San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Kapkodás szaga is van a dolognak, illetve miért nem az offszezonban húztuk meg ezt, ha annyira akarta Shanny.. Viszont tagadhatatlan, izgalmasak lesznek a frisco meccsek, főleg Garoppolónak, amikor meglátja, hogy hoppácska, a cserecenter a vakoldali tackle. Azért hajrá 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Na ezt minek pont ide.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
 twitter.com/AdamSchefter/status/925155198858944514
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor RR one year wonder volt?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Staley 3-5 hét pihi, szerencséjére nem vesztette el a látását. szerintem nem volt szándékos "cheap shot", de kérdés mit keresett annyira fent a keze Coxnak.
Ward törött alkar, neki ennyi a szezon. hát fasza, walking wounded.

Whitherspoon viszont RR helyén kezdett, annyira nem szarul. végre Breida is megszerezte első TD-jét, benne is van spiritusz.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Vajon meddig lesz lelkes a D ha az O semmit nem tud nekik segiteni?
Janek
Ameddig kapják a fizetésüket. Nem az O fizeti őket, hanem a frencsájz, szóval kutya kötelességük kiköpni a tüdejüket minden meccsen, mert ki van fizetve. Függetlenül az O-tól.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon meddig lesz lelkes a D ha az O semmit nem tud nekik segiteni?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
hát work in progress táblát nem kell levenni idény végéig asszem, plusz nins aki játsszon lassan. Ward, Staley, Gilliam, TBrown, Garcon...3 OT nélkül vagyunk most.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Staley trade Eagleshez? Hat nem tudom. Ertem en, hogy rebuild meg ugyis kuka a szezon de akkor is. Remelem azert csak marad utolso mohikankent.
Foleg az indoklas furcsa, hogy o az utolso ertekunk, es a csapat nincs abban a helyzetben hogy ha erdeklodest kap ne vegye fel a telefont😡😡
diverdoc
Nem nagyon férne be a sapka alá bár nem tudom mennyi itt a DM

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Staley trade Eagleshez? Hat nem tudom. Ertem en, hogy rebuild meg ugyis kuka a szezon de akkor is. Remelem azert csak marad utolso mohikankent.
Foleg az indoklas furcsa, hogy o az utolso ertekunk, es a csapat nincs abban a helyzetben hogy ha erdeklodest kap ne vegye fel a telefont😡😡


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pff 7.hét utáni gradek állása
























The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 0-7 első ránézésre borzalmas...másodikra és sokadikra is. Mindezek ellenére én látok előrelépést, az első és hetedik meccsek katasztrófák voltak, azokra nincs mentség. A közte 5 vereség, mind szoros és elég fájó vereségek voltak. Biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező években az ilyen meccsek nagyrészét behúzzuk majd. Hoyer kontra CJB, sajna Hoyernek sejtettük a határait, volt amikor elviselhetően és rövid ideig jól is játszott, de ennél többet nem tud. Tőle botorság is lett volna többre számítani. CJB bíztatóan állt be és hozott egy remek felzárkózást, de a beteljesülés a győzelem elmaradt. A Dallas ellen mindenki szar volt, Ő sem remekelt. Szükséges volt a csere, meg kell adni az esélyt CJB-nek kezdőként, hogy lássuk mire képes. Én meg merem kockáztatni (és ne legyen igazam!) , hogy nem egy franchise QB, nem az akire mi igazából vágyunk. Képességekben limitált, aligha lenne jobb egy közepes irányítónál. Max egy Dalton lenne, de az sem több langyos víznél. Mindezek ellenére tud szép dolgokat és remélem Shanny számára kiderül a szezon végére, hogy a várható 1/1 vagy 1/2-n kell e nekünk B-t húzni. Az évek óta visszatérő vesszőparipám a DB sor, különösen a CB-k teljesítménye, ezen a poszton nagyon le vagyunk maradva! Ide sürgősen kell megoldást találni, mert ez mindennek a legalja. Nem is emlékszem mikor volt utoljára normális CB a csapatvab. Clements? Rogers? de már ők is a pályájuk végén voltak nálunk. A safety-knél mit nem adnék egy Goldsonért (azért a teljesítményéért amit nálunk hozott), Reid halványodik rohamosan, Ward és Tartt meg.....nem elég. Felvetődött a 3 első körös DL pick, szerintem nem volt az annyira rossz ötlet, (bár Thomas helyett húzhattuk volna Lattimore-t, aki szépen muzsikál a Saintsben CB poszton) a fejlődés látszik, az elit OL falakra nem tudnak nyomást gyakorolni - kivétel Buckner - a többi ellen vannak szép teljesítmények. Carradine helyét is végre megtaláltuk, csak a fránya sérülés, Arik is kiesett sajnos. Amire szeretnék kitérni az Bowman esete, mert nekem vele kapcsolatban van egy apróbb negatív véleményem. Sajnos szabad szemmel is jól látható volt a lassulása és a megnövekedett misstacklek száma. Ennek ellenére a csapat ikonja és meghatározó embere (volt). Számomra nagyon gyorsan lezajlott ez a válás. A második félidőre padoztatva lett, ami nem tetszett neki, majd 2-3 nap és már el is ment. Eddig nem gondoltam volna, hogy olyan játékos, aki a padoztatását személyes sértésnek veszi, valahogy eddig egy teljesen más képem volt róla. Feltételezem Ő is észrevette, hogy a sérülései miatt már megkopott a tudása. Nem tudni mi zajlott le amikor Lynch-Shanny-Saleh-Bowman beszéltek, de nem gondoltam volna, hogy ilyen simán lelép. Miután kiderült tuti biztos voltam, hogy a Raidersbe megy, mint Crabtree. Én személyesen nagyot csalódtam benne a gyors lelépés miatt! Willis időben a csúcson abbahagyta és remélem a számát amint lehet visszavonultatjuk, szerettem volna, ha ez Bowmannel is így lett volna.
Ez a szezon nem sok sikerrel kecsegtet, de nagyon remélem legalább egyszer nyerünk, lesz 4 olyan hazai meccs amiknél van esély: Giants, Cardinals, Jacksonville, Titans, legalább 1 vagy 2 győzelmet behúzni, 0-16-ot nem szeretnék megélni! A drafton tuti 1-3 helyen húzunk.
Amire nagy szükség lesz az előrelépéshez az egy jó FA teljesítmény, kell szerezni akár drágán is Cowboyokat meg hasonló kaliberű tapasztalt játékosokat. Rutin nélkül nem lehet előrelépni.
A draftolandó QB prospectet terén nekem Rosen nem szimpi, akkor inkább Darnold vagy Mayfield. Láttam a mai mock draftot ott Lamar Jackson, Allen és Thorson is Mayfield előtt van, hát.....
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
 www.sfgate.com/49ers/article/Here-come-the-kids-49ers-rookies-getting-12303357.php

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek szerint nem jott at az ironia. A ket kerdojel erre utalt, hogy ezt megint nem tudom hova tenni, foleg Bowmann ugy ismereteben
diverdoc
Datone Jones inkább DE, ott azért hullott el minőségi ember rendesen: Carradine, Armstead.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
draft jelöltek stats 2017 7.hét
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=57348988777415641399

jó elemzést 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ezek szerint nem jott at az ironia. A ket kerdojel erre utalt, hogy ezt megint nem tudom hova tenni, foleg Bowmann ugy ismereteben


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??
diverdoc
4-emberes védőfalban őt leginkább LDE/UT-ként lehet elképzelni, amivel azért itt tele a padlás 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??
diverdoc
Maradandót??? Erősen megkérdőjelezem.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A #D falba húzáshoz tegyük azt hozzá, hogy Armstead és DeFo még Baalke választásai voltak. Lynchék teljesen tiszta lappal indultak és ők S.Thomasban látták az egyik alapemberüket, aki köré csapatot lehet építeni. Azt persze az idő dönti el, hogy igazuk lesz-e. Abban nem vagyok biztos, hogy Arikban is látják ezt a potenciált. Ha dönteni kellene a három első körös közül, szerintem őt áldoznák be. DeFo képes elit szinten játszani, Armstead pedig nem igazi LEO és sajnos sérülékeny is. Annak ellenére mondom ezt, hogy kedvelem Arik játékát.
Baalkenak voltak érdekes döntései, főleg így utólag. Ilyen a S poszt is, oda is húzott magasan három embert. Reid, Ward, Tartt. Reid legutóbb már inkább LB-t játszott, nem lenne meglepő, ha neki is ez lenne az utolsó szezonja SF-ban.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
igaz na, engem meg elkap a hév, ......... nehéz ezt bármilyen magasztos a jövőbeni cél, nyugiban buddhai üdvözölt mosollyal az arcomon figyelnem 😀
Josszi
És ez így természetes. Szurkolók vagyunk, csapatunk vergődik.Máshol is hasonlóan látják.
A mi feladatunk hogy szurkolunk és remélünk.

Despite the inability to see, this Faithful shows us what true fandom is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy football stratégiailag nem feltétlenül rossz döntés prioritásban részesíteni a D-line-t. Nem is olyan rég volt kb 1-2 egymást követő év, amikor pl a Panthers ellen nem lehetett futni. A védelem #1 szabálya sokáig az volt, hogy öld meg a futást. A Harbough féle ligaelit friscoban is a d-line és a front seven volt bivaly, a sec meg "kullogott" mögöttük.

Cap management szempontjából viszont butaság egymást követő években a D# falba húzni, mert ez azt jelenti, hogy a rookie kontraktok után ki kell fizetned ugyanarra a posztra/egységre a cap aránytalanul nagy részét. (Vélelmezve, hogy beválnak a húzássok, de ki az aki 1/5 körül úgy húz évekig, hogy "jó ha kettőből egy beválik"?). Viszont azt látni kell, hogy egy szakmai stáb úgy húz játékosokat (mondjuk 1-3 körben), hogy a leendő pro bowlerjeit látja bennük. Hiába mondja egy külsős szaki, hogy a draft capitalt az egységek között arányosan kell elosztani, ha a stáb 3 azonos poszton játszót leendő all pro-ként értékel. Akkor behúzzák mindet, és tesznek arra, hogy a TE pl nagyobb need (ha nem látnak ott is valakiben akkora potenciált).

Ezen felül lehet vitatkozni, hogy hogyan alakul a posztok fontossági sorrendje, de a 32 csapatból egy évben kb 10 mindig úgy indul neki, hogy újjáépít. Ez 5 év alatt (ennyi idő alatt kevébé változik a liga dinamikája) minimum 50 re-build project liga szerte. Ha ezeket összehasonlítanánk, akkor szerintem érdekes lenne, hogy alig találnánk hasonló sorrendben felhasznált draft/FA capitalt, mert minden rebuild más, mivel minden stáb más-más elosztás szerint látja meg a probowlert/allprot az újoncok között. Ezért nincs blueprint az újjáépítésre (pl, végy az első körös jogoddal egy QB-t, majd a 2. körössel egy LT-t stb).

Ezért is csapódik le minden a talent értékelésnél/scoutingnál. Ott kell rendnek lennie. Ráadásul én mindig úgy látom, hogy ugrásszerű a javulás amikor fejlődik egy csapat. Nincs lépcsőzetes javulás, vagy nagyon ritka (pl 1. év 3 győzelem, 2. év 6 győzelem, 3. év 9 győzelem.), tehát lehet, hogy itt is 1 vagy 2 poszt kell és helyre kerül több kocka is a kirakósból. Pl jön egy kompetens Qb, meg egy jó Tackle, az offense egyből máshogy fog kinézni. A több pont és a nagyobb labdabirtoklás segít a védelemnek erőtartalékolás szempontjából, ráadásul ha nem kell folyton rohanni az eredmény után, más play arányt is hív az ellenfél.

Summa summarum, elcseszett döntés csak a D falba tenni a legerősebb draft cetlidet, de sokszor csak egy jó offseason és kikupálódik egy csapat.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
bizony tele vagyunk hiánnyal, OL, WR, LB, CB, poszton amit nem lehet megcímezni 1 dafton.petey
és ebben neked teljesen igazad van
a Browns draftjától is mindenki élvezett jobbra-balra, aztán hol vannak?
petey
kb ahol mi
P.S. azért szar dolog ezt látni, hogy velük vagyunk egy szinten

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
mert akkor még azt hitték hogy Solomon k nagy fogás lesz, de ezzel egyelőre várni kell míg kiderül, Foster meg jött és ugye voltak a cikkekhogy huuumekkora steal, fántásztikus menedzsment stb stb.. erre idáig kb játszott 4 negyedet összesen!.. a sérülékeny öreg Boman pedig nyomott egy fasza nyító meccset a Raidersben.. kb ennyi a menedzsment egyelőre.. nagy büdös nulla.. de ugye nyító év.. és a mániákus takarítás..
Josszi
sajnos a sérülés része ennek, te is láttad hogy a bokája hogy maga alá gyűrődött :/ most pedig nincs komoly baja, játszani fog.
én látom hogy idén arra megyünk, hogy elemezzék a rostert, játszatják a fiatalokat és megy a feltérképezés. ha a mindenáron nyerés lenne a cél, akkor nem küldik el Kerley-t, Brooks-ot és Bowmant.
top 10-ben vagyunk fiatalok terén.
lehet én vagyok csökött, de értem mire megy ki az egész, és nem csak azt látom hogy mindenki fos meg nem ért hozzá... :/
petey
igaz na, engem meg elkap a hév, de majd a higgadt elemző stilusuak jól lenyugtatnak 😀, igazad van hogy feltérképezés, és minden mehet vagy ment a kukába, de nehéz ezt bármilyen magasztos a jövőbeni cél, nyugiban buddhai üdvözölt mosollyal az arcomon figyelnem 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
mert akkor még azt hitték hogy Solomon k nagy fogás lesz, de ezzel egyelőre várni kell míg kiderül, Foster meg jött és ugye voltak a cikkekhogy huuumekkora steal, fántásztikus menedzsment stb stb.. erre idáig kb játszott 4 negyedet összesen!.. a sérülékeny öreg Boman pedig nyomott egy fasza nyító meccset a Raidersben.. kb ennyi a menedzsment egyelőre.. nagy büdös nulla.. de ugye nyító év.. és a mániákus takarítás..
Josszi
sajnos a sérülés része ennek, te is láttad hogy a bokája hogy maga alá gyűrődött :/ most pedig nincs komoly baja, játszani fog.
én látom hogy idén arra megyünk, hogy elemezzék a rostert, játszatják a fiatalokat és megy a feltérképezés. ha a mindenáron nyerés lenne a cél, akkor nem küldik el Kerley-t, Brooks-ot és Bowmant.
top 10-ben vagyunk fiatalok terén.
lehet én vagyok csökött, de értem mire megy ki az egész, és nem csak azt látom hogy mindenki fos meg nem ért hozzá... :/