Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A jól döntöttek Tomlinék és a nagyon örülök neki, hogy nálunk van mondatom melyik részét értetted úgy, hogy Bell jobb játékos vagy jobb pick lett volna.Klaci79
Ezt írtad: "És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy!"vassadi
Jajj Ádi, most komolyan ebből a bolhából elefántot csinálunk!
Ok, ha így jobb.
Majd pályafutásuk végefelé eldől kivel is jártunk jobban, így ebben a témában sem szólalok meg inkább, mert jót úgyse mondhatok 😛Klaci79
Én csak megcáfoltam a kijelentésedet, te erősködtél még utána. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát a Csöngővel sokkal jobban jártunk, mivel a másik faszit nem mi draftoltuk és nem tudom hogyan tudnánk így összehozni egy ilyen trédet mer valószínű ők is ragaszkodnának az eredeti elképzelésükhöz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
A jól döntöttek Tomlinék és a nagyon örülök neki, hogy nálunk van mondatom melyik részét értetted úgy, hogy Bell jobb játékos vagy jobb pick lett volna.Klaci79
Ezt írtad: "És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy!"vassadi
Jajj Ádi, most komolyan ebből a bolhából elefántot csinálunk!
Ok, ha így jobb.
Majd pályafutásuk végefelé eldől kivel is jártunk jobban, így ebben a témában sem szólalok meg inkább, mert jót úgyse mondhatok 😛
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A jól döntöttek Tomlinék és a nagyon örülök neki, hogy nálunk van mondatom melyik részét értetted úgy, hogy Bell jobb játékos vagy jobb pick lett volna.Klaci79
Ezt írtad: "És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy!"
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy! Mennyit beszélgettünk anno Ádival erről 😀
De jól döntöttek Tomlinék ebben az esetben. Nagyon örülök, hogy nálunk van.Klaci79
Elárulod, hogy ezt mi alapján gondolod így? 😊 Nem egészen egy szezon elteltével ilyet még nem jelentenék ki. Ez majd hosszútávon, évek múltán dől el. Most legfeljebb annyit lehet megállapítani, hogy - az eddigiek alapján - Bell draftolásával is jól jártunk.vassadi
Az idei év alapján gondolom ezt! Azon meccsek alapján, amiken Bell pályára lépett. Lacy nagyon jó játékos ezt mindig is tudtuk viszont Bell semmivel sem rosszabb. Egyre jobban fejlődik a srác és biztos vagyok benne, hogy ha a fal kicsit jobban tudna teljesíteni a futásblokkolás terén, akkor hozná a földön is azokat a számokat, amiket Lacy. Bocsáss meg ha nem tetszik de ez a véleményem!!!Klaci79
A "semmivel sem rosszabb" és a hipotetikus "biztos hozná azokat a számokat, amiket Lacy" nem érv amellett, hogy Bell egyértelműen jobb (pick volt), vagy hogy egyértelműen jobb lesz hosszú távon.vassadi
A jól döntöttek Tomlinék és a nagyon örülök neki, hogy nálunk van mondatom melyik részét értetted úgy, hogy Bell jobb játékos vagy jobb pick lett volna. Egyszerűen úgy látom most, hogy jól jártunk vele, így nem sajnálom Lacy-t akit nagyon szerettem volna. Szerintem ezt most csak belemagyarázod, mert én nem írtam olyat, hogy Bell jobb, csak azt jobban örülök neki. Egyébként persze, hogy megint igazad van és ha az idők során kiderül, hogy Lacy-vel jobban jártunk volna, akkor majd azt is elismerem, egyenlőre azonban nem lehet panaszunk a srácra.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy! Mennyit beszélgettünk anno Ádival erről 😀
De jól döntöttek Tomlinék ebben az esetben. Nagyon örülök, hogy nálunk van.Klaci79
Elárulod, hogy ezt mi alapján gondolod így? 😊 Nem egészen egy szezon elteltével ilyet még nem jelentenék ki. Ez majd hosszútávon, évek múltán dől el. Most legfeljebb annyit lehet megállapítani, hogy - az eddigiek alapján - Bell draftolásával is jól jártunk.vassadi
Az idei év alapján gondolom ezt! Azon meccsek alapján, amiken Bell pályára lépett. Lacy nagyon jó játékos ezt mindig is tudtuk viszont Bell semmivel sem rosszabb. Egyre jobban fejlődik a srác és biztos vagyok benne, hogy ha a fal kicsit jobban tudna teljesíteni a futásblokkolás terén, akkor hozná a földön is azokat a számokat, amiket Lacy. Bocsáss meg ha nem tetszik de ez a véleményem!!!Klaci79
A "semmivel sem rosszabb" és a hipotetikus "biztos hozná azokat a számokat, amiket Lacy" nem érv amellett, hogy Bell egyértelműen jobb (pick volt), vagy hogy egyértelműen jobb lesz hosszú távon.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Garvin és Sanders játéka kérdéses a Browns ellen, de Wheaton is eltörte az ujját, plusz Worilds is tuti limitált lesz eleinte. Jarvis Jones viszont jobban van.Soldados
Worilds az igazi hiány sztem, csak. Bár remélem, meggyógyul Ő is.polamalu
Ő visszatért a sérülése után a Packs ellen, úgyhogy szerintem ő játszani fog a Browns ellen is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Garvin és Sanders játéka kérdéses a Browns ellen, de Wheaton is eltörte az ujját, plusz Worilds is tuti limitált lesz eleinte. Jarvis Jones viszont jobban van.Soldados
Worilds az igazi hiány sztem, csak. Bár remélem, meggyógyul Ő is.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Garvin és Sanders játéka kérdéses a Browns ellen, de Wheaton is eltörte az ujját, plusz Worilds is tuti limitált lesz eleinte. Jarvis Jones viszont jobban van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy! Mennyit beszélgettünk anno Ádival erről 😀
De jól döntöttek Tomlinék ebben az esetben. Nagyon örülök, hogy nálunk van.Klaci79
Elárulod, hogy ezt mi alapján gondolod így? 😊 Nem egészen egy szezon elteltével ilyet még nem jelentenék ki. Ez majd hosszútávon, évek múltán dől el. Most legfeljebb annyit lehet megállapítani, hogy - az eddigiek alapján - Bell draftolásával is jól jártunk.vassadi
Az idei év alapján gondolom ezt! Azon meccsek alapján, amiken Bell pályára lépett. Lacy nagyon jó játékos ezt mindig is tudtuk viszont Bell semmivel sem rosszabb. Egyre jobban fejlődik a srác és biztos vagyok benne, hogy ha a fal kicsit jobban tudna teljesíteni a futásblokkolás terén, akkor hozná a földön is azokat a számokat, amiket Lacy. Bocsáss meg ha nem tetszik de ez a véleményem!!!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
És azt jól láthatóan eldőlt a kérdés, hogy Bell vagy Lacy! Mennyit beszélgettünk anno Ádival erről 😀
De jól döntöttek Tomlinék ebben az esetben. Nagyon örülök, hogy nálunk van.Klaci79
Elárulod, hogy ezt mi alapján gondolod így? 😊 Nem egészen egy szezon elteltével ilyet még nem jelentenék ki. Ez majd hosszútávon, évek múltán dől el. Most legfeljebb annyit lehet megállapítani, hogy - az eddigiek alapján - Bell draftolásával is jól jártunk.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Klemó
Klaci79
Klemó
És látod, pontosan így van, de hát ismered Te is az emberi természetet.Az a normális, ha a jót megcsinálják, hiszen azért fizetik őket. Viszont a hibákért felelőst keresünk. De mond meg őszintén egy olyan O, ami időnként csodákra képes, hogy a fenében csinálhat ekkora baromságokat? Nem a mostani meccsre gondolok, hanem főképp az év elejére. Azt a tanácstalanságot valakinek a nyakába kell varrni, mert egyszerűen szenvedés volt. De persze azt sem kellene, hogy mindenért őt hibáztatni, azonban a játékosokat mindig kevésbé szereti a szurkoló szidni, mint az edzőt.Klaci79
Úgy -illetve azért- mert nem konzisztens. Nem tudja stabilan hozni azt a teljesítményt, amihez egyébként minden feltétel megvan benne. Ez egy komoly edzői hiba.

Nem azzal lehet hosszútávon eredményt elérni, ha egyik meccsen varázsolunk, a másikon meg teljes homály, hanem egy szolid, de megbízható teljesítménnyel, amit a pillanatnyi körülményektől nagyjából függetlenül, üzembiztosan tud hozni az egység. Ezt az elmúlt két évben nem láttuk.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nekem tetszett a megfogalmazás és egyetértek a véleményeddel!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Azért ha valaki jönne és nézné mi történt tegnap, lehet nem találná ki, hogy nyertünk...

Igen, teljesen jogos, hogy térd, térd, aztán megpróbálom, de láthatóan az volt a mondás, hogy menjen a TD, mert a visszahordást ebben az időben nehéz kontrollálni, könnyen FG távolságba érhet az ellen. Ez a döntés Tomliné volt, ahogy az offside-os FG előtti Brown felé dobás. Itt megvolt a play, de rossz volt a végrehajtás (is), ahogy Ben kapcsán jónéhány kritikus helyzetben. Faszság volt egyébként nem vitás, de hogy erről a meccsről ez legyen az egyetlen kiemelendő momentum és mindig mindig meccs után az, hogy mit baszott el TH, no abból már kissé elegem van.

Hja és a futás. Lehet más meccset néztünk, de bezony a futással csak nem tudtunk haladni. jól. 2-3 yardok jöttek, néha 4. A falunk nem jó futásnyitásra, Bell folyamatosan küzdött és néha nyílt a tér. Így erre játszani csak badarság lett volna. Nekem semmi gondom olyan hívásokkal, amelyek akár elsőre is passzt hívnak. Persze fontos ott a kivitelezés és ha lehet említsük már meg, hogy több pillanatban ez volt a gyenge és nem a hívás. Ha passzt hív az OC és nem futást és rossz a felállás, rossz helyen van a védő, hát akkor nem odadobom, felfutok 1-2 yardot és pont. Ezért van franchise playerünk.

Szóval no, azért az érthetetlen döntések kapcsán ha jó a végrehajtás, akkor rendben vagyunk. Ez is hozzátartozik ugyanis..

Végezetül csak mondom, hogy Én sem vagyok elégedett TH-val, de azt jelzem, hogy itt és most inkább Tomlinnal. A Time management igen, nem először katasztrófa, de az arányok felbosszantanak, ha látok egy többségében puha védelmet (is), no és kritikus pillanatokban az O-nál szar végrehajtást (is).Klemó
Azért azt tisztázzuk, ha a futást elrontjuk és 0 yardos lesz akkor is megy az óra, ha a passzt rontjuk el, akkor megáll és ez nem mindegy. Ha már nem tudunk haladni akkor inkább futással ne. Nekem sincs bajom a passzjátékkal, csak kockázatos passzt nem kellene ilyenkor bevállalni. Tessék screent hívni ott megvan az elkapás és pörög az óra. Én is olvastam Tomlin-t, de nem értek vele egyet, hogy mit gondoltak a visszahordásról, hiszen a példa is mutatja, hogy ha lepörgetjük az órát egy közeli FG-vel izgalommentesen nyerhetjük a meccset. Ez butaság volt.
Én megértem, hogy unod Haley szidását, azonban el kell fogadni, hogy 10-ből 8 ember úgy látja, hogy komoly problémák vannak vele. Ez egy fórum ahol a Te véleményed pontosan annyira fontos és érdekes, mint másé!Klaci79
Nem azt unom Laci. Hanem azt, hogy minden meccs után ez a fontos, ez a kiemelendő és mondjuk az, hogy negyedik és egynél megcsináljuk, az nem, vagyis az arányokkal van bajom és nem azzal, hogy TH-val baj van, mert igen, jómagam is mondom, hogy probléma az van. Ennyi, no ez meg az Én véleményem. 😊

Kellemes Karit minden csontzene kedvelőnek!Klemó
És látod, pontosan így van, de hát ismered Te is az emberi természetet.Az a normális, ha a jót megcsinálják, hiszen azért fizetik őket. Viszont a hibákért felelőst keresünk. De mond meg őszintén egy olyan O, ami időnként csodákra képes, hogy a fenében csinálhat ekkora baromságokat? Nem a mostani meccsre gondolok, hanem főképp az év elejére. Azt a tanácstalanságot valakinek a nyakába kell varrni, mert egyszerűen szenvedés volt. De persze azt sem kellene, hogy mindenért őt hibáztatni, azonban a játékosokat mindig kevésbé szereti a szurkoló szidni, mint az edzőt.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
No mostanra sikerült két részletben végigpillantani a meccset. Közben igaz kirakózni és társasozni kellett a család aprajával 😀
A végjátékban nekem is furcsa volt a gyors megoldás, addig direkt nem jöttem fel ide, de a véleményem nekem is ugyanaz mint többeknek. Amikor néztem magamban morogtam is. Bell most kiadta magából a teljesítményt. újra 100 yard felett futotunk. A nincs értékelhető futást én nem is hallom meg. Nem kimagasló, de eléggé stabil kezd lenni. Remélem jövőre nem esik vissza és sokkal több rutinnal egy újabb offseasonnal, már a liga legjobbjai közt lesz. A blokkolt FG utáni ítéletet én nem értem, miért jött megint a Pack. ha akkor csak blokkoljuk és nem megy be megint ők jönnek? Ez a kivéve a gyevi bírót szabály?. Mindegy, mert végül nem ez döntött. Meg jó pár sárga maradt bent AB-n holdingokban, volt, hogy a mez duplájára nyúlt és nem dobtak semmit. Vagyis a zebrák ismét nem voltak a helyzet magaslatán, de ugyanez a Bell labdavesztés, annak egyértelműen TD-nek kellett volna lenni. Néha az az érzésem, hogy valamiért egyre több a hiba a játékvezetőknél. Lehet ez szándékos, még több vitát generáljon a liga körül? A rossz hír is hír alapon? Na persze ez csak egy filozófiai eszmefuttatás volt, senki ne vegye komolyan. A PO-val én nem foglalkoznék, annak annyi az esélye, minthogy a jézuska nekem meglepetés ajándékot hoz konvergál a 0-hoz. Nyerjünk a Barnák ellen a tisztesség miatt, aztán jövőre rázzuk gatyába a társaságot és mossuk le a csoportot egy 12-4-el mondjuk.
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Hja és a futás. Lehet más meccset néztünk, de bezony a futással csak nem tudtunk haladni. jól. 2-3 yardok jöttek, néha 4. A falunk nem jó futásnyitásra, Bell folyamatosan küzdött és néha nyílt a tér. Így erre játszani csak badarság lett volna. Nekem semmi gondom olyan hívásokkal, amelyek akár elsőre is passzt hívnak. Persze fontos ott a kivitelezés és ha lehet említsük már meg, hogy több pillanatban ez volt a gyenge és nem a hívás. Ha passzt hív az OC és nem futást és rossz a felállás, rossz helyen van a védő, hát akkor nem odadobom, felfutok 1-2 yardot és pont. Ezért van franchise playerünk.
Klemó
Igazad van, és az egész hozzászólásodra reagálnék, csak ezt emeltem ki, mert ez a rész a leginkább lényeges a válaszom tekintetében.

1. Természetesen többféle megközelítéssel is lehet meccset nyerni, ezért izgalmas a legtöbb sport, és mindenki választhat a szájízének megfelelő stílusok közül, hogy mit szeret, mit tekint megfelelőnek. Csak vannak megbízott emberek egy csapatnál, akiknek a játékosállományt és a stílust össze kell hangolniuk, illetve mind a kettőből a lehető legerősebbet összerakniuk. Ha ez nem sikerül, akkor baj van, és általában a közvetlen megbízottat, felelőst reptetik a sport világában elfelé. Jelen esetben a támadósor stílusáért, összerakásáért felelős embert Haileynek hívják, illetve közvetve Tomlinnak (game és time management). Mivel nem látok bele a Steelers menedzsment tevékenységébe, a feladatkörök felosztásába (ki a leginkább felelős a támadósor játékosállományának kialakításáért, ki milyen arányban felelős az adott meccsre kidolgozandó taktikáért, ki felelős a háttérmunka minőségéért, ki végzi a háttérmunkát, stb.), így az adott feladat vezetőjét, a "főkolomposát" szidom, mint a bokrot 😊 - mert ő a felelős vezető, ezért kapja a fizetését, hogy rendben menjenek a dolgok.

2. Valahogy azzal van bajom, amit nagyon nehéz megfogalmazni a támadójátékunkat éppen meghatározó emberek (legyen az Haley, Tomlin, Big Ben) döntéseivel, választott play-eikkel kapcsolatban az, hogy mintha nagyon nem éreznénk, hogy mikor kell a sablont játszani, és mikor kell "varázsolni" valami érdekeset.
Egész évben ezt érzem, hogy amikor kellene egy play-action, egy screen 3&1-nél, akkor tuti középre futás -2 yarddal az eredmény (amikor "varázsolni" kellene), és amikor tényleg csak annyit kellene, hogy öljük az órát futásokkal, legyen az három térdelés, vagy 3x2 yardos futások középre, akkor tuti elő akarjuk rántani azt a bizonyos nyulat a cilinderünkből. Az egészben a furcsa az, hogy mintha az ellenek is tudnák azt, hogy most jön a "sablon" helyett a "trükk", stb..
Lehet, hogy emiatt is van az, hogy kevésbé ekézik a fórumon, illetve minden oldalon a védelmünket, mert ott egyszerűen a játékosállomány az idén sokkal gyengébb, mint pár éve volt. A rookie-k, a papíron másod- és harmadévesek (gyakorlatilag rookie-k) rutintalanságokat követnek el, az öregek meg már öregszenek, és nincsen az a teljesítmény, ami ezeket a hibákat kompenzálná. Magyarán inkább a megvalósítás a rossz, kevésbé a "koncepció". De ez lehet, hogy csak a Lebeau-hatás (ő isten, ez egy axióma).
Továbbá az is egy érzés a részemről, nem több, hogy valahogy mintha nem akarnánk belátni a saját gyengeségeinket és erősségeinket, vagy rosszul azonosítanánk azokat, és ebből fakadóan nehezítjük meg a dolgunkat. Lehet ezek azok az apróságok, ami miatt most nem 9-6-on állunk, hanem 7-8-on. És ezzel el is árultam, hogy mi az a maximum, amit a jelenlegi teljesítőképességének érzek a csapatnak. - a gyengeségek, erősségek azonosításának hibájára lehet példa A. Brown szezon eleji kifakadása, hogy jó lenne erőltetni őt a passzjátékban. Csak ez nem mindennapos, és nem is teljesen kívánatos dolog, hogy a játékosok közvetlenül vonyítsanak bele a stratégiába. Szerencsére ő megtette, volt töke hozzá.


Bocs az esetleges ködös megfogalmazásért, az érzéseket nehéz szavakba önteni 😊
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Azért ha valaki jönne és nézné mi történt tegnap, lehet nem találná ki, hogy nyertünk...

Igen, teljesen jogos, hogy térd, térd, aztán megpróbálom, de láthatóan az volt a mondás, hogy menjen a TD, mert a visszahordást ebben az időben nehéz kontrollálni, könnyen FG távolságba érhet az ellen. Ez a döntés Tomliné volt, ahogy az offside-os FG előtti Brown felé dobás. Itt megvolt a play, de rossz volt a végrehajtás (is), ahogy Ben kapcsán jónéhány kritikus helyzetben. Faszság volt egyébként nem vitás, de hogy erről a meccsről ez legyen az egyetlen kiemelendő momentum és mindig mindig meccs után az, hogy mit baszott el TH, no abból már kissé elegem van.

Hja és a futás. Lehet más meccset néztünk, de bezony a futással csak nem tudtunk haladni. jól. 2-3 yardok jöttek, néha 4. A falunk nem jó futásnyitásra, Bell folyamatosan küzdött és néha nyílt a tér. Így erre játszani csak badarság lett volna. Nekem semmi gondom olyan hívásokkal, amelyek akár elsőre is passzt hívnak. Persze fontos ott a kivitelezés és ha lehet említsük már meg, hogy több pillanatban ez volt a gyenge és nem a hívás. Ha passzt hív az OC és nem futást és rossz a felállás, rossz helyen van a védő, hát akkor nem odadobom, felfutok 1-2 yardot és pont. Ezért van franchise playerünk.

Szóval no, azért az érthetetlen döntések kapcsán ha jó a végrehajtás, akkor rendben vagyunk. Ez is hozzátartozik ugyanis..

Végezetül csak mondom, hogy Én sem vagyok elégedett TH-val, de azt jelzem, hogy itt és most inkább Tomlinnal. A Time management igen, nem először katasztrófa, de az arányok felbosszantanak, ha látok egy többségében puha védelmet (is), no és kritikus pillanatokban az O-nál szar végrehajtást (is).Klemó
Azért azt tisztázzuk, ha a futást elrontjuk és 0 yardos lesz akkor is megy az óra, ha a passzt rontjuk el, akkor megáll és ez nem mindegy. Ha már nem tudunk haladni akkor inkább futással ne. Nekem sincs bajom a passzjátékkal, csak kockázatos passzt nem kellene ilyenkor bevállalni. Tessék screent hívni ott megvan az elkapás és pörög az óra. Én is olvastam Tomlin-t, de nem értek vele egyet, hogy mit gondoltak a visszahordásról, hiszen a példa is mutatja, hogy ha lepörgetjük az órát egy közeli FG-vel izgalommentesen nyerhetjük a meccset. Ez butaság volt.
Én megértem, hogy unod Haley szidását, azonban el kell fogadni, hogy 10-ből 8 ember úgy látja, hogy komoly problémák vannak vele. Ez egy fórum ahol a Te véleményed pontosan annyira fontos és érdekes, mint másé!Klaci79
Nem azt unom Laci. Hanem azt, hogy minden meccs után ez a fontos, ez a kiemelendő és mondjuk az, hogy negyedik és egynél megcsináljuk, az nem, vagyis az arányokkal van bajom és nem azzal, hogy TH-val baj van, mert igen, jómagam is mondom, hogy probléma az van. Ennyi, no ez meg az Én véleményem. 😊

Kellemes Karit minden csontzene kedvelőnek!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Gratula a győzelemhez srácok, nem mindennapi meccset sikerült megnyerni! Egyúttal Boldog Karácsonyt is kívánok a Steelers híveknek!gamerkr
Köszönjük a gratulációt és mi is hasonlóan Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Azért ha valaki jönne és nézné mi történt tegnap, lehet nem találná ki, hogy nyertünk...

Igen, teljesen jogos, hogy térd, térd, aztán megpróbálom, de láthatóan az volt a mondás, hogy menjen a TD, mert a visszahordást ebben az időben nehéz kontrollálni, könnyen FG távolságba érhet az ellen. Ez a döntés Tomliné volt, ahogy az offside-os FG előtti Brown felé dobás. Itt megvolt a play, de rossz volt a végrehajtás (is), ahogy Ben kapcsán jónéhány kritikus helyzetben. Faszság volt egyébként nem vitás, de hogy erről a meccsről ez legyen az egyetlen kiemelendő momentum és mindig mindig meccs után az, hogy mit baszott el TH, no abból már kissé elegem van.

Hja és a futás. Lehet más meccset néztünk, de bezony a futással csak nem tudtunk haladni. jól. 2-3 yardok jöttek, néha 4. A falunk nem jó futásnyitásra, Bell folyamatosan küzdött és néha nyílt a tér. Így erre játszani csak badarság lett volna. Nekem semmi gondom olyan hívásokkal, amelyek akár elsőre is passzt hívnak. Persze fontos ott a kivitelezés és ha lehet említsük már meg, hogy több pillanatban ez volt a gyenge és nem a hívás. Ha passzt hív az OC és nem futást és rossz a felállás, rossz helyen van a védő, hát akkor nem odadobom, felfutok 1-2 yardot és pont. Ezért van franchise playerünk.

Szóval no, azért az érthetetlen döntések kapcsán ha jó a végrehajtás, akkor rendben vagyunk. Ez is hozzátartozik ugyanis..

Végezetül csak mondom, hogy Én sem vagyok elégedett TH-val, de azt jelzem, hogy itt és most inkább Tomlinnal. A Time management igen, nem először katasztrófa, de az arányok felbosszantanak, ha látok egy többségében puha védelmet (is), no és kritikus pillanatokban az O-nál szar végrehajtást (is).Klemó
Azért azt tisztázzuk, ha a futást elrontjuk és 0 yardos lesz akkor is megy az óra, ha a passzt rontjuk el, akkor megáll és ez nem mindegy. Ha már nem tudunk haladni akkor inkább futással ne. Nekem sincs bajom a passzjátékkal, csak kockázatos passzt nem kellene ilyenkor bevállalni. Tessék screent hívni ott megvan az elkapás és pörög az óra. Én is olvastam Tomlin-t, de nem értek vele egyet, hogy mit gondoltak a visszahordásról, hiszen a példa is mutatja, hogy ha lepörgetjük az órát egy közeli FG-vel izgalommentesen nyerhetjük a meccset. Ez butaság volt.
Én megértem, hogy unod Haley szidását, azonban el kell fogadni, hogy 10-ből 8 ember úgy látja, hogy komoly problémák vannak vele. Ez egy fórum ahol a Te véleményed pontosan annyira fontos és érdekes, mint másé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula a győzelemhez srácok, nem mindennapi meccset sikerült megnyerni! Egyúttal Boldog Karácsonyt is kívánok a Steelers híveknek!

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Azért ha valaki jönne és nézné mi történt tegnap, lehet nem találná ki, hogy nyertünk...

Igen, teljesen jogos, hogy térd, térd, aztán megpróbálom, de láthatóan az volt a mondás, hogy menjen a TD, mert a visszahordást ebben az időben nehéz kontrollálni, könnyen FG távolságba érhet az ellen. Ez a döntés Tomliné volt, ahogy az offside-os FG előtti Brown felé dobás. Itt megvolt a play, de rossz volt a végrehajtás (is), ahogy Ben kapcsán jónéhány kritikus helyzetben. Faszság volt egyébként nem vitás, de hogy erről a meccsről ez legyen az egyetlen kiemelendő momentum és mindig mindig meccs után az, hogy mit baszott el TH, no abból már kissé elegem van.

Hja és a futás. Lehet más meccset néztünk, de bezony a futással csak nem tudtunk haladni. jól. 2-3 yardok jöttek, néha 4. A falunk nem jó futásnyitásra, Bell folyamatosan küzdött és néha nyílt a tér. Így erre játszani csak badarság lett volna. Nekem semmi gondom olyan hívásokkal, amelyek akár elsőre is passzt hívnak. Persze fontos ott a kivitelezés és ha lehet említsük már meg, hogy több pillanatban ez volt a gyenge és nem a hívás. Ha passzt hív az OC és nem futást és rossz a felállás, rossz helyen van a védő, hát akkor nem odadobom, felfutok 1-2 yardot és pont. Ezért van franchise playerünk.

Szóval no, azért az érthetetlen döntések kapcsán ha jó a végrehajtás, akkor rendben vagyunk. Ez is hozzátartozik ugyanis..

Végezetül csak mondom, hogy Én sem vagyok elégedett TH-val, de azt jelzem, hogy itt és most inkább Tomlinnal. A Time management igen, nem először katasztrófa, de az arányok felbosszantanak, ha látok egy többségében puha védelmet (is), no és kritikus pillanatokban az O-nál szar végrehajtást (is).
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk abban segítenék, hogy ha az imádsághoz szerinted a templomba kell menni, akkor lelövöm a poént: így nem lesz segítség fentről😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Dolphins-Jets vendég lesz-túl sok esélyt nem látok rá. Tegnap végignéztem a Miami meccsét. Amiben elképesztően gyengék voltak az a futójáték. A Jets legalább olyan jó D line-al rendelkezik ha nem jobbal, így itt lehet esély, de Tannehill nem hiszem, hogy még egy meccsen ennyire gyengén játszik. A Jets mondjuk elég komoly szinten játszott Rex Ryan-ért is, így kihozhatnak egy 8-8-at, de állítólag Ryan bejelentette a csapatnak, hogy elküldik őt. Megnyerhetik ezen okok miatt, de a Jets most a jó futójátékának köszönhetően tudott nyerni, kérdés mennyire tud ez menni Floridában is. Esély 25-30%
Cinci-Ravens hazai kell. Elég komolyan lealázták tegnap a Ravenst. A Cinci pedig jól játszott a Vikings ellen. De ez egy csoportrangadó, bár a Cinci-nek mindenképp kellene a győzelem, hogy ne a Kansas-t kapja a WC-ben. 51% esélyt rátok rá, bár ha Flacco térde nem bírja akkor 60%-ot.
Chargers-Chiefs vendég. Na ez itt érdekes. A vendégeknek teljesen mindegy, de szerintem nem fogják feladni a csoportrangadót. A Chargers viszont nagyon jó decemberben idén is. A Colts ellen ugyan ki lehet kapni, tehát talán annyira nem eresztett le a Chiefs, de azért nem nagyon emlékeztetett önmagára a csapat. Ha azonban a Cinci-nél a csoportrangadó miatt 51% esélyt adtam a hazaira, itt 49%-ot kell mondanom a vendégre.

Meg kell verni a Browns-t. Ez általában nem szokott problémát jelenteni a Big Ben érában. 70-80% az esélye, persze nem lehet ezt elkiabálni és félvállról venni. Ráadásul mindezt úgy hogy több sérülést nem szedhetünk össze.
Ha valaki esetleg 29-én a templomban jár akkor egy ima biztosan sokat segíthet, de szerintem reálisan nézve nincsenek PO esélyein.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt most én is adom SOldi. Szar volt a meccs is, meg amiket csináltunk, ahogy írtam totál fent és lent. Érthetetlen döntések rendre felülírták, ha előtte parádés játékokat hívtunk.

Ettől függetlenül ne menjünk el amellett minden körülménytől függetlenül, hogy megint 30 pont felett kaptunk, ami 40+ is lehetett volna... Ez a PO-t tekintve kb. 2x annyi, mint kéne lennie. A 2 Defense közti különbséget meg nem kell senkinek magyarázni.

Egy Denver, egy Pats, egy Kansas a jelenlegi Steelers D-nek minimum 35 pontot rakna fel.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Kansas győzelem San Diegóban?

Hahaha...Tibi76
Ebben pont ez a szép. Csak a saját meccsünk miatt kell izgulni, hogy azért lehetőleg győzelemmel zárjuk be ezt az évet. Az összes többi "lényegtelen". Ha meg mégis beüt valami elképesztő meg nem érdemelt mázlifaktor háááát...
Hát akkor irány a hetedik. 😀