Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Úgy hiányzott, mint nektek a Gronk tackle a meccs végén.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Tomlin totál homály volt a végén. Lehetett érezni, hogy megcsinálják a td-t . Ha már 1.30 al a vége előtt nem hagytuk őket begyalogolni, legalább 1 és goal után kikérhette volna az időket és 15 másodperc helyett 1 percünk lett volna támadni.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Conner akkor hiányzott mint egy falat kenyér?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lenyeg a lenyeg. Megint egy megnyerheto meccset vesztettunk el. Es qb ben leserult. Conner out. Rugonk gaz. Boswell. Futojatek eltunt. Aztan ben nelkul meg a passzjatek is. A def az elejen konnyen adott pontokat. Amiert merges is voltam rajuk. Meg hogy nem csinaltunk tobb pontot egy felido alatt.

De aztan meg jott a meg nagyobb cirkusz. Es a dobbs es minden ellenunk volt. Elkapasok, futasok eltuntek. Rugo jatekkal egyutt. Meg bennel is a felido elott.

Aztan a def po modra kapcsolt es elet halal harcot vivva vegre jo format hozott. Es nem egyszer levittek a palyarol az oak tamadokat. De sajnos az off ekkor hosszu ideig semmit nem tett hozza. Hiaba szereztunk labdat es akadalyoztuk meg az oak ot hogy tdt fgt csinaljon. Es mi meg elhuzzunk. A dobbs fele off minden odds ellene szolva be is csodolt.

Erre ben jott vissza es a remeny is. Vissza is jottunk a meccsre. De ez mar keson jott. Ha elobb jon, akkor talan lehetett volna tobb pontunk....De hat tul koran csinaltunk tdt. Igy lett nekik eleg ido a 4 negyedre mar megint elfaradt vedelmen atgyalogolniuk.

De most lattam a vedelemben azt, hogy 110 % on porgott. A ben serulese utan. Es mindent megadott az offnak hogy megnyerjek a meccset. Es ha,( de ha nincsen) ott ben jatszott volna, talan tobb pontot hozunk ossze. Es nem kell boswell lababa adni a meccs donto rugast. Amikor mar tok megbizhatatlan.

Szoval en az offra haragszom. Meg boswellre. Meg az elso felidoben arra, hogy siman engedtunk tdt es fgt a vedelem reszerol. De utana latszott hogy mindent beleadtak. Es ez miatt most kivetelesen nem tudom felroni nekik hogy ennyi jatek utan. Es labdaszerzes utan. Es ennyi stop utan tenyleg elfaradtak.

Mert ott kellett volna dobbsnak eldontenie a meccset. Egy td vel. Es a def mindent megadott neki. Nem egyszer nem ketszer. De nem elt vele. Igy mar keso volt a ben szepites. De meg majdnem igy sem....Boswell...Out....
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
El vagyunk átkozva. Boswellnek mennie kell!
no flacco
Igy lenne a legkonnyebb. De ki van helyette...Nem tudok most fejbol senkit...De az gaz amit muvel es egesz evben...Lehet csak ev vegen megy. Bar bunbakok keresese miatt lehet mar most.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
El vagyunk átkozva. Boswellnek mennie kell!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mindegy kiderult, hogy nem mindenki tud futni a falunk mogott. Es az is hogy meg egy serult ben is jobb mint dobbs egy future qb... Ez nagyon gaz...persze nem gyakorlohatott eleget az elso csapattal es csak utana lehet velemenyt mondani kb 6 meccs utan.. de nem volt biztato a bemutatkozasa...a dobasai meg meg gazabbak voltak...pontatlanok stb. kb mint boswell rugasai...mi a franc van vele...forditva hordja a cipojet, amiota szerzodese van vagy mi?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hozzáteszem azt is, hogy a futojatek maga volt a nagy semmi. A liga “legjobb” falaval. És sajnos ez már Connerrel sem ment.
Klaci79
igen valaki mondta is hogy nem artana nekunk egy jo fal. A kovetoben...Azt hittem viccel....De nem. Tenyleg kb ugy neztunk ki...dobbsal... pedig samuelel azt hittem picit fog csak romlani a futo jatekunk. mivel elvileg jo a falunk.... de hat ben utan mar mindegy volt tudtak futas lesz foleg...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
Klemó
Chargers ellen szopunk, a Browns ellen sem teszem fel a házat,haromszor meg csak nem szoptok ki ( remélem de). Sajna az a döntetlen a ti oldalatokra donti a mérleget. Izgi lesz a vége az tuti,hajra😉
LeviPoki
eloszor varjuk meg mi van bennel. utana lehet nyilatkozni... addig felesleges. ha out akkor kb nekunk is most mar tenyleg valszeg out.. ha ben jatszik es vegre mondjuk conner is... akkor van esely...de pats stb pont szet akar majd csapni minket...es ok meg is tudjak altalaban tenni...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hozzáteszem azt is, hogy a futojatek maga volt a nagy semmi. A liga “legjobb” falaval. És sajnos ez már Connerrel sem ment.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.
Klaci79
Alig várom a változásokat.

Boswell utolsó rúgása jól jellemezte a csapatot...
Tibi76
Nyilván kirugnánk ilyenkor mindenkit, ami nyilván első reakció....de megint a vége....fantasztikus play...erre elcsúszik Boswell....ez az egész szezonunk....

De hiba lenne ide tenni az okot. Az, hogy a D, amikor kell nem állít meg egy csigát sem az nonszensz....14 pontot tettek fel a 4. negyedben...megint bántó hibák és amikor igazán kell, akkor eltűntek az OLB-k is.

Dobbs kapcsán én nagyon gyenge playcallingot is láttam. Olyan nincs, hogy ezt a srácot folyamatosan 10 yardra, vagy tovább passzoltatod...bejött Ben és rögtön jöttek a rövidek...nem is értettem....
Klemó
mert ben serult volt. es nem tudott hosszut passzolni... mig dobbs papiron igen...de hat nem epitettuk fel dobbs onbizalmat...pont ahogy irod rovid passzokkal screen stb vel.. ugy mentunk tovabb mintha ben lenne... vagy lattak hogy pont tudjak hogy rovidre megyunk es az volt fedezve, nem lattam a def felallasokat...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
Klemó
Chargers ellen szopunk, a Browns ellen sem teszem fel a házat,haromszor meg csak nem szoptok ki ( remélem de). Sajna az a döntetlen a ti oldalatokra donti a mérleget. Izgi lesz a vége az tuti,hajra😉
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Azért az, hogy az O az ucsó pillanatban még visszahozza FG-re és megint Boswell bassza el. azt nagyon nehéz lenyelni....6 pontot hagytunk ott így....miközben egy extra pontos kapufás gól lett...ez így nagyon gáz....értem persze, hogy a Raiders pálya talaja borzalmas...de no....ezt tudjuk mióta ott játszanak...
Klemó
Es nem csak itt volt gaz a killer b egyik tagja... aki most tenyleg killer csak a masik ertelmeben...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Nekik ez munka. Es hat amikor vege akkor mar mindegy...Csak elotte adjak el hogy...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Azért az, hogy az O az ucsó pillanatban még visszahozza FG-re és megint Boswell bassza el. azt nagyon nehéz lenyelni....6 pontot hagytunk ott így....miközben egy extra pontos kapufás gól lett...ez így nagyon gáz....értem persze, hogy a Raiders pálya talaja borzalmas...de no....ezt tudjuk mióta ott játszanak...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
Klemó
az eleg jol hangzik...foleg hogy nem tudjuk hogy conner es ben jatszik e...boswell melle kellene meg egy kicker most mar... ez nem allapot...azt nem hiszem hogy elfelejtett rugni...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.
Klaci79
Alig várom a változásokat.

Boswell utolsó rúgása jól jellemezte a csapatot...
Tibi76
Nyilván kirugnánk ilyenkor mindenkit, ami nyilván első reakció....de megint a vége....fantasztikus play...erre elcsúszik Boswell....ez az egész szezonunk....

De hiba lenne ide tenni az okot. Az, hogy a D, amikor kell nem állít meg egy csigát sem az nonszensz....14 pontot tettek fel a 4. negyedben...megint bántó hibák és amikor igazán kell, akkor eltűntek az OLB-k is.

Dobbs kapcsán én nagyon gyenge playcallingot is láttam. Olyan nincs, hogy ezt a srácot folyamatosan 10 yardra, vagy tovább passzoltatod...bejött Ben és rögtön jöttek a rövidek...nem is értettem....
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.
Klaci79
Alig várom a változásokat.

Boswell utolsó rúgása jól jellemezte a csapatot...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Azt azért nem értem, hogy ha van egy fullback a csapatban...akivel általában szétvetjük az ellenfelet, akkor 4-1-nél mondjuk miért is nem próbáljuk meg? Nem volt fent fullback, így várható volt valami más play....megint a tökönlövés....hiányzott már ezen a meccsen...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tökmindagy, húzzunk DL-t, OL-t, WR-t, vagy ILB-t oszt cseréljük el egy CB-re. Más utat nem látok.
Spy
Cseréljük el AB-t, úgyis kezd kiöregedni! 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Azt viszont már tényleg nem hiszem el bassza meg, hogy egyszerűen a false start az ellenfelünknél nem létezik......