Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rogerst most kellene megszereznunk. Hogy legalabb elvezetes legyen a jovo evi meccseket nezni. Es meg tudnank, mi hianyzik pontosan. Hogy nyero csapat legyunk.

Ha mar a qb kerdes le lenne tudva. Es nem haskins vagy rudi szakertelmevel, vagy hogy most mar mennyire at tudnak venni a stafeta botot. Stb.

Inkabb neznek vegig egy gyengebb evet ugy, hogy legalabb a qb poszt le lenne tudva. Mint meg egyet ugy, ahogy kellett ben nelkul, vagy bennel iden.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
És Dulac-nak nyilatkozott arról, hogy a D playhívás Tomliné volt. Ezt még mindig nem értem, mert ott áll a pali a pálya szélén papírok és látványos irányítás nélkül, tehát vagy képes Tomlin valami 3.típusú kommunikációra vagy előre látja milyen hogyan alakul a mérkőzés.
Ez esetben viszont komoly gond, hogy továbbra is ezt a szar védekezést láthatjuk (nem a passrush-ra gondolok, hanem a zóna/emberfogás dilemmára). Még mindig azt tartom a legnagyobb gondnak, hogy nincs megfelelő személyzet erre a zónázásra, mert olyan embereket draftolunk, akik emberezésben lennének jók.

Úgyhogy Teryl Austin lesz a befutó, vagyis sok változást nem látok, csak talán annyi lehet, hogy ő jobban képviseli majd a secondary érdekeket, míg Butlernél inkább a LB sor lehetett a fontos. Igaz ez nem jött sajnos be túlzottan, de azért reméljük Bush visszatalál a helyes útra, különben azonnal megint korán kell egy ILB-t draftolni.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 391 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stílusosan egy Bengals meccs közben kell. Hiába Lynch pèldája ragadós 😛
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Na de ki jöhet a helyére?
Fangio, Zimmer már kifelé mennek vagy vmi fiatal szaki?
steelwolf
Austin, Tomlin mellett azért nehezen tudnék elképzeni egy karateres DC-t, pedig jó lenne
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Na de ki jöhet a helyére?
Fangio, Zimmer már kifelé mennek vagy vmi fiatal szaki?
steelwolf
Dann Quinn 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na de ki jöhet a helyére?
Fangio, Zimmer már kifelé mennek vagy vmi fiatal szaki?
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
359 sack Butler alatt (ez rekord), voltak szép pillanatok az érthetetlen hívások mellett, de azt fogjuk Tomilnra 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Hát visszavonult???
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Közben Butler bejelentette a FO-nak visszavonulását!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pittsburgh Steelers defensive coordinator Keith Butler has informed the team he will retire, sources told NFL Network's Tom Pelissero.

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144


Ben eletutja, hogy ne csak tul elfogultak legyunk. Persze negativak se.

Es olyan aprosagok elofordulnak, mint hogy a sajat feleseged feljelent hogy akar megeroszakoltad. Es akkor nem beszelhetunk meg arrol, hogy a hiressegeknel ugyanez konnyu es gyors hirnevet es penzt is erhet.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
polamalu
Persze, hogy jobbos, a takkernénik fogják fordítva. 😀
kishaszi
😀
polamalu
Mindenki jobbkezesnek születik, és ezen csak a legnagyobb egyéniségek képesek változtatni.

😊
bcsarli
A kétbalkezesek? 😀
Reggio1914
A zsenik 😀

több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
polamalu
Persze, hogy jobbos, a takkernénik fogják fordítva. 😀
kishaszi
😀
polamalu
Mindenki jobbkezesnek születik, és ezen csak a legnagyobb egyéniségek képesek változtatni.

😊
bcsarli
A kétbalkezesek? 😀
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
polamalu
Persze, hogy jobbos, a takkernénik fogják fordítva. 😀
kishaszi
😀
polamalu
Mindenki jobbkezesnek születik, és ezen csak a legnagyobb egyéniségek képesek változtatni.

😊

több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
polamalu
Persze, hogy jobbos, a takkernénik fogják fordítva. 😀
kishaszi
😀
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
polamalu
Persze, hogy jobbos, a takkernénik fogják fordítva. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél
kishaszi
Warrior QR edge pro. Egy válogatott hokisé volt az egyik, Egy légiósé a másik. 😀 De van Sherwood is, de az jobbos. Azt valami Tokaji Viktor nevű játékos használta az utolsó meccsén. Szülinapomra kaptam tőle a 40-re. Mondjuk az jobbkezes....
😀
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
polamalu
XD Egen , van aki asziszi vapor XXX 1,5x jobb az XX-nél

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀
kishaszi
Háááát, ebben megoszlanak a vélemények. Próbáltam már a legdrágább csúcsütővel is. Van vagy 2-3 a tarsolyomban, de azzal sem tudok jobban 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Egy Hollo tisztelgo bucsuja BB-tol 👏


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
polamalu
Az ütő a lényeg. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀
kishaszi
Az sem rossz, de mire használnád koriban a füvön?????
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Chris Kuntz LS aláírt újabb 1 évre.
Klaci79
..basz...Kunitzot olvastam 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nekem Juju nem volt a kedvencem a hülyeségei miatt, de ezzel a hozzáállással, hogy mindenképpen segíteni akart a PO-ra és el is követett mindent, hogy játszhasson ez tiszteletet érdemlő. Ha olcsóért marad ám legyen. 😊
Jól láttam, Ebron UFA? Maradhat Szokol? 😀
Reggio1914
Az a fasz, aki Freiermuth és Gentry mellé visszahozza ezt a gyökeret, az egy fasz.

Gentry amúgy akkora király, hogy hatalmas! Tight end buzi vagyok bevallottan, minden játékban külön nézem őket és megkockáztatom, hogy erősebbek vagyunk most, mint Miller idejében, pedig ez nagy szó!

Gentry hogy neki ment a Csífsz ellen a legvégén 3 védőnek, csak hogy meglegyen Lőcsnek a harmadik TD!
Szokol
Pont igen, nekem is ez megmaradt, hogy látta, hogy lehetetlen, de teljes erővel odament, hátha átszakad valami ín, törik a csont. Nagyon szidtam a picket anno, de a csávó azóta felszedett vagy 20 kiló izmot magára terminátor üzemmódra kapcsolt és közben pedig év végén azt is láttuk, hogy neki odadobni a lasztit 7-8 yardra nagyon nem hülyeség, mert egy ember biztosan nem állítja meg. Szóval nagyon várom azt, hogy miként fogjuk majd használni ezt a tandemet meg Harrist is jobban.
Klemó
Harrisnél inkább a jobban és kevesebbet kombóra mennék rá.
Látom a tendenciát,hogy a legtöbb csapat próbálja kizsigerelni futóit, csak ennek az lesz a vége,hogy úgy fog járni mint a CMC,Henry,Barkley trió,hogy csak a legnagyobb neveket említsem.
JoeyPorter
Vagy mint anno nálunk Bell. Jó, kizsigerelésről talán nem beszélnék, de azért volt olyan drive, amikor a kb. 12 hívásból 10 futás volt vele.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nekem Juju nem volt a kedvencem a hülyeségei miatt, de ezzel a hozzáállással, hogy mindenképpen segíteni akart a PO-ra és el is követett mindent, hogy játszhasson ez tiszteletet érdemlő. Ha olcsóért marad ám legyen. 😊
Jól láttam, Ebron UFA? Maradhat Szokol? 😀
Reggio1914
Az a fasz, aki Freiermuth és Gentry mellé visszahozza ezt a gyökeret, az egy fasz.

Gentry amúgy akkora király, hogy hatalmas! Tight end buzi vagyok bevallottan, minden játékban külön nézem őket és megkockáztatom, hogy erősebbek vagyunk most, mint Miller idejében, pedig ez nagy szó!

Gentry hogy neki ment a Csífsz ellen a legvégén 3 védőnek, csak hogy meglegyen Lőcsnek a harmadik TD!
Szokol
Pont igen, nekem is ez megmaradt, hogy látta, hogy lehetetlen, de teljes erővel odament, hátha átszakad valami ín, törik a csont. Nagyon szidtam a picket anno, de a csávó azóta felszedett vagy 20 kiló izmot magára terminátor üzemmódra kapcsolt és közben pedig év végén azt is láttuk, hogy neki odadobni a lasztit 7-8 yardra nagyon nem hülyeség, mert egy ember biztosan nem állítja meg. Szóval nagyon várom azt, hogy miként fogjuk majd használni ezt a tandemet meg Harrist is jobban.
Klemó
Harrisnél inkább a jobban és kevesebbet kombóra mennék rá.
Látom a tendenciát,hogy a legtöbb csapat próbálja kizsigerelni futóit, csak ennek az lesz a vége,hogy úgy fog járni mint a CMC,Henry,Barkley trió,hogy csak a legnagyobb neveket említsem.