San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis érdekesség:
The 49ers used 3+ tight ends on 33 offensive plays in Week 1, the most by any team in a game in the last 10 seasons, and more than they COMBINED for all of last season.
Kíváncsi vagyok, hogy a Steelers ellen is ilyen sokat használjuk-e a 3+ TE felállásokat

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát akkor üzentünk mindenkinek:
"You can run, but you can't HYDE"
Mi a fasz volt velünk? wooooow!!!!! Yeeeeh!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Torry Smith-el mi van?


több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?
Vegita
közhelyszótár on:
mindenki annyira pörög amennyire hagyják szerintem.. 😀
Josszi
gonosz 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nekem a macskalányok tetszettek a legjobban. Rég láttam ennyire felüdültnek a Ninerst

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?
Vegita
közhelyszótár on:
mindenki annyira pörög amennyire hagyják szerintem.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hatalmas fazon:
 twitter.com/JamesBradySBN/status/643647558921920512

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
jóóó volt, csak a szépre emlékezem 😀
futás (HYDE and SEEK vagy Slip and HYde? 😀 😀 majd betojtam a gyönyörtől.. ja közben Kap szaladt neki blokkolni?? és a zone blocking és egyéb nyalánkságok...
tetszett hogy volt TE játék!
a pass majd fejlődik, Torey Smith inkább szerintem arra lesz hasznosabb hogy több tér jusson Boldinnak..

tetszett a fiatal védelem, tetszett a secondary munkája is kivéve talán azt a 2 hosszú paszt amit benyeltek, jövő héten a Világítótorony ellen nagyon kell majd figyelni... más kaliber mint most még Bridgewater (no offense!)
sajnálom Hayne-t de talán mint mindenki tanul a hibájából..

a többi negatívumokat meghagyom a szakértőbbeknek 😀

szép napot emberek!

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
No, megérte korán kelni, kicsit nehezen indult be a gépezet, de végül sikerül bedarálni a Vikingeket és megvan az első W. A defense ragyogó volt, jó volt látni milyen elszántsággal játszottak. Mangininek is jár a dicséret, jók voltak a játékhívások. Nem is tudom hirtelen, tavaly volt-e 5 sackes meccsünk. Nagyon ültek a safety blitzek, Tartt már most az egyik kedvenc. Összességében végig dominálta a védelem a mérkőzést a Minnesota O ellen. Támadásban már kevésbé voltunk kreatívak, lehet ebben közrejátszott Bush korai sérülése. Hyde szenzációs formában játszott. Kaep végig vigyázott a labdára nem ment bele semmi kétséges játékba, rövid passzok jók voltak. Nem volt extra, de amikor így megy a futójáték talán felesleges is lett volna kockázatot vállalni. ST-ben még maradt fejlődési potenciál 😊
És jó volt Bowmant újra a pályán látni, már önmagáért ezért érdemes volt végig nézni a meccset. Jó lesz ez a fiatal csapat!

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Grat a győzelemhez. Sajnos a Vikings nemhogy a várt de azon aluli teljesítményt nyújtott. ez persze nem csökkenti a csapatotok teljesítményét, megérdemelt győzelem volt.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Grat! Habár nekem ez a meccs már túl későn kezdődött.
Hyde szép fantasy pontokat hozott, tudtam, hogy draftolni kellene.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gratula srácok, ez tényleg jó mérkőzés volt 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ez szép foci volt, a védelem mellett én külön a támadófalat emelném ki, nagyot melóztak a nem rossz nevekből álló Vikes D-Line ellen. Ment is a futás, meg a playaction passzok dögivel. Szeretem az ilyen típusú csapatokat szóval hajrá, csak így tovább!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szép volt srácok, granulálok. A majdnem 50-es védelem idén sem lesz szar. Valahogy sejtettem, hogy nem fogjátok leteríteni elénk ti sem a piros szőnyeget... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na, a hétből egy megvan. A D# rendben lesz talán, de passzolni idén sem fogunk... én a szagértőktől eltérően nem látom Kap-en a változást. Hyde-nak nagyon jó meccse volt, de szükség lenne Bush-ra is, mert egyedül nem megy. Sajnálom a kengurunkat, látszott rajta, hogy megfogta a hiba. Azért sokat tett a Vikings is ezért a győzelmünkért, de odatette magát a Csapat!
GO 9ERS!

Ja, és biztos én öregszem, de ez a fekete nekem nem tetszik, és akkor a hagyományokról még nem is beszélek... a csajok meg ebben a latex szerkóban, ki ez a beteg, aki ezt kitalálta???

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Önbizalom növelőnek remek mérkőzés volt. Biztos voltam benne, hogy a sok lesajnálás nem lehet igaz. Ma bizonyított a csapat! A védelem szenzációs volt, 3 negyed alatt nem kaptunk pontot, lehoztuk a meccset kapott TD nélkül, 5 sack, INT. Az OL messze a várakozás felett teljesített, 230 y futás az nem gyerekjáték. A Vikings biztosan a valós tudása alatt teljesített, de ennek ellenére is értékes győzelmet arattunk. Carlos meg....olyan volt mint Gore fénykorában.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Gyerekek a lesajnált csapatunk 17 ponttal nyert, lehet mégse vagyunk olyan rosszak?
picstii
Dehogynem, szar a frisco és kész, főleg, hogy mákkal sikerült nyerni, elég, ha az elejtett puntot meg a blokkolt field goalt említem.. Oh, wait 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Gyerekek a lesajnált csapatunk 17 ponttal nyert, lehet mégse vagyunk olyan rosszak?
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Haynes aktív lesz, Lemonyié pedig nem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Uraim, sok sok hónapnyi várakozás után, temérdek sötét felleget hozó offseason-ön vagyunk túl. ma egy új útra lépünk, ma megtudjuk sok kérdésre a választ, és megtudjuk meg van-e az a plusz ami hiányzott tavaly: a felszabadult
játék íze és sava-borsa, öröme.
Tévedés ne essék, hosszú az út, és fogcsikorgatva kell kitalálni kik vagyunk. De ez együtt menni fog, és kiderül a szezon végén kik lesznek a győztesek, és kik hullanak el, ki fogja érdemre méltóan viselni a SF logót az arany sisakon. Valami elkezdődött, és valami megváltozott. Menjünk végig ezen az úton, és ne álljunk meg! Küzdelemre fel, Aranyásók, ahogy ők sem adták fel anno, mi sem fogjuk!

Mindörökre Hűséges!


több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
C'mon man...
silent7939
No mi? Tűkön ülsz már? Láthatod élő adásban a Ninerst. Szerintem te (is) erre vársz mióta 😂😂

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
C'mon man...
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"A jég és a hó birodalmából jövünk
Az éjféli naptól, ahol forró források folynak
Az istenek kalapácsa vezeti hajónkat új földekre
Hogy harcoljunk a hordákkal, énekelve és kiáltva: Valhalla, jövök!

És tovább evezünk lapátjainkkal,
Az egyetlen célunk a nyugati part."

SKOL! SKOL!

 www.youtube.com/watch?v=hC-T0rC6m7I

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
#BEATTHEVIKINGS

 www.49ers.com/video/videos/Coming-Soon-49ers-vs-Vikings/06db7407-6cbf-4d24-bb5a-4b80c017589d