Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyűlölni azért nem gyűlölök senkit még titeket vagy a hollókat sem.Természetesen némi unszimpátia van de azzal nincs is gond sztem ha ez egy egészséges rivalizálás. Nyilván azokon a meccseken mikot a PO-ban találkoztunk téptem hajamat (Burrfict féle balhé előttte kezünkben volt a meccs) meg kb 1000 fokon égtem én is. Tavalyig nagyon vártam arra az első bizonyos PO győzelemre hosszú idő után ez meglett. Remélem idén még követi pár. Abban meg reménykedem csak ti sem gyűlöltök minket a szó hétköznapi értelmében.

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Kedves tőled...de ahogy elnéztem tegnap Burrow-t, nektek nem a mi győzelmünk kell, hanem csak a sajátjaitok. Idén megint ott van a SB esély és igazából erősen felértékelődött az az első heti győzelmünk, amit fogalmam sincs honnan hoztunk össze ellenetek 😀
Klaci79
Egy dolog biztos abban még nagyon benne volt talán a D kívül minden csapategységünk illetve talán ott még titeket sem súlytottak annyira a sérülések. Szegény Joe-n ott még nagyon érződött a sérülés amit összeszedett korábban.

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Jójó mea culpa 😀😀

Egyszer írnék pozitívat Steelers játékosról, az se megy😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Azért túlzásba ne essünk, csak a Ravens ellen tudok pozitív érzéseket táplálni irányotokba 😀

De hogy őszinte legyek, közel sem érződik az ami Burfict/Juju/AB idejében volt

Ez a Steelers ha PO esélyes lenne se kifejezetten unszimpatikus, és kifejezetten szimpatikus Pickens is.
(Bár amit eddig láttam belőle inkább egy Carr típusú plafon lehet benne ami nem rossz, de kell hozzá egy elit csapat. De ez csak laikus vélemény)
Miknar
Carr a büdös életben nem lesz olyan jó elkapó, mint Pickens lehet, az ő plafonja sokkal magasabban van.
De szerintem te Kenny Pickett-re gondolsz, őt össze lehet hasonlítani Carr-ral, bár abban sosem voltam jó, hogy egy játékosról plafonokat írjak, főleg Josh Allen után 😀
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Azért túlzásba ne essünk, csak a Ravens ellen tudok pozitív érzéseket táplálni irányotokba 😀

De hogy őszinte legyek, közel sem érződik az ami Burfict/Juju/AB idejében volt

Ez a Steelers ha PO esélyes lenne se kifejezetten unszimpatikus, és kifejezetten szimpatikus Pickens is.
(Bár amit eddig láttam belőle inkább egy Carr típusú plafon lehet benne ami nem rossz, de kell hozzá egy elit csapat. De ez csak laikus vélemény)
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
A mindennapokban ki építgeti vajon Picikét?

Tomlinból nem nézem ki, hogy órákig elemezget vele a videószobában.

Canada biztosan leül, de az eddigi megnyilvánulásai alapján nem csak gyakorlatban, hanem elméletben sem tűnik zseninek.

Sullivan qb coach eddigi pályafutása alapján megint erős tipp lenne..

Corley ass qb coach pályafutása sem veretes.

De akkor ki lehet a megfejtés? Mert előzetesen nem láttuk, hogy a stáb fel tud építeni egy újonc irányítót, Picike viszont hétről-hétre fejlődik a játék elméleti részében, gyorsul fejben és a release-e is mintha gyorsabb lenne. Igaz, a pontossága nem javul.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Fura ez a passz chart, mert esküdni mertem volna, hogy nem volt ennyi középre és azért rájöttem, hogy mi a "trükk". Legtöbb esetben ezek a LOS körüli zöld pötyik check down passzok és nem designed play-ek. Én a slant-ek használatát keveslem. Ezzel szinte nem operálunk, miközben egy Pickens, egy Muuth, de még DJ is jó ilyenben és ráadásul benne lehet egy-egy esetben a masszív YAC is.
Klemó
A legnagyobb hiány a YAC egyébként. Most tegnap Freiermuth saját erőből csinált, de általában az összes passz után vége a játéknak rögtön.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Fura ez a passz chart, mert esküdni mertem volna, hogy nem volt ennyi középre és azért rájöttem, hogy mi a "trükk". Legtöbb esetben ezek a LOS körüli zöld pötyik check down passzok és nem designed play-ek. Én a slant-ek használatát keveslem. Ezzel szinte nem operálunk, miközben egy Pickens, egy Muuth, de még DJ is jó ilyenben és ráadásul benne lehet egy-egy esetben a masszív YAC is.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Kedves tőled...de ahogy elnéztem tegnap Burrow-t, nektek nem a mi győzelmünk kell, hanem csak a sajátjaitok. Idén megint ott van a SB esély és igazából erősen felértékelődött az az első heti győzelmünk, amit fogalmam sincs honnan hoztunk össze ellenetek 😀
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
azért lényegesen többször keressük a középső területeket...

Klaci79
És a LoS mögé már csak kettő... 😉
Én a táblán csak 11 fehér korongot látok. Akkor 17/28 vagy 16/27? 😊 Vagy a TD külön számolódik és akkor 16+1/28? 😊
Hú de hétfő van 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
azért lényegesen többször keressük a középső területeket...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Én mindig örülök a győzelemnek, csak most már attól tartok, hogy így megnyugodnak ott fent, hogy csak jó ez a Canada Dry OC-nak...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ami még zavar ennél a Canada O-nál. Látható, hogy a WR-ek nem komfortosak. Nem érzik a játékot, nem az erősségeikre játsszunk. Nincsenek slantek. Nincsenek kreatív útvonalak Dj-nek és ugye a pálya közepe megint nincs használva. Persze igen, itt adhatod el sokkal többet a lasztit.....
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Nem is bánom, jó lenne a top pick, de érezzék csak, hogy győzni kell.
Pickett milyen volt? Én most nem tudtam nézni.
tenorx
Ha azt nézem, hogy már a negyedik meccs óta nem adja el a lasztit és hozzá van TD-je. Ha azt nézem, hogy most is volt kettő három nagyon szép olvasása (TD is ilyen). Megvan a türelme. Volt két-három hibája, de ez benne van szinte mindenkinél. Szóval ha így nézem rendben volt, csak igazából azt érzem nem teszteljük meg jobban, pedig bírná. (középső területekkel)
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
A W-nek örülök mindig, de ennek most valahogy ennek kevésbé. Nekem a Pickett teszt a fontos, ezt mondtam is, de itt megint limitálva volt. Volt hibája, de mindegyik majdnem egy drive-ban. Középre megint nem játszottunk. Limitálva volt megint az egész. Lehet azért, hogy ne adjon el lasztit. Amiért működött az O, az a futás volt. A futás viszont elkezdett összeállni tényleg és Harris is nagyon jó volt. Igazi terminátor módban tolta.

Ami kijött sajnos az a futás elleni védekezési problémánk. Nem tudom miért, de a Falcons igazán így támadott az elején. Ez volt a szerencsénk.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem is bánom, jó lenne a top pick, de érezzék csak, hogy győzni kell.
Pickett milyen volt? Én most nem tudtam nézni.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megkezdtük az offenzívát a pozitív szezonért 😀
Jövő héten Ravens, kérdés mi lesz Lamarral...

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
Klemó
a 3 ember együtt 34 millió...de az OK, hogy Traubi kelleni fog valahova, de a helyére érdeklő veterán sem lesz vetmines. Ahogy Jack pl 11 millát nyom jövőre, ha marad nem fog ebből a pénzből engedni, ez nem nagy lóvé. WJIII lehet olcsóbban megússzuk, na de az sem lesz annyira szignifikáns.
Okoraforon lehet majd alakítani, meg a Dio, Minkah, Watt szerződésen lehet nagyot nyerni. Azzal azért marad pénz bőven, de ettől még a Bears messze lesz a 120 villával 😀
Klaci79
A CAP kapcsán csakis a base-zel számolhatsz. Ezért számoltam így. Persze költeni is kell, ez nem vitás, csak azért 45 millából jobban lehet beosztani. Sutton az egyedüli ami problémás, mert 28 évesen Én sokkal inkább maxilnám a fizut és ő annyira nem jó, hogy rá sokat költsünk.

WJIII szinte biztos, hogy marad itt a Tomlin kapocs miatt is, de itt egy "prove it" 1 éves szerződést tudok elképzelni.

Myles Jack kapcsán nem lenne persze sok a 10 milla, ha igazán teljesítene....de nem látok semmi különöset tőle.

Az átstrukikkal mindig bajom van, de ott, ahol biztos itt marad és teljesít nem nagy kockázat. (Watt, Minkah)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
Klemó
a 3 ember együtt 34 millió...de az OK, hogy Traubi kelleni fog valahova, de a helyére érdeklő veterán sem lesz vetmines. Ahogy Jack pl 11 millát nyom jövőre, ha marad nem fog ebből a pénzből engedni, ez nem nagy lóvé. WJIII lehet olcsóbban megússzuk, na de az sem lesz annyira szignifikáns.
Okoraforon lehet majd alakítani, meg a Dio, Minkah, Watt szerződésen lehet nagyot nyerni. Azzal azért marad pénz bőven, de ettől még a Bears messze lesz a 120 villával 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

Szerkesztette: polamalu
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Watt is kérdéses bordasérülés miatt. Sok a sérült, de Witherspoon-on kívül talán mindenki rendben lesz. Bár Harris és Warren is kérdéses úgyhogy újabb lehetőség Az eddig kevesebbet játszóknak.