Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
No, akkor legyen egy coming out! (hosszú lesz!)
...
tomi-tomi
Szerintem ez így szép hsz. csak szintén elég atyáskodó és megmondós.
Bár engem nem zavar, de ez ugyanannak a botnak a másik vége, amit szerinted Soldi fog.
Engem pl az se zavart, amikor Soldi tévedésének áldozatul esve úgy érezte jobban tudja a lockout várható eseményeit, mivel semmi gondot nem okozott ezzel a meglátásával. Szerinte a játékosok voltak nyeregben, szerintem nem, az eredmény ismert, ráadásul tök mindegy mára már. Mint ahogy akkor is az volt, hiszen amelyikünk téved az így járt, joga van az embernek tévednie. nem okozott álmatlan éjszakákat se nekem, se neki.
És ez a fórumozás lényege - szerintem.
Hogy leírod amit gondolsz, és elolvasod amit más gondol.
Aztán vagy ugyanúgy gondolod, mint eddig, vagy nem, nem tartozol senkinek se semmilyen felelősséggel.
Felnőtt emberek vagyunk, határozott világképekkel, véleményekkel, meglátásokkal, és ha Soldi, vagy bárki, akár ötezerszer leírja is amit gondol, én meg azt gondolok amit én akarok.
Az nem Soldi hibája, ha valaki a háromezredik leírás után meginog.
Ő ilyen, te olyan vagy, én amolyan, más meg más.
Semmi baj nincs ezzel.
Aki meg megsértődik valamin, mert "leugatták", hát most mit mondjak... annak nem elég erős az önérdekérvényesítő képessége, vagy nem elég vastag a bőre, vagy irreális elvárásai vannak más emberekkel szemben.
Ha pl én is minden "leugatásomat" felvettem volna, akkor már harmincszorosan nem írnék egy topicba se.
De annak mi értelme lenne?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Soldi!

A vitában alapvetően igazad van szvsz.
Azt sem vitatom, hogy a legtöbb fórumozónál jobban értesz ehhez a játékhoz, a Steelers kapcsán ez felnagyítva is igaz. Ugyanakkor gyakorta a hozzáértő hsz-eidet gőgösen, kissé arrogánsan kommunikálod, ami sokmindenkiben unszimpátiát kelt. Ha ugyanazokat az egyébként gyakorta jogos érveidet kissé szebben csomagolnád lehet kevesebb vitába kerülnél és szvsz valszeg nagyobb tiszteletet kapnál az eszmefuttatásaid során.

No offense, ennyit akartam.
Peace!empty taxi
Szerintem pont az ilyen stílus teszi hitelesebbé a mondanivalót.
A csomagolás vagy finomkodás csak tompitja a mondanivaló üzenetét, rontja hatékony célbaérését, növeli félreérthetőségét.
Felnőtt emberek vagyunk, nem sértődős ovisok.
Aki egy fórumra ír, kötve hiszem, hogy tiszteletet szeretne kapni, persze ebben tévedhetek is.
De a lényeg: én pl. mindig megértem amit Soldi ír, mégha az tévedés is, vagy olyan vélemény amivel nem lrtek egyet, dehát van ilyen, zágson.Sobri Jóska
embere válogatja, van aki könnyebben olvas sorok közt, van akinek a szeme közé kell mondani a dolgokat, én is megértem amit Soldi ír szó se róla, de az én esetemben úgy gondolom akk is átjönne az üzenet ha esetenként kevésbé fogalmazna sarkosan


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Soldi!

A vitában alapvetően igazad van szvsz.
Azt sem vitatom, hogy a legtöbb fórumozónál jobban értesz ehhez a játékhoz, a Steelers kapcsán ez felnagyítva is igaz. Ugyanakkor gyakorta a hozzáértő hsz-eidet gőgösen, kissé arrogánsan kommunikálod, ami sokmindenkiben unszimpátiát kelt. Ha ugyanazokat az egyébként gyakorta jogos érveidet kissé szebben csomagolnád lehet kevesebb vitába kerülnél és szvsz valszeg nagyobb tiszteletet kapnál az eszmefuttatásaid során.

No offense, ennyit akartam.
Peace!empty taxi
Szerintem pont az ilyen stílus teszi hitelesebbé a mondanivalót.
A csomagolás vagy finomkodás csak tompitja a mondanivaló üzenetét, rontja hatékony célbaérését, növeli félreérthetőségét.
Felnőtt emberek vagyunk, nem sértődős ovisok.
Aki egy fórumra ír, kötve hiszem, hogy tiszteletet szeretne kapni, persze ebben tévedhetek is.
De a lényeg: én pl. mindig megértem amit Soldi ír, mégha az tévedés is, vagy olyan vélemény amivel nem lrtek egyet, dehát van ilyen, zágson.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez megvolt már?

https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/18/2011-pff-all-afc-north-team/

Harrisonon talán lehet csodálkozni...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szép beszéd! 😊

Nem is reagálnék rá, csak a 2 ténybeli tévedést korrigálnám.

1. Nem TTT-vel vesztem össze azon az ominózus GM játékbeli drafton, hanem JJ-vel. Tehát semmi közöm TTT eltűnéséhez.
2. A levelezgetésünkben egyetlen szóval sem ígértem, hogy teszek bármi lépést Robilluma felé: ezt írtam szó szerint, mert visszakerestem: "Ő választotta ezt a számomra kissé gyerekesnek tűnő utat, ha neki így jó, akkor csinálja. Engem nem zavarna, ha újra írna, de nem hiszem, hogy ezért nekem kellene tennem, hisz nem is üldöztem el, ő döntött így, én pedig mások döntéseibe nem szólok bele"Soldados
1. Én másképp emlékszem, de nem tudlak cáfolni.
2. Sajnos itt igen: "A Robillumás dolgon megígérem elgondolkodom. Mert egyáltalán nem célom, hogy ő ne írjon a Steels topikba." S hogy ne legyen kétség, hogy mi volt a dolog, ezt kértem Tőled: "Vagy tegyél egy gesztust. Tegyél fel neki egy kérdést egy másik topicban, reagálj egy hozzászólására (pozitívan! 😀 ). Tök mindegy, csak mozdítsd ki, hadd jöhessen vissza."
(Elnézést kérek, Robilluma, hogy a szavahihetőségemet, a hitelemet a Te terhedre tudom csak most megtartani.)tomi-tomi
1. TTT-vel is volt vitám, de amikor én kiléptem a GM-játékból, akkor JJ-vel vesztem össze
2. Ebben hol van bármi ígéret, hogy megkeresem Robillumát? Elgondolkodtam. Nem érzem, hogy bármit lépnem kéne, nem is fogok, gyerekes amit csinál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szép beszéd! 😊

Nem is reagálnék rá, csak a 2 ténybeli tévedést korrigálnám.

1. Nem TTT-vel vesztem össze azon az ominózus GM játékbeli drafton, hanem JJ-vel. Tehát semmi közöm TTT eltűnéséhez.
2. A levelezgetésünkben egyetlen szóval sem ígértem, hogy teszek bármi lépést Robilluma felé: ezt írtam szó szerint, mert visszakerestem: "Ő választotta ezt a számomra kissé gyerekesnek tűnő utat, ha neki így jó, akkor csinálja. Engem nem zavarna, ha újra írna, de nem hiszem, hogy ezért nekem kellene tennem, hisz nem is üldöztem el, ő döntött így, én pedig mások döntéseibe nem szólok bele"Soldados
1. Én másképp emlékszem, de nem tudlak cáfolni. Minden esetre számomra elgondolkodtató, hogy egyből beletrafáltál.
2. Sajnos itt igen: "A Robillumás dolgon megígérem elgondolkodom. Mert egyáltalán nem célom, hogy ő ne írjon a Steels topikba." S hogy ne legyen kétség, hogy mi volt a dolog, ezt kértem Tőled: "Vagy tegyél egy gesztust. Tegyél fel neki egy kérdést egy másik topicban, reagálj egy hozzászólására (pozitívan! 😀 ). Tök mindegy, csak mozdítsd ki, hadd jöhessen vissza."
(Elnézést kérek, Robilluma, hogy a szavahihetőségemet, a hitelemet a Te terhedre tudom csak most megtartani.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szép beszéd! 😊

Nem is reagálnék rá, csak a 2 ténybeli tévedést korrigálnám.

1. Nem TTT-vel vesztem össze azon az ominózus GM játékbeli drafton, hanem JJ-vel. Tehát semmi közöm TTT eltűnéséhez.
2. A levelezgetésünkben egyetlen szóval sem ígértem, hogy teszek bármi lépést Robilluma felé: ezt írtam szó szerint, mert visszakerestem: "Ő választotta ezt a számomra kissé gyerekesnek tűnő utat, ha neki így jó, akkor csinálja. Engem nem zavarna, ha újra írna, de nem hiszem, hogy ezért nekem kellene tennem, hisz nem is üldöztem el, ő döntött így, én pedig mások döntéseibe nem szólok bele"


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Még egy érdekes ötlet, Kiper Dontari Poe-t jósolja hozzánk első körben:
Dick LeBeau can do a lot of things, but he can't scheme around age. The Steelers were very good on defense this season, but they simply have to get younger, particularly up front, if they want to maintain it. Poe has risen a lot for me in terms of value, but he's also a rarity, that zero-technique centerpiece to a 3-4 defense, the guy who simply eats up tacklers and is a human wall in the run game. If he develops, Poe can be the heir to Casey Hampton in the middle of that scheme, a human boulder who will free up those linebackers.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
No, akkor legyen egy coming out! (hosszú lesz!)
A bowl.hu-t még nfl. hu korában kezdtem el olvasni a kezdetektől és rendszeresen (napi szinten). Nagyon tetszett a sokszínűség, a rengeteg értelmes, gondolatgazdag hozzászólás, az izgalmas viták. A Steelers-topic ebben élenjáró volt. Imádtam Soldi elemzéseit, suti stílusát (névhasználata miatt kénytelen voltam megtanulni a Steelers roster-t), tenorx tudását, humorát stb. A csapatot soha nem fogom szeretni, "csak" tisztelni tudom, de a topic-otok néha még be is előzte nálam a Pats-topic-ot.
Aztán az egyik draft előtt robilluma véleménye számomra ordenáré, minősíthetetlen stílusban lett elnyomva (by Soldi), aki emiatt azóta is önkéntesen távoltartja magát a topic-otoktól. Az egyik legnagyobb Steelers fant üldözte el! Kis híján regisztráltam, de nem tettem. Hibáztam. Mivel senki nem jelezte, hogy számára elfogadhatatlan ez a stílus és a vita eredménye, Soldi azóta véleményuralomra törekszik a topic-ban, s a sikeréhez vezető módszert is tudni véli és alkalmazza azóta is.
Számomra a következő mérföldkő tenorx vesszőfutása volt. (Természetesen ez idő alatt a Steelers-topic véleménygazdagsága folyamatosan kopott, egyre kevesebben mertek Soldiétól különböző véleményt, meglátást megfogalmazni.) Ekkor Soldival hosszabb levelezést folytattunk, amelynek végén - elfogadva a visszajelzéseimet - Soldi elkötelezte magát, hogy törekedni fog a stílusának a megváltoztatására és kezdeményező lépéseket tesz robilluma felé, hogy méltósággal visszatérhessen a topic-ba. Fogalmam sincs, hogy Soldi az "ígéretének" megfelelően tett-e valamit, én csak az eredményt látom: a stílusa jottányit nem változott (jó indulattal telve mondom ezt), Robi azóta sem szólt hozzá a topic-hoz.
Az egyik topic-ban történt hasonlóan súlyos veszekedés után Soldi jó darabig nem jelentkezett. Ekkor én írtam neki egy aggódó levelet, hogy nincs-e semmi baja, illetve, hogy legutóbbi, súlyos veszekedése miatt tartja-e távol magát a fórumtól. (Szvsz a honlap egyik ősatyja nagy részben emiatt a veszekedés miatt nem látogat minket.)
(Soldi mindig nagyra tartja azok szakértelmét, akikkel egy véleményen van. Nézzetek utána, a lockout idején nálam jobban senki nem értette az amerikai foci lényegét. Akkor Danna (a Pats.hu alapítója) és Sobri volt a szégyenpadján.)
Az utóbbi időben én nem igen szólok hozzá a topic-otokhoz, még akkor sem, ha valakivel szemben megint arrogánsan, agresszíven, pökhendien, lekezelően beszél. Az NFL büntetéspolitikájáról folytatott vitánk számomra azt jelentette, hogy Soldi üzembiztossá alakította a topic-ot. Már az ő közvetlen jelenléte nélkül is elfogadhatatlan a mainstream-től eltérő vélemény a többiek számára. Közben szomorúan látom, hogy a topic vélemény-sivataggá vált és egyre kevesebben szólnak hozzá. (btw tenorx mikor írt utoljára három mondatnál hosszabb saját véleményt?) Egy vélemény szajkózása és papagájként történő visszamondása vált az elfogadottá. Az egyre ritkuló ellenvéleményeket durván lesznek elutasítva.
Tegnap végül azért aktivizáltam magam, mert Soldi suti ellen lépett fel a szokott módon. Dézsavűm lett. Ismét a topic egyik ikonja, ismét a draft kapcsán, ismét milyen posztra húz elsőnek a Steelers. Amit akkor, évekkel ezelőtt elmulasztottam, azt most nem fogom. Mire bármi értelmeset szóltam volna, suti a felkínált fogadással megoldotta - időlegesen - a dolgot. Aztán tegnap egy ártatlan bejegyzés után (a Pats mészárlása után még érthetelenebb valakinek a Broncos elleni bukta) kishaszi és suti egy-egy bejegyzése után Soldi támadásba lendült. A topic utolsó aktív ősbölénye ellen, akinek egyedi látásmódja és stílusa az egész fórumra kimagasló, stimuláló hatással van. Belegondoltatok, hogy mi mindent veszíthettek-veszíthetünk el, ha Soldi sikerrel jár?
Itt tartotok most. Soldi stallumokat oszt, kinti blogokat értékel annak alapján, hogy véleményük megegyezik-e az övével, dicsér, vállon vereget, a méltatlanokat bünteti. Választhattok. kishaszival értetek egyet, jó dolog, ha minél több - uram bocsá' külsős - vélemény megjelenik, akár egymással vitázva. Vagy Soldival tartotok. Ez a könnyebb út, mert akkor nem kell gondolkodni, fáradni a vélemények mérlegelésével. Akkor elég az Igazság kútjánál oltani a szomjotokat. De akkor a Steelers képetek nem egy közös alkotás lesz, hanem áhítattal nézegethetitek Soldi művét.
Kevésbé patetikusan. Fórumot választotok vagy hírlevelet. Megbeszélni akarjátok a Steelers dolgait vagy olvasni a Steelers dolgairól.
(A vita redundanciája. Szívesen felajánlom, hogy írok egy ilyen hsz-t: Soldi mindenkivel - előbb-utóbb - redundánssá (ugyanazokat az érveket ismétlővé) váló vitát folytat. Soldi ír egy ilyet: Soldi csak tomi-tomival folytat - előbb-utóbb - redundánssá (ugyanazokat az érveket ismétlővé) váló vitát. Használjuk a lájk gombot szavazásra, kérjük meg a látogatókat, hogy amelyik állítással egyetértenek, lájkolják. 24 óra után értékelés.
Soldi szapulása. Állok elébe a következőknek: Bárki összeszámolhatja, hogy az elmúlt 36 órában én hányszor minősítettem Soldit, s ő hányszor minősített engem. Minősítés = a vitafél személyére tett (dehonesztáló, negatív) megjegyzés.
Ezzel a módszerrel összeszámolhatja bárki, hogy ki hányszor élt az alábbi módszerekkel: Vélemény, vonatkoztatási rendszer változtatása a vita során, terelés, kellemetlen tények, érvek figyelmen kívül hagyása.)


Pats szurkolóként magasról és vastagon nem érdekel, hogy mi a fészkes fene van a Steelers-szel. A bowl.hu aktív látogatójaként nagyon szívesen és örömmel cserélek Veletek véleményt. Ráadásul ebbéli szerepemben potenciális (alvó) Steelers szurkoló vagyok egy playoff-ra. Szeretnék akkor majd Veletek együtt szurkolni!
That's all!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Hmm... Ez érdekes lista, én több dropot éreztem. Honnan van?Soldados
PFF. Szerintem reális.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hmm... Ez érdekes lista, én több dropot éreztem. Honnan van?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a complete list of the top twenty wide receivers with the best hands in the league in 2011.
Rank Name Team Catchable Receptions Drops Drop Rate
1 Golden Tate SEA 35 35 0 0
2 Dez Bryant DAL 64 63 1 1.56
3 Malcom Floyd SD 44 43 1 2.27
4 Marques Colston NO 82 80 2 2.44
5 Reggie Wayne IND 77 75 2 2.6
6 Jordy Nelson GB 70 68 2 2.86
7 Jabar Gaffney WAS 69 67 2 2.9
8 Larry Fitzgerald ARZ 83 80 3 3.61
9 Deion Branch NE 53 51 2 3.77
10 Steve Breaston KC 64 61 3 4.69
11 Brandon LaFell CAR 38 36 2 5.26
12 Austin Collie IND 57 54 3 5.26
13 Mike Wallace PIT 76 72 4 5.26

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Tíz játékos írt ma alá future contractot: John Malecki (OG), Jamie McCoy (TE), Chris Scott (OT), Trevis Turner (OT), Corbin Bryant (DT), Jerrod Johnson (QB), Mike Blanc (DL), Kade Weston (DT), Marshall McFadden (LB), Antonio Smith (DB).
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Haszi ez igaz is lehetne, ha a két fél valamiben is közeledne egymáshoz. Te pár dologban egyetértettél Soldival. Sokan pedig csak szapulják. Nem látok sok komment óta olyan új érvet amelyet egyik vagy másik fél előhúzna a másik meggyőzésére, vagy érveinek támogatására. Ugyanazt ismétli mindenki. Ezért vált parttalanná és unalmassá. Ez az én véleményem. Érdekes volt az elején, de a fel-fel bukkanó kissé már személyeskedő bejegyzésektől szerintem kiürült. Abban benne vagyok hogy kezdjük újra, de szigorúan szakmai szempontok alapján. Nincs személyeskedés csak pontos számok tények és szakma. Az én úgy láttam, hogy a 43-as cipő egy kicsit nyomta a lábát és ezért a bütyke egy kicsit másként állt ezért nem érte el a labdát, típusú megjegyzések nem viszik előre a vitát.polamalu
Azt értem, hogy unod, de ha megnézed - fejtsd le az esetleges maró, élces, személyeskedő, vagy annak határát súroló kfejezéseket, akkor folyton kerülnek elő más szemszögből citált számok, amik alapján elmondható, hogy halad a történet. Más kérdés, hogy szerintem amíg nem ugrunk le a "miért is cidáztunk le ordas tzigány módon a "sokkal gyengébb" Broncostól, addig valóban úgy néz ki az egész, mint egy parttalan korteshadjárat Butch és a Kölyök között.kishaszi
Látod erre gondoltam. Ugorjunk le a lúrúl oszt igyunk egy wiszkit és mingyá szebb a világ 😀
Hozzunk konkrétumok, de azt hogy utálom Soldi stílusát mer bunkó, meg gőgös az nem a téma és engem nem érdekel kik kit szeret, ezért nem olvasok (sok minden más mellett) Blikket.
Lépjünk ki ebből és szakmai alapon monda el mindenki a véleményét. "Ha a második negyed ötödik drájvjában az LT kifele tolja a játékost akkor a futó előtt megnyílik az út stb" így kezdődött de elfajult. És mivel én is önfejű vagyok, ráadásul még egyezik is a véleményem Soldival, azzal a kis különbséggel, hogy szerintem a meccs alapvetően az első két FG-nál bukott el. A D utána kezdett bénázni valamiért ott meg lettünk fogva.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haszi ez igaz is lehetne, ha a két fél valamiben is közeledne egymáshoz. Te pár dologban egyetértettél Soldival. Sokan pedig csak szapulják. Nem látok sok komment óta olyan új érvet amelyet egyik vagy másik fél előhúzna a másik meggyőzésére, vagy érveinek támogatására. Ugyanazt ismétli mindenki. Ezért vált parttalanná és unalmassá. Ez az én véleményem. Érdekes volt az elején, de a fel-fel bukkanó kissé már személyeskedő bejegyzésektől szerintem kiürült. Abban benne vagyok hogy kezdjük újra, de szigorúan szakmai szempontok alapján. Nincs személyeskedés csak pontos számok tények és szakma. Az én úgy láttam, hogy a 43-as cipő egy kicsit nyomta a lábát és ezért a bütyke egy kicsit másként állt ezért nem érte el a labdát, típusú megjegyzések nem viszik előre a vitát.polamalu
Azt értem, hogy unod, de ha megnézed - fejtsd le az esetleges maró, élces, személyeskedő, vagy annak határát súroló kfejezéseket, akkor folyton kerülnek elő más szemszögből citált számok, amik alapján elmondható, hogy halad a történet. Más kérdés, hogy szerintem amíg nem ugrunk le a "miért is cidáztunk le ordas tzigány módon a "sokkal gyengébb" Broncostól, addig valóban úgy néz ki az egész, mint egy parttalan korteshadjárat Butch és a Kölyök között.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!

A vitában alapvetően igazad van szvsz.
Azt sem vitatom, hogy a legtöbb fórumozónál jobban értesz ehhez a játékhoz, a Steelers kapcsán ez felnagyítva is igaz. Ugyanakkor gyakorta a hozzáértő hsz-eidet gőgösen, kissé arrogánsan kommunikálod, ami sokmindenkiben unszimpátiát kelt. Ha ugyanazokat az egyébként gyakorta jogos érveidet kissé szebben csomagolnád lehet kevesebb vitába kerülnél és szvsz valszeg nagyobb tiszteletet kapnál az eszmefuttatásaid során.

No offense, ennyit akartam.
Peace!empty taxi
Teljesen igazad van. Eléggé öntörvényű, szókimondó és heves vagyok. Ilyen a természetem, nem könnyű velem. Egy percig sem vitatom. És azt is tudom, hogy sosem csomagolok, hogy szebbnek tűnjön vmi (még karácsonyi ajándékot sem 😀), elég markánsan és egyértelműen kommunikálok, végig kijelentő módban. Pl nem szoktam kérdezni, hanem én kijelentem, hogy én megyek vhova (mondjuk bulizni). Na pl ettől sokan kirohannak a világból. 😀 Elég autokratikus személyiség vagyok, ahogy sutianap is írta. Ezek olyan belső tulajdonságok, amelyeken nehéz változtatni. Pedig az évek folyamán még sokat is finomodtak. 😊 Hozzáteszem, nem is nagyon akarok, mármint változni e téren. Aki szeret, az általában nagyon szeret, és szerencsére nincsenek kevesen, aki meg nem, az nem, én ezzel együtt tudok élni, egyáltalán nem akarok megfelelni sem egy adott közösségnek, sem olyan embereknek, akik nem vagy kevésbé szeretnek, így szimpátiára sem vágyom. Én magamnak akarok megfelelni, s olyan emberek véleményére, kritikájára adok személyemet illetően, akik szeretnek. Azt is tudom, hogy mivel lehet kikergetni a világból és ez egy fórumon elég jól le is csapódik, ahogy most is. Nem a nem tudás zavar, hanem ha vki nem is akar tudni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Soldi!

A vitában alapvetően igazad van szvsz.
Azt sem vitatom, hogy a legtöbb fórumozónál jobban értesz ehhez a játékhoz, a Steelers kapcsán ez felnagyítva is igaz. Ugyanakkor gyakorta a hozzáértő hsz-eidet gőgösen, kissé arrogánsan kommunikálod, ami sokmindenkiben unszimpátiát kelt. Ha ugyanazokat az egyébként gyakorta jogos érveidet kissé szebben csomagolnád lehet kevesebb vitába kerülnél és szvsz valszeg nagyobb tiszteletet kapnál az eszmefuttatásaid során.

No offense, ennyit akartam.
Peace!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi tud összefüggő elemzéseket csinálni, csak mostanában leszokott róla. Sőt valakinek mögkellene végre szülni a Steelers történetét mert még mindig nincs kész, amivel egybe megejthetnénk a Pitt Panthers - sztorit is. Amiről az elmúlt 100 hozzászólás lepörgött csupán annyi, hogy más is tud annyira fafejű lenni, mint ő - és a csak leköhögök valaki az nem egy kifejtett érv, sőt a hülyézés sem számit semminek sem, csak szimpla személyeskedésenek.sutianap
Nemcsak leköhögök, és hülyézek, hanem összefüggő komplex látásmódban leírtam a tényeket. Amit egyesek nem tudnak elfogadni, mert fafejűen ragaszkodnak egy teóriához, ami részleges tudásra, vagy még arra sem épül, esetleg pedig egy user iránti negatív kötődés (ezáltal mindenáron kötözködés), vagy egy egység iránti nagyobb szimpátia mozgat. Számos adatot és tényt citáltam ide, ráadásul egymásból következtetve, matchupokat vagy körülményeket figyelembe véve, s nem puszta számokkal dolgoztam, érveltem, hanem számokat összevetve. Ha vki nem fogékony arra, hogy jobban megismerje e játék belső mechanizmusát, hogy mi miből következik, arról nem tehetek. Nem az a baj, hogy vki keveset tud vmiről, hanem az, ha képtelen belátni és elfogadni dolgokat olyantól, aki nála többet tud a játékról, vagy bármilyen adott témáról. Ha megkérdezel elmondom neked, hogy mennyi-mennyi mindent tanultam és tanulok most is JJ-től, TTT-től, Igortól, somostól, DoM-tól, stratégiában Dömétől, vagy éppen ulpitól, de sor hosszan folytatható.

De most olyan emberrel, aki olyan blőd dolgokat tud leírni, hogy a pass D fontosabb a rush D-nél, és az ellenkezőjéről meggyőzhetetlen, azzal mit kezdjek? Nem tudok rá mást írni, minthogy nem ért ehhez a játékhoz.Soldados
túl hamar itélkezel és skatulyázol be embereket - és ebben a kváziliderszerepedben meglehetősen autokrata vagy, amiből mostanára annyi jön le, hogy akárhogyis de neked igazad van és csakis - régebben szántál időt akár a macsupokra, mérkőzésfelhozókra, érdekességek kifejtésére - de most a működés szempontjából nem mindegy, hogy fórum jellegű a működés vagy blogjellegű-e?sutianap
Túl hamar ítélkezek? Miért is? Aki ilyet ír le, hogy túl nagy a szórása az idei D-nek, ez már nem az, mint régen volt, az megintcsak... Na mindegy hagyjuk. Meccsenként 14 pont az állati jó, mindössze 1 csapat, igaz az kétszer jutott 20 pont fölé. Ez is állati jó! Ha vki erre azt mondja, hogy nem konzisztens az... Na mindegy, hagyjuk. Egy csapat, vagy egy egység nem lehet úgy Number One ebben a ligában (pontban és yardban), ha nem kontisztensen qrva jó!

Volt pár ember, akinek normális felvetéseire, normálius válasz született. 😊 Pl amikor azt firtatta vki, hogy miért nem változtattunk game plant. De azon vitázni egy ilyen meccs kapcsán, hogy ki miatt kaptunk ki, az röhejes.

Fejlődni kell:
O: OL-t rendbe kell tenni, Redmant jobban bevonni, e kettő által hatékonyabbnak lenni RZ-ben.
D: több sack, sokkal több TO kell, ergó big play, game changing play kell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi tud összefüggő elemzéseket csinálni, csak mostanában leszokott róla. Sőt valakinek mögkellene végre szülni a Steelers történetét mert még mindig nincs kész, amivel egybe megejthetnénk a Pitt Panthers - sztorit is. Amiről az elmúlt 100 hozzászólás lepörgött csupán annyi, hogy más is tud annyira fafejű lenni, mint ő - és a csak leköhögök valaki az nem egy kifejtett érv, sőt a hülyézés sem számit semminek sem, csak szimpla személyeskedésenek.sutianap
Nemcsak leköhögök, és hülyézek, hanem összefüggő komplex látásmódban leírtam a tényeket. Amit egyesek nem tudnak elfogadni, mert fafejűen ragaszkodnak egy teóriához, ami részleges tudásra, vagy még arra sem épül, esetleg pedig egy user iránti negatív kötődés (ezáltal mindenáron kötözködés), vagy egy egység iránti nagyobb szimpátia mozgat. Számos adatot és tényt citáltam ide, ráadásul egymásból következtetve, matchupokat vagy körülményeket figyelembe véve, s nem puszta számokkal dolgoztam, érveltem, hanem számokat összevetve. Ha vki nem fogékony arra, hogy jobban megismerje e játék belső mechanizmusát, hogy mi miből következik, arról nem tehetek. Nem az a baj, hogy vki keveset tud vmiről, hanem az, ha képtelen belátni és elfogadni dolgokat olyantól, aki nála többet tud a játékról, vagy bármilyen adott témáról. Ha megkérdezel elmondom neked, hogy mennyi-mennyi mindent tanultam és tanulok most is JJ-től, TTT-től, Igortól, somostól, DoM-tól, stratégiában Dömétől, vagy éppen ulpitól, de sor hosszan folytatható.

De most olyan emberrel, aki olyan blőd dolgokat tud leírni, hogy a pass D fontosabb a rush D-nél, és az ellenkezőjéről meggyőzhetetlen, azzal mit kezdjek? Nem tudok rá mást írni, minthogy nem ért ehhez a játékhoz.Soldados
túl hamar itélkezel és skatulyázol be embereket - és ebben a kváziliderszerepedben meglehetősen autokrata vagy, amiből mostanára annyi jön le, hogy akárhogyis de neked igazad van és csakis - régebben szántál időt akár a macsupokra, mérkőzésfelhozókra, érdekességek kifejtésére - de most a működés szempontjából nem mindegy, hogy fórum jellegű a működés vagy blogjellegű-e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi tud összefüggő elemzéseket csinálni, csak mostanában leszokott róla. Sőt valakinek mögkellene végre szülni a Steelers történetét mert még mindig nincs kész, amivel egybe megejthetnénk a Pitt Panthers - sztorit is. Amiről az elmúlt 100 hozzászólás lepörgött csupán annyi, hogy más is tud annyira fafejű lenni, mint ő - és a csak leköhögök valaki az nem egy kifejtett érv, sőt a hülyézés sem számit semminek sem, csak szimpla személyeskedésenek.sutianap
Nemcsak leköhögök, és hülyézek, hanem összefüggő komplex látásmódban leírtam a tényeket. Amit egyesek nem tudnak elfogadni, mert fafejűen ragaszkodnak egy teóriához, ami részleges tudásra, vagy még arra sem épül, esetleg pedig egy user iránti negatív kötődés (ezáltal mindenáron kötözködés), vagy egy egység iránti nagyobb szimpátia mozgat. Számos adatot és tényt citáltam ide, ráadásul egymásból következtetve, matchupokat vagy körülményeket figyelembe véve, s nem puszta számokkal dolgoztam, érveltem, hanem számokat összevetve. Ha vki nem fogékony arra, hogy jobban megismerje e játék belső mechanizmusát, hogy mi miből következik, arról nem tehetek. Nem az a baj, hogy vki keveset tud vmiről, hanem az, ha képtelen belátni és elfogadni dolgokat olyantól, aki nála többet tud a játékról, vagy bármilyen adott témáról. Ha megkérdezel elmondom neked, hogy mennyi-mennyi mindent tanultam és tanulok most is JJ-től, TTT-től, Igortól, somostól, DoM-tól, stratégiában Dömétől, vagy éppen ulpitól, de sor hosszan folytatható, pl imádom Jakehomer, gabokocka meglátásait.

De most olyan emberrel, aki olyan blőd dolgokat tud leírni, hogy a pass D fontosabb a rush D-nél, és az ellenkezőjéről meggyőzhetetlen, azzal mit kezdjek? Nem tudok rá mást írni, minthogy nem ért ehhez a játékhoz.

De azt is leírhatom (megint), hogy fejlődnie kell az O-nak ez nem is vitatéma. Muszáj, mert ennél több van ebben az egységben. De egy adott meccsen (Denverben) az Offense megfelelt a standardnak, a Defense viszont nem szimplán gyengének, hanem qrva gyengének találtatott. De a kettőt, hogy kell-e fejlődni és hogy ki miatt kaptunk ki egy adott meccsen, azt ne keverjük össze. Az év folyamán a Defense nyújtott jobb teljesítményt, de a mindent eldöntő meccsen viszont a D miatt szoptunk ki. Tehát az O-nak fejlődnie kell, de mégis a D miatt estünk ki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Haszi ez igaz is lehetne, ha a két fél valamiben is közeledne egymáshoz. Te pár dologban egyetértettél Soldival. Sokan pedig csak szapulják. Nem látok sok komment óta olyan új érvet amelyet egyik vagy másik fél előhúzna a másik meggyőzésére, vagy érveinek támogatására. Ugyanazt ismétli mindenki. Ezért vált parttalanná és unalmassá. Ez az én véleményem. Érdekes volt az elején, de a fel-fel bukkanó kissé már személyeskedő bejegyzésektől szerintem kiürült. Abban benne vagyok hogy kezdjük újra, de szigorúan szakmai szempontok alapján. Nincs személyeskedés csak pontos számok tények és szakma. Az én úgy láttam, hogy a 43-as cipő egy kicsit nyomta a lábát és ezért a bütyke egy kicsit másként állt ezért nem érte el a labdát, típusú megjegyzések nem viszik előre a vitát.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi tud összefüggő elemzéseket csinálni, csak mostanában leszokott róla. Sőt valakinek mögkellene végre szülni a Steelers történetét mert még mindig nincs kész, amivel egybe megejthetnénk a Pitt Panthers - sztorit is. Amiről az elmúlt 100 hozzászólás lepörgött csupán annyi, hogy más is tud annyira fafejű lenni, mint ő - és a csak leköhögök valaki az nem egy kifejtett érv, sőt a hülyézés sem számit semminek sem, csak szimpla személyeskedésenek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyáltalán nem unalmas. Az ilyen vitákból lehet a legtöbebt tanulni, amikor nem két "saját" emberke próbálja meggyőzni egymást, hanem amikor külsős vs. belsős érvek, szempontok, ütközési momentumok találkoznak. A személyeskedés nélkül ez a konstruktivitás és nem az, hogy 2 mondat után megadja magát az egyik fél.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Kérhetem, ha befejeztétek ezt a témát és valami másba fogtok értesítsetek. Nagyon unalmas lett a topik. Soldi: Ike szar,mindenki más, szinte, O szar. Álláspontok köz. konvergál a nullához.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem hiszem, hogy az lenne a kérdés, hogy Ike (D) vagy a z offense volt-e a szar. Úgy gondolom, hogy a D megítélése erre a mérkőzésre elég egyértelmű. Inkább csak annyi volt (van) a vita tárgya, hogy az O-tól elvárható lett volna-e több.kittli
Persze, hogy elvárható lett volna. 😊 Arra próbáltam utalni - ezek szerint nem túl sikeresen -, hogy a számok csak számok. Nyilván nagyon fontosak az edzői irodákban amikor az agyak összeülnek és a csodareceptet próbálják összerakni, de a meccsen már ezek másodlagosak. A meccsen az számít, hogy a csapat éljen a lehetőségeivel. Ne hibázzon, megfelelő playeket hívjon és azokat hajtsa is végre. És ebben a tekintetben a támadósor egyáltalán nem nyújtott tökéleteset, mert bőven hagyott ott a pályán kihasználatlan lehetőségeket.

A meccstől elvonatkoztatva, nekem is az az érzésem, ami nektek is, hogy úgy általánosságban véve az O nem úgy szerepelt idén, amit a játékosanyag lehetővé tett volna. Ennek az O-nak tényleg nem 20 pontot kéne fölírni meccsenként a táblára. Összehasonlításul - had beszéljek egy kicsit haza -, tavaly Manning egy teljesen szétsérült csapattal, a komplett RB, WR kezdő, csere- és cserének a cseréje sor nélkül, utcáról behívott emberekkel is liga 3. offense-t csinált, 27.5 pontos átlaggal. Mindezt úgy, hogy az ergya védelem miatt meccsenként 4 perccel kevesebbje volt erre, és a Colts OL is egy klasszissal ergyább volt még a Steelers amúgy nem erős falánál is. Nem azt mondom, hogy BB produkáljon Manning szinten, de azért mégiscsak egy liga elit QB-ról van szó, kiváló WR corppal és jó futókkal. Akármilyen is az a fal, egy ilyen gárdának nem huszonadik helyen kéne végeznie a pont/meccs táblázaton. Ha olyan jók amilyennek egyénileg mondva vannak, akkor semmiképpen. Szóval vagy mégsem olyan jók, vagy pedig valamiért alulprodukálnak. Nem jó a playbook, vagy mittudomén.peterk2005
Same old story... 😊 TO-k hiánya. 10-féle kezdő OL, 4 meccsen át nem volt kezdő szintű LT (ez pl vitathatatlanul szakmai hiba volt), utolsó 3 meccsen sérült BB, vagy csere QB, azaz pl 7 meccsen (ami majdnem a szezon fele), óriási problémával küzdött az O, olyannal, amitől az adott 7 meccsen nem is voltunk PO-szintű csapat (ezen a 7 meccsen 4-3 lett a mérlegünk), ezen 7 meccs alapján, kb 8-8-ra lettünk volna jók). Összetett dolog ez, kis segítség a D-től, szakmai hiba (Starks), peches sérülések (pouncey, BB), nagy formahanyatlások (Kemo)...

Ezek az okai, hogy 20,3 pont volt a termés meccsenként. Igen, ennél több kell, de idén a fenti okok miatt ennyi volt benne az egységben. Ezért is mondom, fejlődni mindenképpen kell, ezt nem is vitatja senki, mert több van az egységben, de egy adott meccsen, ők hozták a standardot, a másik oldal viszont durván elmaradt tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!