Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
az a baj, hogy ha valamilyen csoda folytan meg is vernenk a peccet [ sose fogjuk amig tomlin a HC ] akkor se lesz 1 kornel tobb a PO-ban.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elvileg szijjá kell futni őket, a támadó oldali kulcsnak Rózi Nixnek kell hogy legyen. Connert be kell forgatni egy Rigyli-Sámuel rotációba onnan meg kéne élnie Benjinek. Tehát kell két szépen megírt futó drive, azzal kihúzhatjuk a végéig.

Védőoldalon meg keménynek kell lennünk Gronkkal, mer amit eddig mutattunk neki annál a puding is szilárdabb. Elvileg Gordonkát ki tudjuk szedni, öléggé ismerhetjük, főleg Haden. Valamint illene D oldalon is beindulni az itercepcióknak. Me táborban rekordmennyiségűt vakartak össze, persze lehet óriás kúbíbénázás volt, de inkább hinnék abban, hogy csak lassan billen a libikóka.

Bozt remélem úgy treníroztuk, hogy az egyik heréjén csípőfogó volt a másikon krokodilcsipesz bekötve a áramforrásba. Minden pontra szükségünk van.
sutianap
Az a baj, hogy csupa olyan dolog van a kosárkában, hohy ha egy is hiánycikk, akkor a nagymama csalódik piroskában. Ez meg itten a Pecc. Ez az a csapat, amelyiknek elég 1db gyengeség, hogy brédigronk büntesse.
Mi meg tele vsgyunk ordas lyukakkal. Tulképp ez nem is kosár, hanem szita 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Annyira szarok vagyunk mostanában, hogy szerintem nyerünk😋
bcsarli
Kizárt dolog. Brady a földbegyalul, Gronk megaláz, Belichick szétszed minket.😊😉 Az esélytelenek nyugalma a miénk. JELSZÓ: Fussunk bolondok!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Annyira szarok vagyunk mostanában, hogy szerintem nyerünk😋

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ha Októberre szólt, akkor ha nem is rekord, de szép összeg. Nem nekünk jár a gratuláció, mindenkinek aki adományozott. 2.800.000 lett a vége mint tavaly
polamalu
Ricsi azt mondta nekem, hogy tavaly 2.600.000 volt...csak álltam hülyén, hogy rosszul tudom 😊
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Nagy gratula a fan clubnak az idei akcióért is! Ha jól tudom, rekordösszeg jött össze! Brávó!
csi77
Ha Októberre szólt, akkor ha nem is rekord, de szép összeg. Nem nekünk jár a gratuláció, mindenkinek aki adományozott. 2.800.000 lett a vége mint tavaly
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sajnos nincsenek kétségeim...túl régen tudtunk egy ilyen meccset megnyerni ahhoz, hogy tudjak hinni egy győzelemben...legalább nem kell idegeskedni, csak várni, hogy megint hol csesszük el 😕
Klaci79
Teljesen esélytelenek vagyunk, itt már csak egy avatar csere segítene, de még az sincs. Szóval totális kilátástalanság várható😉
Fast Willie
saci helyett mondjuk big ben avatar. Vagy steelers, mint egesz csapat avatar. : )
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ÉS aktiváltuk Eli Rogers-t...még nem tudni, hogy kitől kell megválni, hogy 53-ban legyen

Eldőlt:

Macus Gilbert IR-en
Klaci79
Ez kulcs lehet a futas miatt, gilbert hianya. Francba.

Rogerst meg most megint ugyanolyan helyzetbe hozzuk mint huntert, hogy kenyszeres lesz a jateka. Abbol pedig valaki vagy az egekig emelkedik, vagy beleroppan/leserul. Remeljuk nem rozsdas es jo lesz. Mert az o jateka mar kezdett optimalis lenni, amikor bedobtuk neki a kulcsot.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Elvileg szijjá kell futni őket, a támadó oldali kulcsnak Rózi Nixnek kell hogy legyen. Connert be kell forgatni egy Rigyli-Sámuel rotációba onnan meg kéne élnie Benjinek. Tehát kell két szépen megírt futó drive, azzal kihúzhatjuk a végéig.

Védőoldalon meg keménynek kell lennünk Gronkkal, mer amit eddig mutattunk neki annál a puding is szilárdabb. Elvileg Gordonkát ki tudjuk szedni, öléggé ismerhetjük, főleg Haden. Valamint illene D oldalon is beindulni az itercepcióknak. Me táborban rekordmennyiségűt vakartak össze, persze lehet óriás kúbíbénázás volt, de inkább hinnék abban, hogy csak lassan billen a libikóka.

Bozt remélem úgy treníroztuk, hogy az egyik heréjén csípőfogó volt a másikon krokodilcsipesz bekötve a áramforrásba. Minden pontra szükségünk van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert azért a Pats védelem is finoman szólva sebezhető.
Fast Willie
Na én erre leszek kíváncsi. Mert a szezon elején gyenge volt a támadósor, a védelem így még annál is jobban szenvedett, mint illett volna. De aztán ahogy javultak a támadók, a védelem is javult és jöttek a korrekt teljesítmények. Aztán jön egy ilyen WTF game a Titans ellen, és megint minden szarul néz ki. Aztán megint összeáll a védelem, a Jets és a Vikings ellen kifejezetten jól teljesített, bőven olyan szinten, amivel van esély bajnoki címet nyerni, hiába akadozik a támadóknál a sztori.

Ezek után jön a Dolphins elleni WTF megint, ahol totál fogalmatlanok megint, miközben a támadók szárnyalnak, aztán a második félidőre fordul a dolog, de a végén benyelnek egy ilyen lehetetlen playt. Ha tudna úgy játszani a védelem, mint a Texans, a hazai Dolphins, a Colts, a Bills, a Packers, a Jets és a Vikings elleni meccseken, akkor szerintem nem lenne gond a győzelem, de ha tolunk egy olyan tökönlövést, mint a vereségek során, akkor simán lehet ez fordítva is. Mondjuk vereség után ritkán vagyunk kilátástalanul szarok (az év elején azért volt ez, mert nem volt konkrétan célpont a támadósorban, anélkül pedig azért nehéz), úgyhogy most is azt várom, hogy lényegesen jobban harap majd a védelem, a támadósor pedig elég szokott lenni

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néhány rövid gondolat a holnapi meccshez:

kicsit kezd bennem olyan érzés lenni, mint anno 2004-ben.

A helyszín a Heinz Field. Csapatunk a PO-ért hajt, de zsinórban ott is jönnek a vereségek. Az ellenfél a bombaformában a mérkőzésre érkező, Brian Urlacher által vezérelt Chicago Bears.

Gyakorlatilag must win game nekünk.

...és akkor érkezik a Bus, és úgy borítja seggre a liga egyik legjobb védőjét, hogy az csak nyekken és a csapat nyer és aztán végig megy azon az úton aminek a végállomása a Ford Field, Detroit, XL . Super Bowl. 5 Lombardi.
Gergőke
Már az elején kezdtem furcsán nézni, hogy vereségek? Amikor kb minden meccsét megnyerte Big Ben?

Must win game a Bears ellen?

Aztán a Super Bowlnál leesett, hogy 2005-re gondoltál

De nekem jó a 2004, ha a végén bajnokok leszünk 😀

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
ÉS aktiváltuk Eli Rogers-t...még nem tudni, hogy kitől kell megválni, hogy 53-ban legyen

Eldőlt:

Macus Gilbert IR-en

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Sajnos nincsenek kétségeim...túl régen tudtunk egy ilyen meccset megnyerni ahhoz, hogy tudjak hinni egy győzelemben...legalább nem kell idegeskedni, csak várni, hogy megint hol csesszük el 😕
Klaci79
Teljesen esélytelenek vagyunk, itt már csak egy avatar csere segítene, de még az sincs. Szóval totális kilátástalanság várható😉
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Sajnos nincsenek kétségeim...túl régen tudtunk egy ilyen meccset megnyerni ahhoz, hogy tudjak hinni egy győzelemben...legalább nem kell idegeskedni, csak várni, hogy megint hol csesszük el 😕
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Conner doubtful holnapra Rapapa szerint
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Holnap Jesse elkapja? 😁
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Tehát a szokásos sztori van mostanában Tomlin alatt: az év meccse a Pats ellen. Mintha mindig erre készülnénk..vagy nem készülnénk, éppen ahogy kelünk-fekszünk.

A tavalyi alapszakasz meccs ilyen "do or die" érzés volt, ott nagyon odatettük magunkat, új defense sémát hoztunk és csak Brady-ék ellen használtuk (nem is olyan rosszul) és hajszálon múlott, talán az elmúlt évekből a leszorosabb meccs volt. Remélem idén is kifőztek valamit a Chef-ék. Mondjuk most jobban szeretném, ha O oldalon diktálnánk a tempót, mert azért a Pats védelem is finoman szólva sebezhető.

Érzésre, ránézésre és így kívülről figyelve mindkét csapat küzd a démonaival, mindkét irányító hullámzó (visszaesett, a kedvenc célpontjaik pedig szenvednek) és egyiknél sincs teljesen komplett csapatrész. Sebezhető védelmek, akadozó támadósorok, balfaszkodó rúgók, ötlettelen edzői stáb, fontos sérültek. Mindből láttunk a szezonban mindkettő csapatnál eleget, és szerintem a New England is a valós tudása alatt teljesít, nem meggyőző egyáltalán. Nyilván ők simán PO-ba mennek, de a 2nd seed miatt nekik is kell a W, nekünk viszont élet-halál a game!!!

Mélyebb elemzés felesleges, mindenki ismer mindenkit, de most nem tudom előre azt mondani, hogy Belichick biztosan lemeccseli Tomlin-t, mert a szememben hibázott eleget az Öreg idén és csomószor nem tudták lezárni a nyert meccseiket sem (mint ahogy mi sem, minimum háromszor - Browns döntetlen, Denver és Chargers).

Szóval jobb, ha mi nyerünk!
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nagy gratula a fan clubnak az idei akcióért is! Ha jól tudom, rekordösszeg jött össze! Brávó!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Néhány rövid gondolat a holnapi meccshez:

kicsit kezd bennem olyan érzés lenni, mint anno 2004-ben.

A helyszín a Heinz Field. Csapatunk a PO-ért hajt, de zsinórban ott is jönnek a vereségek. Az ellenfél a bombaformában a mérkőzésre érkező, Brian Urlacher által vezérelt Chicago Bears.

Gyakorlatilag must win game nekünk.

...és akkor érkezik a Bus, és úgy borítja seggre a liga egyik legjobb védőjét, hogy az csak nyekken és a csapat nyer és aztán végig megy azon az úton aminek a végállomása a Ford Field, Detroit, XL . Super Bowl. 5 Lombardi.

Azt mondom, hogy most is van egy veterán a csapatban, aki talán ha észlelné, hogy ami akkor neki és a csapatnak volt Bettis az most ő, vagy neki kéne lenni....igen, egy bizonyos Ben Roethlisbergerre gondoltam.
Ha elkezdené minimalizálni az ordas f@szságait,akkor sok mindene benne lehetne még ebben a szezonban is.

Most azt nem mondom, hogyha a csapat holnap nyer a Pats ellen, akkor meg sem állunk a 7. Lombardiig, de adhat egy akkora löketet, hogy messzire juthatnánk.

Szóval csak annyit kérnék, kedves Ben Roethlisberger, hogy térjél észhez és állj a csapat élére,mint ahogy az az idősebb-mára már arany zakót viselő- úriember megtette, több mint 10 évvel ezelőtt, és mutasd meg Tomy fiúnak, hogy igen Foxboroughban is nagyon hideg van, de a Heinz Fielden idén nagyon meg fog fázni. 😊

GOO STEELERS!!!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gabi: egész pontosan PM 2. kupája szinte csak a def miatt volt, mer a mágus akkoriban már kettőt lapozott mindig a varázskönyvben...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Rudolf tortája
 twitter.com/Steelersdepot/status/1073779087452172289?s=19
Inkább nem mondok semmit mera jóizlés határvonalán bezony áttipegnék...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Conner újra edzett. 🙂
Gergőke
Igaz csak limitált volt...
Mennyi az esély a játékára?
ThundersNFL
Szerintem, ha egy minimális esély van rá, hogy játszon akkor játszani fog. Most nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ha egy kicsit is hadra fogható akkor ne játszon.

Viszont abban biztos vagyok, hogy Samuels és Ridley így is nagyobb szerepet kap majd, ahhoz képest, mint általában szoktak Conner mellett.
Gergőke
Csak többel ne kösse be...
Most jön rosszul nektek, hogy az utolsó 3-ból legalább kettőt hozni kellett volna akkor Conner pihenhetne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Conner újra edzett. 🙂
Gergőke
Igaz csak limitált volt...
Mennyi az esély a játékára?
ThundersNFL
Szerintem, ha egy minimális esély van rá, hogy játszon akkor játszani fog. Most nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ha egy kicsit is hadra fogható akkor ne játszon.

Viszont abban biztos vagyok, hogy Samuels és Ridley így is nagyobb szerepet kap majd, ahhoz képest, mint általában szoktak Conner mellett.

" class="embed">
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Conner újra edzett. 🙂
Gergőke
Igaz csak limitált volt...
Mennyi az esély a játékára?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018