Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Tehát 7. héten pihen egyet a Ravens, aztán 8.ban találkozunk, nem örülök ennek...ráadásul 12 meccs folyamatosan?
Annak azért örülnék ha dupla byeweek lenne, bár akkor meg a rájátszás előtt lenne rövidebb a pihenés, ha bejutunk. Mondjuk utolsó fordulóban egy tét nélküli Titans, akkor óriási mázli lenne ebből az ügyből.
Sifur
Most baszki úgy beszélsz, mint ha Ben számára a bye week utáni visszatérés annyira smooooooth szokott volna lenni.. 😊

Nincs tökéletes megoldás és nekem az nem a sport része, hogy egy hete nem edzett Titans ellen állunk ki. Meglátjuk mi lesz....van egy érzésem, hogy lesz itt COVID hónap januárban (mármint játék)
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Tehát 7. héten pihen egyet a Ravens, aztán 8.ban találkozunk, nem örülök ennek...ráadásul 12 meccs folyamatosan?
Annak azért örülnék ha dupla byeweek lenne, bár akkor meg a rájátszás előtt lenne rövidebb a pihenés, ha bejutunk. Mondjuk utolsó fordulóban egy tét nélküli Titans, akkor óriási mázli lenne ebből az ügyből.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
Az lett, amit gondoltam is, nem lehet edzés nélkül lejátszani egy ilyen meccset, ez veszélyes, sérülés és egyéb egészségügyi okból is.

Laci, ez vis maior....de nyilván mi is ezzel érveltünk, és ezért nem tették be a meccset már most a mi by weekünkbe. Azt azért látni kell viszont, hogy a bye week most az egyetlen olyan pont, amivel könnyen lehet kombinálni.
Klemó
Két dolog van bennem, de az egyiket @gedam már leírta, de mi van ha most lejátsszuk bye weeken, aztán újabb eset jön, vagy a 14. fordulóban lesz hasonló...akkor megkapja a "vétlen" csapat a W-t?
Másrészt viszont, most nem úgy készültünk, hogy bye week jön, ellenben beraknak egy meccset és jön egy Titans+Ravens+Cowboys idegenben...az finom lenne, ha már arról nem is beszélek, hogy 13 meccs bye week nélkül

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/steelers/photos/a.10150103322384905/10158997891354905/?type=3&source=48
több mint 3 éve
gedam 5 694
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
én is azt látom életszerűnek, hogy az utolsó forduló után legyen egy covid forduló. ráadásul egy titty-vasasnak lenne is tétje vszeg, szóval még forgatókönyvnek sem lesz rossz. ez a menetrend mozgatás be fog dőlni, amint más csapatok is a titánok sorsára jutnak.
gedam
Ez szép csak teszem azt benne van az is a pakliba h pl. a Titansnek 2 meccse marad el COVID miatt, akkor 2 db utolsó utáni forduló lesz?
empty taxi
igen
és annak a valószínűsége, hogy még több csapatot is érinteni fog a vírus miatti halasztás annyi, minthogy a falcons kikap 20+pontos vezetésről

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
én is azt látom életszerűnek, hogy az utolsó forduló után legyen egy covid forduló. ráadásul egy titty-vasasnak lenne is tétje vszeg, szóval még forgatókönyvnek sem lesz rossz. ez a menetrend mozgatás be fog dőlni, amint más csapatok is a titánok sorsára jutnak.
gedam
Ez szép csak teszem azt benne van az is a pakliba h pl. a Titansnek 2 meccse marad el COVID miatt, akkor 2 db utolsó utáni forduló lesz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gedam 5 694
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
én is azt látom életszerűnek, hogy az utolsó forduló után legyen egy covid forduló. ráadásul egy titty-vasasnak lenne is tétje vszeg, szóval még forgatókönyvnek sem lesz rossz. ez a menetrend mozgatás be fog dőlni, amint más csapatok is a titánok sorsára jutnak.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
Az lett, amit gondoltam is, nem lehet edzés nélkül lejátszani egy ilyen meccset, ez veszélyes, sérülés és egyéb egészségügyi okból is.

Laci, ez vis maior....de nyilván mi is ezzel érveltünk, és ezért nem tették be a meccset már most a mi by weekünkbe. Azt azért látni kell viszont, hogy a bye week most az egyetlen olyan pont, amivel könnyen lehet kombinálni.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
At this point, one POSSIBLE solution:

-Move Ravens-Steelers from Week 7 to Week 8. (They're both off Week 8 as of now.)

-Move Steelers-Titans to Week 7. (Titans currently off Week 7.)
Beki
Jah...mindkettő szar nekünk, mint ahogy írtam is. 7-8 Titans aztán Ravens, 7. heti Ravens aztán bye week helyett
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
Klaci79
At this point, one POSSIBLE solution:

-Move Ravens-Steelers from Week 7 to Week 8. (They're both off Week 8 as of now.)

-Move Steelers-Titans to Week 7. (Titans currently off Week 7.)
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hát ez kurvára nem jó nekünk...de szerintem "erőszakkal" nem módosíthatják, hogy a vétlen csapat tudja le értelmetlenül a bye week-et a 4. fordulóban, aztán meg 7-8 Titans-Ravens...

Azt sem tartom kizártnak, hogy megvárják mi lesz, aztán a PO előtt majd az elmaradt meccseket elkezdik lejátszani. Ha most a Titans 1 meccsét átmozgatják, akkor mi van, ha a hátralévő fordulókban is probléma lesz...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
S,viccel a borwnsnal jaccik immaron
xtaki
Micsoda?

Ja, nem lesz meccs a Titansel!
steelwolf
Most nem, no de vajon mikor pótolják?
Az Switzer lenne
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
S,viccel a borwnsnal jaccik immaron
xtaki
Micsoda?

Ja, nem lesz meccs a Titansel!
steelwolf
nem orulok neki, mi ezzel nem nyerunk semmit, ellenben veszitunk valoszinuleg egy bye week-et.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
S,viccel a borwnsnal jaccik immaron
xtaki
Micsoda?

Ja, nem lesz meccs a Titansel!
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
S,viccel a borwnsnal jaccik immaron
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Helmmel megbeszéltük jól a Hawks topikban, hogy többek között a Kansas City offense építési filozófiája egy Freak Build.

A felépítésénél tehát szándékosan túltöltenek tehetséggel egy adott egységet, ami egy nagyon magas standardot mindig üzembiztosan hozni tud. Az esetek döntő többségében ez önmagában elég a győzelemhez, egészen addig, ameddig egy kibalanszolt ellenfél nem tudja limitálni őket a saját szintjére, mert akkor a KC védelme már sebezhető.

A KC Off területuralásra, terület széthúzásra törekszik, nagyon sok sokoldalú játékossal, akiknek a labdát a kezébe adva splash playekkel lehet menni előre. Reid ezen még csavart egyet, Mahomes képességei adottak is hozzá, és sokkal több Russell Wilsonos kimozgást engedélyez neki tavalyhoz képest. Pat Mahomes ugyanis pontosan dob mozgásból is, a zsebrakéták pedig a nem teljesen pontos passzokat is befutják.

A passzjáték mellé egy egész korrekt, zónafutáson alapuló run-t is mellétettek, amin CEH csak javít a saját képességeivel.

A KC off egy dolgot nem szeret nagyon: az agresszív nyomásgyakorlást, az ütés-verést és az elkapók szoros őrizetét. Ezt a ligában kb három védelem tudja nekik elhozni, az egyikkel a Super Bowlt játszották, a másik sztem a tavalyi Pats a félelmetes secondary lockjuk miatt, a harmadik meg mi lehetünk (esetleg a Chargers, ha nem sérült éppen mindenki).

A KC defense azonban nem annyira középszerű, mint amennyire be van állítva a közhiedelemben, mert a frontjukban igenis vannak minőségi játékosok, Chris Jones pl sztem TOP3 all around interior player, és nem szabad elfelejteni, hogy a liga egyik, ha nem a legjobb secondary képzése is ott folyik (amit bármikor elfogadnék Pitt-ben), Nem csoda, hogy L'Jarius Sneedekből embert faragnak, mert ott létező fogalom a coaching.

Ahol sebezhetők, azok viszont a középső zónák, a LB-ek szintjén, mert oda már nem jutott erőforrás, a SB-on ezt Shanny majdnem kimaxolta. Spags viszont a rangadókra képes felpörgetni a védelmet is, szerintem a szezon előrehaladtával egyre jobban felkeményedtek és nélkülük nem lett volna Championship.

Ha saját magunkat nézem, akkor 10-ből max 3-szor tudjuk őket megverni, ami pont elég esély, több nem kell, csak 200%-on kell pörögni mindenkinek.

A kulcs az órakontroll (a Pats elég jól megoldotta ellenük a legtöbbször BB miatt, amikor nem sikerült, akkor mentek ők is a levesbe), a labdabirtoklás nyerése. Ehhez kell egy olyan színvonalú futójáték és rövidpasszos koncepció, amit legutóbb bemutattunk a Texans ellen. De ez nem elég, mert PM egy perc alatt is végig tud menni, ezért a DEF-től a folyamatos terror, a jó értelemben vett fájdalomokozás (Hill kedvét pl elég könnyű elvenni a játéktól, Kelce is kizökkenthető) elengedhetetlen, Mahomes körül kell folyton kellemetlenkedni. És nem ártanak a highlight játékok, ami nekünk megy, ligaszerte sztem nálunk van a legtöbb def playmaker (Heyward, Tuitt, Watt, Bush, Minkah, Haden, Hilton - mostanság Bud).

Én jelenleg egy dolgot nem látok magunkban D oldalon: a sec sebességét, ugyanis két másodpercig tartani kellene az elkapókat (én láttam javuló tendenciát azért a 3 meccs alatt, szóval dec-ig még van idő).

Off oldalon még kétséges számomra: a kiegyensúlyozottság, ami kb egy emberen múlik, őt pedig Ben Roethlisbergernek hívják.
Willie Parker
Ez rendben van, de mi idén nem játszunk a Chiefsel.
PO-ról meg egyelőre nem érdemes beszélni, mert addigra teljesen megváltozhatnak az erőviszonyok, sérülések, covid, stb miatt, másrészt... még az sem biztos hogy mindkét csapat bejut.

Ügyes gyerek ez a Mahomes, Reid meg faja edző, csak nekünk egyelőre a Harbaughékat kéne lenyomni. 😊
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Mit csináltatok idén Alualuval, hogy god modeban tolja 33 évesen (god modeban tolja 33 évesen)?

iktriad
Talán a sok alut idénre tudtuk ötvözni a megfelelő mennyiségű acéllal.
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Mit csináltatok idén Alualuval, hogy god modeban tolja 33 évesen (god modeban tolja 33 évesen)?

iktriad
Végy hozzá nagy adag Dunbar, csipetnyi csapattárs, leheletnyi ellenfél OL/OC tehetség (eddig), készen volnánk 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit csináltatok idén Alualuval, hogy god modeban tolja 33 évesen (god modeban tolja 33 évesen)?
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.
tenorx
tesön
 www.footballoutsiders.com/stats/nfl/team-efficiency/2020


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.
tenorx
Nem a csapatok fizetnek a jobb értékeléseket, inkább az ügynökök. Régen erről sokat ment a vita, minden héten kazalnyi f@szság ömlik ki onnan. Van előfizetésem, úgyhogy nem hallomásból beszélek róla...

Rosszul emlékeztem 49,7 Okorafor. Nyomást nem engedve....kb Móricka szint nálam. Úgyhogy befejeztem velük, de szíved joga. Még vitázni sem fogok róla, szerintem annyira gáz 40-50-60-100 dollárért...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.

Szerkesztette: tenorx
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Kedd a vége fuss el véle
Ez a tippem, 3. keddi foci lesz a történelemben...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Csak mondom, hogy a Giants a Macikkal és a 49-esekkel...a Broncos a Titans és a Buccs csapatával játszott. Mindenki ezek közül 3-0...akik nem az a 49esek és a Tampa....nem nevezném őket gyengének....persze igen a Bears ebből talán kakukktojás, és nyilván nem Kansas és Baltimore szint egyik sem, de nem a liga alja.
Klemó
Nemár 😀
A Macik kurva szarok attól, hogy 3-0.
A 49ers úgy verte bucira a Giantst (jobban, mint mi), hogy kb 10 kezdő hiányzott, köztük a QB, a D-fal lényegi része meg a WR-ek és Kittle 😀