San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 150
Emeljük ki az egyetlen pozitívumot:

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/platform/amp/2017/11/5/16609106/jimmy-garoppolo-contract-talks-timeline-49ers-quarterback

akkor egy kis klerifikésön

"Adam Schefter reported Sunday morning that the 49ers are not necessarily guaranteed to lock up Garoppolo long term. He talked about the various options that have been raised thus far. He talked about the 49ers draft picks and cap space, and the fact that they always have the option of placing the franchise tag on Garoppolo and then trading him.

Anything is possible at this early juncture, but I just don’t see them turning around and trading Garoppolo five months from now. I won’t exclude any option, but that Schefter report strikes me as more about trying to create a little bit of leverage in contract negotiations."

kérem menjenek tovább, nincs itt semmi látnivaló 😀

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 150
Hát most már nem lesz annyira euprohic.

 bleacherreport.com/articles/2742597-report-49ers-may-not-sign-jimmy-garoppolo-to-new-contract-target-kirk-cousins?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-league

"Schefter reported the team believes it could potentially get more than a second-rounder in return if it traded Garoppolo next year after franchise-tagging him. But in a conflicting report, Jason La Canfora of CBS Sports wrote Sunday the Niners and Garoppolo were "open to the prospect of a long-term deal, a process that could begin as soon as next week.""

Avagy továbbra se tettetek le Cousinsról... Eszméletlen.
tenorx
hát ez a coulda woulda shoulda. egy szó nincs benne hogy így lesz. nem is foglalkozom vele.
/topic
petey
Szerintem egy leendő franchise QB megszerzése után para, ha már ennek a szikrája is felvetődik. Pontosabban ha ez kiszivárog a médiába, mert ez nyilván akkor eljut Jimmyhez is.
tenorx
Hatalmas para. Biztosan nem az az oka, hogy akartak írni valami jól hangzó, izgalmasnak szánt sztorit, amivel még pár kattintásnyi bőrt lehúzhatnak a Garoppolo-Frisco házasságról. Esélytelen. Egyetlen tartalomszolgáltató sem tenne ilyet, ever.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hát most már nem lesz annyira euprohic.

 bleacherreport.com/articles/2742597-report-49ers-may-not-sign-jimmy-garoppolo-to-new-contract-target-kirk-cousins?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-league

"Schefter reported the team believes it could potentially get more than a second-rounder in return if it traded Garoppolo next year after franchise-tagging him. But in a conflicting report, Jason La Canfora of CBS Sports wrote Sunday the Niners and Garoppolo were "open to the prospect of a long-term deal, a process that could begin as soon as next week.""

Avagy továbbra se tettetek le Cousinsról... Eszméletlen.
tenorx
hát ez a coulda woulda shoulda. egy szó nincs benne hogy így lesz. nem is foglalkozom vele.
/topic
petey
Szerintem egy leendő franchise QB megszerzése után para, ha már ennek a szikrája is felvetődik. Pontosabban ha ez kiszivárog a médiába, mert ez nyilván akkor eljut Jimmyhez is.
tenorx
Hagyjuk már....
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát most már nem lesz annyira euprohic.

 bleacherreport.com/articles/2742597-report-49ers-may-not-sign-jimmy-garoppolo-to-new-contract-target-kirk-cousins?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-league

"Schefter reported the team believes it could potentially get more than a second-rounder in return if it traded Garoppolo next year after franchise-tagging him. But in a conflicting report, Jason La Canfora of CBS Sports wrote Sunday the Niners and Garoppolo were "open to the prospect of a long-term deal, a process that could begin as soon as next week.""

Avagy továbbra se tettetek le Cousinsról... Eszméletlen.
tenorx
hát ez a coulda woulda shoulda. egy szó nincs benne hogy így lesz. nem is foglalkozom vele.
/topic
petey
Szerintem egy leendő franchise QB megszerzése után para, ha már ennek a szikrája is felvetődik. Pontosabban ha ez kiszivárog a médiába, mert ez nyilván akkor eljut Jimmyhez is.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
Hát most már nem lesz annyira euprohic.

 bleacherreport.com/articles/2742597-report-49ers-may-not-sign-jimmy-garoppolo-to-new-contract-target-kirk-cousins?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-league

"Schefter reported the team believes it could potentially get more than a second-rounder in return if it traded Garoppolo next year after franchise-tagging him. But in a conflicting report, Jason La Canfora of CBS Sports wrote Sunday the Niners and Garoppolo were "open to the prospect of a long-term deal, a process that could begin as soon as next week.""

Avagy továbbra se tettetek le Cousinsról... Eszméletlen.
tenorx
hát ez a coulda woulda shoulda. egy szó nincs benne hogy így lesz. nem is foglalkozom vele.
/topic

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát most már nem lesz annyira euprohic.

 bleacherreport.com/articles/2742597-report-49ers-may-not-sign-jimmy-garoppolo-to-new-contract-target-kirk-cousins?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-league

"Schefter reported the team believes it could potentially get more than a second-rounder in return if it traded Garoppolo next year after franchise-tagging him. But in a conflicting report, Jason La Canfora of CBS Sports wrote Sunday the Niners and Garoppolo were "open to the prospect of a long-term deal, a process that could begin as soon as next week.""

Avagy továbbra se tettetek le Cousinsról... Eszméletlen.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/111175-peter-king-jimmy-garoppolo-euphoric-about-joining-49ers/

"Jimmy Garoppolo was, to put it mildly, euphoric at getting traded to San Francisco," King told Eisen. "I don't think he might have said all the right things if he got traded to Cleveland but he would not have been euphoric.

hát meg tudom érteni 😀

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Igen, de azért ez durva:
 twitter.com/ChrisBiderman/status/926482928032399361
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Garcon IR. tabzs
petey
Kórház a város szélén...Hihetetlen ami történik
SFGaben
ja ja.. de inkább egy "ilyen" szezonban mint majd egy olyanban ahol lesz esélyünk a pozitív mérlegre..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Garcon IR. tabzs
petey
Kórház a város szélén...Hihetetlen ami történik
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
Garcon IR. tabzs

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pff 8.hét utáni gradek állása

























The Amazing Racoon
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ha nem játszik idén akkor mi alapján adsz neki szerződést?
Amit a Patsnél láttál? Amit az edzésen csinált? Amit belelátsz a játékába? Amit kér?
Vagy rátolod a franchise tag-et?
Vagy elmegy év végén úgy, hogy egy percet sem játszott?
Bazzani
Nyilván fog játszani. Itt inkább arról van szó, hogy nem azért hozták, hogy ezt a szezont megmentse. Hosszútávon terveznek vele. Már az offseasonban is szerették volna megszerezni, akkor a Pats rövidre zárta a dolgot, nem engedte el. Most jött ez a lehetőség, amivel élt az FO, szerintem helyesen. Még akkor is megéri ez a kockázat, ha esetleg úgy alakul, ahogy fent írod. Volt két második körünk, az egyiket áldozták Jimmyre. Szerintem bőven megérte, persze spekuláció de Shanny alatt bőven fejlődhet Garoppolo egy nagyon jó irányítóvá.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha nem játszik idén akkor mi alapján adsz neki szerződést?
Amit a Patsnél láttál? Amit az edzésen csinált? Amit belelátsz a játékába? Amit kér?
Vagy rátolod a franchise tag-et?
Vagy elmegy év végén úgy, hogy egy percet sem játszott?
Bazzani
Zanzásítom neked a GM reakcióját a jogos kérdésekre: Igen

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nem játszik idén akkor mi alapján adsz neki szerződést?
Amit a Patsnél láttál? Amit az edzésen csinált? Amit belelátsz a játékába? Amit kér?
Vagy rátolod a franchise tag-et?
Vagy elmegy év végén úgy, hogy egy percet sem játszott?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/111092-watch-jimmy-garoppolo-during-his-first-49ers-practice/

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Nem tom.
Azért egy Shanny playbookot nem 2 perc bevágni.
Ha tippelnem kellene a Cardinals és a Giants ellen még Beathard a kezdő és a bye week után a Seahawks ellen fog először kezdeni Jimmy G, azzal együtt még akkor 6 meccs lesz az idényből.
empty taxi
Egy sacramentói lap is ezt pedzegeti most, és valóban van benne logika. Mert a csapatnak most igazából már úgyis elment a szezon, felesleges kapkodni. Így meg lenne 3 hete felkészülni a csapatnál a kezdésre.

Ami ennek ellenérve lehetne, hogy ez a Cardinals és Giants jelenleg finoman szólva sem verhetetlen, egy jó QB-teljesítménnyel mindkettő simán hozható lenne, viszont a Seahawks még azzal együtt is sanszosan bukó.

Persze, addigra viszont már lehet normális playhívásokat eszközölni nála.

Bár ki tudja, lehet, már régóta ismeri a playbookot... 😀

Közben Hoyer ahogyan várható volt, visszaigazolt a Patriotshoz 😊
Wyatt
Tetéződik a dolog:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000870851/article/shanahan-49ers-might-not-play-garoppolo-this-year
empty taxi
az egy dolog hogy nem tud semmit a rendszerről, de fal sem lenne előtte és dobálni sincs kinek. felesleges kedvét venni a srácnak 😀
gáz vagy sem küzdeni kell tovább a brownsal az 1/1-ért, amit így nem kell irányítóra költeni hanem el lehet cserélni egy halom pickért. bár ha jó FA-t zárunk lehet megengedhetjük magunknak top3-ban a futót is barkley személyében 😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Nem tom.
Azért egy Shanny playbookot nem 2 perc bevágni.
Ha tippelnem kellene a Cardinals és a Giants ellen még Beathard a kezdő és a bye week után a Seahawks ellen fog először kezdeni Jimmy G, azzal együtt még akkor 6 meccs lesz az idényből.
empty taxi
Egy sacramentói lap is ezt pedzegeti most, és valóban van benne logika. Mert a csapatnak most igazából már úgyis elment a szezon, felesleges kapkodni. Így meg lenne 3 hete felkészülni a csapatnál a kezdésre.

Ami ennek ellenérve lehetne, hogy ez a Cardinals és Giants jelenleg finoman szólva sem verhetetlen, egy jó QB-teljesítménnyel mindkettő simán hozható lenne, viszont a Seahawks még azzal együtt is sanszosan bukó.

Persze, addigra viszont már lehet normális playhívásokat eszközölni nála.

Bár ki tudja, lehet, már régóta ismeri a playbookot... 😀

Közben Hoyer ahogyan várható volt, visszaigazolt a Patriotshoz 😊
Wyatt
Tetéződik a dolog:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/aqxshsv60tirmrdq61jk
Shanahan: 49ers might not play Garoppolo this year
Acquiring a potential franchise quarterback will put any fanbase into a frenzy. But hold your roars: The latest deal for such player might not actually put Jimmy Garoppolo on the field for a while.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tom.
Azért egy Shanny playbookot nem 2 perc bevágni.
Ha tippelnem kellene a Cardinals és a Giants ellen még Beathard a kezdő és a bye week után a Seahawks ellen fog először kezdeni Jimmy G, azzal együtt még akkor 6 meccs lesz az idényből.
empty taxi
Egy sacramentói lap is ezt pedzegeti most, és valóban van benne logika. Mert a csapatnak most igazából már úgyis elment a szezon, felesleges kapkodni. Így meg lenne 3 hete felkészülni a csapatnál a kezdésre.

Ami ennek ellenérve lehetne, hogy ez a Cardinals és Giants jelenleg finoman szólva sem verhetetlen, egy jó QB-teljesítménnyel mindkettő simán hozható lenne, viszont a Seahawks még azzal együtt is sanszosan bukó.

Persze, addigra viszont már lehet normális playhívásokat eszközölni nála.

Bár ki tudja, lehet, már régóta ismeri a playbookot... 😀


Közben Hoyer ahogyan várható volt, visszaigazolt a Patriotshoz 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.
sutianap
Én annyira nem figyeltem idén a 49erst eddig, úgyhogy elhiszem. Akkor úgy mondom, hogy megvan benne, hogy két éven belül elit legyen. Mert a képességei megvannak hozzá. Hátha Jimmyvel ki is jönnek 😊

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.
sutianap
Az, hogy Kittle egy nagy nulla, az erős túlzás. Bőven vállalhatóan játszik, hogy mást ne mondjak szerintem jobb, mint V.McDonald volt.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Kittle egy nagy nulla. Ögyébként, ha már frencsi építés, nem tudom kiszúrta-e a szemeteket az Indianapolis "kis" kísérlet. Miszerint hozol egy friss irányítót ( Luck, Standord) s hogy a komfortja egyből meglegyen elhozod a legtuttibb célpontját is egyben ( Fleener, Stanford) - szerintem ezt próbálta meg Shanny mid- roundban leképezni a Behátrál-Kitől párossal, de alkalmatlanok rá. Nos ezt belátni is nagy dolog, úgyhogy okafogyott is a kérdés, érdekesebb mondjuk egy Kayaa- Njoku pár lett volna, ők azért egy prémium évet letoltak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyszerűen játszott tackle-t!
😀
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1683564831690198/
dankodavid
Miért, ez nem touch football? 😮
Hát, remélem, nem ez lesz az általános nála 😀

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 150
pláne ha van benne kraft
petey
az volt benne 😀

Érdekes, hogy ez a tavaszi megkeresés még pletyka szinten sem szivárgott ki, nyilván mi még bíztunk benne, hogy megtudunk egyezni vele.
Inkább a mi részünkről érzem kapkodásnak, a tag drága lett volna, maradni nem akart mert kezdő akar lenni ami érthető.
Max egy kompi 3. körös jött volna érte jövőre.
Nem véletlenül volt célpont számotokra régóta, Shanny hasonló tik-tak ütemjátékot futtat/futtatna, mint JMD.
Garoppolo abban különbözik a többi volt csere pats qb-tól, hogy jóval hamarabb szabadul a labdától.
Kell neki egy top slot wr egy jó kezű futó és egy minőségi TE, viszont ha az első olvasás nem működik akkor hajlamos totojázni és rövideket lépni, ezáltal megnehezíteni a fal blokkoló munkáját.
Ezt edzésen sosem fogod megtanulni ehhez éles meccsek kellenek. Egyébként lábon is jó, JMD hívott rá az előszezon meccsen option futást is.
Én szurkolok neki mert most szereztem meg egy GM játékban Wyatt kollégától 😀
gordon
LOL
na azzal idén nem lesz gond mivel falunk sincs 😀 amúgy ja, azt néztem elég gyors a release ideje. Taylor lesz a mi Dzsulianünk 😀
petey
Na, akkor már nem kell nekem beírni Taylort 😊 Ő róla mik a vélemények amúgy? Én nagyon karmoltam volna, ha mi (vagy GM-ben én 😀) meg tudjuk szerezni 😊
Kittle dettó célpontom volt (itt és GM-ben is 😀 ) szóval az elit TE is meglesz neki szerintem két éven belül
Jó kezű elkapónak ott van a PS-ben McNichols, akit én nagyon nagyra tartottam a draft előtt (na őt már sikerült is behúznom, szóval én neki drukkolok leginkább 😀 )
Látom, hogy van már egy meccs beírva Erik Magnusonnak. Ő játszott is valamit a támadó oldalon? Ha igen, milyen volt?
Wyatt
Nagyszerűen játszott tackle-t!
😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/22869851_1683565028356845_7200806232758681600_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Nkpxwd9CGgcAb71oARn&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAp9L-G6FG599-ta_mE2bW4Lq3dgCaZQOIbb5JgS4CgQg&oe=662AFF4E
The 49ers offensive line play is TOP NOTCH | By NFL MemesFacebook
The 49ers offensive line play is TOP NOTCH

Pulvis et umbra sumus.