San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
 twitter.com/Eric_Branch/status/681238412729413633?ref_src=twsrc%5Etfw


több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
I want the old team!

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Just lose baby!

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...
Bazzani
Remélem ez tényleg szoros meccs lesz, pár pontnyi különbséggel, és nem ilyan 45-10 féle meccs lesz.
Én már csak azért drukkolok a csapatnak hogy minél jobb pick legyen neknk, ezzel pedig valamilyen szinten joban tudnánk felkészünlni a draftra, és nem ilyen punterokat húznánk. Jó mondjuk ez a Punter pick most jó volt kivételesen😀
Coolearie
a legjobb pick Pinion volt!!!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...
Bazzani
Remélem ez tényleg szoros meccs lesz, pár pontnyi különbséggel, és nem ilyan 45-10 féle meccs lesz.
Én már csak azért drukkolok a csapatnak hogy minél jobb pick legyen neknk, ezzel pedig valamilyen szinten joban tudnánk felkészünlni a draftra, és nem ilyen punterokat húznánk. Jó mondjuk ez a Punter pick most jó volt kivételesen😀

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Végre bazdki..
49ers promoted Jarryd Hayne to the Active Squad.
Szóval megy Detroitba a csapattal.

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
Most nektek kell nyerni.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
egy kis feelgood így Karácsony 2. napján. ki volt a nr1 CB az elmúlt 3 hétben, na ki?

PFF's No. 1 CB over the last 3 weeks? None other than Jimmie Ward (+9.0). 3-7, 10 yards allowed in coverage with a pick six and 3 run stops.

több mint 8 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Boldog karácsonyt tagtársak!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Wilhoite (LB) Draughn (RB), Martin (C), Boone (G) OUT SFvsDET
Hayne Time?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Geep Christ Hayneről.."I think we know who Jarryd is. The other thing that you always want to evaluate is who you're going to dress out on that 46. It's not just the 53, but also the 46 and where does that fit with the special teams.

"Often times any backup, whether you're a backup running back or a backup linebacker or a backup tight end, what's the value within the offensive or defensive plan and then what's also the special team value. But, Jarryd's done a nice job. There's a couple other practice squad guys that have done a great job. ... Those guys kind of toil anonymously day-to-day. Jarryd definitely fits in. We're excited about his future, but I think it comes down to maybe what the special teams roles are and who's going to get that uniform of 46, not just the 53."

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Boldog karácsonyt és új edzői stábot mindenkinek! 😊

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 358
Boldog ninersös Karácsonyt! Főleg az év ezen időszakában érvényes a szó: Faithful.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Boldog Karácsonyt Ninerek!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.jibjab.com/view/mjtOxx9sSBWiL0Pa-g7E4A

Kellemes Karácsonyt srácok.. csak jót jövőre, mindenkinek minden téren

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kellemes Ünnepeket Niners társaim! Legyen szép napotok/hetetek.!!

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Nagyon Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket srácok! Előre egy szebb jövőért 😊

több mint 8 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Minden NFL-t (főleg 49ERS-t) szeretőnek (és nem szeretőnek) Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket !