elmondta a mester, hogy ne a tabellát nézzük.
Szóval nem vagyok pszichológus, nem tudom mi zajlik BB fejében, miképpen lehet az, hogy egy THF-re élesen jön ki, egy vasárnap 1-kor kezdődő mérkőzést meg homályként kezd, de a magyarázat, hogy Tomlin nem tudja felrázni a játékosokat meccs előtt, nekem baromi furcsán hangzik 😊
Bár tény az is, hogy mint konteó jobban elfogadható, hiszen legalább valami magyarázatként szolgál számomra.
Nem tudom ehhez mit szólsz? 😊
Klaci79
Igazad van, ezt mindíg elmondják az edzők meccs előtt.
De ugye emberből vannak ők is, hiába profik.
Ami nekem lejött, hogy nálunk az offense-böl pont a vezér volt indiszponált, a futás nem ment, többet akart, kellett vállalnia.
A másik oldal a Jags defense.
Ha így játszottak volna eddig, mint ellenünk, akkor nem lenne több meccses nyeretlenségi széria náluk.
Nagyon beleálltak az elejétől fogva és ez egy baszott jó védelem.
Akik ellen nem fér bele, hogy máshol járnak esetleg a támadók gondolatai.
De a lényeg, hogy a körülmények, a meccs alakulása most nekünk kedveztek és sikerült behúzni.
Ez férfi munka volt és itt most egy két játékos saját magával való küzdelmére gondolok.
Értékes győzelem volt.😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Laci, olvasd el újra.
kishaszi
Nem írtam rosszat...egyetértek veled sok dologban.
Azt az egyet mondjuk kétlem, hogy Tomlin az ilyen meccsekre úgy küldené ki a játékosokat, hogy nyugi srácok, ezek szarok úgyis megverjük őket. Aztán erre jönnek az ilyen első félidők...
Egészen egyszerűen ez alkati kérdés már nálunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk BB-t egy ilyen mérkőzés előtt fel keljen tüzelni, ami mondjuk Tomlin dolga lenne.
Azt tényleg el tudja valaki képzelni, hogy nem készül fel a stáb az ellenfélből, mert mondjuk 5 vereséggel jönnek egy mérkőzésre?
Nem tudom, hogy mi történik az eligazításokon egy ilyen mérkőzés előtt, mert sosem volt szerencsém ilyen szinten játszani, de egy sima bajnoki előtt is ha gyengébb csapattal játszottunk, akkor mindig elmondta a mester, hogy ne a tabellát nézzük.
Szóval nem vagyok pszichológus, nem tudom mi zajlik BB fejében, miképpen lehet az, hogy egy THF-re élesen jön ki, egy vasárnap 1-kor kezdődő mérkőzést meg homályként kezd, de a magyarázat, hogy Tomlin nem tudja felrázni a játékosokat meccs előtt, nekem baromi furcsán hangzik 😊
Bár tény az is, hogy mint konteó jobban elfogadható, hiszen legalább valami magyarázatként szolgál számomra.
Nem tudom ehhez mit szólsz? 😊
Klaci79
Jah, nem, félreértettél, arra utaltam, hogy nem a készülésre vonatkozott a mondandóm, hanem arra, hogy heroikus (?) küzdelem ide, vagy oda, azért az jó konstelláció, hogy ezt a balfaszkodást a Jags O ellen csináltuk és nem egy Pats ellen. Akkor blowout loss a vége és nincs más, csak kozmetikázás.

A másikra:

Komolyan kiváncsi lennék egy "inside the locker room" videóra, mert ez szerintem egyedülálló a ligában, amit idézőjelben könnyebbnek vett meccseken csinálunk. Évtizedes távlatban. A brigád cserélődik, csak BB állandó, meg Tomlin. Vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő. Az igazásghoz tartozik, hogy azért sok olyan meccs volt, ahol teljesen outsider volt komplett egység, vagy a teljes csapat is, nem csak 1-1 ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Laci, olvasd el újra.
kishaszi
Nem írtam rosszat...egyetértek veled sok dologban.
Azt az egyet mondjuk kétlem, hogy Tomlin az ilyen meccsekre úgy küldené ki a játékosokat, hogy nyugi srácok, ezek szarok úgyis megverjük őket. Aztán erre jönnek az ilyen első félidők...
Egészen egyszerűen ez alkati kérdés már nálunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk BB-t egy ilyen mérkőzés előtt fel keljen tüzelni, ami mondjuk Tomlin dolga lenne.
Azt tényleg el tudja valaki képzelni, hogy nem készül fel a stáb az ellenfélből, mert mondjuk 5 vereséggel jönnek egy mérkőzésre?
Nem tudom, hogy mi történik az eligazításokon egy ilyen mérkőzés előtt, mert sosem volt szerencsém ilyen szinten játszani, de egy sima bajnoki előtt is ha gyengébb csapattal játszottunk, akkor mindig elmondta a mester, hogy ne a tabellát nézzük.
Szóval nem vagyok pszichológus, nem tudom mi zajlik BB fejében, miképpen lehet az, hogy egy THF-re élesen jön ki, egy vasárnap 1-kor kezdődő mérkőzést meg homályként kezd, de a magyarázat, hogy Tomlin nem tudja felrázni a játékosokat meccs előtt, nekem baromi furcsán hangzik 😊
Bár tény az is, hogy mint konteó jobban elfogadható, hiszen legalább valami magyarázatként szolgál számomra.
Nem tudom ehhez mit szólsz? 😊
Klaci79
Például kurváznak Floridában?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Laci, olvasd el újra.
kishaszi
Nem írtam rosszat...egyetértek veled sok dologban.
Azt az egyet mondjuk kétlem, hogy Tomlin az ilyen meccsekre úgy küldené ki a játékosokat, hogy nyugi srácok, ezek szarok úgyis megverjük őket. Aztán erre jönnek az ilyen első félidők...
Egészen egyszerűen ez alkati kérdés már nálunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk BB-t egy ilyen mérkőzés előtt fel keljen tüzelni, ami mondjuk Tomlin dolga lenne.
Azt tényleg el tudja valaki képzelni, hogy nem készül fel a stáb az ellenfélből, mert mondjuk 5 vereséggel jönnek egy mérkőzésre?
Nem tudom, hogy mi történik az eligazításokon egy ilyen mérkőzés előtt, mert sosem volt szerencsém ilyen szinten játszani, de egy sima bajnoki előtt is ha gyengébb csapattal játszottunk, akkor mindig elmondta a mester, hogy ne a tabellát nézzük.
Szóval nem vagyok pszichológus, nem tudom mi zajlik BB fejében, miképpen lehet az, hogy egy THF-re élesen jön ki, egy vasárnap 1-kor kezdődő mérkőzést meg homályként kezd, de a magyarázat, hogy Tomlin nem tudja felrázni a játékosokat meccs előtt, nekem baromi furcsán hangzik 😊
Bár tény az is, hogy mint konteó jobban elfogadható, hiszen legalább valami magyarázatként szolgál számomra.
Nem tudom ehhez mit szólsz? 😊
Klaci79
Tomlin a meccs elott ket nappal azt mondta a sracoknak, hogy a gameplan egyelore titok, majd ha Bell is megjon, akkor elarulja.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Laci, olvasd el újra.
kishaszi
Nem írtam rosszat...egyetértek veled sok dologban.
Azt az egyet mondjuk kétlem, hogy Tomlin az ilyen meccsekre úgy küldené ki a játékosokat, hogy nyugi srácok, ezek szarok úgyis megverjük őket. Aztán erre jönnek az ilyen első félidők...
Egészen egyszerűen ez alkati kérdés már nálunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk BB-t egy ilyen mérkőzés előtt fel keljen tüzelni, ami mondjuk Tomlin dolga lenne.
Azt tényleg el tudja valaki képzelni, hogy nem készül fel a stáb az ellenfélből, mert mondjuk 5 vereséggel jönnek egy mérkőzésre?
Nem tudom, hogy mi történik az eligazításokon egy ilyen mérkőzés előtt, mert sosem volt szerencsém ilyen szinten játszani, de egy sima bajnoki előtt is ha gyengébb csapattal játszottunk, akkor mindig elmondta a mester, hogy ne a tabellát nézzük.
Szóval nem vagyok pszichológus, nem tudom mi zajlik BB fejében, miképpen lehet az, hogy egy THF-re élesen jön ki, egy vasárnap 1-kor kezdődő mérkőzést meg homályként kezd, de a magyarázat, hogy Tomlin nem tudja felrázni a játékosokat meccs előtt, nekem baromi furcsán hangzik 😊
Bár tény az is, hogy mint konteó jobban elfogadható, hiszen legalább valami magyarázatként szolgál számomra.
Nem tudom ehhez mit szólsz? 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Laci, olvasd el újra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Két dolgot jegyeznek meg, tisztelettel. Ha Bortles ellen jatszol, akkor nem készülhet sz másra, és nem kerdezheted, hogy mi lett volna elit O ellen, mert akkor másképp keszulsz. A meccs alatt látszott mennyire bennünk maradt Bortles tavalyi játéka, és nem akartunk csak Fournettre figyelni. A félidőre kiderült, hogy semmit nem engednek neki, ezért már Fournette ellen is jobban tudtunk lépni.
A másik pedig én elhiszem, hogy Tomlin rázta fel őket. Időnként mutattak, ahogy az oldalvonal mellett biztatja a játékosokat, de persze furcsán és hiteltelenül nezne ki, ha Tomlin ott üvöltene a játékosokkal, annál sokkal dörzsöltebb figura.
Bár meg nincs meg a 8 győzelem, de lassan eldől, hogy ismét nem lesz negatív a szezon...van meg ilyen HC az NFL-ben?
Klaci79
Hue Jackson.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Tegnap elég sokat szaroztam a playhívást, konkrétan amikor 0-6-nál felmentünk, 3 passz, 3&out. Hogy miért kell -6-nál csak passzolni, mikor szemlátomást nem megy, miért kell futni az eredmény után 1 TD-vel ledolgozható hátrányban?
Aztán félidőben -fél füllel- elkaptam Tomlin nyilatkozatát, miszerint egyáltalán nem aggódik a passzjáték miatt, és ha jól értettem az eredmény miatt sem.

Utóbb azt gondolom, tudatosan erőltették a passzt. Annyi rációt látok benne, hogy mivel minden feltétel adott egy jó passzjátékhoz, már csak valószínűségi alapon is, ha elégszer próbálkoznak, egy ilyen állománnyal előbb-utóbb el kell hogy süljön 1-2 nagy játék. Akármennyire is jó az ellen D, azért ezt az O-t egy teljes meccsen megfogni nemigen lehet, és ez most pont olyan meccs volt, ahol elég volt 2-3 drive. Mint régen. Ezzel együtt azért elővenném régi kedvenc szavunkat; az O inkonzisztens. Akár a felírt pontokat, akár a játék képét nézzük. De őszintén szólva amíg nyerünk, addig együtt tudok élni ezzel 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Két dolgot jegyeznek meg, tisztelettel. Ha Bortles ellen jatszol, akkor nem készülhet sz másra, és nem kerdezheted, hogy mi lett volna elit O ellen, mert akkor másképp keszulsz. A meccs alatt látszott mennyire bennünk maradt Bortles tavalyi játéka, és nem akartunk csak Fournettre figyelni. A félidőre kiderült, hogy semmit nem engednek neki, ezért már Fournette ellen is jobban tudtunk lépni.
A másik pedig én elhiszem, hogy Tomlin rázta fel őket. Időnként mutattak, ahogy az oldalvonal mellett biztatja a játékosokat, de persze furcsán és hiteltelenül nezne ki, ha Tomlin ott üvöltene a játékosokkal, annál sokkal dörzsöltebb figura.
Bár meg nincs meg a 8 győzelem, de lassan eldől, hogy ismét nem lesz negatív a szezon...van meg ilyen HC az NFL-ben?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Szerintem a második félidőre józanodott ki mindenki😎

Mindenkinek jár a faszkorbács, mert nem lehet így meccsre megérkezni. Teljesen máshol jártak, belehánytak az egészbe...főleg az O.

Valahol a félidő környékén a def legalább lépett előre egyet, őket nem ekézem, tudtuk, hogy nem elit az ellen offense.

Rösztli nagyon gáz volt, a bye week minden fájdalmával és hozadékával jött ki ( a karját elhozta a meccsre, az agyát nem), vki viszont tökönrúgta. Hajlok arra, hogy a Nagy Ghettókhutya, Mike Dumblin.