San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tom.
Azért egy Shanny playbookot nem 2 perc bevágni.
Ha tippelnem kellene a Cardinals és a Giants ellen még Beathard a kezdő és a bye week után a Seahawks ellen fog először kezdeni Jimmy G, azzal együtt még akkor 6 meccs lesz az idényből.
empty taxi
Egy sacramentói lap is ezt pedzegeti most, és valóban van benne logika. Mert a csapatnak most igazából már úgyis elment a szezon, felesleges kapkodni. Így meg lenne 3 hete felkészülni a csapatnál a kezdésre.

Ami ennek ellenérve lehetne, hogy ez a Cardinals és Giants jelenleg finoman szólva sem verhetetlen, egy jó QB-teljesítménnyel mindkettő simán hozható lenne, viszont a Seahawks még azzal együtt is sanszosan bukó.

Persze, addigra viszont már lehet normális playhívásokat eszközölni nála.

Bár ki tudja, lehet, már régóta ismeri a playbookot... 😀


Közben Hoyer ahogyan várható volt, visszaigazolt a Patriotshoz 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.
sutianap
Én annyira nem figyeltem idén a 49erst eddig, úgyhogy elhiszem. Akkor úgy mondom, hogy megvan benne, hogy két éven belül elit legyen. Mert a képességei megvannak hozzá. Hátha Jimmyvel ki is jönnek 😊

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.
sutianap
Az, hogy Kittle egy nagy nulla, az erős túlzás. Bőven vállalhatóan játszik, hogy mást ne mondjak szerintem jobb, mint V.McDonald volt.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyszerűen játszott tackle-t!
😀
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1683564831690198/
dankodavid
Miért, ez nem touch football? 😮
Hát, remélem, nem ez lesz az általános nála 😀

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
pláne ha van benne kraft
petey
az volt benne 😀

Érdekes, hogy ez a tavaszi megkeresés még pletyka szinten sem szivárgott ki, nyilván mi még bíztunk benne, hogy megtudunk egyezni vele.
Inkább a mi részünkről érzem kapkodásnak, a tag drága lett volna, maradni nem akart mert kezdő akar lenni ami érthető.
Max egy kompi 3. körös jött volna érte jövőre.
Nem véletlenül volt célpont számotokra régóta, Shanny hasonló tik-tak ütemjátékot futtat/futtatna, mint JMD.
Garoppolo abban különbözik a többi volt csere pats qb-tól, hogy jóval hamarabb szabadul a labdától.
Kell neki egy top slot wr egy jó kezű futó és egy minőségi TE, viszont ha az első olvasás nem működik akkor hajlamos totojázni és rövideket lépni, ezáltal megnehezíteni a fal blokkoló munkáját.
Ezt edzésen sosem fogod megtanulni ehhez éles meccsek kellenek. Egyébként lábon is jó, JMD hívott rá az előszezon meccsen option futást is.
Én szurkolok neki mert most szereztem meg egy GM játékban Wyatt kollégától 😀
gordon
LOL
na azzal idén nem lesz gond mivel falunk sincs 😀 amúgy ja, azt néztem elég gyors a release ideje. Taylor lesz a mi Dzsulianünk 😀
petey
Na, akkor már nem kell nekem beírni Taylort 😊 Ő róla mik a vélemények amúgy? Én nagyon karmoltam volna, ha mi (vagy GM-ben én 😀) meg tudjuk szerezni 😊
Kittle dettó célpontom volt (itt és GM-ben is 😀 ) szóval az elit TE is meglesz neki szerintem két éven belül
Jó kezű elkapónak ott van a PS-ben McNichols, akit én nagyon nagyra tartottam a draft előtt (na őt már sikerült is behúznom, szóval én neki drukkolok leginkább 😀 )
Látom, hogy van már egy meccs beírva Erik Magnusonnak. Ő játszott is valamit a támadó oldalon? Ha igen, milyen volt?
Wyatt
Nagyszerűen játszott tackle-t!
😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/22869851_1683565028356845_7200806232758681600_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Nkpxwd9CGgcAb71oARn&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAp9L-G6FG599-ta_mE2bW4Lq3dgCaZQOIbb5JgS4CgQg&oe=662AFF4E
The 49ers offensive line play is TOP NOTCH | By NFL MemesFacebook
The 49ers offensive line play is TOP NOTCH

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
pláne ha van benne kraft
petey
az volt benne 😀

Érdekes, hogy ez a tavaszi megkeresés még pletyka szinten sem szivárgott ki, nyilván mi még bíztunk benne, hogy megtudunk egyezni vele.
Inkább a mi részünkről érzem kapkodásnak, a tag drága lett volna, maradni nem akart mert kezdő akar lenni ami érthető.
Max egy kompi 3. körös jött volna érte jövőre.
Nem véletlenül volt célpont számotokra régóta, Shanny hasonló tik-tak ütemjátékot futtat/futtatna, mint JMD.
Garoppolo abban különbözik a többi volt csere pats qb-tól, hogy jóval hamarabb szabadul a labdától.
Kell neki egy top slot wr egy jó kezű futó és egy minőségi TE, viszont ha az első olvasás nem működik akkor hajlamos totojázni és rövideket lépni, ezáltal megnehezíteni a fal blokkoló munkáját.
Ezt edzésen sosem fogod megtanulni ehhez éles meccsek kellenek. Egyébként lábon is jó, JMD hívott rá az előszezon meccsen option futást is.
Én szurkolok neki mert most szereztem meg egy GM játékban Wyatt kollégától 😀
gordon
LOL
na azzal idén nem lesz gond mivel falunk sincs 😀 amúgy ja, azt néztem elég gyors a release ideje. Taylor lesz a mi Dzsulianünk 😀
petey
Na, akkor már nem kell nekem beírni Taylort 😊 Ő róla mik a vélemények amúgy? Én nagyon karmoltam volna, ha mi (vagy GM-ben én 😀) meg tudjuk szerezni 😊
Kittle dettó célpontom volt (itt és GM-ben is 😀 ) szóval az elit TE is meglesz neki szerintem két éven belül
Jó kezű elkapónak ott van a PS-ben McNichols, akit én nagyon nagyra tartottam a draft előtt (na őt már sikerült is behúznom, szóval én neki drukkolok leginkább 😀 )
Látom, hogy van már egy meccs beírva Erik Magnusonnak. Ő játszott is valamit a támadó oldalon? Ha igen, milyen volt?

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
amúgy meg Belichick ezzel mutatott egy kiba nagy középső ujjat a Brownsnak 😀


petey
Basszus majdnem félrenyeltem a röhögéstől 😀 😀 😀
ThundersNFL
Valszeg nem felejtette el, hogy egyszer milyen simán kivágták a Brownstól... 😀
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
amúgy meg Belichick ezzel mutatott egy kiba nagy középső ujjat a Brownsnak 😀


petey
Basszus majdnem félrenyeltem a röhögéstől 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
pláne ha van benne kraft
petey
az volt benne 😀

Érdekes, hogy ez a tavaszi megkeresés még pletyka szinten sem szivárgott ki, nyilván mi még bíztunk benne, hogy megtudunk egyezni vele.
Inkább a mi részünkről érzem kapkodásnak, a tag drága lett volna, maradni nem akart mert kezdő akar lenni ami érthető.
Max egy kompi 3. körös jött volna érte jövőre.
Nem véletlenül volt célpont számotokra régóta, Shanny hasonló tik-tak ütemjátékot futtat/futtatna, mint JMD.
Garoppolo abban különbözik a többi volt csere pats qb-tól, hogy jóval hamarabb szabadul a labdától.
Kell neki egy top slot wr egy jó kezű futó és egy minőségi TE, viszont ha az első olvasás nem működik akkor hajlamos totojázni és rövideket lépni, ezáltal megnehezíteni a fal blokkoló munkáját.
Ezt edzésen sosem fogod megtanulni ehhez éles meccsek kellenek. Egyébként lábon is jó, JMD hívott rá az előszezon meccsen option futást is.
Én szurkolok neki mert most szereztem meg egy GM játékban Wyatt kollégától 😀
gordon
LOL
na azzal idén nem lesz gond mivel falunk sincs 😀 amúgy ja, azt néztem elég gyors a release ideje. Taylor lesz a mi Dzsulianünk 😀

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Lynch ma is tradelt egyet.
 twitter.com/RapSheet/status/925450262143291392
iktriad
kaptunk érte 15 yardot és egy fölösleges sárga zászlót

Rablás 😀 újabb Baalke pick megy...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
5. kör érkezik tőlünk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lynch ma is tradelt egyet.
 twitter.com/RapSheet/status/925450262143291392
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
pláne ha van benne kraft
petey
az volt benne 😀

Érdekes, hogy ez a tavaszi megkeresés még pletyka szinten sem szivárgott ki, nyilván mi még bíztunk benne, hogy megtudunk egyezni vele.
Inkább a mi részünkről érzem kapkodásnak, a tag drága lett volna, maradni nem akart mert kezdő akar lenni ami érthető.
Max egy kompi 3. körös jött volna érte jövőre.
Nem véletlenül volt célpont számotokra régóta, Shanny hasonló tik-tak ütemjátékot futtat/futtatna, mint JMD.
Garoppolo abban különbözik a többi volt csere pats qb-tól, hogy jóval hamarabb szabadul a labdától.
Kell neki egy top slot wr egy jó kezű futó és egy minőségi TE, viszont ha az első olvasás nem működik akkor hajlamos totojázni és rövideket lépni, ezáltal megnehezíteni a fal blokkoló munkáját.
Ezt edzésen sosem fogod megtanulni ehhez éles meccsek kellenek. Egyébként lábon is jó, JMD hívott rá az előszezon meccsen option futást is.
Én szurkolok neki mert most szereztem meg egy GM játékban Wyatt kollégától 😀
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
no, eléggé meglepett ez a trade, de örülök, win szitu nekünk. pláne ha van benne kraft szezon közben, és így kihúzhatjuk a Rd1 QB-t. elé tolunk egy kellemes összeget szezon végén és hosszú távra meg is vagyunk. ahogy Lynch mondta, próbáltuk megszerezni offseason-ben de nem jött össze a deal. “We’ve studied him hard. We studied him hard this offseason, we tried to do a deal this offseason. It didn’t come to fruition. It presented itself now, and we felt like it was an opportunity we had to jump at.”
ezenkívül megúsztuk az offseason árháborút, és a 2. kör olcsóbb, mint Rosen, Darnol etc. jövőbeni szerződése. low risk high reward.

akárhol végzünk szezon végén, így megvan az opció egy letrédnek, mert vannak QB éhes csapatok rendesen, így mehet a biznisz. bár nem tudom hogy mi a véelményünk Barkley-ról. de a Browns being Browns, mindig behúzzák a legnagyobb prospect ígéretet attól függetlenül ki kellene nekik. én azt mondom hogy menjünk le és tömjük a lukakat.

én nem látom, hogy kétségbeesett trade lett volna, jött egy alkalom és behúzták akit tavasszal akartak, és még így is van esély 3. körben hozni QB-t ha esetleg valaki addig csúszik.
amúgy meg Belichick ezzel mutatott egy kiba nagy középső ujjat a Brownsnak 😀

következő task hogy találjunk életképes OT-t a következő meccsekre. a cserecenter mint LT nem jelent jót az álmoskönyvek szerint 😊
petey
he? szerintem nálunk többet nem trédelt lefelé csapat az elmúlt 4-5 drafton.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
no, eléggé meglepett ez a trade, de örülök, win szitu nekünk. pláne ha van benne kraft szezon közben, és így kihúzhatjuk a Rd1 QB-t. elé tolunk egy kellemes összeget szezon végén és hosszú távra meg is vagyunk. ahogy Lynch mondta, próbáltuk megszerezni offseason-ben de nem jött össze a deal. “We’ve studied him hard. We studied him hard this offseason, we tried to do a deal this offseason. It didn’t come to fruition. It presented itself now, and we felt like it was an opportunity we had to jump at.”
ezenkívül megúsztuk az offseason árháborút, és a 2. kör olcsóbb, mint Rosen, Darnol etc. jövőbeni szerződése. low risk high reward.

akárhol végzünk szezon végén, így megvan az opció egy letrédnek, mert vannak QB éhes csapatok rendesen, így mehet a biznisz. bár nem tudom hogy mi a véelményünk Barkley-ról. de a Browns being Browns, mindig behúzzák a legnagyobb prospect ígéretet attól függetlenül ki kellene nekik. én azt mondom hogy menjünk le és tömjük a lukakat.

én nem látom, hogy kétségbeesett trade lett volna, jött egy alkalom és behúzták akit tavasszal akartak, és még így is van esély 3. körben hozni QB-t ha esetleg valaki addig csúszik.
amúgy meg Belichick ezzel mutatott egy kiba nagy középső ujjat a Brownsnak 😀

következő task hogy találjunk életképes OT-t a következő meccsekre. a cserecenter mint LT nem jelent jót az álmoskönyvek szerint 😊

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Én még ma behúznám minden mindegy alapon TY Hiltont és Landry-t Galopp Ollónak. Toljuk keményen!
Alabama Niners
ha mindkettőt nem is az egyiket mindenképp.
mostanában elég sok a bust WR a drafton, jó lenne kihasználni az adandó lehetőséget. (pénz meg van bőven rájuk)
2-3. körért hozhatók lennének sztem, így az első körössel meg tényleg feltankolhatunk egy lefelé trade-el. amiből jöhetnek falemberek, cb....

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom
gaborik
Martavis Bryant hisztizik a Steelersnél én meggondolnám az idehozatalát.
Alabama Niners
Hisztizik, de többször elmondták nem eladó...semmi értelme eladnia a Steelersnek, keveset keres, hatalmas lehetőség van benne, csak fel kell vennie a versenyt a fiatalokkal...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én még ma behúznám minden mindegy alapon TY Hiltont és Landry-t Galopp Ollónak. Toljuk keményen!

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért tartod kétségbeesettnek? A csereérték miatt?
2. kör elejére szóló cetli azért nem olyan vészes. Gondolj bele, hogy pls a Bears mit adott Tru-ért (saját 1. kör, két db 3. kör, egy db 4. kör), vagy anno RG3-ért a Redskins.

undisputedly
OFF: Ez picit azért így furán néz ki. Maradjunk annyiban, hogy két darab 3. kör, meg egy 4. kör volt az ár.

ON: Egyenlőre Garoppoloról is annyit tudunk, hogy volt 1,5 jó meccse, mikor ő volt a kezdő. Szóval nagyjából semmit. Lehet a következő Aaron Rodgers, vagy éppenséggel lehet belőle egy nem jött be. Nem csodálom, hogy a tavasszal, mikor pletykáltak arról, hogy két darab első kört akar a Pats nem adta senki. A kérdés inkább az, hogy mikor tudja elsajátítani a 49ers playbookot, mikor tud összecsiszolódni az elkapókkal stb. Necces lesz így ezt a 8 mérkőzést megítélni szerintem.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊
Wyatt
azon a két-három meccsen tavaly amikor ö volt a kezdő nálatok, nem nagyon volt sok passz play igaz?
azokon hogy muzsikált JimmyG?
Josszi
A Cardinals ellen 33 passzkísérlete volt, a Dolphins ellen 21 az első félidőben. Az első meccsén kicsit visszafogottan, de jól játszott, a Dolphinst meg szétszedte a sérüléséig.
cspeti98
A Cardinals (amely akkor lényegesen erősebbnek tűnt, mint ami mára lett) ellen teljesen elfogadható szinten tolta, a végén meglett a fordítás, persze ott Kotonzárónak is köszönhettük a sikert.

A Dolphins elleni 20 perc viszont olyan volt, amit ha Bradytől látok, arra is azt mondom, hogy nagyon nagyon jó volt. 20 perc alatt 232 yard, 3 TD, gyakorlatilag ötlete sem volt a Miaminak, mit kellene csinálnia, csak sajnos megsérült 😕 Addig tükörsimán mentünk a 28–0 irányába, bejött Brissett, egy FG még lett (24–0), de végül éppen csak nyertünk 31–24-re.

Most az előszezonban nem volt kiemelkedő, de neki amúgy is inkább a tétmeccsek a terepe, amikor beugrott a Bills elleni szezonzárón, akkor is teljesen rendben volt, aztán a 2016-os gyengécske előszezon után a tétmeccseken megint jó volt.

A labdára ő is nagyon vigyáz, adott esetben futni is tud vele, remélem, kihozzák itt belőle a lehetőségeket 😊
Wyatt
Jelzem Elite League-ben most ár érdekel Garoppolo 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom
gaborik
Martavis Bryant hisztizik a Steelersnél én meggondolnám az idehozatalát.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
A szezon felén már túl vagytok és lássuk be a top10 pick szinte garantált (vagy inkább top5) a drafton elvileg jó lesz a QB felhozatal tehát lehetett volna hozni valakit.
Tomcsik
felesleges lett volna szerintem a nyakába önteni ezt a szart egy újonc QB-nak, amennyi hiányosság van jelenleg. kell még legalább az idein kívül egy szezon hogy a csapatot fel lehessen építeni.
2. kört vagy-vagy alapon megért jimmy, az első kört meg így vagy barkleyra lehet elhasználni vagy egy rakás pickért elcserélni(ezt tartom a legvalószínűbbnek) hiszen bőven kell az alapanyag OT, OG, WR, LB, CB.

| nincs itt semmi beszoptad |