San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
megnézve a Cowboys meccset is újra, elég bizakodó vagyok 😊
a kezdő drive szinte csont nélkül ment végig, olyan folyosókat nyitott az OL hogy öröm volt nézni. volt passz RB-nek, read option, sima drag route TE-nek, volt némi pass protection is, a végén pedig egy jó védőmunka akadályozta meg a TD-t, ami tökéletes passz volt. ja igen, és volt vagy 10mp mindig snap előtt, az mi 😀
volt pár rossz kommunikáció miatti izgalom amikor megkergették Kapet, talán kétszer.
Pears annyira nem tragédia, jó lesz ott.
Hyde állat, remélem ilyen lesz, és Frank méltó utódja idén.

védelem, Bow is back - *drops microphone* ennyi. 3 snap 3 tackle
DL fasza, Dial/Harold stunt mintha a Smith tesók lettek volna olyan stuntokat nyomtak. Armstead is jól nyomta a cserék ellen.
kezdő CB-ben fent volt Reaser, és Acker és Tartt is szerepet kapott. izgatottan várom hogy milyenek lesznek élőben.
ST - Hayne, van még kérdés?
Pinion - nagy lába van és fasza hangtime-mal rúg.

persze vannak apróbb hibák, büntik(várható volt) de összességében ezek javíthatók. ha nem is lesz SB, de egy élvezhető focit fogunk szerintem játszani, és kemény védelmet, fiatalokkal. szerintem ha látjuk a fejlődést senkinek nem lesz egy rossz szava.

és a slusszpoén, 4Q végére volt 2 TO-unk 😀😀😀 ez mi?
petey
Koszi az elemzest 😀
A vege az fricska volt a nagy geniusznak 😉 Roman

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Így van, szerintem is sokkal színesebb lesz az offense. És jó látni, hogy rengeteg fiatal lesz a csapatban.
OL-ban még keresik az ideális megoldást, mai edzésen Silberman volt RG és Martin a C.
CB-k között is nagy verseny van, ez jó.
Kíváncsi vagyok, hogy Skov be tudja-e magát verekedni az 53-ba, szerintem reális esélye van. McCray is megint odatette magát rendesen (safety blitz nagy volt).
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
megnézve a Cowboys meccset is újra, elég bizakodó vagyok 😊
a kezdő drive szinte csont nélkül ment végig, olyan folyosókat nyitott az OL hogy öröm volt nézni. volt passz RB-nek, read option, sima drag route TE-nek, volt némi pass protection is, a végén pedig egy jó védőmunka akadályozta meg a TD-t, ami tökéletes passz volt. ja igen, és volt vagy 10mp mindig snap előtt, az mi 😀
volt pár rossz kommunikáció miatti izgalom amikor megkergették Kapet, talán kétszer.
Pears annyira nem tragédia, jó lesz ott.
Hyde állat, remélem ilyen lesz, és Frank méltó utódja idén.

védelem, Bow is back - *drops microphone* ennyi. 3 snap 3 tackle
DL fasza, Dial/Harold stunt mintha a Smith tesók lettek volna olyan stuntokat nyomtak. Armstead is jól nyomta a cserék ellen.
kezdő CB-ben fent volt Reaser, és Acker és Tartt is szerepet kapott. izgatottan várom hogy milyenek lesznek élőben.
ST - Hayne, van még kérdés?
Pinion - nagy lába van és fasza hangtime-mal rúg.

persze vannak apróbb hibák, büntik(várható volt) de összességében ezek javíthatók. ha nem is lesz SB, de egy élvezhető focit fogunk szerintem játszani, és kemény védelmet, fiatalokkal. szerintem ha látjuk a fejlődést senkinek nem lesz egy rossz szava.

és a slusszpoén, 4Q végére volt 2 TO-unk 😀😀😀 ez mi?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Wilhoite, Ellington és Dorsey elkezdheti az edzéseket, Bishopra viszont egy kisebb műtét vár.
Más téma, aktuális B/R power rankings szerint a 49ers a 32. A Rams 19., a Cardinals 7., a Seahawks pedig első ezen a listán.
SFGaben
Wilhoite kelleni fog a rutin miatt, Ellington sajnos eleg porcelan 😕 a bleacher powerrankingot meg hagyjuk mar pls.. rebuild volt itt,nem varok SB-t de nem lesz rosszabb szezon mint a tavalyi szerintem, csak az OL kene csiszolni, na majd meglatjuk 😀
Josszi
Az NFL visszazámlálás 18-17.ben azt írják hogy 5-11el végzünk. Hogy ez mennyire igaz azt nemtudom.
Mindenesetre jó lett, de az nem tetszik.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Wilhoite, Ellington és Dorsey elkezdheti az edzéseket, Bishopra viszont egy kisebb műtét vár.
Más téma, aktuális B/R power rankings szerint a 49ers a 32. A Rams 19., a Cardinals 7., a Seahawks pedig első ezen a listán.
SFGaben
Wilhoite kelleni fog a rutin miatt, Ellington sajnos eleg porcelan 😕 a bleacher powerrankingot meg hagyjuk mar pls.. rebuild volt itt,nem varok SB-t de nem lesz rosszabb szezon mint a tavalyi szerintem, csak az OL kene csiszolni, na majd meglatjuk 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Wilhoite, Ellington és Dorsey elkezdheti az edzéseket, Bishopra viszont egy kisebb műtét vár.
Más téma, aktuális B/R power rankings szerint a 49ers a 32. A Rams 19., a Cardinals 7., a Seahawks pedig első ezen a listán.
SFGaben
le kell szarni. amúgy megértem, új edzői stáb, sokan elmentek, ennyi...legalább lesz honnan felkapaszkodni, nem fogunk nagyot esni az első helyről 😀

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Wilhoite, Ellington és Dorsey elkezdheti az edzéseket, Bishopra viszont egy kisebb műtét vár.
Más téma, aktuális B/R power rankings szerint a 49ers a 32. A Rams 19., a Cardinals 7., a Seahawks pedig első ezen a listán.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Üdv Urak!
Lassan itt az idő... a csapat meg kezd alakulni. A D még így is karistolni fog, hogy elmentek a legjobbak, de már itt a következő generáció, és látni a jövő ígéreteit. (Purci kifejezetten tetszik. 😊 ) Messze menő következtetéseket persze nem kell levonni, mert nem lehet nem észrevenni, hogy az első sorok mennyire kímélik egymást az előszezoni meccseken.
Nincsenek túl nagy elvárásaim a szezontól, játszunk egy-két (na jó egy kicsit több) jó meccset, és legyen egy pár W, azzal már jól alszom. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mint Borland. Azthiszem 1 vagy 2 meccsét láttam, hát jó olyan amilyen mondtam magamban..Aztán itt kirobbanó szezont teljesítettem, elég sokunknak tetszett a játéka, aztán vissza is vonult. Remélem Skov is ilyen lesz, csak annyi differenciával hogy ő nem vonul vissza. 😜

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm a szót Elnök Úr!

Skov a Cardinalban 3-4 ILB volt, ahogy itt is, szóval Petey kolléga ezt rosszul írta.
Hatalmas tehetség, a lassabb sebességét ösztöneivel kompenzálja. Egyetemen egy nagyon erős Stanford front7 egyik sztárja volt VIc Fangio alatt. Aztán elszakadt az a fránya ACL és nem volt már a régi. Vezéregyéniség, nagyon jól érzi merre fog menni a labda, jól helyezkedik, jó ütemben blitzel.
Nagyjából ennyi.

Nem követtem az idei offseason tevékenységét, de örülnék ha fejlődött volna annyit, hogy akár a kezdőbe is bekerüljön.
Fucu
A kolidzs meg van, egy állat ez a gyerek, ha maradnak a térdei. Azt tudtam tavaly, hogy tumultusba jött, de most meg van az esélye, remélem élni tud vele. Mohawk on D!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Köszönöm a szót Elnök Úr!

Skov a Cardinalban 3-4 ILB volt, ahogy itt is, szóval Petey kolléga ezt rosszul írta.
Hatalmas tehetség, a lassabb sebességét ösztöneivel kompenzálja. Egyetemen egy nagyon erős Stanford front7 egyik sztárja volt VIc Fangio alatt. Aztán elszakadt az a fránya ACL és nem volt már a régi. Vezéregyéniség, nagyon jól érzi merre fog menni a labda, jól helyezkedik, jó ütemben blitzel.
Nagyjából ennyi.

Nem követtem az idei offseason tevékenységét, de örülnék ha fejlődött volna annyit, hogy akár a kezdőbe is bekerüljön.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
Picit olvasgattam a meccs előtt a Cowboys facebook oldalát, és láttam hogy nagyon magabiztosnak tűntek a győzelemben. Így kick some butt, úgy take the whiners down...Meccs után meg már csak az volt hogy..It just a preseason game. 😀😀
Coolearie
Fészbukra jársz "szakértői" véleményért aztán itt kárörvendesz azokon a világtalan seggeken? Grat... :p És ahhoz is gratulálok, hogy az előszezonban 1-1re javította a 49ers a mérlegét. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
az első meccséről
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article31476711.html
a tegnapin már megfontoltabban játszott, vagy tényleg gyorsan vág az esze és tanul a hibáiból vagy csak az az egy meccs is adott neki egy kis önbizalmat még plusszban, most nem érzödőtt rajta lámpaláz.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megint nem volt rossz meccse, de nincs TD-je, pedig nem egyszer elmondta, hogy most már végképp akar egyet😊

 www.youtube.com/watch?v=wNjlsSapv2o&feature=youtu.be
dankodavid
Majd a Vikings ellen 😉
Josszi
Csak számomra fura egy kicsit, mintha még nem merne belemenni az ütközésekbe? Jó oké, még csak a 2. eccse, de előtte mintha ezt csinálta volna csak felszerelés nélkül. Nem?
Coolearie
ésszel játszik inkább és nem szeretne fumble-t amúgy általában vagy hátulról oldalról billentették ki vagy 2-en ugrottak a nyakába ja nem volt előtte rés, nem láttam olyat h kitért ütközés elől amúgy meg nem egy Lynch alkat aki felökleli a safetyt ha kell, más stílus szerintem, nem powerrun

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Megint nem volt rossz meccse, de nincs TD-je, pedig nem egyszer elmondta, hogy most már végképp akar egyet😊

 www.youtube.com/watch?v=wNjlsSapv2o&feature=youtu.be
dankodavid
Majd a Vikings ellen 😉
Josszi
Csak számomra fura egy kicsit, mintha még nem merne belemenni az ütközésekbe? Jó oké, még csak a 2. eccse, de előtte mintha ezt csinálta volna csak felszerelés nélkül. Nem?

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megint nem volt rossz meccse, de nincs TD-je, pedig nem egyszer elmondta, hogy most már végképp akar egyet😊

 www.youtube.com/watch?v=wNjlsSapv2o&feature=youtu.be
dankodavid
Majd a Vikings ellen 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Vegre megtudtam nezni nyugodtan a meccset. Elmeny lesz a vedelmet nezni emberek, secondaryban a sok fiatalt es Purcell INT whoaaa...
Hayde hype nalam celba talalt, es Davis is igeretesen mozgott ha donteni kell fohet a feje az edzoi karnak, lehet Hunter marad majd le a vegen, nem eroltettuk a pass jatekot bar amit Hydenak dobott Kap az meglepo volt, lesz itt tobb frontos attack uraim. Amit anno Romantakarogy igergetett hogy RB pass play az most vegre lathato valik, es egy csomo dolgot rejtegetunk a tarsolyban szerintem (Bush? 😀 ) OL meg gyengen muzsikal a pass protectiont illetoen itt meg bizony akad munka..

Ja es Bruce Miller ismet megmutatta hogy az egyik legjobban blokkolo FB a ligaban..

Nezzetek meg a meccset es irjatok mar a szakmai velemenyeket 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
53-as roster kerettag lesz.
Coolearie
tavalyelőtt hoztuk mint udfa. aztán elvitték mi meg visszahoztuk, nem sok játékidőt kapott eddig. OLB volt a Cardinalnál, nálunk pedig egyértelmű ILB. nekem tetszik eddig amit látok, remélem megmarad a rotációban, remek adottságú gyerek. örülnék egy Skov/Bow ILB párosnak, mehetne a terror tovább 😊

de Fucu a Stanford guru

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
Még csak az első pre-season meccset láttam, ott annak ellenére hogy futás ellen mutatott biztató jeleket látszódott rajta, hogy mérkőzéshiánnyal szenved. Mondjuk nem volt nagy különbség közte és Moody között.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
53-as roster kerettag lesz.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Picit olvasgattam a meccs előtt a Cowboys facebook oldalát, és láttam hogy nagyon magabiztosnak tűntek a győzelemben. Így kick some butt, úgy take the whiners down...Meccs után meg már csak az volt hogy..It just a preseason game. 😀😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha tudja tartani ezt a formát akkor még talán a 2. is lehet a végleges depth chart-ban. Hyde-Hayne duó.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha Hayne tudja tartani ezt a formát és puntokból hoz ennyi jardot az óriási segítség a támadósornak. Pont ez a rögbi stílus az ami miatt sikeres, mert nem úgy mozog ahogy a védők várják sok esetben. Futásoknál is elég jól teljesít, úgy néz ki továbbra is remek futó sorunk van.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bowman: 3 snap, 3 tackle