San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/FieldYates/status/841346987018616832
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
kb mindenki letraden gondolkodik,szóval ha nem indul be valami qb hype akkor marad mindenki a fenekén a top 6ban várhatóan.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
A mock draftokat összeállítók nem nagyon tudják eldönteni milyen posztra kellene húznunk 1/2-n. RB-t (Fournette), CB-t (Lattimore), DL-t (Allen) olvastam. Az egyre inkább úgy tűnik, hogy egyik QB-t sem akarjuk ilyen magasan húzni. Ennek értelmáben talán az EDGE rusher a legnagyobb need. RB2, SLB, O line depth, DT, CB (már csak a class erőssége miatt is), WR is kellene. De a legjobb egy letrade lenne.
SFGaben
Wr-t max akkor ilyen magasan, ha Julio, Megatron vagy A. Brown szerű. amúgy Allen is rizikós kicsit a sérülésével. egyértelműen ha Garrett nincs bent akkor letréd ha van partner..

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sok sikert Brocknak ! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A mock draftokat összeállítók nem nagyon tudják eldönteni milyen posztra kellene húznunk 1/2-n. RB-t (Fournette), CB-t (Lattimore), DL-t (Allen) olvastam. Az egyre inkább úgy tűnik, hogy egyik QB-t sem akarjuk ilyen magasan húzni. Ennek értelmáben talán az EDGE rusher a legnagyobb need. RB2, SLB, O line depth, DT, CB (már csak a class erőssége miatt is), WR is kellene. De a legjobb egy letrade lenne.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
jött még egy ex Hawks LB - Brock Coyle és a Texansból egy ST ász, Don Jones
petey
uuuuu Coyle!! (y)
Csípem a srácot!

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
jött még egy ex Hawks LB - Brock Coyle és a Texansból egy ST ász, Don Jones

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀
petey
Basszameg, mivel érdemeltem ki, hogy Gabbertről egyből rám asszociálj?😀 Rapunzel tape-jét pedig elkezdte nézni Shanny, majd a második percben úgy döntött, inkább még egyszer a Pats elleni második félidő.
dankodavid
hát a sok közös emléketek miatt 😊 többször is az eredménykövetőben lehetett érezni az izzást 😀

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
Semmit nem hallani felőle, vagy nagyon csendben csinálja, vagy nagyon nem érdekel senkit...
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀
petey
Zseniális név, épp nemrég olvastam a Puszta Földeket Stephen King-től. 😊
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀
petey
Basszameg, mivel érdemeltem ki, hogy Gabbertről egyből rám asszociálj?😀 Rapunzel tape-jét pedig elkezdte nézni Shanny, majd a második percben úgy döntött, inkább még egyszer a Pats elleni második félidő.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Jelenleg a Roster

QB: Brian Hoyer, Matt Barkley
RB: Carlos Hyde, Mike Davis, Raheem Mostert
FB: Kyle Juszczyk
WR: Pierre Garcon, Marquise Goodwin, Aldrick Robinson, Jeremy Kerley, Aaron Burbridge, DeAndre Carter, Bruce Ellington, Chris Harper, Eric Rogers, Rasahad Ross, DeAndre Smelter,
TE: Logan Paulsen, Vance McDonald, Garrett Celek, Blake Bell, Je’Ron Hamm
OT: Joe Staley, Trent Brown, Norman Price, John Theus
OG: Zane Beadles, Joshua Garnett
C: Daniel Kilgore, Alex Balducci

DL: Arik Armstead, Ronald Blair, DeForest Buckner, Zach Moore, Quinton Dial, Earl Mitchell, Mike Purcell
LB: Malcolm Smith, Ray-Ray Armstrong, NaVorro Bowman, Carl Bradford, Ahmad Brooks, Tank Carradine, Eli Harold, Aaron Lynch, Wynton McManis, Shayne Skov
CB: Jimmie Ward, Tramaine Brock, Rashard Robinson, K’Waun Williams, Keith Reaser, Will Redmond, Dontae Johnson, Prince Charles Iworah, JaCorey Shepherd
S: Eric Reid, Jaquiski Tartt, Marcus Ball, Vinnie Sunseri

K: Robbie Gould, Nick Rose
P: Bradley Pinion, Brock Miller
LS: Kyle Nelson
SFGaben
Akkor már csak Cutler kell, és meglesz a tökéletes 2016-os Bears QB tandem 😊
több mint 7 éve
doka San Francisco 49ers 111
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ha a szerződések hossza jelent valamit, akkor Garcon-t ( 5év) , Juszczyk-ot (4év), és Malcom Smith-t (5év) tartjuk hosszútávú megoldásnak. A többiek 1 vagy 2 évre érkeztek.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jelenleg a Roster

QB: Brian Hoyer, Matt Barkley
RB: Carlos Hyde, Mike Davis, Raheem Mostert
FB: Kyle Juszczyk
WR: Pierre Garcon, Marquise Goodwin, Aldrick Robinson, Jeremy Kerley, Aaron Burbridge, DeAndre Carter, Bruce Ellington, Chris Harper, Eric Rogers, Rasahad Ross, DeAndre Smelter,
TE: Logan Paulsen, Vance McDonald, Garrett Celek, Blake Bell, Je’Ron Hamm
OT: Joe Staley, Trent Brown, Norman Price, John Theus
OG: Zane Beadles, Joshua Garnett
C: Daniel Kilgore, Alex Balducci

DL: Arik Armstead, Ronald Blair, DeForest Buckner, Zach Moore, Quinton Dial, Earl Mitchell, Mike Purcell
LB: Malcolm Smith, Ray-Ray Armstrong, NaVorro Bowman, Carl Bradford, Ahmad Brooks, Tank Carradine, Eli Harold, Aaron Lynch, Wynton McManis, Shayne Skov
CB: Jimmie Ward, Tramaine Brock, Rashard Robinson, K’Waun Williams, Keith Reaser, Will Redmond, Dontae Johnson, Prince Charles Iworah, JaCorey Shepherd
S: Eric Reid, Jaquiski Tartt, Marcus Ball, Vinnie Sunseri

K: Robbie Gould, Nick Rose
P: Bradley Pinion, Brock Miller
LS: Kyle Nelson

Szerkesztette: SFGaben
több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Legalább látszik, hogy valamit szeretnének kezdeni a csapattal, nem úgy, mint már két éve...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Újabb WR a fedélzeten Aldrick Robinson, ő igazából várható volt Kylehoz való kötődése miatt. Jött még QB Matt Barkley is, illetve Robbie Gould Dawson helyére.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Lassan egy komplett offense-t igazolunk, ha ez így marad akkor a drafton defense lesz a prioritás
 twitter.com/FallonSmithCSN/status/839906785053982720
több mint 7 éve
Ulvar San Francisco 49ers California Golden Bears 57
A radar + pletyka humorhullámvasútra (kár, hogy nem egy szó) felülve:

Trevor Siemian - QB
A.J. Bouye - CB

 ninernoise.com/2017/03/09/49ers-nfl-free-agency-rumors-news-reports/

Who's Got It Better Than Us? Nobody!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma is

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Szegény radar 😕
Wyatt
ma valami humornapot tart a Pecc közösség, vagy mi? 😒

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegény radar 😕

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Dontarie Poe és Brandon Williams is állítólag a radaron vannak 😮

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
azért félelmetes, hogy Baalke alatt kik jöttek az utóbbi években, most meg minőségi FA-k jönnének ide.
petey
Az is félelmetes milyen rostert hagyott maga mögött...