Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Rudi egyébként a kezdő csütörtök
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
HoF meccsen kik lesznek a QB-k?
steelwolf
A kezdők keveset, Ben semmit.
Haskins-re nagyon kíváncsiak vagyunk, edzésen ugyanis lényegesen stabilabb az O teljesítménye vele, mint Rudival. (What a surprise!!!)
A Harris mögötti futóhelyzetet is ki kell alakítani, egyelőre lövésünk nincs, ki a 2.RB.
Érdekes lehet a C kérdése is, Green egyre magabiztosabban lehet kezdő, de Finney és JC, mindkettő elsősorban C csere(bár finnek elfér OG-ben is, de azért ez akkor is kevés tőlük), de a kettő együtt kissé luxus az 53-on.
Moore-Coward kettős a bal oldalon nagy szerepet fog kapni.

Védelemben hangostej szerepe lesz érdekes illetve a Buggs/Davis csata a NT 2. helyéért.
Abdullah Anderson mutat jó dolgokat az edzésen Chris Wormley-t már ismerjük, de Anderson érdekes lehet ezen a poszton.
Roche/Marsh között is elkezdődik a párharc, ez még érdekes lesz a 4.számú OLB posztért, illetve az UGIII/Buddy Johnson/Marcus Allen trió is az ILB 3 posztért. Itt még Bundage aki felhívhatja magára a figyelmet, mert edzésen már megtette.


CB-ben, különösen slot-ban pedig nagy küzdelmet várok az érintettek között. Ott Haden posztján kívül minden változhat. Bár az biztos, hogy Sutton valahova befér majd. Jelenleg RCB, de a posztján ott lehet Pierre, Layne, Denmark, Gilbert, Shakur Brown....NC-ben pedig van egy Brooks/Maulet versenyfutás.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Gondolom, Ben sokat nem fog még játszani, ha egyáltalán, A hátsó három QB biztosan játszik, gondolom, kíváncsiak Haskins-re nyomás alatt.

Remélem, az OL még azért nem tudott együtt letolni egy árva snap-et sem remélt kezdő felállásban, mert hosszabb a preseason-unk úgy gondlják van idő mindenre, és a HOF game-re az újakat akarják felhozni játékképes szintre.

A jövés-menés után ezt el tudom képzelni, meg tudom érteni, még olyan is kevés van, aki nem nullkilométeres nálunk, nemhogy a posztján. Ráadásul új az OL edző (mindkettő) és az OC, szóval van mihez szoknia mindenkinek. Reménykedem, ezt teszi egy szurkoló ilyentájt.

Banner visszatérése már tegnap meglátszott a futásblokkoláson. De vannak hírek, cikkek, olvasni, látnivaló hejj...csütörtök éjjel meg meccs!!!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HoF meccsen kik lesznek a QB-k?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Továbbra is komoly probléma az OL, mivel az amúgy sem túl erős egységben folyamatosak a sérülések.
A jó hír, hogy Zach Banner ma végre edzett, első alkalommal sérülése óta.
Okorafor sincs, ahogy Dotson sem tudott még edzeni. A kezdő OL edzéseken Moore-Coward-Green-Turner-Banner. Green nagy dicséreteket kap Alualutól. A 2. egység Collins-Finney-Hassenauer-Leglue-Green.
több mint 2 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
Reggio1914
Vicces, Keith Williams, a Ravens uj passzjatek szakembere ezen a nyaron nagy energiaval, aprolekos megkozelítessel latott munkahoz. O az elkapoknak nem tenisz, hanem futballabdakat dobal egyes gyakorlatok soran.

Ez egy otlet, amit kb hat honappal ezelott talalt ki. Williams szerint az otlet az, hogy dolgozzanak a fogo szemleletukon, a labda kezbehelyezesen, az ugyessegukon, a karjukkal es az ujjaikkal vegzett munkan. Amikor egy nagyobb targy erkezik hozzajuk, ugye a vevoknek szet kell tarniuk kezuket es az ujjaikat, hogy elkapjak.

- Valojaban furcsan ereztem magam, amikor ezt a koncepciot kigondoltam - mondta Williams kuncogva.

Az uj Ravens WR, Sammy Watkins aki Williamsszel sokat dolgozott egyutt a korabbi evekben a szezonon kivul. Arra a kerdesre, hogy ez milyen elonyokkel jar, Watkins viccelodve valaszolt: "Nem tudom; nem vagyok focista."
"I don't know; I'm not a soccer player." Ez vhol santit, mert legfokepp nem goalkeeper. 😄

Tanulsag: elobb utobb vki vhol rabukkan a reg bebizonyitott tenyre: sok elkapo (+TE) a gimiben, vagy a fosulin volt kosaras (is) es ha mar muszaj, elokerit vegre egy kosarlasztit...
RedFive
Ne adj isten egy basball labdát. 😅
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 266 — maci faszán vitézkötés
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
Reggio1914
Vicces, Keith Williams, a Ravens uj passzjatek szakembere ezen a nyaron nagy energiaval, aprolekos megkozelítessel latott munkahoz. O az elkapoknak nem tenisz, hanem futballabdakat dobal egyes gyakorlatok soran.

Ez egy otlet, amit kb hat honappal ezelott talalt ki. Williams szerint az otlet az, hogy dolgozzanak a fogo szemleletukon, a labda kezbehelyezesen, az ugyessegukon, a karjukkal es az ujjaikkal vegzett munkan. Amikor egy nagyobb targy erkezik hozzajuk, ugye a vevoknek szet kell tarniuk kezuket es az ujjaikat, hogy elkapjak.

- Valojaban furcsan ereztem magam, amikor ezt a koncepciot kigondoltam - mondta Williams kuncogva.

Az uj Ravens WR, Sammy Watkins aki Williamsszel sokat dolgozott egyutt a korabbi evekben a szezonon kivul. Arra a kerdesre, hogy ez milyen elonyokkel jar, Watkins viccelodve valaszolt: "Nem tudom; nem vagyok focista."
"I don't know; I'm not a soccer player." Ez vhol santit, mert legfokepp nem goalkeeper. 😄

Tanulsag: elobb utobb vki vhol rabukkan a reg bebizonyitott tenyre: sok elkapo (+TE) a gimiben, vagy a fosulin volt kosaras (is) es ha mar muszaj, elokerit vegre egy kosarlasztit...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az mindenesetre biztos, hogy a srác nagyon sokat dolgozik a fejlődés érdekében. Több mint 20 perccel edzés előtt kint van és gyakorol már a edzővel. Remélem valahogy levetkőzi ezt és szép időszakok jönnek...
Klaci79
Inkább meditálnia kellene...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Az mindenesetre biztos, hogy a srác nagyon sokat dolgozik a fejlődés érdekében. Több mint 20 perccel edzés előtt kint van és gyakorol már a edzővel. Remélem valahogy levetkőzi ezt és szép időszakok jönnek...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Sztem ha az előszezonban is ez lesz akkor szépen kikerül a keretből. Van ott fiatal aki megoldja, szerencsére elkapókkal jól állunk.
polamalu
Ez lenne a normális megoldás, de valakinek nagy lieblingje a fiú, vagy Tomlinéknak vagy Rőtlisnek, ezért kizártnak tartom.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Sztem ha az előszezonban is ez lesz akkor szépen kikerül a keretből. Van ott fiatal aki megoldja, szerencsére elkapókkal jól állunk.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Hearing the #Steelers are at least close to 100% vaccinated.

Would be #NFL’s first team.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
tenorx
Sörmen kapott 3 évre 27et, ne bohóckodjunk má, hogy bárki is aszitte, hogy ennyi lovettával végigmegy ez a szerződés, apropó s csak egy évvel fiatalabb mister Adderallnál, valamin CB2.....
sutianap
Nem kereste senki fizucsökkentési igénnyel, nem volt esélye visszautasítania azt. Anno ezt fájlalta is, hogy ajánlat nélkül vakoldalról elküldtük.

Szerintem visszahoztuk volna DecCastro után ennyiért, de ez innentől kezdve #veszettfejszevoltjogosan
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
tenorx
Sörmen kapott 3 évre 27et, ne bohóckodjunk má, hogy bárki is aszitte, hogy ennyi lovettával végigmegy ez a szerződés, apropó s csak egy évvel fiatalabb mister Adderallnál, valamin CB2.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszoly, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...
Klaci79
Nálunk nem kapott ajánlatot. Nem tárgyaltak vele csökkentésről sem.
Spy
Persze, maradt volna az eredeti szerződésében, nyilván a manager tömhette a fejét, hogy mennyivel többet kapna máshol...erre gondoltam.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszoly, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...
Klaci79
Nálunk nem kapott ajánlatot. Nem tárgyaltak vele csökkentésről sem.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszolt, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Eagles are giving former Steelers’ CB Steve Nelson a one-year deal worth up to $4.1 million with incentives, per source.
tenorx
Kár...
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Eagles are giving former Steelers’ CB Steve Nelson a one-year deal worth up to $4.1 million with incentives, per source.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Nem hiszek a csodákban, de ha Haskins bejönne, az sokat segítene abban, hogy pozitívan lássam a csapat elkövetkező pár évét.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A számok azt mutatják, hogy Ingram szerződése csupán 810K USD-t von el a cap-ből, mert mint kiderült, 4 voidable year van beépítve. (Ben szerződése után lehet ismerős, a szerződés lehetővé teszi a cap hit kiteregetését arra az időszakra is, amikor a játékos már nem áll szerződés alatt)
1.66MM az idei sapkahelye, nyilván kiszorít valakit a roster végéből pénzügyileg, azzal nettózva 810K USD az ár a sapkában. Érdekes vonulat. Ez elég all-in-t sejtet (amit szerintem tavaly kellett volna bemondani a tavalyi falemberekkel-nem a teljesítményük, hanem az érdemeik miatt)

Szóval, lehet, hogy még nem végeztünk a csapatépítéssel

BTW: Chucks limitált, Dotson szintén, Banner szintén, Tomlin szerint azért, mert az újakról szeretne képet kapni a HOF game-en, így őket próbálja képbe hozni a meccs előtt aka Haskins QB poszton. Azt súgják, lehet Harris sem játszik túl sokat.