San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jó lesz az a láb (Y)
 instagram.com/navorro_bowman/?utm_source=partner&utm_medium=embed&utm_campaign=video
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Scherff bent maradhatna.. Nem hiszem, hogy bent fog, de Iupati helyere elferne.dankodavid
elvileg oda Brandon Thomas lesz, meg itt van még Looney is és Pearspetey
Thomasrol tudtam, viszont, mivel sulyos serulesbol ter vissza, nyugodtabb lennek Scherffel, aki akar T is lehetne serules eseten, vagy, ha mondjuk Staleyt 17-ben ki akarnank vagni, mert kell a hely. Nem neztem meg, hogy akkorra milyen helyzet varhato, ezert, ha nem lenne akkora jelentosege a +5M-nek, amit nyernenk a kirakasaval, akkor felesleges volt az egesz eszmefuttatasom😊dankodavid
kell az OL-be friss vér, mert Boone-t nem biztos, hogy meg tudjuk tartani jövőre.Alabama Niners
Én csak akkor áldoznék első kört O falra, ha Scherff bent lesz még. Benne látom a potenciált. Egyébként tavaly két korai választással jött Martin és Thomas. Boone pótlására akár 4. vagy 5. körös választás is jó lehet, lenne még egy éve, hogy felvegye a ritmust. Első körben szerintem CB, WR, DL lesz annak függvényében, hogy ki lesz még bent. Tuti fog jönni valamikor ILB is, annak ellenére, hogy Desmond Bishop egy évre visszatér. Nekem Stephone Anthony játéka nagyon tetszik 😉
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Scherff bent maradhatna.. Nem hiszem, hogy bent fog, de Iupati helyere elferne.dankodavid
elvileg oda Brandon Thomas lesz, meg itt van még Looney is és Pearspetey
Thomasrol tudtam, viszont, mivel sulyos serulesbol ter vissza, nyugodtabb lennek Scherffel, aki akar T is lehetne serules eseten, vagy, ha mondjuk Staleyt 17-ben ki akarnank vagni, mert kell a hely. Nem neztem meg, hogy akkorra milyen helyzet varhato, ezert, ha nem lenne akkora jelentosege a +5M-nek, amit nyernenk a kirakasaval, akkor felesleges volt az egesz eszmefuttatasom😊dankodavid
kell az OL-be friss vér, mert Boone-t nem biztos, hogy meg tudjuk tartani jövőre.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Scherff bent maradhatna.. Nem hiszem, hogy bent fog, de Iupati helyere elferne.dankodavid
elvileg oda Brandon Thomas lesz, meg itt van még Looney is és Pearspetey
Thomasrol tudtam, viszont, mivel sulyos serulesbol ter vissza, nyugodtabb lennek Scherffel, aki akar T is lehetne serules eseten, vagy, ha mondjuk Staleyt 17-ben ki akarnank vagni, mert kell a hely. Nem neztem meg, hogy akkorra milyen helyzet varhato, ezert, ha nem lenne akkora jelentosege a +5M-nek, amit nyernenk a kirakasaval, akkor felesleges volt az egesz eszmefuttatasom😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Scherff bent maradhatna.. Nem hiszem, hogy bent fog, de Iupati helyere elferne.dankodavid
elvileg oda Brandon Thomas lesz, meg itt van még Looney is és Pears

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Scherff bent maradhatna.. Nem hiszem, hogy bent fog, de Iupati helyere elferne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
amúgy OL is lehet, vagy DL. mindkettőnek lenne értelme, ha Nicks idejön

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
DeVante Parker-Trae Waynes duóból az egyik szerintem bent lesz még.he7edik
talán Parker, de nem bízok abban semAlabama Niners
Ha nem akkor lejjebb mehetünk mert Strong még az első kör végéig bent fog maradni valószínűleg.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
DeVante Parker-Trae Waynes duóból az egyik szerintem bent lesz még.he7edik
talán Parker, de nem bízok abban sem
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
DeVante Parker-Trae Waynes duóból az egyik szerintem bent lesz még.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem WR run lesz hamar a drafton és a White-Cooper-Parker trió kimegy korán. 15-re már nem marad bent egyik sem. Feljebb menni meg drágán lehet csak. DE kell vagy CB (csak Trae Waynes - aki aligha marad bent addigra). Nem tartanám rossz ötletnek,ha hátrébb mennénk és ezzel szereznénk valami jó picket, második köröset. 😊
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀SFGaben
A power az még csak oké,de hogy sebesség már sehol nincs azt se feledd. Briggs-szel nem sok csapat lenne előrébb! 😊Süsü
Tisztában vagyok vele, hogy nem ő fogja megváltani a világot. Ha jön is ő vagy esetleg Bishop akkor ők csak a poszt mélységét fogják adni. De valahogy mi szeretjük a 30+ éves játékosokat, lsd Dockett.SFGaben
így van kell a veterán prezensz az öltözőbe, most hogy Gore/Willis/Cowboy(?) nincs

ha draftolunk egy ILB-t tanulni jó lesz neki

Nicksnek örülnék. látszik Baalke nem mer WR-t húzni első körben? 😀petey
Azért győzze le a félelmét, ha a TOP3 WRből benn lesz még valaki. 😉 Jövőre Boldin szerződése is lejár.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀SFGaben
A power az még csak oké,de hogy sebesség már sehol nincs azt se feledd. Briggs-szel nem sok csapat lenne előrébb! 😊Süsü
Tisztában vagyok vele, hogy nem ő fogja megváltani a világot. Ha jön is ő vagy esetleg Bishop akkor ők csak a poszt mélységét fogják adni. De valahogy mi szeretjük a 30+ éves játékosokat, lsd Dockett.SFGaben
így van kell a veterán prezensz az öltözőbe, most hogy Gore/Willis/Cowboy(?) nincs

ha draftolunk egy ILB-t tanulni jó lesz neki

Nicksnek örülnék. látszik Baalke nem mer WR-t húzni első körben? 😀

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀SFGaben
A power az még csak oké,de hogy sebesség már sehol nincs azt se feledd. Briggs-szel nem sok csapat lenne előrébb! 😊Süsü
Tisztában vagyok vele, hogy nem ő fogja megváltani a világot. Ha jön is ő vagy esetleg Bishop akkor ők csak a poszt mélységét fogják adni. De valahogy mi szeretjük a 30+ éves játékosokat, lsd Dockett.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nicks is jön vizitre.

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀SFGaben
A power az még csak oké,de hogy sebesség már sehol nincs azt se feledd. Briggs-szel nem sok csapat lenne előrébb! 😊
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
"1,100+ career tackles. 7 pro bowls. Lance Briggs visiting to the 49ers facility"

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Cameron Fuller (CB) is kivágva. Emlékét megőrizzük. Ki is volt ő? Nem lényeges. Már.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
akkor bye bye Jonathan Martinpetey
Nem hullatunk érte könnyeket, a teljesítménye alapján rászolgált erre a sziára.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
akkor bye bye Jonathan Martin

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tomsula szerint maradunk a 3-4es felállásnál, megfelelően mélynek találja a védőfalat. Ian Williams és Dorsey játszhat NT, vagy akár DE pozícióban is. Ez szintén igaz Dialra is, ő hat mérkőzésen kezdett, mint NT. Dockett és J.Smith (persze, ha marad) mellett egyre nagyobb szerep hárulhat Tankra, Jimmy T. nagyon elégedett az ő fejlődésével. További jó hír, hogy N.Bowman rehabjáról pozitív hírek vannak, a doktorok és Bow szerint is jól haladnak a dolgok. (Y)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Foster is a Bearshez megy :/

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ray Mcdonaldról érdeklődnék, tudnátok mondani róla pár dolgot?hpeter93
hogy jó 😊 stabil pont a DL-ben, futás és passz ellen is kiváló. én sajnáltam hogy ezek történtek vele, mert tényleg egy all down DE a srác

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jelenleg nincs csapata, és pereli azt a nőt aki megvádolta a szexuális zaklatással.Alabama Niners
Aláírt a Bearshezempty taxi
akkor erről lemaradtam :-/