Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Pickettet nagyon érdemes volt megnézni tegnap és újabb jó hír, hogy ma sem kapunk ki, sőt az O elképesztő szenvedését sem kell nézni. Aki ilyet szeretne látni, mert muszáj minden héten egy szenvedős offense-t néznie, csak a szokások miatt, az nézze meg a tegnapi Penn State-Illinois meccs, legalább hosszabbítását, ahol a hazai gárda lemásolta a Pittsburgh-i playhívást, csak ehhez egy még gyengébb QB-val rendelkezik.
Klaci79
Akkor most van itt az idő megegyezni vele a falak mögött a season ending migrén kérdésről?



Szerkesztette: Spy
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nem teljesen értem, hogy miért, de úgy néz ki, hogy Ingram trade blockon van.
tenorx
En "csak" azt olvastam, hogy sokan keresik es mi nem allunk ellen feltetlenul.

Teny ami teny, hogy az elso meccs ota igazan nem hallittam a nevet. No es lebet, hogy az is benne van, hogy kicsit tankoljunk mar 2022re. Meglatjuk.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem teljesen értem, hogy miért, de úgy néz ki, hogy Ingram trade blockon van.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Csak a bye week tudja feltartóztatni a győzelmi sorozatunkat, de az is csak ideiglenesen! 😎
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Pickettet nagyon érdemes volt megnézni tegnap és újabb jó hír, hogy ma sem kapunk ki, sőt az O elképesztő szenvedését sem kell nézni. Aki ilyet szeretne látni, mert muszáj minden héten egy szenvedős offense-t néznie, csak a szokások miatt, az nézze meg a tegnapi Penn State-Illinois meccs, legalább hosszabbítását, ahol a hazai gárda lemásolta a Pittsburgh-i playhívást, csak ehhez egy még gyengébb QB-val rendelkezik.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szombaton PITT-Clemson 3.30PM ET. Ha itt jól játszik Piciket, akkor nagyot villant.
Spy
Clemson ellen jól szokott menni...de ez a Clemson, most nem az, aki ellen ne lenne komoly esélye a Pitt-nek.
Ettől persze még mehet fel az ázsiója az biztos.
Klaci79
Én már szívesen látnám igazi nyomás alatt teljesíteni. Nem követen, nem tudom a Clemson D most milyen. De nézhetjük max leendő TE2-nket, Lucas Krull-t.
Spy
Akkor Piciket-nek dominálnia kell a Clemson D-t, hogy igazolja a tehetségét? Jól értem?
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szombaton PITT-Clemson 3.30PM ET. Ha itt jól játszik Piciket, akkor nagyot villant.
Spy
Clemson ellen jól szokott menni...de ez a Clemson, most nem az, aki ellen ne lenne komoly esélye a Pitt-nek.
Ettől persze még mehet fel az ázsiója az biztos.
Klaci79
Én már szívesen látnám igazi nyomás alatt teljesíteni. Nem követen, nem tudom a Clemson D most milyen. De nézhetjük max leendő TE2-nket, Lucas Krull-t.
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 504 — kheanton@gmail.com
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Pont tőled nem ezt vártam volna 😀
Inkább nézem még egy ideig a rozsdás hústornyot, mint keljen néznem egy Keenum szintű QB-t. Na mondjuk azt a 3 belső falembert viszont örömmel nézegetném Pittsburgh-be, és csak remélni tudom, hogy legalább majd Dotson eléri ezt a szintet 1-2 év múlva.
Arról már nem is beszélek, hogy bár eléggé figyelni szoktam a csapatokat, de a denveri játékosok közül bizony csak kamilláztam, hogy ki van a pályán időnként. Hiába a sérülések a másik oldalon, szart sem ér, amíg a 3 legjobb játékosa az offnse-nek pályán van.
Érdekes lesz jövő héten, ha lenne Tuitt, esélyünk is lenne, de nélküle ez baromi nehéz lesz, bár Bush és Schobert bizonyíthat.
Klaci79
Bryce Callahan-re rá kellene dobni egy offert, mert cornerben kutyák vagyunk. Gondolom nem drága most.
Willie Parker
A Witherspoon projekt kuka?
Egy snapet játszott kb. a Raiders ellen,ott jól meg is égették egy 60 yardos TD-vel,azóta nem hallottam róla..
JoeyPorter
A hivatalos magyarázat szerint azért nem játszik, mert nem lenne 1-2számú CB, utána viszont már inkább olyat tesznek be (Layne) aki jó spec-ben.
Tehát lehet az első sérülésig nem is fogjuk látni, pláne mert slotban nagy harc megy a sok kisember között.
Klaci79
Akkor most adtunk egy 5ik?! kört egy camp body ért? NICE!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Szombaton PITT-Clemson 3.30PM ET. Ha itt jól játszik Piciket, akkor nagyot villant.
Spy
Clemson ellen jól szokott menni...de ez a Clemson, most nem az, aki ellen ne lenne komoly esélye a Pitt-nek.
Ettől persze még mehet fel az ázsiója az biztos.
Klaci79
mióta, vótojan meccs úgy szétfújták Q1 14min. 0-20nál jöhettünk, nagyélményvót

bár ez hazai...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Pont tőled nem ezt vártam volna 😀
Inkább nézem még egy ideig a rozsdás hústornyot, mint keljen néznem egy Keenum szintű QB-t. Na mondjuk azt a 3 belső falembert viszont örömmel nézegetném Pittsburgh-be, és csak remélni tudom, hogy legalább majd Dotson eléri ezt a szintet 1-2 év múlva.
Arról már nem is beszélek, hogy bár eléggé figyelni szoktam a csapatokat, de a denveri játékosok közül bizony csak kamilláztam, hogy ki van a pályán időnként. Hiába a sérülések a másik oldalon, szart sem ér, amíg a 3 legjobb játékosa az offnse-nek pályán van.
Érdekes lesz jövő héten, ha lenne Tuitt, esélyünk is lenne, de nélküle ez baromi nehéz lesz, bár Bush és Schobert bizonyíthat.
Klaci79
Bryce Callahan-re rá kellene dobni egy offert, mert cornerben kutyák vagyunk. Gondolom nem drága most.
Willie Parker
A Witherspoon projekt kuka?
Egy snapet játszott kb. a Raiders ellen,ott jól meg is égették egy 60 yardos TD-vel,azóta nem hallottam róla..
JoeyPorter
A hivatalos magyarázat szerint azért nem játszik, mert nem lenne 1-2számú CB, utána viszont már inkább olyat tesznek be (Layne) aki jó spec-ben.
Tehát lehet az első sérülésig nem is fogjuk látni, pláne mert slotban nagy harc megy a sok kisember között.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Szombaton PITT-Clemson 3.30PM ET. Ha itt jól játszik Piciket, akkor nagyot villant.
Spy
Clemson ellen jól szokott menni...de ez a Clemson, most nem az, aki ellen ne lenne komoly esélye a Pitt-nek.
Ettől persze még mehet fel az ázsiója az biztos.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Pont tőled nem ezt vártam volna 😀
Inkább nézem még egy ideig a rozsdás hústornyot, mint keljen néznem egy Keenum szintű QB-t. Na mondjuk azt a 3 belső falembert viszont örömmel nézegetném Pittsburgh-be, és csak remélni tudom, hogy legalább majd Dotson eléri ezt a szintet 1-2 év múlva.
Arról már nem is beszélek, hogy bár eléggé figyelni szoktam a csapatokat, de a denveri játékosok közül bizony csak kamilláztam, hogy ki van a pályán időnként. Hiába a sérülések a másik oldalon, szart sem ér, amíg a 3 legjobb játékosa az offnse-nek pályán van.
Érdekes lesz jövő héten, ha lenne Tuitt, esélyünk is lenne, de nélküle ez baromi nehéz lesz, bár Bush és Schobert bizonyíthat.
Klaci79
Bryce Callahan-re rá kellene dobni egy offert, mert cornerben kutyák vagyunk. Gondolom nem drága most.
Willie Parker
A Witherspoon projekt kuka?
Egy snapet játszott kb. a Raiders ellen,ott jól meg is égették egy 60 yardos TD-vel,azóta nem hallottam róla..

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szombaton PITT-Clemson 3.30PM ET. Ha itt jól játszik Piciket, akkor nagyot villant.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Pont tőled nem ezt vártam volna 😀
Inkább nézem még egy ideig a rozsdás hústornyot, mint keljen néznem egy Keenum szintű QB-t. Na mondjuk azt a 3 belső falembert viszont örömmel nézegetném Pittsburgh-be, és csak remélni tudom, hogy legalább majd Dotson eléri ezt a szintet 1-2 év múlva.
Arról már nem is beszélek, hogy bár eléggé figyelni szoktam a csapatokat, de a denveri játékosok közül bizony csak kamilláztam, hogy ki van a pályán időnként. Hiába a sérülések a másik oldalon, szart sem ér, amíg a 3 legjobb játékosa az offnse-nek pályán van.
Érdekes lesz jövő héten, ha lenne Tuitt, esélyünk is lenne, de nélküle ez baromi nehéz lesz, bár Bush és Schobert bizonyíthat.
Klaci79
Bryce Callahan-re rá kellene dobni egy offert, mert cornerben kutyák vagyunk. Gondolom nem drága most.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Pont tőled nem ezt vártam volna 😀
Inkább nézem még egy ideig a rozsdás hústornyot, mint keljen néznem egy Keenum szintű QB-t. Na mondjuk azt a 3 belső falembert viszont örömmel nézegetném Pittsburgh-be, és csak remélni tudom, hogy legalább majd Dotson eléri ezt a szintet 1-2 év múlva.
Arról már nem is beszélek, hogy bár eléggé figyelni szoktam a csapatokat, de a denveri játékosok közül bizony csak kamilláztam, hogy ki van a pályán időnként. Hiába a sérülések a másik oldalon, szart sem ér, amíg a 3 legjobb játékosa az offnse-nek pályán van.
Érdekes lesz jövő héten, ha lenne Tuitt, esélyünk is lenne, de nélküle ez baromi nehéz lesz, bár Bush és Schobert bizonyíthat.
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 504 — kheanton@gmail.com
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Azért ezt ne csináljuk már túl plz. 199 yard 21/33. Erre nem vagyok irigy.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
Klemó
Hát olyan #O fal mögött még én is eldobálgatnék 🤣🤣
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Hát ha csak Keenum nálunk játszana.... 😀
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Moore sérülése segít abban a döntésben, hogy hogy legyen a tackle felosztás és az is, hogy nem árt megnézni Okorafort ott is. Én ennek örülök, mert szerintem Moore-nek nem árt egy kicsit a pályán kívül szemlélődni és tanulni, épülni, másrészt Banner ha azt hozza, amit már 1 éve várunk nagyon, és Okorafor nem esik vissza most LT-ben, akkor sokat nyerhetünk Én azt gondolom.
Klemó
Úgy olvastam, Moore visszatért a pályára. Nem tudni ugyan, milyen minőségben, hivatalos sérültlista híján. De nincs lefutva az OT poszt.
Spy
Én igazából Bannerre vagyok kíváncsi akárhol is vetik be. Két éve halljuk, hogy milyen jó lesz, de az ACL miatt 1 mérkőzésen sem láttuk. Érdekes lesz, nagyon várom.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Moore sérülése segít abban a döntésben, hogy hogy legyen a tackle felosztás és az is, hogy nem árt megnézni Okorafort ott is. Én ennek örülök, mert szerintem Moore-nek nem árt egy kicsit a pályán kívül szemlélődni és tanulni, épülni, másrészt Banner ha azt hozza, amit már 1 éve várunk nagyon, és Okorafor nem esik vissza most LT-ben, akkor sokat nyerhetünk Én azt gondolom.
Klemó
Úgy olvastam, Moore visszatért a pályára. Nem tudni ugyan, milyen minőségben, hivatalos sérültlista híján. De nincs lefutva az OT poszt.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Moore sérülése segít abban a döntésben, hogy hogy legyen a tackle felosztás és az is, hogy nem árt megnézni Okorafort ott is. Én ennek örülök, mert szerintem Moore-nek nem árt egy kicsit a pályán kívül szemlélődni és tanulni, épülni, másrészt Banner ha azt hozza, amit már 1 éve várunk nagyon, és Okorafor nem esik vissza most LT-ben, akkor sokat nyerhetünk Én azt gondolom.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Tuitt marad IR-en, szépen javul, de még nincs időpont a visszatérésére.
Tomlin nagyon felháborodott, hogy egy szerinte (és egyébként valóban) látványos elkapás miatt megállították a zebrák a meccset 3 mp-el a vége előtt, segítve a Sea-t, hogy fg-t tudjanak rúgni.
(személyes véleményem, hogy 1 mp-el a vége előtt egyébként is megcsinálták a spike-ot, de inkább azon kellene háborogni, hogy miképpen engedhettünk egy ilyen szélső elkapást 10 mp-el a vége előtt....egyébként a fumble szerintp volt, itt tényleg nem volt szerencsénk, mert 2 fumble is visszament a vendégekhez)
Jövő héten már Banner lesz az RT, úgyhogy Okorafor megy vissza LT-be...nem tudom, hogy ez jó e, de ez van.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Már így is gondunk van a D-ben, hogy a DL-ből kiesett két kezdő.

A Butler D láthatóan omlik ha nincs nyomás, illetve rengeteg splash playt adunk az ellenfélnek és még rengeteg benne is marad. Ha Wilson dobált volna vasárnap szemernyi esélyünk nem lett volna.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Ebből is látszik, ha nincs passrush, egy borzalmas gyenge védelmünk lenne, tele rossz kommunikációval

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Jah és volt "civil a pályán jelenet is

Spy
Néztem is, hogy ha ilyen könnyen átfut a védőfalunkon, akkor Balázs helyett kipróbálhatnánk.