Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
gedam 5 692
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
bengals túlértékelt, ráadásul burrownál tulajdonképp most jön a visszaesős 2. év, pats teljesen félremenedzselt csapat, brownsnál nem lesz sir masszőr. ha a háromból kettőt nem hoztok akkor tényleg nagy a baj.
gedam
Ikszde
Wyatt
mondjuk a vasas
meg nem hozta el bakert, ami nagy hiba, de majd év közben valamikor.
az én meglátásaim nem számokra, statisztikákra épülnek, nekem a véremben van a játék, ez a sziauram-analitika.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
Sosem egyszerű, ezért NFL.

Akkor most megint kezdjük a szokásos szezon eleji :

"na idén biztos nem lesz pozitiv mérleg /ezzel a kerettel max 6 W-t várhatunk / harmadik helyért fogunk menni a northban / ilyen sorsolással esélyünk sincs rájátszásra / leggyengébb roster a csoportban..." című önsajnálatot? 😊
Jan
Tőlem ilyet sosem olvashattál... Megjegyzem most a pozitív szezon sokadrangú, a fontos, hogy Picike és a Kanadai mutassanak életjeleket!
Szokol
Azért ez nem az nb1, hogy az eredmény nem fontos, csak a mutatott játék. 😊
Én (többek között) azért szeretem ezt a csapatot, mert amióta nézem, nem volt tankolás, alibizés, elengedett szezon, meg ilyesmik, hanem minden körülmények között csak a győzelem, és akik fel tudnak menni a pályára, azoknak kell nyerni. Ilyen szempontból mindegy, hogy Big Ben irányít, Rudi, Hodges, vagy Pickett. Aki fent van, attól várják el hogy nyerjen, és szerintem ez nagyon helyes.

Hogy milyen lesz a mérlegünk, majd kialakul, sokminden történhet szezon közben, én előzetesen azt várom hogy a csoport 1-2 helyért fogunk menni.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
Sosem egyszerű, ezért NFL.

Akkor most megint kezdjük a szokásos szezon eleji :

"na idén biztos nem lesz pozitiv mérleg /ezzel a kerettel max 6 W-t várhatunk / harmadik helyért fogunk menni a northban / ilyen sorsolással esélyünk sincs rájátszásra / leggyengébb roster a csoportban..." című önsajnálatot? 😊
Jan
Tőlem ilyet sosem olvashattál... Megjegyzem most a pozitív szezon sokadrangú, a fontos, hogy Picike és a Kanadai mutassanak életjeleket!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
bengals túlértékelt, ráadásul burrownál tulajdonképp most jön a visszaesős 2. év, pats teljesen félremenedzselt csapat, brownsnál nem lesz sir masszőr. ha a háromból kettőt nem hoztok akkor tényleg nagy a baj.
gedam
Ikszde

több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
Sosem egyszerű, ezért NFL.

Akkor most megint kezdjük a szokásos szezon eleji :

"na idén biztos nem lesz pozitiv mérleg /ezzel a kerettel max 6 W-t várhatunk / harmadik helyért fogunk menni a northban / ilyen sorsolással esélyünk sincs rájátszásra / leggyengébb roster a csoportban..." című önsajnálatot? 😊
több mint 1 éve
gedam 5 692
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
Szokol
bengals túlértékelt, ráadásul burrownál tulajdonképp most jön a visszaesős 2. év, pats teljesen félremenedzselt csapat, brownsnál nem lesz sir masszőr. ha a háromból kettőt nem hoztok akkor tényleg nagy a baj.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
tenorx
Nem egyszerű: lazán benne van, hogy 3 zakóval indítunk és a pihenőig is csak 1-2 győzelmet szedünk össze.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.thescore.com/nfl/news/2357550/roethlisberger-offers-to-help-pickett-in-transition-to-nfl
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
Klaci79
...nagyon így van, könnyû Boeingisztán nemzeti csapatának 😊

Helmut the Dystopian Ride
Ez vmi marhaszallito, hogy nincs rajta ablak? 😛
ulpianus
ja bocs rossz gépet tettem be, ezzel csak a felszerelés utazik, meg aki rossz volt.
A csapat gépe nagyobb. 😀
Helmut the Dystopian Ride
Ezt a gépet Earl Thomas miatt állítottátok hadrendbe. Van rajta pánik - és gumiszoba, a nyomkövetőket leárnyékolja, a WC-ben pedig rágóautomata is található Pete Carroll saját márkájával.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
Klaci79
...nagyon így van, könnyû Boeingisztán nemzeti csapatának 😊

Helmut the Dystopian Ride
Ez vmi marhaszallito, hogy nincs rajta ablak? 😛
ulpianus
ja bocs rossz gépet tettem be, ezzel csak a felszerelés utazik, meg aki rossz volt.
A csapat gépe nagyobb. 😀
Helmut the Dystopian Ride
aszittem belülrül vetítik ki a valóságot...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
Klaci79
...nagyon így van, könnyû Boeingisztán nemzeti csapatának 😊

Helmut the Dystopian Ride
Ez vmi marhaszallito, hogy nincs rajta ablak? 😛
ulpianus
ja bocs rossz gépet tettem be, ezzel csak a felszerelés utazik, meg aki rossz volt.
A csapat gépe nagyobb. 😀
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
Klaci79
...nagyon így van, könnyû Boeingisztán nemzeti csapatának 😊

Helmut the Dystopian Ride
Ez vmi marhaszallito, hogy nincs rajta ablak? 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
Klaci79
...nagyon így van, könnyû Boeingisztán nemzeti csapatának 😊
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 191
Van egy érdekes elemzés Pickett fumble-jei kapcsán a depo.com-on. Erről még ugyanis nem beszéltünk (talán), de Pickett karrierje kapcsán a rövid karja mellett ez volt a másik nagy negatívum, amiről folyamatosan beszéltek. 38 fumbli ugyanis brutál sok valóban.

Az elemzés során látszik, hogy sok fumbli nem az ő hibája, de azért jócskán akad olyan, ami bizony igen. Meggyőződésem, hogy ez lesz a legnagyobb kihívás neki a nagyok között, mert évi 10-et egyszerűen nem szedhet össze. Ami viszont jó jel, hogy 2021-ben ez a szám 6-ra redukálódott, ami még mindig sok, de ebből a 2 strip sacken kívül 2 írható tényleg az ő számlájára, ami azért összességében fejlődést tükröz.

Node az NFL az NFL....
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The #Steelers are bringing in Doug Whaley this week for a second interview for their GM job
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
jó helyre kell születni 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
tenorx
És még csak időzónát sem kell váltani 🙂
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan


Mi fogjuk a legkevesebbet utazni a következő szezonban.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
The #Steelers will have a second round of interviews for their vacant GM job. Among those who have been scheduled are the #Titans’ Ryan Cowden and the #Buccaneers’ John Spytek
Beki
@steelers
GM Kevin Colbert just said he recommended
@Eagles
Director of Personnel Andy Weidl #FlyEaglesFly
Razi
Elvileg most léptettük feljebb, nehogy elvigyétek, de vszeg így sem ússzuk meg 😛 nagyon sokat jelent nálunk a személye.
dande
Feljebb?

 theeagleswire.usatoday.com/2022/05/04/eagles-fire-casey-weidl-nfl-news-andy-weidl-pittsburgh-steelers-general-manager-job/

Igen ez eléggé fenn van?!😊
Razi
Akkor lehet èn èrtettem fèlre valamit tegnap, az arról szólt, (ez volt a pikantèriája) hogy azèrt tettèk ki az egyik Weidlt, hogy a másikat helyère lèptetve megakadályozzák a távozását. De akkor lehet hülyeséget èrtettem ès pont azèrt teszik ki mert Andy Steelers GM lesz ès a tesón keresztül ne legyen véletlenül se kapcsolat a kèt szervezet között 😀 🤪😉
dande
Andy Weidl nálunk jó pár éve Vice President of Player Personnal szerepkört tölt be, nem volt semmiféle előléptetés, dande félreértette.

Annyi történt, hogy az alacsonyabb pozícióban dolgozó testvére ki lett rúgva és a helyi sportbulvár különítmény rögtön levonta belőle azt a következtetést, hogy akkor bizony Andy már biztos ki lett nevezve Steelers GM-nek és ez valami fura mesterterv, hogy a tesót is vigye magával. Semmi értelme a sztorinak 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
The #Steelers will have a second round of interviews for their vacant GM job. Among those who have been scheduled are the #Titans’ Ryan Cowden and the #Buccaneers’ John Spytek
Beki
@steelers
GM Kevin Colbert just said he recommended
@Eagles
Director of Personnel Andy Weidl #FlyEaglesFly
Razi
Elvileg most léptettük feljebb, nehogy elvigyétek, de vszeg így sem ússzuk meg 😛 nagyon sokat jelent nálunk a személye.
dande
Feljebb?

 theeagleswire.usatoday.com/2022/05/04/eagles-fire-casey-weidl-nfl-news-andy-weidl-pittsburgh-steelers-general-manager-job/

Igen ez eléggé fenn van?!😊
Razi
Akkor lehet èn èrtettem fèlre valamit tegnap, az arról szólt, (ez volt a pikantèriája) hogy azèrt tettèk ki az egyik Weidlt, hogy a másikat helyère lèptetve megakadályozzák a távozását. De akkor lehet hülyeséget èrtettem ès pont azèrt teszik ki mert Andy Steelers GM lesz ès a tesón keresztül ne legyen véletlenül se kapcsolat a kèt szervezet között 😀 🤪😉
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 503 — kheanton@gmail.com
The #Steelers will have a second round of interviews for their vacant GM job. Among those who have been scheduled are the #Titans’ Ryan Cowden and the #Buccaneers’ John Spytek
Beki
@steelers
GM Kevin Colbert just said he recommended
@Eagles
Director of Personnel Andy Weidl #FlyEaglesFly
Razi
Elvileg most léptettük feljebb, nehogy elvigyétek, de vszeg így sem ússzuk meg 😛 nagyon sokat jelent nálunk a személye.
dande
Feljebb?

 theeagleswire.usatoday.com/2022/05/04/eagles-fire-casey-weidl-nfl-news-andy-weidl-pittsburgh-steelers-general-manager-job/

Igen ez eléggé fenn van?!😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Annyit még róla, hogy arról szóltak a hírek, hogy off the field problémás. De ez tudtommal nem igaz. Kettő incidense volt, de mind a kettő a meccsen (persze no, ott pályán, illetve részben pályán kívül). Már előre látom, hogy a legjobb CB-re rárakjuk és ő kiállíttatja...onnantól jöhetnek a többiek... 😀
Klemó
Az elkapó húzásaink azért nem szoktak egyszerű esetek lenni, lásd Martavis Bryant.

Az utolsó három meg kifejezetten hajlamos elszállni magától, mint DJ, Claypool és most Pickens. Juju szerintem inkább gyerekes, mint balhés, persze az sem mindig könnyen kezelhető.

Szóval Séf Bácsinak lesz dolga.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
The #Steelers will have a second round of interviews for their vacant GM job. Among those who have been scheduled are the #Titans’ Ryan Cowden and the #Buccaneers’ John Spytek
Beki
@steelers
GM Kevin Colbert just said he recommended
@Eagles
Director of Personnel Andy Weidl #FlyEaglesFly
Razi
Elvileg most léptettük feljebb, nehogy elvigyétek, de vszeg így sem ússzuk meg 😛 nagyon sokat jelent nálunk a személye.
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 503 — kheanton@gmail.com
The #Steelers will have a second round of interviews for their vacant GM job. Among those who have been scheduled are the #Titans’ Ryan Cowden and the #Buccaneers’ John Spytek
Beki
@steelers
GM Kevin Colbert just said he recommended
@Eagles
Director of Personnel Andy Weidl #FlyEaglesFly

Szerkesztette: Razi